Index vlivu Vladimír Dlouhý - Index vlivu v politice

Vladimír Dlouhý
 
 

Kandidát na prezidenta ČR

 
 

Hledali Vladimíra (†48), našli čtyři mrtvoly. Hrůza na Everestu dlouho čekala

Čtyři mrtvá těla, která byla nalezena ve stanu v nejvyšším výškovém táboře na Mount Everestu, nejsou horolezci z letošní lezecké sezony. Informovala o tom agentura Reuters s odkazem na nepálské úřady. Těla ve dvou stanech našel ve výšce 8000 metrů nad mořem tým záchranářů, který se vydal pro tělo slovenského horolezce Vladimíra Štrby, jenž na Everestu zahynul o víkendu.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
14.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
9.16Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
18.101Vliv / význam roste
 

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Vladimír Dlouhý v poslední době

 

25. května 2017

Hledali Vladimíra (†48), našli čtyři mrtvoly. Hrůza na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 5. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Čtyři mrtvá těla, která byla nalezena ve stanu v nejvyšším výškovém táboře na Mount Everestu, nejsou horolezci z letošní lezecké sezony. Informovala o tom agentura Reuters s odkazem na nepálské úřady. Těla ve dvou stanech našel ve výšce 8000 metrů nad mořem tým záchranářů, který se vydal pro tělo slovenského horolezce Vladimíra Štrby, jenž na Everestu zahynul o víkendu.

Kajínek (2010)

Zdroj Ke Stažení ze dne 25. 5. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Režie: Petr Jákl ml. Hrají: Konstantin Lavroněnko, Tatiana Vilhelmová, Bogusław Linda, Vladimír Dlouhý, Michal Dlouhý, Václav Noid Bárta, Werner Dähn, Josef Klíma, Norbert Lichý, Alice Bendová, Ken Duken, Daniel Svoboda, Hynek Čermák Kriminální thriller inspirovaný příběhem Jiřího Kajínka, který je považován za prvního nájemného vraha v České republice. Díky svému útěku z vězeňské pevnosti Mírov

17. května 2017

Nezvedejte mzdy, vyzývá vládu šéf Hospodářské komory

Zdroj IHNED.cz ze dne 17. 5. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Prezidentem Hospodářské komory ČR bude i v dalších třech letech ekonom Vladimír Dlouhý. Staronový šéf kritizoval vládu za to, že dostatečně neinvestuje, a vyzval ji, aby dále nenavyšovala minimální mzdu. To ale premiér Bohuslav Sobotka odmítl. Sobotka volá po stanovení termínu pro přijetí eura. Dlouhý navrhuje, aby Česko s přijetím evropské měny počkalo, až se eurozóna stabilizuje.

Nezvyšujte minimální mzdu, raději investujte, vyzývá vládu...

Zdroj IHNED.cz ze dne 17. 5. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Prezidentem Hospodářské komory ČR bude i v dalších třech letech ekonom Vladimír Dlouhý. Staronový šéf kritizoval vládu za to, že dostatečně neinvestuje, a vyzval ji, aby dále nenavyšovala minimální mzdu. To ale premiér Bohuslav Sobotka odmítl. Sobotka volá po stanovení termínu pro přijetí eura. Dlouhý navrhuje, aby Česko s přijetím evropské měny počkalo, až se eurozóna stabilizuje.

16. května 2017

Stop státní buzeraci, hlásá Dlouhý. Bude dál šéfem...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 5. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Delegáti Hospodářské komory zvolili v úterý za svého prezidenta na další tříleté období Vladimíra Dlouhého (63). V čele komory stojí už tři roky. Ve volbě byl jediným kandidátem. Volba byla jednoznačná, Dlouhého podpořilo 220 z 246 hlasujících.

V čele Hospodářské komory zůstává Dlouhý. Vládní krize...

Zdroj IHNED.cz ze dne 16. 5. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Prezidentem Hospodářské komory bude i v dalších letech ekonom Vladimír Dlouhý. Staronový šéf komory kritizoval vládu za to, že dostatečně neinvestuje, a vyzval ji, aby dále nenavyšovala minimální mzdu. To ale přítomný premiér Bohuslav Sobotka odmítl. Podle Dlouhého nynější vládní krize vede k "balkanizaci Česka" a poškozuje pověst země v zahraničí.

Obkličuje nás obludná byrokracie, řekl Dlouhý. Varuje před...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 16. 5. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Podnikatelé žijí v nejistotě, jsou obklíčeni „obludnou“ byrokracií, řekl v úvodním projevu prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý na sněmu v Praze. Zároveň varoval před „balkanizací“ české politické scény. Volební sněm Hospodářské komory do svého čela znovu zvolil Dlouhého.
  Další články k tématu:
 • V loterii k EET by měli vyhrávat podnikatelé, soudí Hospodářská komora
 • Hospodářská komora podváděla, tvrdí Brusel. Chtěla získat peníze z EU
 • Dlouhý pro Impuls: Ať si každý nakupuje, kdy chce

Vladimír Dlouhý: Vláda drobné podnikatele nepodporuje,...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 16. 5. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Vláda čelí ostré kritice Vladimíra Dlouhého, který byl na dnešním volebním sněmu podruhé zvolen prezidentem Hospodářské komory ČR. Dlouhý dnes před plným sálem řekl, že kvůli vládní krizi hrozí balkanizace politického života. Politici podle něj hazardují se jménem Česka jako země, kde mají špičkové nadnárodní společnosti zájem investovat. Dlouhý nešetřil také kritikou byrokratických překážek, které musí podnikatelé dnes a denně překonávat.

Dlouhý sepsul za podnikatele vládu: Babiš se mi za...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 5. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Vládní krize se promítla také do volebního sněmu Hospodářské komory. Její prezident Vladimír Dlouhý v úvodním projevu připomněl osočení ze strany ministra financí Andreje Babiše (ANO). Na jedné z uniklých nahrávek totiž šéf ANO označil Dlouhého za „kariéristu“, ten si teď vzal na paškál celou vládu. Podle šéfa Hospodářské komory vláda pro firmy nic neudělala a hází jim klacky pod nohy. Kvůli vládní krizi hrozí podle něj balkanizace politického života.

Česko si musí odpovědět, kdy je schopno přijmout euro, uvedl...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 5. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Dříve nebo později si musíme odpovědět na otázku ne jestli, ale kdy budeme schopni jako Česká republika přijmout společnou evropskou měnu, uvedl na volebním sněmu Hospodářské komory premiér a předseda ČSSD Bohuslav Sobotka. Delegáti Hospodářské komory zvolili v úterý za svého prezidenta na další tříleté období Vladimíra Dlouhého (63). V dnešní volbě byl jediným kandidátem.

15. května 2017

Byl k hercům bezohledný, pohár přetekl, říká o Morávkovi z...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 5. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Dlouholetý umělecký šéf Vladimír Morávek odchází z Divadla Husa na Provázku. Pod nátlakem. Herci ho nazývají tyranem a diváky svým pojetím prý obtěžoval. Divadlu však vybudoval renomé. Jeho nasazení ale bylo extremistické, což potvrzuje i jeho kolega Jan Špaček, vedoucí sboru Láska opravdivá.

10. května 2017

Odvádění DPH z neproplacených faktur vyhlášeno absurditou...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 10. 5. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Absurditou roku 2017 zvolila podnikatelská veřejnost povinnost odvést daň z přidané hodnoty i z neproplacených faktur. Podnikatelé vybírali do konce dubna ze sedmi byrokratických absurdit, mezi nimiž byly například i informační cedulky k EET. Výsledek dnes vyhlásil za organizátory soutěže prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý.

Absurditou roku se stalo placení DPH z neproplacených faktur

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 5. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Absurditou roku 2017 zvolila podnikatelská veřejnost povinnost odvést daň z přidané hodnoty i z neproplacených faktur. Podnikatelé vybírali do konce dubna ze sedmi byrokratických absurdit, mezi kterými byly například informační cedulky k elektronické evidenci tržeb, celý stavební zákon či proplácení některých administrativních úkonů papírovými kolky. Výsledek vyhlásil za organizátory soutěže prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý.

5. května 2017

Milovaný i nenáviděný. Z Husy na provázku odchází dlouholetý...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 5. 5. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

V brněnském Divadle Husa na provázku po 12 letech končí umělecký šéf a režisér Vladimír Morávek. Rozhodl se dát výpověď, po nátlaku zaměstnanců. Uvádí to dnešní vydání deníku Mladá fronta Dnes. Režisér Vladimír Morávek patří k nejvýraznějším osobnostem českého divadla posledních desetiletí. Úspěchy sklízí i jako filmový a televizní režisér. V Divadle Husa na provázku působil od roku 2005.

30. dubna 2017

Parádní box. Wembley vidělo porážku Klička, těžké váze...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 30. 4. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

/VIDEO/ Fanoušci boxu se dočkali. Na slavném stadionu Wembley došlo k dlouho očekávanému souboji mezi Vladimirem Kličkem a Anthonym Joshuou. Novým králem těžké váhy v profesionálním ringu se nakonec stal Brit, který slavného jednačtyřicetiletého Ukrajince porazil technickým K.O v jedenáctém kole.

29. dubna 2017

Wembley hostí dlouho očekávaný boxerský souboj Klička s...

Zdroj České noviny - sport ze dne 29. 4. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Londýn - Na proslulém londýnském stadionu Wembley se dnes před 90.000 diváky odehraje dlouho očekávaný souboj téměř dvoumetrových boxerských titánů Vladimira Klička s Anthonym Joshuou....

10. dubna 2017

Podnikatelé dostanou bič na stát. Dlouhý jim chce ulevit od...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 4. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Složitá a nepřehledná legislativa a nadměrná administrativní zátěž na bedrech podnikatelů. S tím by měl především bojovat elektronický Právní elektronický systém (PES). Ten by za ně měl administrativní a regulatorní povinnosti vůči státu v budoucnu pohlídat, ušetřit by měli 43 miliard korun ročně. Za zavedení systému bojuje Hospodářská komora vedená Vladimírem Dlouhým.

8. dubna 2017

Zemřel bývalý sovětský kosmonaut Grečko, ve vesmíru byl i s...

Zdroj Technet.cz - Technika kolem nás ze dne 8. 4. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Bývalý sovětský kosmonaut Georgij Grečko v sobotu zemřel ve věku 85 let. Do kosmu na orbitální stanici Saljut se dostal Grečko dostal třikrát na lodích Sojuz jako palubní inženýr. V roce 1978 přivítal jako člen dlouhodobé základní posádky stanice Saljut 6 loď Sojuz 28, kde byl i první československý kosmonaut Vladimír Remek.
  Další články k tématu:
 • Američani byli u vytržení z našeho záchoda, vzpomíná Remkův konkurent
 • Zemřel Remkův velitel z kosmu Alexej Alexandrovič Gubarev
 • Zlověstný vzkaz: Když se z kosmu nebude moci vrátit, víš, co máš dělat?
 • Před třiceti lety: jak se dostal první Čechoslovák do vesmíru

Zemřel sovětský kosmonaut, který přivítal na orbitální...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 8. 4. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Bývalý sovětský kosmonaut Georgij Grečko zemřel ve věku 85 let. Do kosmu na orbitální stanici Saljut se Grečko dostal třikrát na lodích Sojuz jako palubní inženýr. V roce 1978 přivítal jako člen dlouhodobé základní posádky stanice Saljut 6 loď Sojuz 28, kde byl i první československý kosmonaut Vladimír Remek.

Zemřel sovětský kosmonaut Grečko. Do vesmíru letěl s Remkem

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 4. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Třikrát se podíval na orbitální stanici Saljut jako palubní inženýr. V roce 1978 tam jako člen dlouhodobé základní posádky přivítal i loď Sojuz 28, ve které byl i první československý kosmonaut Vladimír Remek. Georgij Grečko zemřel v sobotu ve věku 85 let. O otcově úmrtí informovala agenturu TASS Grečkova dcera, zprávu přinesl i web magazínu Novosti Kosmonavtiky. 

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.