Vybrané články Martin Pecina - Vybrané články

23. červenece 2018

Bakalův bojkot, Sobotkova omluva. Prodej OKD vypadá...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 7. 2018  •  Martin Pecina  •  0

Privatizace OKD vypadá ze současného pohledu hrůzostrašně, uvedl dnes exministr vnitra a někdejší náměstek ministra průmyslu a obchodu Martin Pecina po slyšení před sněmovní vyšetřovací komisí, která se prodejem těžařské firmy zabývá. Výslechy svědků začaly na neveřejných jednáních dnes, potrvají celý týden. Pecina se dostavil jako první. Někteří předvolaní se omluvili. Mj. expremiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), který byl ministrem financí v době privatizace zbývajícího státního podílu v OKD.

19. května 2018

GIBS obvinila bývalého detektiva z podvodu za miliony korun

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 19. 5. 2018  •  Martin Pecina  •  0

Generální inspekce bezpečnostních sborů obvinila bývalého poradce ministra vnitra Martina Peciny a detektiva protikorupční jednotky Jindřicha Láta z toho, že za úplatu sliboval podnikatelům ochranu před policií. Měl si údajně přijít na miliony korun. Informovala o tom v sobotu Česká televize.
    Další články k tématu:
  • MF DNES: Detektiv nabízel podezřelým dohled nad případy, míní policie
  • Pecina čelí trestnímu oznámení pro návrat Lessyho a údajnou protekci

1. prosince 2017

Babišův kandidát na vnitro Metnar: Budu dbát, aby policisté...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 1. 12. 2017  •  Martin Pecina  •  0

Kandidát na ministra vnitra Lubomír Metnar (50)je bývalý policista. Vedl útvar, který vyšetřoval v Moravskoslezském kraji vraždy, a dva roky působil na ministerstvu vnitra jako náměstek. Nejprve byl v roce 2013 zástupcem úřednického ministra Martina Peciny, pak nějakou dobu působil pod ministrem Milanem Chovancem z ČSSD jako ekonomický náměstek.

29. listopadu 2017

Kandidát na vnitro: vyšetřovatel žhářského útoku i exčlen...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 29. 11. 2017  •  Martin Pecina  •  1

Kandidátem Andreje Babiše na ministra vnitra je Lubomír Metnar, zjistila MF DNES. Někdejší vyšetřovatel žhářského útoku ve Vítkově má blízko k exministru vnitra Martinu Pecinovi. V posledních měsících se také zapojil do hnutí BOS, které volá po vystoupení z EU a ostře napadá NATO.
    Další články k tématu:
  • Sobotkův kabinet podal demisi. Babišova vláda bude mazec, řekl Brabec
  • Babiš přinesl Zemanovi jména ministrů, budou mezi nimi čtyři ženy
 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.