Index vlivu Pavel Bém - Index vlivu mezi kauzami

 
 

Člen poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky

 
 

MUDr. Pavel Bém (* 18. července 1963 Praha) je český lékař-psychiatr, politik a horolezec. V letech 2002–2010 byl primátorem hlavního města Prahy a v období 2004 až 2008 také místopředsedou Občanské demokratické strany.

 

Bém si plní sny: Zdolal zrádnou osmitisícovku a kupuje vilu za 17 milionů

V Praze není blaze, alespoň co se cen nemovitostí týče. Exprimátor Prahy Pavel Bém pamatuje o něco levnější časy. A také doby, kdy byl podnájemníkem ve vile ve Vokovicích za 22 tisíc měsíčně, jak upozorňuje MF Dnes, která píše o tom, že Bém nyní vilu kupuje - od známého z golfu a za 17 milionů. Vedle toho stihl o prázdninách i jinou věc. Vylézt na nebezpečnou osmitisícovku Nanga Parbat.

 

Pavel Bém aktuálně...

Pořadí: 1Index vlivu: 1
Chart.
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
2.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
6.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
8.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Pavel Bém ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Pavel Bém ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Pavel Bém ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Pavel Bém v poslední době

 

18. srpna 2018

Bém si plní sny: Zdolal zrádnou osmitisícovku a kupuje vilu...

Zdroj Blesk.cz ze dne 18. 8. 2018  •  Pavel Bém  •  0

V Praze není blaze, alespoň co se cen nemovitostí týče. Exprimátor Prahy Pavel Bém pamatuje o něco levnější časy. A také doby, kdy byl podnájemníkem ve vile ve Vokovicích za 22 tisíc měsíčně, jak upozorňuje MF Dnes, která píše o tom, že Bém nyní vilu kupuje - od známého z golfu a za 17 milionů. Vedle toho stihl o prázdninách i jinou věc. Vylézt na nebezpečnou osmitisícovku Nanga Parbat.

26. listopadu 2017

Policie znovu žádá o vydání Bohuslava Svobody kvůli kauze...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 26. 11. 2017  •  Pavel Bém  •  1

Policie znovu požádala Sněmovnu o vydání poslance ODS a bývalého pražského primátora Bohuslava Svobodu, který je stále stíhán kvůli kauze Opencard. V pořadu Otázky Václava Moravce to potvrdil nový předseda Sněmovny Radek Vondráček z hnutí ANO. Počátky případu přitom spadají do dob, kdy byl v čele Prahy primátor Pavel Bém.
    Další články k tématu:
  • Policie stáhla žádost o vydání pražského exprimátora Svobody ke stíhání
  • Exprimátoři Svoboda a Hudeček dostali podmínku v kauze Opencard
  • Kauza Opencard: pro Hudečka i Svobodu navrhuje žalobce podmínky

28. dubna 2017

Ropáka roku dostal ministr dopravy Dan Ťok. Bodoval i výrok...

Zdroj IHNED.cz ze dne 28. 4. 2017  •  Pavel Bém  •  1

Ropák roku je cena, která je sdružením Děti Země každoročně udílena za antiekologické počínání. Letos ji "vyhrál" ministr dopravy Dan Ťok (ANO), cenu Zelená perla za výrok získal poslanec Roman Váňa (ČSSD). V minulosti Ropáka získali například bývalý primátor Pavel Bém (ODS) či prezident Miloš Zeman.

22. listopadu 2016

Bém pokládá žalobu kvůli opencard za projev duševního...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 22. 11. 2016  •  Pavel Bém  •  5

Praha - Bývalý pražský primátor Pavel Bém (ODS) považuje úterní rozhodnutí rady hlavního města podat na něj a někdejší radní žalobu kvůli kartě opencard za projev duševního onemocnění a ztráty soudnosti. Bém to napsal médiím v textové zprávě. Podle Béma neudělalo současné vedení pro Prahu nic a dnešní rozhodnutí je pouhý výkřik. Žaloba má podle rady vymoci způsobené škody od politiků zodpovědných za kauzu červené karty na MHD. Kdy přesně Praha žalobu podá, zatím není jasné.

Bém: Žaloba za opencard? Projev duševního onemocnění!

Zdroj Tyden.cz ze dne 22. 11. 2016  •  Pavel Bém  •  4

Bývalý pražský primátor Pavel Bém považuje rozhodnutí rady hlavního města podat na něj a někdejší radní žalobu kvůli kartě opencard za projev duševního onemocnění a ztráty soudnosti. Podle Béma neudělalo současné vedení pro Prahu nic a rozhodnutí je pouhý výkřik.

21. srpna 2016

Bém: Lidé mi na ulici děkovali za Blanku i metro

Zdroj Tyden.cz ze dne 21. 8. 2016  •  Pavel Bém  •  8

S oligarchy se do Česka vrací totalita, myslí si bývalý pražský primátor Pavel Bém. Znovu začal komentovat veřejné dění, ale kandidovat prý nikam nehodlá. Věří, že se česká politika do pěti let změní a Andrej Babiš prodá své mediální impérium.

19. srpna 2016

Barvy moci Jindřicha Šídla: Pavel Bém jako univerzální viník

Zdroj IHNED.cz ze dne 19. 8. 2016  •  Pavel Bém  •  8

Bývalý pražský primátor Pavel Bém je z politiky jednou provždy pryč. A tak když dneska dává rozhovory, že by se olympiáda v Praze určitě vyplatila, vlastně to neznamená víc než takovou jednu draze zaplacenou vzpomínku. Jak ale čas plyne, jako by se Bém přece jen dočkal jisté rehabilitace. Nejčastější argument zní: aspoň se něco postavilo.

15. srpna 2016

ČSSD ukázala retro Škromacha. Poznáte Kalouska, Béma, Babiše...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 8. 2016  •  Pavel Bém  •  10

S dlouhými vlasy a knírem, téměř k nepoznání. Tak vypadal současný senátor Zdeněk Škromach (ČSSD) v době, kdy si bral svou ženu Miroslavu. Delší vlasy ale ostříhal třeba také pražský exprimátor Pavel Bém, lídr TOP 09 Miroslav Kalousek zase oproti časům mezi lidovci chodí oholený. Podívejte se, jak se proměnili někteří čeští politici.

12. srpna 2016

Barvy moci Jindřicha Šídla: Hašek, ukázka rozkladu jedné...

Zdroj IHNED.cz ze dne 12. 8. 2016  •  Pavel Bém  •  7

Když se dnes pamětník dívá na jihomoravského hejtmana Michala Haška, nemůže si nevybavit Pavla Béma. Hašek kličkuje jako zajíc před všemi těmi fakturami a švindly, které na něj vypadávají ze skříní. Také někdejší suverén Pavel Bém v podobném okamžiku prohrál pražské volby.

19. června 2016

Klaus slavil 75 let. Přáli mu Langer, Bém či Genzer,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 6. 2016  •  Pavel Bém  •  12

Pod širým nebem a u svých oblíbených kurtů oslavil exprezident Václav Klaus 75. narozeniny. Přes tři stovky lidí si to v neděli odpoledne namířily na pražský ostrov Štvanice. Nechyběli mezi nimi arcibiskup Dominik Duka, Vladimír Železný či Richard Genzer, ale i řada politiků včetně někdejších kolegů z ODS. Dorazili třeba Ivan Langer a Pavel Bém, ale také třeba Jana Bobošíková. Pro hosty byl připraven raut i hudební program včetně Aleše Brichty a Lucie Bílé.

23. října 2015

Zájemci o sebedestrukci nechť se po Krnáčové hlásí u Karla...

Zdroj IHNED.cz ze dne 23. 10. 2015  •  Pavel Bém  •  8

Padesát miliard pražského rozpočtu a až příliš mnoho protichůdných zájmů vytváří prostředí, ve kterém přežijí jen nejsilnější. Ironií osudu nejdéle sloužícím pražským primátorem po roce 1989 byl Pavel Bém. Jeho osm let asi hned tak nikdo nepřekoná.

16. října 2015

Hřích v krajích. 10 vládců Česka, jejich aféry, skandály a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 10. 2015  •  Pavel Bém  •  9

Olomoucká aféra zasáhla i Jiřího Rozbořila a ČSSD se děsí další kauzy spojené s jejím hejtmanem. Přízrak někdejšího středočeského vládce Davida Ratha se vrací. V minulosti přitom měli problémy hejtmani z dalších míst Česka, ale i z dalších stran. Půta, Palas, Šulc, příkladů je řada... Některým potíže přetrvaly dodnes, jako je tomu v případě pražské dvojice Bohuslav Svoboda a Tomáš Hudeček. To Pavel Bém se směje.

8. října 2015

Krnáčová: Praha by se měla domáhat stamilionů za opencard

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 10. 2015  •  Pavel Bém  •  10

Podle primátorky Adriany Krnáčové (ANO) by se Praha měla domáhat náhrady škod, které jí vznikly v souvislosti s projektem opencard. Červená karta stála město 1,75 miliardy korun a je považována za značně předraženou. K soudu - zatím - kvůli údajně nevýhodným smlouvám putovala desítka lidí z magistrátu včetně exprimátorů Bohuslava Svobody a Tomáše Hudečka, ale řada lidí se diví, kde je Pavel Bém.

18. září 2015

Bém: Pražané se do Blanky nakonec zamilují

Zdroj Tyden.cz ze dne 18. 9. 2015  •  Pavel Bém  •  8

Až si řidiči tunelový komplex Blanka prohlédnou a naučí se ho používat, ocení jeho kvality a budou na něj hrdí, říká exprimátor hlavního města Pavel Bém. Otevření stavby o čtyři roky později způsobily podle něj nové zákony, ale i neschopnost a diletantství jeho nástupců na pražské radnici.

16. září 2015

VELKÁ BRITÁNIE: Rudý kořen

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 16. 9. 2015  •  Pavel Bém  •  12

Pamatujete, jak ODS před lety začala hledat svůj „modrý kořen“? Autorem myšlenky, že proti „rozkročenému“ lídru Topolánkovi je třeba hledat oporu v klausovském fundamentu, byl Pavel Bém.

15. září 2015

Bém: Blanka způsobí masakr. A Hudeček vede žebříček demence

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 9. 2015  •  Pavel Bém  •  8

Byl to on, kdo stál u zrodu pražského tunelu Blanka, kterým se řidiči svezou poprvé v sobotu. Bývalý pražský primátor Pavel Bém (ODS) kvůli spícím plánům na dokončení městského okruhu mluví u vyústění Blanky o masakru. A svého nástupce Tomáše Hudečka (exTOP 09) v rozhovoru pro Blesk zařadil na špičku žebříčku demence.

1. září 2015

Suďte za Opencard Béma a jeho partu, ne nás. Exnáměstek...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 9. 2015  •  Pavel Bém  •  12

Soud kvůli Opencard se rozjel naplno, k výpovědi dorazil v úterý i bývalý náměstek pražského primátora Josef Nosek. Podle něj by však u soudu měl být Pavel Bém a jeho parta, nikoli politici, kteří Prahu vedli za Bémových nástupců Svobody či Hudečka. Právě za Béma se projekt Opencard zrodil.

Exnáměstek Nosek: U soudu by měl být Bém a jeho parta

Zdroj Tyden.cz ze dne 1. 9. 2015  •  Pavel Bém  •  9

Před soudem by měl stanout bývalý primátor Pavel Bém a jeho parta, řekl při výpovědi někdejší náměstek pražského primátora Josef Nosek, který čelí obžalobě s dalšími devíti politiky v kauze opencard. Kauzu začal rozplétat pražský městský soud. Elektronická karta opencard pochází z éry Pavla Béma (ODS). Původně měla mít řadu funkcí, nakonec ale slouží především jako tramvajenka. Prahu stála 1,74 miliardy korun. Nosek u soudu pochybení odmítl.

Ohledně Opencard se nechybovalo, zpovídat by se měl Bém,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 1. 9. 2015  •  Pavel Bém  •  8

Začal soud v kauze Opencard, který řeší obžalobu několika lidí včetně dvou bývalých pražských primátorů – Bohuslava Svobody a Tomáše Hudečka. Podle Svobody se ale u soudu prokáže, že obvinění jsou nesmyslná. Ve spravedlnost a prokázání neviny věří i další politici či tehdejší úředníci. Před soudem by měl stanout bývalý primátor Pavel Bém a jeho parta, řekl při výpovědi někdejší náměstek pražského primátora Josef Nosek. 

22. března 2015

Komentář Petra Holce: Blanka, další tunel na konci tunelu

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 3. 2015  •  Pavel Bém  •  11

Vsadím se, že takhle husté peklo původně neplánoval ani exprimátor Pavel Bém, když Pražanům daroval Blanku, největší tunel bez světla na konci. Ta totiž ničí všechny jeho primátorské nástupce včetně současné primátorky Adriany Krnáčové, jež Blanku označila za „spiknutí kokotů“ a všechny kolem ní za „debily“. Žádné překvapení, že ani ona netuší, kdy a jestli Blanku vůbec zprovozní.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.