Index vlivu Ivo Lukačovič - Index vlivu v podnikání

Ivo Lukačovič
 
 

[článek] Česká konkurence Googlu? Lukačovičův Melown tvoří 3D mapy z leteckých snímků

Z částí Melownu se brzy stane open source a tvůrci doufají, že se služba výrazně prosadí i mimo Mapy.cz. Co dnes dělá zakladatel a majitel Seznamu a jeden z nejbohatších lidí Česka Ivo Lukačovič? Létá letadly, stará se o své letiště Točná, věnuje se zimním sportům a mimo jiné se vrátil k programování. Značnou část jeho služby Windy určenou zájemcům o velmi přesné informace o počasí v reálném čase sám vytváří a kouskem kódu v minulosti přispěl i do projektu Melown. Tomu už se jako vývojář nevěnuje, stojí za ním ovšem jako majoritní akcionář a s týmem kolem myslí na velké věci.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
19.4Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Ivo Lukačovič ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Ivo Lukačovič v poslední době

 

26. dubna 2017

[článek] Česká konkurence Googlu? Lukačovičův Melown tvoří...

Zdroj Lupa.cz ze dne 26. 4. 2017  •  Ivo Lukačovič  •  0

Z částí Melownu se brzy stane open source a tvůrci doufají, že se služba výrazně prosadí i mimo Mapy.cz. Co dnes dělá zakladatel a majitel Seznamu a jeden z nejbohatších lidí Česka Ivo Lukačovič? Létá letadly, stará se o své letiště Točná, věnuje se zimním sportům a mimo jiné se vrátil k programování. Značnou část jeho služby Windy určenou zájemcům o velmi přesné informace o počasí v reálném čase sám vytváří a kouskem kódu v minulosti přispěl i do projektu Melown. Tomu už se jako vývojář nevěnuje, stojí za ním ovšem jako majoritní akcionář a s týmem kolem myslí na velké věci.

2. ledna 2017

Přestupy v byznysu: Důležité manažerské změny řešily loni...

Zdroj IHNED.cz ze dne 2. 1. 2017  •  Ivo Lukačovič  •  0

Pavel Zima už není generálním ředitelem Seznamu a Ivo Lukačovič je stoprocentním vlastníkem. Michal Jurka se ve 38 letech stal prezidentem české a slovenské dcery švédské stavební skupiny Skanska, kam nastoupil hned po studiích. Největší česká ocelárna ArcelorMittal má již čtvrtého indického generálního ředitele.

23. listopadu 2016

Zima končí jako šéf Seznamu. Ve vedení firmy zůstává, na...

Zdroj IHNED.cz ze dne 23. 11. 2016  •  Ivo Lukačovič  •  3

Zima končí jako šéf Seznamu. Ve vedení firmy zůstává, na starost dostane strategii. Majitel firmy Ivo Lukačovič zrušil Zimovu pozici generálního ředitele. Znovuobnovil roli výkonného ředitele, kterým se stává Michal Feix.

3. května 2016

Omlouvám se za off-topic, představoval Lukačovič světu...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 3. 5. 2016  •  Ivo Lukačovič  •  7

Letošní rok je pro společnost Seznam.cz výjimečný, před 20 lety totiž česká internetová jednička vznikla. Přestože jde dnes o stránky s milióny návštěvníků, ve svých počátcích „Seznam nejlepších WWW stránek“ jeho zakladatel Ivo Lukačovič propagoval prostřednictvím obyčejného e-mailu.

28. května 2015

Do Česka dorazil zrekonstruovaný Lockheed Jana Antonína Bati

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 28. 5. 2015  •  Ivo Lukačovič  •  5

Praha - Do Česka dnes přiletěl zrekonstruovaný historický letoun Lockheed Electra 10A Jana Antonína Bati. Přistál na pražském letišti Točná. Letadlo bylo od války v Severní Americe, kde jej před šesti lety koupil do své sbírky majitel internetového portálu Seznam.cz Ivo Lukačovič.

26. listopadu 2014

Nová služba zobrazuje vítr po celém světě, vytvořil ji Ivo...

Zdroj Živě.cz ze dne 26. 11. 2014  •  Ivo Lukačovič  •  10

Především pro letce, kitery, paraglidery a jiné na větru závislé je určena nové služba Windyty . Svým vizuálním zpracováním ale zaujme i naprostého laika bez zájmu o meteorologii. Animované křivky proudění větru po celé planetě totiž působí jako živý organismus, který je zábava sledovat jen tak. ...

23. prosince 2013

Miliardářův start-up: Zakladatel Seznam.cz chce vnést do...

Zdroj iHNed.cz - Ekonomické zpravodajství ze dne 23. 12. 2013  •  Ivo Lukačovič  •  11

Miliardář a zakladatel Seznam.cz Ivo Lukačovič uvedl na trh nový projekt. Jedná se o Melown - cloudovou službu na tvorbu 360 stupňových vizualizací. Ambice nemá malé: chce změnit způsob, jakým provozovatelé e-shopů předvádějí a nabízejí zákazníkům své zboží.

14. prosince 2013

Zakladatel Seznamu Ivo Lukačovič spouští nový projekt s 3D...

Zdroj Živě.cz ze dne 14. 12. 2013  •  Ivo Lukačovič  •  14

Zakladatel a majoritní vlastník společnosti Seznam.cz Ivo Lukačovič spustil nový internetový projekt cílící zejména na e-shopy a internetové obchodníky. Služba se jmenuje Melown , míří na globální trh a se Seznamem má společného pouze jmenovatele – Lukačovič Melown spustil jako produkt před více ...

3. října 2013

Seznam reorganizuje marketing, vizuály bude ovlivňovat...

Zdroj Živě.cz ze dne 3. 10. 2013  •  Ivo Lukačovič  •  14

Společnost Seznam nenašla v interním výběrovém řízení náhradu za bývalého marketingového ředitele Michala Vodáka. Důsledkem toho je reorganizace současného marketingového oddělení. Vizuální podobu kampaní se chystá koncepčně ovlivňovat sám majoritní akcionář společnosti, Ivo Lukačovič. Výkonný ...

31. ledna 2013

Seznam chce rozšířit byznys i na televize. Dohlíží na to...

Zdroj iHNed.cz - Ekonomické zpravodajství ze dne 31. 1. 2013  •  Ivo Lukačovič  •  13

Ivo Lukačovič se na konci loňského roku po šesti letech vrátil do Seznamu. Dohlíží tu na nový televizní projekt. Šéf Seznamu Pavel Zima jej v rozhovoru pro páteční Hospodářské noviny popisuje jako "pasivní internet".

Seznam chce rozšířit byznys i na televize. Dohlíží na to...

Zdroj IHNED.cz ze dne 31. 1. 2013  •  Ivo Lukačovič  •  15

Ivo Lukačovič se na konci loňského roku po šesti letech vrátil do Seznamu. Dohlíží tu na nový televizní projekt. Šéf Seznamu Pavel Zima jej v rozhovoru pro páteční Hospodářské noviny popisuje jako "pasivní internet".

7. prosince 2012

Seznam, najdu tam, co neznám: Ivo Lukačovič se vrací do...

Zdroj iHNed.cz - Ekonomické zpravodajství ze dne 7. 12. 2012  •  Ivo Lukačovič  •  13

Lukačovič nebude mít žádnou exekutivní roli, chce ale ovlivňovat strategii firmy. Pavel Zima tak zůstane generálním ředitelem tohoto portálu. S Lukačovičem se vrací i starý slogan firmy. Seznam.cz se totiž chce produktově vrátit ke svým kořenům.

Seznam.cz: „Najdu tam, co neznám“ a Ivo Lukačovič jsou zpět

Zdroj Živě.cz ze dne 7. 12. 2012  •  Ivo Lukačovič  •  12

Ivo Lukačovič se po několika letech vrací do aktivního dění v Seznamu. Zakladatel tuzemské největší internetové firmy s ročním obratem 2,7 miliardy korun by se měl podle všeho věnovat především produktům a vizím společnosti a do výkonného vedení společnosti by zasahovat neměl. „Dlouhodobá práce z ...

Seznam.cz: „Najdu tam, co neznám“ a Ivo Lukačovič jsou zpět

Zdroj Živě.cz ze dne 7. 12. 2012  •  Ivo Lukačovič  •  14

Seznam jakoby se vracel v čase – do fungování služeb začne promlouvat majitel a zakladatel firmy Ivo Lukačovič. A vrátí se také starý a zažitý slogan „Seznam, najdu tam, co neznám.“ Zveřejnila to tisková mluvčí Seznamu Irena Zatloukalová na firemním blogu . Ivo Lukačovič sice na čas od Seznamu ...

1. září 2012

EKONOM: Majitel Seznamu rozjíždí nový byznys. Startup má...

Zdroj iHNed.cz - Ekonomické zpravodajství ze dne 1. 9. 2012  •  Ivo Lukačovič  •  15

Startup nazvaný Citationtech, za kterým stojí Ivo Lukačovič, se zaměří na smartphony a tablety vyráběné americkou firmou Apple. Lukačovičův nový projekt podle zjištění týdeníku Ekonom nabírá vývojáře na plný úvazek.

13. dubna 2012

Seznam zřejmě postaví vlastní datové centrum za 400 milionů...

Zdroj Živě.cz ze dne 13. 4. 2012  •  Ivo Lukačovič  •  17

Největší internetový hráč v Česku Seznam.cz miliardáře Ivo Lukačoviče zvažuje obří investici. Letos nebo nejpozději v roce 2013 možná zahájí stavbu velkého datového centra. Mělo by se nacházet mimo Prahu, střední Čechy a Brno, aby se podle vedení Seznamu na investici mohly podílet i peníze z fondů ...

8. března 2012

Proč Ivo Lukačovič míří mezi dolarové miliardáře? Tajemství...

Zdroj iHNed.cz - Ekonomické zpravodajství ze dne 8. 3. 2012  •  Ivo Lukačovič  •  17

Majitel portálu Seznam.cz Ivo Lukačovič by podle časopisu Forbes mohl brzy být dolarovým miliardářem. Má ale opravdu jeho zlaté vejce v podobě Seznamu sílu ho do těchto výšin vynést? Z čeho pramení přesvědčení Forbesu, že Lukačovič znásobí svůj majetek.

7. března 2012

Zakladatel Seznamu Ivo Lukačovič atakuje žebříček...

Zdroj Živě.cz ze dne 7. 3. 2012  •  Ivo Lukačovič  •  16

Magazín Forbes vydal tradiční žebříček nejbohatších lidí planety. Na první příčce je Carlos Slim Helu z Mexika s majetkem 69 miliard dolarů, jméno Billa Gatese na druhé příčce už vám určitě něco říká a o třetím Warrenu Buffettovi už jste také určitě slyšeli. Celý žebříček najdete zde . Nás však ...

10. května 2011

Seznam na vzestupu či ve ztrátě? Pravda o seznamu.

Zdroj WebiTech.cz - Novinky na internetu ze dne 10. 5. 2011  •  Ivo Lukačovič  •  17

V posledních dnech jsem velice často narážel v různých diskuzích a článcích že vyhledávací portál seznam.cz má problémy a že Ivo Lukačovič zakladatel, předseda představenstva a hlavní vizionář firmy se aktivně vrací do kanceláří seznamu a musí dohlížet na chod firmy. Nevím co je na tomto pravdy, ale dnes uveřejněná tisková zpráva seznamu . . . → Číst více: Seznam na vzestupu či ve ztrátě? Pravda o seznamu.

12. října 2009

Ivo Lukačovič a přednáška kterou si určitě nenechte ujít.

Zdroj WebiTech.cz - Novinky na internetu ze dne 12. 10. 2009  •  Ivo Lukačovič  •  19

Ivo Lukačovič narodil se a žije v Praze. Studoval na ČVUT, ale studium nedokončil. Během studií potkal také Pavla Zimu, který později působil v nově založené firmě jako technický a od srpna 2006 výkonný ředitel. V roce 1995 začal v jazyce Perl psát vlastní katalog internetových stránek a v roce 1996 . . . → Číst více: Ivo Lukačovič a přednáška kterou si určitě nenechte ujít.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.