Index vlivu Pavel Telička - Index vlivu v podnikání

Pavel Telička
 
 

Hrad trestá Trumpa a nepřijme 3. muže USA. „Zeman je radioaktivní,“ udeřil Žantovský

Tak vysoce postavený zástupce Spojených států se v Česku neobjevil osm let. Šéf Sněmovny reprezentantů Paul Ryan ale během své návštěvy nezamíří na Pražský hrad. Proč? Prezident Zeman návrh na setkání nepřijal, prioritu má prý cesta na Slovensko. Ta se ale uskuteční až příští týden. Místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička si proto myslí, že jde o mstu Zemana Trumpovi. Americký prezident totiž nepopřál českému protějšku ke znovuzvolení. Podle exvelvyslance v USA Michaela Žantovského je stejně Zeman považován ve Spojených státech za „radioaktivního“.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
11.4Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
12.56Vliv / význam roste
 

Jak nás Pavel Telička ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Pavel Telička ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Pavel Telička v poslední době

 

26. března 2018

Hrad trestá Trumpa a nepřijme 3. muže USA. „Zeman je...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 3. 2018  •  Pavel Telička  •  0

Tak vysoce postavený zástupce Spojených států se v Česku neobjevil osm let. Šéf Sněmovny reprezentantů Paul Ryan ale během své návštěvy nezamíří na Pražský hrad. Proč? Prezident Zeman návrh na setkání nepřijal, prioritu má prý cesta na Slovensko. Ta se ale uskuteční až příští týden. Místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička si proto myslí, že jde o mstu Zemana Trumpovi. Americký prezident totiž nepopřál českému protějšku ke znovuzvolení. Podle exvelvyslance v USA Michaela Žantovského je stejně Zeman považován ve Spojených státech za „radioaktivního“.

25. března 2018

Telička vs. Kmoníček: Vyhostit jen dva ruské diplomaty?...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 3. 2018  •  Pavel Telička  •  0

Vyhoštění některých ruských diplomatů, jež Česko zvažuje v souvislosti s otravou bývalého ruského agenta Sergeje Skripala ve Velké Británii, by bylo minimálním krokem. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce se na tom v neděli shodli český velvyslanec ve Spojených státech Hynek Kmoníček a europoslanec Pavel Telička. Kmoníček mluvil o vykázání nejvýše dvou diplomatů, Telička míní, že by jich mělo být více. Počet ale neřekl.

Vyhoštění diplomatů je minimální krok, myslí si Kmoníček i...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 25. 3. 2018  •  Pavel Telička  •  0

Vyhoštění některých ruských diplomatů, jež Česko zvažuje v souvislosti s otravou bývalého ruského agenta Sergeje Skripala ve Velké Británii, by bylo minimálním krokem. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce se na tom dnes shodli český velvyslanec ve Spojených státech Hynek Kmoníček a europoslanec Pavel Telička. Kmoníček mluvil o vykázání nejvýše dvou diplomatů, Telička míní, že by jich mělo být více. Počet ale neřekl.

"Vyhostíme-li jen dva, tři ruské diplomaty, v Moskvě se...

Zdroj Tyden.cz ze dne 25. 3. 2018  •  Pavel Telička  •  0

Vyhoštění některých ruských diplomatů, jež Česko zvažuje v souvislosti s otravou bývalého ruského agenta Sergeje Skripala ve Velké Británii, by bylo minimálním krokem. Shodli se na tom český velvyslanec ve Spojených státech Hynek Kmoníček a europoslanec Pavel Telička.

15. března 2018

Je smutné, že Zeman po otravě agenta Skripala mlčí. Musíme...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 15. 3. 2018  •  Pavel Telička  •  0

Velká Británie kvůli otravě bývalého ruského agenta Sergeje Skripala a jeho dcery vypoví 23 ruských diplomatů, podle premiérky Theresy Mayové může za útok nervovou látkou Rusko. "Rozhodně věřím britské straně, reakce té ruské je předvídatelná", tvrdí Pavel Telička. Potvrzují se podle něj závěry, že EU musí mít vůči Rusku propracovanější strategii.

30. ledna 2018

„Hlavní udavač Bruselu,“ zuřil Babiš. Ubohé, žasne...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 1. 2018  •  Pavel Telička  •  1

Andrej Babiš (ANO) to neměl s europoslanci v poslední době zrovna lehké. S ANO se rozešli Pavel Telička a po něm i Petr Ježek, argumentovali tím, že se jejich názory značně oddálily. Pro Babiše je to velká ztráta, říká Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), kterého však Babiš kvůli jeho aktivitám a výrokům v kauze Čapí hnízdo označil za „hlavního udavače“. Lidovecký europoslanec si to však nenechal líbit. A s Babišem si chtěl vše probrat u kávy v Bruselu. Neuspěl. Babiš se s ním sejít odmítl.

23. ledna 2018

Telička: Rozhodnutí ANO volit Zemana je gól do vlastní brány

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 23. 1. 2018  •  Pavel Telička  •  1

Místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (nestraník) kritizoval hnutí ANO za pondělní doporučení volit Zemana. Podle Teličky, který byl za ANO zvolen do europarlamentu, ale loni se s hnutím rozešel, ANO popírá mnohé z toho, co stálo u jeho zrodu. Kriticky se k Zemanovi staví i další europoslanec ANO Tomáš Ježek, jenž na twitteru sdílel starší článek zveřejněný na stránkách hnutí, který označuje Zemana za ochránce korupce.

8. ledna 2018

Telička: Zeman by po znovuzvolení respektoval vládu méně než...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 8. 1. 2018  •  Pavel Telička  •  1

Prezident Miloš Zeman neplní své sliby a v případě svého znovuzvolení by respektoval vládu ještě méně než dosud. Novinářům to dnes řekl místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (nestraník), podle kterého by opětovné zvolení Zemana bylo špatnou zprávou pro Česko. Sám zvažuje volbu Jiřího Drahoše, Michala Horáčka nebo Pavla Fischera, definitivně se ještě nerozhodl.

Telička pokáral Babiše. Útoky na OLAF považuje za nevhodné

Zdroj Tyden.cz ze dne 8. 1. 2018  •  Pavel Telička  •  1

Místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (nestraník) považuje za nevhodné, když premiér Andrej Babiš (ANO) zpochybňuje autoritu Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF).

13. prosince 2017

Pavel Telička je jako místopředseda Evropského parlamentu...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 13. 12. 2017  •  Pavel Telička  •  1

13.12.2017 16:43 - Místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička dostal do svého portfólia další agendu. Nově se bude starat o oblast lidských práv. Ke změně kompetencí došlo během zasedání předsednictva Evropského parlamentu ve středu 13. prosince.

10. prosince 2017

Federalizace EU? Je to nereálné, vzkázali Zaorálek a Telička...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 10. 12. 2017  •  Pavel Telička  •  1

Končící ministr zahraničí Lubomír Zaorálek a místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička považují plán šéfa německé sociální demokracie (SPD) Martina Schulze na federalizaci Evropské unie v současné době za nereálný. 

Schulzův plán na federalizaci EU teď není reálný, shodují se...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 12. 2017  •  Pavel Telička  •  1

Federalizace Evropské unie v současné době není reálná, shodli se končící ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) a místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (nestr. za ANO). Oba politici tak v Otázkách Václava Moravce reagovali na návrh šéfa německé sociální demokracie Martina Schulze. Podle Zaorálka i Teličky bylo vyjádření německého politika určeno spíše pro domácí publikum. Proti Schulzovu návrhu se postavil i místopředseda zahraničního výboru sněmovny Jiří Kobza (SPD).

Zaorálek a Telička považují plán na federalizaci EU za...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 10. 12. 2017  •  Pavel Telička  •  1

Praha - Končící ministr zahraničí Lubomír Zaorálek a místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička považují plán šéfa německé sociální demokracie (SPD) Martina Schulze na federalizaci...

Zaorálek: Ať Česko přijme desítky uprchlíků a je klid

Zdroj Tyden.cz ze dne 10. 12. 2017  •  Pavel Telička  •  1

Končící ministr zahraničí Lubomír Zaorálek a místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička považují plán šéfa německé sociální demokracie Martina Schulze na federalizaci Evropské unie v současné době za nereálný. Své vyjádření podle nich směřoval především na německou domácí scénu.

7. prosince 2017

Pavel Telička: Upozorním na Zemanovy nesplněné sliby

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 7. 12. 2017  •  Pavel Telička  •  1

Místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (nestraník zvolený za ANO) zahájil na sociálních sítích iniciativu, v níž chce v nadcházejících týdnech poukazovat na nesplněné sliby prezidenta Miloše Zemana. Chce tak ukázat, že Zeman není politikem, který by měl být dalších pět let v čele státu. Telička to dnes uvedl na svých internetových stránkách.

Telička chce upozorňovat na Zemanovy nesplněné sliby

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 7. 12. 2017  •  Pavel Telička  •  1

Praha - Místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (nestraník zvolený za ANO) zahájil na sociálních sítích iniciativu, v níž chce v nadcházejících týdnech poukazovat na nesplněné...

Dokážu, že Zeman neplní sliby! Telička se obul do prezidenta

Zdroj Tyden.cz ze dne 7. 12. 2017  •  Pavel Telička  •  1

UVNITŘ ANKETA. Místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička zahájil na sociálních sítích iniciativu, v níž chce v nadcházejících týdnech poukazovat na nesplněné sliby prezidenta Miloše Zemana. Chce tak ukázat, že Zeman není politikem, který by měl být dalších pět let v čele státu, uvedl na svých internetových stránkách.

10. listopadu 2017

Vládnutí nemá být za každou cenu. Podpora KSČM nebo SPD je...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 11. 2017  •  Pavel Telička  •  1

Vládnout by se mělo v koalici s demokratickými stranami nebo s jejich podporou, ale nemělo by se vládnout za každou cenu. V Interview ČT24 to řekl český europoslanec Pavel Telička, který byl zvolený za hnutí ANO, ale letos se s ním rozešel. Pokud by vláda ANO stála na programu komunistů nebo SPD, případně měla jejich toleranci, šlo by podle europoslance o cestu do pekel.

17. října 2017

Složité uznávání diplomů přispívá k odlivu mozků z ČR, tvrdí...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 17. 10. 2017  •  Pavel Telička  •  1

Česko se potýká s přílišnou byrokracií při uznávání vysokoškolských diplomů ze zahraničí, což přispívá k odlivu mozků ze země. Uvedl to místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička. Vláda i české VŠ by podle něj měly hledat způsob, jak proces zjednodušit. Podle ministerstva školství však průtahy často vznikají kvůli chybějícím údajům od žadatelů, změna zákona ani dalších předpisů tak není nutná. Ani tuzemské univerzity nevidí problém.

Telička chce ovlivnit volbu prezidenta, půjde proti...

Zdroj IHNED.cz ze dne 17. 10. 2017  •  Pavel Telička  •  1

Pavel Telička se po rozchodu s ANO zatím nechystá odejít z politiky. Zůstane ve vedení Evropského parlamentu a plánuje, jak ovlivnit českou prezidentskou volbu v lednu 2018. Dlouhodobě vystupuje proti úřadující hlavě státu Miloši Zemanovi. Ve svém "porozchodovém manifestu" burcuje proti populismu, izolaci a antievropským náladám.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.