Index vlivu František Koníček - Index vlivu v politice

František Koníček
 
 

Člen SPOZ

 
 

František Koníček (* 17. května 1953, Vlčnov) je český manažer a politik, počátkem 21. století krátce poslanec Poslanecké sněmovny za ČSSD, pak ředitel státního podniku Lesy České republiky a od července 2013 ministr práce a sociálních věcí ve vládě Jiřího Rusnoka.

 

Evropská unie Česku nedá čtvrt miliardy na pražské sídlo Úřadu práce

Praha – Na pražské sídlo Úřadu práce, za něž stát dal 299 milionů korun, EU nedá čtvrt miliardy, jak říkal někdejší ministr práce František Koníček. Na takový příspěvek nemá ČR nárok, ukázal audit ministerstva financí. Napsalo to dnes Právo. „Budeme rádi, když s EU domluvíme alespoň část," řekla deníku ministryně práce Michaela Marksová.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Články, kde se vyskytuje František Koníček v poslední době

 

22. ledna 2015

Evropská unie Česku nedá čtvrt miliardy na pražské sídlo...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 22. 1. 2015  •  František Koníček  •  19

Praha – Na pražské sídlo Úřadu práce, za něž stát dal 299 milionů korun, EU nedá čtvrt miliardy, jak říkal někdejší ministr práce František Koníček. Na takový příspěvek nemá ČR nárok, ukázal audit ministerstva financí. Napsalo to dnes Právo. „Budeme rádi, když s EU domluvíme alespoň část," řekla deníku ministryně práce Michaela Marksová.

18. května 2014

Mistr republiky zavře oči a hodí po manželce nožem anebo...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 18. 5. 2014  •  František Koníček  •  14

„Je to koníček. Někdo sbírá známky, někdo nahání holky, já rád házím vším, co má hrot,“ směje se mistr republiky i vicemistr Evropy v hodu nožem a tomahavkem František ”Fery„ Olbort. Vrhání nožů se věnuje přes 50 let a ve své sbírce jich má na čtyři stovky.

3. ledna 2014

Úřady začínají dělat se staronovým systémem, dávky se...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 3. 1. 2014  •  František Koníček  •  14

Praha – Po dvou letech je na přepážkách na úřadech práce opět napjatá atmosféra. Lidem se totiž mohou zpozdit dávky, nebo je tento měsíc vůbec nedostanou, i když ministr práce a sociálních věcí František Koníček slibuje, že dávky za prosinec nebudou ohroženy.

2. ledna 2014

Výplaty dávek v ohrožení

Zdroj Tyden.cz ze dne 2. 1. 2014  •  František Koníček  •  14

Výplaty podpory v nezaměstnanosti jsou vážně ohroženy. Kvůli rozhodnutí Úřadu na ochranu hospodářské soutěže skončila od 1. ledna spolupráce ministerstva a dodavatele elektronické aplikace. Situaci řeší krizový štáb a ministr práce a sociálních věcí František Koníček slibuje, že řešení se musí naleznout ještě dnes, nejhůře do pátku. Situace však není nijak růžová.

23. listopadu 2013

Ministr práce posílá na Drábka a Šišku policii

Zdroj Tyden.cz ze dne 23. 11. 2013  •  František Koníček  •  18

Ministr práce v demisi František Koníček podal minulý týden čtyři trestní oznámení na projekty po svých předchůdcích. Na třech z nich se podíleli exministr Jaromír Drábek (TOP 09) a jeho tehdejší náměstek Vladimír Šiška. Napsal to deník Mladá fronta Dnes.

Ministr Koníček podal 4 trestní oznámení na projekty svých...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 23. 11. 2013  •  František Koníček  •  17

Praha - Ministr práce v demisi František Koníček podal minulý týden čtyři trestní oznámení na projekty po svých předchůdcích. Na třech z nich se podíleli exministr Jaromír Drábek (TOP 09) a jeho tehdejší náměstek Vladimír Šiška.

MfD:Koníček podal 4 trestní oznámení na projekty svých...

Zdroj ČN - Z domova ze dne 23. 11. 2013  •  František Koníček  •  17

Praha - Ministr práce v demisi František Koníček podal minulý týden čtyři trestní oznámení na projekty po svých předchůdcích. Na třech z nich se podíleli exministr Jaromír Drábek...

MfD:Koníček podal 4 trestní oznámení na projekty svých...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 23. 11. 2013  •  František Koníček  •  17

Praha - Ministr práce v demisi František Koníček podal minulý týden čtyři trestní oznámení na projekty po svých předchůdcích. Na třech z nich se podíleli exministr Jaromír Drábek...

21. října 2013

Ministerstvo podá trestní oznámení kvůli financování systému...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 21. 10. 2013  •  František Koníček  •  15

Praha – Ministerstvo práce podá tento týden trestní oznámení kvůli financování nového systému pro vyplácení dávek. Na vyšetřovatele se pak obrátí i kvůli dalším projektům. Novinářům to dnes řekl ministr práce v demisi František Koníček. Nový systém pro vyplácení dávek mají úřady práce od loňska. Resort ho pořídil pod vedením tehdejšího ministra Jaromíra Drábka (TOP 09) bez tendru.

Ministerstvo práce bude mít z Bruselu na projekty...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 21. 10. 2013  •  František Koníček  •  15

Praha - Česko letos přijde o 1,1 miliardy korun z evropských fondů na projekty, které spravuje ministerstvo práce a sociálních věcí. Část nevyčerpaných peněz může použít vnitro. Pokud se mu to nepodaří, bude ztráta téměř dvě miliardy. Novinářům to dnes řekl ministr práce v demisi František Koníček. Celkem mohlo přes programy ministerstva práce a sociálních věcí do ČR od roku 2007 do letoška z Bruselu přitéct skoro 61 miliard korun.

19. října 2013

Ministr Koníček: Hovado? I politik má právo se bránit

Zdroj Tyden.cz ze dne 19. 10. 2013  •  František Koníček  •  15

I politik, který je veřejnou osobou, má do jisté míry právo se bránit. Prohlásil to ministr práce a sociálních věcí František Koníček v debatním pořadu TÉMATA TÝDNE na televizi Barrandov. Reagoval tak na vlnu kritiky, která se vůči němu strhla poté, co o redaktorce serveru Aktuálně.cz prohlásil, že se chová jako hovado.

17. října 2013

Kvůli pornu zrušil web Zemanovců Šlouf! A ministr Koníček...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 10. 2013  •  František Koníček  •  15

SPOZ Zemanovci mají před volbami problémy. S webovými stránkami, které napadli hackeři a poté je odstřihl Miroslav Šlouf, ale i nespokojenci ve vlastních řadách a s chováním některých svých členů. Ministr František Koníček, který za ně kandiduje, dokonce slovně zaútočil na novinářku. "Chováte se jako hovado," řekl jí do telefonu. A sklidil za to kritiku i posměšky.

Peníze z kurzarbeitu se přesunou do zaměstnávání absolventů,...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 17. 10. 2013  •  František Koníček  •  17

Ministerstvo práce plánuje využít většinu financí, které mělo pro firmy v potížích na takzvaný kurzarbeit, na podporu zaměstnávání absolventů. Uvedl to ministr práce v demisi František Koníček.

Ministerstvo přesune miliony z kurzarbeitu do zaměstnávání...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 17. 10. 2013  •  František Koníček  •  14

Praha – Ministerstvo práce se chystá využít většinu peněz, které mělo pro firmy v potížích na takzvaný kurzarbeit, na podporu zaměstnávání absolventů. Podniky totiž tuto pomoc příliš nevyužívají. Ze 400 milionů korun vyčerpaly zatím jen deset milionů. Celkem 250 milionů se tak přesune na příspěvky na mzdu mladým. Novinářům to po jednání tripartity řekl ministr práce v demisi František Koníček. Zaměstnavatelé s opatřením souhlasí. Tripartita se zabývala i situací ve zdravotnictví či čerpáním peněz z EU fondů.

15. října 2013

Koníček ukončil rozhovor s novinářkou nadávkou, omluvil se

Zdroj ČN - Z domova ze dne 15. 10. 2013  •  František Koníček  •  14

Praha/Lucemburk - Nadávkou ukončil rozhovor s novinářkou ministr v demisi František Koníček. Označil ji za hovado. Redaktorka serveru Aktuálně.cz se ho ptala na jeho účast ve firmách s...

17. září 2013

Důchodci by si měli od ledna polepšit, penze se zvýší...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 17. 9. 2013  •  František Koníček  •  14

Praha - Důchody by se od ledna měly zvednout v průměru o 45 korun. Pevná část penze, která je pro všechny stejná, se má zvýšit o desetikorunu. Procentní díl, který se vypočítává podle příjmu a doby placení odvodů, by měl průměrně růst o 35 korun, řekl ministr práce v demisi František Koníček.

Důchody se mají zvýšit v průměru o 45 Kč, navrhuje ministr

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 17. 9. 2013  •  František Koníček  •  15

Důchody by se od ledna měly zvednout v průměru o 45 korun. Pevná část penze, která je pro všechny stejná, se má zvýšit o desetikorunu. Procentní díl, který se vypočítává podle příjmu a doby placení odvodů, by měl průměrně růst o 35 korun. Řekl to ministr práce František Koníček.

16. září 2013

Ministerstvo dostane od spořitelny první návrh na vyrovnání...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 16. 9. 2013  •  František Koníček  •  15

Praha - Ministerstvo práce by mělo tento týden od České spořitelny dostat její první představu o případném vyrovnání kvůli předčasnému ukončení projektu sKaret, řekl ministr práce v demisi František Koníček. Podle něj banka určitě „nějaké nároky" mít bude. Nemyslí si ale, že by byly přehnané. Zrušení sociálních karet schválil Parlament, zákon čeká na podpis prezidenta. Spořitelna měla původně projekt provozovat do roku 2024, stál ji kolem 300 milionů korun.

13. září 2013

Ministerstvo: Živnostníci nejsou připravení, datové schránky...

Zdroj ČT24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 9. 2013  •  František Koníček  •  14

Praha – Už od ledna si měl všichni živnostníci podle nového zákona povinně zřizovat datové schránky. Po protestech podnikatelů se ale ministr práce a sociálních věcí v demisi František Koníček dohodl s Českou správou sociálního zabezpečení (ČSSZ) na dalším ročním odkladu. Plánů na elektronizaci komunikace podnikatelů s úřady se přesto nevzdává.

11. září 2013

V ČR by mohlo být tzv. bydlení s podporou, pomohlo by...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 11. 9. 2013  •  František Koníček  •  15

Praha, 11.9.2013 11:08, (ROMEA) - V Česku by mohlo už za pár let začít fungovat takzvané bydlení s podporou. Do něj by se dostali bezdomovci či lidé z azylových domů. S pomocí sociálních pracovníků by se pak odtud mohli vrátit do běžného života. Počítá s tím koncepce boje proti bezdomovectví, kterou v úterý představil ministr práce v demisi František Koníček. Neupřesnil ale ani termín zřízení podporovaných bytů, ani jejich financování. Podle odborníků na problematiku bezdomovectví chybí v Česku byty, kde by se mohli lidé z azylových zařízení či z ulice odrazit ode dna a znovu začít normálně žít.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.