Index vlivu Miroslava Němcová - Index vlivu v politice

Miroslava Němcová
 
 

Umožněte stíhat Babiše a Faltýnka kvůli Čapímu hnízdu, doporučil výbor

Poslanci by podle mandátového a imunitního výboru měli vydat šéfa ANO Andreje Babiše a lídra poslaneckého klubu Jaroslava Faltýnka kvůli dotační kauze pro firmu Farma Čapí hnízdo. Po jednání výboru, který vyslechl vyšetřovatele, státního zástupce i oba poslance hnutí ANO, to řekla šéfka výboru Miroslava Němcová z ODS.

  Další články k tématu:
 • Vyšetřovatel Čapího hnízda byl před poslanci, pak zpovídali Babiše
 • Poslanci volali po odvolání Pelikána kvůli vyjádření ke kauze Čapí hnízdo
 • Policie odmítla poslancům poslat spis na Babiše kvůli Čapímu hnízdu
 • Poslanci chtějí od policie celý spis k žádosti o stíhání Babiše a Faltýnka

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
19.4Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
32.22Vliv / význam roste
 

Jak nás Miroslava Němcová ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Miroslava Němcová ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Miroslava Němcová v poslední době

 

30. srpna 2017

Umožněte stíhat Babiše a Faltýnka kvůli Čapímu hnízdu,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 30. 8. 2017  •  Miroslava Němcová  •  0

Poslanci by podle mandátového a imunitního výboru měli vydat šéfa ANO Andreje Babiše a lídra poslaneckého klubu Jaroslava Faltýnka kvůli dotační kauze pro firmu Farma Čapí hnízdo. Po jednání výboru, který vyslechl vyšetřovatele, státního zástupce i oba poslance hnutí ANO, to řekla šéfka výboru Miroslava Němcová z ODS.
  Další články k tématu:
 • Vyšetřovatel Čapího hnízda byl před poslanci, pak zpovídali Babiše
 • Poslanci volali po odvolání Pelikána kvůli vyjádření ke kauze Čapí hnízdo
 • Policie odmítla poslancům poslat spis na Babiše kvůli Čapímu hnízdu
 • Poslanci chtějí od policie celý spis k žádosti o stíhání Babiše a Faltýnka

Výbor doporučil vydat šéfy ANO k trestnímu stíhání. Ti...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 30. 8. 2017  •  Miroslava Němcová  •  0

Mandátový a imunitní výbor doporučil Sněmovně vydat předsedu hnutí ANO Andreje Babiše a šéfa sněmovního klubu hnutí Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo. Předsedkyně výboru Miroslava Němcová (ODS) novinářům po dnešním zhruba čtyřhodinovém jednání výboru řekla, že zasedání bylo neveřejné, proto nebude informovat o počtu hlasů pro a proti. Žádný člen výboru ale nepožadoval další dokumenty či výslechy. Babiš považuje kauzu za účelovou a rozhodnutí výboru ho nepřekvapilo.

25. srpna 2017

Vláda ODS a ANO nepřipadá v úvahu. Babiš je hrozba, která by...

Zdroj IHNED.cz ze dne 25. 8. 2017  •  Miroslava Němcová  •  0

Poslankyně a jedna z nejvýraznějších tváří ODS Miroslava Němcová odmítla nabídku bojovat o post hlavy státu. Nyní pomáhá hledat osobnost, která se stane prezidentským kandidátem občanských demokratů a která porazí Miloše Zemana. Zkušená politička v rozhovoru pro redakci také nevyloučila, že se strany po volbách pokusí vytvořit koalici proti hnutí ANO. "Babiš je pro mě nepochopitelně pořád braný částí veřejnosti jako člověk s naprosto čestnými úmysly, jako rytíř na bílém koni, který vymetá Augiášův chlév. A to není vůbec žádná pravda," říká poslankyně.

23. srpna 2017

Spis na Babiše a Faltýnka poslanci nedostanou. Za Čapím...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 8. 2017  •  Miroslava Němcová  •  0

Členové sněmovního mandátového a imunitního výboru, kteří mají poslancům doporučit postoj k žádosti policie o vydání poslanců Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka (oba ANO) k trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo, budou do spisu moct jen nahlédnout. Jejich žádost o kopii spisu zamítlo krajské ředitelství policie v Praze. V tiskové zprávě o tom informovala předsedkyně výboru Miroslava Němcová (ODS).

18. srpna 2017

Němcová: Při rozhodování o vydání Babiše cítíme obrovský tlak

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 18. 8. 2017  •  Miroslava Němcová  •  0

Policie trestní spis z kauzy Čapí hnízdo může poslancům, kteří si ho vyžádali, poskytnout, ale také nemusí. V Interview ČT24 na to upozornila předsedkyně sněmovního mandátového výboru Miroslava Němcová (ODS). Přiznala, že při rozhodování o žádosti o vydání Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka (oba ANO) k trestnímu stíhání cítí obrovský tlak. Zároveň kritizovala místopředsedu sněmovny Radka Vondráčka (ANO), který se k žádosti detailně vyjadřoval, aniž by byl členem mandátového a imunitního výboru, takže by k ní neměl mít přístup. 

Parkováním poslance Zlatušky se mandátový výbor zabývat...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 18. 8. 2017  •  Miroslava Němcová  •  0

Sněmovní mandátový a imunitní výbor nezahájí disciplinární řízení s poslancem ANO Jiřím Zlatuškou kvůli jeho údajnému nesprávnému parkování. Předsedkyně výboru Miroslava Němcová  po dnešním jednání výboru řekla, že Zlatuška sám informoval výbor o tom, že o disciplinární projednávání nežádá.

Babiš s Faltýnkem půjdou na kobereček koncem srpna. Huml se...

Zdroj Blesk.cz ze dne 18. 8. 2017  •  Miroslava Němcová  •  0

Mandátový a imunitní výbor v pátek poprvé řešil, zda by Sněmovna měla vydat poslance Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka (oba ANO). O zbavení imunity požádala minulý týden policie. Exministr financí chce žádost vidět, to ale musí povolit státní zastupitelství. Především kvůli Faltýnkově dovolené pak půjdou oba politici před výbor až 30. srpna. Výbor předvolá také dozorujícího státního zástupce nebo policejního vyšetřovatele. Chce vidět i trestní spis. Toho se obává Stanislav Huml (ČSSD), spis bude podle něj velmi obsáhlý. Podle předsedkyně výboru Miroslavy Němcové (ODS) by se ale vše mělo stihnout do začátku schůze, tedy do 5. září.

10. srpna 2017

Policie žádá Sněmovnu o vydání Babiše a Faltýnka. Chce je...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 8. 2017  •  Miroslava Němcová  •  0

Kauza Čapí hnízdo nabírá na obrátkách. Pražská policie požádala v souvislosti s vyšetřováním Sněmovnu o vydání šéfa ANO Andreje Babiše a jeho pravé ruky Jaroslava Faltýnka (také ANO) k trestnímu stíhání. Blesku to potvrdila šéfka sněmovního mandátového a imunitního výboru Miroslava Němcová (ODS).

11. červenece 2017

Vnuk malíře Adolfa Kašpara (†56): Dědu zabila při práci...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 7. 2017  •  Miroslava Němcová  •  1

Na slavného výtvarníka Adolfa Kašpara (†56), který ilustroval první vydání Babičky Boženy Němcové, Temno Aloise Jiráska či knížky Karla Václava Raise, vzpomíná v pořadu Blesk.cz Potomci slavných jeho vnuk Miroslav Horník!

6. června 2017

Sněmovna by měla vydat Novotného a Borku ke stíhání

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 6. 6. 2017  •  Miroslava Němcová  •  1

Sněmovna by měla vydat Josefa Novotného a Jaroslava Borku k trestnímu stíhání. Plénu to dnes doporučil mandátový a imunitní výbor, řekla novinářům jeho předsedkyně Miroslava Němcová. Policie chce oba poslance obvinit v případu machinací s dotacemi z Regionálního operačního programu Severozápad. Dolní komora by mohla o vydání rozhodnout podle informací Němcové ve středu.

18. května 2017

Výbor si pozval poslance Borku a Novotného kvůli žádosti o...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 18. 5. 2017  •  Miroslava Němcová  •  1

Sněmovní mandátový a imunitní výbor přerušil jednání o vydání Jaroslava Borky (KSČM) a Josefa Novotného (za ČSSD) k trestnímu stíhání. Poslance, které chce policie obvinit v případu machinací s dotacemi z Regionálního operačního programu Severozápad, pozval na další zasedání. Borka a Novotný budou moci sdělit členům výboru svůj pohled na věc příští čtvrtek. Novinářům to oznámili předsedkyně a místopředseda výboru Miroslava Němcová (ODS) a Martin Plíšek (TOP 09).

16. května 2017

5 let od zatčení Ratha: Němcová promluvila o klíčovém...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 5. 2017  •  Miroslava Němcová  •  1

Před pěti lety policisté zadrželi v Hostivici tehdejšího poslance ČSSD a středočeského hejtmana Davida Ratha. Byl ozbrojený a v krabici od vína si nesl sedm milionů korun. Byl velmi překvapený. Jeho zatčení komplikovala poslanecká imunita. Tehdejší předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová původně zprávě nevěřila. Do auta jí to volal nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman, jehož hlas po telefonu neznala.

4. května 2017

Policie chce po Sněmovně souhlas se stíháním poslanců...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 5. 2017  •  Miroslava Němcová  •  1

Policie vydala usnesení o zahájení stíhání dvou poslanců v kauze machinací s dotacemi z Regionálního operačního programu (ROP) Severozápad. Na svém webu to ve čtvrtek oznámilo Vrchní státní zastupitelství v Praze. Stíhání ale může začít až po souhlasu Sněmovny. Předsedkyně mandátového a imunitního výboru Sněmovny Miroslava Němcová (ODS) v úterý ČTK řekla, že policie žádá o souhlas se stíháním poslanců Josefa Novotného (za ČSSD) a Jaroslava Borky (KSČM) z Karlovarského kraje.

2. května 2017

Policie chce stíhat poslance Novotného (za ČSSD) a Borku...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 2. 5. 2017  •  Miroslava Němcová  •  1

Policie žádá Sněmovnu o vydání poslanců Josefa Novotného (za ČSSD) a Jaroslava Borky (KSČM) k trestnímu stíhání, potvrdila dnes předsedkyně mandátového a imunitního výboru Miroslava Němcová (ODS). Podle serveru Česká justice je chtějí policisté stíhat zřejmě v případu ROP Severozápad.

Policie chce stíhat exhejtmana Novotného a poslance Borku....

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 5. 2017  •  Miroslava Němcová  •  1

Policie žádá Sněmovnu o vydání poslanců Josefa Novotného (za ČSSD) a Jaroslava Borky (KSČM) k trestnímu stíhání, potvrdila v úterý předsedkyně mandátového a imunitního výboru Miroslava Němcová (ODS). Podle serveru Česká justice je chtějí policisté stíhat zřejmě v případu ROP Severozápad.

Policie žádá sněmovnu o vydání poslanců Novotného a Borky ke...

Zdroj Tyden.cz ze dne 2. 5. 2017  •  Miroslava Němcová  •  1

Policie žádá sněmovnu o vydání poslanců Josefa Novotného (za ČSSD) a Jaroslava Borky (KSČM) k trestnímu stíhání, potvrdila předsedkyně mandátového a imunitního výboru Miroslava Němcová (ODS). Podle serveru Česká justice je chtějí policisté stíhat zřejmě v případu ROP Severozápad.

1. května 2017

POLITIKA: Jak malé strany likvidují Babiše

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 1. 5. 2017  •  Miroslava Němcová  •  1

Na pozadí diskuse Jana Hamáčka z ČSSD a Miroslavy Němcové z ODS lze vytušit společný zájem na likvidaci Andreje Babiše. Je tragické, když ODS na likvidaci Babiše ve vládě spolupracuje s ČSSD.

22. dubna 2017

Koho vyšle do voleb ODS? Střelkyni, ekonoma i poslance....

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 4. 2017  •  Miroslava Němcová  •  1

Na programové konferenci představila Občanská demokratická strana lídry pro všechny kraje. Sněmovní volby vyhlásil prezident Miloš Zeman na 20. a 21. října. Přestože jde o celorepublikové hlasování, voliči mohou vybírat pouze z krajských kandidátek jednotlivých stran a hnutí. ODS, kterou průzkumy pasují do role nejsilnější pravicové strany, umístila na čela kandidátek vášnivou střelkyni Janu Černochovou, ekonoma Jana Skopečka, nebo současné poslance Zbyňka Stanjuru, Jana Zahradníka, Ivana Adamce nebo Simeona Karamazova. Chybí naopak bývalá předsedkyně Sněmovny Miroslava Němcová.

13. listopadu 2016

Sci-fi a realita

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 13. 11. 2016  •  Miroslava Němcová  •  3

No a je to tady, v sobotu jsem zde psal, jak zásadní je postoj Miloše Zemana k eventuálnímu obrannému radaru NATO na našem území, a tím jsem odhadl směr politické debaty: Bohuslav Sobotka označil projekt naznačený newyorským ex-starostou Giulianim za sci-fi, kdežto Miroslava Němcová vyjádřila veřejně naději, že by Zeman dohodu o radaru podepsal.

Němcová si přeje po zvolení Trumpa americký radar, podle...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 13. 11. 2016  •  Miroslava Němcová  •  2

Téma výdajů na obranu nabývá po zvolení Donalda Trumpa na významu, protože pohrozil, že by USA mohly odmítnout přijít napadeným spojencům na pomoc. O otázku navyšování rozpočtu na obranu se střetli v neděli v České televizi předseda ČSSD Bohuslav Sobotka a Miroslava Němcová z ODS, která by si přála, aby se v ČR nakonec postavil americký radar.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.