Index vlivu Vladimír Dlouhý - Index vlivu v politice

Vladimír Dlouhý
 
 

Kandidát na prezidenta ČR

 
 

Letenkový miliardář Oliver Dlouhý (30): Brácha slavných herců je podnikatel roku jižní Moravy

Brněnský miliardář Oliver Dlouhý (30), nejmladší nevlastní bratr slavné herecké dvojice Vladimíra (†52) a Michala (49) Dlouhých, se stal v Jihomoravském kraji Podnikatelem roku 2017. Jeho firmu na vyhledávání letenek experti řadí mezi nejužitečnější na světě.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
20.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
16.7Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
19.93Vliv / význam klesá
 

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Vladimír Dlouhý v poslední době

 

15. února 2018

Letenkový miliardář Oliver Dlouhý (30): Brácha slavných...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 2. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Brněnský miliardář Oliver Dlouhý (30), nejmladší nevlastní bratr slavné herecké dvojice Vladimíra (†52) a Michala (49) Dlouhých, se stal v Jihomoravském kraji Podnikatelem roku 2017. Jeho firmu na vyhledávání letenek experti řadí mezi nejužitečnější na světě.

13. února 2018

Odchod z EU by vyvolal vleklou krizi, krachy a propouštění,...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 13. 2. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Případné vystoupení Česka z Evropské unie by vyvolalo ekonomickou krizi, která by trvala možná i desetiletí. Kvůli silné závislosti na obchodu s EU by zemi po tzv. czexitu čekala vlna krachů firem a propouštění zaměstnanců, řekl v rozhovoru pro Novinky prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý.

12. února 2018

Utajená tragédie Vladimíra Ráže (†77): Zemřel mu půlroční...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 2. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

dlouhých 18 let po smrti Vladimíra Ráže (†77) vyšlo najevo smutné tajemství, které si herec nechával jen pro sebe. Zažil největší bolest rodiče, zemřel mu totiž půlroční syn David.

11. února 2018

Dbalý, který je obžalován z korupce, může podle znalců...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 11. 2. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Bývalý šéf pražské Nemocnice Na Homolce Vladimír Dbalý (58), obžalovaný ve dvou kauzách z korupce, může docházet k hlavnímu líčení, další vývoj jeho duševního stavu je ale nejistý. S těmito závěry přišli soudní znalci, kteří v předchozích měsících zkoumali jeho zdraví v nemocnici. Pozorování nařídil pražský městský soud, protože Dbalý se dlouhodobě z jednání omlouval.

22. ledna 2018

Z psychiatrické léčebny pustili exředitele Homolky. Znalci...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 1. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Soudkyně k pátku propustila bývalého ředitele pražské Nemocnice Na Homolce Vladimíra Dbalého z psychiatrické léčebny, kde byl kvůli zkoumání duševního stavu. V pondělí to uvedla mluvčí pražského městského soudu Markéta Puci. Podotkla, že podle znalců již není další pozorování potřeba. Dbalý čelí dvěma obžalobám za korupci, z jednání se ale dlouhodobě omlouvá kvůli údajným psychickým problémům.

Exředitele Homolky pustili z léčebny. Znalci řeknou, zda měl...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 22. 1. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Bývalý ředitel Nemocnice Na Homolce Vladimír Dbalý již není v psychiatrické léčebně. Soudkyně jej k pátku propustila, oznámila mluvčí pražského městského soudu Markéta Puci. Dbalý byl v léčebně kvůli zkoumání duševního stavu, kvůli psychickým problémům se totiž dlouhodobě omlouvá u soudu, který se zabývá jeho obžalobami za korupci. Podle znalců již není potřeba v pozorování pokračovat.

Soud propustil Dbalého z psychiatrie, znalci dokončili...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 22. 1. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Soudkyně k pátku propustila bývalého ředitele pražské Nemocnice Na Homolce Vladimíra Dbalého z psychiatrické léčebny, kde byl kvůli zkoumání duševního stavu. Podle znalců již není další pozorování potřeba. Dbalý čelí dvěma obžalobám za korupci, z jednání se ale dlouhodobě omlouvá kvůli údajným psychickým problémům.

30. prosince 2017

Husa na provázku slavila 50 let, loučila se s Morávkem

Zdroj České noviny - kultura ze dne 30. 12. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Brno - Brněnské divadlo Husa na provázku dnes slavilo 50. výročí od svého vzniku a zároveň se loučilo s dlouholetým režisérem a uměleckým šéfem Vladimírem Morávkem. K oslavě divadlo...

27. prosince 2017

Obliba Merkelové strmě klesla. Každý druhý Němec si přeje...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 12. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Vysoká obliba kancléřky Angely Merkelové byla v Německu dlouho stejná jistota, jako že v čele Ruska stane Vladimir Putin. Vše ale jednou končí. Poslední průzkum institutu YouGov ukazuje, že Merkelová se Němcům od svého vítězství v zářijových volbách už tolik nepozdává. Takřka každý druhý obyvatel Německa si podle sondáže vypracované pro agenturu DPA přeje, aby Merkelová kancléřský post opustila ještě před završením svého čtvrtého mandátu, který v případě úspěšných koaličních rozhovorů skončí v roce 2021.

22. prosince 2017

Babiš vytáhl ministry z postelí, svolal vládu na 6:30....

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 12. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Nový premiér, nová doba. I když to není úplně převratná novinka, tohle tu dlouho nebylo. Ministři se sešli na svém dalším jednání už v půl sedmé ráno. Mnozí přijížděli do Strakovy akademie už těsně po šesté, všichni pak za tmy. Takový ranní „cvrkot“ pamatuje Úřad vlády naposledy za premiéra Vladimíra Špidly (ČSSD) v letech 2002 – 2004. Vedle opozičních návrhů zákonů řeší ministři především personální „rošády“ s náměstky. 

14. prosince 2017

ESEJ: Rozdělení Československa

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 14. 12. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Mnozí, a já osobně to cítím velmi silně, považujeme za zcela mimořádné, v podstatě za unikátní a za dlouhou dobu více než potřebné, že se nám podařilo přivést bývalého slovenského premiéra Vladimíra Mečiara do Prahy a pozvat ho k veřejnému vystoupení.

11. prosince 2017

Nedopustili jsme roztržku, rozdělení bylo správné, shodli se...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 11. 12. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Bylo to jako propadnout se v čase o čtvrt století zpět. V budově bývalého Federálního shromáždění vzpomínal Václav Klaus s Vladimírem Mečiarem na rozdělení Československa. Sál se zaplnil všemi tehdejšími hlavními hráči. Do předních lavic usedli bývalí ministři Vodička, Dlouhý, Dyba, Stráský nebo Pithart.
  Další články k tématu:
 • 25 let od dohody o rozdělení ČSFR. Máme mimořádně skvělé vztahy, míní Zeman
 • Výzkum: O Československu měli rozhodnout lidé, pro mladé je to historie
 • Klaus a Zeman jsou dvojčata, ať už stará elita nevládne, přeje si Horáček
 • Mečiarovi hrozí trestní stíhání, jeho amnestie nemusí být promlčené

Rozpad Československa byl nevyhnutelný, mezi Čechy a Slováky...

Zdroj IHNED.cz ze dne 11. 12. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Bývalí předsedové české a slovenské vlády Václav Klaus a Vladimír Mečiar se po téměř 25 letech od rozpadu Československa sešli v budově někdejšího Federálního shromáždění. Shodli se na tom, že rozdělení Československa bylo nevyhnutelné, mezi Čechy a Slováky bylo dlouhodobé napětí. Zdůraznili také, že nynější vztahy mezi Čechy a Slováky jsou výjimečně dobré.

Klaus a Mečiar: Rozpad Československa byl nevyhnutelný

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 11. 12. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

/VIDEO/ Rozpad Československa před čtvrtstoletím byl nevyhnutelný, mezi Čechy a Slováky bylo napětí dlouhodobě. V debatě v budově někdejšího Federálního shromáždění se na tom dnes shodli tehdejší předsedové české a slovenské vlády Václav Klaus a Vladimír Mečiar. Zdůraznili také, že nynější vztahy mezi Čechy a Slováky jsou výjimečně dobré, a to i díky existenci obou národních států.

Děkujeme za Československo, řekl Mečiar. Slováci ho vždy...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 11. 12. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Rozpad Československa před čtvrtstoletím byl nevyhnutelný, mezi Čechy a Slováky bylo napětí dlouhodobě. V debatě v budově někdejšího Federálního shromáždění se na tom shodli tehdejší předsedové české a slovenské vlády Václav Klaus a Vladimír Mečiar. Slováci se při všech dějinných otřesech znovu vraceli k roku 1918 a ptali se, jestli se to tehdy poskládalo správně, připomněl Klaus. Podle Mečiara, se kterým Klaus před čtvrtstoletím dělil tehdejší Československo, Slováci Čechům nikdy nepřestanou být za události roku 1918 vděční, ale přesto se vždy chtěli vydat vlastní cestou. 

1. prosince 2017

Bývalý šéf Homolky Dbalý poslechl soud a nastoupil na...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 1. 12. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Někdejší ředitel Nemocnice na Homolce Vladimír Dbalý se podrobil rozhodnutí soudu a nastoupil do psychiatrické nemocnice na pozorování svého duševního stavu. Kvůli působení ve vedení Homolky čelí u soudu dvěma obžalobám za korupci, z jednání se ale dlouhodobě omlouvá právě kvůli údajným psychickým problémům.

Lékař Dbalý poslechl soud a nastoupil do psychiatrické...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 1. 12. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Obžalovaný lékař Vladimír Dbalý se podrobil rozhodnutí soudu a v určený den nastoupil do psychiatrické nemocnice kvůli pozorování svého duševního stavu. Uvedla to mluvčí pražského městského soudu Markéta Puci. Bývalý ředitel Nemocnice Na Homolce čelí u soudu dvěma obžalobám za korupci, z jednání se ale dlouhodobě omlouvá kvůli údajným psychickým problémům.

Dbalý poslechl soud a nastoupil na pozorování do...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 1. 12. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Obžalovaný lékař Vladimír Dbalý se podrobil rozhodnutí soudu a v určený den nastoupil do psychiatrické nemocnice kvůli pozorování svého duševního stavu. Bývalý ředitel Nemocnice Na Homolce čelí dvěma obžalobám za korupci, z jednání se ale dlouhodobě omlouvá kvůli údajným psychickým problémům.
  Další články k tématu:
 • Bývalý ředitel Nemocnice Na Homolce Dbalý musí na vyšetření psychiky
 • Soud nařídil vyšetřit duševní stav Dbalého. Ten tvrdí, že má zdravotní potíže
 • Exšéf Homolky Dbalý nemůže k soudu kvůli duševní nemoci, tvrdí posudek

21. listopadu 2017

Shodli jsme se, že vztahy Ruska a EU je nutné normalizovat,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 21. 11. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Za obsažnou a otevřenou označil ruský prezident Vladimir Putin besedu s českým prezidentem Milošem Zemanem. Ocenil pozitivní vývoj zejména vzájemných hospodářských a obchodních vztahů, které letos překonaly období několikaletého poklesu. I Zeman s uspokojením konstatoval, že navzdory protiruským sankcím, s nimiž dlouhodobě nesouhlasí, se spolupráce úspěšně rozvíjí. Oba prezidenti se sešli v Soči. Podle Zemanova mluvčího daroval Putin Česku originál dokumentu Obnovené zřízení zemské z roku 1627. 

14. listopadu 2017

„Rektální alpinismus, Číňanům děláme rohožku.“ Ostrá slova z...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 11. 2017  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Vyplatí se nám tanečky kolem miliardových čínských investic, nebo nám to „podlézání“ není k ničemu? O to se přeli během debaty v Praze třeba exministr zahraničí Jan Kohout nebo prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý. Moderátor debaty, bývalý velvyslanec v Rusku a USA Petr Kolář, se snažil držet své názory na uzdě, v rozhovoru pro Blesk.cz se ale rozpovídal i on.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.