Index vlivu Petr Fiala - Index vlivu v politice

 
 

Minister školství

 
 

Minimální mzdu nezvyšovat, shodli se Bělobrádek s Fialou

Návrh šéfa odborů Josefa Středuly, aby vláda znovu zvýšila minimální mzdu na dvanáct tisíc korun, neuspěl ani u vůdce opoziční ODS Petra Fialy, ani u zástupce vlády, vicepremiéra Pavla Bělobrádka (KDU-ČSL).

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
8.9Vliv / význam klesá
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
9.15Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
12.153Vliv / význam roste
 

Jak nás Petr Fiala ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Petr Fiala ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Petr Fiala ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Petr Fiala v poslední době

 

23. dubna 2017

Minimální mzdu nezvyšovat, shodli se Bělobrádek s Fialou

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 23. 4. 2017  •  Petr Fiala  •  0

Návrh šéfa odborů Josefa Středuly, aby vláda znovu zvýšila minimální mzdu na dvanáct tisíc korun, neuspěl ani u vůdce opoziční ODS Petra Fialy, ani u zástupce vlády, vicepremiéra Pavla Bělobrádka (KDU-ČSL).

22. dubna 2017

ODS představila lídry podzimních voleb. Kandidáta na Hrad...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 22. 4. 2017  •  Petr Fiala  •  0

Do říjnových sněmovních voleb půjdou jako lídři občanských demokratů předseda Petr Fiala na jihu Moravy, poslankyně Jana Černochová v Praze či Zbyněk Stanjura v Moravskoslezkém kraji. Vyslat chce ODS do Sněmovny jako jedničky i komunální politiky. Tým dnes představila na programové konferenci v pražském Národním domě na kandidátkách budou i zástupci Strany soukromníků. 

ODS představila volební program. Slibuje zvyšování platů,...

Zdroj IHNED.cz ze dne 22. 4. 2017  •  Petr Fiala  •  0

Občanští demokraté představili program pro říjnové parlamentní volby. Mezi základními tématy programu je zavedení paušální daně, povinnost úřadů sdílet informace mezi sebou nebo zrušení EET. Předseda strany Petr Fiala naznačil, že ODS v prezidentské volbě nepodpoří žádného z osud ohlášených kandidátů.

Sliby ODS: nízké daně a konec populistům

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 22. 4. 2017  •  Petr Fiala  •  0

Jako demokratickou alternativu stávající levicově-populistické vlády představil současnou ODS na její dnešní konferenci předseda strany Petr Fiala. Strana v Národním domě na pražských Vinohradech představuje program pro říjnové parlamentní volby, který je založený na snížení daní, antibyrokratických opatřeních, bezpečnosti a zkvalitnění vzdělávání.

Fiala: ODS chce po volbách vystřídat levicově-populistickou...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 22. 4. 2017  •  Petr Fiala  •  0

Praha - Jako demokratickou alternativu stávající levicově-populistické vlády představil současnou ODS na její dnešní programové konferenci předseda občanských demokratů Petr Fiala....

Fiala: ODS chce po volbách vystřídat levicově-populistickou...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 22. 4. 2017  •  Petr Fiala  •  0

Praha - Jako demokratickou alternativu stávající levicově-populistické vlády představil současnou ODS na její dnešní programové konferenci předseda občanských demokratů Petr Fiala....

Sobotka spí, Babiš sní. Česku hrozí pád na dno, burcuje ODS

Zdroj Tyden.cz ze dne 22. 4. 2017  •  Petr Fiala  •  0

Jako demokratickou alternativu stávající levicově-populistické vlády představil současnou ODS na její programové konferenci předseda občanských demokratů Petr Fiala.

19. dubna 2017

ODS chce zvýšit čisté příjmy zaměstnanců o 7 procent....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 19. 4. 2017  •  Petr Fiala  •  0

Návrh, aby zaměstnanci platili 15procentní sazbu místo ze superhrubé mzdy nově z hrubé mzdy, bude obsahovat volební program ODS. Jejich čisté příjmy by se tak měly zvýšit v průměru o sedm procent, řekli novinářům ve středu zástupci strany v čele s předsedou Petrem Fialou. Volební program bude strana schvalovat na sobotní programové konferenci.

ODS slibuje zvýšení čistých mezd zaměstnanců o sedm procent

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 19. 4. 2017  •  Petr Fiala  •  0

Daňový balíček, kterým chce oslovit voliče v letošních parlamentních volbách, představila ve středu opoziční ODS. Navrhuje zavedení patnáctiprocentní sazby z hrubé mzdy namísto superhrubé, což podle šéfa strany Petra Fialy povede ke zvýšení čisté mzdy zaměstnanců průměrně o 7 procent.
    Další články k tématu:
  • Není třeba daně zvyšovat, odmítli Babiš, ODS i KDU-ČSL nový plán ČSSD
  • ODS sází na agenturu, která pomohla na Slovensku vyhrát Kiskovi
  • ODS si do voleb vytkla cíl porazit nesmysly a koblihy. Odmítá vyšší daně
  • ODS navrhla nižší spotřební daň u piva. Populismus to není, ujišťuje Fiala
  • Spolupracujme všechny strany od středu doprava, vybízí šéf ODS Fiala

13. dubna 2017

ODS je žádaná koaliční nevěsta. Náruč liberálům ale neotvírá

Zdroj IHNED.cz ze dne 13. 4. 2017  •  Petr Fiala  •  0

Kdysi odepsaná ODS je po tříleté karanténě na koni. Chce vládnout a klade si podmínky. Kvůli ostře vyhraněným postojům však zůstává jen jednou z menších partají na pravici. Ke skalnímu jádru se zatím nepřidávají zběhlí příznivci z ANO nebo TOP 09. Předseda Petr Fiala zdůrazňuje nebývale vysoký koaliční potenciál ODS: Od loňska je v deseti krajských vládách a aktuálně jedná o jihočeské koalici.

11. dubna 2017

Babiš musel zhubnout, Šlechtová zas vyrazila na skate:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 4. 2017  •  Petr Fiala  •  0

Hubnutí, méně formální oblečení, usměvavé oholené tváře. Trochu té lidskosti a volič na prvním místě – alespoň na billboardech. Politici prostě ladí, jak zaujmout. Na plakáty už se fotil šéf ODS Petr Fiala, svou vizi z plakátů představuje také oholený vicepremiér Andrej Babiš (ANO) a ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL) zas pokračuje v charitativních koncertech. Volby budou přitom až 20. a 21. října. 

9. dubna 2017

Marqet: Nenatáčeli jsme skladby s tím, že je nutně budou...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 9. 4. 2017  •  Petr Fiala  •  0

Marqet je Markéta Plecháčová (31), zpěvačka taneční skupiny Verona. Kromě působení v ní chystala čtyři roky své první sólové album. Po třech singlech ho vydala letos v únoru a dostalo název Me. Jejím kolegou, producentem a spoluaranžérem je hudebník Luděk Fiala, známý ze skupiny Decline. Produkoval rovněž poslední alba Petra Muka a byl i jeho spoluhráčem v kapele.

8. dubna 2017

Radim Fiala z Ordinace: Díky seriálu jsem zaplatil dluhy a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 4. 2017  •  Petr Fiala  •  0

V seriálu Ordinace v růžové zahradě hraje Radim Fiala (46) od roku 2009. Paradoxně roli MUDr. Petra Hanáka vůbec hrát nechtěl, ale nepříliš dobrá finanční situace mu rychle změnila názor.

7. dubna 2017

Fiala: Zrušíme daň z nabytí nemovitosti a silniční daň

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 7. 4. 2017  •  Petr Fiala  •  0

Občanská demokratická strana (ODS) odhalí program, s nímž půjde do sněmovních voleb, až 22. dubna. Lídr ODS Petr Fiala ovšem v rozhovoru Novinkám přiznal, že součástí bude zrušení silniční daně a daně z nabytí nemovitosti. Také se v programu chtějí vrátit ke dvěma sazbám DPH. Ve volbách chce ODS získat silný mandát, aby zabránila Česku v pádu na politické dno.

6. dubna 2017

Doktoři z televizního seriálu si odskočili pokřtít erotický...

Zdroj Boomba.cz ze dne 6. 4. 2017  •  Petr Fiala  •  0

Úspěšná autorka erotických románů Markéta Harasimová vydala 4. dubna v pořadí již třináctou knihu, kterou nazvala Poháry touhy. Křest v pražském Paláci knih Luxor, na kterém se červenal, při čtení ukázek z knihy, nejeden fanoušek, si nenechali ujít ani herci Jan Čenský, Radim Fiala, Michal Šeda, či zpěvák Dalibor Janda, kteří knihu pokřtili.Emotivní příběh kombinuje milostné peripetie hlavní hrdinky a mystický prvek věcí mezi nebem a zemí, přičemž autorka vycházela z vlastního zážitku. Kniha nabízí erotická dobrodružství a napínavé okamžiky, ale také osobitý humor spjatý s vinařským prostředím. „Mé romány charakterizují erotické prvky, už proto, že milování zkrátka patří k životu a příběh odlehčí, zlidští. Je to vůbec poprvé, co jsem do děje přidala mystiku. Můj záměr je, aby se od sebe mé knihy něčím odlišovaly a nabídly čtenářům pokaždé něco trochu jiného,“ prozradila sexy Harasimová s tím, že už má rozepsaný čtrnáctý román.Knihu Poháry touhy pokřtili herci Jan Čenský, Radim Fiala, Michal Šeda a zpěvák Dalibor Janda, kterého na akci doprovodila dcera Jiřina. „Potěšilo mě, že pozvání ke křtu přijali pánové, kteří s knihou mají něco společného. Významnou roli v románu má lékař a Honza Čenský i Radim Fiala se na obrazovce objevují v bílých pláštích často. Písně Dalibora Jandy zase ladí s mou tvorbou milostnými motivy a Michal Šeda je prototypem jednoho z hlavních hrdinů,“ vysvětluje spisovatelka.Před samotným křtem a autogramiádou nejprve kmotři přečetli ukázky z knihy. Radim Fiala si následně posteskl, že se mu erotické scény v divadle i televizi poněkud vyhýbají. Michal Šeda prozradil, že ačkoliv jednu natáčel, nevzpomíná na to právě v nejlepším. I herec a moderátor Jan Čenský potvrdil, že natáčení postelových scén bývá dřina, především musí-li se opakovat a ještě se u toho štáb vždy značně rozroste.Před rozpáleným davem zazpívala studentka konzervatoře Vilemína Marhoulová dvě písničky a mohlo se oficiálně křtít, jak jinak než sektem. „Já bych této erotické knížce a jejím čtenářům popřál, že až budou dělat »oné«, aby neměli srdce zjihlé a neměli potíže,“ parafrázoval Jan Čenský text písničky „Dělání“, kterou zpíval v pohádce „Princové jsou na draka“.„Této šarmantní dámě bych popřál, aby jí psaní takovýchto knížek vydrželo. Když pak přibývá ten věk, tak se to píše jinak, možná i hůř. Já sám teď už nejsem zrovna erotik, ale spíše sklerotik,“ usmíval se zpěvák Dalibor Janda.Na závěr křtu čekalo autorku překvapení, když moderátorka Petra Zajíčková ohlásila, že Markéta Harasimová slaví 6. dubna kulaté narozeniny. Nato obdržela dort, květiny, kmotři jí zapěli „Hodně štěstí, zdraví“ a samozřejmě popřáli vše nejlepší. Sama oslavenkyně si k narozeninám nadělila vlastní nakladatelství, jež pojmenovala MaHa. Poháry touhy jsou první knihou, která v něm vyšla.

23. března 2017

Havlíček bude novým ministrem průmyslu a obchodu

Zdroj Tyden.cz ze dne 23. 3. 2017  •  Petr Fiala  •  0

Výhodou kandidáta na ministra průmyslu a obchodu Jiřího Havlíčka je znalost chodu úřadu, myslí si místopředseda vlády Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL). Podle ministra financí a předsedy ANO Andreje Babiše bude mít Havlíček nelehkou pozici, protože na několik obtížných úkolů má jen pár měsíců. Šéf ODS Petr Fiala si myslí, že změna několik měsíců před volbami přišla příliš pozdě.

17. března 2017

Ať Zimola vysvětlí nákup chaty na Lipně! tlačí Fiala na...

Zdroj Tyden.cz ze dne 17. 3. 2017  •  Petr Fiala  •  0

Předseda ODS Petr Fiala vyzval premiéra Bohuslava Sobotku, aby přiměl jihočeského hejtmana Jiřího Zimolu k věrohodnému vysvětlení nákupu rekreačního objektu v Lipně nad Vltavu. Zimola si tam dal stavět dům, jenž zatím patří předsedovi představenstva jihočeských nemocnic Martinu Bláhovi.

11. března 2017

ODS šije do ČSSD: Divadelní spory Sobotky s Babišem a daňový...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 3. 2017  •  Petr Fiala  •  0

Sjezd sociálních demokratů v Brně vyvolal několik reakcí Andreje Babiše (ANO), ale i opozice. ODS kritizuje ČSSD za zamýšlený „daňový Armagedon“, její šéf Petr Fiala pak poukazuje na údajné „divadelní spory mezi premiérem a ministrem financí“ a doporučuje „neskákat jim na to“. Kvůli daním se do ČSSD navezl i Marian Jurečka (KDU-ČSL). 

10. března 2017

Politické špičky gratulují Sobotkovi k vítězství. Podle...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 3. 2017  •  Petr Fiala  •  0

Předsedové politických stran gratulují Bohuslavu Sobotkovi ke znovuzvolení do čela sociální demokracie. Předseda lidovců Pavel Bělobrádek označil jeho mandát za „velmi solidní“. Podle šéfa opoziční ODS Petra Fialy naopak Sobotkova výhra není „drtivá“. Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek nabídl Sobotkovi spolupráci, pokud se bude zasazovat o plnohodnotnou parlamentní demokracii.

27. února 2017

Fiala: Na rozdíl od plánů soc. dem. je rovná daň výhodná i...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 27. 2. 2017  •  Petr Fiala  •  0

Předseda ODS Petr Fiala v rozhovoru pro deník Právo ostře kritizoval zamýšlenou daňovou reformu z dílny ČSSD, občanští demokraté podle něj chtějí zachovat rovnou daň a systém zjednodušit. Chtějí také zrušit elektronickou evidenci tržeb (EET). S kým to ale chce ODS v případné vládní koalici po volbách prosadit, podle něj strana zatím neřeší.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.