Index vlivu Tomáš Berdych - Index vlivu ve sportu

Tomáš Berdych
 
 

Jak Berdych vyrazil poznat Lehečku: Má před sebou skvělou budoucnost

Vyměňovali si údery přímo na kurtu, debatovali o tajemstvích, jak se propracovat mezi absolutní špičku. Někdejší elitní tenista Tomáš Berdych v roli poradce přicestoval na turnaj v Dubaji za svým možným nástupcem Jiřím Lehečkou. „Je mladý, ale co jsem měl možnost vidět, tak je velmi soustředěný,“ chválí 21letého krajana.

Tomáš Berdych aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
8.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Tomáš Berdych ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Tomáš Berdych ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Tomáš Berdych v poslední době

 

6. března 2023

Jak Berdych vyrazil poznat Lehečku: Má před sebou skvělou...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 6. 3. 2023  •  Tomáš Berdych  •  0

Vyměňovali si údery přímo na kurtu, debatovali o tajemstvích, jak se propracovat mezi absolutní špičku. Někdejší elitní tenista Tomáš Berdych v roli poradce přicestoval na turnaj v Dubaji za svým možným nástupcem Jiřím Lehečkou. „Je mladý, ale co jsem měl možnost vidět, tak je velmi soustředěný,“ chválí 21letého krajana.

23. ledna 2023

Berdychův nástupce? Možná už brzy. Lehečka píše v Melbourne...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 23. 1. 2023  •  Tomáš Berdych  •  0

Píše se leden roku 2018 a tehdejší česká jednička Tomáš Berdych vstupuje do svého čtvrtfinálového duelu na Australian Open. V cestě mu však stojí Roger Federer, na kterého je rodák z Valašského Meziříčí bohužel krátký. Otočme list a vraťme se zpět do současnosti. V naprosto identické situaci nyní stojí jednadvacetiletý talent Jiří Lehečka. Sympatický mladík, který pomaličku kráčí za svými dětskými sny.

29. září 2022

Berdych o Federerovi: Bezva chlap i velké dítě. Proč s ním...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 29. 9. 2022  •  Tomáš Berdych  •  0

Když si měl vybrat parťáka na trénink, hračička Federer nepatřil mezi jeho favority. Svého času tvrdil, že se chování božského Rogera jaksi zhoršilo, že ztratil glanc. Nicméně teď, když už jsou oba sportovními penzisty, mluví Tomáš Berdych o švýcarském tenisovém virtuosovi s nelíčenou úctou. Oznámení o ukončení jeho báječné kariéry a následné sbohem na víkendovém Laver Cupu ho nepřekvapilo.

26. srpna 2022

Žít bez plánu. Tomáš Berdych po kariéře sbírá zážitky, dal...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 26. 8. 2022  •  Tomáš Berdych  •  0

Roky měl život naplánovaný na minuty. A teď si užívá luxusu žádný plán nemít. Nejlepší český tenista moderní éry Tomáš Berdych sbírá zážitky na safari, brázdí vinice Champagne i rumunské horské průsmyky. A hraje zase tenis.

12. srpna 2022

VIDEO: Brány tenisového ráje se otevřely pro Valentovou a...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 12. 8. 2022  •  Tomáš Berdych  •  0

PODÍVEJTE SE/ Výstup na výslunní. Lépe řečeno spíš nejlepší cesta k tenisovému vrcholu. Prestižní turnaj Pardubická juniorka nebo-li mistrovství České republiky ve starší dorostenecké kategorii zná svou vítězku i vítěze. Tereza Valentová (TK Sparta Praha) a Hynek Bartoň (TK Agrofert Prostějov) ovládli své zápasy a zařadili se tak mezi tenisové hvězdy jakými jsou Petra Kvitová či Tomáš Berdych. Podívejte se na videa, jak vítězové slavili.

22. dubna 2022

Rodinná společnost Carollinum slaví 25 let. S novým...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 22. 4. 2022  •  Tomáš Berdych  •  1

Česká společnost Carollinum zaměřující se na prodej luxusních a prémiových hodinářských značek oslavuje pětadvacáté výročí. V letošním roce se spojila se sběratelem hodinek a bývalým profesionálním tenistou Tomášem Berdychem.

16. února 2022

Moderátorka Marie Retková: Kdo má láskyplnou rodinu, zvládne...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 16. 2. 2022  •  Tomáš Berdych  •  1

Veselá nálada, hravé oči, ve kterých se odráží laskavost s očekáváním, co nového bude následovat... To vše nás přivítalo u moderátorky Marie Retkové. I když před několika lety musela překonat vážnou nemoc, dnes září štěstím. Během rozhovoru se rozpovídala o sportu, Luhačovicích i o tom, jak vyhrát tenis s Tomášem Berdychem.

26. listopadu 2021

Chtěl jsem skončit s čistým stolem. To se mi povedlo,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 26. 11. 2021  •  Tomáš Berdych  •  1

Tenisový důchod si Tomáš Berdych užívá. „Lidé si nedovedou představit, jak je všechno během kariéry náročné a hlavně striktně naplánované,“ říká šestatřicetiletý rodák z Valašského Meziříčí. Konec sportovní kariéry předloni na podzim...

24. října 2021

Blýská se na lepší časy? O juniorský Turnaj mistrů bojuje...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 24. 10. 2021  •  Tomáš Berdych  •  1

Aktuálně nejlepším českým tenistou na světovém žebříčku ATP je Jiří Veselý na 77. místě. Ano, mužský tenis je po konci kariéry Tomáše Berdycha ve výrazném útlumu, ten by ale mohl poměrně rychle odeznít. Ve hře o finálovou účast na juniorské obdoby Turnaje mistrů (Next Gen ATP Finals) jsou i dva čeští zástupci - Jiří Lehečka a Tomáš Macháč.

4. září 2021

Návrat legend. Tenisté Berdych a Štěpánek budou hrát v...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 4. 9. 2021  •  Tomáš Berdych  •  1

Tenisté Tomáš Berdych a Radek Štěpánek se znovu objeví na kurtu. Strůjci český triumfů v Davisově poháru v letech 2012 a 2013 se představí od 25. do 28. listopadu ve slavné londýnské Royal Albert Hall na oblíbené akci veteránské série Champions Tour.

27. červenece 2021

Jak Češka otřásla olympiádou. Vondroušová ukázala kritikům,...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 27. 7. 2021  •  Tomáš Berdych  •  1

České tenisové dějiny na olympiádách jsou zase bohatší o jednu jásavou kapitolu. Mladičký Tomáš Berdych kdysi v Aténách zaskočil Rogera Federera. V podstatě z nouze stvořený pár Barbora Strýcová, Lucie Šafářová minule v Riu skolil sestry Williamsovy, do té chvilky na hrách neporazitelné. A v úterý se v Tokiu o další podobnou senzaci zasloužila Markéta Vondroušová.

11. října 2020

Rakety mám ve sklepě. Tenis mi hodně vzal, nechybí mi, je to...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 11. 10. 2020  •  Tomáš Berdych  •  1

Od konce profesionální kariéry jsem byl jednou hrát, kdykoliv půjdu, bude to horší, než na co jsem byl zvyklý. Tenisová kariéra byla hezká, ale člověk se musí nachystat na ten život potom, říká bývalý profesionální tenista Tomáš Berdych, který se...

28. září 2020

Berdych konce kariéry nelituje. Rozhodnutí přišlo ve správný...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 28. 9. 2020  •  Tomáš Berdych  •  1

Odpočatý i uvolněný. Bývalý čtvrtý tenista světa Tomáš Berdych a rodák z Valašského Meziříčí po desíti měsících od ukončení kariéry promluvil nejen o současné tenisové bublině, ale také, jak se mu žije bez každodenní rutiny.

21. srpna 2020

Vysoká cyklistická. Kde se vzal boom českých kol Festka, na...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 21. 8. 2020  •  Tomáš Berdych  •  2

Na kolech od Festky se prohání herec Orlando Bloom, designér Michal Froněk i bývalý tenista Tomáš Berdych. Po deseti letech existence teď značka hlásí rok nula a pracuje na nové generaci kol.

16. červenece 2020

Dnes se chovají slušně a zdraví mě na ulici, říká žalobce...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 16. 7. 2020  •  Tomáš Berdych  •  2

Berdychův gang, „Lesní vrah“ Viktor Kalivoda – to jsou kauzy, které se staly legendami české kriminalistiky. I tyto velké případy během své takřka 40leté kariéry úspěšně žaloval Tomáš Milec. Známý pražský krajský státní zástupce změnil strany a stal se obhájcem. Na své „klienty“ ale nezapomíná.

27. března 2020

Tenista Berdych se zbavil ruiny Jánských Koupelí:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 3. 2020  •  Tomáš Berdych  •  3

Tenista Tomáš Berdych (34) a jeho obchodní partner prodali areál lázní u Starých Těchanovic na Opavsku. Novým majitelem Jánských Koupelí se stala v  firma ostravského právníka Karla Ležatky (45). Ten má s chátrajícím areálem velké plány.

27. ledna 2020

Dloubák Vladimíra Dubského: Hrát jen o malinko líp aneb o...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 27. 1. 2020  •  Tomáš Berdych  •  2

První týden úvodního tenisového grandslamu sezony v australském Melbourne je za námi. A hned je o čem přemýšlet. Třeba: Stal se z Karolíny Plíškové Tomáš Berdych českého ženského tenisu? Nebo: Co stále ještě žene Serenu Williamsovou na kurty? A...

22. ledna 2020

Tragická situace v českém tenise. U mužů nám chybí základna,...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 22. 1. 2020  •  Tomáš Berdych  •  2

Na přelomu milénia patřil k českým tenisovým tahounům. Na okruhu ATP vyhrál sedm singlových titulů, na žebříčku se v roce 2002 vyšplhal až na páté místo a zahrál si i na Turnaji mistrů, kde porazil tehdejší dvojku Andreho Agassiho. Jiří Novák měl více než zdatné nástupce v Tomáši Berdychovi a Radku Štěpánkovi, ale po nich už zeje na mužské scéně velká díra, což rodáka ze Zlína příliš netěší.  „Je to takový úpadek,“ říká v rozhovoru pro Deník Novák, jenž nyní trénuje v Prostějově mladé tenisty.

6. ledna 2020

Mentální kouč Radek Šefčík: Berdychovi chyběl X-faktor, v...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 6. 1. 2020  •  Tomáš Berdych  •  2

Patří mezi nejlepší mentální kouče v Česku a na Slovensku. Jeho metody pomohly k posunu ve výkonnosti tenistům Tomáši Berdychovi, Petře Kvitové či Barboře Strýcové. Radek Šefčík, český rodák žijící na Slovensku, spolupracuje s dalšími známými sportovci, ale i například s Adriánem Guľou, novým trenérem fotbalistů Plzně.  

22. prosince 2019

Tomáš Berdych o tenisové penzi: Užívám si to. Konečně na...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 22. 12. 2019  •  Tomáš Berdych  •  2

/ROZHOVOR/ Ovace ve stoje, jednoznačně největší aplaus a čtrnáctého Zlatého kanára pro nejlepšího mužského tenistu si v sobotu večer v Přerově užíval Tomáš Berdych.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.