Index vlivu Ivan Trojan - Index vlivu v kultuře

 
 

VIDEO: Sedmdesátiny Viktora Preisse exkluzivně v Toboganu

Do přímého přenosu mu kromě moderátora Aleše Cibulky přišli popřát Ivan Trojan, Vojta Dyk, Ondřej Brousek, Lukáš Hlavica a také režisér Jiří Strach.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
10.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
14.36Vliv / význam roste
 

Jak nás Ivan Trojan ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Ivan Trojan ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Ivan Trojan v poslední době

 

18. března 2017

VIDEO: Sedmdesátiny Viktora Preisse exkluzivně v Toboganu

Zdroj Umeni a kultura ze dne 18. 3. 2017  •  Ivan Trojan  •  0

Do přímého přenosu mu kromě moderátora Aleše Cibulky přišli popřát Ivan Trojan, Vojta Dyk, Ondřej Brousek, Lukáš Hlavica a také režisér Jiří Strach.

10. března 2017

Když přátelství zkomplikují milenecké vztahy. Trojan a...

Zdroj Umeni a kultura ze dne 10. 3. 2017  •  Ivan Trojan  •  0

Ivan Trojan a Hynek Čermák v komedii o nevěře, lži a pravdě – silné spojení, které slibuje dobrou zábavu. Na hru Pravda současného francouzského dramatika Floriana Zellera se můžete těšit po Velikonocích ve vysílání Českého rozhlasu. Právě teď se v jeho studiích natáčí.

27. února 2017

Nominace Českého lva: Nejlepší herec v hlavní roli

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 27. 2. 2017  •  Ivan Trojan  •  0

Čtyři herci, ale pět filmů se uchází o skleněnou sošku Českého lva. Akademie nominovala v kategorii nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli Ivana Trojana v Andělovi Páně 2, Cilliana Murphyho za snímek Anthropoid, Jiřího Bartošku v Teorii tygra a hned dvakrát Karla Rodena – jako Masaryka a taky za snímek Nikdy nejsme sami. Vítěz bude oznámen 4. března v přímém přenosu České televize.

23. února 2017

Pomáhej mu Anděl Páně! Herec Ivan Trojan skončil o berli

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 2. 2017  •  Ivan Trojan  •  0

To muselo bolet. Herec Ivan Trojan (52), který momentálně září v seriálu Svět pod hlavou, se objevil s berlí, o kterou se opíral, a při pohybech bylo vidět, že ho vazy po operaci, kterou absolvoval, stále trochu zlobí.

2. února 2017

Herec Ivan Trojan je Geniem smíchu

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 2. 2. 2017  •  Ivan Trojan  •  0

Pardubice – Na Galavečeru smíchu, který se uskutečnil v pondělí večer ve Východočeském divadle na závěr 17. ročníku Grand Festivalu smíchu, byl oceněn také herec Ivan Trojan.

30. ledna 2017

Zákulisí seriálu Svět pod hlavou: Při honičce moskviče šlo o...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 1. 2017  •  Ivan Trojan  •  0

Práce kaskadéra není žádný med, často mu jde o zdraví. Nejinak tomu bylo i během natáčení retro seriálu ČT Svět pod hlavou s Václavem Neužilem (37) a Ivanem Trojanem (52) v hlavních rolích.

18. ledna 2017

KULTURNÍ TIP: Když hvězdy pomáhají – benefiční muzikálový...

Zdroj www.superrodina.cz » Superrodina.cz ze dne 18. 1. 2017  •  Ivan Trojan  •  0

V neděli 5. února od 19.00 hodin rozezpívá a roztančí scénu Městského divadla v Mostě na 60 umělců v čele s Václavem Noidem Bártou, Ondřejem Rumlem, Olgou Lounovou, Janem Křížem, Ivanou Korolovou, Lilian Sarah Fischerovou a Janou Trojanovou. Výtěžek ze vstupného na muzikálové představení Horečka nedělní noci, které se koná již podruhé, poputuje Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové podporujícího děti a mladistvé z dětských domovů. „Věřím, že by každý zdravý pracující člověk, který má to štěstí a žije ve svobodě v této krásné zemi, měl společnosti něco ze sebe vrátit nazpět. Tak nejlépe, jak umí on sám. My umíme tohle. Spojit lidi, kteří milují ze srdce to, co dělají – zpěv, tanec, herectví, režii, choreografii, kostýmy, make-up, zvuk, světla, a nechat je kouzlit… pro vás, pro nás, pro ně a hlavně pro děti, kterým pomáhá Nadační fond Veroniky Kašákové. Jestli chcete udělat dobrý skutek a vidět lidi, kteří milují to, co dělají, přijďte,“ zve za organizátory herečka, tanečnice a principálka divadelní společnosti Indigo Company Lilian Sarah Fischerová.   Kdy: 5. 2. 2017 od 19.00 Kde: Městské divadlo v Mostě (Divadelní 15, 434 01 Most) Autor: Lilian S. Fischerová Režie: Jiří Kraus Scénář: Jana Ozoráková, Jiří Kraus Choreografie: Petr Čejka, Lilian S. Fischerová, Filip Gregoriades, Alena Karlovská Účinkují: Václav Noid Bárta, Ondřej Ruml, Olga […]

12. ledna 2017

Anděla Páně 2 viděl milion diváků. Bude trojka? „Raději...

Zdroj ČT 24 - Kultura ze dne 12. 1. 2017  •  Ivan Trojan  •  0

Pohádku Anděl Páně 2 viděl v kinech víc než milion diváků. Snímek z koprodukce České televize tak překonal hranici, kterou představitel titulní role Ivan Trojan v nadsázce zmínil jako podmínku pro natočení třetího pokračování. „Anděl Páně 3 bude, když budeme mít dobrý scénář. Jestli dobrý scénář nebude, tak ani milion diváků, ani milion korun, ani milion dolarů mě nepřinutí točit blbost,“ nechce ale zatím nic slibovat režisér Jiří Strach.

4. ledna 2017

Potíže při natáčení kriminálky Svět pod hlavou: Auta VB...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 1. 2017  •  Ivan Trojan  •  0

Nový seriál České televize Svět pod hlavou s Václavem Neužilem (37) a Ivanem Trojanem (52) v hlavních rolích k televizním obrazovkám přitáhl rekordní počty diváků a zatím boduje. Tvůrcům se tak nyní asi dost ulevilo, jelikož natáčení nebylo z nejsnadnějších. Jelikož je děj zasazen do roku 1982, bylo potřeba tomu vše uzpůsobit. Například sehnat dobová vozidla Veřejné bezpečnosti, což byl pro štáb pořádný oříšek.

Neuvěřitelný úspěch filmu Anděl Páně 2: Vydělal přes 105...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 1. 2017  •  Ivan Trojan  •  0

Magická hranice milionu diváků je na spadnutí. Anděl Páně 2 vydělal přes 105 milionů korun a Jiřího Stracha (43) čeká natáčení třetího dílu. Může za to Ivan Trojan (52).

3. ledna 2017

FOTO, ANKETA: Nový seriál Svět pod hlavou vrátil Ústí do...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 3. 1. 2017  •  Ivan Trojan  •  0

Ústí nad Labem - „Elitní policista Filip Marvan (Václav Neužil) se po autonehodě probudí v severočeském městě na počátku 80. let. Je součástí týmu okresní kriminálky…" Tak začíná nová retro krimi série Svět pod hlavou režisérů Marka Najbrta a Radima Špačka s herci Ivanem Trojanem a Václavem Neužilem v hlavních rolích. 

23. prosince 2016

Temné pozadí vánočního hitu Anděl páně 2: Tohle Strach tajil!

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 12. 2016  •  Ivan Trojan  •  2

Novým hitem našich kin je krásná pohádka Anděl Páně 2 s Ivanem Trojanem (52) a Jiřím Dvořákem (49) v hlavních rolích, kterou režisér Jiří Strach (43) natočil jedenáct let po prvním dílu. A nám prozradil řadu zajímavých věcí ze zákulisí jejího natáčení!

Režisér filmu Anděl Páně 2 Jiří Strach besedoval se...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 23. 12. 2016  •  Ivan Trojan  •  2

Kolín /FOTOGALERIE/- Nejen v kolínském Kině 99 byl konec roku ve znamení vyprodaných sálů, které do nich po dlouhé době přilákal český film a to pokračování úspěšné komedie Anděl Páně 2 s Ivanem Trojanem coby andělem Petronelem a Jiřím Dvořákem v roli čerta Uriáše.

9. prosince 2016

Anděl Páně 2 navodí tu pravou atmosféru českých Vánoc

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 9. 12. 2016  •  Ivan Trojan  •  2

Chlapské kamarádství bývá plné šťouchanců a fórkování, urážek a nactiutrhání, černého humoru i rozpálených tváří, když dojde na diskusi třeba o velikosti kapra - toho z minulého roku. Ale když jeden zavolá, druhý vstane za hluboké noci od ženy a dítek a jde, lhostejno, zda pomoci kamarádovi z maléru nebo k další skleničce. Přesně takové kamarádství člověk vycítí, když se setká s andělem, čertem a strachem. Tedy s herci Ivanem Trojanem (52) a Jiřím Dvořákem (49) a s režisérem Jiřím Strachem (43).

7. prosince 2016

Anděl Páně 2 drtí Babovřesky: Strachova pohádka je...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 12. 2016  •  Ivan Trojan  •  2

Kasovní trhák! To je pohádka Anděl Páně 2. Pokračování trampot anděla a čerta v podání Ivana Trojana (52) a Jiřího Dvořáka (49) se stalo nejnavštěvovanějším filmem za posledních deset let.

1. prosince 2016

Vyhublý režisér Jiří Strach: Už má sotva 56 kilogramů!

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 12. 2016  •  Ivan Trojan  •  2

Režisér a herec Jiří Strach (43) je extrémně vyhublý, ale nic si z toho nedělá. Řeší hlavně práci, pro kterou žije. Navíc prozradil, co si dříve myslel o Ivanu Trojanovi.  

25. října 2016

Čtvrtníčkovi ve filmu Anděl Páně 2. Anička překonala tátu

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 25. 10. 2016  •  Ivan Trojan  •  4

Nové video zve do zákulisí příprav volného pokračování filmu Anděl Páně 2. Před kamerou se objevila řada starých známých postav v čele s andělem a čertem v podání Ivana Trojana a Jiřího Dvořáka. Poprvé si v Andělu Páně 2 zahrála Anička Čtvrtníčková. Potkala se se svým tatínkem Petrem, který hraje svatého Petra.

18. října 2016

Jo, ono to půjde, řekli čert s andělem

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 18. 10. 2016  •  Ivan Trojan  •  2

Volné pokračování jedné z nejúspěšnějších českých pohádek Anděl Páně s Ivanem Trojanem a Jiřím Dvořákem v hlavních rolích vás zve do zákulisí příprav.

11. října 2016

Ceny Divadelních novin získali herec Ivan Trojan a režisér...

Zdroj IHNED.cz ze dne 11. 10. 2016  •  Ivan Trojan  •  1

Studio Hrdinů získalo Ceny Divadelních novin za inscenace Kauza Schwejk a Skugga Baldur. Režisér Jiří Herman byl oceněn za práci v Národním divadle Brno. Nejlepší herecký výkon odvedl Ivan Trojan v Dejvickém divadle.

9. října 2016

Ivan Trojan a Dušan D. Pařízek získali ceny Divadelních novin

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 9. 10. 2016  •  Ivan Trojan  •  1

Praha - Ivan Trojan za herecký výkon v roli Andrewa Maxwella v inscenaci Vzkříšení, kterou vytvořil v Dejvickém divadle v Praze, a Dušan David Pařízek za režii inscenace Kauza Schwejk v pražském Studiu Hrdinů byli mezi vítězi Cen Divadelních novin za sezonu 2015/2016. Ocenění byla předána v neděli večer v Divadle Alfred ve dvoře.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.