Index vlivu Petr Gazdík - Index vlivu v politice

Petr Gazdík
 
 

Nostalgické vzpomínání i úleva. Poslanci zakončili volební období

Někteří poslanci po středečním posledním jednání v současném složení opouštěli Sněmovnu s nostalgií, jiní naopak bez větších emocí. Zatímco místopředseda Sněmovny Petr Gazdík (STAN) bude vzpomínat na poslední čtyři roky pozitivně, podle Marka Bendy (ODS) je každá Sněmovna horší, než byla předchozí. Ministr financí Ivan Pilný (ANO) řekl, že jeho zkušenosti z dolní komory ilustruje nejlépe to, že se rozhodl znovu nekandidovat.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
16.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
17.5Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
10.195Vliv / význam klesá
 

Jak nás Petr Gazdík ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Petr Gazdík ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Petr Gazdík ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Petr Gazdík v poslední době

 

13. září 2017

Nostalgické vzpomínání i úleva. Poslanci zakončili volební...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 13. 9. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Někteří poslanci po středečním posledním jednání v současném složení opouštěli Sněmovnu s nostalgií, jiní naopak bez větších emocí. Zatímco místopředseda Sněmovny Petr Gazdík (STAN) bude vzpomínat na poslední čtyři roky pozitivně, podle Marka Bendy (ODS) je každá Sněmovna horší, než byla předchozí. Ministr financí Ivan Pilný (ANO) řekl, že jeho zkušenosti z dolní komory ilustruje nejlépe to, že se rozhodl znovu nekandidovat.

10. září 2017

Slavnosti vína zlákaly politiky. Přijel Hilšer či Feri,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 10. 9. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Řada politiků se v sobotu ukázala na slavnostech vína v Uherském Hradišti. Mezi krojované se vmísil například teplický radní Dominik Feri, senátor Ivo Valenta či kandidát na prezidenta Marek Hilšer. Petr Gazdík se oděný do folklorního úboru a s vozíčkem za zády dokonce účastnil průvodu.
    Další články k tématu:
  • Slovácký folklor je on-line, mapují jej dva nové portály
  • Když si oblečeme kroj, jsme náležitě pyšní, hlásili účastníci slavností

6. září 2017

Jestli budu hlasovat pro vydání Babiše? Zatím nevím,...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 6. 9. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

K případnému vydání šéfa ANO Andreje Babiše k trestnímu stíhání ze strany Sněmovny se vyjádřil i jeho stranický kolega a ministr financí Ivan Pilný. O tom, zda bude hlasovat pro jeho vydání k trestnímu stíhání, prý zatím nepřemýšlel. Předsedové TOP 09 a Starostů a nezávislých Miroslav Kalousek a Petr Gazdík se shodli, že o Babišově možném provinění rozhodne pouze soud.

30. srpna 2017

STAN vrací úder Zemanovi. Prezident se jim v pořadu Blesku...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 8. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Miloš Zeman se v pořadu Blesk.cz s Prezidentem v Lánech opět opřel do hnutí Starostové a nezávislí. Podle prezidenta nemá do podzimních voleb žádný program. Hnutí Petra Gazdíka a volebního lídra Jana Farského mu ho tedy na Hrad poslalo. A co na něj prezident řekl? Zjišťovali jsme přímo na Hradě. 

25. srpna 2017

Exministr dopravy Prachař se vrací do politiky. Kandiduje za...

Zdroj IHNED.cz ze dne 25. 8. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Exministr dopravy Antonín Prachař bude po svém odchodu z hnutí ANO kandidovat za Starosty a nezávislé v Olomouckém kraji. Podle svých slov se Starosty jako zmocněnec pro výkup pozemků pro stavbu dálnice D1 delší dobu spolupracuje a hnutí chce pomoci. Předseda STAN Petr Gazdík jeho kandidaturu vítá. Lídr hnutí na Olomoucku Radim Sršeň si od Prachaře slibuje lepší volební výsledek.

14. srpna 2017

Za STAN kandidují podnikatelé, akademici i bývalý komunista

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 14. 8. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Lídry kandidátek představili v pondělí Starostové a nezávislí (STAN). Ti museli narychlo sehnat kandidáty do Sněmovny poté, co KDU-ČSL vypověděla společnou volební koalici. Shánění kandidátů nebyl podle předseda hnutí Petra Gazdíka žádný problém, naopak měla strana „velký přetlak“.

Hnutí STAN představilo kandidátky, celostátním lídrem je...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 14. 8. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Celostátním lídrem hnutí Starostové a nezávislí (STAN) pro říjnové volby do Sněmovny bude poslanec Jan Farský. Dnes ho ve funkci schválil celostátní výbor STAN, který zároveň potvrdil, že Farský povede pražskou kandidátku hnutí. Předseda STAN Petr Gazdík bude stát v čele kandidátky ve Zlínském kraji. V Ústeckém kraji povede STAN do voleb podnikatel a zakladatel společnosti Jablotron Dalibor Dědek.

Miliardář Dědek jde do voleb jako lídr Starostů na Ústecku,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 8. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Celostátním lídrem hnutí Starostové a nezávislí (STAN) pro říjnové volby do Sněmovny bude poslanec Jan Farský. V pondělí ho v této funkci schválil celostátní výbor STAN, který zároveň potvrdil, že Farský povede pražskou kandidátku hnutí. Předseda hnutí Petr Gazdík bude stát v čele kandidátky ve Zlínském kraji. V Ústeckém kraji povede STAN do voleb miliardář a zakladatel společnosti Jablotron Dalibor Dědek.

11. srpna 2017

Komentář: Gazdík strašil Babišem. Teď ho STAN vykrádá

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 8. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Ještě nedávno strašil nyní upozaděný šéf STAN Petr Gazdík lidi Andrejem Babišem. Co si ale STAN, s nímž se z pudu sebezáchovy krátce před volbami radši rozešli lidovci, de facto koupil miliardář Dalibor Dědek, vykrádá hnutí Babiše, kde může. A nejen to: ze STAN, kteří se voličům vždy prodávali jako prověřená politická síla, se pomalu stává bizarní reality show.

3. srpna 2017

Komentář: Spojení Dědka se STAN? Z „žádané nevěsty“ se stává...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 8. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Petr Gazdík se před časem opil úspěchem v menších volbách a dlouho proto prodával STAN větším politickým stranám jako „žádanou nevěstu“. Po rozchodu s TOP 09 ji nakonec udal lidovcům, ti si ale záhy všimli, že ji trvale žádají necelá 2 procenta voličů, a z koalice radši včas utekli. Necelé tři měsíce před volbami si STAN nově „koupil“ miliardář Dalibor Dědek, který teď pro ně hledá slušné „lidi“.

2. srpna 2017

Lidovci se STAN mají minulost vyřešenou. O peníze se nepřou

Zdroj Tyden.cz ze dne 2. 8. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Termín pro úpravu koaliční dohody, na jejímž základě hodlali společně usilovat v říjnu o vstup do Sněmovny, lidovci a hnutí STAN zatím nenašli. Koalice se rozpadla před týdnem, předseda Starostů a nezávislých Petr Gazdík tehdy uvedl, že nad úpravou smlouvy na volnější formu se s bývalými partnery sejde v co nejbližším termínu. Mluvčí STAN Karel Kreml řekl, že datum schůzky stále není stanoveno.

30. červenece 2017

Farský: Ukončení koalice s Lidovci bylo předčasné. S Babišem...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 7. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Poslední průzkum dal koalici Lidovců a Starostů naději. Zbytečně. Obě strany nakonec půjdou do voleb samostatně. Starostové si navíc určili nového lídra. Celostátní volební tváří bude místo předsedy Petra Gazdíka, dosavadní poslanec a bývalý starosta Semil Jan Farský. V rozhovoru pro Studio Blesk řekl, že rozchod s Lidovci byl předčasný a že s Andrejem Babišem (ANO) si po volbách případnou spolupráci dovede představit jen těžko. 

28. červenece 2017

Farský nahradí Gazdíka. Povede Starosty do voleb

Zdroj IHNED.cz ze dne 28. 7. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Starostové mění stranické logo i celostátního lídra. Volební tváří STAN tak bude namísto předsedy hnutí Petra Gazdíka semilský poslanec Jan Farský. Ten povede i pražskou kandidátku.

27. červenece 2017

Na lidovce plivat nebudu. Že spolu nejdeme teď do voleb,...

Zdroj IHNED.cz ze dne 27. 7. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Věřím, že i v těchto volbách zažijeme překvapení, říká předseda hnutí Starostové Petr Gazdík. Nehodlá kritizovat lidovce, kteří potopili společnou koalici. Že spolu nejdeme teď do voleb, neznamená, že se budeme řezat, dodává.

Volebním lídrem STAN bude Farský, hnutí dál povede Gazdík

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 27. 7. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Předseda Starostů a nezávislých Petr Gazdík oznámil, že předsednictvo STAN jednomyslně odhlasovalo, aby celostátním volebním lídrem byl poslanec Jan Farský. „V těžkých časech je nutné rozdělit si role. Já se budu věnovat vedení strany během volební kampaně. Program a naše stanoviska bude prezentovat Jan Farský,“ uvedl Petr Gazdík a oznámil, že Farský bude lídrem ve volbách v Praze, zatímco on sám bude kandidovat ve svém obvodu, kterým je Zlínský kraj.

Novým volebním lídrem Starostů je poslanec Farský. V těžkých...

Zdroj IHNED.cz ze dne 27. 7. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Novým celostátním lídrem Starostů a nezávislých se stal poslanec z Libereckého kraje Jan Farský, který by měl za hnutí kandidovat jako jednička v Praze. Nahradí v roli volebního šéfa předsedu hnutí Petra Gazdíka. Starostové to oznámili na čtvrteční tiskové konferenci.

26. červenece 2017

Gazdík o konci koalice s lidovci: Chyběl nám čas a odvaha

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 26. 7. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

„Kdybychom to nezkusili, tak bych si to vyčítal více než to, že ta koalice nedopadla. Bylo poctivé to zkusit,“ ohlédnul se předseda hnutí Starostové a nezávislí (STAN) Petr Gazdík za genezí koaličního projektu s KDU-ČSL. Na úterním jednání svého celostátního výboru odmítl STAN spojení kandidátek s křesťanskými demokraty a do voleb hodlá jít samostatně.

Třetí síla zatím končí - lidovci a Starostové se rozcházejí

Zdroj IHNED.cz ze dne 26. 7. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Hnutí předsedy Petra Gazdíka včera večer nepřijalo nabídku KDU-ČSL účastnit se podzimních parlamentních voleb jako "hosté" na kandidátkách křesťanských demokratů. Rozhodli se tak především proto, že mají větší ambice, chtějí se osamostatnit a nehodlají hrát roli druhého, menšího partnera. Projekt přezdívaný třetí síla podle Gazdíka nekončí. Minimálně těchto voleb se však účastnit nebude.

25. červenece 2017

STAN nechce ztrácet identitu pod cizí značkou, řekl předseda...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 25. 7. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Hnutí STAN změní koaliční smlouvu, kterou před několika měsíci uzavřelo s lidovci, na volnější dohodu o spolupráci ve čtvrtek. Předseda hnutí Petr Gazdík dnes na tiskové konferenci uvedl, že celostátní vedení hnutí odmítlo nabízená místa na kandidátkách KDU-ČSL kvůli své identitě.

Starostové dali lidovcům košem. Gazdík: „Půjdeme do voleb...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 7. 2017  •  Petr Gazdík  •  0

Hnutí Starostové a nezávislí (STAN) zariskují a do parlamentních voleb postaví vlastní samostatné kandidátky. V úterý o tom rozhodl jejich celostátní výbor. Výsledek tříhodinového jednání potvrdil předseda hnutí Petr Gazdík.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.