Index vlivu Pavel Bělobrádek - Index vlivu v politice

 
 
MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA (* 25. prosince 1976, Náchod) je český politik, od listopadu 2010 předseda KDU-ČSL. V říjnu 2013 se mu podařilo tuto stranu přivést zpátky do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, a stal se tak poslancem.
 

Bělobrádkův úřad situaci ve výzkumu nezlepšil, nová vládní rada má mnohem větší dynamiku, říká šéf Technologické agentury Očko

Úřad vicepremiéra pro výzkum, který za minulé vlády zastával Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL), nepřinesl podle předsedy Technologické agentury ČR (TA ČR) Petra Očka očekávané výsledky, třebaže agentuře umožnil řadu příležitostí. Problém Očko vidí v zastaralém zákonu o podpoře výzkumu, který mimo jiné neumožňuje soukromým firmám dělat řadu věcí a komplikuje práci i samotné agentuře. Očko věří, že se s novou vládní Radou pro výzkum, vývoj a inovace situace zlepší, má podle něj zřetelně větší dynamiku.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
17.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
18.6Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
7.347Vliv / význam klesá
 

Jak nás Pavel Bělobrádek ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Pavel Bělobrádek ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Pavel Bělobrádek ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Pavel Bělobrádek v poslední době

 

19. února 2018

Bělobrádkův úřad situaci ve výzkumu nezlepšil, nová vládní...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 19. 2. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Úřad vicepremiéra pro výzkum, který za minulé vlády zastával Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL), nepřinesl podle předsedy Technologické agentury ČR (TA ČR) Petra Očka očekávané výsledky, třebaže agentuře umožnil řadu příležitostí. Problém Očko vidí v zastaralém zákonu o podpoře výzkumu, který mimo jiné neumožňuje soukromým firmám dělat řadu věcí a komplikuje práci i samotné agentuře. Očko věří, že se s novou vládní Radou pro výzkum, vývoj a inovace situace zlepší, má podle něj zřetelně větší dynamiku.

13. února 2018

Olympiáda politiků: Běžkař Zeman, Klaus a Babiš „řádí“ na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 2. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Prezident Miloš Zeman (73) je vyznavačem běžek, exprezident Václav Klaus (76) brázdí české i alpské svahy na sjezdovkách, do zahraničí již letos na hory vyrazil i premiér Andrej Babiš (63, ANO) s manželkou Monikou, který pravidelně navštěvuje oblíbené středisko v Rakousku. A co další lídři parlamentních stran? Petr Gazdík (43, STAN) byl coby učitel lyžařským instruktorem, rodák ze severu Čech Ivan Bartoš (37, Piráti) na lyžích vyrostl a svůj vztah k zimním sportům Blesk Zprávám objasnili i Pavel Bělobrádek (41, KDU-ČSL), Petr Fiala (53, ODS), Vojtěch Filip (63, KSČM), Jiří Pospíšil (42, TOP 09) či Tomio Okamura (45, SPD). Pozastavili se však i nad tím, zda jim vadí, že na olympiádě nemá Česko zastoupení v podobě prezidenta či premiéra.

12. února 2018

Důstojný ústup? Bělobrádek chce přejít do Senátu, podpořit...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 2. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Předseda lidovců Pavel Bělobrádek přiznal, že bude na podzim usilovat o přesun ze Sněmovny do Senátu. Na jeho cestě by ho mohla podpořit i konkurenční TOP 09, obě strany spolu totiž budou podporu napříč všemi okrsky řešit. Šéf Topky Jiří Pospíšil navíc přiznal, že v případě Bělobrádka nemá s podporou problém, pokud to odsouhlasí i jeho spolustraníci. Předseda poslanců KDU-ČSL Jan Bartošek dokonce řekl, že věří v dohodu. Může jít o důstojný ústup, míní politolog Josef Mlejnek.

8. února 2018

Čunek přiznal domácí krizi, hrozí rozvod? Bělobrádek míří...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 2. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek chce Sněmovnu vyměnit za Senát. Přiznal to pro Blesk Zprávy, jedním z důvodů je i rodina. Byl by tak kolegou třeba spolustraníka a zlínského hejtmana Jiřího Čunka, který proti němu kandidoval na posledním sjezdu. I Čunek teď řeší rodinu, pro web Expres.cz přiznal problémy v manželství. Rozvod si ale zatím nepřipouští, doplnil pro Blesk Zprávy.

7. února 2018

Šéf lidovců Bělobrádek bude na Náchodsku kandidovat do Senátu

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 7. 2. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Předseda KDU-ČSL a bývalý vicepremiér Pavel Bělobrádek bude v podzimních senátních volbách usilovat o post senátora za volební obvod Náchod. Bělobrádek je nyní poslancem a zastupitelem Náchoda a Královéhradeckého kraje.
    Další články k tématu:
  • Senátorem bude starosta Vrchlabí, Hlavatý ve vrcholné politice končí

27. ledna 2018

Bělobrádek blahopřál Zemanovi, dle Hermana vyhrála lež a...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 27. 1. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Praha - Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek blahopřál Miloši Zemanovi k vítězství v prezidentských volbách. Zároveň na twitteru uvedl, že doufá v to, že Zeman bude více spojovat společnost...

12. ledna 2018

ZÁZNAM: Poslední debata před volbami. Byla přímá volba dobrý...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 1. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Česko bude dnes podruhé v historii přímo volit hlavu státu. Byla přímá volba dobrý tah? Nelitují politici svého rozhodnutí? A koho favorizují představitelé parlamentních stran? Pozvání přijali: Karla Šlechtová za Hnutí ANO, Michal Chovanec (ČSSD), Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL), Stanislav Gospič (KSČM), Petr Gazdík (STAN), Daniela Filipiová (ODS) a Jiří Pospíšil (TOP 09).

11. ledna 2018

Vysíláme živě ve 12:00: Poslední debata před volbami. Byla...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 1. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Česko bude dnes podruhé v historii přímo volit hlavu státu. Byla přímá volba dobrý tah? Nelitují politici svého rozhodnutí? A koho favorizují představitelé parlamentních stran? Pozvání přijali: Karla Šlechtová za Hnutí ANO, Michal Chovanec (ČSSD), Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL), Stanislav Gospič (KSČM), Petr Gazdík (STAN) a Jiří Pospíšil (TOP 09).

Bělobrádek promluvil o selhání Babiše a Zemana. „Na urážky...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 1. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Mluví o blamáži či kabaretu ve Sněmovně. Šéf lidovců Pavel Bělobrádek se naváží do Miloše Zemana a Andreje Babiše za jejich „manažerské selhání“. A kritikou nešetří ani v momentě, kdy přijde řeč na zdanění finančních náhrad za církevní restituce. Bělobrádek po posledním sněmovním dění zkrátka nešetří kritikou. Na druhou stranu upozorňuje, že by si Česko zasloužilo většinovou vládu. A do ní by lidovci usedli rádi, za splnění určitých podmínek.

10. ledna 2018

Opozice vysvětlila, proč nepodpoří Babiše. Jeho minulost mě...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 10. 1. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Občanští demokraté nynější vládu podle svého předsedy Petra Fialy ve Sněmovně nepodpoří, neboť se na ní domluvili jen prezident Miloš Zeman a předseda vlády a ANO Andrej Babiš. Předseda KSČM Vojtěch Filip uvedl, že vládní program nenaplňuje hlavní záměry komunistické strany. Vyjádřil ale ochotu komunistů k dalšímu jednání s ANO. Podobně dnes vystoupil také předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek.

19. prosince 2017

Lidovci mě nechtějí, potvrzuje po jednání premiér Babiš

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 19. 12. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Lidovci na dnešní schůzce s hnutím ANO trvali na tom, že nemohou uvažovat o vládě s ANO, ve které by byl premiérem předseda hnutí Andrej Babiš. Babiš to dnes řekl po jednání s představiteli KDU-ČSL, na kterém usiloval o zisk podpory pro svůj menšinový kabinet. Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek před novináři označil programové prohlášení za nerealistické.

15. prosince 2017

Bělobrádek a Sobotka se uhnízdili ve vedení komisí. Odkývala...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 12. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Bývalý vicepremiér Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) povede sněmovní komisi pro kontrolu činnosti Bezpečnostní informační služby. Někdejšího premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD) v pátek Sněmovna zvolila do čela stálé parlamentní delegace do Středoevropské iniciativy. Výsledky tajné volby oznámil předseda volební komise Martin Kolovratník (ANO).  

Bělobrádek povede komisi pro BIS. Na NBÚ dohlédne Rozner z...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 15. 12. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Bývalý vicepremiér Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) povede sněmovní komisi pro kontrolu činnosti Bezpečnostní informační služby. Někdejšího premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD) dnes Sněmovna zvolila do čela stálé parlamentní delegace do Středoevropské iniciativy. Výsledky tajné volby oznámil předseda volební komise Martin Kolovratník (ANO).

Bělobrádek dohlédne na BIS, Rozner povede kontrolní orgán NBÚ

Zdroj Tyden.cz ze dne 15. 12. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Bývalý vicepremiér Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) povede sněmovní komisi pro kontrolu činnosti Bezpečnostní informační služby.

13. prosince 2017

Premiér Babiš převzal agendu vědy a výzkumu, legislativu...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 12. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Na prvním zasedání vlády Andreje Babiše se stal ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) také šéfem legislativní rady vlády. Vedení rady pro vědu a výzkum převzal sám premiér a šéf hnutí ANO Babiš. Dosud tyto dvě agendy zastávali ministr pro lidská práva Jan Chvojka (ČSSD) a vicepremiér Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL). Jednacím dnem nové vlády bude středa, znovu se kabinet ale sejde v pondělí. Svoje legislativní priority mají noví ministři předložit do 5. ledna.

Pelikán povede legislativu, vědu a výzkum si pod sebe stáhl...

Zdroj Tyden.cz ze dne 13. 12. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) se ve středu stal šéfem legislativní rady vlády. Vedení rady pro vědu a výzkum převzal na prvním zasedání vlády premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Dosud tyto dvě agendy zastávali ministr pro lidská práva Jan Chvojka (ČSSD) a vicepremiér Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL). O prvních rozhodnutích vlády informoval na tiskové konferenci Babiš.

29. listopadu 2017

Posunuli jsme zemi dopředu, byly to čtyři roky růstu, loučil...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 29. 11. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Jako úspěšnou vidí svou končící vládu premiér Bohuslav Sobotka z ČSSD. „Vláda byla úspěšná, to není samozřejmé,“ přidal se vicepremiér za ANO Richard Brabec. „Jeden premiér vydržel celou dobu, nestávalo se to v minulosti příliš často. Musím říci, že jsem byl i trochu nostalgický,“ dodal vicepremiér a šéf lidovců Pavel Bělobrádek.
    Další články k tématu:
  • Sobotkův kabinet podal demisi. Babišova vláda bude mazec, řekl Brabec
  • Babiš přinesl Zemanovi jména ministrů, budou mezi nimi čtyři ženy

27. listopadu 2017

Bělobrádek: Nebudeme fíkový list pro Babiše

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 27. 11. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek Právu řekl, že byli ochotní s ANO o vládě jednat, ale nedostali možnost. Andrej Babiš podle něj zvolil taktiku chudáčka, se kterým nikdo nechce do vlády jít, a bude chtít v předčasných volbách získat většinu.

25. listopadu 2017

Bělobrádek: TOP 09 byla vůči KDU-ČSL někdy příliš agresivní

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 25. 11. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

V minulých letech zaznívalo ze strany TOP 09 vůči KDU-ČSL mnoho věcí, které byly zbytečné, agresivní a které neměla ani jedna ze stran zapotřebí. Na dnešním sněmu TOP 09 to řekl předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek

Bělobrádek na sněmu TOP 09: Fúze? Všechno má svůj čas

Zdroj Tyden.cz ze dne 25. 11. 2017  •  Pavel Bělobrádek  •  0

V minulých letech zaznívalo ze strany TOP 09 vůči KDU-ČSL mnoho věcí, které byly zbytečné, agresivní a které neměla ani jedna ze stran zapotřebí. Na sněmu TOP 09 to řekl předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. Vyslovil se pro to, aby spolu obě strany hovořily a nevzkazovaly si věci přes média.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.