Českem dnes hýbe v politice ...

Chart.
Zvol jiný interval pro zobrazení žebříčku: od do
 

Žebříček vlivu

Pořadí Osoba / subjekt vplyvu Kategorie Index Vliv / význam Kalendář Co se píše Důležité
1. Pavel Bělobrádek Politika 12 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
2. Miloš Zeman Politika 9 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
3. Andrej Babiš Politika 5 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
4. Bohuslav Sobotka Politika 3 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
5. Petr Gazdík Politika 2 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
6. Miroslav Kalousek Politika 2 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
7. Zuzana Roithová Politika 1 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
8. Václav Klaus Politika 1 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
 

Vybrané články

Bělobrádek smetl Čunka, uspěli Jurečka i Herman a lidovci...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 5. 2017  •  Andrej Babiš  •  0

Vicepremiér Pavel Bělobrádek s přehledem zvítězil v souboji o křeslo předsedy lidovců, když získal 84 procent hlasů. Ve volbě se mu postavil zlínský hejtman Jiří Čunek. Na volebním sjezdu v Praze bodoval jako 1. místopředseda znovu i ministr Marian Jurečka. Zazněly tu útoky na šéfa hnutí ANO Andreje Babiše i kritika na adresu koalice s hnutím Starostů. Sjezd ji ale hladce schválil a se spotem na její podporu se tu objevil i režisér Filip Renč.

Sobotka chce Česko bez Babiše i Zemana. Babiš: Já konec...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 5. 2017  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Vize premiéra a předsedy ČSSD Bohuslava Sobotky je jasná: Česká politika bez Andreje Babiše (ANO) a Miloše Zemana. V rozhovoru pro sobotní deník Právo navíc premiér přiznal, že mu nedělají radost předvolební průzkumy. V předvolební kampani chce proto představit svou vizi České republiky a v příštím roce udržet slibovaný schodek rozpočtu 50 miliard korun. Šéf ANO Babiš v reakci pro Blesk.cz kontroval, že sní o zemi bez „zkorumpovaného dua“ Sobotka - Kalousek.

„Znásilníte tři ženy, vezmu to na sebe,“ vtipkoval prezident...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 5. 2017  •  Miloš Zeman  •  0

Filipínský prezident Rodrigo Duterte má evidentně smysl pro humor hodně za hranou. Například v pátečním projevu před vojáky zavtipkoval o znásilňování, informovala agentura Reuters. To český prezident Miloš Zeman žertuje zas o zabíjení novinářů.

Kalousek si rýpl do lidovců. Ti mu poznámku opětovali

Zdroj Tyden.cz ze dne 27. 5. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek věří tomu, že lidovci jsou pragmatičtí a pokud se to bude hodit, pomohou v budoucnu zrušit opatření, která jako členové vládní koalice pomáhali prosadit. Kalousek to uvedl ve svém projevu na celostátním sjezdu KDU-ČSL, kde v sobotu vystoupil jako host.

Koalice lidovců a Starostů v režii Renče: Kamarádi ze skauta

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 27. 5. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Koalice lidovců a Starostů má předvolební klip. Představila ho na víkendovém sjezdu KDU-ČSL. Krátký snímek natočil Filip Renč ve svém melodramatickém stylu. Jde o kratičké příběhy dvou kamarádů, kteří vše dělají společně a nerozdělně, jako dva skauti, ke kterým např. šéf STAN Petr Gazdík celoživotně patří.

Václav Klaus: Lidé se o politiku zajímají, nezajímají je...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 27. 5. 2017  •  Václav Klaus  •  0

/VIDEO, FOTOGALERIE/- Hlas druhého českého prezidenta Václava Klause (75) byl v posledních dnech víc slyšet i na domácí scéně. Nejen kvůli vládním šarvátkám, ale i diky jeho nové knize Zničí nás klima nebo boj s klimatem. Zajímalo mě, jak vnímá současnou politickou scénu v Česku i zahraničí, co ho znepokojuje a zda očekává od letošních voleb do sněmovny nějaký fatální zlom v polistopadovém vývoji. V rozhovoru s Deníkem se Václav Klaus představil i jako pyšný otec syna, který má v ODS nakročeno ke slušné kariéře.

Předsednictvo lidovců bude bez žen. Roithovou střídá ministr...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 27. 5. 2017  •  Zuzana Roithová  •  0

Na volebním sjezdu KDU-ČSL potvrdili delegáti v roli prvního místopředsedy Mariana Jurečku. Na pozici místopředsedů se odehrála jediná změna, dosavadní místopředsedkyni Zuzanu Roithovou vystřídal ministr kultury Daniel Herman. Byla jedinou ženou ve vedení strany.
 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.