Index vlivu Jan Sokol - Index vlivu v politice

 
 

Filosof, překladatel filosofických textů, vysokoškolský pedagog a publicista

 
 

Budějovice jen remizovaly s Olympií a jsou druhé za Opavou

Fotbalisté Českých Budějovic v 5. kole Fotbalové národní ligy nevyužili šanci upevnit si vedení v tabulce a po bezbrankové remíze na hřišti nováčka Olympie Praha jsou druzí o skóre za Opavou. Ztratily i další celky z popředí tabulky druhé nejvyšší soutěže. Vlašim jen remizovala 1:1 ve Frýdku-Místku a Třinec prohrál 0:1 v Sokolově. Hradec Králové vyhrál 4:1 nad Žižkovem, když všechny čtyři góly dal Jan Pázler.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
32.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
27.33Vliv / význam klesá
 

Jak nás Jan Sokol ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Jan Sokol ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Jan Sokol v poslední době

 

23. srpna 2017

Budějovice jen remizovaly s Olympií a jsou druhé za Opavou

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 23. 8. 2017  •  Jan Sokol  •  0

Fotbalisté Českých Budějovic v 5. kole Fotbalové národní ligy nevyužili šanci upevnit si vedení v tabulce a po bezbrankové remíze na hřišti nováčka Olympie Praha jsou druzí o skóre za Opavou. Ztratily i další celky z popředí tabulky druhé nejvyšší soutěže. Vlašim jen remizovala 1:1 ve Frýdku-Místku a Třinec prohrál 0:1 v Sokolově. Hradec Králové vyhrál 4:1 nad Žižkovem, když všechny čtyři góly dal Jan Pázler.

12. srpna 2017

VIDEO: Původní zvony roztavili na zbraně, po sto letech má...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 12. 8. 2017  •  Jan Sokol  •  0

Po sto letech se v Chodově na Sokolovsku ve věži kostela svatého Vavřince opět rozezněly tři zvony. Díky sbírce obyvatel města a místních hasičů přibyl k původnímu zvonu jménem Jan Vilém také svatý Vavřinec a Florián. Novou chloubu vynesl do věže hasičský jeřáb během oslav Svatovavřinecké pouti.
  Další články k tématu:
 • VIDEO: Chodovské mumie zkoumali odborníci na počítačovém tomografu

24. červenece 2017

Ze Zemana se stal cynik, to je nebezpečné, říká filozof Sokol

Zdroj IHNED.cz ze dne 24. 7. 2017  •  Jan Sokol  •  1

Budoucnost Evropské unie je zásadní téma z hlediska naší bezpečnosti, nic není nyní důležitějšího, soudí Jan Sokol. Diví se, že ke zpochybňování demokratických procesů v EU přistupují i takoví politici, jako je šéf ODS Petr Fiala. Miloš Zeman se podle jeho mínění výrazně změnil, stal se z něj cynik, který je kvůli svému úspěchu schopen čehokoliv.

22. června 2017

Učitelům je třeba výrazně přidat, shodli se exministři...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 22. 6. 2017  •  Jan Sokol  •  1

Dostatek peněz je základní podmínka pro to, aby se kvalita českého školství zlepšila – je zkrátka potřeba zvyšovat platy učitelů, domnívají se exministři tohoto resortu Petr Fiala, Jan Sokol a Ondřej Liška. Shodli se na tom ve středečním vydání pořadu Události, komentáře.

21. června 2017

Jak se vyvíjí stav sucha v Česku? V Rozstřelu odpoví...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 21. 6. 2017  •  Jan Sokol  •  1

Čtvrtek se může podle předpovědí stát dosud nejteplejším dnem v roce. Horké počasí ale končit nemusí a letošní léto by opět mohlo být velmi suché. Co by to pro Česko znamenalo? Nejen na to odpoví meteorolog Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) Jan Šrámek a hydrolog z projektu Intersucho Petr Hlavinka. Hosty diskusního pořadu Rozstřel budou ve čtvrtek od 12:30, zazní i čtenářské dotazy.
  Další články k tématu:
 • Meteorologové varují před horkým čtvrtkem. Může být až 34 stupňů
 • Léto se uvede tropickým počasím, vedro od pátku doplní občasné bouřky
 • Vedro z měst vyhání voda, ulice Varů a Sokolova křižují kropicí vozy

7. června 2017

Sedm členů rady pro sport rezignovalo. Podmínky pro dotace...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 6. 2017  •  Jan Sokol  •  2

Sportovní svazy dopisem vyzvaly premiéra Bohuslava Sobotku, aby zajistil financování sportu. Podmínky nového programu pro dotace na činnost sportovních svazů, který vypsalo ministerstvo školství, považují zástupci sportovního prostředí za nesplnitelné. Kvůli ukončení komunikace ze strany ministerstva na svou funkci rezignovalo sedm členů Národní rady pro sport včetně všech tří místopředsedů, šéfa Českého olympijského výboru Jiřího Kejvala, předsedy České unie sportu Miroslava Jansty a starostky České obce sokolské Hany Moučkové.

31. května 2017

Zahradnictví: Rodinný přítel (2017)

Zdroj Ke Stažení ze dne 31. 5. 2017  •  Jan Sokol  •  1

Režie: Jan Hřebejk Hrají: Ondřej Sokol, Aňa Geislerová, Martin Finger, Jiří Macháček, Gabriela Míčová, Klára Melíšková, Karel Dobrý, David Novotný, Lenka Krobotová, Sabina Remundová, Richard Stanke Filmová trilogie ZAHRADNICTVÍ se skládá ze tří samostatných filmů odehrávajících se na pozadí nejdramatičtějších období minulého století a časově předchází oblíbenému snímku Pelíšky. Vypráví o třech rodinách: rodině leteckého

26. května 2017

Nejslavnější čin odboje. Mýty o operaci Anthropoid se po...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 26. 5. 2017  •  Jan Sokol  •  3

Kdyby výsadkáři Jan Kubiš a Josef Gabčík v kobyliské zatáčce nezaútočili na Reinharda Heydricha... A polemiky můžou začít. Mýty okolo nejslavnějšího činu československého odboje se po 75 letech daří ze značné části rozplétat. Leží za nimi prostý příběh vojáků, smyslu pro povinnost a odhodlání postavit se na odpor tyranii.
  Další články k tématu:
 • Dívka s kolem od krve, sokolové, kněz. Před 70 lety padli nejen výsadkáři
 • V kalendáři přibudou dva významné dny připomínající parašutisty a Osvětim
 • Z rodného domu Jana Kubiše udělali ke 100. výročí jeho narození muzeum
 • Atentát proběhl jinak, Heydrich jel rychleji a kličkoval mezi tramvajemi
 • Atentátníci na Heydricha si nekopali tunel, je to mýtus

22. května 2017

Obchod s chudobou začal řešit i Sokolov. Stěhují se tam...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 22. 5. 2017  •  Jan Sokol  •  1

Na bydlení potřebných doplácí stát ročně 13 miliard korun. Velká část peněz proudí přímo k majitelům bytů a ubytoven, kteří vydělávají na tom, že jejich nájemníky nikdo jiný zrovna nevítá. Problém nově hlásí město Sokolov, kde natáčel reportér pořadu 168 hodin Jan Novák. Za dva měsíce se tam přistěhovalo přes 150 nových lidí, většinou na sociálních dávkách.

19. května 2017

Herectví je ruská ruleta, říká Ondřej Sokol

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 19. 5. 2017  •  Jan Sokol  •  1

/ROZHOVOR/ Rodinný přítel. To je zatím poslední filmová role, v níž můžeme potkat Ondřeje Sokola. Pro komediálně nadaného herce trochu protiúkol, neboť v první části trilogie Jana Hřebejka Zahradnictví hraje seriózního lékaře propadajícího něžným citům k vdané ženě.

Všechno nebo nic (2017)

Zdroj Ke Stažení ze dne 19. 5. 2017  •  Jan Sokol  •  1

Režie: Marta Ferencová Hrají: Táňa Pauhofová, Klára Issová, Michał Żebrowski, Paweł Deląg, Ondřej Sokol, Petr Vaněk, Ľuboš Kostelný, Zuzana Kronerová, Luděk Sobota, Jan Budař, Vlastina Svátková, Petra Hřebíčková Linda a Vanda jsou pohledné třicítky, nerozlučné kamarádky a taky spolumajitelky malého knihkupectví v centru města. Linda je rozvedená, vzdělaná, praktická, má malou dceru a pocit zodpovědnosti.

28. dubna 2017

Když mě režisér nadchne, jsem nejhodnější herec na světě,...

Zdroj Umeni a kultura ze dne 28. 4. 2017  •  Jan Sokol  •  1

Filmový a divadelní režisér, herec, komik, moderátor, příležitostný tanečník, překladatel. Všechny tyto profese zvládá Ondřej Sokol, který se chystá na umělecké ředitelování Činoherního klubu. V kinech ho můžeme vidět například v nové filmové trilogii Jana Hřebejka Zahradnictví. Čím je jeho role specifická?

3. března 2017

Na internet uniklo otřesné video z kravína, od kterého...

Zdroj Boomba.cz ze dne 3. 3. 2017  •  Jan Sokol  •  1

Na internet uniklo video, které bylo, dle autorky, pořízeno 14. ledna v kravíně Agro Sokoleč. Na otřesných záběrech lze vidět, že dojnice měly neošetřené rány na končetinách, nádory, některé nemohly vůbec chodit. Podle autorky videa byla hygiena v kravíně naprosto nedostatečná a mezi krávami ve výkalech našli dokonce i placentu. Podle informací tvůrkyně videa by měla z tohoto kravína odebírat mléko Mlékárna Kunín! Ta se však brání!"Kvůli anonymitě, mě nazývejte třeba Erin. Moc ráda bych to celé prezentovala pod svým jménem, ale žijeme ve světě, kdy je pravda protiprávní, až trestná. 14. 1. 2017 jsem se svým kamarádem a jeho malou neteří navštívila tento kravín kousek u Prahy. Přesněji Agro Sokoleč. Malá neteř se chtěla podívat na telátka a já jsem jako malé dítě chodila do kravína za babičkou. Proto návštěva kravína pro mě nebyla tak neobvyklá. To, co jsme viděli uvnitř kravína, nás opravdu vyděsilo, neboť u dojnic byly patrné neošetřené rány na končetinách, nádory, některé nemohly vůbec chodit. Hygiena byla nedostatečná, mezi krávami ve výkalech jsme našli dokonce i placentu," popisuje video jeho autorka."Cely kravín působil ledově a temně. Takový malý dům hrůzy. I v mrazivém počasí byly krávy nepodestlané. Prý se jedná o nový moderní systém. Nebylo těžké zjistit od nejmenovaného zaměstnance, kdo odebírá mléko. Je to slavná Mlékárna Kunín. Mlékárna, která se pyšní reklamou krásných krav na louce. Sám kamarád a plno mých známých produkty z této mlékárny kupují. Nejen z etické stránky, v jakých hrozných podmínkách samotné zvíře žije, ale jíme produkty, které jsou zdravotně nezávadné? Samotná kráva leží celé dny ve svých výkalech, nemocná," pokračuje."Video jsem sestříhala a graficky jsem mu dala nějakou podobu. Chci se s Vámi podělit o můj zážitek. Kdyby byl někdo na pochybách o pravosti celého videa, tak upozorňuji, že při troše práce není těžké zjistit, podle ušních známek, o jaký kravín se jedná. Pak je docela už snadné si následně zjistit, že zde opravdu odebírá Mlékárna Kunín," vysvětluje autorka.Mlékárna Kunín se však brání!"Mlékárna Kunín a.s. patří do celosvětové mlékárenské skupiny Lactalis, která má velmi vysoké požadavky na farmy, ze kterých nakupuje mléko. Provádíme vlastní audity, podle interní metodiky, každou farmu pravidelně navštěvujeme. Pečlivě dbáme na to, aby všichni naši dodavatelé mléka vždy splňovali ty nejvyšší požadavky na kvalitu mléka. Jen zdravá dojnice může dávat kvalitní mléko. Jen z kvalitního mléka je možné vyrobit kvalitní výrobek. Kvalita mléka nakupovaného do naší mlékárny je nadstandardní, ve třídě Q (nejvyšší kvalita) máme v průměru 90% vykupovaného mléka," vysvětluje ředitelka kvality společnosti Lactalis Ing. Jana Ovčáčková."S farmou Sokoleč společnost Lactalis ani Mlékárna Kunín a.s. nespolupracovali, neodebírali mléko, mléko neodebíráme a odebírat nebudeme," razantně odmítá jakoukoli spolupráci s kravínem z videa!"Zvažujeme právní kroky proti tvůrci tohoto videa, které silně poškozuje naše dobré jméno," dodává Jana Ovčáčková. 

21. února 2017

Hejtmanka se dohodla s Ťokem, že D6 u Sokolova bude bez...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 21. 2. 2017  •  Jan Sokol  •  1

Hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová po jednání s ministrem dopravy Danem Ťokem (oba ANO) oznámila, že část dálnice D6 u Sokolova bude bez poplatku. Předchozí vedení kraje se stejnou žádostí dvakrát neuspělo. Poukazuje proto na to, že za změnou postoje ministerstva může být to, že Vildumetzová i Ťok jsou oba z hnutí ANO. Ministerstvo zatím změnu oficiálně nepotvrdilo. O neplacených úsecích bude rozhodovat až v polovině roku.

13. února 2017

Otevřenost je slabinou internetu. Dvě třetiny informací jsou...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 2. 2017  •  Jan Sokol  •  1

Bezbřehá otevřenost není pouze výhodou, ale také výraznou slabinou internetu. Podle jednoho z jeho průkopníků filozofa Jana Sokola je to džungle, ve které jsou dvě třetiny informací nesmysly. Dvacet pět let po prvním spouštění přístupu k internetu v v tehdejším Československu o tom Jan Sokol diskutoval v pořadu Události a komentář s novinářem a propagátorem internetu Ondřejem Neffem.

30. ledna 2017

Handrkování akademiků u soudu. Sokol: Vztahy na „Báňské"...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 30. 1. 2017  •  Jan Sokol  •  1

Ostravský krajský soud se v pondělí zabýval žalobou Jana Valíčka kvůli „nečinnosti správního orgánu". Přesněji řečeno rektora Vysoké školy báňské Technické univerzity Ostrava (VŠB-TUO) Iva Vondráka, jelikož ho nejmenoval děkanem její hornicko-geologické fakulty (HGF). Do Ostravy dorazilo i právnické eso - Tomáš Sokol. V rozhovoru pro Deník říká: Vztahy na „Báňské" jsou pro mě záhadou.

11. ledna 2017

O původní českou hru Kuřačky je vysoký zájem

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 11. 1. 2017  •  Jan Sokol  •  1

Vyškov - Hru mladé dramatičky Anny Saavedry, která se narodila v česko-chilské rodině a vystudovala divadelní dramaturgii na brněnské Janáčkově akademii múzických umění, předvede v pátek v repríze vyškovské Studio Divadla Haná v Sokolském domě. Vstupenky na představení Kuřačky a spasitelky jsou nicméně beznadějně vyprodané, stejně jako na druhou reprízu příští pátek. Kdo však má zájem zhlédnout kus, jenž s velkou mírou nadsázky a absurdity glosuje současnou podobu mezilidských vztahů, má ještě šanci sehnat lístky na reprízu 18. února v Besedním domě ve Vyškově. „Míst je pouze dvaapadesát, proto bývají vstupenky rychle pryč," vysvětlil režisér Tomáš Dorazil mladší.

2. ledna 2017

Filozof Sokol: Komunističtí jestřábi udělali z Charty 77...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 2. 1. 2017  •  Jan Sokol  •  1

Posláním Charty 77 neměla být jen ochrana jejích signatářů, o jejichž další osudy se po podpisu protirežimního dokumentu zajímala zahraniční média, v první řadě šlo o provolání humanity. V rozhovoru pro ČT24 to uvedl jeden z prvních signatářů, filozof Jan Sokol.

12. prosince 2016

Střílím ostrejma, teď by mohla přijít dcera, věří Jakub Kohák

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 12. 12. 2016  •  Jan Sokol  •  3

Herec, moderátor, režisér a dvojnásobný otec Jakub Kohák (42) je také citlivá duše. Když byl porotcem v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, vystoupení Jana Ciny ho rozplakalo. „Já už na něj mám takovou alergii, že ho jenom vidím a už pláču,“ řekl pak Kohák v rozhovoru pro iDNES.cz.
  Další články k tématu:
 • VIDEO: Pavlásek se hýbat umí, roztančil i Sokola s Kohákem
 • Politiku z principu dělat nechci. Nabídky odmítám, říká Jakub Kohák
 • VIDEO: Kohák jako Instalatér z Tuchlovic zpívá a jezdí na kole
 • VIDEO: Ke mně přijde všechno samo, tvrdí Kohák o Vorlově komedii

2. prosince 2016

Ceny za inovace ve vzdělávání mají projekty Výluka a Mapa...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 2. 12. 2016  •  Jan Sokol  •  3

Na čtvrtém ročníku ceny Eduína za inovativní přístupy a projekty ve vzdělávání nejvíce uspěly studentský spolek Výluka a Mapa společenských stereotypů. Z devíti finalistů vybrala tři nejlepší odborná porota, tři své favority ocenila i veřejnost v on-line hlasování, během něhož bylo rozdáno 2666 hlasů. Za dlouhodobý a systematický přínos vzdělávání byl oceněn profesor Jan Sokol. Soutěž pořádá vzdělávací společnost EDUin.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.