Index vlivu Vratislav Kulhánek - Index vlivu v podnikání

 
 

Dr. Ing. Vratislav Kulhánek (* 20. listopadu 1943, České Budějovice, Protektorát Čechy a Morava) je český businessman a bývalý předseda Českého svazu ledního hokeje.

 

Doufám, že Zeman splní svá slova a bude proevropský, řekl Kulhánek

Neúspěšný prezidentský kandidát Vratislav Kulhánek z výsledku voleb není příliš nadšen. Doufá, že vítěz prezidentských voleb Miloš Zeman naplní svá slova z posledních dní o svých proevropských postojích.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
10.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
10.67Vliv / význam roste
 

Jak nás Vratislav Kulhánek ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Vratislav Kulhánek ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Vratislav Kulhánek v poslední době

 

27. ledna 2018

Doufám, že Zeman splní svá slova a bude proevropský, řekl...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 27. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Neúspěšný prezidentský kandidát Vratislav Kulhánek z výsledku voleb není příliš nadšen. Doufá, že vítěz prezidentských voleb Miloš Zeman naplní svá slova z posledních dní o svých proevropských postojích.

Kulhánek: Doufám, že Zeman splní svá slova, že bude...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 27. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Praha - Neúspěšný prezidentský kandidát Vratislav Kulhánek z výsledku voleb není příliš nadšen. Řekl to ČTK. Doufá, že vítěz prezidentských voleb Miloš Zeman naplní svá slova...

17. ledna 2018

Drahoš „vyluxuje“ hlasy poražených, tvrdí průzkum. Zeman ale...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Zhruba tři čtvrtiny voličů velké části nepostupujících kandidátů na prezidenta plánují dát hlas Jiřímu Drahošovi. Ukazuje to průzkum agentur STEM/MARK a Median pro Institut pro Demokracii 21. Čísla odrážejí názor voličů během prvního kola voleb. Hlasy pro Jiřího Hynka, Petra Hanniga a Vratislava Kulhánka ve výsledcích průzkumu započítány nejsou, kvůli malému počtu voličů by u nich mohla vzniknout výrazná statistická odchylka.

14. ledna 2018

Na kolik vyšel jeden hlas? Nejvíc „platil“ Kulhánek, nejméně...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  0

 „Vítězem“ prezidentských voleb se stal lékař Marek Hilšer, v závěsu za ním se umístil hudebník Petr Hannig. Tak by vypadalo pomyslné finále, kdyby se získané hlasy kandidátů přepočítaly na peníze vydané v kampani. Hlas pro Hilšera vyšel na 3,3 koruny, pro Hanniga o korunu víc. Naopak manažer Vratislav Kulhánek získal hlas za částku blížící se třem stovkám, textař Michal Horáček pak za 70 korun.

13. ledna 2018

Hannig podpořil Zemana, je rád za předposlední místo

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 13. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Vydavatel a producent Petr Hannig (Rozumní) před druhým kolem prezidentských voleb doporučil svým voličům hlasovat pro Miloše Zemana. Řekl to, že oceňuje korektní debaty s dalšími sedmi Zemanovými protikandidáty. Je rád, že splnil svůj cíl, aby s minimálními náklady na kampaň byl alespoň předposlední. Po sečtení téměř 100 procent hlasů za sebou nechal se ziskem přes 0,5 procenta Vratislava Kulhánka.

Rodák nerovná se automatický vítěz, i když Drahoš v...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Ani vazba na konkrétní místo nebyla pro prezidentské kandidáty zárukou pronikavého úspěchu. Na jedné straně získali poměrně výraznou podporu v rodných městech Jiří Drahoš či Marek Hilšer, Michal Horáček zase zaujal mnoho voličů v domovské Roudnici nad Labem. Na druhé straně Vratislav Kulhánek, Petr Hannig ani Jiří Hynek ve svých rodných městech voliče moc nenadchli a skončili i tam až v závěru pomyslného prezidentského pelotonu.

Kulhánek je z posledního místa zklamaný, podpoří Drahoše

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 13. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Neúspěšný prezidentský kandidát Vratislav Kulhánek podpoří ve druhém kole prezidentské volby bývalého předsedu Akademie věd Jiřího Drahoše. Ze svého posledního místa mezi devíti kandidáty je zklamaný. Soudí, že mu mimo jiné uškodil jeho kladný postoj k přijetí eura. Za neúspěchem podle něj může být i to, že lidé volili mezi favority a mysleli si, že svoji kandidaturu nebere moc vážně.

Pokud poslechnou voliči poražené kandidáty, může Drahoš...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 13. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Miloš Zeman vyhrál první kolo prezidentských voleb se ziskem 1,98 miliónu hlasů. Druhému Jiřímu Drahošovi odevzdalo hlas 1,36 miliónu voličů. Poražení kandidáti Michal Horáček, Mirek Topolánek, Pavel Fischer a Vratislav Kulhánek, kterým dohromady odevzdalo hlas 1,2 miliónu lidí, vyzvali své voliče, aby ve druhém kole podpořili Drahoše. Pokud je voliči poslechnou, má Drahoš šanci porazit současnou hlavu státu.

Fischer, Hilšer, Kulhánek i Topolánek stojí za Drahošem. A...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Neúspěšní prezidentští kandidáti Pavel Fischer, Marek Hilšer, Michal Horáček, Vratislav Kulhánek a Mirek Topolánek vyjádřili pro druhé kolo prezidentské volby podporu soupeři současného prezidenta Miloše Zemana – někdejšímu šéfovi Akademie věd Jiřímu Drahošovi. Hlavu státu podpořil Petr Hannig. 

12. ledna 2018

Zemanovi soupeři kritizují aktivistku z hnutí Femen za...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 12. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Praha - Prezidentští kandidáti Marek Hilšer, Jiří Hynek, Petr Hannig a Vratislav Kulhánek kritizují aktivistku Femen, která se dnes vysvlečená do půli těla vrhla k prezidentovi Miloši...

Prezidentská superdebata: Hlava státu má jít příkladem a...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 12. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Atmosféru v politice i mezi lidmi je třeba změnit a hlava státu by tomu měla pomoci, shodli se v Prezidentské debatě ČT prezidentští kandidáti Michal Horáček, Vratislav Kulhánek, Petr Hannig a Jiří Drahoš. Prezident by podle nich měl jít občanům příkladem. Odmítají také přístup současného prezidenta ke jmenování vlády Andreje Babiše, i když někteří by na většině 101 hlasu netrvali.

Povídka Miloše Čermáka o Vratislavu Kulhánkovi: Holky

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 12. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Magazín ego! publikuje soubor povídek ke kandidátům na českého prezidenta. Spisovatel a novinář Miloš Čermák píše o Vratislavu Kulhánkovi.

11. ledna 2018

Superdebata: Topolánek zaryl do rivalů kvůli bezpečí, Drahoš...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  0

K první superdebatě v novém roce 2018 se sešla osmička prezidentských kandidátů ve zbrusu novém prezidentském studiu Blesku. Jiří Drahoš, Mirek Topolánek, Michal Horáček, Pavel Fischer, Marek Hilšer, Vratislav Kulhánek, Petr Hannig a Jiří Hynek se střetli nad řadou témat, aby vše zakončili zpěvem státní hymny. Bez Miloše Zemana, který vyhlásil bojkot debat. Řešila se i otázka bezpečnosti a to, zda se jednotliví kandidáti cítí být v Česku něčím ohroženi.

Nejprve bych si promluvil s největším hrobařem EU, řekl v...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 11. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Osm kandidátů - Jiří Drahoš, Pavel Fischer, Petr Hannig, Marek Hilšer, Michal Horáček, Jiří Hynek, Vratislav Kulhánek a Mirek Topolánek se zúčastnili předvolební debaty v České televize, kde budou probírali domácí i zahraniční politiku. Ve třetím bloku se věnovali fungování kanceláře prezidenta. Debaty se neúčastní současný prezident Miloš Zeman, který se k nadcházejícím volbám vyjádřil jen v pořadu TV Barrandov.
    Další články k tématu:
  • Není to konkurz na hospodského, přeli se kandidáti. U diváků vyhrál Fischer
  • Zeman by s Drahošem ve 2. kole prezidentské volby prohrál, ukázal průzkum
  • Prezidentské volby nanečisto: Který kandidát má podporu čtenářů iDNES.cz?
  • Lidé nejčastěji vyhledávají Fischera. Zaujal svými výroky, soudí politolog

Piráti preferují Hilšera, už se rozhodl i Bartoš. Okamurovci...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Velký zájem Pirátů probudil jejich „sjezd“ v Brně o uplynulém víkendu. V online anketě už aktuálně hlasovala většina členů strany, zatímco před několika dny jich byla jen stovka. V interních volbách strany by s přehledem zvítězil Marek Hilšer. Toho podpořil osobně i předseda Ivan Bartoš. Miloše Zemana by volilo 12 Pirátů, Jiří Hynek a Vratislav Kulhánek zatím nenašli mezi členy žádného podporovatele. Doporučení svým příznivcům dalo pak ve čtvrtek hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury, mají volit Miloše Zemana. 

3. ledna 2018

Ústavní soud zamítl stížnost Holovské. Prezidentských voleb...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 3. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Ústavní soud odmítl stížnost Terezie Holovské. Ta kvůli vícenásobným podpisům zpochybňovala kandidaturu pěti uchazečů o Hrad. Petr Hannig, Marek Hilšer, Jiří Hynek, Vratislav Kulhánek a Mirek Topolánek zůstali zaregistrovaní.

Ústavní soud odmítl stížnost na vícenásobné podpisy. Do...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 3. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Přímé volby prezidenta se může zúčastnit všech devět kandidátů zaregistrovaných ministerstvem vnitra. Ústavní soud odmítl stížnost Terezie Holovské, která zpochybnila registraci pěti kandidátů – Marka Hilšera, Mirka Topolánka, Jiřího Hynka, Vratislava Kulhánka a Petra Hanniga. Vadilo jí, že svou nominaci opírají o poslance či senátora, kteří se podepsali více kandidátům současně. Po volbách se chce na soud obrátit znovu.

Boj o Hrad: Drahoš s Horáčkem selhali v testu z Ústavy. Do...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Superdebata kandidátů na prezidenta přinesla ve studiu Blesku řadu vážných témat. Včetně amnestie vyhlášené exprezidentem Václavem Klausem. Ten se za ni dostal pod palbu kritiky. Osmička kandidátů ve složení Mirek Topolánek, Vratislav Kulhánek, Michal Horáček, Marek Hilšer, Pavel Fischer, Jiří Hynek, Jiří Drahoš a Petr Hannig odpovídala však také na dotazy v testu ze znalostí Ústavy. Jejich odpovědi kontroloval a hodnotil odborník na slovo vzatý – ústavní právník Jan Kysela.

Ústavní právník nachytal Drahoše s Horáčkem. A Klaus to...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  0

Superdebata kandidátů na prezidenta přinesla ve studiu Blesku řadu vážných témat. Včetně amnestie vyhlášené exprezidentem Václavem Klausem. Ten se za ni dostal pod palbu kritiky. Osmička kandidátů ve složení Mirek Topolánek, Vratislav Kulhánek, Michal Horáček, Marek Hilšer, Pavel Fischer, Jiří Hynek, Jiří Drahoš a Petr Hannig odpovídala však také na dotazy v testu ze znalostí Ústavy ČR. Jejich odpovědi kontroloval a hodnotil odborník na slovo vzatý – ústavní právník Jan Kudrna.

2. ledna 2018

Superdebata Blesku: Topolánek zaryl do rivalů kvůli bezpečí,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  0

K první debatě v novém roce 2018 se sešla osmička prezidentských kandidátů ve zbrusu novém prezidentském studiu Blesku. Jiří Drahoš, Mirek Topolánek, Michal Horáček, Pavel Fischer, Marek Hilšer, Vratislav Kulhánek, Petr Hannig a Jiří Hynek se střetli nad řadou témat, aby vše zakončili zpěvem státní hymny. Bez Miloše Zemana, který vyhlásil bojkot debat. Řešila se i otázka bezpečnosti a to, zda se jednotliví kandidáti cítí být v Česku něčím ohroženi.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.