Českem dnes hýbe v politice ...

Chart.
Zvol jiný interval pro zobrazení žebříčku: od do
 

Žebříček vlivu

Pořadí Osoba / subjekt vplyvu Kategorie Index Vliv / význam Kalendář Co se píše Důležité
1. Miloš Zeman Politika 14 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
2. Bohuslav Sobotka Politika 7 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
3. Lubomír Zaorálek Politika 4 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
4. Vratislav Mynář Politika 2 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
5. Andrej Babiš Politika 1 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
6. Petr Pithart Politika 1 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
7. Pavel Bělobrádek Politika 1 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
 

Vybrané články

Babiš slábne a co Bělobrádkův „chcíplý pes“? Průzkum...

Zdroj Blesk.cz ze dne 18. 9. 2017  •  Andrej Babiš  •  0

Poslední měsíc zbývá do sněmovních voleb, které rozhodnou o novém rozdělení moci v Česku. Hegemon předvolebních průzkumů, hnutí ANO Andreje Babiše, začíná před cílem ztrácet dech. Stále se ale neobjevil nikdo, kdo by ho vážně ohrozil. I to ukazuje zářijové šetření agentury Phoenix Research pro Blesk.cz, které rozhodlo o obsazení další tří debat v rámci Volebního souboje 2017. Diskuzi se šesti politiky na téma Nákupní košík uvidíte tuto středu od 14 hodin. Kdo dostal pozvání?

VIDEOZÁZNAM: Projev Bohuslava Sobotky při pietním aktu v...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 21. 8. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  1

21.8.2018 17:41 - Premiér Vlády ČR Bohuslav Sobotka se včera zúčastnil pietního setkání k uctění památky romského holocaustu za 2. sv války v Hodoníně u Kunštátu.

Zaorálek po nehodě vynechává sport, hlava ho už nebolí

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 18. 9. 2017  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek má po pátečním zranění při autonehodě klidnější režim, vynechává sport. Novinářům to řekl během dnešního jednání vlády. Ministra zahraničí po nehodě, která se stala v podvečerních hodinách u Lechovic na Znojemsku, už nebolí ani zraněná hlava. Brzy ho čeká kontrola a poté vytahování stehů.

Prezident Zeman dostal v New Yorku cenu za podporu Izraele

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 19. 9. 2017  •  Miloš Zeman  •  0

New York - Americký židovský fond udělil v New Yorku prezidentu Miloši Zemanovi cenu Bojovník za svobodu (Warrior for Truth). Ocenil ho za dlouhodobou podporu Izraele a Židů. Cenu Zeman převzal...

České rodiny čekají změny, vláda schválila novou koncepci....

Zdroj Blesk.cz ze dne 18. 9. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Vláda dnes schválila koncepci rodinné politiky, kterou připravilo ministerstvo práce. Resort v ní navrhoval třeba novomanželské půjčky, bezplatné jesle a školky či víc peněz pro rodiny – vyšší mateřskou, rodičovskou, porodné i přídavky na děti. V jaké podobě kabinet materiál přijal a s jakými opatřeními souhlasil, není zatím jasné. Schválení koncepce oznámil premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). A distancoval se od ní Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL).

USA: Občas nám chybí adekvátní slova

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 18. 9. 2017  •  Petr Pithart  •  0

Před mnoha lety, když v americkém státě Minnesota Václavu Havlovi udělovali čestný doktorát, já tam tehdy popíjel s Petrem Pithartem. Tento tehdejší premiér české vlády mě požádal o vysvětlení, proč anglo-česká část anglo-českého slovníku je podstatně tučnější než ta opačná.

Kyrgyzstán vypoví smlouvu s firmou Liglass, za níž se...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 18. 9. 2017  •  Vratislav Mynář  •  0

Kyrgyzstán vypoví smlouvu s českou firmou Liglass Trading, která měla v zemi vybudovat kaskádu vodních elektráren. Na schůzi kyrgyzské vlády to v pondělí oznámil premiér Sapar Isakov. Za firmu se přimluvil hradní kancléř Vratislav Mynář. Svému protějšku Almazbeku Atambajevovi firmu podle svých slov osobně doporučoval i český prezident Miloš Zeman.
 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.