Index vlivu Vladimír Dlouhý - Index vlivu v politice

Vladimír Dlouhý
 
 

Kandidát na prezidenta ČR

 
 

Firmám chybí až o 150 tisíc lidí více, než se říká. Příští rok bude půl milionu neobsazených míst, tvrdí Hospodářská komora

Tuzemským firmám chybí 440 tisíc pracovníků. To je o 100 až 150 tisíc chybějících lidí více, než se běžně uvádí. Uvedl to šéf Hospodářské komory Vladimír Dlouhý. Podle něj jde o „největší bariéru, která brzdí sbližování naší ekonomické a životní úrovně s tou kolem nás“. Růst ekonomiky tak podle komory letos zpomalí na 3,6 procenta; ministerstvo financí ovšem počítá s růstem ještě nižším a mluví o 3,2 procenta.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
11.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
26.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
20.76Vliv / význam klesá
 

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Vladimír Dlouhý v poslední době

 

15. října 2018

Firmám chybí až o 150 tisíc lidí více, než se říká. Příští...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 15. 10. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Tuzemským firmám chybí 440 tisíc pracovníků. To je o 100 až 150 tisíc chybějících lidí více, než se běžně uvádí. Uvedl to šéf Hospodářské komory Vladimír Dlouhý. Podle něj jde o „největší bariéru, která brzdí sbližování naší ekonomické a životní úrovně s tou kolem nás“. Růst ekonomiky tak podle komory letos zpomalí na 3,6 procenta; ministerstvo financí ovšem počítá s růstem ještě nižším a mluví o 3,2 procenta.

28. září 2018

Zemřel poslanecký matador ČSSD Laštůvka. Vězněný chartista...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 9. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Sociální demokraté smutní. Zemřel dlouholetý člen strany Vladimír Laštůvka (†75), vystudovaný jaderný fyzik, který za komunistů seděl na Borech a dělal topiče, po revoluci pak odmítal, že by byl informátorem StB a tíhl k Moskvě. O smrti zkušeného poslance, někdejšího šéfa zahraničního výboru a také rebela v ČSSD informoval místopředseda strany Jaroslav Foldyna, pro kterého byl vzorem, od něhož se mnohému naučil nejen v politice.

10. září 2018

Dlouhý: Karenční doba byla návrat k normálu. Je špatně, že...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 9. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Současná vláda se v koaliční smlouvě přiklonila k návratu k proplácení prvních tří dnů nemocenské. Konec karenční doby ale nebude tak snadný, jak ukázalo zamítavé stanovisko hospodářského výboru sněmovny. Šéf Hospodářské komory Vladimír Dlouhý v Interview ČT24 řekl, že diskuse na výboru ukázala všechna pro a proti. Podle něj je špatně, že snaha o změnu je politicky motivovaná, když návrh nemá ani spočítané dopady.

27. srpna 2018

Putin vyrazil na dovolenou, na Sibiři sbírá houby a podniká...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 27. 8. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Divoká sibiřská příroda učarovala ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi natolik, že většinu svých dovolených tráví právě zde. Několik dnů odpočinku si dopřál i nyní na konci srpna a vyrazil do odlehlé republiky Tuva. Zde se oddává dlouhým túrám, projížďkám na motorovém člunu a pozorování zvířat.

22. srpna 2018

Česko je montovna, máme nízké platy a žádné úspory. Trh chce...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 22. 8. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Montovna se z Česka stávala dlouho, bude trvat, než se nastavení ekonomiky změní. Potřebujeme jen lidi bez vzdělání, ale imigrace není řešení, protože co s těmi lidmi budeme dělat, až se ekonomická situace zhorší. Budeme muset zvýšit věk odchodu do důchodu, kdo není zajištěný na stáří, bude mít problém, neexistuje dobré řešení reformy penzí, říká ekonom Vladimír Pikora. Podle něj politik, který vyřeší důchodovou reformu, za to zaplatí svou politickou kariérou. Dodává, že jsme na vrcholu hospodářského cyklu, nepotřebujeme mít schodkový rozpočet, naopak bychom měli mít přebytek.

21. srpna 2018

Okupaci plánovali Sověti několik měsíců, říká politolog...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 21. 8. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

/ROZHOVOR/ Události srpna 1968, kdy na území Československa vstoupila sovětská armáda, jsou dobře známé. Co ale říká na vojenskou stránku okupace politolog a historik Vladimír Srb, který je prorektorem Vysoké školy společenských věd v Kutné Hoře? Jak dlouho vznikaly plány na okupaci? Byla invaze finančně náročná pro Sovětský svaz? Nejen na to jsme se ho zeptali v našem rozhovoru.

31. červenece 2018

Jídlo jako od babičky. Restaurační síť Ambiente otevřela...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 31. 7. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

/FOTOGALERIE/ Pohádku s Čerty nejsou žerty určitě znáte. Teď si můžete blízko Pražského hradu připadat trochu jako Petr Máchal v podání Vladimíra Dlouhého, když přijde do hospody. V nově otevřené restauraci Kuchyň v Salmovském paláci si totiž jídlo vybíráte přímo z hrnců na plotně. Stačí nahlédnout pod pokličku a přivonět.

30. červenece 2018

Vládní program přilákal do Česka 13 tisíc Ukrajinců. Práci...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 30. 7. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

V Česku za dva roky od spuštění vládního programu Ukrajina pracuje 13 300 lidí z této země. Firmy mají o Ukrajince zájem, jejich legální zaměstnávání neohrožuje místa ani mzdovou úroveň, řekl v pondělí šéf Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý. Komora chceme s vládou otevřít jednání o zdvojnásobení ročních kvót.

Firmy marně hledají zaměstnance na tisíce volných míst....

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 7. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

V České republice za dva roky od spuštění vládního programu Ukrajina pracuje 13 300 lidí z této země. Hospodářská komora, která za dva roky vyřídila 3110 žádostí o 17 367 kvalifikovaných pracovníků, chce jejich počet zvýšit. Novináře o tom v pondělí informoval prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý. Podle něho jsou tito lidé přínosem pro firmy i společnost. Nastavení projektu Ukrajina umožňuje firmám získat nejvýše 19 600 osob ročně.

Do Česka přišlo za dva roky třináct tisíc Ukrajinců. Zájem...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 30. 7. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

V České republice za dva roky od spuštění vládního programu Ukrajina pracuje 13 300 lidí z této země. Hospodářská komora, která během téže doby vyřídila 3110 žádostí o 17 367 kvalifikovaných pracovníků, chce jejich počet zvýšit. Informoval o tom prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý. Podle něho jsou tito lidé přínosem pro firmy i společnost. Nastavení projektu Ukrajina umožňuje firmám získat nejvýše 19 600 osob ročně.

17. červenece 2018

Špidla si notuje s Babišem: Komunisté jsou demokratičtí....

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 7. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Expremiér a bývalý šéfporadce premiéra Bohuslava Sobotka Vladimír Špidla (oba ČSSD) vnímá novou vládu pozitivně. Podle něj je dobře, že se sociální demokracie k tomuto kroku odhodlala, jelikož všechny možnosti dlouho rozmýšlela a nakonec se rozhodla udělat to nejlepší pro Česko. Podpora komunistické strany problém není, jelikož jde o demokratickou stranu fungující už 30 let v demokratickém systému. Z dlouhodobého hlediska jí ale nevěří, stále je podle něj možnost, že doufá v novou revoluci. Špidla to řekl v rozhovoru pro pořad Štrunc!

16. červenece 2018

Trump ohlásil konec krize ve vztazích s Ruskem, kritice se...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 16. 7. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Helsinky - Prezidenti Ruska a USA Vladimir Putin a Donald Trump si na summitu v Helsinkách slíbili obnovení spolupráce svých zemí, která je zatížena dlouhodobými spory, a stiskem ruky vyslali...

Trump ohlásil konec krize ve vztazích s Ruskem, kritice se...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 16. 7. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Helsinky - Prezidenti Ruska a USA Vladimir Putin a Donald Trump si na summitu v Helsinkách slíbili obnovení spolupráce svých zemí, která je zatížena dlouhodobými spory, a stiskem ruky vyslali...

4. červenece 2018

Zemřela nakladatelka a spisovatelka Marta Davouze. Tři roky...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 4. 7. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Ve věku 73 let dnes ve Francii zemřela po dlouhém boji s těžkou nemocí nakladatelka, publicistka a spisovatelka Marta Davouze. Bývalá manželka někdejšího ředitele televize Nova Vladimíra Železného a matka moderátora České televize Jakuba Železného ještě v lednu tohoto roku navštívila své příznivce v Praze. ČTK o tom dnes s odkazem na sdělení její rodiny informoval Antonín Zajíček z domovského vydavatelství Davouze Mladá fronta.

Zemřela exmanželka Vladimíra Železného a spisovatelka Marta...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 4. 7. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Ve věku 73 let ve středu ve Francii zemřela po dlouhém boji s těžkou nemocí nakladatelka, publicistka a spisovatelka Marta Davouze. Bývalá manželka někdejšího ředitele televize Nova Vladimíra Železného a matka moderátora České televize Jakuba Železného ještě na začátku roku navštívila své příznivce v Praze.

Zemřela Marta Davouze (†73). Exmanželka Železného bojovala s...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 7. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Spisovatelka Marta Davouze (†73), která byla v minulosti manželkou zakladatele televize Nova Vladimíra Železného (73), zemřela po dlouhém boji s nemocí. Trpěla rakovinou.

20. června 2018

8 let od smrti Vladimíra Dlouhého (†52): Někteří z něho měli...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 6. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Jaké to bylo žít se slavným hercem Vladimírem Dlouhým (†52)? Na tuto otázku nemohl odpovědět nikdo jiný než herečka Petra Jungmanová, která byla jeho manželkou a je matkou jeho dětí. Herec, od jehož smrti dnes uplynulo přesně 8 let, zemřel, když jejich synům byly necelé čtyři roky.

12. června 2018

Remek, Suková, Zdena Mašínová i lidické děti. Senát pošle...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 6. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  1

Sedmadvacet jmen pošle Senát na Pražský hrad. Tak dlouhý je seznam návrhů na udělení státních vyznamenání, je o jedno jméno delší než loni. Prezident Zeman je může, ale také nemusí brát v potaz. Senátoři by chtěli vyznamenání pro tenistku Helenu Sukovou, astronauta Vladimíra Remka i sestru komunistických odbojářů Zdenu Mašínovou. Mezi 27 vybranými jsou i dvě přeživší lidické děti. 

Exředitel Homolky před soudem: Cítí se jako oběť lynče a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 6. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Bývalý ředitel Nemocnice Na Homolce Vladimír Dbalý čelí celkem třem stíháním. V úterý po dlouhých průtazích stanul osobně před soudem, kde se hájil z obvinění z korupční činnosti. Dbalý veškerá obvinění nadále popírá s tím, že je zcela nevinný. Zároveň se cítí být jako oběť mediální štvanice.

Komentář Vladimíra Tomšíka: Cílem ČNB je dlouhodobá...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 12. 6. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Údaje o schopnosti žadatelů o hypotéky splácet dluhy z běžných příjmů přinášejí v současné době varovné informace. Bankovní rada proto zavádí příjmové stropy. Banky budou muset porovnávat příjmy žadatelů s jejich celkovým zadlužením i výší měsíční splátky.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.