Index vlivu Martin Stropnický - Index vlivu v kultuře

 
 

Student, kterého vinili z útoku na dům Stropnického, chce 1,3 milionu. Musí upřesnit za co

Ruský student Igor Ševcov – kterého policie vinila z útoku na dům tehdejšího ministra Martina Stropnického, ale soud ho osvobodil – chce od státu 1,3 milionu korun. Podle soudu, na který se obrátil, ale není zřejmé, jakých konkrétních částek se domáhá. Ševcov proto musí svoji žalobu upřesnit. Do té doby soudkyně jednání odročila.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
6.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
5.6Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
3.271Vliv / význam klesá
 

Jak nás Martin Stropnický ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Martin Stropnický ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Martin Stropnický ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Martin Stropnický v poslední době

 

16. srpna 2018

Student, kterého vinili z útoku na dům Stropnického, chce...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 8. 2018  •  Martin Stropnický  •  0

Ruský student Igor Ševcov – kterého policie vinila z útoku na dům tehdejšího ministra Martina Stropnického, ale soud ho osvobodil – chce od státu 1,3 milionu korun. Podle soudu, na který se obrátil, ale není zřejmé, jakých konkrétních částek se domáhá. Ševcov proto musí svoji žalobu upřesnit. Do té doby soudkyně jednání odročila.

13. srpna 2018

Zámek za 12 milionů. Stropnickému půjčila na panství maminka

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 8. 2018  •  Martin Stropnický  •  0

Z politika Matěje Stropnického (34) a jeho partnera, herce Daniela Krejčíka (24), jsou zámečtí páni! Zatím však připomínají squattery. Až na to, že jim sídlo za 12 milionů patří. Chátrající zámek v Osečanech u Sedlčan byl v nabídce za 15 milionů korun. Po dlouhých jednáních cenu srazili. „Oba jsme v mládí provázeli po hradech a zámcích. Když jsme narazili v inzerátech na tenhle objekt, okamžitě jsme po něm zatoužili,“ řekl Blesku Stropnický, syn bývalého ministra obrany a herce Martina Stropnického (61).

12. srpna 2018

Nákupem zámku nekončí: Opravy přijdou Stropnického na další...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 8. 2018  •  Martin Stropnický  •  0

Matěj Stropnický (34), syn herce a bývalého politika Martina Stropnického, si spolu s partnerem, hercem Danielem Krejčíkem (24), pořídil zámek nedaleko Příbrami, který se ještě loni prodával za 15 milionů korun. Naposledy měl 17 majitelů a 70 let se do něj pořádně neinvestovalo, potvrdila Blesk Zprávám agentura, která památku prodávala. Koupi potvrdil i Stropnický. Architekt, kterého oslovily Blesk Zprávy, upozorňuje, že koupí to zdaleka nekončí. Rekonstrukce podobných objektů mohou vyjít na další desítky milionů korun.

Stropnický s milencem prchá na venkov. Koupili zámek za...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 8. 2018  •  Martin Stropnický  •  0

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický utíká z Prahy. Se svým partnerem, hercem Danielem Krejčíkem, se stěhuje na venkov. Syn bývalého ministra obrany a známého herce Martina Stropnického oznámil změnu adresy na svém Facebooku. Byť se snažil zůstat tajemný a nový domov neukázal, zdá se, že mladý pár zvolil velmi nezvyklé místo. Rozlehlý zámek ze 17. století v Osečanech na Příbramsku.

7. srpna 2018

Osudové rozhodnutí Veroniky Žilkové: Život bez manžela!

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 8. 2018  •  Martin Stropnický  •  0

Už balila věci do krabic a hledala nový dům v Izraeli, kde bude na ambasádě pracovat její manžel Martin Stropnický (61). Nakonec ale Veronika Žilková (56) musela dát přednost dceři Kordulce (12), která si postavila hlavu.  

29. červenece 2018

Rodinná pouta: Do vlády míří žena „pana Evropy“ z ČSSD, v...

Zdroj Blesk.cz ze dne 29. 7. 2018  •  Martin Stropnický  •  0

Českou politikou hýbají odjakživa rodinné klany. V rodině ministryně financí za ANO Aleny Schillerové jsou političkami ženy. Schillerová hlídá státní kasu a její dcera Petra Rusňáková je brněnskou radní. Politické řemeslo se nejspíš dědí také u Faltýnků. Otec Jaroslav je místopředseda hnutí ANO a předseda jeho poslaneckého klubu, syn Jiří pak zastupitel v Brně. V rodině Martina Stropnického jsou v politice dokonce tři členové tohoto „klanu“. Blesk Zprávy zmapovaly i další vazby. Jedna z nich se týká i pravděpodobné nové ministryně Jany Maláčové. A pro změnu druhého z vládních partnerů - ČSSD.

2. červenece 2018

Obrana za Stropnického „nasekala“ chyby za tři miliardy....

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 7. 2018  •  Martin Stropnický  •  0

Loňské účetnictví ministerstva obrany mělo chyby tři miliardy. Nedostatky se ale na resortu podařilo odstranit už během kontroly. Zjistil to Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ), podle kterého ministerstvo odstranilo také většinu problémů, na něž poukázaly předchozí kontroly. NKÚ to uvedl v pondělní tiskové zprávě. V loňském roce úřad vedl Martin Stropnický (ANO).

28. června 2018

Hamáček převzal Černínský palác. Babiše vítal i nechtěný...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 6. 2018  •  Martin Stropnický  •  0

Jako politický tajemník přivítal na ministerstvu zahraničí premiéra Andreje Babiše (ANO) nechtěný „ministr“ Miroslav Poche. Ten tak přihlížel, jak si agendu v Černínském paláci přebírá od Martina Stropnického (ANO) jeho stranický šéf Jan Hamáček. Předseda ČSSD byl ve čtvrtek v půl sedmé ráno dalším členem nové vlády, který si převzal úřad. Už ve středu přebral Hamáček také resort vnitra.

12. června 2018

Ministr Stropnický je v nemocnici: Má zablokovanou páteř

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 6. 2018  •  Martin Stropnický  •  1

Ministr zahraničí v demisi Martin Stropnický (ANO) je v nemocnici. Má zablokovanou krční páteř, absolvuje léčbu a rehabilitaci. Jak dlouho hospitalizace potrvá, není nyní jasné. Informaci webu Neovlivní.cz v úterý ČTK potvrdila mluvčí ministerstva zahraničí Irena Valentová.

Martin Stropnický je v nemocnici. Ministr má zablokovanou...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 12. 6. 2018  •  Martin Stropnický  •  0

Ministr zahraničí v demisi Martin Stropnický (ANO) musel do nemocnice. Má zablokovanou krční páteř, absolvuje léčbu a rehabilitaci. Jak dlouho hospitalizace potrvá, není nyní jasné. Informaci serveru Neovlivní.cz dnes ČTK potvrdila mluvčí ministerstva zahraničí Irena Valentová.

Stropnický musel do nemocnice, má akutní blokádu páteře

Zdroj Tyden.cz ze dne 12. 6. 2018  •  Martin Stropnický  •  1

Ministr zahraničí v demisi Martin Stropnický (ANO) je v nemocnici. Má zablokovanou krční páteř, absolvuje léčbu a rehabilitaci.

8. června 2018

Stropnický ocenil ruské disidenty, Sokol i Lidice. Kdo...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 6. 2018  •  Martin Stropnický  •  0

Vynikající vědci, organizátoři krajanských aktivit a propagátoři české kultury v pátek převzali ocenění Gratias agit. Výběr letošních laureátů ovlivnil fakt, že Česko si připomíná „osmičková výročí“ své historie, řekl na ceremoniálu ministr zahraničí Martin Stropnický (ANO). Cenu převzali také poslední tři žijící ze skupiny osmi ruských disidentů, kteří v roce 1968 protestovali proti okupaci Československa a byli za to tvrdě potrestání sovětským režimem. Stropnický zdůraznil jejich mimořádnou odvahu. Celkem bylo oceněno 11 osobností a tři organizace.

Stropnický ocenil tři statečné z Rudého náměstí. Cenu...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 8. 6. 2018  •  Martin Stropnický  •  0

Ministr zahraničí v demisi Martin Stropnický (ANO) udělil ceny Gratias agit za propagaci dobrého jména Česka v zahraničí. Ocenění v Černínském paláci obdržela mimo jiné trojice Rusů, kteří v roce 1968 protestovali na moskevském Rudém náměstí proti okupaci Československa. Cenu dostal také Památník Lidice nebo pařížská odbočka organizace Sokol.

Ceny Gratias agit dostali vědci, krajané i ruští disidenti

Zdroj Tyden.cz ze dne 8. 6. 2018  •  Martin Stropnický  •  0

Vynikající vědci, organizátoři krajanských aktivit a propagátoři české kultury převzali ocenění Gratias agit. Výběr letošních laureátů ovlivnil fakt, že Česko si připomíná "osmičková výročí" své historie, řekl na ceremoniálu ministr zahraničí Martin Stropnický.

Stropnický předá Ceny Gratias agit za propagaci ČR v...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 8. 6. 2018  •  Martin Stropnický  •  0

Praha - Ministr zahraničních věcí Martin Stropnický (ANO) dnes udělí osobnostem a organizacím Ceny Gratias agit za propagaci dobrého jména České republiky v zahraničí. Ocenění v Černínském...

4. června 2018

Bezpečnostní rada státu řešila nákup radarů: Babiš uložil...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 4. 6. 2018  •  Martin Stropnický  •  0

Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) se domluvil s ministryní obrany Karlou Šlechtovou (za ANO) na postupu v nákupu radarů. Novinářům po jednání řekl, že bude třeba, aby ministryně rozhodla. Předsednictvo Bezpečnostní rady státu se sešlo na žádost Šlechtové a jejího předchůdce, nynějšího šéfa diplomacie Martina Stropnického (ANO), aby probralo pochybnosti kolem armádních zakázek včetně projektu na nákup nových radarů.

O nákupu radarů musí rozhodnout Šlechtová

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 4. 6. 2018  •  Martin Stropnický  •  0

O nákupu radarů musí rozhodnout ministryně obrany Karla Šlechtová. Po pondělním zasedání předsednictva Bezpečnostní rady státu to uvedl premiér v demisi Andrej Babiš. Předsednictvo rady se sešlo na žádost Šlechtové a jejího předchůdce Martina Stropnického (ANO), aby probralo pochybnosti kolem armádních zakázek včetně projektu na nákup nových radarů.

Babiš: Radary jsou potřeba, o nákupu má rozhodnout Šlechtová

Zdroj Tyden.cz ze dne 4. 6. 2018  •  Martin Stropnický  •  0

Premiér v demisi Andrej Babiš se s ministryní obrany Karlou Šlechtovou na zasedání předsednictva Bezpečnostní rady státu domluvil na postupu v nákupu radarů. Novinářům po jednání řekl, že bude třeba, aby ministryně rozhodla. Předsednictvo rady se sešlo na žádost Šlechtové a jejího předchůdce, nynějšího šéfa diplomacie Martina Stropnického.

28. května 2018

Jsem na své příjmení velmi pyšná, říká Anna Stropnická

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 28. 5. 2018  •  Martin Stropnický  •  0

Herečka Anna Stropnická (28) prozradila, že se naučila nevnímat narážky na cokoli kolem protekce či jména Stropnický. Pomohly jí k tomu i zkušenosti známého bratra Matěje a otce Martina.
    Další články k tématu:
  • Klidně si zapálí v nemocnici či galerii. Stropnická hraje holku z ulice
  • SOCKY: Dakota zničila Coldplay, Stropnická manžela. Krnáčová je nepoužitelná
  • „Defilé ženichů, že by sis vyrvala rodidla,“ řeší Stropnická s Leichtovou
  • Kordula Stropnická má první filmovou roli. Nebaví mě to, říká
  • Rozvod rodičů mě zasáhl, říká Anna Stropnická
  • Překvapení: Žilková změní příjmení, bude Stropnická!

24. května 2018

Stropnický: Vláda opřená o KSČM? Jinde nemáme šanci na...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 24. 5. 2018  •  Martin Stropnický  •  0

Bez ohledu na estetický dojem je menšinová vláda hnutí ANO a ČSSD opřená o hlasy komunistů jedinou možnou variantou, protože u jiných subjektů zastoupených ve sněmovně nemá ANO šanci získat podporu. V Interview ČT24 to prohlásil ministr zahraničí v demisi Martin Stropnický (ANO).

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.