Index vlivu Pavel Rychetský - Index vlivu v politice

Pavel Rychetský
 
 

Hrad polevil, po měsíci čekání svolil ke schůzce Zemana s šéfem Ústavního soudu Rychetským. Setká se s ním ale až v půlce června

Již počátkem dubna požádal předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský o schůzku s prezidentem Zemanem. Na ní by chtěl řešit obsazení nejvyšších postů v justici. Koncem září totiž končí mandát předsedovi nejvyššího správního soudu Josefu Baxovi a blíží se i doba, kdy skončí sám Rychetský v čele Ústavního soudu. Prezident ke schůzce svolil až po takřka po měsíci a se schůzkou nespěchá; Rychetského si pozval až na půlku června.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
24.43Vliv / význam klesá
 

Jak nás Pavel Rychetský ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Pavel Rychetský v poslední době

 

2. května 2018

Hrad polevil, po měsíci čekání svolil ke schůzce Zemana s...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 2. 5. 2018  •  Pavel Rychetský  •  0

Již počátkem dubna požádal předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský o schůzku s prezidentem Zemanem. Na ní by chtěl řešit obsazení nejvyšších postů v justici. Koncem září totiž končí mandát předsedovi nejvyššího správního soudu Josefu Baxovi a blíží se i doba, kdy skončí sám Rychetský v čele Ústavního soudu. Prezident ke schůzce svolil až po takřka po měsíci a se schůzkou nespěchá; Rychetského si pozval až na půlku června.

20. dubna 2018

Naše civilizace prožívá krizi, je svým způsobem...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 20. 4. 2018  •  Pavel Rychetský  •  0

Přestože mu v srpnu bude 75 let, každý týden prohání míček na tenisových kurtech. "Odpadají i mladší partneři a musíme shánět do deblu náhradu," říká. Vášnivý kuřák Pavel Rychetský chce vést Ústavní soud minimálně do roku 2020.

19. dubna 2018

Rychetský doufá v účast Zemana na oslavě Československa v...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 19. 4. 2018  •  Pavel Rychetský  •  0

Brno - Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský by si přál, aby se prezident Miloš Zeman 24. října zúčastnil slavnosti ke 100. výročí Československa. Ústavní soud ji uspořádá ve...

18. dubna 2018

Zrušení protikuřáckého zákona neprošlo. Rychetský:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 18. 4. 2018  •  Pavel Rychetský  •  0

Úplný zákaz kouření v restauracích nadále platí. Ústavní soud ale udělal v protikuřáckém zákoně jiné dílčí škrty. Zákon zkoumal z podnětu senátorů. Zákaz kouření v hospodách podle soudu není nepřípustným zásahem do práv lidí, Pavel Rychetský uvedl, že však nejde o jediné či nejlepší možné řešení.

Ústavní soud cigarety do restaurací nevrátil. Dílčí části...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 18. 4. 2018  •  Pavel Rychetský  •  0

Jen částečně vyhověl Ústavní soud (ÚS) stížnosti skupiny senátorů, kteří se na něj obrátili s žádostí o zrušení části protikuřáckého zákona. Úplný zákaz kouření v restauracích totiž platí stále, kuřárny nevzniknou. Zúží se však zákaz prodeje alkoholu na akce výhradně pro děti. Oznámil to předseda ÚS Pavel Rychetský.

Rychetský se marně dobývá k Zemanovi. Chce provést rošádu na...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 18. 4. 2018  •  Pavel Rychetský  •  0

Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský řekl, že chce ve funkci zůstat nejméně do roku 2020. Plánuje rošádu mezi Ústavním soudem a Nejvyšším správním soudem, zatím ale marně žádá o schůzku prezidenta Miloše Zemana. Prezident může změny zablokovat například tím, že odmítne jmenovat Rychetského kandidáta předsedou Nejvyššího správního soudu.

11. dubna 2018

Jednání o nástupci. Rychetský žádá schůzku se Zemanem

Zdroj Tyden.cz ze dne 11. 4. 2018  •  Pavel Rychetský  •  0

Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský bude chtít s prezidentem Milošem Zemanem prodiskutovat svého nástupce v čele soudu.

13. března 2018

Kalouskovi nevěří osm lidí z deseti. Zeman si vedl nejlépe

Zdroj Tyden.cz ze dne 13. 3. 2018  •  Pavel Rychetský  •  0

Z nejvyšších ústavních činitelů se největší důvěře veřejnosti těší předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský a prezident Miloš Zeman.

Lidé věří Rychetskému více než Zemanovi. Propadl Kalousek

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 13. 3. 2018  •  Pavel Rychetský  •  0

Z nejvyšších ústavních činitelů se největší důvěře veřejnosti těší předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský a prezident Miloš Zeman. Oběma věří zhruba polovina lidí, uvádí aktuální průzkum Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Rozdíl je v tom, že zatímco Rychetskému nevěří 23 procent oslovených, Zemanovi takřka dvojnásobek.

Rychetský a Zeman si drží největší důvěru lidí. Nejméně věří...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 3. 2018  •  Pavel Rychetský  •  0

Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský a prezident Miloš Zeman. To jsou nejvyšší ústavní činitelé, kteří se těší největší důvěře veřejnosti. Oběma věří zhruba polovina lidí, uvádí aktuální průzkum Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Na opačném žebříku důvěryhodnosti vrcholných představitelů státu je šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek, kterému věří deset procent lidí a nevěří 82 procent respondentů. 

Lidé nejvíc věří předsedovi Ústavního soudu Rychetskému a...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 13. 3. 2018  •  Pavel Rychetský  •  0

Nejdůvěryhodnějšími ústavními činiteli jsou podle průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský a prezident Miloš Zeman. Na opačném konci žebříčku se ocitl šéf poslanců Top 09 Miroslav Kalousek. U většiny členů vlády, Parlamentu, politických stran a dalších institucí zařazených do průzkumu vyjadřovala větší část respondentů nedůvěru.

Z ústavních činitelů lidé nejvíc věří Rychetskému a...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 3. 2018  •  Pavel Rychetský  •  0

Z nejvyšších ústavních činitelů se největší důvěře veřejnosti těší předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský a prezident Miloš Zeman. Oběma věří zhruba polovina lidí, uvádí aktuální průzkum Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Zatímco Rychetskému oproti poslednímu průzkumu z loňského dubna věří o 11 procent dotázaných více, důvěra v prezidenta o čtyři procentní body klesla. Na opačném konci žebříčku skončil šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek, kterému věří deset procent lidí a nevěří 82 procent respondentů.

CVVM: Nejvíc lidí věří Rychetskému a Zemanovi, nejmíň...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 13. 3. 2018  •  Pavel Rychetský  •  0

Praha - Z nejvyšších ústavních činitelů se největší důvěře veřejnosti těší předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský a prezident Miloš Zeman. Oběma věří zhruba polovina lidí,...

CVVM: Nejvíc lidí věří Rychetskému a Zemanovi, nejmíň...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 13. 3. 2018  •  Pavel Rychetský  •  0

Praha - Z nejvyšších ústavních činitelů se největší důvěře veřejnosti těší předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský a prezident Miloš Zeman. Oběma věří zhruba polovina lidí,...

18. února 2018

Rychetský: Okamura neměl být ve vedení Sněmovny, jeho výroky...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 18. 2. 2018  •  Pavel Rychetský  •  1

Xenofobní, rasistické, neonacistické. Tak označil předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský veřejné postoje Tomia Okamury (SPD) a dalších představitelů jeho hnutí v nedělních Otázkách Václava Moravce. Kvůli dlouhodobým výrokům v tomto duchu se Okamura podle Rychetského neměl nikdy stát místopředsedou Sněmovny.

Rychetský: Okamura se neměl stát místopředsedou Sněmovny

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 18. 2. 2018  •  Pavel Rychetský  •  1

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura se vůbec neměl stát místopředsedou Sněmovny. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce to dnes řekl předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský, který označil Okamurovy veřejné postoje za neonacistické.

Rychetský: Okamura se nikdy neměl stát místopředsedou...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 18. 2. 2018  •  Pavel Rychetský  •  1

Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský v Otázkách Václava Moravce (OVM) řekl, že bylo chybou jmenovat předsedu hnutí SPD Tomia Okamuru místopředsedou sněmovny. Jeho odvolání z funkce bude požadovat část poslanců na nejbližší schůzi dolní parlamentní komory, která začne 27. února, za Okamurovy výroky o táboře v Letech. Ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) se však obává, aby nebyly jen záminkou pro vynucení odchodu nepohodlného politika.

Okamura se nikdy neměl stát místopředsedou sněmovny, jeho...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 18. 2. 2018  •  Pavel Rychetský  •  1

Názory předsedy SPD jsou rasistické, xenofobní a neonacistické. Takový člověk nepatří na post místopředsedy sněmovny, řekl předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Že se tak stalo, mrzí i ministra spravedlnosti v demisi Roberta Pelikána. Ten přitom pro Okamuru hlasoval. Sám Pelikán ale říká, že je to vina ostatních stran. Jde jen o důsledek jejich neochoty jednat s ANO.

Okamura se neměl stát místopředsedou sněmovny, řekl Rychetský

Zdroj Tyden.cz ze dne 18. 2. 2018  •  Pavel Rychetský  •  1

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura se vůbec neměl stát místopředsedou sněmovny. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce to řekl předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský, který označil Okamurovy veřejné postoje za neonacistické.

27. ledna 2018

Pavel Rychetský: Bezradná společnost plodí primitivní...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 27. 1. 2018  •  Pavel Rychetský  •  1

/FOTOGALERIE, VIDEO/ Předseda Ústavního soudu dnes patří k několika málo autoritám, jejichž slovo má skutečnou váhu. Nejen ve světě paragrafů, kde se to očekává samo sebou, ale i ve veřejném prostoru. Jeho názory jsou citovány a brány jako určité mravní memento především v otázkách, kde společnost tápe, nebo se vychyluje ze zvolené dráhy liberální parlamentní demokracie.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.