Index vlivu Pavel Bém - Index vlivu mezi kauzami

 
 

Člen poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky

 
 

MUDr. Pavel Bém (* 18. července 1963 Praha) je český lékař-psychiatr, politik a horolezec. V letech 2002–2010 byl primátorem hlavního města Prahy a v období 2004 až 2008 také místopředsedou Občanské demokratické strany.

 

Soud definitivně osvobodil exministra Bártu v kauze úniku odposlechů Béma a Janouška

Odvolací soud potvrdil osvobození bývalého předsedy Věcí veřejných Víta Bárty a někdejšího zpravodajce Bezpečnostní informační služby Jana Petržílka v kauze vynesení odposlechů. V nich hovořili tehdejší pražský primátor za ODS Pavel Bém s podnikatelem Romanem Janouškem. Verdikt je pravomocný.

Pavel Bém aktuálně...

Pořadí: 2Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
8.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Pavel Bém ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Pavel Bém ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Pavel Bém v poslední době

 

19. května 2022

Soud definitivně osvobodil exministra Bártu v kauze úniku...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 19. 5. 2022  •  Pavel Bém  •  1

Odvolací soud potvrdil osvobození bývalého předsedy Věcí veřejných Víta Bárty a někdejšího zpravodajce Bezpečnostní informační služby Jana Petržílka v kauze vynesení odposlechů. V nich hovořili tehdejší pražský primátor za ODS Pavel Bém s podnikatelem Romanem Janouškem. Verdikt je pravomocný.

30. listopadu 2021

Bárta se raduje, soud osvobodil exšéfa „véček“ v kauze...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 11. 2021  •  Pavel Bém  •  1

Soud osvobodil někdejšího předsedu Věcí veřejných (VV) a bývalého ministra Víta Bártu i policistu Jana Petržílka. Neprokázalo se, že vynesli odposlechy Bezpečnostní informační služby (BIS), v nichž se lobbista Roman Janoušek a tehdejší pražský primátor Pavel Bém (ODS) oslovovali „Mazánku“ a „Kolibříku“. Dnešní verdikt není pravomocný, státní zástupce žádá pro oba muže podmíněné tresty za ohrožení utajované informace a ponechal si lhůtu pro případné podání odvolání.

Soud osvobodil Bártu i Petržílka v kauze vynesení odposlechů...

Zdroj Tyden.cz ze dne 30. 11. 2021  •  Pavel Bém  •  1

Soud osvobodil někdejšího předsedu Věcí veřejných (VV) Víta Bártu i policistu Jana Petržílka. Neprokázalo se, že vynesli odposlechy Bezpečnostní informační služby (BIS), v nichž se lobbista Roman Janoušek a tehdejší pražský primátor Pavel Bém (ODS) oslovovali "Mazánku" a "Kolibříku".

Za zveřejnění odposlechů „Mazánka s Kolibříkem“ nemohou...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 30. 11. 2021  •  Pavel Bém  •  1

Soud osvobodil někdejšího předsedu Věcí veřejných (VV) Víta Bártu i bývalého zpravodajce Jana Petržílka. Neprokázalo se, že vynesli odposlechy Bezpečnostní informační služby (BIS), v nichž se lobbista Roman Janoušek a tehdejší pražský primátor Pavel Bém (ODS) oslovovali „Mazánku“ a „Kolibříku“. Úterní verdikt není pravomocný, státní zástupce žádá pro oba muže podmíněné tresty za ohrožení utajované informace a ponechal si lhůtu pro případné podání odvolání. 

27. srpna 2021

„Uměle vytvořená realita,“ tvrdí Bém o odposleších s...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 8. 2021  •  Pavel Bém  •  1

Jako falzifikát a uměle vykonstruovanou realitu označil někdejší pražský primátor Pavel Bém (ODS) odposlechy hovorů s lobbistou Romanem Janouškem, kde zazněly populární výrazy jako „Kolibřík“ nebo „Mazánek“. Soud řeší případ jejich úniku z BIS, ze kterého je obžalován bývalý zpravodajec Jan P. Předat je měl bývalému ministrovi Vítu Bártovi (VV), který tehdy šéfoval bezpečnostní agentuře ABL. Bém k soudu nedorazil, ale četla se jeho výpověď, ve které tvrdí, že slyšel o tom, že zveřejnění odposlechů rozhodně nebyla náhoda a že kauza jeho život velmi poškodila.

Bém vzkázal soudu, že odposlechy s Mazánkem a Kolibříkem...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 27. 8. 2021  •  Pavel Bém  •  1

Praha - Někdejší pražský primátor Pavel Bém (ODS) vzkázal soudu, že v médiích zveřejněné odposlechy s Mazánkem a Kolibříkem jsou falzifikát a vznikly s cílem ho poškodit. Bém měl...

Bém vzkázal soudu, že odposlechy s Mazánkem a Kolibříkem...

Zdroj Tyden.cz ze dne 27. 8. 2021  •  Pavel Bém  •  1

Někdejší pražský primátor Pavel Bém (ODS) vzkázal soudu, že v médiích zveřejněné odposlechy s Mazánkem a Kolibříkem jsou falzifikát a vznikly s cílem ho poškodit.

23. srpna 2021

Mazánku, Kolibříku! Soud se začal zabývat vynášením...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 23. 8. 2021  •  Pavel Bém  •  1

Ty telefonáty se už vepsaly do dějin. Bývalý pražský primátor za ODS Pavel Bém se v nich radil s lobbistou Romanem Janouškem a častovali se přezdívkami Mazánek a Kolibřík. Nyní, po čtrnácti letech, se jimi začal zabývat Městský soud v Praze....

19. srpna 2020

Pionýrská akce. Trojice Čechů chce zdolat nejvyšší...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 19. 8. 2020  •  Pavel Bém  •  2

Trojice Čechů se nyní aklimatizuje v podhůří hory Muču Kiš, nejvyšší doposud nezlezené hory světa. Právě tu se mezi srpnem a zářím výprava Pavla Kořínka, Pavla Béma a Jiřího Janáka pokusí zdolat. Její vrchol se tyčí do výše 7 453 metrů a doposud na něm nestanula lidská noha. „Je to tak trochu pionýrská akce,” říká Pavel Burda, komunikační manažer české expedice.

Pionýrská akce. Trojice Čechů chce zdolat nejvyšší...

Zdroj Cestování iDNES.cz - Server pro cestovatele, turisty, outdoor ze dne 19. 8. 2020  •  Pavel Bém  •  2

Trojice Čechů se nyní aklimatizuje v podhůří hory Muču Kiš, nejvyšší doposud nezlezené hory světa. Právě tu se mezi srpnem a zářím výprava Pavla Kořínka, Pavla Béma a Jiřího Janáka pokusí zdolat. Její vrchol se tyčí do výše 7 453 metrů a doposud na něm nestanula lidská noha. „Je to tak trochu pionýrská akce,” říká Pavel Burda, komunikační manažer české expedice.

3. dubna 2020

Koronavirus má i pražský exprimátor a lékař Pavel Bém:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 4. 2020  •  Pavel Bém  •  3

Koronavirus se nevyhnul ani řadě politiků. Nemocí COVID-19 se nakazil pražský exprimátor a psychiatr Pavel Bém. Pozitivně testován byl minulý týden. Žádné příznaky nemoci nepociťuje a je v domácí karanténě, do které muselo i několik zdravotníků, se kterými přišel do styku. Bém, který působí na Klinice adiktologie Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, to potvrdil dnešním Hospodářským novinám (HN).

Pavel Bém se nakazil nemocí COVID-19

Zdroj Tyden.cz ze dne 3. 4. 2020  •  Pavel Bém  •  3

Psychiatr a bývalý pražský primátor Pavel Bém byl minulý týden pozitivně testovaný na nový koronavirus.

Exprimátor Prahy Pavel Bém je pozitivní na Covid-19, žádné...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 3. 4. 2020  •  Pavel Bém  •  3

Psychiatr Pavel Bém šel minulý čtvrtek ráno jako vždy na poradu na Kliniku adiktologie Všeobecné fakultní nemocnice. Po setkání s kolegy se vrátil do pracovny, odeslal svým pacientům několik elektronických receptů a chystal se na vizitu. Než odešel,...

29. října 2018

„Patlal a učedník.“ Bém sepsul nového primátora Hřiba. Vzkaz...

Zdroj Blesk.cz ze dne 29. 10. 2018  •  Pavel Bém  •  10

Za necelý měsíc bude ustavující zastupitelstvo hlavního města. Praze povládne seskupení několika stran v čele s primátorem Zdeňkem Hřibem za Piráty. Odcházející primátorka Adriana Krnáčová (ANO) mu přeje hodně štěstí. Bývalý primátor Pavel Bém (ODS) se obává, že Hřib povede město za zády s aktivisty, což je podle něj zločin.

22. října 2018

Bém o Kolibříkovi Janouškovi: Přátelé se neopouštějí,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 10. 2018  •  Pavel Bém  •  6

Byla to dvojka, která podle odposlechů BIS ovládala Prahu. V odposleších se oslovovali Cestovatel a Kolibřík. Dnes už prý spolu ale bývalý primátor Prahy a odsouzený lobbista Roman Janoušek nejsou v kontaktu. Bém navíc tvrdí, že odposlechy jsou účelově sestříhané. Kým a proč si ale podle svých slov nejspíš vezme do hrobu. Lobbing podle Béma k politice patří, „kdo tvrdí že ne, je lhář,“ řekl bývalý pražský primátor a někdejší místopředseda ODS, dnes psychiatr a horolezec Pavel Bém v nezvykle otevřeném rozhovoru pro Blesk Zprávy.

19. října 2018

Pavel Bém odpovídal na dotazy čtenářů Blesku: Moje karma...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 10. 2018  •  Pavel Bém  •  7

Před osmi lety pověsil Pavel Bém (55) primátorský řetěz na hřebík a vládu nad Prahou tehdy "předal" Bohuslavu Svobodovi. Pak ještě tři roky zastával post poslance, následně politiku opustil, vrátil se do ordinace a hlavně začal stále intenzivněji dobývat mnohatisícové vrcholy světových horstev. Nejčerstvěji má za sebou úspěšnou expedici na kašmírskou osmitisícovku Nanga Parbat, třetí nejobávanější horu. V pátek v pravé poledne byl hostem online chatu na Blesk.cz, kde zodpovídal nejen o otázky na lezení, ale také mnohdy štiplavé dotaz na jeho působení v čele české metropole.

17. října 2018

Ptejte se Pavla Béma na chatu Blesku: Při expedicích zdolává...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 10. 2018  •  Pavel Bém  •  6

Před osmi lety pověsil Pavel Bém (55) primátorský řetěz na hřebík a vládu nad Prahou tehdy "předal" Bohuslavu Svobodovi. Pak ještě tři roky zastával post poslance, následně politiku opustil, vrátil se do ordinace a hlavně začal stále intenzivněji dobývat mnohatisícové vrcholy světových horstev.   Nejčerstvěji má za sebou úspěšnou expedici na kašmírskou osmitisícovku Nanga Parbat, třetí nejobávanější horu. Euforii z úspěšného zdolání vrcholu vystřídalo splnění smutného slibu francouzské kolegyni, která na hoře musela nechat svého horolezeckého parťáka Tomka. Jeho stan při sestupu skutečně Bémova skupina nalezla. Co se dělo pak? Jaké pocity ovládnou člověka při takovém výkonu? Jaká bude další expedice? Pavel Bém bude v pátek od 12 hodin hostem chatu v redakci Blesk.cz. Posílat dotazy můžete už nyní.

3. října 2018

Svoboda šanci dostal. O Prahu by za ODS měla bojovat...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 3. 10. 2018  •  Pavel Bém  •  6

Exprimátor Prahy Pavel Bém (ODS) ve středu v pořadu Rozstřel řekl, že by si dokázal představit lepšího kandidáta na primátora za občanské demokraty, než Bohuslava Svobodu. Ten už podle Béma jednou příležitost měl. Na postu primátorky by rád viděl starostku Prahy 2 Janu Černochovou (ODS).
    Další články k tématu:
  • V Praze lze volit alfasamce i velmistra šachu, jiní na lístku vedou kampaň
  • Pražští politici na mapě marně hledali Satalice, zahanbili je přespolní

2. října 2018

Jak hodnotí svoji politickou kariéru? V Rozstřel odpoví...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 2. 10. 2018  •  Pavel Bém  •  6

Jak dnes s odstupem času vidí své primátorské angažmá a co udělali lépe nebo hůře ti, kteří přišli po něm? Co dnes Praha potřebuje a neplánuje návrat do politiky? Na tyto otázky odpoví v pořadu Rozstřel ve středu v 12:30 bývalý pražský primátor za ODS Pavel Bém.
    Další články k tématu:
  • Praha nepodá žalobu na exprimátora Béma kvůli kauze Opencard
  • Tajný svědek v kauze Bémových odposlechů je exmilenka Bárty, tvrdí obviněný
  • Opencard v pražské dopravě končí, město ji nezařadí do nového systému
  • Magistrát nemá nárok na náhradu škody v kauze Opencard

2. září 2018

Prokletí Elisabeth: Při horolezectví s ní zemřel Martin...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 9. 2018  •  Pavel Bém  •  6

Jak se zdá, francouzskou horolezkyni Elisabeth Revol (37) stíhá prokletí. Již druhý její parťák, se kterým se snažila zdolat vysokou a nebezpečnou horu, zemřel. Při výstupu na osmitisícovku Nanga Parbat letos zahynul Tomasz Mackiewicz (†43), jehož mrtvolu našel exprimátor Prahy Pavel Bém (55) se svou výpravou. Již před devíti lety zahynul další kolega Elisabeth – Čech Martin Minařík (†41), se kterým se vydala na Annapurnu.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.