Index vlivu Věci veřejné - Index vlivu v politice

 
 

Dobrý příklad z Ostravy

Na začátku disclaimer čili vymezení čili ohrazení. O věci vím z médií a jelikož média lžou a píší je hyeny, může být všechno jinak. Konec disclaimeru. V Ostravě zavedli ve veřejné dopravě pozici asistenta dopravy. To je člověk, který pomůže mamince s kočárkem nastoupit, ale taky vyhodí otravného ožralu a vyhodí i černého pasažéra, eventuálně ho ani nepustí dovnitř. A pokud je to cikán a ten začne ječet, že je rasisticky šikanován, pošle ho na Macháčkův palouk.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
25.3Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
31.27Vliv / význam klesá
 

Jak nás Věci veřejné ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Věci veřejné ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Věci veřejné v poslední době

 

19. května 2017

Dobrý příklad z Ostravy

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 19. 5. 2017  •  Věci veřejné  •  0

Na začátku disclaimer čili vymezení čili ohrazení. O věci vím z médií a jelikož média lžou a píší je hyeny, může být všechno jinak. Konec disclaimeru. V Ostravě zavedli ve veřejné dopravě pozici asistenta dopravy. To je člověk, který pomůže mamince s kočárkem nastoupit, ale taky vyhodí otravného ožralu a vyhodí i černého pasažéra, eventuálně ho ani nepustí dovnitř. A pokud je to cikán a ten začne ječet, že je rasisticky šikanován, pošle ho na Macháčkův palouk.

18. května 2017

Slovenský prezident ostře kritizoval chabé výsledky na poli...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 18. 5. 2017  •  Věci veřejné  •  0

18.5.2017 14:58 - Řešení romské problematiky na Slovensku je málo razantní a bez výsledků. Ostrá slova pronesl u příležitosti 28.sněmu Sdružení měst a obcí Slovenska (ZMOS) k jeho účastníkům slovenský prezident Andrej Kiska. Ten je přesvědčen, že neřešení takzvané romské problematiky je ukázkou neschopnosti řídit věci veřejné

3. května 2017

ANALÝZA: Třetí světová válka na spadnutí? (2)

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 3. 5. 2017  •  Věci veřejné  •  0

Jak již bylo řečeno, francouzský ministr zahraničních věcí Jean-Marc Ayrault veřejně a s definitivní platností režimu Bašára Asada při­soudil vinu za útok sarinem v Chán Šajchúnu.

13. dubna 2017

Bártův nástupce: Propuštěný Dalík teď zrelaxuje. Lobbista...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 4. 2017  •  Věci veřejné  •  0

Lobbista Marek Dalík nezná podrobnosti rozhodnutí Nejvyššího soudu, který ve středu vydal příkaz k jeho okamžitému propuštění ze znojemské věznice. Ve čtvrtek to řekl jeho advokát a bývalý ministr dopravy za Věci veřejné Radek Šmerda, který do Nečasovy vlády nastupoval za Víta Bártu. Nejvyšší soud ke kroku přistoupil po projednání Dalíkova dovolání v kauze nákupu obrněných vozidel Pandur. Šmerda o celé situaci promluvil.

4. dubna 2017

Kubánec používá při výrobě vína kondomy

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 4. 4. 2017  •  Věci veřejné  •  0

Kubánci jsou celosvětově proslulí tím, že se už naučili pracovat se všudypřítomným nedostatkem mnoha komodit. Sem tam dojde toaletní papír, jindy zase importovaná vína. V zemi, kde je průměrný měsíční plat ve veřejném sektoru v přepočtu méně než 700 Kč, se lidé bezpečně naučili nahrazovat některé potřebné věci jinými. Vinař Orestes Estevez je zářným příkladem.

Stanislav Berkovec získal zakázku od ministerstva, kde...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 4. 4. 2017  •  Věci veřejné  •  1

Syn Stanislava Humla se v době, kdy byl jeho otec poslancem za Věci veřejné a ministerstvo dopravy vedl Pavel Dobeš ze stejné strany, dostal k veřejné zakázce. Spolu s ním ji získala i firma spojená s dalším politikem – který tehdy podobně jako Huml pracoval přímo pro ministra – Stanislavem Berkovcem. Huml starší je dnes poslancem za ČSSD a Berkovec za ANO. Zjistil to Lukáš Landa z pořadu Reportéři.

7. března 2017

Platy žen v Česku ve srovnání s výdělky mužů silně...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 7. 3. 2017  •  Věci veřejné  •  0

Ženy v Česku vydělávají v soukromém sektoru v průměru o 24 procent méně než muži. Ve státních službách a ve veřejné sféře mají průměrně o 17 procent méně. Vyplývá to z aktuálních údajů misterstva práce a sociálních věcí. V prvním pololetí roku 2016 v soukromém sektoru průměrná mzda žen dosahovala 24 079 korun a mužů 31 603 korun. Plat mužů ve veřejné sféře činil 31 876 korun a plat žen 26 287 korun.

27. února 2017

Z Věcí veřejných přes Úsvit do vedení ŘSD. Bártův člověk má...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 27. 2. 2017  •  Věci veřejné  •  0

Do nejvyššího vedení správců silnic se po letech vracejí lidé spojení s hnutím Věci veřejné. Někdejší člen Bártovy strany Vítězslav Janků, který mezitím stihl kandidovat za Úsvit či dělat asistenta poslance Úsvitu, se vrací na Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD). Od března povede Středisko správy a údržby dálnic (SSÚD) na úseku dálnice D11.
    Další články k tématu:
  • Bártou dosazený šéf silničářů dělil nelegálně zakázky, potvrdil úřad
  • ROZSTŘEL: Všechny letos plánované stavby zahájíme, slibuje ředitel ŘSD
  • Ředitelka ŘSD: Tunel Pohůrka na obchvatu Budějovic vyjde na tři miliardy

22. února 2017

Ústavní soud zamítl zrušení cenzurních paragrafů...

Zdroj Root.cz ze dne 22. 2. 2017  •  Věci veřejné  •  0

Ústavní soud dnes zamítl zrušení části hazardního zákona, která se zabývala cenzurou internetu. Podle soudu jde o přípustnou regulaci. Padla tak poslední naděje odpůrců cenzury. Zákon tedy bude nadále platit v plném znění. Dnes v 9:00 proběhlo veřejné vyhlášení Ústavního soudu ve věci návrhu na zrušení ustanovení § 82, § 84 a § 123 odst. 5 zákona č. 186/2016 Sb., o hazardních hrách. Soudce JUDr. Jaromír Jirsa informoval o stanovisku, ve kterém Ústavní soud zamítl zrušení zmíněných paragrafů, podle něj jde o přípustnou regulaci. Celý text nálezu [PDF]

21. února 2017

SPOLEČNOST: Přínos Jakuba Čecha národu

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 21. 2. 2017  •  Věci veřejné  •  0

Se zájmem sleduji nejnovější mediální bouři ve sklenici vody, totiž vymezování se ctihodných kmetů a stařešinů vůči nezodpovědnému, nezkušenému a nezralému mládí, které si troufá dělat věci, na které se nezmohli ani mnozí opoziční zastupitelé, novináři nebo Kancelář veřejného ochránce práv.

21. ledna 2017

Michal Bláha: V minulosti jsme měli strach z komunistů, dnes...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 21. 1. 2017  •  Věci veřejné  •  0

Když si otevřete webovou stránku Michal Blaha, objeví se příspěvky Předražená EET, Co učit středoškoláky o počítačích a internetu, Vzděláváme úřady nebo Registr smluv po šesti měsících. Podnikatel, mentora investor Michal Bláha je zkrátka muž, kterého věci veřejné nenechávají klidným. Chce do nich mluvit, aktivně je ovlivňovat a být iniciátorem společenských dějů. Jeho mottem je věta Mladý muž pracovní místa nehledá, ale vytváří.

2. ledna 2017

Novoroční speciál módní policie: Žhavé téma žádané...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 1. 2017  •  Věci veřejné  •  0

První dny nového roku patří předsevzetím, vizím jak dál. Proto není od věci zamyslet se nad požadavkem žádané osobitosti, originality, kterou válcuje mainstream doby. Vkusem davu daná uniformita. Jedním z podniků, jenž se vůči ní vyhraňuje, je každým rokem v Praze pořádaný Designblok, kde je originalita skloňovaná ve všech pádech. Dostojí ji však všichni designéři, milovníci tvarosloví, veřejně známí kreativci včetně návštěvníků z ulice?

12. prosince 2016

O důchody by se měl starat hlavně stát, míní 54 procent Čechů

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 12. 12. 2016  •  Věci veřejné  •  1

Praha - O finanční zajištění důchodců by se měl starat především stát, myslí si 54 procent Čechů. Zhruba desetina lidí se kloní k názoru, že se o své zabezpečení ve stáří mají starat sami občané. Střední cestu mezi státem a jednotlivcem zvolila zhruba třetina lidí. Vyplývá to z průzkumu Centra pro průzkum veřejného mínění (CVVM). Od roku 2010 se názory veřejnosti v této věci zásadně nezměnily.

9. prosince 2016

Policie odmítá zveřejnit, zda vyšetřuje výhrůžky smrtí Radku...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 9. 12. 2016  •  Věci veřejné  •  1

9.12.2016 12:49 - Policie České republiky odmítá přes opakované dotazy serveru Romea.cz sdělit, zda vyšetřuje množící se výhrůžky smrtí zpěvákovi Radku Bangovi, ačkoli má Romea.cz informaci, že bylo v této věci podáno několik trestních oznámení. Výhrůžky smrtí a zplynováním se začaly objevovat na Bangově facebookovém profilu poté, co veřejně kritizoval úspěch xenofobní kapely Ortel v soutěži Český slavík.

6. prosince 2016

Ministryně Marksová nesouhlasí se způsobem prodeje bytů ČEZ

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 6. 12. 2016  •  Věci veřejné  •  1

Praha - Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová (ČSSD) nesouhlasí se způsobem prodeje bytů firmou ČEZ v Písnici. Firma by měla zohlednit sociální hledisko a neorientovat se pouze na ekonomické aspekty. Vyplývá to z dopisu ministryně advokátu Petru Novotnému, který zastupuje obyvatele Písnice sdružené v iniciativě Moje Písnice. ČEZ prodává přes 700 bytů formou veřejné soutěže. Lhůta pro podání nabídek skončila 2. prosince. Radnice Praha-Libuš žádala prodloužení termínu, ČEZ jí nevyhověl.

15. listopadu 2016

Sobotka odmítá používání trestního práva v politickém boji

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 15. 11. 2016  •  Věci veřejné  •  2

Praha - Obnovením trestného činu veřejného hanobení prezidenta republiky, které navrhuje šest desítek poslanců včetně zákonodárců sociální demokracie, by se trestní právo začalo používat v politickém souboji, myslí si premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). "Těžko říct, kde by to skončilo," řekl dnes na tiskové konferenci a v souvislosti s návrhem se podivil nad tím, jaké mají poslanci starosti. Existují podle něj důležitější věci a zákony, které by měli řešit.

Hanobení prezidenta má být trestné? Kalousek: Zeman by zákon...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 11. 2016  •  Věci veřejné  •  1

Obnovením trestného činu veřejného hanobení prezidenta republiky, které navrhuje šest desítek poslanců, včetně zákonodárců sociální demokracie, by se trestní právo začalo používat v politickém souboji, myslí si premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). „Těžko říct, kde by to skončilo,“ řekl v úterý na tiskové konferenci a v souvislosti s návrhem se podivil nad tím, jaké mají poslanci starosti. Existují podle něj důležitější věci a zákony, které by měly řešit.

14. října 2016

Signal festival

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 14. 10. 2016  •  Věci veřejné  •  1

Ono to s politikou přímo nesouvisí a tyto glosy jsou pro politiku vyhrazené. Opřu se tedy o tezi, že s politikou nějak souvisí všechno, protože když jdou věci veřejné špatně, je pak špatné v podstatě všechno.

25. červenece 2016

Ministerstvo připraví návrh, který má garantovat mzdy řidičů...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 25. 7. 2016  •  Věci veřejné  •  1

Praha – Ministerstvo práce a sociálních věcí připraví legislativní návrh, který by garantoval mzdy řidičů ve veřejné autobusové dopravě. Po dnešním jednání zástupců vlády, zaměstnavatelů a odborů s krajskými tripartitami to řekl premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Dopravní odbory kvůli nízkým platům řidičů linkových autobusů hrozí stávkou. Ministryně práce Michaela Marksová (ČSSD) kvůli tomu svolala na 3. srpna pracovní schůzku.

10. červenece 2016

Ženy si ročně vydělají o desítky tisíc méně než muži. Stát...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 7. 2016  •  Věci veřejné  •  1

Česko patří v EU k zemím s největším rozdílem v odměňování žen a mužů. V loňském roce si například ženy ve veřejném sektoru vydělaly v průměru o 63 tisíc korun méně než muži. V soukromé sféře byla ztráta ještě výraznější,  téměř 90 tisíc. Změnit to chce ministerstvo práce a sociálních věcí, které připravilo pětiletý projekt. 

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.