Index vlivu Vratislav Kulhánek - Index vlivu v podnikání

 
 

Dr. Ing. Vratislav Kulhánek (* 20. listopadu 1943, České Budějovice, Protektorát Čechy a Morava) je český businessman a bývalý předseda Českého svazu ledního hokeje.

 

Na kávě s prezidentským kandidátem Kulhánkem: Imunita poslanců je absurdní, říká

/REPORTÁŽ/ „To musím umýt okna,“ byla první reakce Jany Jášové, když se dozvěděla, že k ní na kávu dorazí prezidentský kandidát Vratislav Kulhánek. Právě její rodinu z jihočeských Nových Hodějovic jsme vybrali coby hostitele setkání s možnou budoucí hlavou státu. Každou sobotu přináší Deník rozhovor s jedním z kandidátů na prezidenta a reportáž z jeho návštěvy u jedné z rodin v regionu.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
12.4Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
14.27Vliv / význam klesá
 

Jak nás Vratislav Kulhánek ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Vratislav Kulhánek ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Vratislav Kulhánek v poslední době

 

11. listopadu 2017

Na kávě s prezidentským kandidátem Kulhánkem: Imunita...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 11. 11. 2017  •  Vratislav Kulhánek  •  0

/REPORTÁŽ/ „To musím umýt okna,“ byla první reakce Jany Jášové, když se dozvěděla, že k ní na kávu dorazí prezidentský kandidát Vratislav Kulhánek. Právě její rodinu z jihočeských Nových Hodějovic jsme vybrali coby hostitele setkání s možnou budoucí hlavou státu. Každou sobotu přináší Deník rozhovor s jedním z kandidátů na prezidenta a reportáž z jeho návštěvy u jedné z rodin v regionu.

8. listopadu 2017

Hrad by to chtělo vydezinfikovat, řekl Horáček v debatě...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 8. 11. 2017  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Česká republika je pevnou součástí EU a nemůžeme z ní vystupovat a na Hradě je potřeba jiný prezidentský styl. Na těchto tématech se shodli prezidentští kandidáti v rámci debaty, kterou na pražské Právnické fakultě UK uspořádal spolek Mladí občané. Nedorazil pouze Miloš Zeman a kandidát ODA Vratislav Kulhánek. Podle Michala Horáčka by bylo dobré Pražský hrad vydezinfikovat. Řekl to v narážce na chování Zemana.

6. listopadu 2017

„Nejsme žádní chudáci, proč se pořád bičovat?“ Pět uchazečů...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 11. 2017  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Pět prezidentských kandidátů, kteří spolu dnes diskutovali v Broumově na Náchodsku, vyzvalo k tvorbě pomyslných mostů mezi lidmi, prezident má podle nich politiku kultivovat. Debaty v benediktinském klášteře se zúčastnili akademik Jiří Drahoš, diplomat Pavel Fischer, lékař Marek Hilšer, textař Michal Horáček a manažer Vratislav Kulhánek.

Hlava státu má kultivovat politiku, soudí prezidentští...

Zdroj Tyden.cz ze dne 6. 11. 2017  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Pět prezidentských kandidátů, kteří spolu diskutovali v Broumově na Náchodsku, vyzvalo k tvorbě pomyslných mostů mezi lidmi, prezident má podle nich politiku kultivovat. Debaty v benediktinském klášteře se zúčastnili akademik Jiří Drahoš, diplomat Pavel Fischer, lékař Marek Hilšer, textař Michal Horáček a manažer Vratislav Kulhánek. i.

18. října 2017

Kulhánek má poslaneckou podporu pro kandidaturu na prezidenta

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 18. 10. 2017  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Mezi účastníky lednových prezidentských voleb se zařadí i bývalý šéf mladoboleslavské automobilky Vratislav Kulhánek. K dispozici má 23 podpisů poslanců. Na tiskové konferenci to řekl miliardář a předseda obnovené ODA Pavel Sehnal, který Kulhánkovi kandidaturu platí. Kulhánek podle něj už minulý týden kandidaturu oznámil na ministerstvu vnitra. K dispozici má také 35 tisíc podpisů voličů.

Bývalý šéf Škody Auto Kulhánek si získal 23 poslanců. Může...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 18. 10. 2017  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Někdejší ředitel mladoboleslavské automobilky Škoda Vratislav Kulhánek podal na ministerstvu vnitra kandidaturu na prezidenta republiky. Podporu pro ni získal u třiadvaceti poslanců. Třiasedmdesátiletý manažer míří do klání o Pražský hrad jako kandidát obnovené Občanské demokratické aliance (ODA).

Kulhánek má poslaneckou podporu pro kandidaturu na prezidenta

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 18. 10. 2017  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Praha - Mezi účastníky lednových prezidentských voleb se zařadí i bývalý šéf mladoboleslavské automobilky Vratislav Kulhánek. K dispozici má 23 podpisů poslanců. Na tiskové konferenci...

Kulhánek sehnal dostatek podpisů pro kandidaturu na Hrad

Zdroj Tyden.cz ze dne 18. 10. 2017  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Mezi účastníky lednových prezidentských voleb se zařadí i bývalý šéf mladoboleslavské automobilky Vratislav Kulhánek. K dispozici má 23 podpisů poslanců. Na tiskové konferenci to řekl miliardář a předseda obnovené ODA Pavel Sehnal, který Kulhánkovi kandidaturu platí. Kulhánek podle něj už minulý týden kandidaturu oznámil na ministerstvu vnitra. K dispozici má také 35 tisíc podpisů voličů.

5. října 2017

Bývalý šéf Škody Auto: Málokdo si zabije slepici, která...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 5. 10. 2017  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Českem v uplynulých dnech zahýbala zpráva, že Volkswagen chce část výroby Škody Auto přesunout do Německa. Podle bývalého předsedy představenstva české automobilky Vratislava Kulhánka (ODA) nejde o nic nového – německé odbory se prý i dříve snažily úspěch škodovky potlačovat. „Málokdo si ale zabije slepici, která snáší zlatá vejce,“ uvedl v Událostech, komentářích. 

13. září 2017

Kulhánek: Na hranu ústavy bych jako prezident nešel

Zdroj Tyden.cz ze dne 13. 9. 2017  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Kandidát na prezidenta Vratislav Kulhánek považuje úlohu prezidenta spíše za reprezentativní. Při dodržování prezidentských pravomocí by nechtěl jít k hraně ústavy, natož na hranu nebo za ni.

12. září 2017

Prezidentský kandidát Kulhánek: Na hranu ústavy bych jako...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 12. 9. 2017  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Kandidát na prezidenta Vratislav Kulhánek považuje úlohu prezidenta spíše za reprezentativní. Při dodržování prezidentských pravomocí by nechtěl jít k hraně ústavy, natož na hranu nebo za ni. Kdyby byl zvolen, neuděloval by milosti a omezil by počet lidí oceněných státním vyznamenáním. Na zahraniční cesty by chtěl jezdit hlavně do okolních zemí a na západ od českých hranic. Za priority, které by chtěl prosazovat, označil zvýšení prestiže sportu a snahu dostat ke sportování děti.

Kulhánek: Na hranu ústavy bych jako prezident nešel

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 12. 9. 2017  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Praha - Kandidát na prezidenta Vratislav Kulhánek považuje úlohu prezidenta spíše za reprezentativní. Při dodržování prezidentských pravomocí by nechtěl jít k hraně ústavy, natož...

8. září 2017

Za podpis nové auto. Kandidát na prezidenta Kulhánek láká...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 8. 9. 2017  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Kandidát na prezidenta za obnovenou Občanskou demokratickou alianci (ODA) Vratislav Kulhánek láká občany, kteří připojí svůj podpis na jeho kandidátní listinu, na možnost vyhrát nový automobil Škoda Octavia. Bývalý šéf Škoda Auto slosování uskuteční ve chvíli, kdy získá 60 tisíc podpisů. „Brand Kulhánek a Škoda Auto patří k sobě,“ vysvětluje mluvčí strany.
  Další články k tématu:
 • Exšéf Škodovky Kulhánek bude kandidovat na prezidenta, stojí za ním ODA
 • Netradiční taktika. Kandidát na Hrad Kulhánek prozradil, jak volí
 • Když nemá být hrubá společnost, nesmí být ani prezident, říká Kulhánek

5. srpna 2017

„Starý lakomec“ se k prezidentskému souboji ještě nerozhoupal

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 5. 8. 2017  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Čtyřlístek vážných kandidátů na prezidenta – Michala Horáčka (65), Jiřího Drahoše (68), Miloše Zemana (72) a Vratislava Kulhánka (73) – doplní možná i senátor ODS a teplický primátor Jaroslav Kubera (70). Do boje o Hrad se však přihlásily i osobnosti veřejnosti takřka ne­známé, nebo ty, které z politiky odešly již před lety.

8. červenece 2017

Kulhánek: Před Macronem nebo Merkelovou by se mi kolena...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 8. 7. 2017  •  Vratislav Kulhánek  •  0

/ROZHOVOR/ Bývalý šéf mladoboleslavské Škoda Auto Vratislav Kulhánek na první pohled v sobě nezapře sportovce – opálený, vzpřímený, sršící energií. Hrával závodně volejbal, běhal maraton a baví ho tenis. Není divu, že dnes ho hodně trápí, že děti tráví většinu času v lenoškách u počítačů, tabletů a mobilů. „Co ale mají dělat, když hřišť je málo, jsou daleko, za plotem a za peníze?“ říká rozhněvaně a přiznává, že prezidentskou kandidaturu chce využít i k propagaci budování hracích plácků všude, kde to jen trochu půjde. Má ovšem i vyšší cíle, například zvýšit kredit a vliv České republiky v Evropské unii.

4. červenece 2017

Když nemá být hrubá společnost, nesmí být ani prezident,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 4. 7. 2017  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Troufnu si říci, že se vyjadřuji kultivovaněji, říká kandidát na prezidenta Vratislav Kulhánek, bývalý šéf automobilky Škoda Auto a potom i hokejového svazu. „Pokud nechci, aby byla hrubá společnost, nesmím být hrubý ani já,“ řekl v rozhovoru pro iDNES.cz. Referendum o EU by podle něj byla sebevražda. Je ale kritický k přijímání imigrantů.
  Další články k tématu:
 • Netradiční taktika. Kandidát na Hrad Kulhánek prozradil, jak volí
 • Exšéf Škodovky Kulhánek bude kandidovat na prezidenta, stojí za ním ODA

Netradiční taktika. Kandidát na Hrad Kulhánek prozradil, jak...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 4. 7. 2017  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Vratislav Kulhánek, bývalý šéf Škoda Auto a hokejového svazu, který oznámil kandidaturu na prezidenta, zvolil netradiční taktiku. Na rozdíl od jiných, kteří tají, koho volí, se Kulhánek označil za sympatizanta bývalé Unie svobody, který v posledních volbách podpořil ANO. Teď ale svoji volbu změní, prozradil v rozhovoru pro iDNES.cz.
  Další články k tématu:
 • Exšéf Škodovky Kulhánek bude kandidovat na prezidenta, stojí za ním ODA
 • Když nemá být hrubá společnost, nesmí být ani prezident, říká Kulhánek

1. červenece 2017

Nezlomí mi srdce, když skončím druhý za Drahošem, říká...

Zdroj IHNED.cz ze dne 1. 7. 2017  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Do boje o Hrad nastupuje nový kandidát Vratislav Kulhánek. Kandidaturu oznámil necelý týden poté, co se k ní nechal přesvědčit a ve svou výhru věří. "Mám výhodu, že jsem od útlého věku mezi lidmi", říká bývalý šéf Škody Auto Vratislav Kulhánek v rozhovoru pro týdeník Respekt.

29. června 2017

Exšéf Škodovky oznámil kandidaturu na prezidenta. Stojí za...

Zdroj Blesk.cz ze dne 29. 6. 2017  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Bývalý šéf mladoboleslavské automobilky Škoda Auto Vratislav Kulhánek dnes oficiálně ohlásil kandidaturu na prezidenta. Bude kandidátem nedávno obnovené Občanské demokratické aliance.

Bývalý šéf Škodovky Kulhánek oznámil kandidaturu na...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 29. 6. 2017  •  Vratislav Kulhánek  •  0

/FOTOGALERIE/- Miloši Zemanovi přibývají silní soupeři. Vedle bývalého předsedy Akademie věd ČR Jiřího Drahoše je to Vratislav Kulhánek, bývalý šéf mladoboleslavské Škoda Auto.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.