Články na internetu Jiří Dienstbier - 1026 článků

Jiří Dienstbier
Prejdi na stránku:
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 42 > >>

25. ledna 2018

Agresivní Zeman, nechutné útoky i nevýraznost. Kandidáti z...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 25. 1. 2018  •  Jiří Dienstbier  •  2

Jak letošní prezidentskou kampaň hodnotí kandidáti, kteří se účastnili voleb v roce 2013? Na dotazy Novinek odpovídali senátor za ČSSD Jiří Dienstbier, tehdejší kandidát ODS Přemysl Sobotka, finalista první volby Karel Schwarzenberg (TOP 09), občanská kandidátka Táňa Fischerová i bývalá europoslankyně za KDU-ČSL Zuzana Roithová.

29. listopadu 2017

Dienstbier: Nerozumím tomu, proč Sobotka vytáhl Chovance k...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 29. 11. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  1

Vláda Bohuslava Sobotky sice jako teprve třetí v historii dokončila celý čtyřletý mandát, samotná ČSSD ovšem ve sněmovních volbách pohořela. Podle senátora Jiřího Dienstbiera (ČSSD), který v kabinetu zastával tři roky post ministra pro lidská práva a menšiny, doplatila na dřívější kauzy některých členů. Navíc prý byli sociální demokraté nesrozumitelní v otázkách evropské integrace či migrační krize.

14. listopadu 2017

Zeman je drzý, nekorektní, anti-Havel, píší v Evropě

Zdroj Tyden.cz ze dne 14. 11. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  0

"Miloš Zeman říká lidem to, co chtějí slyšet a jak to chtějí slyšet," píše ve svém článku o prezidentovi České republiky evropský server Politico. Ten Zemana označil ve svém titulku za Antihavla a rozebírá jeho osobnost a chování v úřadu prezidenta. Článek také cituje politiky Jiřího Dienstbiera ml. a Jana Zahradila, kteří poskytli serveru svůj názor na prezidenta.

31. října 2017

Dienstbier o výprasku ČSSD: Uškodili nám „slimáci a medúzy“....

Zdroj Blesk.cz ze dne 31. 10. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  0

Je to katastrofa. Výprask. Členové ČSSD nešetří silnými slovy, když se řeč stočí na chabý volební výsledek sociálních demokratů. A hledají cestu, jak ven z krize, do které strana upadla. Ozývá se stále častěji volání po nových, mladších tvářích. Ať už od neúspěšného volebního lídra Lubomíra Zaorálka, či hejtmana Josefa Bernarda. Co na to říká výrazná tvář ČSSD, bývalý prezidentský kandidát a dnes senátor Jiří Dienstbier?

30. října 2017

Zemanovi na Hradě nenašla ČSSD soupeře. Druhý Dienstbier ve...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 10. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  0

Prezident Miloš Zeman si mezi protivníky v obhajobě svého úřadu může škrtnout kandidáta ČSSD. Po volebním výprasku dosud nejsilnější vládní strana nenašla ani vlastního kandidáta na post hlavy státu. Že ČSSD nikoho do prezidentské volby nepostaví, uvedl v pondělí stranický mluvčí Mikuláš Klang. V roce 2013 bojoval v barvách sociální demokracie pozdější ministr Jiří Dienstbier, z devíti kandidátů skončil čtvrtý.

22. října 2017

Byli jsme nejsilnější, a teď jsme na dně, pochopili v ČSSD....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 22. 10. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  0

Rozhádaná, nejednotná. Strana, která nezvládla nová témata. Přitom čtyři roky pracovala ve vládě, cítí odpovědnost za sociální stát, ale neumí o tom přesvědčit voliče. Tak vidí sami sebe po historickém neúspěchu ve volbách čeští sociální demokraté. „Naše chyby jsou dlouhodobé a v posledních měsících se s nimi už nedalo nic udělat,“ míní senátor Jiří Dienstbier. „Byli jsme přesvědčení, že všechno děláme dobře, ale ono to tak asi nebylo,“ uvedl lídr ČSSD v severních Čechách Jaroslav Foldyna.

21. října 2017

Co dělá ČSSD špatně? Nelze čelit extrémistům tím, že se jim...

Zdroj IHNED.cz ze dne 21. 10. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  1

Co dělá ČSSD špatně? Přebírá témata extrémistům? Jiří Dienstbier se vyjádřil k volbám. "Nemyslím si, že se to dalo nějak zásadně změnit v politické kampani, ale že je to výsledek nějakých dlouhodobějších trendů," vysvětlil. Jedním z problémů může podle něj být nedůslednost v uplatňování základních principů.

5. října 2017

Dienstbier: Česko s žalobou proti zbraňové směrnici EU...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 5. 10. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  0

Směrnice EU o zbraních povede podle odpůrců k nárůstu nelegálně držených zbraní. Oponenti zase tvrdí, že směrnice umožní prováděcími zákony přijmout co nejmenší dopady na majitele legálně držených zbraní. Exministr pro lidská práva Jiří Dienstbier (ČSSD) pochybuje o tom, že by Česko bylo úspěšné s žalobou na směrnici k Soudnímu dvoru EU. 

Kvůli evropské směrnici přibude nelegálně držených zbraní,...

Zdroj IHNED.cz ze dne 5. 10. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  0

Exministr pro lidská práva Jiří Dienstbier je k žalobě Česka na evropskou směrnici o regulaci zbraní skeptický. Evropská unie podle něj obhájí potřebu "minimální společné regulace". Ministerstvo vnitra pro případ, že by žaloba byla zamítnuta, chystá zákony, díky nimž by měla směrnice na stávající majitele zbrojních průkazů spíše administrativní dopady.

12. září 2017

IPSI: Mstí se ministr Chvojka neziskovkám? Stydí se za...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 12. 9. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  0

12.9.2017 14:20 - Jan Chvojka (ČSSD) je už druhým ministrem pro lidská práva v řadě po Jiřím Dienstbierovi (ČSSD), který svého angažmá na poli lidských práv lituje - viz aktuálně rozhovor s ministrem pro časopis Týden.

25. srpna 2017

Nesmysl, říká Dienstbier k Chovancově změně ústavy

Zdroj IHNED.cz ze dne 25. 8. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  0

Snaha ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD) dostat držení zbraní do ústavy narazila v Senátu. Mezi největší odpůrce patří senátor za ČSSD Jiří Dienstbier, který návrh ostře kritizuje. Bez schválení Senátu nebude ústavní změna platit, souhlas poslanců nestačí.

10. srpna 2017

Faltýnek viní policii z ovlivňování voleb a šikany

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 8. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  0

Z politické hry viní místopředseda ANO Jaroslav Faltýnek policii, která požádala Poslaneckou sněmovnu o vydání jeho a také předsedy ANO Andreje Babiše k trestnímu stíhání. Policisté podle něj žádost o vydání nevhodně načasovali, řekl Faltýnek v Událostech, komentářích. Jak ale připomněl senátor Jiří Diesntbier (ČSSD), podle dozorujícího státního zastupitelství se vyšetřování kauzy Čapí hnízdo zdrželo hlavně kvůli průtahům vyslýchaných.

9. srpna 2017

Neplatičům alimentů na studenty do 26 let seberou řidičáky....

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 8. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  0

Zabavení řidičského průkazu v případě, že rodič neplatí alimenty na svého potomka, se osvědčilo. Dosud ale platí pouze v případech dětí do 18 let a nepočítá se studujícími. To by měla změnit novela exekučního řádu, která drtivou většinou prošla senátním výborem. Výhrady k ní má pouze exministr Jiří Dienstbier (ČSSD).

30. června 2017

Politici přiznali přivýdělky: Babiš 184 milionů, Valenta 2,5...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 6. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  3

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš vykázal příjmy mimo politiku zhruba 184 milionů korun. Šéf hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura loni vydělal na podnikání asi 16 milionů korun. Někteří poslanci investovali do nemovitostí, jiní do automobilů. Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) pořídil cenné papíry. Vyplývá to z majetkových přiznání, které posílají poslanci a členové vlády každoročně do Sněmovny. A nepředstavitelné sumy vykázali i senátoři. Rekordní přivýdělek hlásí Ivo Valenta, rekordní dluhy zase Jiří Dienstbier.

13. června 2017

Vyšší přídavky na děti mají získat jen zaměstnaní

Zdroj nasepenize ze dne 13. 6. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  5

Senát minulý týden ve čtvrtek schválil novelu zákona o státní sociální podpoře, která zavádí celou řadu změn. Jednou z nich je i to, že rodinám, kde rodiče pracují, či čerpají dávky nemocenského pojištění nebo podporu v nezaměstnanosti, se zvýší přídavky o 300 korun. To je ale podle Jiřího Dienstbiera a Elišky Wagnerové diskriminační, podle nich nelze děti diskriminovat na základě toho, v jaké rodině se narodí.

1. června 2017

Zemřel rakouský exministr Alois Mock. V roce 1989 přestřihl...

Zdroj IHNED.cz ze dne 1. 6. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  4

Alois Mock s tehdejším ministrem zahraničí ČSR Jiřím Dienstbierem po pádu komunismu symbolicky přestřihl dráty na společné hranici. Mock je považován za otce vstupu Rakouska do Evropské unie v roce 1995. Od roku 2012 každoročně v rámci takzvaných Dnů tolerance uděluje nadace, kterou Mock založil, cenu nesoucí jméno někdejšího šéfa rakouské diplomacie.

Zemřel rakouský exministr Mock, s Dienstbierem „přestřihl“...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 1. 6. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  3

Ve věku 82 let ve čtvrtek zemřel někdejší rakouský ministr zahraničí a vicekancléř Alois Mock. V prosinci 1989 Mock spolu s tehdejším československým ministrem zahraničí Jiřím Dienstbierem symbolicky přestřihli ostnaté dráty na společné státní hranici. O několik měsíců dříve v červnu 1989 Mock stříhal dráty železné opony i na hranicích s Maďarskem.
  Další články k tématu:
 • První polistopadový ministr zahraničí Jiří Dienstbier zemřel

31. května 2017

Senátoři odmítli cizinecký zákon. Katastrofa, kritizoval ho...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 31. 5. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  2

Cizinecký zákon, který počítá i s omezením práva na slučování rodin, senátoři odmítli. Pro jeho odmítnutí bylo 42 senátorů ze 73 přítomných. Ostře proti zákonu vystupoval exministr pro lidská práva Jiří Dienstbier z ČSSD. „Zákon si nic jiného než zamítnout nezaslouží,“ řekl. Zákon prosazoval jeho stranický kolega, ministr vnitra Milan Chovanec.
  Další články k tématu:
 • Poslanci přitvrdili cizinecký zákon, omezili právo na slučování rodin

8. května 2017

Adama (11) bil otčím, potřeboval radu. Slíbený dětský...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 5. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  2

Desítky dětí se každý rok obracejí na úřad ombudsmana a žádají pomoc nebo radu. Často jde o rodinné problémy, peníze, šikanu nebo špatné zacházení. Jenže úřad tento nápor nezvládá. Ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier (ČSSD) před necelým rokem ohlásil, že se chystá zcela nová instituce dětského ombudsmana, která se bude dětem citlivě věnovat. Jenže o pár měsíců později ve funkci skončil a s tím zřejmě i šance, že děti získají zastání. Česko zůstává jednou z posledních zemí EU, kde dětský ombudsman zcela chybí.

4. května 2017

Zemanova odporná komedie a šaškárna, kritizují politici...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 4. 5. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  4

Schůzku prezidenta Miloše Zemana a premiéra Bohuslava Sobotky k připravované demisi vlády kritizují politici napříč spektrem s výjimkou Andreje Babiše. Podle předsedy ODS Petra Fialy dělají oba ústavní činitelé zemi ostudu. Bývalý ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier označil schůzku za Zemanovu šaškárnu.
  Další články k tématu:
 • Ostuda na Hradě. Premiér mluvil, prezident Zeman se otočil a odešel
 • Sobotkovu demisi považuji za akt zoufalství, řekl prezident Zeman

13. března 2017

Dienstbier volbě Dolínka do čela ČSSD netleská. Promluvil o...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 3. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  5

Při volbě nového vedení ČSSD na víkendovém sjezdu v Brně rozhodovaly předem dojednané dohody, popsal v rozhovoru pro Blesk.cz exministr Jiří Dienstbier, který nedávno ve vládě skončil. Vynesly podle něj do čela strany Bohuslava Sobotku a po jeho bok předsednictvo, jaké si sám nadiktoval. Včetně pražského radního Petra Dolínka, o kterém má Dienstbier pochybnosti, neboť mu prý podporu na sjezdu vyjednávali nechvalně známí Karel Březina a Miroslav Poche. 

18. února 2017

Zeman jednal s Dienstbierovým nástupcem čtyři hodiny....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 18. 2. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  3

Ministr pro lidská práva a legislativu Jan Chvojka (ČSSD), který na postu vystřídal Jiřího Dienstbiera (ČSSD), diskutoval s prezidentem Milošem Zemanem a jeho poradci o postavení Legislativní rady vlády, které od prosince předsedá. Dlouze debatovali také o zákonu o sociálním podnikání. Chvojka řekl po setkání v Lánech novinářům, že se s hlavou státu shodl v podstatě na všem.

Ministr Chvojka: Se Zemanem jsem se shodl v podstatě na všem

Zdroj Tyden.cz ze dne 18. 2. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  3

Ministr pro lidská práva a legislativu Jan Chvojka přijel v sobotu dopoledne představit prezidentu Miloši Zemanovi agendu ministerstva a své plány v období do podzimních sněmovních voleb. Připomněl, že jeho předchůdce Jiří Dienstbier do Lán zván nebyl. Se Zemanem chce Chvojka probrat mimo jiné to, zda jsou zapotřebí novely ústavy, a pokud ano, tak jaké.

10. února 2017

PRO A PROTI: Má iniciativa HateFree smysl v boji proti...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 10. 2. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  3

Ministr pro lidská práva Jan Chvojka v pondělí oznámil, že uvažuje o ukončení vládní kampaně Proti násilí z nenávisti HateFree. Argumenty pro zachování i zrušení tohoto projektu shrnuli pro server iDNES.cz předseda strany Svobodných Petr Mach a senátor a exministr pro lidská práva Jiří Dienstbier (ČSSD).
  Další články k tématu:
 • Chvojka zvažuje konec kampaně HateFree. Zaměstnanci o tom nic nevědí
 • Resort spravedlnosti se hlásí k HateFree. Jsme otevřeni všem, deklaruje
 • Diskutéři v názorech na Romy přitvrdili, ukázala analýza

8. února 2017

„Práskači“, policie a Babišovo podnikání. Známe sedm bouří v...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 2. 2017  •  Jiří Dienstbier  •  2

Zatímco se bouřkové mraky pomalu roztahují nad nákupem dluhopisů vicepremiéra Andreje Babiše (ANO), z dálky zní další hřmění. Už jednou se totiž ministr financí pohádal s ČSSD kvůli ochraně oznamovatelů korupce, tzv. whistleblowerů. Jeho vlastní návrh na řešení této problematiky leží ve Sněmovně, a navrch ve středu vládou prošla i komplexní novela z per ministrů pro legislativu Jiřího Dientsbiera a jeho následovníka Jana Chvojky (oba ČSSD). Osobní rovina se sice možná „vyčistila“ Dienstbierovým odchodem, v té věcné se toho příliš nezměnilo. Teď se tak ukáže, nakolik Babišovi vadil Dientsbier a nakolik samotné řešení. Společně s whistleblowery už prošel kabinet celkem sedmi velkými bouřemi.
Prejdi na stránku:
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 42 > >>
 

Tituly dalších článků

 • „Práskači“, policie a Babišovo podnikání. Známe sedm bouří v Sobotkově vládě, 8. února 2017
 • Dienstbier: Konec HateFree? K finančnímu zneužití nedošlo!, 7. února 2017
 • HateFree končí a Dienstbier smutní. „Sluníčkáři“ podporovali migranty i muslimy, 6. února 2017
 • Projekt HateFree bojující proti nesnášenlivosti končí, 6. února 2017
 • S koncem HateFree se počítalo, projekt byl navázán na granty, brání se Chvojka. Podle autorů měl pokračovat, 6. února 2017
 • Vládu čeká první jednání od vulgarit. Bude řešit „hodné práskače“ i bankroty, 5. února 2017
 • Vláda stáhla novelu posilující pravomoci ombudsmana. Je to rezignace na vládní program v oblasti lidských práv, reagoval Dienstbier, 27. ledna 2017
 • Vláda ve středu stopne Dienstbierův pokus o posílení ombudsmanky, 21. ledna 2017
 • Sobotkova vláda chce uskutečnit plán proti vzniku ghett i dotáhnout výkup vepřína v Letech, 30. prosince 2016
 • Výměna ministrů 11 měsíců před volbami? Hloupost, řekl Zeman, 11. prosince 2016
 • DVA POHLEDY: Lesby a gayové. Dát jim dítě, nebo nedat?, 10. prosince 2016
 • Vláda „zařízla“ s Dienstbierem i posílení Šabatové. Konkurovala by Zemanovi, 8. prosince 2016
 • Dienstbier na odchodu varoval: Sociální bydlení je v šibeniční fázi, 30. listopadu 2016
 • Chvojku zajímají vyloučené lokality, zdravotně postižení i samoživitelky, 30. listopadu 2016
 • VIDEO: Poslední bilanční tisková konference ministra pro lidská práva Jiřího Dienstbiera, 30. listopadu 2016
 • Prezident jmenoval Chvojku a Ludvíka ministry. Ocenil, že se s nimi názorově shoduje, 30. listopadu 2016
 • Vláda má nové tváře. Zeman jmenoval Chvojku a Ludvíka, 30. listopadu 2016
 • Nový ministr Chvojka: muž, který „zavařil“ Babišovi a jemuž vadí Ortel, 30. listopadu 2016
 • Prezident poděkoval odcházejícímu ministrovi zdravotnictví, 29. listopadu 2016
 • Dienstbier: Řada věcí se povedla,hodnocení neúspěchu je předčasné, 29. listopadu 2016
 • Dienstbier: Řada věcí se povedla, hodnocení neúspěchu je předčasné, 28. listopadu 2016
 • Premiér poděkoval Němečkovi i Dienstbierovi, na schůzi byli naposled, 28. listopadu 2016
 • ČSSD ve sněmovně nepodpoří Babišovy změny v EET. Celý systém se může rozpadnout, varuje Sobotka, 28. listopadu 2016
 • Vládní kampaň se zaměří na domácí násilí a sladění práce a rodiny, 25. listopadu 2016
 • Sledujte přímý přenos: Ptám se, pane premiére s Bohuslavem Sobotkou, 24. listopadu 2016
 • V soc. dem. se překřikují tři skupiny, 24. listopadu 2016
 • Lidská práva náleží všem, uvedl po jednání se Zemanem Chvojka, 23. listopadu 2016
 • Lidská práva náleží všem, uvedl po jednání se Zemanem Chvojka, 22. listopadu 2016
 • Dienstbierův „kníratý“ nástupce: Se Zemanem řešil lex Babiš i lidská práva, 22. listopadu 2016
 • Ohledně lidských práv jsem stejného názoru jako pan prezident, uvedl Chvojka po schůzce se Zemanem, 22. listopadu 2016
 • Prezident byl spokojen, prohlásil budoucí ministr Chvojka po schůzce se Zemanem, 22. listopadu 2016
 • Zeman odvolal ministry Němečka a Dienstbiera k 30. listopadu, 22. listopadu 2016
 • Zeman odvolal ministry Němečka a Dienstbiera k 30. listopadu, 22. listopadu 2016
 • Nový ministr zdravotnictví Ludvík bude bránit růstu spoluúčasti pacientů. Podpoří také protikuřácký zákon a hospice, 22. listopadu 2016
 • Němeček a Dienstbier skončí 30. listopadu, Zeman se sešel s jejich nástupci Ludvíkem a Chvojkou, 22. listopadu 2016
 • Zeman odvolal ministry Němečka a Dienstbiera k 30. listopadu, 22. listopadu 2016
 • Zimola „kope“ do Dienstbiera: Jedná frackovitě, je absolutně mimo mísu, 19. listopadu 2016
 • Karel Holomek: Vládní rada pro záležitosti Romů má nového předsedu, 16. listopadu 2016
 • Poslanec Jeroným Tejc chce navrhnout změny zákona o azylu, které by zrychlily proces vyhošťování, 15. listopadu 2016
 • Tejc chce zpřísnit azylová pravidla. Národní socialismus, říká Dienstbier, 14. listopadu 2016
 • Dienstbier: Návrh o azylu dělá z Tejce národního socialistu, 14. listopadu 2016
 • Tejc reagoval na Dienstbiera: Nehájím zájmy migrantů, ale voličů, 14. listopadu 2016
 • Dienstbier byl sám se sebou spokojený. Vládní plán prý naplňoval, 14. listopadu 2016
 • Tejc chce zrychlit vyhošťování uprchlíků. Plánuje zasáhnout i do listiny práv, 14. listopadu 2016
 • Dienstbier: Návrh o azylu dělá z Tejce národního socialistu, 14. listopadu 2016
 • Legislativní plány vlády se podle Dienstbiera dařilo naplňovat, 14. listopadu 2016
 • Legislativní plány vlády se podle Dienstbiera dařilo naplňovat, 14. listopadu 2016
 • Sobotka odvolal Dienstbiera, protože prý nebyl srozumitelný, 13. listopadu 2016
 • Dienstbier s Němečkem skončí 30. listopadu. Zeman chce mluvit s jejich nástupci, 13. listopadu 2016
 • Dienstbier s Němečkem skončí k poslednímu listopadu, oznámil Sobotka. Zeman s návrhy nových ministrů souhlasí, 13. listopadu 2016
 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.