O vlivu / významu

 

Vliv / význam osobnosti, předmětu, témy, udalosti

Vliv / význam

Míra přihlédnutí široké skupiny lidí na názory / činy konkrétní osoby. Množství vlastností / názorů, které široká skupina lidí přebírá od konkrétní osoby.

Index vlivu

Měrná jednotka vlivu / číselné vyjádření množstva vlivu. Čím vyšší index vlivu, tím větší vliv / dopad na širokou skupinu lidí.

Vlastnost být vlivný / významný

Něco / někdo je vlivný / významný, když má index vlivu vysoký.

Vliv / význam na "Kdo hýbe Českem"

Index vlivu

Index vlivu se počítá na základě počtu článků vybraných internetových zdrojů, které o dané osobnosti píšou. Čím víc se o osobnosti píše, tím víc lidí se o ní dozví. Osobnost se stává známou/významnou.

Internetové zdroje

Popularita osobnosti, předmětu, témy, udalosti

Popularita

Míra/množství přízně/náklonnosti široké skupiny lidí ke konktétní osobnosti, předmětu, téme, udalosti. Popularitu můžeme definovat i jako pozitivní vliv.

Index popularity

Jednotka popularity / číselné vyjádření množstva popularity.

Vlastnost být populární

Něco / někdo je populární, když má index popularity vysoký.

Vlastnost být nepopulární

Něco / někdo je nepopulární, když má index popularity nízky až nulový.

Popularita a čas

Popularita je závislá na čase. Co je dnes populárne, už zítra nemusí být. A naopak, co dnes populárne není, může být zítra.

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.