Českem dnes hýbe v politice ...

Chart.
Zvol jiný interval pro zobrazení žebříčku: od do
 

Žebříček vlivu

Pořadí Osoba / subjekt vplyvu Kategorie Index Vliv / význam Kalendář Co se píše Důležité
1. Petr Gazdík Politika 12 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
2. Bohuslav Sobotka Politika 3 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
3. Andrej Babiš Politika 2 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
4. Pavel Bělobrádek Politika 1 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
5. Karel Schwarzenberg Politika 1 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
 

Vybrané články

Prostřeno: testování hranic, jejich posouvání a umění možného

Zdroj DigiZone.cz ze dne 25. 3. 2017  •  Andrej Babiš  •  0

Existuje věc, kterou bude muset udělat soutěžící, aby ji nevysílali? Nebo už se tak stalo? A čeho všeho se ještě vůbec můžeme dočkat? Českým Facebookem hýbaly tento týden dvě věci: snídaně s Andrejem Babišem a Prostřeno, které ve své podobě překonalo všechno, co se na obrazovce do této chvíle objevilo. Když jsem minule o Prostřenu psal jako o cirkusu postižených, které elektrické biče dráždí do nepříčetna, myslel jsem si, že jsem viděl dno. Hranici, kam se až dá zajít. Ale mýlil jsem se.

Sobotka po summitu EU: Deklarace obsahuje priority České...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 25. 3. 2017  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Státy, které zůstanou v Evropské unii po odchodu Velké Británie, mají příležitost EU zlepšit, a to ve čtyřech hlavních oblastech. Novinářům to po dnešní schůzce šéfů států a vlád 27 unijních zemí v Římě řekl premiér Bohuslav Sobotka. Premiéři a prezidenti bloku si - bez britské kolegyně Theresy Mayové - připomněli 60 let od podpisu římských smluv, tedy začátku evropské integrace.

Schwarzenberg kritizoval rakouského ministra zahraničí

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 25. 3. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Bývalý český ministr zahraničí Karel Schwarzenberg podrobil kritice šéfa rakouské diplomacie Sebastiana Kurze, který podle něj dělá populistické kroky. V rozhovoru s rakouským nedělníkem Die Presse am Sonntag poukázal například na jeho demonstrativní vystupování proti přístupovým rozhovorům Evropské unie s Tureckem. Podle Schwarzenberga přitom každý ví, že vstup Turecka do EU je za současné situace nemožný.

Bělobrádek: Tykačka s Babišem? To Čunkovi u lidovců nepomůže

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 25. 3. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Jsou tu statisíce voličů, kterým se už zajídá destrukce politického systému v podání Andreje Babiše, říká v rozhovoru pro Právo šéf KDU-ČSL Pavel Bělobrádek.

Žena za pultem, Facebook a „svatba“ s lidovci: Starostové...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 3. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Starosty povede i dál Petr Gazdík. Hlasovalo pro něj 135 ze 145 delegátů hnutí STAN. Po guláši a karbanátcích také Starostové odsouhlasili volební spolupráci s KDU - ČSL, SNK - ED a dalšími subjekty. Ve volbách musí koalice získat alespoň 10 % hlasů. Průzkumy jí zatím ale předpovídají zhruba o tři procenta méně.
 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.