Index vlivu Pavel Telička - Index vlivu v podnikání

Pavel Telička
 
 

Jak dostat Bakalu na výslech k OKD? Pomoci má policie, zní z vyšetřovací komise

Sněmovní vyšetřovací komise bude zřejmě ve snaze o výslech miliardáře Zdeňka Bakaly, který koupil v minulosti OKD včetně bytového fondu, spoléhat na pomoc policie. Bakala si zásilky o předvolání nevyzvedl, na výslech se přitom na půdu dolní parlamentní komory dostavit musí. Finančník ale pobývá v zahraničí. Na kobereček musí i expremiér Sobotka (ČSSD) nebo europoslanec Pavel Telička (nestr.).

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
11.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
12.51Vliv / význam klesá
 

Jak nás Pavel Telička ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Pavel Telička ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Pavel Telička v poslední době

 

24. červenece 2018

Jak dostat Bakalu na výslech k OKD? Pomoci má policie, zní z...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 7. 2018  •  Pavel Telička  •  0

Sněmovní vyšetřovací komise bude zřejmě ve snaze o výslech miliardáře Zdeňka Bakaly, který koupil v minulosti OKD včetně bytového fondu, spoléhat na pomoc policie. Bakala si zásilky o předvolání nevyzvedl, na výslech se přitom na půdu dolní parlamentní komory dostavit musí. Finančník ale pobývá v zahraničí. Na kobereček musí i expremiér Sobotka (ČSSD) nebo europoslanec Pavel Telička (nestr.).

20. červenece 2018

Komise k OKD si pozvala k výslechu zvučná jména, je mezi...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 20. 7. 2018  •  Pavel Telička  •  0

Poslanci sněmovní vyšetřovací komise v pondělí začnou vyslýchat svědky, kteří by mohli pomoci rozplést příběh privatizace těžařského podniku OKD. Jednání komise bude neveřejné. Podle informací Práva jsou mezi pozvanými například bývalý expremiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), miliardáři Zdeněk Bakala, Marek Dospiva, Radovan Vítek a Patrik Tkáč, europoslanec za ANO Pavel Telička či tehdejší moravskoslezský hejtman za ODS Evžen Tošenovský.

13. červenece 2018

Vysvětlovat by měl Zeman, ne Poche. Babiš oslabuje...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 7. 2018  •  Pavel Telička  •  0

Zda bude kandidovat znovu do Evropského parlamentu příští rok, ještě neví, za hnutí ANO to ale nebude. Z dříve Babišova zahraničního poradce číslo jedna je „volný hráč“. I proto si místopředseda europarlamentu Pavel Telička může dovolit poměrně upřímné komentáře i směrem k dění na české politické scéně. V rozhovoru pro Blesk Zprávy ve Štrasburku šil především do prezidenta Miloše Zemana, kterému podle něj dává premiér Babiš příliš mnoho pravomocí, a oslabuje tak premiérský post v Česku. Sebevědomější by podle Teličky měl být i „nechtěný“ kandidát na ministra zahraničí Miroslav Poche, jeho kolega z unijního parlamentu.

23. června 2018

Zařizoval vstup ČR do EU: Vládlo nadšení a odhodlání,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 6. 2018  •  Pavel Telička  •  0

Na jedné straně Pierre Mirel, na druhé Pavel Telička. To byli před vstupem Česka do Evropské unie hlavní aktéři přístupových rohovorů, které vedle referenda rozhodly, že se Česko stane v roce 2004 členem Unie. Na tehdejší nadšení Čechů, kteří se nyní k působení Osmadvacítky vyjadřují poměrně pesimisticky, zavzpomínal bývalý šéf vyjednavatelského týmu EU během návštěvy Prahy, kam v týdnu přijel jako host Prague European Summitu.

15. června 2018

Hrozí internetu cenzura a nadvláda gigantů? 6 Čechů z...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 6. 2018  •  Pavel Telička  •  0

Brusel se chystá řešit kontroverzní opatření na ochranu autorských práv, které dle kritiků hrozí cenzurou internetu, může však ve svém důsledku nahrát také obřím společnostem jako je Google či Facebook. Šestice českých europoslanců Pavel Telička a Petr Ježek (oba dříve za ANO), Martina Dlabajová a Dita Charanzová (obě za ANO) a Jiří Maštálka a Kateřina Konečná (oba KSČM) čelí kritice, že raději pomohou velkým kolosům, než národním zájmům a českým vydavatelům.

7. června 2018

Státům EU nelze brát peníze jen za kontroverzní výroky, říká...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 7. 6. 2018  •  Pavel Telička  •  0

Zablokování prostředků z Evropské unie kvůli úrovni právního státu v členské zemi je představitelné pouze tehdy, shodnou-li se ostatní členové na tom, že závažně porušuje principy EU. Na setkání s novináři to dnes řekl místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (nestraník).

Pavel Telička: Vláda s podporou komunistů? Česko může mít...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 7. 6. 2018  •  Pavel Telička  •  0

Samotné vytvoření menšinové vlády, která se bude opírat o podporu KSČM, by Česko v Evropské unii výrazně neznevýhodňovalo. Problém ale může nastat, když se ve vládní politice projeví postoje komunistů související s bezpečností nebo obranou, řekl dnes novinářům místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (nestraník). Premiér Andrej Babiš (ANO) chce vytvořit menšinový kabinet s ČSSD, který by ve Sněmovně tolerovala KSČM.

11. května 2018

Kluci z plakátu za ANO opouští vysokou politiku. Jako...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 11. 5. 2018  •  Pavel Telička  •  1

Před prvními velkými volbami pro ANO v říjnu 2013 získal Andrej Babiš několik známých tváří. Za ANO kandidoval například herec a diplomat Martin Stropnický, eurokomisař Pavel Telička či bývalý rektor Masarykovy univerzity v Brně Jiří Zlatuška. Po pěti letech tito "kluci z plakátu" postupně vysokou politiku opouští, Telička sice zůstává europoslancem, ale s ANO se rozešel.

26. března 2018

Hrad trestá Trumpa a nepřijme 3. muže USA. „Zeman je...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 3. 2018  •  Pavel Telička  •  0

Tak vysoce postavený zástupce Spojených států se v Česku neobjevil osm let. Šéf Sněmovny reprezentantů Paul Ryan ale během své návštěvy nezamíří na Pražský hrad. Proč? Prezident Zeman návrh na setkání nepřijal, prioritu má prý cesta na Slovensko. Ta se ale uskuteční až příští týden. Místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička si proto myslí, že jde o mstu Zemana Trumpovi. Americký prezident totiž nepopřál českému protějšku ke znovuzvolení. Podle exvelvyslance v USA Michaela Žantovského je stejně Zeman považován ve Spojených státech za „radioaktivního“.

25. března 2018

Telička vs. Kmoníček: Vyhostit jen dva ruské diplomaty?...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 3. 2018  •  Pavel Telička  •  0

Vyhoštění některých ruských diplomatů, jež Česko zvažuje v souvislosti s otravou bývalého ruského agenta Sergeje Skripala ve Velké Británii, by bylo minimálním krokem. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce se na tom v neděli shodli český velvyslanec ve Spojených státech Hynek Kmoníček a europoslanec Pavel Telička. Kmoníček mluvil o vykázání nejvýše dvou diplomatů, Telička míní, že by jich mělo být více. Počet ale neřekl.

Vyhoštění diplomatů je minimální krok, myslí si Kmoníček i...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 25. 3. 2018  •  Pavel Telička  •  0

Vyhoštění některých ruských diplomatů, jež Česko zvažuje v souvislosti s otravou bývalého ruského agenta Sergeje Skripala ve Velké Británii, by bylo minimálním krokem. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce se na tom dnes shodli český velvyslanec ve Spojených státech Hynek Kmoníček a europoslanec Pavel Telička. Kmoníček mluvil o vykázání nejvýše dvou diplomatů, Telička míní, že by jich mělo být více. Počet ale neřekl.

"Vyhostíme-li jen dva, tři ruské diplomaty, v Moskvě se...

Zdroj Tyden.cz ze dne 25. 3. 2018  •  Pavel Telička  •  0

Vyhoštění některých ruských diplomatů, jež Česko zvažuje v souvislosti s otravou bývalého ruského agenta Sergeje Skripala ve Velké Británii, by bylo minimálním krokem. Shodli se na tom český velvyslanec ve Spojených státech Hynek Kmoníček a europoslanec Pavel Telička.

15. března 2018

Je smutné, že Zeman po otravě agenta Skripala mlčí. Musíme...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 15. 3. 2018  •  Pavel Telička  •  0

Velká Británie kvůli otravě bývalého ruského agenta Sergeje Skripala a jeho dcery vypoví 23 ruských diplomatů, podle premiérky Theresy Mayové může za útok nervovou látkou Rusko. "Rozhodně věřím britské straně, reakce té ruské je předvídatelná", tvrdí Pavel Telička. Potvrzují se podle něj závěry, že EU musí mít vůči Rusku propracovanější strategii.

30. ledna 2018

„Hlavní udavač Bruselu,“ zuřil Babiš. Ubohé, žasne...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 1. 2018  •  Pavel Telička  •  1

Andrej Babiš (ANO) to neměl s europoslanci v poslední době zrovna lehké. S ANO se rozešli Pavel Telička a po něm i Petr Ježek, argumentovali tím, že se jejich názory značně oddálily. Pro Babiše je to velká ztráta, říká Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), kterého však Babiš kvůli jeho aktivitám a výrokům v kauze Čapí hnízdo označil za „hlavního udavače“. Lidovecký europoslanec si to však nenechal líbit. A s Babišem si chtěl vše probrat u kávy v Bruselu. Neuspěl. Babiš se s ním sejít odmítl.

23. ledna 2018

Telička: Rozhodnutí ANO volit Zemana je gól do vlastní brány

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 23. 1. 2018  •  Pavel Telička  •  1

Místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (nestraník) kritizoval hnutí ANO za pondělní doporučení volit Zemana. Podle Teličky, který byl za ANO zvolen do europarlamentu, ale loni se s hnutím rozešel, ANO popírá mnohé z toho, co stálo u jeho zrodu. Kriticky se k Zemanovi staví i další europoslanec ANO Tomáš Ježek, jenž na twitteru sdílel starší článek zveřejněný na stránkách hnutí, který označuje Zemana za ochránce korupce.

8. ledna 2018

Telička: Zeman by po znovuzvolení respektoval vládu méně než...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 8. 1. 2018  •  Pavel Telička  •  1

Prezident Miloš Zeman neplní své sliby a v případě svého znovuzvolení by respektoval vládu ještě méně než dosud. Novinářům to dnes řekl místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (nestraník), podle kterého by opětovné zvolení Zemana bylo špatnou zprávou pro Česko. Sám zvažuje volbu Jiřího Drahoše, Michala Horáčka nebo Pavla Fischera, definitivně se ještě nerozhodl.

Telička pokáral Babiše. Útoky na OLAF považuje za nevhodné

Zdroj Tyden.cz ze dne 8. 1. 2018  •  Pavel Telička  •  1

Místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (nestraník) považuje za nevhodné, když premiér Andrej Babiš (ANO) zpochybňuje autoritu Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF).

13. prosince 2017

Pavel Telička je jako místopředseda Evropského parlamentu...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 13. 12. 2017  •  Pavel Telička  •  1

13.12.2017 16:43 - Místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička dostal do svého portfólia další agendu. Nově se bude starat o oblast lidských práv. Ke změně kompetencí došlo během zasedání předsednictva Evropského parlamentu ve středu 13. prosince.

10. prosince 2017

Federalizace EU? Je to nereálné, vzkázali Zaorálek a Telička...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 10. 12. 2017  •  Pavel Telička  •  1

Končící ministr zahraničí Lubomír Zaorálek a místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička považují plán šéfa německé sociální demokracie (SPD) Martina Schulze na federalizaci Evropské unie v současné době za nereálný. 

Schulzův plán na federalizaci EU teď není reálný, shodují se...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 12. 2017  •  Pavel Telička  •  1

Federalizace Evropské unie v současné době není reálná, shodli se končící ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) a místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (nestr. za ANO). Oba politici tak v Otázkách Václava Moravce reagovali na návrh šéfa německé sociální demokracie Martina Schulze. Podle Zaorálka i Teličky bylo vyjádření německého politika určeno spíše pro domácí publikum. Proti Schulzovu návrhu se postavil i místopředseda zahraničního výboru sněmovny Jiří Kobza (SPD).

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.