Index vlivu Tomio Okamura - Index vlivu v kultuře

Tomio Okamura
 
 

Zpěvák Nohavica se setkal s Okamurou a veřejně ho podpořil. Přilákají tím voliče?

26.7.2017 14:16 - Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura má nového podporovatele. Po té, co se v neděli setkal v jednom z obchodních center v Ostravě se známým zpěvákem Jaromírem Nohavicou, pochlubil se na sociální síti společnou fotografií. Ta vyvolala vlnu různorodých reakcí.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
6.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
3.11Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
8.57Vliv / význam roste
 

Jak nás Tomio Okamura ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Tomio Okamura ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Tomio Okamura ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Tomio Okamura v poslední době

 

26. červenece 2017

Zpěvák Nohavica se setkal s Okamurou a veřejně ho podpořil....

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 26. 7. 2017  •  Tomio Okamura  •  0

26.7.2017 14:16 - Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura má nového podporovatele. Po té, co se v neděli setkal v jednom z obchodních center v Ostravě se známým zpěvákem Jaromírem Nohavicou, pochlubil se na sociální síti společnou fotografií. Ta vyvolala vlnu různorodých reakcí.

20. červenece 2017

Pro Okamurovu SPD bude úspěchem výsledek nad 10 procent

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 20. 7. 2017  •  Tomio Okamura  •  0

Praha - Lídr hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura na pražském Rašínově nábřeží zahájil volební kampaň do podzimních sněmovních voleb. Sám bude kandidovat na prvním místě...

Výsledek nad deset procent bude pro Okamurovu SPD úspěch

Zdroj Tyden.cz ze dne 20. 7. 2017  •  Tomio Okamura  •  0

Lídr hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura ve čtvrtek na pražském Rašínově nábřeží zahájil volební kampaň do podzimních sněmovních voleb. Sám bude kandidovat na prvním místě kandidátky ve Středočeském kraji.

16. červenece 2017

Okamura vydělává, Jermanová dluží. Poslanci odevzdávali...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 16. 7. 2017  •  Tomio Okamura  •  0

Reportéři MF DNES zanalyzovali příjmy a výdaje poslanců z majetkových přiznání. Zákon jim ukládá odevzdat je každoročně do 30. června. Dolní komora už zpřístupnila drtivou většinu z nich. „Skokanem roku“ je podle dokumentů poslanec Tomio Okamura, na opačné straně žebříčku je dnes již bývalá poslankyně Jaroslava Jermanová.

Okamura v posilovně: Rozchod ho bolel, srká a nechodí včas,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 7. 2017  •  Tomio Okamura  •  0

Je svobodný, nezadaný. Tomio Okamura (45, SPD) na vztah nemá momentálně čas. O jeho bolestivém rozchodu s Monikou Talašovou, ale i jeho zálibě v posilování a fitness mluvil v pořadu Osoba blízká Okamurův nejlepší přítel Ota Ledvinka. Poznali se před 22 lety. Když Okamura provázel po Praze japonské turisty.

30. června 2017

Politici přiznali přivýdělky: Babiš 184 milionů, Valenta 2,5...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 6. 2017  •  Tomio Okamura  •  1

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš vykázal příjmy mimo politiku zhruba 184 milionů korun. Šéf hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura loni vydělal na podnikání asi 16 milionů korun. Někteří poslanci investovali do nemovitostí, jiní do automobilů. Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) pořídil cenné papíry. Vyplývá to z majetkových přiznání, které posílají poslanci a členové vlády každoročně do Sněmovny. A nepředstavitelné sumy vykázali i senátoři. Rekordní přivýdělek hlásí Ivo Valenta, rekordní dluhy zase Jiří Dienstbier.

Babiš vykázal příjmy mimo politiku 184 milionů, Okamura 16...

Zdroj Tyden.cz ze dne 30. 6. 2017  •  Tomio Okamura  •  0

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš vykázal příjmy mimo politiku zhruba 184 milionů korun. Šéf hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura loni vydělal na podnikání asi 16 milionů korun.

Poslanci vykázali své příjmy. Babiš 184 milionů, Okamura 16...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 30. 6. 2017  •  Tomio Okamura  •  0

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš vykázal příjmy mimo politiku zhruba 184 milionů korun. Šéf hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura loni vydělal na podnikání asi 16 milionů korun. Někteří poslanci investovali do nemovitostí, jiní do automobilů. Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) pořídil cenné papíry. Vyplývá to z majetkových přiznání, které posílají poslanci a členové vlády každoročně do Sněmovny.

Babiš loni podnikáním vydělal 184 milionů, Okamura 16...

Zdroj IHNED.cz ze dne 30. 6. 2017  •  Tomio Okamura  •  0

Někteří poslanci investovali do nemovitostí, jiní do automobilů. Vyplývá to z majetkových přiznání, které posílají poslanci a členové vlády každoročně do sněmovny. Andrej Babiš vykázal příjmy mimo politiku zhruba 184 milionů korun. Tomio Okamura loni vydělal na podnikání asi 16 milionů korun.

Babiš si loni přivydělal 184 milionů Kč, Valenta 2,55...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 30. 6. 2017  •  Tomio Okamura  •  0

Praha - Předseda hnutí ANO Andrej Babiš vykázal příjmy mimo politiku zhruba 184 milionů korun. Šéf hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura loni vydělal na podnikání asi 16 milionů...

Babiš si loni přivydělal 184 milionů Kč, Valenta 2,55...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 30. 6. 2017  •  Tomio Okamura  •  0

Praha - Předseda hnutí ANO Andrej Babiš vykázal příjmy mimo politiku zhruba 184 milionů korun. Šéf hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura loni vydělal na podnikání asi 16 milionů...

14. června 2017

Nejvíc věříme Okamurovi a Babišovi, Gazdík se propadá, tvrdí...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 14. 6. 2017  •  Tomio Okamura  •  0

/ANKETA/ Nejdůvěryhodnějším předsedou politických stran a hnutí je Tomio Okamura následován Andrejem Babišem, před sedmým Bohuslavem Sobotkou je již i Petr Fiala a Petr Robejšek. Vyplývá to z průzkumu společnosti SANEP.

1. června 2017

Hayato a Tomio si vjeli do vlasů: Okamurovi vtáhli do hádek...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 6. 2017  •  Tomio Okamura  •  1

O politické nevraživosti bratrů Tomia (SPD) a Hayata (KDU-ČSL) Okamurových se ví již delší dobu. Teď ale jejich soupeření dosáhlo osobních rozměrů. Přes média, potažmo sociální sítě, si vzájemně vyčítají „kydání špíny“ na rodinné jméno a zatažení nemocného otce do sporu.

29. května 2017

„Končíme, máme toho dost.“ Pohrobci od Okamury znechuceně...

Zdroj Blesk.cz ze dne 29. 5. 2017  •  Tomio Okamura  •  0

Do Sněmovny nastoupili před čtyřmi lety jako nováčci a zakrátko zakusili, co je to politikaření. Řeč je o sedmi nezařazených poslancích, které vyneslo do vysoké politiky Okamurovo hnutí Úsvit přímé demokracie. Zatímco Tomio Okamura a jeho dva věrní by se rádi do parlamentu podívali znovu, ostatní mají politiky dost.

22. května 2017

Válka Okamurů: Tomio podkopává EU, říká Hayato. Co prozradil...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 5. 2017  •  Tomio Okamura  •  0

V Poslanecké sněmovně mohou po volbách usednout hned dva ze tří bratrů Okamurových. Po Tomiovi chce zkusit politickou dráhu také jeho starší bratr Hayato. Zatímco Tomio šéfuje radikální SPD, Hayato je podle svých slov umírněný křesťanský demokrat. Do Sněmovny bude kandidovat za koalici KDU-ČSL a Starostů. V rozhovoru pro Blesk.cz prozradil i něco z rodinné historie. 

2. května 2017

Komentář: Sobotka a Babiš si můžou dát s Kalouskem pusu pod...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 5. 2017  •  Tomio Okamura  •  1

Jak nejlíp poznáte, kdo uspěje ve volbách? Nejčastěji podle toho, na koho dobrovolně chodí lidi. Dřív to bývali Václav Klaus, Miloš Zeman, Mirek Topolánek a Jiří Paroubek. Plné kulturáky míval s vtipy o „špinavých trenkách“ i Tomio Okamura, jeho hezkého večera jsem se kdysi zúčastnil i já. Kdo má nejblíže k volební výhře letos, ukázal i 1. máj, oblíbený den politické nenávisti.

14. dubna 2017

Souboj česko-japonsko-korejských bratrů

Zdroj Tyden.cz ze dne 14. 4. 2017  •  Tomio Okamura  •  0

Ten příběh známe všichni. "Mám česko-japonsko-korejské kořeny," určitě někdy v minulosti prohlásil známější z obou bratrů Okamurových, poslanec Tomio. Nyní se do vysoké české politiky chystá i jeho bratr Hayato Josef. Pro svou kandidaturu do Poslanecké sněmovny si vybral KDU-ČSL. Dokonce má za sebou už i první živé vysílání na Facebooku, kterému však téměř není rozumět.

8. dubna 2017

Okamura: Vláda přijímá migranty, zhoršuje tím bezpečnost...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 8. 4. 2017  •  Tomio Okamura  •  0

Než nastoupila současná vláda, mohli lidé chodit v klidu do nákupních center a na vánoční trhy. Nyní tam chodí vojáci se samopaly, tvrdí v rozhovoru pro Právo lídr hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura. Podle jeho názoru hrozí ČR islamizace.

2. dubna 2017

ANO by volilo 32 procent lidí, ČSSD jen mírně víc než...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 2. 4. 2017  •  Tomio Okamura  •  0

Volby do Sněmovny by v březnu vyhrálo hnutí ANO s velkým náskokem před ČSSD, jejíž volební zisk by byl jen mírně vyšší než komunistů. ANO by dostalo 32 procent hlasů, sociální demokraté 12,5 procenta a KSČM 11,5 procenta. Poslance by měli ještě ODS, lidovci, TOP 09 a Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamury (SPD). Vyplývá to z volebního modelu společnosti Kantar TNS, jehož výsledky dnes zveřejnila Česká televize (ČT).

ČSSD propadla ke komunistům, lidovci se STAN mají šanci

Zdroj Tyden.cz ze dne 2. 4. 2017  •  Tomio Okamura  •  0

Volby do sněmovny by v březnu vyhrálo hnutí ANO s velkým náskokem před ČSSD, jejíž volební zisk by byl jen mírně vyšší než komunistů. ANO by dostalo 32 procent hlasů, sociální demokraté 12,5 procenta a KSČM 11,5 procenta. Poslance by měli ještě ODS, lidovci, TOP 09 a Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.