Index vlivu Pavel Bělobrádek - Index vlivu v politice

 
 
MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA (* 25. prosince 1976, Náchod) je český politik, od listopadu 2010 předseda KDU-ČSL. V říjnu 2013 se mu podařilo tuto stranu přivést zpátky do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, a stal se tak poslancem.
 

Věřím, že Babiš kauzy vysvětlí. Zemana podpoříme jen v případě kandidatury někoho, jako je Okamura, říká Bělobrádek

Považuji za minimální možnost, že by se kvůli kauzám ministra financí Babiše rozpadla vládní koalice, spoléhám na pana vicepremiéra Babiše, že se s tím porve a všechno vysvětlí, říká vicepremiér vlády a předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. Dodává, že je zvědavý na to, jak ministr financí Andrej Babiš své kauzy vysvětlí. Koalice KDU-ČSL se STAN má podle jeho slov šanci získat ve volbách dost hlasů. Strana údajně nepostaví svého kandidáta v boji o Hrad, ale může podpořit někoho z kandidátů.

 

Pavel Bělobrádek aktuálně...

Pořadí: 8Index vlivu: 1
Chart.
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
7.6Vliv / význam klesá
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
7.26Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
8.228Vliv / význam roste
 

Jak nás Pavel Bělobrádek ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Pavel Bělobrádek ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Pavel Bělobrádek ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Pavel Bělobrádek v poslední době

 

29. března 2017

Věřím, že Babiš kauzy vysvětlí. Zemana podpoříme jen v...

Zdroj IHNED.cz ze dne 29. 3. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Považuji za minimální možnost, že by se kvůli kauzám ministra financí Babiše rozpadla vládní koalice, spoléhám na pana vicepremiéra Babiše, že se s tím porve a všechno vysvětlí, říká vicepremiér vlády a předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. Dodává, že je zvědavý na to, jak ministr financí Andrej Babiš své kauzy vysvětlí. Koalice KDU-ČSL se STAN má podle jeho slov šanci získat ve volbách dost hlasů. Strana údajně nepostaví svého kandidáta v boji o Hrad, ale může podpořit někoho z kandidátů.

27. března 2017

Bělobrádek premiérem? Politolog: Slabá vábnička „třetí síly“...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 3. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Starostové a nezávislí si v sobotu odhlasovali koaliční spolupráci s lidovci. A právě šéf KDU-ČSL Pavel Bělobrádek se má stát volebním lídrem koalice, a zároveň tedy adeptem na příštího premiéra. Je to reálné? Podle politologa je to docela slabá vábnička na voliče nového uskupení, které chce být „třetí silou“. 

25. března 2017

Bělobrádek: Tykačka s Babišem? To Čunkovi u lidovců nepomůže

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 25. 3. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Jsou tu statisíce voličů, kterým se už zajídá destrukce politického systému v podání Andreje Babiše, říká v rozhovoru pro Právo šéf KDU-ČSL Pavel Bělobrádek.

23. března 2017

Výhodou Havlíčka bude znalost úřadu, míní politici

Zdroj Tyden.cz ze dne 23. 3. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Výhodou kandidáta na ministra průmyslu a obchodu Jiřího Havlíčka je znalost chodu úřadu, myslí si místopředseda vlády Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL).

Havlíček bude novým ministrem průmyslu a obchodu

Zdroj Tyden.cz ze dne 23. 3. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Výhodou kandidáta na ministra průmyslu a obchodu Jiřího Havlíčka je znalost chodu úřadu, myslí si místopředseda vlády Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL). Podle ministra financí a předsedy ANO Andreje Babiše bude mít Havlíček nelehkou pozici, protože na několik obtížných úkolů má jen pár měsíců. Šéf ODS Petr Fiala si myslí, že změna několik měsíců před volbami přišla příliš pozdě.

Dohodu lidovců a STAN o koalici znejisťuje boj o šéfa KDU-ČSL

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 3. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Nechápu, kam jsme spěchali. Byl jsem pro, ale s třesoucí se rukou. 66 dní před volbami se odevzdávají kandidátky, do té doby máme mnoho měsíců. Tak pravil zlínský hejtman za KDU-ČSL Jiří Čunek vzápětí poté, co jeho strana těsně kývla na koalici s hnutím STAN. A šéf lidovců Pavel Bělobrádek se teď proti tomu ohradil.
    Další články k tématu:
  • Lidovci těsně schválili koalici se STAN, stejně jako před tím Starostové

21. března 2017

Lidovcům z Moravy koalice se Starosty vadí. Bělobrádek jim...

Zdroj IHNED.cz ze dne 21. 3. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Lidovci v krajích jsou ohledně předvolební dohody se Starosty rozděleni. Zatímco v Čechách koalici vítají, na Moravě jsou proti. "Naší povinností je teď vysvětlovat, proč to má smysl," uvedl předseda strany Pavel Bělobrádek.

20. března 2017

Bělobrádek: Být třetí mě nikdy nebavilo, chceme být v...

Zdroj IHNED.cz ze dne 20. 3. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Vedení Starostů a lidovců posvětilo o víkendu společnou kandidaturu obou stran v jedné předvolební koalici. Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek připouští, že v jeho straně existují i významné hlasy proti tomuto spojenectví. Šéf lidovců je přesto přesvědčen, že případné rozpory se podaří vyjasnit a koalice snadno překoná potřebných deset procent.

Babiš chystá smršť dopisů. Kvůli dluhopisům napíše Sobotkovi...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 3. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Ministrovi financí Andreji Babišovi (ANO) se nelíbí usnesení poslanců. Ti požadují, aby do konce dubna vyvrátil podezření z daňových úniků. Že napíše kvůli tomu dopis Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD), řekl Blesk.cz již dříve. Dopisů od Babiše se však dočkají i vicepremiér Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) či předseda Sněmovny Jan Hamáček (ČSSD). Babiš to oznámil na dnešní tiskové konferenci na svém ministerstvu.

Bělobrádek: Pod deset procent mi to nevychází

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 20. 3. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Součet preferencí je iracionální, je třeba se dívat na výsledky voleb. Pod deset procent mi to nevychází, řekl Právu k plánované koalici se STAN předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek.

19. března 2017

Dost mocenskému monopolu Babiše, burcuje Bělobrádek po...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 3. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

KDU-ČSL se už nemůže spokojit s tím, že bude hrát roli jazýčku na vahách. Pokud chce zabránit monopolizaci moci, musí být silným hráčem. A tomu může lidovcům pomoci koalice s hnutím Starostové a nezávislí (STAN). V článku na internetových stránkách KDU-ČSL to uvedl lidovecký předseda Pavel Bělobrádek. Zároveň napsal, že z hodnotového hlediska volební koalice pro lidovce žádný problém nepředstavuje.

18. března 2017

Čunka se nebojím, vzkázal Bělobrádek. Na souboj s ním se těší

Zdroj Tyden.cz ze dne 18. 3. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Předseda lidovců Pavel Bělobrádek na sobotní celostátní konferenci v Jihlavě novinářům řekl, že se případné kandidatury Jiřího Čunka na šéfa strany nebojí.

Lidovci půjdou do parlamentních voleb se STAN

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 18. 3. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Lidovci a hnutí Starostové a nezávislí (STAN) půjdou do podzimních sněmovních voleb v koalici. S dohodou dnes souhlasilo vedení Starostů a následně ji schválila i celostátní konference KDU-ČSL. S konečnou platností o vstupu do koalice rozhodne za týden sněm Starostů v Praze. Rozhodnutí svých stran o společném postupu ve volbách uvítali předsedové obou subjektů Petr Gazdík (STAN) a Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL).

17. března 2017

„Být spolu ve vládě není rozkoš.“ Bělobrádka štvou...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 3. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Neklid v řadách vládní koalice opět rozdmýchala kauza korunových dluhopisů, které vicepremiér Andrej Babiš (ANO) nakoupil od Agrofertu. Do Babiše se opřel i šéf KDU-ČSL a vicepremiér Pavel Bělobrádek, podle kterého vrhají spekulace o údajných „daňových podvodech“ špatné světlo na celou vládu. Babiš označil jako novum, že do něj šijí i lidovci. A nemlčí ani ČSSD. Její 1. místopředseda Milan Chovanec tvrdí, že do vlády s Babišem v čele by nešel.

16. března 2017

Už není čas, zní od lidovců i Starostů. O možné koalici...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 3. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Po jednání vedení hnutí Starostové a nezávislí (STAN) a KDU-ČSL v Lipnici nad Sázavou, které se uskuteční v pátek a v sobotu, by mělo být jasné, zda obě uskupení půjdou do voleb společně, nebo ne. Řekl to místopředseda STAN Vít Rakušan, podobně se už dřív vyjádřil i předseda lidovců Pavel Bělobrádek.

15. března 2017

POLITIKA: Jak zmenšit počet zákonů...

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 15. 3. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Místopředseda vlády Pavel Bělobrádek se na Twitteru pochlubil, že nečte zákony, pro které hlasuje. Také o jeho aktivitách na Twitteru by se dala napsat humoreska, ale v Laissez Faire nás vždy zajímalo, zda existují mechanismy, jak omezit rostoucí počet předpisů.

Babiš dostal ultimátum: Musí „věrohodně“ vysvětlit nákup...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 3. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Poslanecká sněmovna uložila Andreji Babišovi (ANO), aby do konce dubna „věrohodně“ vysvětlil záležitost kolem korunových dluhopisů, které získal od firmy Agrofert. O Babišovi se ve středu jednalo ve Sněmovně – bez Babiše, který vyrazil slavnostně otevírat nový úsek D3 na jih Čech. Za „pohrdání“ to označil Miroslav Kalousek (TOP 09). Vysvětlení požaduje i Babišův koaliční partner Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL).

14. března 2017

Je to lex Babiš na druhou, kritizuje Bělobrádek návrh na...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 14. 3. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Andrej Babiš se změnou zákona, jež by dodatečně zdanila korunové dluhopisy, snaží řešit osobní situaci, prohlásil Pavel Bělobrádek. Kolem financí šéfa ANO je podle předsedy lidovců více otazníků. O nesrovnalostech vyplývajících ze zveřejněných „auditů“ příjmů ministra financí informoval Český rozhlas. Babiš výtky odmítl, rozdíl prý způsobila chyba účetní.
    Další články k tématu:
  • Babiš ukázal audit o svých příjmech. Není podle mezinárodních standardů

Bělobrádek: Babiš chce zdaněním dluhopisů řešit osobní...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 14. 3. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Vicepremiér Andrej Babiš (ANO) se změnou zákona, která by dodatečně zdanila korunové dluhopisy, snaží řešit svou osobní situaci. Řekl to dnes vicepremiér a předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. Lidovci jsou podle něj z Babišova pozměňovacího návrhu k zákonu, který má zavést úlevy pro dárce krve, na rozpacích. Přičlenění návrhu k úlevám pro dárce krve se nelíbí ani ČSSD. Opoziční TOP 09 považuje Babišův postup za nemravný. Komunisté podpoří Babišův návrh i normu jako celek.

Lex Babiš na druhou! diví se lidovci návrhu šéfa ANO

Zdroj Tyden.cz ze dne 14. 3. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Vicepremiér Andrej Babiš se změnou zákona, která by dodatečně zdanila korunové dluhopisy, snaží řešit svou osobní situaci, míní vicepremiér a předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. Lidovci jsou podle něj z Babišova pozměňovacího návrhu k zákonu, který má zavést úlevy pro dárce krve, na rozpacích. Opoziční TOP 09 považuje Babišův postup za nemravný.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.