Index vlivu Tomáš Klus - Index vlivu v kultuře

 
 

Klusův bojkot Babiše podpořil i Arakain: A strhla se mela!

Není to dlouho, co se písničkář Tomáš Klus ostře vymezil proti aktuálnímu šéfovi české vlády Andreji Babišovi. Vyhlásil v podstatě bojkot všech akcí a firem, které dotuje nebo přímo vlastní premiér a lodivod hnutí ANO. Ke Klusovi se záhy přidaly další osobnosti ze showbyznysu a celé téma začalo médii řádně rezonovat. Podpora Tomáš Kluse teď přišla i z poněkud nečekaných vod, tedy z těch metalových. Proti Babišovi se totiž postavila i zřejmě nejznámější česká thrashmetalová partička Arakain.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
2.18Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
5.94Vliv / význam roste
 

Jak nás Tomáš Klus ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Tomáš Klus ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Tomáš Klus v poslední době

 

13. srpna 2018

Klusův bojkot Babiše podpořil i Arakain: A strhla se mela!

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 8. 2018  •  Tomáš Klus  •  0

Není to dlouho, co se písničkář Tomáš Klus ostře vymezil proti aktuálnímu šéfovi české vlády Andreji Babišovi. Vyhlásil v podstatě bojkot všech akcí a firem, které dotuje nebo přímo vlastní premiér a lodivod hnutí ANO. Ke Klusovi se záhy přidaly další osobnosti ze showbyznysu a celé téma začalo médii řádně rezonovat. Podpora Tomáš Kluse teď přišla i z poněkud nečekaných vod, tedy z těch metalových. Proti Babišovi se totiž postavila i zřejmě nejznámější česká thrashmetalová partička Arakain.

9. srpna 2018

Tomáše Kluse s filharmonií si přišlo poslechnout přes dva a...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 9. 8. 2018  •  Tomáš Klus  •  0

Na středu 8. srpna budou velmi dlouho a jistě v tom nejlepším světle vzpomínat všichni, kdo si oblíbili písničky Tomáše Kluse. Vstupenek na jeho projekt Tomáš Klus Symphonic se ve Valči na Třebíčsku prodalo 2600 kusů.

6. srpna 2018

Tomáš Klus to zkouší s filharmoniky

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 6. 8. 2018  •  Tomáš Klus  •  0

Na zámku Valeč u Třebíče vystoupí 8. srpna Tomáš Klus s neobvyklým doprovodem. Vedle jeho Cílové skupiny zahraje Moravská filharmonie Olomouc s dirigentem Janem Kučerou.

2. srpna 2018

Manželka Kluse kojí na veřejnosti. Neodsuzují mě muži, ale...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 8. 2018  •  Tomáš Klus  •  0

První týden v červenci byl vyhlášen světovým týdnem kojení. Nadšeně se do něj zapojila manželka Tomáše Kluse (32) Tamara (30). Ta své nejmladší dítě Jenovéfu (10 měsíců) kojí na veřejnosti, protože nevidí důvod se skrývat.

1. srpna 2018

Uráží to voliče premiéra, reaguje Ovčáček na bojkot umělců

Zdroj Tyden.cz ze dne 1. 8. 2018  •  Tomáš Klus  •  0

Vše to odstartoval zpěvák a písničkář Tomáš Klus, který se jako první veřejně distancoval od všech koncertů, na kterých se bude podílet Agrofert a další firmy ze svěřenského fondu premiéra Andreje Babiše. Po něm následovala vlna dalších umělců, kteří se jím inspirovali. Své k tomu nyní řekl i mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček.

31. červenece 2018

Kuchařka Kamu, která píše pro Babiše, se přidala ke Klusovi!...

Zdroj Blesk.cz ze dne 31. 7. 2018  •  Tomáš Klus  •  0

Potetovaná kuchařka Kamila Rundusová (28) alias Kamu se připojila k výzvě Tomáše Kluse, který se rozhodl bojkotovat aktivity firem Andreje Babiše. I když Kamu přiznala, že psala na web, který patří do Babišova impéria, a vařila na Colours, ne všichni její politický krok uznali jako správné gesto. 

Zpěvák z No Name se postavil Klusovu tažení proti Babišovi:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 31. 7. 2018  •  Tomáš Klus  •  0

Tomáš Klus (32) vyhlásil bojkot veškerých akcí i médií, které podporuje či přímo vlastní premiér Andrej Babiš (63). Rázem se k němu přidaly i další známé tváře. Ovšem frontman kapely No Name má na věc podstatně jiný názor! Co Klusovi vzkázal?

Bojkot Babiše je mravní věc, parazituje na demokracii,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 31. 7. 2018  •  Tomáš Klus  •  0

Pokud chci mít možnost kritizovat nějakého člověka, nemůžu to dělat, pokud vystupuji v jeho médiích nebo na akcích, které podporuje, říká zpěvák a herec Jiří Macháček. Výzva Tomáše Kluse k bojkotu premiéra mu přijde jako sympatický krok, navíc v tom prý nechtěl nechat Kluse samotného. Andrej Babiš podle něj posouvá demokracii k autokracii.

30. červenece 2018

Zpěvák Klus nebojuje sám. K bojkotu Babiše se připojili...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 30. 7. 2018  •  Tomáš Klus  •  0

Zpěvák Tomáš Klus nebude účinkovat na akcích, které jsou financované z peněz premiéra Andreje Babiše a jeho firem a neobjeví se ani v jím vlastněných médiích. K bojkotu, o kterém Klus minulý týden informoval na svém Instagramu, se nyní připojili i další umělci, mezi kterými nechybí herec a zpěvák Jiří Macháček, zpěvák Matěj Ruppert nebo herečka Iva Pazderková.

Kluse v tažení proti Babišovi podpořily hned tři slavné...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 7. 2018  •  Tomáš Klus  •  0

Sotva Tomáš Klus (32) rozpoutal válku proti Andreji Babišovi (63) a bojkotoval všechny společenské akce, které mají cokoliv společného s premiérem, přidali se k němu zpěváci Jiří Macháček a Matěj Ruppert. Teď se Klus dočkal dalšího zastání. Podpořily ho hned tři ženy.

29. červenece 2018

Klus už není sám! Proti Babišovi vystoupili i Macháček a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 29. 7. 2018  •  Tomáš Klus  •  0

Zpěvák Tomáš Klus (32) se pustil do války proti všemu, co vlastní či podporuje premiér Andrej Babiš (63). Nejprve odsoudil kolegy, kteří se účastní festivalu Colours of Ostrava, posléze slíbil, že se neobjeví ani v žádných Babišových médiích. Teď se dočkal zastání a jeho příklad následují i další umělci!

Macháček se připojil ke Klusovi. Oba bojkotují Babiše

Zdroj Tyden.cz ze dne 29. 7. 2018  •  Tomáš Klus  •  0

Zpěvák a písničkář Tomáš Klus se nedávno vyjádřil o svých přátelích z branže jako o pokrytcích, kteří s ním v soukromí kritizují Babiše, přestože ho veřejně podporují a pobírají peníze od jeho organizací. Sám se rozhodl trestně stíhaného premiéra a jeho podniky bojkotovat. Dnes se k němu v otevřeném dopise připojil herec a hudebník Jiří Macháček z Mig 21.

25. červenece 2018

Válčí i Klusova manželka: Obula se do řetězce, který...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 7. 2018  •  Tomáš Klus  •  0

Tohle už hraničí s posedlostí. Zatímco Tomáše Kluse (32) do ruda vytočilo, že se jeho kolegové zúčastnili festivalu Colours of Ostrava, i když je sponzorovala firma Andreje Babiše (63), kterou on bojkotuje, jeho manželku Tamaru (30) zase rozlítil stánek známého řetězce s oblečením.

Klusova válka proti všem: Slavní od něj dávají ruce pryč!

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 7. 2018  •  Tomáš Klus  •  0

Ostrá slova Tomáše Kluse (32) vůči premiérovi ČR a podnikateli Andreji Babišovi (63), jehož firmy sponzorují řadu hudebních festivalů a který vlastní i televizní stanici a rádio, jeho kolegy nechala chladnými. Většinou se schovali za obezličku "bez komentáře" a zbytek, který občas zapovykuje proti Babišovi, dál v tichosti vystupuje.

24. červenece 2018

Komentář: Klus vyhlásil džihád Babišovi. Za co, pane bože,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 7. 2018  •  Tomáš Klus  •  0

Písničkář Tomáš Klus vyhlásil svatou válku Andreji Babišovi. Premiéra, šéfa hnutí ANO a miliardáře ovšem nechce zničit bombovým pásem, ale bojkotem všech jeho médií a taky akcí, které sponzoruje. Zlo Klus definitivně prohlédl po ostravském hudebním megafestivalu Colours od Ostrava. Ten sponzoruje i Babišův Agrofert a účastní se ho i spousta Klusových kolegů-muzikantů. A Klus cítí prostituci.

Drsný útok na Kluse! Konec v televizi a rádiu, pak dostal...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 7. 2018  •  Tomáš Klus  •  0

Tisíce lidí se zapojují do diskuze na sociálních sítích pod příspěvkem, v němž Tomáš Klus (32) vyhlásil válku médiím vlastněným premiérem ČR Andrejem Babišem a bojkot akcí, jež podnikatelovy firmy sponzorují. Vedle souhlasných příspěvků si zpěvák vysloužil i spršku urážek!

23. červenece 2018

Tomáš Klus ve válce: Konec v televizi i v rádiu! Ostrá slova...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 7. 2018  •  Tomáš Klus  •  0

Tomáš Klus (32) bouchl pěstí do stolu. Zpěvák, jehož názory a vidění světa se dlouhodobě neslučují s politikou a chováním představovaným premiérem ČR Andrejem Babišem (63), se rozhodl k totálnímu bojkotu všech podnikatelových aktivit. Nebude se tak objevovat ani v médiích, která Babiš vlastní, či vystupovat na akcích, které sponzorují jeho firmy. 

22. červenece 2018

OBRAZEM: Hudební festival na Čeřínku přilákal tisíce fanoušků

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 22. 7. 2018  •  Tomáš Klus  •  0

Jedenáctý ročník festivalu Čeřínek Fest v Jihlavě v pátek nabídl koncerty Tomáše Kluse, Oldřicha Kaisera i skupiny Wohnout.

15. červenece 2018

OBRAZEM: Na festival České hrady na Točníku se přijely bavit...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 15. 7. 2018  •  Tomáš Klus  •  0

Čtrnáctý ročník festivalu ČESKÉ HRADY.CZ začal v pátek 13. července a pokračoval v sobotu 15. července na hradě Točníku. Páteční program nabídl koncerty Monkey Business, Ivana Mládka a Banjo Bandu či Pipes and Pints, ale také hradních nováčků, jako je Marpo či kapela Škwor. V sobotu si mohli fanoušci letní hradní tour poslechnout Tomáše Kluse, kapelu Divokej Bill, Mandrage nebo Rybičky 48 a nově na Lenny, Slzu nebo kapelu Jelen a další zpěváky a skupiny.

12. červenece 2018

Herečka Lenka Zahradnická opustila partnera! S roční dcerou...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 7. 2018  •  Tomáš Klus  •  0

Bývalá přítelkyně Tomáše Kluse (32), herečka Lenka Zahradnická (33) se rozhodla, že s téměř roční dcerou Jasmínkou na několik dní zmizí do hor. Bez sociálních sítí jen v souladu s přírodou si chtějí užít dámskou jízdu.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.