Index vlivu Petr Gazdík - Index vlivu v politice

Petr Gazdík
 
 

Koalice lidovců a Starostů v režii Renče: Kamarádi ze skauta

Koalice lidovců a Starostů má předvolební klip. Představila ho na víkendovém sjezdu KDU-ČSL. Krátký snímek natočil Filip Renč ve svém melodramatickém stylu. Jde o kratičké příběhy dvou kamarádů, kteří vše dělají společně a nerozdělně, jako dva skauti, ke kterým např. šéf STAN Petr Gazdík celoživotně patří.

 

Petr Gazdík aktuálně...

Pořadí: 6Index vlivu: 4
Chart.
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
8.8Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
10.13Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
11.146Vliv / význam roste
 

Jak nás Petr Gazdík ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Petr Gazdík ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Petr Gazdík ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Petr Gazdík v poslední době

 

27. května 2017

Koalice lidovců a Starostů v režii Renče: Kamarádi ze skauta

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 27. 5. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Koalice lidovců a Starostů má předvolební klip. Představila ho na víkendovém sjezdu KDU-ČSL. Krátký snímek natočil Filip Renč ve svém melodramatickém stylu. Jde o kratičké příběhy dvou kamarádů, kteří vše dělají společně a nerozdělně, jako dva skauti, ke kterým např. šéf STAN Petr Gazdík celoživotně patří.

Lidovci jasně schválili koalici se STAN. Premiérem má být...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 27. 5. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Křesťanští demokraté jasně na svém sjezdu schválili volební koalici s hnutím STAN. Pro bylo v tajném hlasování 228 z 279 delegátů. Petr Gazdík, lídr STAN, zvolil k přesvědčování lidovců velmi silný přesvědčovací argument. „Česká republika nemusí mít premiéra Andreje Babiše, může mít premiéra Pavla Bělobrádka,“ řekl.
  Další články k tématu:
 • Koalice se STAN má podle Bělobrádka zabránit mocenskému monopolu ANO
 • Část lidovců stále děsí laťka 10 procent. Rozhodne tajné hlasování
 • Čunek: Nikdo si neuvědomuje, že na palubě se tančí a Titanic se potápí
 • Bělobrádek obhájil post šéfa strany, Čunek to zkusil, ale neohrozil ho

26. května 2017

Gazdík se nebojí, že bude hrobařem lidovců. Koalice KDU-ČSL...

Zdroj IHNED.cz ze dne 26. 5. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

"Čas KDU-ČSL a STAN zcela určitě přijde," tvrdí předseda Starostů a nezávislých Petr Gazdík, ve volbách si věří na deset procent hlasů. O existenci možné koalice dvou stran rozhodnou lidovci na sobotním sjezdu. Povolební spolupráci s hnutím ANO navzdory vládní krizi nevylučuje. TOP 09 podle jeho názoru Babišově straně pomáhá.

Čunek ve vedení nás nezastaví, říká Gazdík před lidoveckými...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 5. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Mají co dělat. Pokud chce koalice lidovců a Starostů usednout po volbách ve sněmovních lavicích, musí oslovit alespoň 10 % voličů. Pomoct si chtějí například voláním po elektronizaci státní správy. Zrušením ministerstva pro místní rozvoj anebo přesunutím pošty pod nově vytvořený úřad. Představit chtějí i svého prezidentského kandidáta. Nejdříve ale musejí lidovci o víkendu volební koalici potvrdit. Předseda hnutí STAN a místopředseda Poslanecké sněmovny Petr Gazdík věří, že žádný zádrhel nepřijde. Řekl to v rozhovoru ve Studiu Blesk. 

25. května 2017

Gazdík: Vládnutí s Babišem si neumím představit. Za...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 5. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Předseda hnutí Starostové a nezávislí (STAN) Petr Gazdík odmítá případnou povolební spolupráci s Andrejem Babišem. V úvahu podle místopředsedy Poslanecké sněmovny nepřichází ani vláda s účastí nebo podporou KSČM. Gazdík to řekl v rozhovoru pro Studio Blesk, kde také odmítl, že by jeho hnutí stálo za demonstracemi proti prezidentu Miloši Zemanovi a exministru financí Andreji Babišovi. 

Gazdík: Vládnutí s Babišem si neumím představit. Za...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 5. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Předseda hnutí Starostové a nezávislí (STAN) Petr Gazdík odmítá případnou povolební spolupráci s Andrejem Babišem. V úvahu podle místopředsedy Poslanecké sněmovny nepřichází ani vláda s účastí nebo podporou KSČM. Gazdík to řekl v rozhovoru pro Studio Blesk, kde také odmítl, že by jeho hnutí stálo za demonstracemi proti prezidentu Miloši Zemanovi a exministru financí Andreji Babišovi. 

24. května 2017

Lidovce a starosty povede v Praze do voleb Gazdík

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 24. 5. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Praha - Koalici KDU-ČSL a Starostů a nezávislých (STAN) povede v Praze do podzimních sněmovních voleb předseda STAN Petr Gazdík. Na druhém místě společné kandidátky bude ministr kultury...

Kandidátku lidovců a Starostů v Praze povede Gazdík. Selský...

Zdroj IHNED.cz ze dne 24. 5. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Petr Gazdík povede kandidátku nově vytvořené koalice KDU-ČSL a STAN. Za největší nedostatek Prahy považuje neexistující vizi rozvoje. Jeho "poměřování" s Prahou není novinkou, už v roce 2008 vyzval Pavla Béma, aby si s ním prohodil post starosty a primátora.

15. května 2017

Lidovci a STAN představili společné logo. 10 procent u voleb...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 5. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

KDU-ČSL a hnutí Starostové a nezávislí (STAN) dnes v Praze představily logo koalice, v níž se budou na podzim společně ucházet o hlasy voličů při volbách do Sněmovny. Trojúhelník tvořený čtyřmi rostoucími žlutými pruhy má podle předsedů obou uskupení Pavla Bělobrádka (KDU-ČSL) a Petra Gazdíka (STAN) symbolizovat budování společnosti odspodu a zohlednění potřeb rodin a obcí i v celostátní politice. Vznik volební koalice musí za dva týdny ještě definitivně potvrdit lidovecký sjezd, Bělobrádek je ale v tomto směru optimistický.

Rostoucí žluté pruhy. Lidovci a STAN představili společné...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 15. 5. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

KDU-ČSL a hnutí Starostové a nezávislí (STAN) představily logo koalice, v níž se budou na podzim společně ucházet o hlasy voličů. Trojúhelník tvořený čtyřmi rostoucími žlutými pruhy má podle předsedů Pavla Bělobrádka (KDU-ČSL) a Petra Gazdíka (STAN) symbolizovat budování společnosti odspodu a ohledy na potřeby rodin a obcí. Vznik volební koalice musí za dva týdny ještě definitivně potvrdit lidovecký sjezd, Bělobrádek je ale v tomto směru optimistický.

Lidovci a Starostové mají nové logo

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 15. 5. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Lídři KDU-ČSL a hnutí Starostové a nezávislí (STAN) v pondělí večer ve veslařském klubu Slavia v Praze představí nové logo, pod kterým budou jako dvojkoalice kandidovat v říjnových volbách do Sněmovny. Koaliční předsedové Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) a Petr Gazdík (STAN) představili logo slovy, že čtyři pruhy v trojúhelníku znamenají: rodinu, obec, kraj a stát.

12. května 2017

Zeman chtěl dávat milosti v humanitárních případech, volbu...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 12. 5. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Osmým omilostněným prezidenta Miloše Zemana se má stát doživotně odsouzený dvojnásobný vrah Jiří Kajínek. Politici ale v reakci na Zemanovo rozhodnutí upozorňují na jeho předchozí slib, že prezidentovy milosti se budou týkat jen omezeného okruhu humanitárních případů. Slovo prezidenta nemůže být hadr, reagoval předseda hnutí Starostové a nezávislí Petr Gazdík.

9. května 2017

Politici ocenili demisi Valachové

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 9. 5. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Nejen opoziční politici v úterý vpodvečer ocenili ministryni školství Kateřinu Valachovou (ČSSD) za rozhodnutí nést politickou odpovědnost za její resort a rezignovat. Na Twitteru se k její demisi vyjádřili předseda TOP 09 Miroslav Kalousek i lídr hnutí STAN Petr Gazdík. Pochvalné hlasy zaznívají i ze sociální demokracie.

27. dubna 2017

„Trapné divadlo, kluci z mateřské školy.“ Sobotka a Babiš to...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 4. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

S gustem se do sporů Bohuslav Sobotka (ČSSD) vs. Andrej Babiš (ANO) pustila opozice, šéf ODS Petr Fiala mluví o trapném divadlu, Petr Gazdík (STAN) o klucích v mateřské školce. Ke sporům, které otřásají vládní koalicí, se přitom vyjádřil i třetí do vládní party Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL). Čeká na Babišovo vysvětlení a upozornil, že jde o částky, které se rovnají platům tisíců lidí. Sobotkovi v tom, co má nyní dělat, radit nechce.

19. dubna 2017

STAN: Na předvolební kampaň si půjčíme

Zdroj Tyden.cz ze dne 19. 4. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Hnutí Starostové a nezávislí (STAN) si polovinu z 20 milionů korun, které plánuje utratit za letošní volební kampaň, půjčí v bance, polovinu dá z vlastních zdrojů, sdělil předseda STAN Petr Gazdík. Hnutí půjde do podzimních voleb do Sněmovny v koalici s lidovci, společné výdaje by podle dříve zveřejněných informací měly činit asi 50 milionů korun.

12. dubna 2017

Lidovci se Starosty potvrdili koalici. Mají dost Kalouska,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 4. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Lidovci a hnutí Starostové a nezávislí (STAN) ve středu podepsali koaliční smlouvu o spolupráci pro letošní volby do Poslanecké sněmovny. Nové uskupení má být silnou středovou alternativou pro statisíce voličů, řekl na tiskové konferenci k podpisu smlouvy předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. Jeho představitelé chtějí být novou generací politiků. Šéf hnutí STAN Petr Gazdík označil Bělobrádka za kandidáta na premiéra České republiky.

Starostové s lidovci chtějí nahradit Sobotku, Kalouska i...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 12. 4. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Lidovci a hnutí Starostové a nezávislí (STAN) dnes podepsali koaliční smlouvu o spolupráci pro letošní volby do Poslanecké sněmovny. Nové uskupení má být silnou středovou alternativou pro statisíce voličů, řekl na tiskové konferenci k podpisu smlouvy předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. Jeho představitelé chtějí být novou generací politiků. Šéf hnutí STAN Petr Gazdík označil Bělobrádka za kandidáta na premiéra České republiky.

KDU-ČSL a STAN jdou spolu do voleb, Gazdík vidí v...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 12. 4. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Předseda lidovců Pavel Bělobrádek a šéf hnutí Starostové a nezávislí Petr Gazdík ve středu definitivně stvrdili chystanou spolupráci pro nadcházející parlamentní volby. V říjnu budou obě politická uskupení kandidovat společně, pro vstup do Sněmovny potřebují deset procent hlasů. Gazdík označil Bělobrádka za kandidáta na premiéra.
  Další články k tématu:
 • STAN kývl na volební koalici s lidovci. Laťka deseti procent ho neděsí
 • Dvojkoalice je hop nebo trop. Voliče může odlákat topce, míní politolog
 • Lidovci chtějí dvojkoalici se STAN a hrát první ligu, ne okresní přebor
 • Komplikace pro „třetí sílu“. Lidovci chtějí STAN na kandidátce KDU-ČSL
 • STAN kývl na blok s lidovci. Děsí ho pakt Babiše s KSČM či Okamurou

28. března 2017

Drahoše by mohly podpořit v kandidatuře TOP 09 nebo STAN

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 28. 3. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Předsedové většiny parlamentních stran přivítali oznámení kandidatury Jiřího Drahoše na prezidenta republiky. Bývalý předseda Akademie věd ČR by se mohl dočkat přímé podpory od Starostů a nezávislých (STAN). Navrhnout ji chce jejich předseda Petr Gazdík. Za zatím nejlepší volbu Drahoše označil předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

27. března 2017

Starosty vede dál Gazdík, do voleb jdou s lidovci

Zdroj IHNED.cz ze dne 27. 3. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Hnutí starostové a nezávislí (STAN) si na sobotním sněmu odhlasovali koalici s KDU-ČSL. Oproti lidovcům, kde nová spolupráce prošla těsnou většinou, dopadlo hlasování u STAN takřka jednomyslně. Do voleb povede hnutí opětovně zvolený předseda Petr Gazdík.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.