Index vlivu Zdeněk Škromach - Index vlivu v politice

 
 

Škromach pobízí ČSSD do vlády. Vymění bazének a „pracák“ za ministerstvo?

Býval jedním z nejpopulárnějších a nejviditelnějších politiků sociální demokracie. Vše ale skončilo v roce 2013 po takzvané lánské schůzce, kdy i Zdeněk Škromach dojel za prezidentem Milošem Zemanem a chystal sesazení tehdejšího šéfa ČSSD Bohuslava Sobotky. Dnes je bývalý ministr práce a sociálních věcí pověstný především svými selfie fotkami a hovory od bazénku. V rozhovoru pro Blesk Zprávy rozebral situaci v sociální demokracii a promluvil i o tom, jestli se chystá do vlády.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
51.5Vliv / význam roste
 

Jak nás Zdeněk Škromach ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Zdeněk Škromach v poslední době

 

4. května 2018

Škromach pobízí ČSSD do vlády. Vymění bazének a „pracák“ za...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 5. 2018  •  Zdeněk Škromach  •  0

Býval jedním z nejpopulárnějších a nejviditelnějších politiků sociální demokracie. Vše ale skončilo v roce 2013 po takzvané lánské schůzce, kdy i Zdeněk Škromach dojel za prezidentem Milošem Zemanem a chystal sesazení tehdejšího šéfa ČSSD Bohuslava Sobotky. Dnes je bývalý ministr práce a sociálních věcí pověstný především svými selfie fotkami a hovory od bazénku. V rozhovoru pro Blesk Zprávy rozebral situaci v sociální demokracii a promluvil i o tom, jestli se chystá do vlády.

23. února 2018

Nadržuje Zeman Babišovi? Ovčáček a Pospíšil se přeli u...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 2. 2018  •  Zdeněk Škromach  •  1

Byl to mazec, říká Jiří Pospíšil (TOP 09). Zastánci a odpůrci Miloše Zemana se střetli ve studiu ČT u Michaely Jílkové. Nechyběl hradní mluvčí Jiří Ovčáček a další Zemanovi věrní - Michal Hašek či v publiku Zdeněk Škromach (oba ČSSD), který tradičně lovil selfie. Pospíšil se s Ovčáčkem přel o to, zda je Zemanův postup při pověřování o sestavení vlády v pořádku, zda má vláda vzniknout do prázdnin, nebo co nejdřív a zda Zemanovi „nevadí, že pan Babiš je agentem StB“.

10. února 2018

„Lezení do postele s Babišem“ a návrh na sjezd za zavřenými...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 2. 2018  •  Zdeněk Škromach  •  1

Bude část sjezdu ČSSD uzavřena veřejnosti? S tímto návrhem přišlo v sobotu předsednictvo ČSSD. Veřejné mají být proslovy kandidátů na nového předsedu i očekávaný projev prezidenta Miloše Zemana. Někteří sociální demokraté se však nestačí divit. Z jihu Moravy se ozval třeba Zdeněk Škromach. Přes 550 delegátů by se na sjezdu přitom mohlo vyslovit i k tomu, zda by měla ČSSD jednat s ANO o vládě. Ekonomický expert ČSSD Michal Pícl však mluví o předhánění se v „lezení do postele“ s Andrejem Babišem (ANO).

5. ledna 2018

Hašek se Zimolou proti vedení ČSSD: „Pohřeb“ a „smrtelná...

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 1. 2018  •  Zdeněk Škromach  •  1

Část „pučistů“ ČSSD a další vysoce postavení členové se otevřeně postavili proti tomu, jak vedení strany nevyřešilo volební debakl. Michal Hašek, Jiří Zimola a Zdeněk Škromach založili diskusní platformu Zachraňme ČSSD. Vadí jim, že šéfové strany hodili vinu na voliče, prezidenta Zemana a „ďábelského Babiše“. Požadují například, aby všichni členkové strany volili svého předsedu, rozhodovali o možné účasti ve vládě a chtějí také podrobnou diskusi o tom, co dál. Platforma otevřeně přiznala podporu Miloši Zemanovi v prezidentských volbách.

25. října 2017

Škromachův velký návrat? Musíme hledat českého Fica. Rád...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 10. 2017  •  Zdeněk Škromach  •  1

Bývalý hejtman Michal Hašek nazval porážku ČSSD ve volbách knock outem. Strana svolává po volební ztrátě 35 poslaneckých křesel mimořádný sjezd a hlásí se už i první zájemci, kteří jsou ochotní sociální demokraty vytáhnout z „bryndy“. Po bývalém jihočeském hejtmanovi Jiřím Zimolovi se nebrání ani bývalý oblíbený místopředseda ČSSD Zdeněk Škromach, anebo končící poslanec Jeroným Tejc. 

24. března 2017

Paroubek a Škromach zpět do Sněmovny? Plány regionů hatí...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 3. 2017  •  Zdeněk Škromach  •  2

Byly to dvě výrazné tváře sociální demokracie. Jiří Paroubek to dotáhl až na premiéra, Zdeněk Škromach zas na místopředsedu Senátu. Teď jsou oba v politickém důchodu. Paroubek řeší problémy s rozvodem, Škromach „skončil“ na úřadu práce. Po neúspěšných senátních volbách tu našel nové zaměstnání. O oba ale usilují některé organizace ČSSD. Budou nakonec na kandidátkách pro podzimní sněmovní volby?

9. března 2017

Škromach pro Impuls: ČSSD nechá v čele Sobotku, úspěch přeji...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 9. 3. 2017  •  Zdeněk Škromach  •  2

O tom, že Bohuslav Sobotka bude pokračovat v čele ČSSD i po stranickém sjezdu, nepochybuje bývalý senátor Zdeněk Škromach. Zajímavější boj se podle něj strhne o post prvního místopředsedy, o nějž se uchází Milan Chovanec a Jeroným Tejc.
    Další články k tématu:
  • Škromach pracuje na Úřadu práce a dostal nabídku jít do voleb na Zlínsku
  • Sobotka nemá soupeře, ale ČSSD už bude bojovat i o jeho možného nástupce

3. března 2017

Škromach sehnal práci. Bude zaměstnaný na Úřadu práce

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 3. 3. 2017  •  Zdeněk Škromach  •  3

Někdejší senátor Zdeněk Škromach (ČSSD) bude pracovat na generálním ředitelství Úřadu práce. Informaci Ekonomického deníku Škromach Novinkám potvrdil s tím, že je to zatím zaměstnání na částečný úvazek. Na starosti má problematiku strukturálně rozdělených regionů a problematiku sociálních podniků.

Škromach má na půl úvazku zaměstnání na úřadu práce. V...

Zdroj IHNED.cz ze dne 3. 3. 2017  •  Zdeněk Škromach  •  2

Bývalý senátor Zdeněk Škromach se stal zaměstnancem Generálního ředitelství Úřadu práce ČR. Podle jeho mluvčí půjde o práci zaměřenou na oblast strukturálně postižených regionů a problematiku sociálních podniků. Škromach po neúspěšných volbách prohlásil, že se klidně vrátí k povolání elektrikáře a bude pracovat rukama.

Škromach skončil na „pracáku“. Chválí si ho tam jako...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 3. 2017  •  Zdeněk Škromach  •  2

Někdejší ministr práce a sociálních věcí Zdeněk Škromach (ČSSD) je od 1. března zaměstnán na poloviční úvazek na Generálním ředitelství Úřadu práce ČR. Jeho pozice je přímo řízená generální ředitelkou Kateřinou Sadílkovou. Půjde o práci v terénu zaměřenou na strukturálně postižené regiony a problematiku sociálních podniků, řekla ČTK mluvčí úřadu Kateřina Beránková. Na Škromachovo působení na Úřadu práce v pátek upozornil Ekonomický deník.

Škromach je na poloviční úvazek zaměstnaný na Úřadu práce ČR

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 3. 3. 2017  •  Zdeněk Škromach  •  4

Někdejší ministr práce a sociálních věcí Zdeněk Škromach (ČSSD) od 1. března nastoupil na poloviční úvazek na Generálním ředitelství Úřadu práce ČR. Jeho pozice je přímo řízená generální ředitelkou Kateřinou Sadílkovou.

Zdeněk Škromach nastoupil na poloviční úvazek na Úřad práce...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 3. 3. 2017  •  Zdeněk Škromach  •  2

Někdejší ministr práce a sociálních věcí Zdeněk Škromach (ČSSD) je od 1. března zaměstnán na poloviční úvazek na Generálním ředitelství Úřadu práce ČR. Jeho pozici přímo řídí generální ředitelka Kateřina Sadílková. Na Škromachovo působení na Úřadu práce v pátek upozornil Ekonomický deník.

Škromach pracuje na Úřadu práce a dostal nabídku jít do...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 3. 3. 2017  •  Zdeněk Škromach  •  2

Když Zdeněk Škromach na podzim vypadl ze Senátu, vypadalo to na jeho definitivní konec v politice. Ale věci se změnily. Nejenže si našel novou práci na Generálním ředitelství Úřadu práce, ale v podzimních volbách do Sněmovny by se také znovu mohl objevit na kandidátce ČSSD a to ve Zlínském kraji.
    Další články k tématu:
  • Končící senátoři dostanou odchodné, Škromach si přijde na 600 tisíc
  • OBRAZEM: Poslední Škromachův den v Senátu. Po 20 letech končí v politice
  • Až budu mít čas, začnu psát paměti. A vím toho hodně, naznačil Škromach

Elektrikář? Ne. Škromach našel práci na Úřadu práce

Zdroj Tyden.cz ze dne 3. 3. 2017  •  Zdeněk Škromach  •  4

Zdeněk Škromach našel nové uplatnění. Bývalý senátor, který v podzimních volbách neobhájil post v horní komoře parlamentu, je novou posilou tiskového oddělení Úřadu práce České republiky, podle Ekonomického deníku zde působí na poloviční úvazek.

29. ledna 2017

Škromach slavil šedesátku se Zemanem. Dostal koňak a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 29. 1. 2017  •  Zdeněk Škromach  •  2

S manželkou Mirkou, rodinou, včetně vnoučat a známými, oslavil dodatečně své šedesátiny dnes již bývalý senátor Zdeněk Škromach (ČSSD). A takovou party Rohatec ještě nezažil - oslavu i s prezidentem republiky. Dorazil totiž i Miloš Zeman, aby pogratuloval oslavenci a předal mu „tekutý dárek“ - kvalitní koňak. Zdržel se hodinu, zapálil si obligátní cigaretu, popili víno a poslechli si dvojici trubačů, kteří zrovna mířili na pohřeb. Zeman vtipkoval, že je pozve na ten svůj.

22. ledna 2017

Taky jsem měl háro, ozval se ministr Chvojka. A nejsou se...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 1. 2017  •  Zdeněk Škromach  •  2

Politici se nerodí v kvádru s kravatou a taky si zažili svá divoká léta jako všichni ostatní. Rádi to pak dávají na odiv, aby voliči věděli, že nejsou jiní než oni. Retro smršť rozpoutal facebookový démon Zdeněk Škromach (ČSSD) a po něm pokračují i ostatní. Vlasatou fotkou z metalové éry se v sobotu pochlubil ministr pro legislativu Jan Chvojka (ČSSD), předtím „háro“ ukázali i jiní politici, které bychom si jinak než v obleku většinou nedovedli představit.

19. ledna 2017

Tento stopař je na „pracáku“, ale bude kandidovat na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 1. 2017  •  Zdeněk Škromach  •  4

Procházet rodinné archivy bývá vždy celkem zábava. A Zdeněk Škromach (60, ČSSD) na to má v těchto dnech asi hodně času. Na podzim totiž neobhájil senátorský mandát a po dvaceti letech odešel z výsluní české politiky. Teď hledá práci a přemýšlí nad prezidentskou kampaní. Blesku popsal, jak chystá boj o Hrad a kdy ohlásí kandidaturu oficiálně.

31. prosince 2016

Šedesátiny oslaví bývalý ministr a exsenátor Zdeněk Škromach

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 31. 12. 2016  •  Zdeněk Škromach  •  3

Praha - Zdeněk Škromach, který se narodil 31. prosince 1956, patří od půlky 90. let k nejviditelnějším postavám české sociální demokracie. Řadu let zasedal ve Sněmovně, čtyři roky působil jako ministr práce a sociálních věcí a v letech 2010 až 2016 byl senátorem za Hodonínsko. Poté, co senátorský mandát letos v říjnu neobhájil, své další uplatnění stále zvažuje.

11. listopadu 2016

Škromach pózuje v trávě a vaří na čundru. Jak vypadal ve...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 11. 2016  •  Zdeněk Škromach  •  5

Zdeněk Škromach po dvaceti letech opustil český parlament, když v říjnu neobhájil ve volbách post senátora. Zároveň se na veřejnosti objevilo několik zajímavých fotografií z jeho minulosti. Nejprve ČSSD zveřejnila jeho svatební snímek, aby pak sám Škromach přidal na sociální síti fotky z čundru i dětství. Podívejte se, jak vypadal.

8. listopadu 2016

Návrat pana Selfie? Škromacha do vlády, radí Paroubek. V...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 11. 2016  •  Zdeněk Škromach  •  3

Rovnalo se to granátu hozenému do vlastních ministerských řad. Premiér Bohuslav Sobotka členy ČSSD a nedlouho poté celý národ informoval o chystaných změnách „unavených ministrů“. Sobotka nyní mlčí, spekulace o tom, kdo je v ohrožení, se však množí. A bývalý předseda ČSSD Jiří Paroubek míní, že by byl lepším ministrem Zdeněk Škromach než Michaela Marksová. Další rýsující se adepty na ministerské posty ohodnotil pro Blesk.cz politolog Josef Mlejnek.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.