Index vlivu Miroslava Němcová - Index vlivu v politice

Miroslava Němcová
 
 

Sci-fi a realita

No a je to tady, v sobotu jsem zde psal, jak zásadní je postoj Miloše Zemana k eventuálnímu obrannému radaru NATO na našem území, a tím jsem odhadl směr politické debaty: Bohuslav Sobotka označil projekt naznačený newyorským ex-starostou Giulianim za sci-fi, kdežto Miroslava Němcová vyjádřila veřejně naději, že by Zeman dohodu o radaru podepsal.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
46.14Vliv / význam klesá
 

Jak nás Miroslava Němcová ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Miroslava Němcová v poslední době

 

13. listopadu 2016

Sci-fi a realita

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 13. 11. 2016  •  Miroslava Němcová  •  2

No a je to tady, v sobotu jsem zde psal, jak zásadní je postoj Miloše Zemana k eventuálnímu obrannému radaru NATO na našem území, a tím jsem odhadl směr politické debaty: Bohuslav Sobotka označil projekt naznačený newyorským ex-starostou Giulianim za sci-fi, kdežto Miroslava Němcová vyjádřila veřejně naději, že by Zeman dohodu o radaru podepsal.

Němcová si přeje po zvolení Trumpa americký radar, podle...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 13. 11. 2016  •  Miroslava Němcová  •  1

Téma výdajů na obranu nabývá po zvolení Donalda Trumpa na významu, protože pohrozil, že by USA mohly odmítnout přijít napadeným spojencům na pomoc. O otázku navyšování rozpočtu na obranu se střetli v neděli v České televizi předseda ČSSD Bohuslav Sobotka a Miroslava Němcová z ODS, která by si přála, aby se v ČR nakonec postavil americký radar.

3. listopadu 2016

Biografie představuje Stingla jako cestovatelskou legendu

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 3. 11. 2016  •  Miroslava Němcová  •  1

Praha - Knihu s názvem "Stingl Miloslav. Biografie cestovatelské legendy" ve středu představili a pokřtili v pražském Paláci knih Luxor, zcela zaplněném příznivci slavného etnografa. Autor biografie Adam Chroust popisuje životní příběh cestovatele a indiánského náčelníka Stingla, který navštívil 152 zemí, o nichž napsal 42 knih ve 240 vydáních. Kmotry obsáhlé publikace obsahující před 500 fotografií se staly herečka Jitka Čvančarová, modelka Pavlína Němcová a spisovatelka Bára Nesvadbová. Předmluvu napsal Stinglův cestovatelský kolega Miroslav Zikmund.

24. října 2016

Oceňte Bradyho, vyzývají politici. Hamáček: Když ne Hrad,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 10. 2016  •  Miroslava Němcová  •  2

Nejlepším a nejelegantnějším řešením situace kolem ocenění Jiřího Bradyho by bylo, kdyby prezident Miloš Zeman státní vyznamenání Bradymu udělil, soudí předseda Sněmovny Jan Hamáček (ČSSD). Za předčasnou pokládá iniciativu Miroslavy Němcové (ODS), podle níž by dolní komora měla uctít Bradyho na slavnostním zasedání.

27. května 2016

Babiš zkrátil schůzi poslancům na hodinu. „Politický hnus,“...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 5. 2016  •  Miroslava Němcová  •  2

„Nekecáme, makáme?" diví se opozice v narážce na předvolební heslo Babišova hnutí ANO. Poslanci totiž měli v pátek projednávat ve Sněmovně předlohy, za kterými stojí právě Babiš a jeho ministerstvo financí. Celkem šlo o šest „kousků", Babiš se však vydal namísto toho do Zlínského kraje. Nelibě to nesly při dotazu Blesk.cz i poslankyně Markéta Adamová (TOP 09) a Miroslava Němcová (ODS). Andrej Babiš se kritice brání. Mluví dokonce o politickém hnusu.

26. května 2016

Sobotkovo kázání nepomohlo, ministři opět nepřišli....

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 5. 2016  •  Miroslava Němcová  •  1

Sobotkovo promlouvání do duše ministrům nezabralo. Interpelace na členy vlády se opět změnily v tristní podívanou. Jako sám voják v poli zasedl do vládní lavice ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL). A opozice si stěžovala na další promarněný čas. Miroslava Němcová (ODS) se do ministrů pustila, že jsou zbabělí a dle ní se záměrně interpelacím vyhýbají. Premiéra Sobotku tepala, že nemá autoritu, vicepremiér Babiš dle ní raději rozdává koblihy.

5. května 2016

Imunitní výbor doporučil vydat poslance Stupčuka policii

Zdroj Tyden.cz ze dne 5. 5. 2016  •  Miroslava Němcová  •  2

Policie zřejmě bude moci stíhat poslance ČSSD Štěpána Stupčuka kvůli únorové dopravní nehodě. Sněmovní mandátový a imunitní výbor jeho vydání k trestnímu stíhání doporučil, řekla jeho předsedkyně Miroslava Němcová (ODS). Plénum rozhodne na příští schůzi, která začne koncem května.

26. března 2016

Němcová se kvůli Číně pustila i do Nečase. Trochu uletěla,...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 26. 3. 2016  •  Miroslava Němcová  •  1

Někdejší šéfka Sněmovny, současná předsedkyně sněmovního mandátového a imunitního výboru Miroslava Němcová (ODS) se nechce smířit s prohlubováním česko-čínských vztahů. Nejnověji kvůli tomu veřejně vyčinila i svému bývalému šéfovi a expremiéru za ODS Petru Nečasovi.

21. března 2016

ODS bije na poplach, Nečas sedí v sále: Expremiéra zaujal...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 3. 2016  •  Miroslava Němcová  •  2

Do Poslanecké sněmovny zavítal v pondělí bývalý předseda vlády Petr Nečas (ODS). Tentokrát nikoli jako vrcholný politik, nýbrž jako host a podnikatel. Zúčastnil se semináře Zkušenosti pro řízení a rozvoj státu konaného pod záštitou čínské velvyslankyně krátce před příjezdem čínského prezidenta do Prahy. Nejhlasitěji přitom akci kritizuje Nečasova kolegyně z ODS Miroslava Němcová.

17. března 2016

Sněmovní třenice kvůli Číně: Hamáček zaštítil seminář,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 3. 2016  •  Miroslava Němcová  •  1

Sněmovní seminář u příležitosti návštěvy čínského prezidenta v ČR se nelíbí bývalé předsedkyni sněmovny Miroslavě Němcové (ODS). Ta protestuje proti tomu, že současný předseda Jan Hamáček (ČSSD) převzal nad seminářem záštitu. Podle Němcové jde o stranicky zaměřenou akci, k níž nemá sněmovna sloužit. Čínský prezident Si Ťin-pching má do ČR přicestovat koncem března.

Němcová protestuje proti čínskému semináři ve Sněmovně

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 17. 3. 2016  •  Miroslava Němcová  •  1

Praha – Bývalá předsedkyně Sněmovny Miroslava Němcová (ODS) protestuje proti tomu, že současný předseda dolní komory Jan Hamáček (ČSSD) převzal záštitu nad sněmovním seminářem na téma Zkušenosti pro řízení a rozvoj státu. Seminář se koná při příležitosti návštěvy čínského prezidenta v ČR a zaštítila ho i čínská velvyslankyně v Praze. Podle Němcové jde o stranicky zaměřenou akci, k níž nemá Sněmovna sloužit. Čínský prezident Si Ťin-pching má do ČR přicestovat koncem března.

Němcové (ODS) se nelíbí pořádání "čínského" semináře ve...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 17. 3. 2016  •  Miroslava Němcová  •  2

Praha - Bývalá předsedkyně Sněmovny Miroslava Němcová (ODS) protestuje proti tomu, že současný předseda dolní komory Jan Hamáček (ČSSD) převzal záštitu nad sněmovním seminářem...

Němcové (ODS) se nelíbí pořádání "čínského" semináře ve...

Zdroj ČN - Z domova ze dne 17. 3. 2016  •  Miroslava Němcová  •  2

Praha - Bývalá předsedkyně Sněmovny Miroslava Němcová (ODS) protestuje proti tomu, že současný předseda dolní komory Jan Hamáček (ČSSD) převzal záštitu nad sněmovním seminářem...

Němcová protestuje proti semináři o vztazích Česka a Číny ve...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 17. 3. 2016  •  Miroslava Němcová  •  1

Někdejší šéfku Sněmovny, nyní předsedkyni mandátového a imunitního výboru Miroslavu Němcovou (ODS) rozhořčilo, že se v prostorách dolní komory uskuteční příští týden seminář týkající se vztahů mezi Českem a Čínou. Němcové vadí, že na semináři vystoupí profesor stranické školy ústředního výboru KS Číny.

25. února 2016

Babišovi odpůrci varovali před plíživým omezováním svobody,...

Zdroj IHNED.cz ze dne 25. 2. 2016  •  Miroslava Němcová  •  3

Odpůrci ministra financí a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše se v podvečer sešli na Václavském náměstí, aby varovali před koncentrací moci v rukou jednoho člověka. Shromáždění, které mělo název "Oligarchům zvoní hrana", připomínalo podobnost s plíživým převratem komunistů v únoru 1948. Před zhruba stovkou účastníků protestu vystoupil například Miroslav Kalousek, Karel Schwarzenberg, nebo Miroslava Němcová.

25. října 2015

Němcová: Krnáčová svou funkci nezvládá, politickou moc jí...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 25. 10. 2015  •  Miroslava Němcová  •  3

Pražská koalice byla podle poslankyně ODS Miroslavy Němcové chatrná už od svého vzniku. V Otázkách Václava Moravce řekla, že primátorka Adriana Krnáčová (ANO) přišla do Prahy bez znalosti elementárních problémů města a nepomáhá jí ani to, že skutečnou politickou moc má šéfka pražského hnutí ANO Radmila Kleslová. ANO ale podle místopředsedy strany Jaroslava Faltýnky Krnáčovou rozhodně vyměnit nehodlá. Situaci by mohla uklidnit spíš nová koalice.

3. srpna 2015

Trest pro podnapilé politiky? Jedině je nevolit, vzkazuje...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 8. 2015  •  Miroslava Němcová  •  6

Napijí se v pracovní době – v příštím volebním období budou bez práce. To by měl být podle bývalé předsedkyně poslanecké sněmovny Miroslavy Němcové (ODS) trest pro opilé poslance. Potrestat je totiž prý mohou jen voliči. Němcová tak reagovala jak na prezidenta Miloše Zemana, který by naopak striktní sněmovní zákaz alkoholu uvolnil, tak na nedávný „těžký jazyk“ současného sněmovního šéfa Jana Hamáčka (ČSSD). Řekl to v pořadu S prezidentem v Lánech na Blesk.cz

7. červenece 2015

Poslanci odložili Babišovu složku, Šincl může zkusit soud

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 7. 2015  •  Miroslava Němcová  •  4

Sněmovní mandátový a imunitní výbor se nebude zabývat stížností poslance ČSSD Ladislava Šincla na ministra financí Andreje Babiše (ANO). Oba politici se dostali do sporu kvůli Šinclovu pozměňovacímu návrhu k vládní novele zákona o pojišťovnictví, kterou má dolní komora schvalovat ve středu. Výbor podnět odložil, nelze jej posuzovat v disciplinárním řízení, řekla jeho předsedkyně Miroslava Němcová (ODS).

Sněmovní výbor nebude řešit Šinclovou stížnost na Babiše

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 7. 7. 2015  •  Miroslava Němcová  •  4

Praha – Sněmovní mandátový a imunitní výbor se nebude zabývat stížností poslance ČSSD Ladislava Šincla na ministra financí Andreje Babiše (ANO). Oba politici se dostali do sporu kvůli Šinclovu pozměňovacímu návrhu k vládní novele zákona o pojišťovnictví, kterou má dolní komora schvalovat ve středu. Výbor podnět odložil, nelze jej posuzovat v disciplinárním řízení, řekla dnes ČTK a Českému rozhlasu jeho předsedkyně Miroslava Němcová (ODS).

10. května 2015

Zeman se hrbil před diktátorem, říká Kalousek o jednání s...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 5. 2015  •  Miroslava Němcová  •  6

Za hrbení před diktátorem označil exministr Kalousek schůzku Miloše Zemana s Vladimirem Putinem v Moskvě. Miroslava Němcová označila Zemanovu cestu za podporu Putinova kultu, našli se však i zastánci, kteří Zemanovo jednání kvitovali. Třeba komunista Kováčik.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.