Index vlivu Pavel Bělobrádek - Index vlivu v politice

 
 
MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA (* 25. prosince 1976, Náchod) je český politik, od listopadu 2010 předseda KDU-ČSL. V říjnu 2013 se mu podařilo tuto stranu přivést zpátky do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, a stal se tak poslancem.
 

České rodiny čekají změny, vláda schválila novou koncepci. Včetně vyšších přídavků

Vláda dnes schválila koncepci rodinné politiky, kterou připravilo ministerstvo práce. Resort v ní navrhoval třeba novomanželské půjčky, bezplatné jesle a školky či víc peněz pro rodiny – vyšší mateřskou, rodičovskou, porodné i přídavky na děti. V jaké podobě kabinet materiál přijal a s jakými opatřeními souhlasil, není zatím jasné. Schválení koncepce oznámil premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). A distancoval se od ní Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL).

 

Pavel Bělobrádek aktuálně...

Pořadí: 7Index vlivu: 1
Chart.
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
6.6Vliv / význam klesá
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
7.23Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
6.336Vliv / význam roste
 

Jak nás Pavel Bělobrádek ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Pavel Bělobrádek ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Pavel Bělobrádek ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Pavel Bělobrádek v poslední době

 

18. září 2017

České rodiny čekají změny, vláda schválila novou koncepci....

Zdroj Blesk.cz ze dne 18. 9. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Vláda dnes schválila koncepci rodinné politiky, kterou připravilo ministerstvo práce. Resort v ní navrhoval třeba novomanželské půjčky, bezplatné jesle a školky či víc peněz pro rodiny – vyšší mateřskou, rodičovskou, porodné i přídavky na děti. V jaké podobě kabinet materiál přijal a s jakými opatřeními souhlasil, není zatím jasné. Schválení koncepce oznámil premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). A distancoval se od ní Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL).

16. září 2017

Pavel Bělobrádek: Lidovci by trestně stíhaného člověka do...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 16. 9. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

/ROZHOVOR, VIDEO/ Zasedání kabinetu, koaliční rada, vicepremiérské povinnosti, živý vstup do Událostí, rozhovor s Deníkem, volební štáb. Zhruba tak vypadal pracovní den předsedy lidovců Pavla Bělobrádka (40). Přesto na něm nebylo patrné, že ho čeká pět horkých týdnů. Prý si ani nevšiml, že nějaká konečná fáze kampaně už začala.

15. září 2017

Bělobrádek: Lidovci sázejí na rodinu a dostupné bydlení

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 15. 9. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Lidovci jsou rádi, že vláda už v listopadu přidá učitelům, ale chtěli by udělat daleko víc. V rozhovoru pro Deník, který vyjde už zítra, se lidovecký předseda Pavel Bělobrádek zabývá také tím, co je pro budoucnost České republiky klíčové. 

14. září 2017

Bělobrádek vs. Babiš: Proč je drahé mléko a jak udržet...

Zdroj Tyden.cz ze dne 14. 9. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

V pořadu TV Barrandov Duel Jaromíra Soukupa, který je nejsledovanějším politickým diskusním pořadem v Česku, se proti sobě střetli hlavní favorit letošních parlamentních voleb Andrej Babiš z hnutí ANO 2011 a vicepremiér Pavel Bělobrádek z KDU-ČSL. Proč je máslo tak drahé, jak řešit fakt, že se vylidňuje venkov nebo jak zabránit odchodu českých lékařů?

12. září 2017

První předvolební debata stranických lídrů: Hádky o euro i o...

Zdroj IHNED.cz ze dne 12. 9. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

V první velké předvolební debatě se střetli volební lídři. Debatují Andrej Babiš, Lubomír Zaorálek, Zbyněk Stanjura, Pavel Bělobrádek, Miroslav Kalousek a Jiří Dolejš. Debatu uspořádala Britská obchodní komora v ČR ve spolupráci s Americkou obchodní komorou, Francouzsko-českou obchodní komorou a Severskou obchodní komorou.

I když jsem dostal z vlády padáka, tak myslím, že byla...

Zdroj IHNED.cz ze dne 12. 9. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

V první velké předvolební debatě se střetli volební lídři. Debatují Andrej Babiš, Lubomír Zaorálek, Zbyněk Stanjura, Pavel Bělobrádek, Miroslav Kalousek a Jiří Dolejš. Debatu pořádá Britská obchodní komora v ČR ve spolupráci s Americkou obchodní komorou, Francouzsko-českou obchodní komorou a Severskou obchodní komorou.

11. září 2017

Babiš: Zrušme zbytečná ministerstva. Expert: Je to čistá...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 9. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Z hnutí ANO jako lídra předvolebních průzkumů patrně nejhlasitěji zaznívá, že má Česko příliš ministerstev. A některá by bylo třeba zrušit. Tuto myšlenku totiž silně propaguje Andrej Babiš. Objevují se ale také nápady na zavedení resortů nových, za ministerstvo pro vědu silně lobbuje Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL). Ministr Jan Chvojka (ČSSD) naopak otevřeně připouští, že jeho ministerstvo není třeba. Jak vidí situaci kolem ministerstev v Česku politolog Lukáš Jelínek?

Hrozba stávky zabrala: Učitelé dostanou přidáno, slíbila...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 9. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Platy učitelů se od začátku listopadu zvýší o 15 procent, platy ostatních zaměstnanců ve státní správě o deset procent. V pondělí se na tom shodla vládní koalice, oznámil na twitteru premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Dohodnuté zvýšení i jeho termín odpovídá požadavkům odborů. Na zvýšení prostředků pro vysoké školy se koalice zatím ovšem nedohodla, jednání budou pokračovat v dalších dnech, popsal novinářům vicepremiér pro vědu a výzkum Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL).

9. září 2017

Bělobrádek: S obviněným Babišem do vlády nikdy, kličkovat...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 9. 9. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Vicepremiér a šéf KDU-ČSL Pavel Bělobrádek v rozhovoru pro Právo řekl, že lidovci po volbách nebudou kličkovat a s případně obviněným Andrejem Babišem do vlády nepůjdou.

8. září 2017

Rada vlády ocenila entomologa Jana Žďárka a doplnila TAČR o...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 8. 9. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Cenu předsedy Rady pro výzkum, vývoj a inovace získá entomolog Jan Žďárek. Oznámil to dnes po jednání rady její předseda, vicepremiér Pavel Bělobrádek. Uvedl také, že rada zvolila tři nové členy předsednictva Technologické agentury ČR (TAČR). Svých funkcí by se měli ujmout v říjnu.

6. září 2017

TOP 09 považuje neúčast ANO na hlasování o Babišovi za...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 6. 9. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

TOP 09 považuje neúčast poslanců hnutí ANO na hlasování o vydání předsedy hnutí Andreje Babiše a prvního místopředsedy Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání za zbabělost. Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek neúčast vidí jako legitimní možnost, výsledek hlasování ho nepřekvapil. Podle ODS si Sněmovna mohla debaty dnešního dne ušetřit.

Neúčast poslanců ANO na hlasování? TOP 09: Zbabělost!

Zdroj Tyden.cz ze dne 6. 9. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

TOP 09 považuje neúčast poslanců hnutí ANO na hlasování o vydání předsedy hnutí Andreje Babiše a prvního místopředsedy Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání za zbabělost. Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek neúčast vidí jako legitimní možnost, výsledek hlasování ho nepřekvapil. Podle ODS si sněmovna mohla debaty dnešního dne ušetřit.

5. září 2017

Lidovci zahájili volební kampaň. Slibují schopnost...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 5. 9. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Piknikem v centru Prahy zahájila KDU-ČSL závěrečnou část kampaně pro říjnové volby do sněmovny. Strana chce voličům nabídnout program slibující prosperitu země, silné osobnosti bez skandálů a také schopnost hledat kompromis. Předseda lidovců Pavel Bělobrádek při zahájení kampaně nevyloučil povolební spolupráci s hnutím ANO, odmítá ale, aby ve vládě zasedl člověk, který čelí obvinění.

31. srpna 2017

Česká republika začne ve výzkumu a inovacích spolupracovat s...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 31. 8. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Spolupráce s Kanadou ve výzkumu a inovacích dostane konkrétní ráz, věří místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL). Uvedl to dnes po jednání s ministrem pro výzkum a inovace z kanadské provincie Ontario Rezou Moridim. Mezi společná témata patří podle Bělobrádka také propojení průmyslového sektoru a vědeckých kapacit.

Bělobrádek: Česko začne ve výzkumu a inovacích spolupracovat...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 31. 8. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Spolupráce s Kanadou ve výzkumu a inovacích dostane konkrétní ráz. Místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) to dnes uvedl po jednání s ministrem pro výzkum a inovace z kanadské provincie Ontario Rezou Moridim.

30. srpna 2017

Bělobrádek na veřejnou kritiku odpověděl sarkastickým vzkazem

Zdroj Tyden.cz ze dne 30. 8. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Lidovecký předseda Pavel Bělobrádek rozpoutal vášnivou debatu na sociálních sítích, když ženě, která truchlila nad mrtvým psem, napsal, že její zvíře neumřelo, ale chcíplo. Část lidí pobouřil, část pobavil. Nyní se na facebookové stránce KDU-ČSL objevila fotka Bělobrádka, na níž drží v ruce nápis, že "už nebude dělat humor na internetech".

Komentář: Chcípni jako pes. Lidovci a ČSSD zahájili volební...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 8. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

KDU-ČSL i ČSSD odstartovaly předvolební kampaň a obě po svém: šéf lidovců Pavel Bělobrádek na Facebooku vzkázal majitelům psů, že jejich zvířata neumírají, ale chcípají; volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek pro změnu tradičně zacílil na důchodce, kteří jsou jedni z posledních, kdo jeho partaji zbyl.

Bělobrádek vyrazil se ženou na vztahový seminář. „Máme...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 8. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Nevšedním způsobem se předseda lidovců Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) postavil k tomu, že s rodinou, podobně jako většina jeho kolegů, tráví poměrně málo času z důvodu pracovního vytížení. S manželkou i všemi třemi dětmi odjel na týden na „utužovací seminář“. Je to podle něj potřeba, když řada politických manželství končí krachem. Posledním z politických špiček byl například premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), který v červnu přiznal, že se od rodiny odstěhoval.

29. srpna 2017

Psi neumírají, ale chcípají, napsal truchlící ženě Bělobrádek

Zdroj Tyden.cz ze dne 29. 8. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Předseda lidovců Pavel Bělobrádek rozvířil vášnivou debatu na sociálních sítích. Ženě, která psala smutný status o tom, jak jí umřel pes, napsal, že umírají pouze lidé, zato zvířata chcípnou. Dále připojil zmínku o liberálně levicově orientovaných lidech. Na jeho slova na Twitteru reagoval i Miroslav Kalousek (TOP 09).

Pes neumřel, chcípnul! Bělobrádek šokoval pejskaře, žehlí to...

Zdroj Blesk.cz ze dne 29. 8. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Dělal veterinárního inspektora, pracoval i na jatkách. Šéf lidovců Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) však nyní pobouřil milovníky zvířat. A na sociálních sítích sklízí kritiku za to, že se pustil do ženy, které zemřel pes. Označil ji za eko-etno-bio vychrtlinu. Rýpl si do něj i šéf opoziční TOP09 Miroslav Kalousek, kterému prý také zemřel jeho pes. Bělobrádek později přidal další diskutovaný status. Píše v něm o fotce s vozíčkářem, který prý snad není „nácek“.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.