Index vlivu Pražský dopravní podnik (DPP) - Index vlivu mezi kauzami

 
 

Opravy tramvajové trati mezi Lazarskou a Újezdem: Zkomplikují oslavy 17. listopadu v centru Prahy?

Národní třídu a její blízké okolí od Národního divadla až po Václavské náměstí zaplní v sobotu 17. listopadu davy lidí, aby si připomněli výročí sametové revoluce, která vedla  v roce 1989 k pádu totalitního komunistického režimu. Ani letos se to však neobejde bez komplikací v dopravě. Až do pondělí 19. listopadu totiž pražský dopravní podnik provádí opravy tramvajové trati mezi Lazarskou a Újezdem. 

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
2.35Vliv / význam klesá
 

Jak nás Pražský dopravní podnik (DPP) ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Pražský dopravní podnik (DPP) v poslední době

 

15. listopadu 2018

Opravy tramvajové trati mezi Lazarskou a Újezdem:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 11. 2018  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  5

Národní třídu a její blízké okolí od Národního divadla až po Václavské náměstí zaplní v sobotu 17. listopadu davy lidí, aby si připomněli výročí sametové revoluce, která vedla  v roce 1989 k pádu totalitního komunistického režimu. Ani letos se to však neobejde bez komplikací v dopravě. Až do pondělí 19. listopadu totiž pražský dopravní podnik provádí opravy tramvajové trati mezi Lazarskou a Újezdem. 

12. listopadu 2018

Proměna souprav metra C: Uvažuje se o výměně čalounění za...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 12. 11. 2018  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  4

Pražský dopravní podnik (DPP) chystá na příští léta obnovu interiéru souprav metra M1 od Siemensu, které jezdí na trase C. Potvrdila to mluvčí DPP Aneta Řehková. 

6. listopadu 2018

Prahou bude jezdit „Mölzer". Vizionář, který chtěl postavit...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 11. 2018  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  4

Po Křižíkovi, Pelikánovi a Kardausovi vyráží do pražských ulic další tramvaj se slavným jménem. Dopravní podnik v úterý 6. listopadu vzpomenul na Eustacha Mölzera, technického génia, pražského politika a vizionáře, který se zasadil o rozšíření dopravy po celé metropoli. Slavnostního křtu se zúčastnili i hrdí pokračovatelé jeho rodu.

5. listopadu 2018

Siemens získal zakázku na servis vozů metra na lince C za...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 5. 11. 2018  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  4

O údržbu a opravy vozů metra na lince C se bude i nadále starat společnost Siemens. Pražský dopravní podnik minulý týden uzavřel s firmou smlouvu na dalších 15 let, informují Lidové noviny. Celková hodnota kontraktu se podle deníku pohybuje kolem 7,5 miliardy korun. Siemens má v jeho rámci provést i rozsáhlou opravu vozů, zahrnující výměnu podvozkových rámů a modernizaci interiéru.

Začíná odstávka lanovky na Petřín, potrvá do prosince

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 5. 11. 2018  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  4

Praha - Pražská lanovka z Újezdu na Petřín bude kvůli pravidelné revizi ode dneška více než měsíc mimo provoz. Znovu rozjet by se měla v sobotu 8. prosince v 09:00. Pražský dopravní podnik...

4. listopadu 2018

Je to nejzatíženější tramvajová křižovatka na světě, hájí...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 4. 11. 2018  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  4

Zavřený výstup ze stanice metra B na Karlovo náměstí. Oprava tramvajové trati v centru hlavního města a od pondělí také zavřená lanovka na Petřín. Pražský dopravní podnik (DPP) v rozsáhlém vyjádření vysvětlil současné uzavírky týkající se MHD.

Další prodloužení! Tramvaje v centru nepojedou ještě dva...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 11. 2018  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  5

Pražský dopravní podnik uveřejnil v pořadí už třetí fázi rekonstrukce tramvajové trati v centru. Po původní výluce na křižovatce Lazarská – Spálená se akce v této lokalitě protáhne celkem na měsíc. Práce se tentokrát přesunou do další části Spálené ulice a na Národní třídu.

2. listopadu 2018

Stavební vrták, který prorazil metro na Bořislavce, poškodil...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 2. 11. 2018  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  4

Stavební vrták v říjnu neprorazil jen tubus metra ve stanici Bořislavka, ale poškodil i dvě projíždějící vlakové soupravy. O poškození informoval na sociální síti starosta Prahy 6 Ondřej Kolář (TOP 09), který také zveřejnil fotografie poničených vozů. Podle pražského dopravního podniku cestující ohroženi nebyli, napsal server Lidovky.cz.

31. října 2018

Lanovka na Petřín bude přes měsíc mimo provoz. Kromě údržby...

Zdroj Blesk.cz ze dne 31. 10. 2018  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  4

Pražská lanovka z Újezdu na Petřín bude kvůli pravidelné revizi více než měsíc mimo provoz. Výluka potrvá od 5. listopadu do 7. prosince. Dopravní podnik provádí odstávky lanovky každý rok vždy na podzim a na jaře.

Podivné smlouvy dopravního podniku. Řada z nich přečkala až...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 31. 10. 2018  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  5

Před šesti lety rozpoutaly problematické smlouvy pražského dopravního podniku mocenskou krizi v metropoli. Od té doby se na postu generálního ředitele této městem vlastněné firmy vystřídali čtyři šéfové. Některé smlouvy DP, které kritizovala opozice, však platí dosud. Blíží se chvíle, kdy i ony vyprší.
    Další články k tématu:
  • Soud začal rozplétat kauzu pražských jízdenek. Je to divadlo, řekl Dvořák
  • Rittig a dalších sedmnáct lidí půjde před soud kvůli zakázce na jízdenky
  • Policie navrhla obžalovat Rittiga a další kvůli předraženým jízdenkám

30. října 2018

Pražané se dočkali mobilního signálu v dalších pěti...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 30. 10. 2018  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  4

Konsorcium mobilních operátorů, které v dubnu podepsalo smlouvu s pražským Dopravním podnikem na pokrytí metra mobilním signálem, v úterý v 15:00 zprovoznili další část pilotního úsek mezi stanicemi Pražské povstání – Roztyly. Už od 2. října mohou cestující využívat služby mobilních operátorů v prvním úseku Muzeum – Vyšehrad. Operátoři, kteří výstavbu hradí sami, zatím investovali přibližně 80 milionů korun.

28. října 2018

Provrtaný tunel metra na Bořislavce opraví: Dělníkům práce...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 10. 2018  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  4

Před týdnem v neděli musel pražský dopravní podnik zastavit na dvě a půl hodiny metro mezi stanicemu Náměstí Míru a Petřinami. Do tunelu metra začalo zatékat. Vrták ze stavby nad stanicí Bořislavka totiž omylem tubus provrtal. Nyní ho dělníci budou muset opravit. Práce se budou dělat po čtyři noci v době, kdy metro nejezdí, provoz neovlivní. Náklady půjdou za stavebníkem administrativního centra, jehož investorem je KKCG Real Estate a práce na stavební jámě zajišťuje společnost Zakládání staveb.

25. října 2018

Praha představila vyhlídkovou tramvaj s barem. Pro lepší...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 25. 10. 2018  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  4

Pražský dopravní podnik ve středu představil nový přírůstek do svého vozového parku: vyhlídkovou tramvaj T3 Coupé navrhla designérka Anna Marešová a připomíná legendární vozidlo Tatra T3. Myšlenka na vytvoření vyhlídkové tramvaje vzešla z dopravního podniku, který chtěl navázat na oblíbenost "mazačky", předpoklad, že také nebude mít střechu, ale bezpečnostních důvodů nevyšel. Součástí interiéru je například i bar vycházející z tramvaje staršího typu T1, kde podobný pultík sloužil pro prodej jízdenek, střešní okna naopak připomínají autobus Škoda 706 RTO.

24. října 2018

Na vilu půjčili Dvořákově matce advokáti Rittiga

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 24. 10. 2018  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  5

Bohatá developerka Marie Nováková (72), která patří mezi obžalované v kauze jízdenek pro pražský dopravní podnik (DPP), v úterý před soudem vysvětlovala nákup vily na Madeiře. Obžaloba je přesvědčena o tom, že obchod zaplatila z peněz, které byly vyvedeny z dopravního podniku.

Kauza předražených jízdenek DPP u soudu: Účetní, který se na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 10. 2018  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  5

Účetní z firmy Peskim Jaroslav Kubiska dnes u Městského soudu v Praze přiznal, že se podílel na převodu peněz vyvedených z pražského dopravního podniku (DPP) na karibskou společnost Cokeville Assets. Potvrdil, že obžaloba popsala strukturu českých a zahraničních firem sloužících k vytunelování DPP pravdivě. Kubiska má v případu statut spolupracujícího obviněného, obžalobě čelí spolu s dalšími 16 lidmi včetně bývalého ředitele firmy Martina Dvořáka nebo lobbisty Iva Rittiga.

Vyhlídková tramvaj T3 Coupé poprvé vyjede do ulic Prahy. Má...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 24. 10. 2018  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  4

V pražských ulicích bude jezdit nová výletní tramvaj T3 Coupé. Vznikla přestavbou legendárního vozu typu T3, který po různých modernizacích dodnes jezdí v řadě českých i světových měst. Na podobě Coupé spolupracoval pražský dopravní podnik s designérkou Annou Marešovou. Lidé si budou moci tramvaj pronajmout od poloviny listopadu, za hodinu zaplatí 7700 korun.

Spolupracující obviněný popsal strukturu firem v kauze...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 24. 10. 2018  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  4

Účetní z firmy Peskim Jaroslav Kubiska ve středu u Městského soudu v Praze přiznal, že se podílel na převodu peněz vyvedených z pražského dopravního podniku (DPP) na karibskou společnost Cokeville Assets. Potvrdil, že obžaloba popsala strukturu českých a zahraničních firem sloužících k vytunelování DPP pravdivě.

22. října 2018

Průsak vody na Bořislavce řeší policie jako obecné ohrožení...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 22. 10. 2018  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  4

Pražská policie zahájila trestní řízení kvůli nedělnímu průsaku vody do stanice metra A Bořislavka, spatřuje v něm obecné ohrožení z nedbalosti. Podle pražského dopravního podniku průsak způsobily stavební práce probíhající nad tubusem.
    Další články k tématu:
  • Dvě hodiny nejela část linky metra A, průsak vody mohli zavinit dělníci

Přehlídka, ohňostroj i videomapping: Oslavy 100 let od...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 10. 2018  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  5

Některé akce připomínající 100 let od vzniku Československa omezí o víkendu městskou hromadnou dopravu v Praze. Největší změny si vyžádá vojenská přehlídka na Evropské třídě, další omezení čeká MHD kvůli videomappingu na budově Národního divadla a ohňostroji z Letné. Pražský dopravní podnik o tom dnes informoval na webu.

21. října 2018

Část metra A byla přes dvě hodiny mimo provoz. Kvůli průsaku...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 21. 10. 2018  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  4

Na lince A pražského metra byl v neděli dopoledne obousměrně zastaven provoz mezi stanicemi Náměstí Míru a Petřiny. Důvodem byl průsak vody do kolejiště ve stanici Bořislavka. V poledne byl provoz obnoven. Technici potřebné  místo zatím opravili provizorně, důkladnější opravy udělá dopravní podnik už v neděli v noci.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.