Index vlivu Daniel Landa - Index vlivu v kultuře

 
 

Muzikál Krysař slavil ve velkém: Ruka šmátralka v rozkroku Davida Suchařípy!

Muzikál manželů Daniela (54) a Mirjam (53) Landových Krysař měl premiéru v roce 1996 a pořád se úspěšně hraje. Ani jeden z autorů nevěřil, že budou společně s herci slavit 2000. reprízu! A ta se neobešla bez zajímavých momentů.

Daniel Landa aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
15.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Daniel Landa ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Daniel Landa ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Daniel Landa v poslední době

 

9. ledna 2023

Muzikál Krysař slavil ve velkém: Ruka šmátralka v rozkroku...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 1. 2023  •  Daniel Landa  •  10

Muzikál manželů Daniela (54) a Mirjam (53) Landových Krysař měl premiéru v roce 1996 a pořád se úspěšně hraje. Ani jeden z autorů nevěřil, že budou společně s herci slavit 2000. reprízu! A ta se neobešla bez zajímavých momentů.

2. října 2022

Zůstane osamocená, dezinformacím ale může dát větší prostor...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 2. 10. 2022  •  Daniel Landa  •  4

Politikům spílala za to, že nakoupili pro Česko vakcíny proti covidu. Z pozice advokátky radila lidem, jak obcházet vládní proticovidová nařízení. Danielu Landovi děkovala, že vyzval lidi k tomu, aby zahltili krajské hygieny dotazy a znemožnili tak...

15. prosince 2021

Očkovaný Landa vyzývá k vakcinaci? Satirická fotomontáž...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 15. 12. 2021  •  Daniel Landa  •  5

V posledních dnech kolují na sociálních sítích fotky s údajnými vzkazy zpěváka Daniela Landy. „Národ tě potřebuje, očkuj se i ty!“ hlásá nápis na jedné z fotek. Na další je dokonce Landa zachycen, jak se nechává sám očkovat. Známý...

Internet se baví antivaxery. Vznikly vtipy o Landovi, Volném...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 15. 12. 2021  •  Daniel Landa  •  4

Nevídanou vlnu trollingu zažívá v současnosti na sociálních sítích zpěvák a producent Daniel Landa, jenž se stal v uplynulých týdnech tváří protestů proti vládním protiepidemickým opatřením spojeným s covid-19. Desítky memů a vtipů z něj dělají zarytého propagátora očkování proti covidu. Další vtipy si stejným způsobem utahují například z Lubomíra Volného, Ilony Csákové a dalších odpůrců vakcinace.

28. listopadu 2021

David Mezei opět na scéně. Tentokrát se po boku extremistů z...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 28. 11. 2021  •  Daniel Landa  •  3

28.11.2021 19:50 - I přes nepříznivé počasí se dnes na pražské Letenské pláni sešly stovky odpůrců vlády a opatření proti pandemii onemocnění COVID-19. Svolalo ji hnutí Otevřeme Česko - Chcípl PES ve spolupráci s řadou dalších stran, hnutí a iniciativ podobného zaměření. Mezi pořadateli byli extremistické strany jako například Aliance národních sil nebo Dělnická strana sociální spravedlnosti, která v minulosti pravidelně pořádala protiromské demonstrace. Na pódiu se však objevil i Rom David Mezei, který se nedávno neslavně angažoval v případu Stanislava Tomáše, který zemřel po policejním zásahu. Mezei se tak ocitl na jednom pódiu se členy SPD Tomia Okamury, Danielem Landou, Lubomírem Volným nebo anticiganistou Tomášem Vandasem.

24. listopadu 2021

Janečkův boj o Hrad: Cestu přes Senát si zkomplikoval, mezi...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 24. 11. 2021  •  Daniel Landa  •  4

Jeden hlas pro Ewu Farnou, další pro Lucii Bílou a minusový pro Daniela Landu. O letošních cenách Český slavík rozhodli diváci pomocí volební metody D21 Karla Janečka. Miliardář dle svých slov hudební soutěž koupil právě proto, aby si Češi mohli...

22. listopadu 2021

Máme právo na odpor, stát lže, zdůvodňuje Landa přetížení...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 22. 11. 2021  •  Daniel Landa  •  4

Hygieny nestíhají. Zatímco nakažených rychle přibývá a operátorů call center se nedostává, přicházejí na hygienické stanice tisíce dotazů, jejichž zasílání inicioval Daniel Landa a sám je nazval šikanou hygieniků. Hygienici místo trasování nákazy musí sepisovat odpovědi. Podle Landy je to protest proti systému a využití práva na odpor. Pro 168 hodin natáčela o výzvě k zahlcení hygien Zuzana Černá.

12. listopadu 2021

Akce Landy? Sabotáž na hygieny, míní Vojtěchův resort....

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 11. 2021  •  Daniel Landa  •  3

Ministerstvo zdravotnictví podává trestní oznámení na iniciativu Zlatý špendlík zpěváka Daniela Landy pro podezření ze sabotáže. Landova iniciativa vyzvala k zahlcení krajských hygienických stanic (KHS) žádostmi o informace podle zákona o svobodném přístupu k informacím. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) dnes na twitteru sdělil, že podobných žádostí dorazilo na hygienické stanice po Landově výzvě asi 10.000. Landa již v minulosti kritizoval opatření státu proti epidemii nemoci covid-19.

Ministerstvo podává trestní oznámení na Landovu iniciativu...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 12. 11. 2021  •  Daniel Landa  •  3

Ministerstvo zdravotnictví podává trestní oznámení na iniciativu Zlatý špendlík zpěváka Daniela Landy pro podezření ze sabotáže. Landova iniciativa vyzvala k zahlcení krajských hygienických stanic (KHS) žádostmi o informace podle zákona o svobodném přístupu k informacím. Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch (za ANO) sdělil, že podobných žádostí dorazilo na hygienické stanice po Landově výzvě asi 10 tisíc. K zahlcení hygieniků vyzvala iniciativa v pondělí na svém webu. Jejím terčem jsou všechny kapacity pro trasování případů covidu-19, uvedl na Twitteru státní tým Chytré karantény. Landa řekl iDNES.cz, že lidé jen chtějí informace.

Ministerstvo podává trestní oznámení na Landovu iniciativu

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 12. 11. 2021  •  Daniel Landa  •  3

Praha - Ministerstvo zdravotnictví podává trestní oznámení na iniciativu Zlatý špendlík zpěváka Daniela Landy pro podezření ze sabotáže. Iniciativa vyzvala k zahlcení krajských hygienických...

Ministerstvo podává trestní oznámení na Landovu iniciativu

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 12. 11. 2021  •  Daniel Landa  •  3

Praha - Ministerstvo zdravotnictví podává trestní oznámení na iniciativu Zlatý špendlík zpěváka Daniela Landy pro podezření ze sabotáže. Iniciativa vyzvala k zahlcení krajských hygienických...

Ministerstvo zdravotnictví podalo trestní oznámení na...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 12. 11. 2021  •  Daniel Landa  •  3

Na krajské hygienické stanice během pár dní dorazilo 10 tisíc žádostí podle zákona o svobodném přístupu k informacím. K tomu, aby lidé tyto žádosti podávali, vyzvala začátkem týdne iniciativa Zlatý špendlík, za kterou stojí zpěvák Daniel Landa....

Sabotáž a šikana hygieniků. Ministerstvo podá trestní...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 12. 11. 2021  •  Daniel Landa  •  3

Hygienickým stanicím po celém Česku přišlo deset tisíc zbytečných žádostí od iniciativy Zlatý špendlík Daniela Landy. Ministerstvo zdravotnictví kvůli tomu podá na iniciativu trestní oznámení pro podezření ze sabotáže. Na twitteru o tom informoval ministr zdravotnictví Adam Vojtěch.

Mailový útok Landovy iniciativy prověří policie. Vojtěch...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 12. 11. 2021  •  Daniel Landa  •  3

Na krajské hygienické stanice přišlo na deset tisíc „zbytečných žádostí“ od iniciativy Zlatý špendlík. Informoval o tom ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, podle kterého kvůli těmto dotazům končí v nemocnicích více lidí nakažených covidem. Resort proto podá na iniciativu Daniela Landy trestní oznámení pro podezření ze sabotáže.

8. září 2021

Nechceme covidové gestapo jako v Německu, je nás už 13...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 8. 9. 2021  •  Daniel Landa  •  3

Policisté v Německu se podle zpěváka Daniela Landy chovají vůči demonstrantům vymezujícím se proti epidemiologickým restrikcím jako gestapo. „Doslova tam zuří covidová totalita,“ řekl v pořadu 360° na CNN Prima News. Podobná situace panuje podle něj i na Slovensku.

17. srpna 2021

Češtinářské peklo #5: Souboj „antirouškařů“ a deníku Třesk o...

Zdroj Martin Ulbrich – publicista, korektor češtiny, copywriter ze dne 17. 8. 2021  •  Daniel Landa  •  4


Už i Daniel Landa a další filosoficko-nazi-rockové legendy to dávno pochopily. Ani těm nejzarytějším odpůrcům roušek nechybí manifesty vykoupené krví blanických rytířů, nýbrž obyčejný dialog. 
Číst dál...

4. května 2021

Ktož jsú boží bojovníci, ptali se husité i zpěvák z...

Zdroj ČT 24 - Kultura ze dne 4. 5. 2021  •  Daniel Landa  •  3

Ktož jsú boží bojovníci a zákona jeho… Úvodní slova husitského chorálu a pár dalších úryvků z něho jsou povědomé nejspíš každému, komu něco utkvělo z povinné školních docházky nebo je fanouškem Daniela Landy. Známá píseň je ale jen jednou z téměř čtyř stovek skladeb obsažených v Jistebnickém kancionálu. Jednu z nejvýznamnějších památek přinejmenším českého středověku zhudebnil nedávno částečně soubor Tiburtina Ensemble a loni začal poprvé vycházet její souhrnný přepis. Rukopis si pořád uchovává některá tajemství.

18. února 2021

KOMENTÁŘ: Rodí se politik Daniel Landa? Možná jde o obchod,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 18. 2. 2021  •  Daniel Landa  •  3

Po Blanickém manifestu, který pranýřoval osekání svobod v rámci boje proti pandemii, vystoupil ve čtvrtek s už konkrétnějším desetibodovým plánem, jak vyvést zemi z koronavirové krize. Zpěvák Daniel Landa dál jede na vlně covidové guerilly. Je to předzvěst vstupu do politiky, nebo jen součást jeho obchodního plánu?

Landa představil desatero pro zvládnutí pandemie

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 18. 2. 2021  •  Daniel Landa  •  3

Praha - Zpěvák Daniel Landa a zástupci petice Blanický manifest představili desatero, kterým by se lidé a stát měli podle jejich názoru řídit při zvládání pandemie. Důraz klade na...

Podělali to. Landa představil plán, který má Česko vyvést z...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 18. 2. 2021  •  Daniel Landa  •  3

Zpěvák Daniel Landa s vakcinologem Jiřím Beranem představili desetibodový plán, který má Česko vyvést z koronavirové krize. Připravili ho akademici podporující zpěvákovu petici Blanický manifest. Stěžejními body je otevření všech podniků a provozů, návrat dětí do škol a ochrana rizikových skupin obyvatel. Vláda podle Landy selhala, místo plošných opatření má vsadit na osobní odpovědnost občanů.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.