Index vlivu Lubomír Zaorálek - Index vlivu v politice

Lubomír Zaorálek
 
 

Česko oficiálně předalo předsednictví Rady Evropy Dánsku

Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek ve středu ve Štrasburku oficiálně ukončil půlroční předsednictví České republiky ve Výboru ministrů Rady Evropy a předal je Dánsku. Ministerstvo o tom informovalo v tiskové zprávě.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
21.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
11.39Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
4.820Vliv / význam roste
 

Jak nás Lubomír Zaorálek ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Lubomír Zaorálek ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Lubomír Zaorálek ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Lubomír Zaorálek v poslední době

 

16. listopadu 2017

Česko oficiálně předalo předsednictví Rady Evropy Dánsku

Zdroj Tyden.cz ze dne 16. 11. 2017  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek ve středu ve Štrasburku oficiálně ukončil půlroční předsednictví České republiky ve Výboru ministrů Rady Evropy a předal je Dánsku. Ministerstvo o tom informovalo v tiskové zprávě.

13. listopadu 2017

Česko chce víc peněz na odhalování ruských dezinformací

Zdroj Tyden.cz ze dne 13. 11. 2017  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Česká republika se zasazuje o zvýšení prostředků i počtu lidí, kteří se na evropské úrovni zabývají strategickou komunikací, především směrem k východu, řekl český ministr zahraničí Lubomír Zaorálek. Praha není podle něj v této své snaze osamocená a hledá další spojence.

Silnější obrannou spolupráci chce 23 zemí EU. Pro byli i...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 11. 2017  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Celkem 23 členských zemí Evropské unie se v pondělí připojilo k budoucí posílené evropské spolupráci v obranné oblasti. Příslušný dopis, který umožní tuto trvalou strukturovanou kooperaci (PESCO) v prosinci spustit, v Bruselu podepsali jejich ministři zahraničí a obrany. Za Česko to byli Lubomír Zaorálek (ČSSD) a Martin Stropnický (ANO).

7. listopadu 2017

Zaorálek: Naše kultura existuje jen proto, že existují jiné...

Zdroj Tyden.cz ze dne 7. 11. 2017  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek v úterý varoval před budováním zdí mezi různými kulturami. Na odborné konferenci o mezikulturním dialogu a roli médií v něm Zaorálek prohlásil, že jen díky vzájemnému setkávání různých pohledů na svět a tradic jsou odlišné kultury stále živé a vyvíjejí se."Různé kultury zůstávají naživu jen díky mezikulturnímu dialogu, jinak se stanou mrtvými," řekl šéf české diplomacie na úvod konference, které se účastní odborníci z Evropy i muslimských zemí.

6. listopadu 2017

Vláda by se měla opět vrátit ke sporu o zajišťovací příkazy

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 6. 11. 2017  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Praha - Vláda se dnes vrátí ke sporu o používání zajišťovacích příkazů daňovou správou. Na žádost ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka (ČSSD), který před volbami jako lídr...

3. listopadu 2017

ČSSD si nové vedení zvolí už v únoru. Přímá volba předsedy...

Zdroj IHNED.cz ze dne 3. 11. 2017  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Mimořádný sjezd sociální demokracie by se měl konat 18. února, původně přitom úřadující předseda Milan Chovanec a volební lídr Lubomír Zaorálek mluvili o dubnu. Termín posunuli mimo jiné kvůli přípravě na komunální volby. Předsedu a místopředsedy budou volit delegáti.

1. listopadu 2017

Berní úřady mají nové "noty" na zajištění majetku

Zdroj IHNED.cz ze dne 1. 11. 2017  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Finanční úřady začnou používat novou metodiku při vydávání zajišťovacích příkazů. Jejich použití by mělo mít pro firmy méně likvidační charakter než doposud. Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek hodlá téma zajišťovacích příkazů projednat na pondělním zasedání vlády.

31. října 2017

Dienstbier o výprasku ČSSD: Uškodili nám „slimáci a medúzy“....

Zdroj Blesk.cz ze dne 31. 10. 2017  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Je to katastrofa. Výprask. Členové ČSSD nešetří silnými slovy, když se řeč stočí na chabý volební výsledek sociálních demokratů. A hledají cestu, jak ven z krize, do které strana upadla. Ozývá se stále častěji volání po nových, mladších tvářích. Ať už od neúspěšného volebního lídra Lubomíra Zaorálka, či hejtmana Josefa Bernarda. Co na to říká výrazná tvář ČSSD, bývalý prezidentský kandidát a dnes senátor Jiří Dienstbier?

27. října 2017

Povolební otřesy pokračují: Zaorálek i komunista Filip...

Zdroj IHNED.cz ze dne 27. 10. 2017  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Volební lídr sociálních demokratů Lubomír Zaorálek na Twitteru oznámil, že nehodlá obhajovat místo ve vedení ČSSD. Post předsedy nebude na mimořádném sjezdu KSČM obhajovat ani Vojtěch Filip. Naopak předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek uvedl, že celostátní konference strany jeho rezignaci nepřijala, a nadále tak setrvá v čele lidovců. Bělobrádek i Zaorálek také varovali před plánem Andreje Babiše sestavit menšinovou vládu.

Zaorálek už nechce do vedení ČSSD

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 27. 10. 2017  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Lídr ČSSD a ministr zahraničí Lubomír Zaorálek se nehodlá na mimořádném sjezdu, který je zatím plánovaný na duben, ucházet o post ve vedení soc. dem. Prostor by podle něj měli dostat mladí lidé a úspěšní hejtmani, jako je Josef Bernard nebo Martin Netolický.

26. října 2017

Zaorálek chce ČSSD jako razantní a tvrdou opozici. „Nemohu s...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 26. 10. 2017  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Sociální demokracie po prohraných volbách řeší svou budoucnost. Část straníků vyzývá k odchodu do opozice. Stranu čeká mimořádná sjezd v dubnu 2018. „Určitě se budeme snažit celé to urychlit. Jenže musíme vybrat nové vedení. Aby se ti lidé představili, aby objeli regiony. To chce prostě určitý čas,“ sdělil místopředseda ČSSD a její lídr v prohraných volbách Lubomír Zaorálek. „Co nejdříve bych chtěl také vidět sociální demokracii jako silnou opoziční stranu,“ uvedl v pořadu Interview ČT24.

Zaorálek vzdal boj o šéfa ČSSD: Prohrál jsem volby, musí...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 10. 2017  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek nebude na dubnovém mimořádném sjezdu strany kandidovat na předsedu. Dosud nejsilnější vládní strana získala ve volbách jen 7,27 procenta hlasů a s 15 poslanci skončila až šestá. Přišla o 35 křesel. Strana podle Zaorálka potřebuje sjednotit tak, aby opět zaujala, uvedl pro Blesk.cz. Někteří straníci teď dokonce řeší, jestli nezvolit nového plnohodnotného nástupce Bohuslava Sobotky v přímé volbě celé členské základny. 

Do opozice, žádá petice znechucených členů ČSSD

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 26. 10. 2017  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Sociální demokracie je po volebním debaklu stále v šoku. Ačkoli pověřený šéf strany Milan Chovanec a volební lídr Lubomír Zaorálek objíždějí kraje, aby zklamané členy povzbudili a sjednotili, podle vyjádření některých vlivných stranických hráčů členové strany propadají apatii a mnozí nemají sebemenší chuť se angažovat.

ČSSD míří do opozice. Podle Zaorálka je už téměř rozhodnuto

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 26. 10. 2017  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Místopředseda ČSSD Lubomír Zaorálek po dnešním jednání se zástupci hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury zopakoval, že sociální demokracie se chystá do opozice. Nepředpokládá, že by ČSSD tento postoj přehodnotila.

Zaorálek zopakoval, že ČSSD míří do opozice, názor asi...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 26. 10. 2017  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Praha - Místopředseda ČSSD Lubomír Zaorálek po dnešním jednání se zástupci hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury zopakoval, že se sociální demokracie chystá do opozice. Nepředpokládá,...

Míříme do opozice, zopakoval Zaorálek. Vyjádřili se i další

Zdroj Tyden.cz ze dne 26. 10. 2017  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Místopředseda ČSSD Lubomír Zaorálek po dnešním jednání se zástupci hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury zopakoval, že sociální demokracie se chystá do opozice. Nepředpokládá, že by ČSSD tento postoj přehodnotila.

24. října 2017

Stranu musíme dovést ke sjezdu, kandidovat do čela ČSSD ale...

Zdroj IHNED.cz ze dne 24. 10. 2017  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Volební lídr a místopředseda sociálních demokratů Lubomír Zaorálek tvrdí, že nelpí na svých funkcích. Na sjezdu ČSSD se podle svých slov o křeslo předsedy ucházet nebude. "I kdybych měl sebebojovnější náladu, nemůžu začít tím, že řeknu: já jdu znova," říká.

23. října 2017

Zaorálek: Vylámali jsme si zuby na migrační krizi

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 23. 10. 2017  •  Lubomír Zaorálek  •  0

ČSSD musí projít hlubokou změnou a pro lidi se znovu stát garancí jistoty, řekl v rozhovoru pro pondělní Právo poražený lídr Lubomír Zaorálek. Největší chybu vidí v tom, že soc. dem. nedokázala u tématu migrační krize plnit tradiční roli, kdy má dát lidem jistotu. „To byl tvrdý chleba a vylámali jsme si na tom zuby,” říká.

Pod šéfem finanční správy se viklá židle: Zaorálek chce jeho...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 10. 2017  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Šéf finanční správy Martin Janeček a náměstkyně ministra financí Alena Schillerová budou na zasedání vlády 6. listopadu kabinetu vysvětlovat okolnosti používání zajišťovacích příkazů. Kabinet jejich pozvání schválil po žádosti ministra zahraničí a místopředsedy ČSSD Lubomíra Zaorálka. Nejpozději do tohoto zasedání očekává ministr financí Ivan Pilný (ANO) vyjádření ministerstva vnitra Milana Chovance (ČSSD) k tomu, zda reportáže a Zaorálkovo vystoupení z minulého týdne nejsou šířením dezinformací.

Vláda vyslechne Janečka a Schillerovou. Budou vysvětlovat...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 23. 10. 2017  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Šéf finanční správy Martin Janeček a náměstkyně ministra financí Alena Schillerová budou na zasedání vlády 6. listopadu kabinetu vysvětlovat okolnosti používání zajišťovacích příkazů. Kabinet jejich pozvání schválil po žádosti ministra zahraničí a místopředsedy ČSSD Lubomíra Zaorálka. Ten ještě před víkendovými volbami jako volební lídr ČSSD žádal odvolání Janečka i Schillerové. 

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.