Českem dnes hýbe v podnikání ...

Chart.
Zvol jiný interval pro zobrazení žebříčku: od do
 

Žebříček vlivu

Pořadí Osoba / subjekt vplyvu Kategorie Index Vliv / význam Kalendář Co se píše Důležité
1. Obchodní řetězec COOP Podnikání 1 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
2. Ondřej Neff Podnikání 1 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
3. Leo Express Podnikání 1 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
 

Vybrané články

Číňané budou testovat vlaky pro Evropu ve Velimi

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 19. 8. 2018  •  Leo Express  •  0

Dceřiná firma Českých drah Výzkumný ústav železniční usnadní průnik největšího výrobce železničních vozidel na světě na evropský trh a současně testování vozidel pro svého konkurenta. Se společností CRRC se dohodla na dvou rámcových smlouvách, které řeší schvalování konkrétních vlaků pro Leo Express a jejich certifikaci.

Skvělá investice: K mání je Mini Cooper S nekorunované...

Zdroj AutoRevue.cz ze dne 19. 8. 2018  •  Obchodní řetězec COOP  •  0

Na tachometru má jen něco málo přes 40 tisíc kilometrů a Madonna, o které je tady řeč, o něm dokonce zpívá ve své písničce American Life. Teď můžou být klíčky od jejího bývalého Mini ve vaší kapse.

Jak Ondřeje Neffa málem zastřelili okupanti. Byla to blbost,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 19. 8. 2018  •  Ondřej Neff  •  0

Přiběhl kamarád, co dělal nosiče pian, že půjdeme odmontovat rudou hvězdu, vzpomíná spisovatel Ondřej Neff. Nakonec se musel skrývat před střelbou. V době srpnové okupace pracoval jako redaktor Československého rozhlasu. A společně s kolegy hledal možnosti, jak dál šířit vysílání. Okupanti zapomněli na existenci rozhlasu po drátě, nakonec jsme ale skončili v Nuslích ve vile italských komunistů, líčí Neff.
 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.