Českem dnes hýbe v politice ...

Chart.
Zvol jiný interval pro zobrazení žebříčku: od do
 

Žebříček vlivu

Pořadí Osoba / subjekt vplyvu Kategorie Index Vliv / význam Kalendář Co se píše Důležité
1. Miloš Zeman Politika 30 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
2. Andrej Babiš Politika 7 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
3. Jiří Zimola Politika 5 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
4. Bohuslav Sobotka Politika 3 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
5. Petr Nečas Politika 1 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
6. Pavel Bělobrádek Politika 1 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
 

Vybrané články

Řešte rychle dluhopisy, říká Jurečka finanční správě a...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 25. 4. 2017  •  Andrej Babiš  •  0

Finanční správa se měla na firmy, které v roce 2012 vydaly jednokorunové dluhopisy, zaměřit s větší intenzitou, když u více než třetiny kontrol zjistila pochybení, míní ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL). Ministr financí Andrej Babiš (ANO) a ředitel správy Martin Janeček by měli urychleně konat, prohlásil Jurečka v reakci na zprávu o činnosti Finanční správy v oblasti korunových dluhopisů, kterou v předložil vládě Babiš.

Sobotka se jednání s poslanci o platech v sociálních...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 25. 4. 2017  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Sněmovna bude ve středu navzdory stanovisku premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) diskutovat o situaci v sociálních službách. Debatu prosadila poslankyně opozičního Úsvitu Jana Hnyková, jež poukazuje na nízké platy v této sféře. 

Zimola k Zemanovi

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 25. 4. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Diagnóza – politická mrtvola – v souvislosti s Jiřím Zimolou byla ze strany politických diagnostiků zřejmě předčasná. Odstoupivší hejtman Jihočeského kraje se nevěnuje ani krmení ptáčků, ani dostavbě své rekreační nemovitosti. V diáři má setkání s prezidentem republiky, na které čeká hvězdná hodina po vyhlášení výsledků parlamentních voleb.

Kejval podepsal přihlášku na OH do Pchjongčchangu. Úspěch...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 25. 4. 2017  •  Miloš Zeman  •  0

Povinná formalita je splněna. Přesně 289 dnů před zahájením zimních olympijských her v Pchjongčchangu podepsali prezident Miloš Zeman a předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval oficiální přihlášku českého týmu. Ta i podpis k průvodnímu dopisu, který obdrží šéf Mezinárodního olympijského výboru Thomas Bach, jsou podmínkou k účasti sportovců v Jižní Koreji.

„Typický názor chlapů.“ Bělobrádek naštval radami...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 4. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Vicepremiér Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) matkám samoživitelkám vzkázal, že si „musí najít jiného chlapa“. Svým výrokem v rozhovoru pro E15 se postaral o pořádný poprask. Jakkoli se později omluvil, naštvat stihl i ministryni práce a sociálních věcí Michaelu Marksovou (ČSSD). Nad Bělobrádkovým výrokem i situací českých samoživitelek a samoživitelů se pozastavila v rozhovoru pro Blesk.cz.

Případ je vymyšlený a vyfabulovaný, řekl bývalý šéf...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 25. 4. 2017  •  Petr Nečas  •  0

Kauza údajného zneužití Vojenského zpravodajství je vymyšlená a vyfabulovaná, řekl jeho bývalý šéf Ondrej Páleník, který vypovídal před Obvodním soudem pro Prahu 1. Před ním obžalobu odmítl také jeho nástupce ve funkci Milan Kovanda. Kauza vedla v roce 2013 k pádu vlády premiéra Petra Nečase (ODS).
 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.