Index vlivu Miroslava Němcová - Index vlivu v politice

Miroslava Němcová
 
 

Vnuk malíře Adolfa Kašpara (†56): Dědu zabila při práci mrtvice!

Na slavného výtvarníka Adolfa Kašpara (†56), který ilustroval první vydání Babičky Boženy Němcové, Temno Aloise Jiráska či knížky Karla Václava Raise, vzpomíná v pořadu Blesk.cz Potomci slavných jeho vnuk Miroslav Horník!

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
31.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
39.14Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Miroslava Němcová ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Miroslava Němcová ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Miroslava Němcová v poslední době

 

11. červenece 2017

Vnuk malíře Adolfa Kašpara (†56): Dědu zabila při práci...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 7. 2017  •  Miroslava Němcová  •  1

Na slavného výtvarníka Adolfa Kašpara (†56), který ilustroval první vydání Babičky Boženy Němcové, Temno Aloise Jiráska či knížky Karla Václava Raise, vzpomíná v pořadu Blesk.cz Potomci slavných jeho vnuk Miroslav Horník!

6. června 2017

Sněmovna by měla vydat Novotného a Borku ke stíhání

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 6. 6. 2017  •  Miroslava Němcová  •  1

Sněmovna by měla vydat Josefa Novotného a Jaroslava Borku k trestnímu stíhání. Plénu to dnes doporučil mandátový a imunitní výbor, řekla novinářům jeho předsedkyně Miroslava Němcová. Policie chce oba poslance obvinit v případu machinací s dotacemi z Regionálního operačního programu Severozápad. Dolní komora by mohla o vydání rozhodnout podle informací Němcové ve středu.

18. května 2017

Výbor si pozval poslance Borku a Novotného kvůli žádosti o...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 18. 5. 2017  •  Miroslava Němcová  •  1

Sněmovní mandátový a imunitní výbor přerušil jednání o vydání Jaroslava Borky (KSČM) a Josefa Novotného (za ČSSD) k trestnímu stíhání. Poslance, které chce policie obvinit v případu machinací s dotacemi z Regionálního operačního programu Severozápad, pozval na další zasedání. Borka a Novotný budou moci sdělit členům výboru svůj pohled na věc příští čtvrtek. Novinářům to oznámili předsedkyně a místopředseda výboru Miroslava Němcová (ODS) a Martin Plíšek (TOP 09).

16. května 2017

5 let od zatčení Ratha: Němcová promluvila o klíčovém...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 5. 2017  •  Miroslava Němcová  •  1

Před pěti lety policisté zadrželi v Hostivici tehdejšího poslance ČSSD a středočeského hejtmana Davida Ratha. Byl ozbrojený a v krabici od vína si nesl sedm milionů korun. Byl velmi překvapený. Jeho zatčení komplikovala poslanecká imunita. Tehdejší předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová původně zprávě nevěřila. Do auta jí to volal nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman, jehož hlas po telefonu neznala.

4. května 2017

Policie chce po Sněmovně souhlas se stíháním poslanců...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 5. 2017  •  Miroslava Němcová  •  1

Policie vydala usnesení o zahájení stíhání dvou poslanců v kauze machinací s dotacemi z Regionálního operačního programu (ROP) Severozápad. Na svém webu to ve čtvrtek oznámilo Vrchní státní zastupitelství v Praze. Stíhání ale může začít až po souhlasu Sněmovny. Předsedkyně mandátového a imunitního výboru Sněmovny Miroslava Němcová (ODS) v úterý ČTK řekla, že policie žádá o souhlas se stíháním poslanců Josefa Novotného (za ČSSD) a Jaroslava Borky (KSČM) z Karlovarského kraje.

2. května 2017

Policie chce stíhat poslance Novotného (za ČSSD) a Borku...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 2. 5. 2017  •  Miroslava Němcová  •  1

Policie žádá Sněmovnu o vydání poslanců Josefa Novotného (za ČSSD) a Jaroslava Borky (KSČM) k trestnímu stíhání, potvrdila dnes předsedkyně mandátového a imunitního výboru Miroslava Němcová (ODS). Podle serveru Česká justice je chtějí policisté stíhat zřejmě v případu ROP Severozápad.

Policie chce stíhat exhejtmana Novotného a poslance Borku....

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 5. 2017  •  Miroslava Němcová  •  1

Policie žádá Sněmovnu o vydání poslanců Josefa Novotného (za ČSSD) a Jaroslava Borky (KSČM) k trestnímu stíhání, potvrdila v úterý předsedkyně mandátového a imunitního výboru Miroslava Němcová (ODS). Podle serveru Česká justice je chtějí policisté stíhat zřejmě v případu ROP Severozápad.

Policie žádá sněmovnu o vydání poslanců Novotného a Borky ke...

Zdroj Tyden.cz ze dne 2. 5. 2017  •  Miroslava Němcová  •  1

Policie žádá sněmovnu o vydání poslanců Josefa Novotného (za ČSSD) a Jaroslava Borky (KSČM) k trestnímu stíhání, potvrdila předsedkyně mandátového a imunitního výboru Miroslava Němcová (ODS). Podle serveru Česká justice je chtějí policisté stíhat zřejmě v případu ROP Severozápad.

1. května 2017

POLITIKA: Jak malé strany likvidují Babiše

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 1. 5. 2017  •  Miroslava Němcová  •  1

Na pozadí diskuse Jana Hamáčka z ČSSD a Miroslavy Němcové z ODS lze vytušit společný zájem na likvidaci Andreje Babiše. Je tragické, když ODS na likvidaci Babiše ve vládě spolupracuje s ČSSD.

22. dubna 2017

Koho vyšle do voleb ODS? Střelkyni, ekonoma i poslance....

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 4. 2017  •  Miroslava Němcová  •  1

Na programové konferenci představila Občanská demokratická strana lídry pro všechny kraje. Sněmovní volby vyhlásil prezident Miloš Zeman na 20. a 21. října. Přestože jde o celorepublikové hlasování, voliči mohou vybírat pouze z krajských kandidátek jednotlivých stran a hnutí. ODS, kterou průzkumy pasují do role nejsilnější pravicové strany, umístila na čela kandidátek vášnivou střelkyni Janu Černochovou, ekonoma Jana Skopečka, nebo současné poslance Zbyňka Stanjuru, Jana Zahradníka, Ivana Adamce nebo Simeona Karamazova. Chybí naopak bývalá předsedkyně Sněmovny Miroslava Němcová.

13. listopadu 2016

Sci-fi a realita

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 13. 11. 2016  •  Miroslava Němcová  •  3

No a je to tady, v sobotu jsem zde psal, jak zásadní je postoj Miloše Zemana k eventuálnímu obrannému radaru NATO na našem území, a tím jsem odhadl směr politické debaty: Bohuslav Sobotka označil projekt naznačený newyorským ex-starostou Giulianim za sci-fi, kdežto Miroslava Němcová vyjádřila veřejně naději, že by Zeman dohodu o radaru podepsal.

Němcová si přeje po zvolení Trumpa americký radar, podle...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 13. 11. 2016  •  Miroslava Němcová  •  2

Téma výdajů na obranu nabývá po zvolení Donalda Trumpa na významu, protože pohrozil, že by USA mohly odmítnout přijít napadeným spojencům na pomoc. O otázku navyšování rozpočtu na obranu se střetli v neděli v České televizi předseda ČSSD Bohuslav Sobotka a Miroslava Němcová z ODS, která by si přála, aby se v ČR nakonec postavil americký radar.

3. listopadu 2016

Biografie představuje Stingla jako cestovatelskou legendu

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 3. 11. 2016  •  Miroslava Němcová  •  2

Praha - Knihu s názvem "Stingl Miloslav. Biografie cestovatelské legendy" ve středu představili a pokřtili v pražském Paláci knih Luxor, zcela zaplněném příznivci slavného etnografa. Autor biografie Adam Chroust popisuje životní příběh cestovatele a indiánského náčelníka Stingla, který navštívil 152 zemí, o nichž napsal 42 knih ve 240 vydáních. Kmotry obsáhlé publikace obsahující před 500 fotografií se staly herečka Jitka Čvančarová, modelka Pavlína Němcová a spisovatelka Bára Nesvadbová. Předmluvu napsal Stinglův cestovatelský kolega Miroslav Zikmund.

24. října 2016

Oceňte Bradyho, vyzývají politici. Hamáček: Když ne Hrad,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 10. 2016  •  Miroslava Němcová  •  3

Nejlepším a nejelegantnějším řešením situace kolem ocenění Jiřího Bradyho by bylo, kdyby prezident Miloš Zeman státní vyznamenání Bradymu udělil, soudí předseda Sněmovny Jan Hamáček (ČSSD). Za předčasnou pokládá iniciativu Miroslavy Němcové (ODS), podle níž by dolní komora měla uctít Bradyho na slavnostním zasedání.

27. května 2016

Babiš zkrátil schůzi poslancům na hodinu. „Politický hnus,“...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 5. 2016  •  Miroslava Němcová  •  3

„Nekecáme, makáme?" diví se opozice v narážce na předvolební heslo Babišova hnutí ANO. Poslanci totiž měli v pátek projednávat ve Sněmovně předlohy, za kterými stojí právě Babiš a jeho ministerstvo financí. Celkem šlo o šest „kousků", Babiš se však vydal namísto toho do Zlínského kraje. Nelibě to nesly při dotazu Blesk.cz i poslankyně Markéta Adamová (TOP 09) a Miroslava Němcová (ODS). Andrej Babiš se kritice brání. Mluví dokonce o politickém hnusu.

26. května 2016

Sobotkovo kázání nepomohlo, ministři opět nepřišli....

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 5. 2016  •  Miroslava Němcová  •  2

Sobotkovo promlouvání do duše ministrům nezabralo. Interpelace na členy vlády se opět změnily v tristní podívanou. Jako sám voják v poli zasedl do vládní lavice ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL). A opozice si stěžovala na další promarněný čas. Miroslava Němcová (ODS) se do ministrů pustila, že jsou zbabělí a dle ní se záměrně interpelacím vyhýbají. Premiéra Sobotku tepala, že nemá autoritu, vicepremiér Babiš dle ní raději rozdává koblihy.

5. května 2016

Imunitní výbor doporučil vydat poslance Stupčuka policii

Zdroj Tyden.cz ze dne 5. 5. 2016  •  Miroslava Němcová  •  3

Policie zřejmě bude moci stíhat poslance ČSSD Štěpána Stupčuka kvůli únorové dopravní nehodě. Sněmovní mandátový a imunitní výbor jeho vydání k trestnímu stíhání doporučil, řekla jeho předsedkyně Miroslava Němcová (ODS). Plénum rozhodne na příští schůzi, která začne koncem května.

26. března 2016

Němcová se kvůli Číně pustila i do Nečase. Trochu uletěla,...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 26. 3. 2016  •  Miroslava Němcová  •  2

Někdejší šéfka Sněmovny, současná předsedkyně sněmovního mandátového a imunitního výboru Miroslava Němcová (ODS) se nechce smířit s prohlubováním česko-čínských vztahů. Nejnověji kvůli tomu veřejně vyčinila i svému bývalému šéfovi a expremiéru za ODS Petru Nečasovi.

21. března 2016

ODS bije na poplach, Nečas sedí v sále: Expremiéra zaujal...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 3. 2016  •  Miroslava Němcová  •  3

Do Poslanecké sněmovny zavítal v pondělí bývalý předseda vlády Petr Nečas (ODS). Tentokrát nikoli jako vrcholný politik, nýbrž jako host a podnikatel. Zúčastnil se semináře Zkušenosti pro řízení a rozvoj státu konaného pod záštitou čínské velvyslankyně krátce před příjezdem čínského prezidenta do Prahy. Nejhlasitěji přitom akci kritizuje Nečasova kolegyně z ODS Miroslava Němcová.

17. března 2016

Sněmovní třenice kvůli Číně: Hamáček zaštítil seminář,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 3. 2016  •  Miroslava Němcová  •  2

Sněmovní seminář u příležitosti návštěvy čínského prezidenta v ČR se nelíbí bývalé předsedkyni sněmovny Miroslavě Němcové (ODS). Ta protestuje proti tomu, že současný předseda Jan Hamáček (ČSSD) převzal nad seminářem záštitu. Podle Němcové jde o stranicky zaměřenou akci, k níž nemá sněmovna sloužit. Čínský prezident Si Ťin-pching má do ČR přicestovat koncem března.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.