Index vlivu Petr Gazdík - Index vlivu v politice

Petr Gazdík
 
 

Referendum o odchodu z NATO a EU? Senát by ho měl odmítnout, tvrdí STAN

Hnutí Starostové a nezávislí (STAN) bude v Senátu prosazovat, aby horní komora svým usnesením předem odmítla možnost úzákonění referenda, které by umožnilo rozhodovat o případném vystoupení z NATO a EU. Na programové konferenci STAN to dnes uvedl jeho předseda Petr Gazdík. Bez souhlasu Senátu ústavní zákon o referendu přijat být nemůže.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
38.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
16.114Vliv / význam klesá
 

Jak nás Petr Gazdík ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Petr Gazdík ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Petr Gazdík v poslední době

 

8. června 2018

Referendum o odchodu z NATO a EU? Senát by ho měl odmítnout,...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 8. 6. 2018  •  Petr Gazdík  •  0

Hnutí Starostové a nezávislí (STAN) bude v Senátu prosazovat, aby horní komora svým usnesením předem odmítla možnost úzákonění referenda, které by umožnilo rozhodovat o případném vystoupení z NATO a EU. Na programové konferenci STAN to dnes uvedl jeho předseda Petr Gazdík. Bez souhlasu Senátu ústavní zákon o referendu přijat být nemůže.

18. května 2018

Fiala: ČSSD navrhla do vlády i Zemanova kandidáta. Kalousek...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 18. 5. 2018  •  Petr Gazdík  •  0

Podle předsedů ODS a STAN Petra Fialy a Petra Gazdíka je Miroslav Zeman kandidát ČSSD i prezidenta Miloše Zemana. Pozastavili se tak u seznamu ministrů, které sociální demokracie dnes navrhla do případné vlády s hnutím ANO. Šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek se podivil nad tím, že mezi nominanty není žena. Za absolutní výsměch voličům ČSSD označil předseda Pirátů Ivan Bartoš nominaci Miroslava Pocheho.

Zemanův kandidát, výsměch voličům i absence ženy

Zdroj Tyden.cz ze dne 18. 5. 2018  •  Petr Gazdík  •  0

Sociální demokracie navrhla do případné vlády s hnutím ANO i kandidáta prezidenta Miloše Zemana, poukazují shodně předsedové ODS a STAN Petr Fiala a Petr Gazdík v narážce na Miroslava Tomana.

11. dubna 2018

Ve Sněmovně se sešli lídři pěti stran, řešili vznikající...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 11. 4. 2018  •  Petr Gazdík  •  0

Zástupci pětice stran ve Sněmovně ve středu večer projednali aktuální politickou situaci a průběh vyjednávání o vládě. Předseda Starostů a iniciátor akce Petr Gazdík řekl, že šlo o neformální schůzku, na které si vzájemně sdělili své postoje k sestavování vlády. Schůzky se zúčastnili zástupci ODS, Pirátů, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN. Sociální demokraté nakonec nedorazili.

Pětice stran jednala o politické situaci. Společnou...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 11. 4. 2018  •  Petr Gazdík  •  0

Zástupci pětice politických stran ve Sněmovně večer projednali projednali aktuální politickou situaci a průběh vyjednávání o vládě. Svolavatel setkání předseda STAN Petr Gazdík ČTK řekl, že šlo o neformální schůzku, na které si vzájemně sdělili své postoje k sestavování vlády nebo fungování Poslanecké sněmovny. Schůzky se zúčastnili zástupci ODS, Pirátů, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN. Sociální demokraté nakonec nedorazili.

Pětice sněmovních stran projednala aktuální politickou...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 11. 4. 2018  •  Petr Gazdík  •  0

Praha - Zástupci pětice politických stran ve Sněmovně večer projednali projednali aktuální politickou situaci a průběh vyjednávání o vládě. Svolavatel setkání předseda STAN Petr Gazdík...

9. dubna 2018

Několik stran podpořilo kandidaturu rektora Beka do Senátu

Zdroj Tyden.cz ze dne 9. 4. 2018  •  Petr Gazdík  •  0

ODS, TOP 09, Starostové a nezávislí a Strana zelených podpoří kandidaturu rektora Masarykovy univerzity Mikuláše Beka do Senátu. Předsedové stran Petr Fiala, Jiří Pospíšil, Petr Gazdík a místopředsedkyně Magdalena Davis v pondělí podepsali smlouvu o jeho podpoře.

2. dubna 2018

URNA, Leoš Mareš či politická „smetánka“. Velikonoce si...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 4. 2018  •  Petr Gazdík  •  0

Vrchol velikonočních svátků je tu. S pomlázkou nebo „mrskačkou“ na koledu a vstříc lidovým zvykům vyrazili mladí i staří koledníci. Největší křesťanské svátky roku si nenechal ujít ani populární moderátor Leoš Mareš nebo policisté z URNY. Předseda hnutí STAN Petr Gazdík se už tradičně navlékl do kroje, tradici velikonoční koledy dodržel ale například i šéf lidovců Pavel Bělobrádek.

29. března 2018

Klause ml. štve „bordel“ ve školství. Gazdíka platy učitelů...

Zdroj Blesk.cz ze dne 29. 3. 2018  •  Petr Gazdík  •  0

Učitelé ve středu oslavili svůj den, jejich platy mají do ideálu ale zatím stále daleko. Před časem proletěla Českem zpráva, že nástupní plat pokladní v Lidlu vzroste na 28 tisíc korun. To je víc než průměrný plat všech učitelů třeba ve Zlínském kraji, upozorňuje bývalý učitel a nynější poslanec Petr Gazdík (STAN). Václav Klaus mladší (ODS) se přitom podivuje nad tím, že čeští daňoví poplatníci platí stále víc, ale směrem k učitelům potřebné prostředky systémem „neprotečou“.

7. března 2018

Poslanečtí supermani mohou přijít o druhé platy. Více funkcí...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 7. 3. 2018  •  Petr Gazdík  •  1

Předseda klubu STAN Jan Farský prý nestíhá dva mandáty volených funkcí najednou, protože není "superman", jeho kolega Petr Gazdík však zvládá dokonce tři. Obdobných poslanců je ve sněmovně více než třicet. Pirátská strana chce kvůli takovým případům navrhnout novelu, podle níž by měli poslanci při souběhu funkcí nárok jen na jeden plat.

4. března 2018

Zvolení Ondráčka je důkaz handlu ANO s KSČM, shodli se...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 4. 3. 2018  •  Petr Gazdík  •  1

Zvolení Zdeňka Ondráčka (KSČM) šéfem sněmovní komise pro kontrolu GIBS kritizují představitelé většiny stran. Alexandra Udženija z ODS i šéf hnutí STAN Petr Gazdík v Otázkách Václava Moravce řekli, že výsledek souvisí se spoluprací komunistů s ANO a jednáním o podpoře vlády. Místopředseda KSČM Jiří Dolejš ale tvrdí, že rozhodly Ondráčkovy odborné kvality. Uznal však, že „mlátit lidi za názor“, jak to činil Ondráček v roce 1989, bylo špatné. Proti Ondráčkovi se lidé v řadě měst chystají v pondělí večer demonstrovat.

Velká výzva: Městské divadlo Brno v novém muzikálu otevře...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 3. 2018  •  Petr Gazdík  •  1

Velká očekávání doprovázejí nový muzikál Městského divadla Brno s názvem Představ si… Režisér Petr Gazdík (42) odvážně sáhl po tématu spjatém s osudy židovského národa. Příběh zasazený do varšavského ghetta za druhé světové války ale přesahuje až k roku 73 našeho letopočtu, kdy v pevnosti na pouštním útesu Masada vzdorovalo 960 židovských obránců dva roky římským legiím.  

2. března 2018

Politici ke zvolení Ondráčka: Skandální, smutné, facka...

Zdroj Tyden.cz ze dne 2. 3. 2018  •  Petr Gazdík  •  1

Zvolení Zdeňka Ondráčka do čela sněmovní komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů hodnotí opoziční poslanci jako skandální a smutné. Místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová uvedla, že zvolení Ondráčka je dalším důkazem spolupráce hnutí ANO a KSČM. Podle předsedy Starostů Petra Gazdíka je Ondráčkovo zvolení fackou české demokracii. Zklamán byl i ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO), byť podle opozice právě zástupci ANO měli na zvolení zásadní podíl. Podle předsedy SPD Tomia Okamury to bylo demokratické rozhodnutí sněmovny.

„Mlátička má funkci, je to plivnutí do tváře.“ Zvolení...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 3. 2018  •  Petr Gazdík  •  1

Zvolení komunistického poslance Zdeňka Ondráčka do čela sněmovní komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) hodnotí opoziční poslanci jako skandální a smutné. Místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová uvedla, že zvolení Ondráčka je dalším důkazem spolupráce hnutí ANO a KSČM. Podle předsedy Starostů Petra Gazdíka je Ondráčkovo zvolení fackou české demokracii.

19. února 2018

Starostové chtějí jednat o toleranci vlády se stíhaným...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 19. 2. 2018  •  Petr Gazdík  •  1

Zatáhnutí za záchranou brzdu, i tak nejmenší poslanecký klub Starostů a nezávislých prezentuje setkání parlamentních stran mimo SPD, KSČM a hnutí ANO. Chtějí dát Andreji Babišovi nabídku a jasný signál, že je za každou cenu nutné zabránit vzniku vlády ANO s účastí nebo podporou extrémistů. Předseda STAN Petr Gazdík se nebrání ani jednání o toleranci vlády hnutí ANO, i pokud by byl premiérem trestně stíhaný Andrej Babiš.

15. února 2018

Starostové se rozhodli vyjednávat s ANO o podmínkách pro...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 15. 2. 2018  •  Petr Gazdík  •  1

Starostové a nezávislí mohou jednat s hnutím ANO o podmínkách pro podporu vlády. Odsouhlasil to celostátní výbor strany, aby zabránil podílu KSČM a SPD na vládě. Podle předsedy Petra Gazdíka musí být budoucí vláda prozápadní a její program se musí shodovat se Starosty.
    Další články k tématu:
  • Starostové ani ČSSD vládu ANO nepodpoří, komunisté se teprve rozhodnou
  • Ani Piráti vládu ANO nepodpoří, SPD chce odvolat ministryni Šlechtovou
  • Půta v Rozstřelu nevyloučil jednání s ANO o podpoře menšinové vlády

„Musíme zastavit extremisty.“ Starostové otočili, jsou...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 2. 2018  •  Petr Gazdík  •  1

Celostátní výbor Starostů a nezávislých ve čtvrtek odsouhlasil, aby hnutí jednalo s ANO o podmínkách pro podporu vlády. Chce tak zabránit podílu KSČM a hnutí Svoboda a přímá demokracie na vládě. Předseda STAN Petr Gazdík novinářům řekl, že mezi podmínky patří prozápadní směřování republiky, programová shoda či neúčast trestně stíhané osoby ve vládě. Podle toho, kolik podmínek bude splněno, by se odvíjela forma případné podpory, vysvětlil. Starostové dosud podporu kabinetu odmítali, ve Sněmovně mají šest poslanců.

Starostové jsou ochotní jednat s ANO o vládě, trvají ale na...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 15. 2. 2018  •  Petr Gazdík  •  1

STAN odsouhlasil jednání s hnutím ANO o podmínkách pro podporu vlády. Mezi podmínky patří prozápadní směřování republiky, programová shoda či neúčast trestně stíhané osoby ve vládě, uvedl předseda Petr Gazdík. Starostové tak chtějí zabránit účasti KSČM a SPD na vládě.

STAN hodlá jednat s ANO o vládě. Chceme zabránit SPD a KSČM...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 15. 2. 2018  •  Petr Gazdík  •  1

Celostátní výbor Starostů a nezávislých dnes odsouhlasil, aby hnutí jednalo s ANO o podmínkách pro podporu vlády. Chce tak zabránit podílu KSČM a hnutí Svoboda a přímá demokracie na vládě. Předseda STAN Petr Gazdík novinářům řekl, že mezi podmínky patří prozápadní směřování republiky, programová shoda či neúčast trestně stíhané osoby ve vládě. 

Starostové chtějí jednat s ANO o vládě

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 15. 2. 2018  •  Petr Gazdík  •  1

Nejmenší parlamentní hnutí STAN chce jednat s hnutím ANO o spolupráci na vládní úrovni. Po čtvrtečním jednání celostátního výboru Starostů a nezávislých to na tiskové konferenci oznámil předseda hnutí Petr Gazdík.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.