Index vlivu Jana Bobošíková - Index vlivu v politice

Jana Bobošíková
 
 

Klaus slaví 77. narozeniny. Přijeli Zeman, Duka i Livia, průšviháře Rokytku vyvedli

Bývalý prezident Václav Klaus slaví 77. narozeniny. Na oslavu přijel i současný prezident Miloš Zeman. Exprezidentovi přišli pogratulovat také Jana Bobošíková, Alena Vitásková či Milan Knížák. A chybět nemohli ani Klausova manželka Livia či syn Václav mladší. Naopak Petr a Jana Nečasovi tentokrát chyběli. A bez pozvánky dorazil novinář Milan Rokytka, známý problémy ze Zemanova volebního štábu. Z Klausovy oslavy ho - údajně opilého - odvedli.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
57.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Jana Bobošíková ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Jana Bobošíková v poslední době

 

18. června 2018

Klaus slaví 77. narozeniny. Přijeli Zeman, Duka i Livia,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 18. 6. 2018  •  Jana Bobošíková  •  1

Bývalý prezident Václav Klaus slaví 77. narozeniny. Na oslavu přijel i současný prezident Miloš Zeman. Exprezidentovi přišli pogratulovat také Jana Bobošíková, Alena Vitásková či Milan Knížák. A chybět nemohli ani Klausova manželka Livia či syn Václav mladší. Naopak Petr a Jana Nečasovi tentokrát chyběli. A bez pozvánky dorazil novinář Milan Rokytka, známý problémy ze Zemanova volebního štábu. Z Klausovy oslavy ho - údajně opilého - odvedli.

17. ledna 2018

Debatu odmoderuje Železný, věří bookmakeři. Vsadit se dá i...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 17. 1. 2018  •  Jana Bobošíková  •  2

Jakub Železný, Marcela Augustová, nebo třeba Jana Bobošíková či Zuzana Bubílková. Poté, co Václav Moravec odmítl moderovat debatu prezidentských kandidátů na ČT vypsali bookmakeři kurzy na náhradní moderátory. Sázkaři pak mají možnost vsadit třeba i na to, že debatu za účasti Miloše Zemana a Jiřího Drahoše odvysílá TV Šlágr.
    Další články k tématu:
  • Moravec odmítl moderovat debatu kandidátů. Nechce být hromosvodem kritiky
  • Půjdu jen do dvou debat, kvůli kampani nemám na více čas, řekl Drahoš
  • Zeman chce jít hned do čtyř televizních soubojů, Drahoš trvá na dvou

7. listopadu 2017

Každý podpis je důležitý. V minulé prezidentské volbě...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 11. 2017  •  Jana Bobošíková  •  2

Termín pro přihlášky do prezidentské volby skončil, teď kandidátům nezbývá než věřit, že kontroly neobjeví v podpisových arších chyby. Mohly by je z boje o Hrad vyloučit. Při minulé volbě ministerstvo vnitra vyřadilo nejprve tři kandidáty, než soud rozhodl, že použilo nesprávnou metodu. Dvěma to ani tak nepomohlo, ale Jana Bobošíková mohla spolu s osmi dalšími usilovat o zvolení.

25. srpna 2016

Bobošíková se znovu vdávala: Po 30 letech za stejného muže

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 8. 2016  •  Jana Bobošíková  •  14

Milují se a tak se vzali i před Bohem. Bývalá kandidátka komunistů na prezidentku Jana Bobošíková je teď podle církevního pojetí novomanželkou.

19. června 2016

Klaus slavil 75 let. Přáli mu Langer, Bém či Genzer,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 6. 2016  •  Jana Bobošíková  •  13

Pod širým nebem a u svých oblíbených kurtů oslavil exprezident Václav Klaus 75. narozeniny. Přes tři stovky lidí si to v neděli odpoledne namířily na pražský ostrov Štvanice. Nechyběli mezi nimi arcibiskup Dominik Duka, Vladimír Železný či Richard Genzer, ale i řada politiků včetně někdejších kolegů z ODS. Dorazili třeba Ivan Langer a Pavel Bém, ale také třeba Jana Bobošíková. Pro hosty byl připraven raut i hudební program včetně Aleše Brichty a Lucie Bílé.

29. února 2016

Mluvčí Jiří Ovčáček se stal členem lidického Svazu bojovníků...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 29. 2. 2016  •  Jana Bobošíková  •  5

Lidice - Svaz bojovníků za svobodu (ČSBS) v Lidicích opět přitahuje pozornost. Jeho nejnovějším členem se totiž stal mluvčí prezidenta České republiky Miloše Zemana Jiří Ovčáček. Výbor lidického svazu projednal jeho přihlášku už v polovině února a podle informacích, které jsou zveřejněny na webových stránkách místní organizace, ji jednomyslně přijal. O následném přijetí Jiřího Ovčáčka informovala předsedkyně ČSBS Lidice Jana Bobošíková.

15. února 2016

Kamarádka Bobošíkové a Konvičky: „Sluníčkáři na nás plivou a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 2. 2016  •  Jana Bobošíková  •  6

Jsme pro ně fašisté a plivou na nás, tvrdí o stoupencích uprchlíků místopředsedkyně Bloku proti islámu Jana Volfová. S Martinem Konvičkou se prý seznámila už před čtyřmi lety, kdy společně se svou tehdejší souputnicí Janou Bobošíkovou navštívila jeho přednášku. Teď sama varuje před invazní armádou běženců, která je podle ní před branami. Rozhovor přinesl Týden.

Volfová: Invazní armáda běženců je za branami

Zdroj Tyden.cz ze dne 15. 2. 2016  •  Jana Bobošíková  •  5

V ČSSD bývala věrnou spojenkyní Miloše Zemana. Později politickou kariéru spojila s Janou Bobošíkovou, po jejímž boku neúspěšně kandidovala v řadě voleb. Dnes je Jana Volfová místopředsedkyní Bloku proti islámu. Odmítá, že by vyvolávali zbytečnou nenávist ve společnosti. "Podněcují to sluníčkáři," tvrdí.

13. září 2015

Po Bobošíkové trápí Lidice nový spor: o památník hrdinům

Zdroj Tyden.cz ze dne 13. 9. 2015  •  Jana Bobošíková  •  8

Lidice se ani sedmdesát let po skončení války nedokáží vyrovnat se svou minulostí. Kromě toho, že se předsedkyní tamní pobočky Svazu bojovníků za svobodu stala Jana Bobošíková.

21. srpna 2015

Bobošíková novou šéfkou Lidických žen. Svědkyně masakru...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 8. 2015  •  Jana Bobošíková  •  6

Nepřejí si, aby se její nová role předsedkyně Lidických žen stala jen reklamou pro politickou kariéru. Několik členek spolku Lidických žen protestuje proti nové funkci političky a moderátorky Jany Bobošíkové. Jde přitom mimochodem o poslední dospělé svědkyně masakru, při kterém zemřelo 340 obyvatel Lidic.

20. srpna 2015

Lidické ženy opouštějí bojovníky za svobodu kvůli Bobošíkové

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 20. 8. 2015  •  Jana Bobošíková  •  8

Lidické ženy opouštějí lidickou organizaci Českého svazu bojovníků za svobodu. Důvodem je úterní zvolení bývalé novinářky a političky Jany Bobošíkové do čela organizace. Ženy se obávají toho, že by tuto funkci mohla Bobošíková využít ke svému zviditelnění, uvedla členka kladenské organizace Českého svazu bojovníků za svobodu a vnučka lidické ženy Klára Kalibová.

Lidické ženy opouštějí svaz bojovníků za svobodu. Vadí jim...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 20. 8. 2015  •  Jana Bobošíková  •  7

20.8.2015 20:15 - Lidické ženy opouštějí lidickou organizaci Českého svazu bojovníků za svobodu. Důvodem je úterní zvolení bývalé novinářky a političky Jany Bobošíkové do čela organizace. Ženy se obávají toho, že by tuto funkci mohla Bobošíková využít ke svému zviditelnění. Server Romea.cz má dopis lidických žen k dispozici.

Lidické ženy opouštějí svaz bojovníků za svobodu. Nesouhlasí...

Zdroj IHNED.cz ze dne 20. 8. 2015  •  Jana Bobošíková  •  6

Důvodem opuštění Českého svazu bojovníků za svobodu je zvolení Jany Bobošíkové do čela místní organizace. Lidické ženy se obávají, že by tuto funkci Bobošíková mohla využít ke svému zviditelnění. "Na sklonku svých životů si nepřejeme, aby lidický odkaz byl předmětem její (Bobošíkové) politické kariéry," shodují se.

Lidické ženy opouštějí bojovníky za svobodu kvůli Bobošíkové

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 20. 8. 2015  •  Jana Bobošíková  •  6

Lidice (Kladensko) - Lidické ženy opouštějí lidickou organizaci Českého svazu bojovníků za svobodu. Důvodem je úterní zvolení bývalé novinářky a političky Jany Bobošíkové do čela organizace. Ženy se obávají toho, že by tuto funkci mohla Bobošíková využít ke svému zviditelnění. Dnes o tom informovala členka kladenské organizace Českého svazu bojovníků za svobodu a vnučka lidické ženy Klára Kalibová.

11. května 2015

Přátelé Ruska na ambasádě: Dorazili Klaus, Semelová, Julča z...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 5. 2015  •  Jana Bobošíková  •  10

Exprezident Václav Klaus se dle očekávání zúčastnil tradiční akce na ruském velvyslanectví v Praze. Zato Miloš Zeman si jej po cestě do Moskvy nechal ujít, stejně jako valná většina Sobotkova kabinetu. Jako jedny z mnoha však dorazily třeba Marta Semelová, Jana Bobošíková, v davu se objevila také Julča z metra. Pozvánku dostal i Tomio Okamura a další politici. Nechyběl ani hudebník Felix Slováček, který Rusko zkrátka rád.

21. května 2014

Bobošíková nekandiduje do europarlamentu: Dluh 24 milionů!

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 5. 2014  •  Jana Bobošíková  •  17

Neúspěšná kandidátka na prezidentku, na ředitelku ČT, do Sněmovny, na primátorku Prahy a do Senátu Jana Bobošíková do europarlamentu nekandiduje. Proč se žena, která kandiduje téměř vždy a na všechno, voleb nezúčastní? Můžou za to zřejmě finanční problémy. Její blok Hlavu vzhůru totiž dluží 24 milionů.

Bobošíková nekandiduje do europarlamentu: Dluh 24 milionů!

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 5. 2014  •  Jana Bobošíková  •  14

Neúspěšná kandidátka na prezidentku, na ředitelku ČT, do Sněmovny, na primátorku Prahy a do Senátu Jana Bobošíková do europarlamentu nekandiduje. Proč se žena, která kandiduje téměř vždy a na všechno, voleb nezúčastní? Můžou za to zřejmě finanční problémy. Její blok Hlavu vzhůru totiž dluží 24 milionů.

1. dubna 2014

Toto není apríl: Bobošíková letos nikam nekandiduje. Opravdu!

Zdroj Tyden.cz ze dne 1. 4. 2014  •  Jana Bobošíková  •  15

Dvoje volby na post prezidentky republiky. Dvoje do Poslanecké sněmovny. Dvoje do Senátu. Dvoje do Evropského parlamentu, přičemž ty v roce 2004 byly jedinými, ve kterých Jana Bobošíková uspěla. K tomu si stihla v roce 2009 "střihnout" třeba i kandidaturu na pozici generální ředitelky České televize či kandidaturu na post primátorky Prahy. Došlo to až tak daleko, že když se uvolnily funkce fotbalové či hokejové reprezentace, lidé na sociálních sítích tak nějak očekávali, že se Bobošíková bude ucházet i o ně.

10. února 2014

Zeman po Soči: Ruská vodka je dobrá, ale... Jeho rivalové se...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 2. 2014  •  Jana Bobošíková  •  20

Zatímco Miloš Zeman si po návratu ze Soči pochvaloval stříbrný závod rychlobruslařky Sáblíkové i ruskou vodku, jeho rivalové z prezidentské volby vyrazili do kina. Na filmu Kandidát se sešla "parta neúspěšných": Karel Schwarzenberg, Jiří Dienstbier, Taťána Fischerová, Vladimír Franz a Jana Bobošíková.

20. ledna 2014

Bobošíková: Neúspěch u voleb? Může za to i Nečas

Zdroj Tyden.cz ze dne 20. 1. 2014  •  Jana Bobošíková  •  17

Lidé mě přemlouvají, abych znovu kandidovala do europarlamentu, řekla pro seriál rozhovorů on-line deníku TÝDEN.CZ s někdejšími kandidáty na prezidenta Jana Bobošíková. Prezidentské volby ji už ale nelákají, musela by se prý změnit ústava. Na nepříliš úspěšné následné parlamentní volby, v nichž kandidovala jako lídr hnutí Hlavu vzhůru!, prý mělo vliv i vyloučení z prezidentské kampaně ministerstvem vnitra. Do hry ji nakonec jako jedinou z vyřazených vrátil Nejvyšší správní soud.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.