Články na internetu Jiří Dienstbier - 1016 článků

Jiří Dienstbier
Prejdi na stránku:
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 41 > >>

25. srpna 2017

Nesmysl, říká Dienstbier k Chovancově změně ústavy

Zdroj IHNED.cz ze dne 25. 8. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  0

Snaha ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD) dostat držení zbraní do ústavy narazila v Senátu. Mezi největší odpůrce patří senátor za ČSSD Jiří Dienstbier, který návrh ostře kritizuje. Bez schválení Senátu nebude ústavní změna platit, souhlas poslanců nestačí.

10. srpna 2017

Faltýnek viní policii z ovlivňování voleb a šikany

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 8. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  0

Z politické hry viní místopředseda ANO Jaroslav Faltýnek policii, která požádala Poslaneckou sněmovnu o vydání jeho a také předsedy ANO Andreje Babiše k trestnímu stíhání. Policisté podle něj žádost o vydání nevhodně načasovali, řekl Faltýnek v Událostech, komentářích. Jak ale připomněl senátor Jiří Diesntbier (ČSSD), podle dozorujícího státního zastupitelství se vyšetřování kauzy Čapí hnízdo zdrželo hlavně kvůli průtahům vyslýchaných.

9. srpna 2017

Neplatičům alimentů na studenty do 26 let seberou řidičáky....

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 8. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  0

Zabavení řidičského průkazu v případě, že rodič neplatí alimenty na svého potomka, se osvědčilo. Dosud ale platí pouze v případech dětí do 18 let a nepočítá se studujícími. To by měla změnit novela exekučního řádu, která drtivou většinou prošla senátním výborem. Výhrady k ní má pouze exministr Jiří Dienstbier (ČSSD).

30. června 2017

Politici přiznali přivýdělky: Babiš 184 milionů, Valenta 2,5...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 6. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  3

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš vykázal příjmy mimo politiku zhruba 184 milionů korun. Šéf hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura loni vydělal na podnikání asi 16 milionů korun. Někteří poslanci investovali do nemovitostí, jiní do automobilů. Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) pořídil cenné papíry. Vyplývá to z majetkových přiznání, které posílají poslanci a členové vlády každoročně do Sněmovny. A nepředstavitelné sumy vykázali i senátoři. Rekordní přivýdělek hlásí Ivo Valenta, rekordní dluhy zase Jiří Dienstbier.

13. června 2017

Vyšší přídavky na děti mají získat jen zaměstnaní

Zdroj nasepenize ze dne 13. 6. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  5

Senát minulý týden ve čtvrtek schválil novelu zákona o státní sociální podpoře, která zavádí celou řadu změn. Jednou z nich je i to, že rodinám, kde rodiče pracují, či čerpají dávky nemocenského pojištění nebo podporu v nezaměstnanosti, se zvýší přídavky o 300 korun. To je ale podle Jiřího Dienstbiera a Elišky Wagnerové diskriminační, podle nich nelze děti diskriminovat na základě toho, v jaké rodině se narodí.

1. června 2017

Zemřel rakouský exministr Alois Mock. V roce 1989 přestřihl...

Zdroj IHNED.cz ze dne 1. 6. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  4

Alois Mock s tehdejším ministrem zahraničí ČSR Jiřím Dienstbierem po pádu komunismu symbolicky přestřihl dráty na společné hranici. Mock je považován za otce vstupu Rakouska do Evropské unie v roce 1995. Od roku 2012 každoročně v rámci takzvaných Dnů tolerance uděluje nadace, kterou Mock založil, cenu nesoucí jméno někdejšího šéfa rakouské diplomacie.

Zemřel rakouský exministr Mock, s Dienstbierem „přestřihl“...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 1. 6. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  3

Ve věku 82 let ve čtvrtek zemřel někdejší rakouský ministr zahraničí a vicekancléř Alois Mock. V prosinci 1989 Mock spolu s tehdejším československým ministrem zahraničí Jiřím Dienstbierem symbolicky přestřihli ostnaté dráty na společné státní hranici. O několik měsíců dříve v červnu 1989 Mock stříhal dráty železné opony i na hranicích s Maďarskem.
  Další články k tématu:
 • První polistopadový ministr zahraničí Jiří Dienstbier zemřel

31. května 2017

Senátoři odmítli cizinecký zákon. Katastrofa, kritizoval ho...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 31. 5. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  2

Cizinecký zákon, který počítá i s omezením práva na slučování rodin, senátoři odmítli. Pro jeho odmítnutí bylo 42 senátorů ze 73 přítomných. Ostře proti zákonu vystupoval exministr pro lidská práva Jiří Dienstbier z ČSSD. „Zákon si nic jiného než zamítnout nezaslouží,“ řekl. Zákon prosazoval jeho stranický kolega, ministr vnitra Milan Chovanec.
  Další články k tématu:
 • Poslanci přitvrdili cizinecký zákon, omezili právo na slučování rodin

8. května 2017

Adama (11) bil otčím, potřeboval radu. Slíbený dětský...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 5. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  2

Desítky dětí se každý rok obracejí na úřad ombudsmana a žádají pomoc nebo radu. Často jde o rodinné problémy, peníze, šikanu nebo špatné zacházení. Jenže úřad tento nápor nezvládá. Ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier (ČSSD) před necelým rokem ohlásil, že se chystá zcela nová instituce dětského ombudsmana, která se bude dětem citlivě věnovat. Jenže o pár měsíců později ve funkci skončil a s tím zřejmě i šance, že děti získají zastání. Česko zůstává jednou z posledních zemí EU, kde dětský ombudsman zcela chybí.

4. května 2017

Zemanova odporná komedie a šaškárna, kritizují politici...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 4. 5. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  4

Schůzku prezidenta Miloše Zemana a premiéra Bohuslava Sobotky k připravované demisi vlády kritizují politici napříč spektrem s výjimkou Andreje Babiše. Podle předsedy ODS Petra Fialy dělají oba ústavní činitelé zemi ostudu. Bývalý ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier označil schůzku za Zemanovu šaškárnu.
  Další články k tématu:
 • Ostuda na Hradě. Premiér mluvil, prezident Zeman se otočil a odešel
 • Sobotkovu demisi považuji za akt zoufalství, řekl prezident Zeman

13. března 2017

Dienstbier volbě Dolínka do čela ČSSD netleská. Promluvil o...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 3. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  5

Při volbě nového vedení ČSSD na víkendovém sjezdu v Brně rozhodovaly předem dojednané dohody, popsal v rozhovoru pro Blesk.cz exministr Jiří Dienstbier, který nedávno ve vládě skončil. Vynesly podle něj do čela strany Bohuslava Sobotku a po jeho bok předsednictvo, jaké si sám nadiktoval. Včetně pražského radního Petra Dolínka, o kterém má Dienstbier pochybnosti, neboť mu prý podporu na sjezdu vyjednávali nechvalně známí Karel Březina a Miroslav Poche. 

18. února 2017

Zeman jednal s Dienstbierovým nástupcem čtyři hodiny....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 18. 2. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  3

Ministr pro lidská práva a legislativu Jan Chvojka (ČSSD), který na postu vystřídal Jiřího Dienstbiera (ČSSD), diskutoval s prezidentem Milošem Zemanem a jeho poradci o postavení Legislativní rady vlády, které od prosince předsedá. Dlouze debatovali také o zákonu o sociálním podnikání. Chvojka řekl po setkání v Lánech novinářům, že se s hlavou státu shodl v podstatě na všem.

Ministr Chvojka: Se Zemanem jsem se shodl v podstatě na všem

Zdroj Tyden.cz ze dne 18. 2. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  3

Ministr pro lidská práva a legislativu Jan Chvojka přijel v sobotu dopoledne představit prezidentu Miloši Zemanovi agendu ministerstva a své plány v období do podzimních sněmovních voleb. Připomněl, že jeho předchůdce Jiří Dienstbier do Lán zván nebyl. Se Zemanem chce Chvojka probrat mimo jiné to, zda jsou zapotřebí novely ústavy, a pokud ano, tak jaké.

10. února 2017

PRO A PROTI: Má iniciativa HateFree smysl v boji proti...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 10. 2. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  3

Ministr pro lidská práva Jan Chvojka v pondělí oznámil, že uvažuje o ukončení vládní kampaně Proti násilí z nenávisti HateFree. Argumenty pro zachování i zrušení tohoto projektu shrnuli pro server iDNES.cz předseda strany Svobodných Petr Mach a senátor a exministr pro lidská práva Jiří Dienstbier (ČSSD).
  Další články k tématu:
 • Chvojka zvažuje konec kampaně HateFree. Zaměstnanci o tom nic nevědí
 • Resort spravedlnosti se hlásí k HateFree. Jsme otevřeni všem, deklaruje
 • Diskutéři v názorech na Romy přitvrdili, ukázala analýza

8. února 2017

„Práskači“, policie a Babišovo podnikání. Známe sedm bouří v...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 2. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  2

Zatímco se bouřkové mraky pomalu roztahují nad nákupem dluhopisů vicepremiéra Andreje Babiše (ANO), z dálky zní další hřmění. Už jednou se totiž ministr financí pohádal s ČSSD kvůli ochraně oznamovatelů korupce, tzv. whistleblowerů. Jeho vlastní návrh na řešení této problematiky leží ve Sněmovně, a navrch ve středu vládou prošla i komplexní novela z per ministrů pro legislativu Jiřího Dientsbiera a jeho následovníka Jana Chvojky (oba ČSSD). Osobní rovina se sice možná „vyčistila“ Dienstbierovým odchodem, v té věcné se toho příliš nezměnilo. Teď se tak ukáže, nakolik Babišovi vadil Dientsbier a nakolik samotné řešení. Společně s whistleblowery už prošel kabinet celkem sedmi velkými bouřemi.

„Práskači“, policie a Babišovo podnikání. Známe sedm bouří v...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 2. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  3

Zatímco se bouřkové mraky pomalu roztahují nad nákupem dluhopisů vicepremiéra Andreje Babiše (ANO), z dálky zní další hřmění. Už jednou se totiž ministr financí pohádal s ČSSD kvůli ochraně oznamovatelů korupce, tzv. whistleblowerů. Jeho vlastní návrh na řešení této problematiky leží ve Sněmovně, a navrch ve středu vládou prošla i komplexní novela z per ministrů pro legislativu Jiřího Dientsbiera a jeho následovníka Jana Chvojky (oba ČSSD). Osobní rovina se sice možná „vyčistila“ Dienstbierovým odchodem, v té věcné se toho příliš nezměnilo. Teď se tak ukáže, nakolik Babišovi vadil Dientsbier a nakolik samotné řešení. Společně s whistleblowery už prošel kabinet celkem sedmi velkými bouřemi.

7. února 2017

Dienstbier: Konec HateFree? K finančnímu zneužití nedošlo!

Zdroj Tyden.cz ze dne 7. 2. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  3

Zpočátku nadějný projekt HateFree Culture bývalého ministra pro lidská práva Jiřího Dienstbiera se potýká s problémy. Údajně jde o nejasnosti kolem financování a personálií, které jsou s HateFree spojeny. Sociálnědemokratický ministr Jan Chvojka proto chce kampaň zrušit. Dienstbier s postojem ministra však nesouhlasí.

6. února 2017

HateFree končí a Dienstbier smutní. „Sluníčkáři“ podporovali...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 2. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  3

Kritici ho označovali jako příliš „sluníčkářský“ projekt. Koordinátor HateFree Lukáš Houdek nálepku odmítá, ministr pro lidská práva Jan Chvojka se ale i tak chystá HateFree v dubnu ukončit. Jeho předchůdce Jiří Dienstbier (oba ČSSD) je zklamaný. Projektu podporujícímu toleranci ve společnosti fandil, byť jej zdědil, jak řekl Blesk.cz. Jak Dienstbier, tak Houdek popírají, že by měl projekt neprůhledné financování.

Projekt HateFree bojující proti nesnášenlivosti končí

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 6. 2. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  2

Projekt HateFree Culture, který bojoval proti projevům rasové i jiné nesnášenlivosti ve společnosti, v dubnu skončí. Ministr pro lidská práva a legislativu Jan Chvojka (ČSSD) rozhodl, že neprodlouží fungování této iniciativy. Dnes o tom informoval časopis Týden. Chvojkův předchůdce Jiří Dienstbier (ČSSD) na twitteru uvedl, že rušení projektu nepovažuje za rozumné.

S koncem HateFree se počítalo, projekt byl navázán na...

Zdroj IHNED.cz ze dne 6. 2. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  3

Ministr pro lidská práva Jan Chvojka oznámil, že plánuje ukončit projekt HateFree, který vznikl za jeho předchůdce Jiřího Dienstbiera. Jde o tým, který hlavně prostřednictvím sociálních sítí vyvrací hoaxy a bojuje proti předsudkům a šíření nenávisti na internetu. Autoři projektu se o jeho konci dozvěděli z médií, s Chvojkou se mají sejít v úterý, kdy mu chtějí prezentovat své výsledky. Zprávu přinesl Týden.

5. února 2017

Vládu čeká první jednání od vulgarit. Bude řešit „hodné...

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 2. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  3

Proti korupci se bude bude bojovat také „práskačstvím“. Ochranu whistleblowerů, jejíž koncepci navrhl ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier a dotahuje jeho nástupce Jan Chvojka (ČSSD), projednají ministři ve středu. Stejně jako návrh ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (ANO) upravující možnost oddlužení. Bude to také poprvé, co se vláda sejde od vulgarismů, kterými vicepremiéra Andreje Babiše (ANO) častovali premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) právě s Chvojkou.

27. ledna 2017

Vláda stáhla novelu posilující pravomoci ombudsmana. Je to...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 27. 1. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  3

27.1.2017 10:25 - Vláda tento týden kvůli nesouhlasu poslanců stáhla ze Sněmovny novelu zákona o veřejném ochránci práv posilující pravomoci ombudsmana. Místo toho připraví ministr pro lidská práva a legislativu Jan Chvojka (ČSSD) samostatnou novelu, která bude řešit jen monitorování situace zdravotně postižených. Podle bývalého ministra pro lidská práva Jiřího Dienstbiera vláda tímto krokem rezignovala na plnění svého programového prohlášení v oblasti lidských práv.

21. ledna 2017

Vláda ve středu stopne Dienstbierův pokus o posílení...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 1. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  3

Po dlouhých peripetiích se vláda ve středu zřejmě zbaví návrhu na posílení pravomocí veřejného ochránce práv, jak se to snažil několik let prosadit Jiří Dienstbier (ČSSD), dnes už bývalý ministr pro legislativu. S návrhem nepochodil nejen u opozice, ale ani u vládních kolegů. Jeho nástupce Jan Chvojka (ČSSD) brzy po svém nástupu avizoval, že navrhne novelu stáhnout.

30. prosince 2016

Sobotkova vláda chce uskutečnit plán proti vzniku ghett i...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 30. 12. 2016  •  Jiří Dienstbier  •  3

30.12.2016 9:57 - Strategii boje proti vzniku ghett, plán pro srovnání podílu žen a mužů na rozhodování či doporučení k ochraně dětí letos do svého odchodu z funkce vládě předložil bývalý ministr pro lidská práva a legislativu Jiří Dienstbier (ČSSD). Na posledních deset měsíců do voleb ho v ministerském křesle vystřídal stranický kolega, poslanec Jan Chvojka. Dienstbierovu týmu se letos podařilo posunout i jednání o případném výkupu vepřína v Letech u Písku, kde stával protektorátní sběrný tábor pro Romy. Plánovaný zákon o sociálním podnikání se ale ani letos nedokončil.

11. prosince 2016

Výměna ministrů 11 měsíců před volbami? Hloupost, řekl Zeman

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 11. 12. 2016  •  Jiří Dienstbier  •  3

Lány (Kladensko) - Výměna sociálnědemokratických ministrů 11 měsíců před volbami byla podle prezidenta Miloše Zemana hloupost. Ministři se mají měnit v polovině funkčního období, řekl dnes Zeman rádiu Frekvence 1. Zároveň řekl, že odvolání ministra zdravotnictví Svatopluka Němečka (ČSSD) mu přišlo líto, naopak ocenil odchod ministra pro lidská práva Jiřího Dienstbiera (ČSSD). Vyměnit dva ministry za sociální demokracii Zemanovi navrhl premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD).
Prejdi na stránku:
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 41 > >>
 

Tituly dalších článků

 • DVA POHLEDY: Lesby a gayové. Dát jim dítě, nebo nedat?, 10. prosince 2016
 • Vláda „zařízla“ s Dienstbierem i posílení Šabatové. Konkurovala by Zemanovi, 8. prosince 2016
 • Dienstbier na odchodu varoval: Sociální bydlení je v šibeniční fázi, 30. listopadu 2016
 • Chvojku zajímají vyloučené lokality, zdravotně postižení i samoživitelky, 30. listopadu 2016
 • VIDEO: Poslední bilanční tisková konference ministra pro lidská práva Jiřího Dienstbiera, 30. listopadu 2016
 • Prezident jmenoval Chvojku a Ludvíka ministry. Ocenil, že se s nimi názorově shoduje, 30. listopadu 2016
 • Vláda má nové tváře. Zeman jmenoval Chvojku a Ludvíka, 30. listopadu 2016
 • Nový ministr Chvojka: muž, který „zavařil“ Babišovi a jemuž vadí Ortel, 30. listopadu 2016
 • Prezident poděkoval odcházejícímu ministrovi zdravotnictví, 29. listopadu 2016
 • Dienstbier: Řada věcí se povedla,hodnocení neúspěchu je předčasné, 29. listopadu 2016
 • Dienstbier: Řada věcí se povedla, hodnocení neúspěchu je předčasné, 28. listopadu 2016
 • Premiér poděkoval Němečkovi i Dienstbierovi, na schůzi byli naposled, 28. listopadu 2016
 • ČSSD ve sněmovně nepodpoří Babišovy změny v EET. Celý systém se může rozpadnout, varuje Sobotka, 28. listopadu 2016
 • Vládní kampaň se zaměří na domácí násilí a sladění práce a rodiny, 25. listopadu 2016
 • Sledujte přímý přenos: Ptám se, pane premiére s Bohuslavem Sobotkou, 24. listopadu 2016
 • V soc. dem. se překřikují tři skupiny, 24. listopadu 2016
 • Lidská práva náleží všem, uvedl po jednání se Zemanem Chvojka, 23. listopadu 2016
 • Lidská práva náleží všem, uvedl po jednání se Zemanem Chvojka, 22. listopadu 2016
 • Dienstbierův „kníratý“ nástupce: Se Zemanem řešil lex Babiš i lidská práva, 22. listopadu 2016
 • Ohledně lidských práv jsem stejného názoru jako pan prezident, uvedl Chvojka po schůzce se Zemanem, 22. listopadu 2016
 • Prezident byl spokojen, prohlásil budoucí ministr Chvojka po schůzce se Zemanem, 22. listopadu 2016
 • Zeman odvolal ministry Němečka a Dienstbiera k 30. listopadu, 22. listopadu 2016
 • Zeman odvolal ministry Němečka a Dienstbiera k 30. listopadu, 22. listopadu 2016
 • Nový ministr zdravotnictví Ludvík bude bránit růstu spoluúčasti pacientů. Podpoří také protikuřácký zákon a hospice, 22. listopadu 2016
 • Němeček a Dienstbier skončí 30. listopadu, Zeman se sešel s jejich nástupci Ludvíkem a Chvojkou, 22. listopadu 2016
 • Zeman odvolal ministry Němečka a Dienstbiera k 30. listopadu, 22. listopadu 2016
 • Zimola „kope“ do Dienstbiera: Jedná frackovitě, je absolutně mimo mísu, 19. listopadu 2016
 • Karel Holomek: Vládní rada pro záležitosti Romů má nového předsedu, 16. listopadu 2016
 • Poslanec Jeroným Tejc chce navrhnout změny zákona o azylu, které by zrychlily proces vyhošťování, 15. listopadu 2016
 • Tejc chce zpřísnit azylová pravidla. Národní socialismus, říká Dienstbier, 14. listopadu 2016
 • Dienstbier: Návrh o azylu dělá z Tejce národního socialistu, 14. listopadu 2016
 • Tejc reagoval na Dienstbiera: Nehájím zájmy migrantů, ale voličů, 14. listopadu 2016
 • Dienstbier byl sám se sebou spokojený. Vládní plán prý naplňoval, 14. listopadu 2016
 • Tejc chce zrychlit vyhošťování uprchlíků. Plánuje zasáhnout i do listiny práv, 14. listopadu 2016
 • Dienstbier: Návrh o azylu dělá z Tejce národního socialistu, 14. listopadu 2016
 • Legislativní plány vlády se podle Dienstbiera dařilo naplňovat, 14. listopadu 2016
 • Legislativní plány vlády se podle Dienstbiera dařilo naplňovat, 14. listopadu 2016
 • Sobotka odvolal Dienstbiera, protože prý nebyl srozumitelný, 13. listopadu 2016
 • Dienstbier s Němečkem skončí 30. listopadu. Zeman chce mluvit s jejich nástupci, 13. listopadu 2016
 • Dienstbier s Němečkem skončí k poslednímu listopadu, oznámil Sobotka. Zeman s návrhy nových ministrů souhlasí, 13. listopadu 2016
 • Zeman souhlasí se změnami v kabinetu, s Dienstbierem se nesejde, 13. listopadu 2016
 • Zeman souhlasí se změnami ve vládě, poděkuje jen Němečkovi, 13. listopadu 2016
 • Sobotka přijel za Zemanem do Lán. Prezidentovi veze „konec“ ministrů, 13. listopadu 2016
 • Sobotka do Lán odveze návrhy na odvolání Němečka a Dienstbiera, 13. listopadu 2016
 • Sobotka odveze do Lán návrhy na odvolání Němečka a Dienstbiera, 13. listopadu 2016
 • Sobotka míří do Lán s návrhy na odvolání Němečka a Dienstbiera, 13. listopadu 2016
 • Premiér odmítá, že by za výměnou ministrů stála příprava na sjezd ČSSD, 12. listopadu 2016
 • Sobotkovy kroky v překladu: Babišovi sebral terče, ČSSD upřednostnil před lidmi, 12. listopadu 2016
 • Dienstbier: Jsem oběť předvolebních kalkulů. Zeman to s radostí podepíše, 12. listopadu 2016
 • V sociální demokracii Němečkova odchodu litují, 12. listopadu 2016
 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.