Index vlivu Pavel Bém - Index vlivu mezi kauzami

 
 

Člen poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky

 
 

MUDr. Pavel Bém (* 18. července 1963 Praha) je český lékař-psychiatr, politik a horolezec. V letech 2002–2010 byl primátorem hlavního města Prahy a v období 2004 až 2008 také místopředsedou Občanské demokratické strany.

 

Bém má místo v protidrogové komisi, jeho odbornost je nezpochybnitelná, uvedl Svoboda

Bývalý pražský primátor Pavel Bém (ODS) má své místo v protidrogové komisi hlavního města. Jeho odborná způsobilost je nezpochybnitelná, řekl ve středu novinářům nově zvolený primátor Bohuslav Svoboda (ODS).

Pavel Bém aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
6.3Vliv / význam roste
 

Jak nás Pavel Bém ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Pavel Bém ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Pavel Bém v poslední době

 

22. února 2023

Bém má místo v protidrogové komisi, jeho odbornost je...

Zdroj Tyden.cz ze dne 22. 2. 2023  •  Pavel Bém  •  1

Bývalý pražský primátor Pavel Bém (ODS) má své místo v protidrogové komisi hlavního města. Jeho odborná způsobilost je nezpochybnitelná, řekl ve středu novinářům nově zvolený primátor Bohuslav Svoboda (ODS).

Svoboda: Bém má místo v protidrogové komisi, jeho odbornost...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 22. 2. 2023  •  Pavel Bém  •  1

Praha - Bývalý pražský primátor Pavel Bém (ODS) má své místo v protidrogové komisi hlavního města. Jeho odborná způsobilost je nezpochybnitelná, řekl dnes novinářům nově zvolený...

17. prosince 2022

Tragický osud primátora Zdeňka Zusky (†51): Sdílel osud s...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 12. 2022  •  Pavel Bém  •  0

11 let. Přesně tak dlouho stál v čele hlavního města primátor Zdeněk Zuska (†51, KSČ). Žádný z jeho pokračovatelů se mu v tomto ohledu už nevyrovnal – nejblíže mu se svými 8 roky byl Pavel Bém (ODS). Z hlediska dějin se však Zuska netrefil do té „nejšťastnější“ doby. Po potlačeném Pražském jaru byla 70. léta především dekádou stranických čistek a tvrdé normalizace, na což doplácela i Praha. Pamětníci ovšem připomínají i optimističtější vzpomínky, kdy se tehdy budovaly dosud nevídané stavby, jež ovlivňují život Pražanů doteď. Ne tak už Zdeňka Zusky, který tragicky skonal přesně před 40 lety.

19. května 2022

Soud definitivně osvobodil exministra Bártu v kauze úniku...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 19. 5. 2022  •  Pavel Bém  •  1

Odvolací soud potvrdil osvobození bývalého předsedy Věcí veřejných Víta Bárty a někdejšího zpravodajce Bezpečnostní informační služby Jana Petržílka v kauze vynesení odposlechů. V nich hovořili tehdejší pražský primátor za ODS Pavel Bém s podnikatelem Romanem Janouškem. Verdikt je pravomocný.

30. listopadu 2021

Bárta se raduje, soud osvobodil exšéfa „véček“ v kauze...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 11. 2021  •  Pavel Bém  •  1

Soud osvobodil někdejšího předsedu Věcí veřejných (VV) a bývalého ministra Víta Bártu i policistu Jana Petržílka. Neprokázalo se, že vynesli odposlechy Bezpečnostní informační služby (BIS), v nichž se lobbista Roman Janoušek a tehdejší pražský primátor Pavel Bém (ODS) oslovovali „Mazánku“ a „Kolibříku“. Dnešní verdikt není pravomocný, státní zástupce žádá pro oba muže podmíněné tresty za ohrožení utajované informace a ponechal si lhůtu pro případné podání odvolání.

Soud osvobodil Bártu i Petržílka v kauze vynesení odposlechů...

Zdroj Tyden.cz ze dne 30. 11. 2021  •  Pavel Bém  •  1

Soud osvobodil někdejšího předsedu Věcí veřejných (VV) Víta Bártu i policistu Jana Petržílka. Neprokázalo se, že vynesli odposlechy Bezpečnostní informační služby (BIS), v nichž se lobbista Roman Janoušek a tehdejší pražský primátor Pavel Bém (ODS) oslovovali "Mazánku" a "Kolibříku".

Za zveřejnění odposlechů „Mazánka s Kolibříkem“ nemohou...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 30. 11. 2021  •  Pavel Bém  •  1

Soud osvobodil někdejšího předsedu Věcí veřejných (VV) Víta Bártu i bývalého zpravodajce Jana Petržílka. Neprokázalo se, že vynesli odposlechy Bezpečnostní informační služby (BIS), v nichž se lobbista Roman Janoušek a tehdejší pražský primátor Pavel Bém (ODS) oslovovali „Mazánku“ a „Kolibříku“. Úterní verdikt není pravomocný, státní zástupce žádá pro oba muže podmíněné tresty za ohrožení utajované informace a ponechal si lhůtu pro případné podání odvolání. 

27. srpna 2021

„Uměle vytvořená realita,“ tvrdí Bém o odposleších s...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 8. 2021  •  Pavel Bém  •  1

Jako falzifikát a uměle vykonstruovanou realitu označil někdejší pražský primátor Pavel Bém (ODS) odposlechy hovorů s lobbistou Romanem Janouškem, kde zazněly populární výrazy jako „Kolibřík“ nebo „Mazánek“. Soud řeší případ jejich úniku z BIS, ze kterého je obžalován bývalý zpravodajec Jan P. Předat je měl bývalému ministrovi Vítu Bártovi (VV), který tehdy šéfoval bezpečnostní agentuře ABL. Bém k soudu nedorazil, ale četla se jeho výpověď, ve které tvrdí, že slyšel o tom, že zveřejnění odposlechů rozhodně nebyla náhoda a že kauza jeho život velmi poškodila.

Bém vzkázal soudu, že odposlechy s Mazánkem a Kolibříkem...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 27. 8. 2021  •  Pavel Bém  •  1

Praha - Někdejší pražský primátor Pavel Bém (ODS) vzkázal soudu, že v médiích zveřejněné odposlechy s Mazánkem a Kolibříkem jsou falzifikát a vznikly s cílem ho poškodit. Bém měl...

Bém vzkázal soudu, že odposlechy s Mazánkem a Kolibříkem...

Zdroj Tyden.cz ze dne 27. 8. 2021  •  Pavel Bém  •  1

Někdejší pražský primátor Pavel Bém (ODS) vzkázal soudu, že v médiích zveřejněné odposlechy s Mazánkem a Kolibříkem jsou falzifikát a vznikly s cílem ho poškodit.

23. srpna 2021

Mazánku, Kolibříku! Soud se začal zabývat vynášením...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 23. 8. 2021  •  Pavel Bém  •  1

Ty telefonáty se už vepsaly do dějin. Bývalý pražský primátor za ODS Pavel Bém se v nich radil s lobbistou Romanem Janouškem a častovali se přezdívkami Mazánek a Kolibřík. Nyní, po čtrnácti letech, se jimi začal zabývat Městský soud v Praze....

19. srpna 2020

Pionýrská akce. Trojice Čechů chce zdolat nejvyšší...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 19. 8. 2020  •  Pavel Bém  •  2

Trojice Čechů se nyní aklimatizuje v podhůří hory Muču Kiš, nejvyšší doposud nezlezené hory světa. Právě tu se mezi srpnem a zářím výprava Pavla Kořínka, Pavla Béma a Jiřího Janáka pokusí zdolat. Její vrchol se tyčí do výše 7 453 metrů a doposud na něm nestanula lidská noha. „Je to tak trochu pionýrská akce,” říká Pavel Burda, komunikační manažer české expedice.

Pionýrská akce. Trojice Čechů chce zdolat nejvyšší...

Zdroj Cestování iDNES.cz - Server pro cestovatele, turisty, outdoor ze dne 19. 8. 2020  •  Pavel Bém  •  2

Trojice Čechů se nyní aklimatizuje v podhůří hory Muču Kiš, nejvyšší doposud nezlezené hory světa. Právě tu se mezi srpnem a zářím výprava Pavla Kořínka, Pavla Béma a Jiřího Janáka pokusí zdolat. Její vrchol se tyčí do výše 7 453 metrů a doposud na něm nestanula lidská noha. „Je to tak trochu pionýrská akce,” říká Pavel Burda, komunikační manažer české expedice.

3. dubna 2020

Koronavirus má i pražský exprimátor a lékař Pavel Bém:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 4. 2020  •  Pavel Bém  •  3

Koronavirus se nevyhnul ani řadě politiků. Nemocí COVID-19 se nakazil pražský exprimátor a psychiatr Pavel Bém. Pozitivně testován byl minulý týden. Žádné příznaky nemoci nepociťuje a je v domácí karanténě, do které muselo i několik zdravotníků, se kterými přišel do styku. Bém, který působí na Klinice adiktologie Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, to potvrdil dnešním Hospodářským novinám (HN).

Pavel Bém se nakazil nemocí COVID-19

Zdroj Tyden.cz ze dne 3. 4. 2020  •  Pavel Bém  •  3

Psychiatr a bývalý pražský primátor Pavel Bém byl minulý týden pozitivně testovaný na nový koronavirus.

Exprimátor Prahy Pavel Bém je pozitivní na Covid-19, žádné...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 3. 4. 2020  •  Pavel Bém  •  3

Psychiatr Pavel Bém šel minulý čtvrtek ráno jako vždy na poradu na Kliniku adiktologie Všeobecné fakultní nemocnice. Po setkání s kolegy se vrátil do pracovny, odeslal svým pacientům několik elektronických receptů a chystal se na vizitu. Než odešel,...

29. října 2018

„Patlal a učedník.“ Bém sepsul nového primátora Hřiba. Vzkaz...

Zdroj Blesk.cz ze dne 29. 10. 2018  •  Pavel Bém  •  10

Za necelý měsíc bude ustavující zastupitelstvo hlavního města. Praze povládne seskupení několika stran v čele s primátorem Zdeňkem Hřibem za Piráty. Odcházející primátorka Adriana Krnáčová (ANO) mu přeje hodně štěstí. Bývalý primátor Pavel Bém (ODS) se obává, že Hřib povede město za zády s aktivisty, což je podle něj zločin.

22. října 2018

Bém o Kolibříkovi Janouškovi: Přátelé se neopouštějí,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 10. 2018  •  Pavel Bém  •  6

Byla to dvojka, která podle odposlechů BIS ovládala Prahu. V odposleších se oslovovali Cestovatel a Kolibřík. Dnes už prý spolu ale bývalý primátor Prahy a odsouzený lobbista Roman Janoušek nejsou v kontaktu. Bém navíc tvrdí, že odposlechy jsou účelově sestříhané. Kým a proč si ale podle svých slov nejspíš vezme do hrobu. Lobbing podle Béma k politice patří, „kdo tvrdí že ne, je lhář,“ řekl bývalý pražský primátor a někdejší místopředseda ODS, dnes psychiatr a horolezec Pavel Bém v nezvykle otevřeném rozhovoru pro Blesk Zprávy.

19. října 2018

Pavel Bém odpovídal na dotazy čtenářů Blesku: Moje karma...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 10. 2018  •  Pavel Bém  •  7

Před osmi lety pověsil Pavel Bém (55) primátorský řetěz na hřebík a vládu nad Prahou tehdy "předal" Bohuslavu Svobodovi. Pak ještě tři roky zastával post poslance, následně politiku opustil, vrátil se do ordinace a hlavně začal stále intenzivněji dobývat mnohatisícové vrcholy světových horstev. Nejčerstvěji má za sebou úspěšnou expedici na kašmírskou osmitisícovku Nanga Parbat, třetí nejobávanější horu. V pátek v pravé poledne byl hostem online chatu na Blesk.cz, kde zodpovídal nejen o otázky na lezení, ale také mnohdy štiplavé dotaz na jeho působení v čele české metropole.

17. října 2018

Ptejte se Pavla Béma na chatu Blesku: Při expedicích zdolává...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 10. 2018  •  Pavel Bém  •  6

Před osmi lety pověsil Pavel Bém (55) primátorský řetěz na hřebík a vládu nad Prahou tehdy "předal" Bohuslavu Svobodovi. Pak ještě tři roky zastával post poslance, následně politiku opustil, vrátil se do ordinace a hlavně začal stále intenzivněji dobývat mnohatisícové vrcholy světových horstev.   Nejčerstvěji má za sebou úspěšnou expedici na kašmírskou osmitisícovku Nanga Parbat, třetí nejobávanější horu. Euforii z úspěšného zdolání vrcholu vystřídalo splnění smutného slibu francouzské kolegyni, která na hoře musela nechat svého horolezeckého parťáka Tomka. Jeho stan při sestupu skutečně Bémova skupina nalezla. Co se dělo pak? Jaké pocity ovládnou člověka při takovém výkonu? Jaká bude další expedice? Pavel Bém bude v pátek od 12 hodin hostem chatu v redakci Blesk.cz. Posílat dotazy můžete už nyní.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.