Index vlivu Jiří Schmitzer - Index vlivu v kultuře

 
 

Slavní vyvedli na Lvech své potomky! Krásná dcera Jiřího Schmitzera nebo elegán Michaela Kocába

Na Českých lvech se to hemžilo děti slavných. Své potomky vyvedli i ti herci, kteří se ve společnosti téměř neobjevují. Herec Jiří Schmitzer (62) přišel v doprovodu půvabné dcery Kristýny, a Michael Kocáb (61) nebo režisérka Irena Pavlásková (56) se pochlubili fešnými syny.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Články, kde se vyskytuje Jiří Schmitzer v poslední době

 

6. března 2016

Slavní vyvedli na Lvech své potomky! Krásná dcera Jiřího...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 3. 2016  •  Jiří Schmitzer  •  10

Na Českých lvech se to hemžilo děti slavných. Své potomky vyvedli i ti herci, kteří se ve společnosti téměř neobjevují. Herec Jiří Schmitzer (62) přišel v doprovodu půvabné dcery Kristýny, a Michael Kocáb (61) nebo režisérka Irena Pavlásková (56) se pochlubili fešnými syny.

26. února 2016

Nominace Českého lva zblízka: Nejlepší herec ve vedlejší roli

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 26. 2. 2016  •  Jiří Schmitzer  •  3

Kdo z českých mužských herců zvládl nejlépe svůj part ve vedlejší roli? Český lev na vítěze nominoval Predraga Bjelaca za výkon ve filmu Gangster Ka, Kryštofa Hádka za Kobry a užovky, Jiřího Schmitzera za Padesátku, Tomáše Bambuška a Marka Taclíka snímek za Ztraceni v Mnichově. Kdo si lva osobně vyzvedne, se ukáže 5. března.

3. února 2016

Jiří Schmitzer končí v divadle! Ředitel o herce už nestojí

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 2. 2016  •  Jiří Schmitzer  •  2

Tak tohle zabolí! Jiří Schmitzer (66) už zřejmě nebude hrát v Divadle Ungelt. „Ředitel Milan Hein mi řekl, že má představení končí. Ptal jsem se proč, ale nedostal jsem žádnou odpověď,“ tvrdí herec.

9. září 2015

Zemřela Schmitzerova partnerka ze Slavností sněženek Marie...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 9. 2015  •  Jiří Schmitzer  •  3

Ve věku 66 let zemřela v úterý 8. září po dlouhém boji s rakovinou hrtanu herečka Marie Spurná. Diváci si ji pamatují především jako manželku Jiřího Schmitzera v kultovním filmu Slavnosti sněženek. Byla ale také členkou Divadla Na zábradlí.

3. září 2015

V zrestaurované Uspořené libře namluvil Jiří Schmitzer svého...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 3. 9. 2015  •  Jiří Schmitzer  •  3

Praha - Česká televize odvysílá legendární film Uspořená libra poprvé ve vysokém rozlišení. V sobotu tak připomene patnáct let od úmrtí výjimečného českého herce Jiřího Sováka.

15 let od smrti Jiřího Sováka: Syn Jiří Schmitzer se s tátou...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 9. 2015  •  Jiří Schmitzer  •  4

Už dlouhých 15 let uběhlo od smrti legendárního herce Jiřího Sováka. Jeho život byl plný lásky herectví a také lásky k rodině, zejména k synovi Jiřímu Schmitzerovi (65). Jejich vazby ale zpřetrhal odchod Sováka od synovy matky a také nešťastná autonehoda... dnes už se však zdá, že došlo mezi herci k usmíření.

25. června 2015

Role v Chalupářích rozdával Sovák sám: Práci dohodil synovi...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 6. 2015  •  Jiří Schmitzer  •  4

Šedou eminencí při obsazování rolí v seriálu Chalupáři se stal představitel Evžena Humla Jiří Sovák (†79). Role dohodil Haně Maciuchové (69) i svému synovi Jiřímu Schmitzerovi (65)!

23. srpna 2014

Syn Jiřího Sováka (†79) Jiří Schmitzer (64): Předává role a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 8. 2014  •  Jiří Schmitzer  •  8

Nečekané rozhodnutí! Jiří Schmitzer (64) se rozhodl pověsit herectví na hřebík. To, že chce nadobro opustit divadelní prkna, na něj napráskal jeho kolega Oldřich Návrátil (61).

1. srpna 2014

V Tasově odhalí svoji muzikantskou duši i herec Jiří...

Zdroj ČT24 - Kultura ze dne 1. 8. 2014  •  Jiří Schmitzer  •  6

Tasov (Hodonínsko) – Čtyřicet kapel ze sedmi zemí, přebalovací pult v dětském koutku nebo nová moderátorka – program letošní Besedy u Bigbítu už podruhé připravila hlavní dramaturgyně Kač Janotová na dálku z kanadského Vancouveru. Víkendová hudební akce, kterou hostí Tasov u Veselí nad Moravou, je největším tuzemským festivalem pořádaným dobrovolníky bez nároku na honorář. Festival odstartuje v pátek odpoledne.

3. května 2014

Festival Finále vyhrál film Jako nikdy a dokument Velká noc

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 3. 5. 2014  •  Jiří Schmitzer  •  9

Intimní psychologické drama Jako nikdy režiséra Zdeňka Tyce získalo hlavní cenu Zlatého ledňáčka na festivalu Finále Plzeň, a to v kategorii celovečerních hraných nebo animovaných filmů. Snímek o popudlivém malíři v podání Jiřího Schmitzera, který ve svém domě umírá na rakovinu, zaujal tématem i profesionálním zpracováním. V sekci dokumentů si hlavní cenu odnesl imaginativní snímek ze světa pražských heren, nóbl klubů a laciných hospod Velká noc režiséra Petra Hátleho.

26. února 2014

Zpověď ženy Sováka: Proč Schmitzera "odložili" do týdenní...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 2. 2014  •  Jiří Schmitzer  •  13

Dětství neprožil Jiří Schmitzer (64) jako většina dětí obklopený rodinou, ale v týdenní školce! Syn Jiřího Sováka (†79) byl jako malý »odložen«. Odtud zřejmě pramení zášť.

24. února 2014

Jediný syn Jiřího Schmitzera: Studoval na kněze a dědu...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 2. 2014  •  Jiří Schmitzer  •  11

Osobitý herec Jiří Schmitzer (64) dlouho před národem tajil podobu svého již dospělého syna Jiřího mladšího. Ten totiž přebíral Českého lva za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli pro svého otce, a tak ho viděli, jak přítomní hosté, tak diváci u televizních obrazovek. Co na sebe prozradil?

22. února 2014

Sovák svého syna nenáviděl, vnuk svého otce hrdě zastoupil!...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 2. 2014  •  Jiří Schmitzer  •  11

Zatímco jeho slavný otec ho jako svého syna do konce života zavrhl, jeho vlastní syn ho podržel a zastoupil. Řeč je o herci Jiřím Schmitzerovi (64), jeho otci Jiřím Sovákovi (†79) a jeho synu Jiřím Schmitzerovi mladším, který se objevil na předávání Českých lvů.

22. září 2013

Empatický film Jako nikdy nás učí žít. Patří k tomu...

Zdroj IHNED.cz ze dne 22. 9. 2013  •  Jiří Schmitzer  •  11

S ohledem na své téma bude český snímek Jako nikdy srovnáván s loňským oscarovým dramatem Michaela Hanekeho Láska. Empatický film, který nevypráví jen o umírání, má skvělé herecké trio v čele se sobeckým a nevděčným mizantropem v podání Jiřího Schmitzera.

13. září 2013

Zdeněk Tyc vypráví Jako nikdy

Zdroj ČT24 - Kultura ze dne 13. 9. 2013  •  Jiří Schmitzer  •  11

Praha – Nový film Zdeňka Tyce Jako nikdy zachycuje poslední okamžiky umírajícího muže. Pro ústřední roli si režisér vybral Jiřího Schmitzera, jeho protihráčky jsou Petra Špalková a Taťjana Medvecká v rolích bývalé i současné partnerky. Snímek, který vznikl v koprodukci České televize, bude mít distribuční premiéru 19. září.

26. srpna 2013

Jako nikdy (2013)

Zdroj Kinotips ze dne 26. 8. 2013  •  Jiří Schmitzer  •  12

Režie: Zdeněk Tyc Scénář: Markéta Bidlasová, Zdeněk Tyc Kamera: Patrik Hoznauer Hrají: Petra Špalková, Taťjana Medvecká, Jiří Schmitzer, Marek Němec, Luboš Veselý, Marek Taclík, Jana Pidrmanová, Zdeněk Palusga Konec léta ve filmu „JAKO NIKDY“ znamená zároveň konec života. Vladimír Holas umírá. Kdo je Vladimír Holas? Malíř, sochař a pedagog okresního významu. Namaloval spoustu krásných obrazů […]

23. srpna 2013

Festival Modletické zvonění nabízí program pro rodiče i děti

Zdroj ČN - Kultura ze dne 23. 8. 2013  •  Jiří Schmitzer  •  12

Modletice - Hudební festival Modletické zvonění, který se uskuteční v sobotu 24. srpna na nádvoří zámku v Modleticích, nabídne například vystoupení Jiřího Schmitzera, Žalmana a spol.,...

3. červenece 2013

Jako nikdy - nevstřícný, ale lidský film o umírání

Zdroj ČT24 - Kultura ze dne 3. 7. 2013  •  Jiří Schmitzer  •  12

Karlovy Vary - Jak si lze zachovat lidskou důstojnost a odpovědnost k blízkým, když člověk vede marný a předem prohraný boj se smrtí? Nelehké téma si pro svůj nejnovější film zvolil režisér Zdeněk Tyc. "Bylo možné ho pojmout ultrafestivalově, ultranesnesitelně, ale zdálo se mi to zbytečné. To téma dostatečně vyděsí už samo o sobě. Film není, myslím, extra divácky vstřícný, ale je lidský," uvedl Tyc k dramatu Jako nikdy s Jiřím Schmitzerem, Taťjanou Medveckou a Petrou Špalkovou v hlavních rolích, které v předpremiéře představil na festivalu v Karlových Varech. V kinech se snímek, natočený v koprodukci České televize, objeví v září tohoto roku.

8. května 2013

Kariéru nastartuje další vzdělávání, možností přibývá

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 8. 5. 2013  •  Jiří Schmitzer  •  12

„On tam neměl do tý školy chodit, to už není pro něj!“ řekla rázně matka Míla Myslíková v komedii Marečku, podejte mi pero o svém muži v podání Jiřího Sováka. „Prosím tě, když to zvládne takovej Hujer…“ zněla povzbudivá odpověď synka Jiřího Schmitzera.

30. října 2012

Svatomartinské slavnosti s husou na Jiřáku

Zdroj CityOut Prague ze dne 30. 10. 2012  •  Jiří Schmitzer  •  12

11. listopadu 2012 v 11 hodin 11minut a 11 vteřin na farmářském trhu na náměstí Jiřího z Poděbrad.V neděli 11. 11. 2012 v 11 hod 11 min 11 s bude slavnostním přípitkem zahájen už druhý ročník Svatomartinských slavností na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze 3. Můžeme se zase těšit na oslavu mladého vína a s ním snoubící se gastronomie, v níž vyniká tradiční pečená husa, houskový knedlík a zelí. Vloni se prodalo během slavností téměř 2000 porcí pečené husy, uvidíme, zda bude letos rekord překonán. Samozřejmě je hlavní hvězdou programu oslav mladé, Svatomartinské víno, které nám představí osobně více, než 20 moravských a českých vinařů. Vnímáme již jako tradici, že mladému vínu žehná místní farář Ing. Zdeněk Wasserbauer, Th.D. z kostela Nejsvětějšího srdce Páně na náměstí Jiřího z Poděbrad, a nebude tomu jinak ani tento rok. Kromě zmíněné pečené husy, se můžete těšit na další chuťovky k vínu – kozí i kravské sýry, suché salámy, klobásky, nakládané delikatesy, bramboráky, domácí brambůrky, slané palačinky, domácí burgery, ale také slovácké koláčky nebo třeba topinky s česnekem pečené na železných tálech staré pícky. Slavnost doplní živá hudba po celý den: 10:00 – Cimbálová muzika Vonička 11:11-  Slavnostní přípitek za účasti starostky Městské části Praha 3 Vladislavy Hujové 11:15 – Příjezd Martina na bílém koni za doprovodu fanfár a virblu 11:55 – Zvonění zvonů kostela Nejsvětějšího srdce Páně 14:00 – Slávek Janoušek 16.00 – Jiří Schmitzer 17.00 – mladému vínu požehná farář kostela Nejsvětějšího Srdce Páně Ing. Zdeněk Wasserbauer, Th.D. 17:10 – Atmasféra (UA) 18.45 – Yo Yo Band Role moderátora se ujme zkušený Michal Jančařík. Slavnosti budou otevřeny od 10:00 a ve 21:00 budou končit. Vstup je zdarma! A teď krátce k ochutnávce vín: Degustuje se pouze ze sklenice typu „OIV“ (objem 210 ml), kterou si budou moci návštěvníci spolu s katalogem zastoupených vinařů, programem slavnosti a propisovací tužkou zakoupit za 100,- Kč u pořadatelského stánku. Katalog slouží k orientaci návštěvníků, obsahuje seznam vinařů i nabízených odrůd a další důležité informace. Propiskou si do něj mohou hosté dělat poznámky, které víno je zaujalo a které si pak třeba zakoupí a odnesou v lahvi domů.  Koho obtěžuje stále držet degustační skleničku v ruce, může si pořídit na místě tak zvanou nosičku. Do ní lze totiž sklenici umístit, nosičku pověsit na krk a mít tak ruce volné, třeba na husí stehno! Jedna degustační dávka Svatomartinského bude stát 10,- Kč. Přívlastková vína budou mírně dražší. Vinaři byli vybírání s pečlivostí, zohledňující hlavně jejich kvalitu a jedinečnost. Jelikož se předpokládá již chladnější počasí, nebudou chybět vyhřívané stany, které bude možné využít k degustaci vína a dalšího občerstvení pro všechny návštěvníky slavnosti. Svatomartinské slavnosti probíhají ve spolupořadatelství Městské části Prahy 3.
Read more...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.