Index vlivu Petr Fiala - Index vlivu v politice

 
 

Minister školství

 
 

Záměr Zemana o jmenování Babiše opozici nepřekvapil. Pohrdá Parlamentem, tvrdí

Úmysl prezidenta Miloše Zemana jmenovat v případě pádu kabinetu předsedou vlády znovu Andreje Babiše (ANO) příliš nepřekvapuje opoziční politiky, kteří iniciovali hlasování o nedůvěře kabinetu. Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil v té souvislosti hovoří o pohrdání vůlí Parlamentu. Šéf ODS Petr Fiala označil Zemanův výrok za momentální vyjádření podpory Babišovi, předsedové KDU-ČSL Pavel Bělobrádek a STAN Petr Gazdík zdůraznili, že i tak má smysl hlasovat o nedůvěře.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
6.40Vliv / význam roste
 

Jak nás Petr Fiala ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Petr Fiala v poslední době

 

16. listopadu 2018

Záměr Zemana o jmenování Babiše opozici nepřekvapil. Pohrdá...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 16. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Úmysl prezidenta Miloše Zemana jmenovat v případě pádu kabinetu předsedou vlády znovu Andreje Babiše (ANO) příliš nepřekvapuje opoziční politiky, kteří iniciovali hlasování o nedůvěře kabinetu. Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil v té souvislosti hovoří o pohrdání vůlí Parlamentu. Šéf ODS Petr Fiala označil Zemanův výrok za momentální vyjádření podpory Babišovi, předsedové KDU-ČSL Pavel Bělobrádek a STAN Petr Gazdík zdůraznili, že i tak má smysl hlasovat o nedůvěře.

Zeman pohrdá Parlamentem, reaguje opozice na tah s Babišem

Zdroj Tyden.cz ze dne 16. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Úmysl prezidenta Miloše Zemana jmenovat v případě pádu kabinetu předsedou vlády znovu Andreje Babiše příliš nepřekvapuje opoziční politiky, kteří iniciovali hlasování o nedůvěře kabinetu. Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil v té souvislosti hovoří o pohrdání vůli Parlamentu. Šéf ODS Petr Fiala označil Zemanův výrok za momentální vyjádření podpory Babišovi, předsedové KDU-ČSL Pavel Bělobrádek a STAN Petr Gazdík zdůraznili, že i tak má smysl hlasovat o nedůvěře.

15. listopadu 2018

Nedůvěra Babišově vládě? ČSSD zatím nerozhodla, řekl Hamáček

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 15. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Předseda sociálních demokratů a vicepremiér v menšinové vládě ANO a ČSSD Jan Hamáček dnes na zhruba pětiminutové schůzce šéfům ODS a Pirátů Petru Fialovi a Ivanu Bartošovi sdělil, že ČSSD o postoji k nedůvěře vládě zatím nerozhodla. Podle poslankyně ČSSD Kateřiny Valachové se sociální demokracie rozhodne do konání schůze Sněmovny.  Odpoledne jednal Jan Hamáček na Pražském hradě s prezidentem Milošem Zemanem.

14. listopadu 2018

Fiala: Opozice má hlasy pro svolání schůze o nedůvěře vládě

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Opozice shromáždila dostatek podpisů pro svolání mimořádné schůze sněmovny, na níž by se hlasovalo o vyslovení nedůvěry vládě. Uvedl to předseda ODS Petr Fiala. Se svoláním schůze ale chce ještě počkat na vývoj v dalších dnech. Podle něj není vyloučeno, že sám premiér Andrej Babiš (ANO) vyvodí politickou zodpovědnost ze situace, která nastala po výrocích jeho syna ke kauze Čapí hnízdo.

Fiala: Opozice má dost hlasů pro svolání schůze o nedůvěře...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 14. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Opozice shromáždila dostatek podpisů pro svolání mimořádné schůze Sněmovny, na níž by se hlasovalo o vyslovení nedůvěry vládě. Novinářům to dnes řekl předseda ODS Petr Fiala. Se svoláním schůze ale chce ještě počkat na vývoj v dalších dnech, podle něj není vyloučeno, že sám premiér Andrej Babiš (ANO) vyvodí politickou zodpovědnost ze situace, která nastala po výrocích jeho syna ke kauze Čapí hnízdo.

K vyslovení nedůvěry je hlasů dost. Fiala chce ale počkat

Zdroj Tyden.cz ze dne 14. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Opozice shromáždila dostatek podpisů pro svolání mimořádné schůze Sněmovny, na níž by se hlasovalo o vyslovení nedůvěry vládě. Novinářům to řekl předseda ODS Petr Fiala.

13. listopadu 2018

Fiala: V normální zemi za takové situace premiér odstoupí

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Podle předsedy ODS Petra Fialy budou muset politici koaličních stran důkladně zvážit, zda se nepřipojí k opozičnímu návrhu na vyslovení nedůvěry vládě. Současnou eskalaci kauzy kolem Čapího hnízda nevnímá jako politický střet a podotkl, že kdyby Babišova vláda padla, může vzniknout nová na půdorysu nynější koalice. Předseda nejsilnější opoziční strany byl hostem úterního Interview ČT24.

Kauza Babišova syna: opozice žádá rezignaci premiéra, chybí...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 13. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Šest opozičních stran, které sdružují celkem 92 poslanců, dnes podalo návrh na vyslovení nedůvěry vládě Andreje Babiše (ANO). Podle nich je možné, že se Babiš dopustil maření vyšetřování kauzy farmy Čapí hnízdo. Pro vyslovení nedůvěry jsou potřeba hlasy 101 poslanců. Předseda ODS Petr Fiala vyzval poslance vládních stran a KSČM, aby Babiše nadále nepodporovali. ČSSD bude chtít od Babiše vysvětlení.

Poslanci požádají o svolání mimořádné schůze kvůli novým...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Šest opozičních stran, které sdružují celkem 92 poslanců, podalo návrh na vyslovení nedůvěry vládě Andreje Babiše (ANO). Podle nich je možné, že se Babiš dopustil maření vyšetřování kauzy farmy Čapí hnízdo, uvedli v souvislosti s případem údajného únosu Babišova syna na Krym. Pro vyslovení nedůvěry jsou ovšem potřeba hlasy 101 poslanců. Předseda ODS Petr Fiala vyzval poslance vládních stran a KSČM, aby Babiše nadále nepodporovali.

12. listopadu 2018

Ukážeme vládě, kde by se konkrétně dalo ušetřit 40 miliard,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 12. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

ODS se podle jejího předsedy Petra Fialy cítí po úspěšných senátních a komunálních volbách posílena, ale na nejvyšší úrovni cítí významné limity. Vládu považuje Fiala za levicovou, hnutí ANO je podle něj „nejsilnějším levicovým subjektem“, očekává proto, že bude mít trvalou podporu komunistické strany. Rozhovor s Petrem Fialou pro Týden v politice připravila Štěpánka Martanová.

8. listopadu 2018

Fiala v Duelu Jaromíra Soukupa: Piráti nám přebírají témata

Zdroj Tyden.cz ze dne 8. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Tentokrát si do pořadu Duel Jaromíra Soukupa pozval moderátor a zároveň generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup předsedu ODS Petra Fialu.

7. listopadu 2018

Výsledek voleb v USA může být „brzdou“ pro Trumpa, věří...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Většina, kterou získali během úterních voleb ve Spojených státech demokraté ve Sněmovně reprezentantů, může podle ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD) vyvážit kroky současné americké administrativy a zmírnit některé dopady politiky prezidenta Donalda Trumpa. Podle šéfa opoziční ODS Petra Fialy jsou volby nepochybně úspěchem republikánů, kteří udrželi většinu v Senátu. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček zase výsledek voleb označil za neúspěch „rozzuřených“ novinářů.

Ministr Petříček: Demokratická většina ve Sněmovně vyváží...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 7. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Většina, kterou získali během úterních voleb ve Spojených státech demokraté ve Sněmovně reprezentantů, může podle ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD) vyvážit kroky současné americké administrativy a zmírnit některé dopady politiky prezidenta Donalda Trumpa. Petříček komentoval výsledky voleb před novináři během zasedání vlády. Podle šéfa opoziční ODS Petra Fialy jsou volby nepochybně úspěchem republikánů, kteří udrželi většinu v Senátu.  

4. listopadu 2018

Rudá spolupráce v ODS dráždí Fialu. Místním buňkám kvůli...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Místnímu sdružení občanských demokratů v Rychnově nad Kněžnou hrozí zrušení. Po volbách uzavřelo koalici s komunisty, což stranické usnesení z roku 2006 zakazuje. Podobná situace je i v Hranicích. Podle předsedy ODS Petra Fialy mají nyní možnost odejít z té koalice, nebo strana bude postupovat v souladu se stanovami. Čož znamená, že dojde k zrušení místních sdružení. Fiala to řekl v nedělních Otázkách Václava Moravce České televize.

Zaorálek by měl za výroky o Afghánistánu a NATO odstoupit,...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Předseda zahraničního výboru Sněmovny Lubomír Zaorálek (ČSSD) by měl podle šéfů opozičních ODS a STAN Petra Fialy a Petra Gazdíka nést důsledky za své výroky o odchodu českých vojáků z Afghánistánu. Nešťastné byly i podle předsedy komunistů Vojtěcha Filipa, byť jeho strana vojenské mise odmítá. Na rozdíl od Gazdíka a Fialy ale Filip souhlasil s kázeňským řízením s generálem Karlem Řehkou, který se vůči Zaorálkovým slovům ohradil.

Zaorálek by měl podle ODS a STAN za slova o misi nést...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Praha - Předseda zahraničního výboru Sněmovny Lubomír Zaorálek (ČSSD) by měl podle šéfů opozičních ODS a STAN Petra Fialy a Petra Gazdíka nést důsledky za své výroky o odchodu českých...

Zaorálek by měl podle ODS a STAN za slova o misi nést...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Praha - Předseda zahraničního výboru Sněmovny Lubomír Zaorálek (ČSSD) by měl podle šéfů opozičních ODS a STAN Petra Fialy a Petra Gazdíka nést důsledky za své výroky o odchodu českých...

Gazdík: Za výroky o afghánské misi by měl Zaorálek v čele...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Někdejší ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) by měl odstoupit z čela zahraničního výboru Poslanecké sněmovny. V Otázkách Václava Moravce k tomu Zaorálka vyzval předseda Starostů a nezávislých Petr Gazdík, špatnou kvalifikaci pro svou funkci prokázal i podle šéfa ODS Petra Fialy. Důvodem jsou exministrova slova, kdy po smrti českých vojáků v Afghánistánu vyzval k přehodnocení české účasti na misi pod Hindúkušem.

"Necitlivý a nekvalifikovaný" Zaorálek. "Měl by nést...

Zdroj Tyden.cz ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Předseda zahraničního výboru sněmovny Lubomír Zaorálek (ČSSD) by měl podle šéfů opozičních ODS a STAN Petra Fialy a Petra Gazdíka nést důsledky za své výroky o odchodu českých vojáků z Afghánistánu.

Porušování našich předvolebních slibů si takovou pozornost...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

To, že ODS nedodržuje, co před volbami slíbila voličům, totiž, že nebude uzavírat koalice s hnutím SPD a komunisty, je podle předsedy občanských demokratů Petra Fialy záležitost, které se „přisuzuje asi tak tisíckrát větší pozornost v médiích, než si opravdu zaslouží,“ prohlásil Fiala v nedělním pořadu České televize Otázky Václava Moravce.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.