Českem dnes hýbe v podnikání ...

Chart.
Zvol jiný interval pro zobrazení žebříčku: od do
 

Žebříček vlivu

Pořadí Osoba / subjekt vplyvu Kategorie Index Vliv / význam Kalendář Co se píše Důležité
1. Škoda Auto Podnikání 5 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
2. Elektrárna Temelín Podnikání 2 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
3. Leo Express Podnikání 1 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
 

Vybrané články

Americký jaderný gigant Westinghouse na pokraji bankrotu

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 29. 3. 2017  •  Elektrárna Temelín  •  0

Tokio (Japonsko) - Americký dodavatel jaderných technologií Westinghouse Electric požádal ve Spojených státech o bankrotovou ochranu před věřiteli. Oznámila to jeho mateřská společnost Toshiba, kterou ztráty americké divize dohnaly na pokraj finančního kolapsu. Westinghouse se podílel na výstavbě prvních dvou bloků české jaderné elektrárny Temelín a do roku 2010 do ní dodával palivo.

Leo Express rozjede sdílení automobilů. Společnost SmileCar...

Zdroj IHNED.cz ze dne 29. 3. 2017  •  Leo Express  •  0

Leo Express spouští službu SmileCar, která nabízí možnost sdílení automobilů. V nabídce je necelých padesát automobilů a další mají přibývat. Ceny pronájmu se pohybují od několika stovek po tisíce korun. Do budoucna chystá společnost expanzi na středoevropský trh.

Trumfy Opelu Insignia: hezký na pohled, prostorný uvnitř

Zdroj IHNED.cz ze dne 30. 3. 2017  •  Škoda Auto  •  0

Opel proměnil svůj topmodel Insignia k nepoznání. Auto narostlo na délku a snížilo se, vypadá sportovněji. Podařilo se mu také výrazně snížit hmotnost, takže přijíždí s lepšími jízdními vlastnostmi. Vůz se vrhne do těžkého boje se silnými soupeři, jako je VW Passat nebo Škoda Superb.
 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.