Index vlivu Ivan Trojan - Index vlivu v kultuře

 
 

Ivan Trojan si s manželkou vypořádal majetek, bulvár spekuluje o rozvodu

Ivan Trojan (58) a Klára Pollertová-Trojanová (51) si v září podle veřejně dostupných dokumentů vypořádali společný majetek. Nejčastějším důvodem pro takový krok bývá nadcházející rozvod, nebo fakt, že jeden z manželů potřebuje chránit před nezodpovědným počínáním toho druhého.

Ivan Trojan aktuálně...

Pořadí: 2Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
5.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
15.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
13.9Vliv / význam klesá
 

Jak nás Ivan Trojan ovlivňuje poslední týden


Jak nás Ivan Trojan ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Ivan Trojan ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Ivan Trojan v poslední době

 

28. listopadu 2022

Ivan Trojan si s manželkou vypořádal majetek, bulvár...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 28. 11. 2022  •  Ivan Trojan  •  0

Ivan Trojan (58) a Klára Pollertová-Trojanová (51) si v září podle veřejně dostupných dokumentů vypořádali společný majetek. Nejčastějším důvodem pro takový krok bývá nadcházející rozvod, nebo fakt, že jeden z manželů potřebuje chránit před nezodpovědným počínáním toho druhého.

2. srpna 2022

Herec Ladislav Trojan v dobré síle slavil 90! Do dalších let...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 8. 2022  •  Ivan Trojan  •  0

Pokusy o obří oslavu devadesátky udusil v zárodku. „Úspěšně jsem se ubránil!“ pochlubil se Ladislav Trojan. Otec úspěšných synů herce Ivana (58) a režiséra Ondřeje (62) mejdan odsunul. „Uvidíme, jak vše bude,“ dodal.

27. června 2022

Fešák Juraj Loj: Role homosexuála v Šarlatánovi mi otevřela...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 6. 2022  •  Ivan Trojan  •  1

Jméno slovenského herce Juraje Loje (38) se v Česku skloňuje čím dál víc. Role homosexuálního partnera Ivana Trojana (57) ve snímku Šarlatán mu otevřela dveře do filmového světa. 

18. dubna 2022

Podívejte se: Takhle fandí Opavě Ivan Trojan! Czudkově týmu...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 18. 4. 2022  •  Ivan Trojan  •  1

/FOTOGALERIE/ Opava opět žije basketbalem! V nedělí odstartovala čtvrtfinálová série s pražským USK a v hale bylo plno. Domácí Opavě fandil i uznávaný a oblíbený herec Ivan Trojan. Na tribuně to pořádně rozjel. Nakonec mohl být spokojen, Slezané vyhráli 110:91.

9. března 2022

Dívka z plakátu. Farrah Fawcettová se snažila dokázat, že...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 9. 3. 2022  •  Ivan Trojan  •  1

U nás je nejslavnějším blonďatým andílkem Ivan Trojan coby Petronel z pohádky Anděl Páně. V Americe měli poněkud jiné vydání. Farrah Fawcettovou v 70. letech proslavila role v akčním seriálu Charlieho andílci. Nebylo to ale zdaleka naposledy, kdy uhranula či šokovala celý svět.

27. ledna 2022

Bizarní pokuty v amatérském fotbale: Platí se za sex,...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 27. 1. 2022  •  Ivan Trojan  •  1

Jak to říkal Ivan Trojan alias Bohouš Zenkl v Okresním přeboru? "Po tréninku mi dáš tři tisíce korun pokutu." Takhle vysoké flastry se na ryze amatérské úrovni nedávají, ale leckde mají sazbu vysoko. Samozřejmě čím výš, tím víc.

26. ledna 2022

Trojan vzpomíná na Houslice a říká: Český fotbal, to je...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 26. 1. 2022  •  Ivan Trojan  •  1

Upřímný člověk s neuvěřitelným rozhledem. Ivan Trojan měl nakročeno k basketbalové kariéře, naskočil do fotbalového zápasu a za komunistů šel proti proudu. Podpořil Václava Havla. Přesto je pochopitelně známý především jako herec. Co nevíte o jeho epizodní roli v Okresním přeboru a co řekl o českém fotbale?

25. prosince 2021

Tajemství pohádky Anděl páně: 750 kg jablek a 250 pytlů sněhu

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 12. 2021  •  Ivan Trojan  •  1

Hned dvě prokleté rekvizity potrápily tvůrce pohádky Anděl Páně a hlavně jejího pokračování. Aby mohl anděl Ivan Trojan (57) a čert Jiří Dvořák (54) natáčet, museli rekvizitáři sehnat 256 pytlů papírové drti a objednat třičtvrtě tuny jablek.

22. prosince 2021

Není narození spasitele fake news? Vánoční poselství je v...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 22. 12. 2021  •  Ivan Trojan  •  1

Jako my všichni i Jiří Strach počítá zisky a zažívá ztráty. Na jedné straně natočil letos třídílnou detektivku s Ivanem Trojanem, ve stejné době se ale musel rozloučit se svým tatínkem. „S jistotou jsem viděl překrok duše z našeho světa do Boží náruče a ta otcova duše byla překvapená, co se dozvídá, protože do té doby v Pánaboha zas až tolik nevěřila,“ popisuje Strach zvláštní okolnosti jeho odchodu.

24. srpna 2021

Více lidskosti! Ve Varech se dnes představí série o vraždách...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 24. 8. 2021  •  Ivan Trojan  •  1

Podezření. Tak se jmenuje nová třídílná série, kterou pro Českou televizi natočil Michal Blaško a která se dnes večer představí na karlovarském festivalu. Její hrdinkou je zdravotní sestra, obviněná z vraždy pacientky, kterou ztělesnila Klára Melíšková. Vedle ní si zahráli také Ivan Trojan, Petr Lněnička, Denisa Barešová a Miroslav Hanuš. Autorem scénáře je Štěpán Hulík.

21. červenece 2021

Plzeň přivítá 3sestry, slovenskou D1 i novinku Ivana Trojana

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 21. 7. 2021  •  Ivan Trojan  •  1

Oblíbená mezinárodní přehlídka DIVADLO se vrátí v září do Plzně. Na 29. ročníku se představí kromě jiných výjimečné inscenace tří hvězd evropského divadla a výběr novinek z domácích scén, vesměs těsně po premiéře.

14. dubna 2021

Myšička i Trojan vyšetřují zločiny. Boží mlýny chtějí bavit,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 4. 2021  •  Ivan Trojan  •  1

Česká televize začala vysílat kriminální komediální seriál Boží mlýny, v němž chytá zločince do pasti vyšetřovatel v podání Martina Myšičky. Vzniká i další krimi série, ve které hraje Ivan Trojan profesora z policejní akademie, jenž se musí vrhnout do praxe. Ve skanzenu Řepora na okraji Prahy začalo také natáčení poslední části televizní série Marie Terezie.

7. dubna 2021

Ulož.to u soudu uspělo. Nemusí mazat všechny „šarlatány“

Zdroj Živě.cz ze dne 7. 4. 2021  •  Ivan Trojan  •  1

Filmový distributor CinemArt loni v prosinci u městského soudu v Praze vyhrál nad službou Ulož.to a nejpopulárnější český stahovací server musel podle předběžného opatření blokovat přístup k souborům, které měly v názvu slovo šarlatán jako stejnojmenný film od Agnieszky Holland s Ivanem Trojanem v ...

12. března 2021

23 skvělých novinek, které můžete vidět o víkendu

Zdroj NaFilmu.cz ze dne 12. 3. 2021  •  Ivan Trojan  •  1

Projeli jsme streamy a vybrali nejzajímavější novinky tohoto týdne, které si můžete pustit třeba o víkendu. Největší porci titulů již tradičně přináší Netflix, který přidal do nabídky výborný dokument Earth: Den na zázračné planetě s hlasem Ivana Trojana, druhou řadu jihokorejského Love Alarmu nebo zábavnou belgickou podívanou Zbrusu Nový zákon. HBO GO nově nabízí dvě […]
Příspěvek 23 skvělých novinek, které můžete vidět o víkendu pochází z NaFilmu.cz

9. března 2021

Lví dozvuky. Trojan, Mádl a další vítězové filmových cen...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 9. 3. 2021  •  Ivan Trojan  •  1

Víkendové udílení Českých lvů poznamenala opatření v souvislosti s pandemií covidu-19. Sošky si však filmoví tvůrci přece jen odnesli. Vítěze v zákulisí bezprostředně po zisku cen zachytila fotografka Lenka Hatašová. Před objektivem nechyběl ani Ivan Trojan s cenou pro nejlepšího herce za film Šarlatán.

8. března 2021

Se sebevědomím bojuji neustále, obhajovat pozici je...

Zdroj ČT 24 - Kultura ze dne 8. 3. 2021  •  Ivan Trojan  •  1

Herec Ivan Trojan získal o víkendu sedmého Českého lva, tentokrát za roli léčitele Jana Mikoláška v dramatu Agnieszky Hollandové Šarlatán. V Interview ČT24 mluví o úskalích herectví, Dejvickém divadle i svých synech, kteří ho prý učí „nezestárnout“.

7. března 2021

Český lev 2021: Výsledky

Zdroj NaFilmu.cz ze dne 7. 3. 2021  •  Ivan Trojan  •  3

Osmadvacátý ročník Českého lva ovládl Šarlatán. Film se stal nejlepším filmem loňského roku, Agnieszka Holland se stala nejlepší režisérkou a Ivan Trojan hercem v hlavní roli. Šarlatán ovládl také kategorie zvuku a střihu. Ocenění se dočkaly také snímky V síti, Krajina ve stínu nebo Jiří Mádl za roli v Modelářovi. Rozdány byly rovněž ceny za […]
Příspěvek Český lev 2021: Výsledky pochází z NaFilmu.cz

6. března 2021

Českého lva získal Šarlatán. Nejvíce ocenění si odnesla...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 6. 3. 2021  •  Ivan Trojan  •  1

Ocenění Český lev pro nejlepší film uplynulého roku si odnesl Šarlatán, nejlepším hercem v hlavní roli se stal Ivan Trojan. Vůbec nejvíce sošek, celkem šest, si však odnesl film Krajina ve stínu.

Českého lva získal Šarlatán. Nejvíce ocenění si odnesla...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 6. 3. 2021  •  Ivan Trojan  •  1

Ocenění Český lev pro nejlepší film uplynulého roku si odnesl Šarlatán, nejlepším hercem v hlavní roli se stal Ivan Trojan. Vůbec nejvíce sošek, celkem šest, si však odnesl film Krajina ve stínu.

Český lev za rok 2020 vzhlíží k Šarlatánovi, nejvíce si ale...

Zdroj ČT 24 - Kultura ze dne 6. 3. 2021  •  Ivan Trojan  •  1

Nejlepším filmem roku 2020 podle cen Český lev je Šarlatán polské režisérky Agnieszky Hollandové, natočený v české koprodukci. V počtu sošek ale osmadvacátému ročníku vévodí černobílé drama Krajina ve stínu. Herecké ceny si odnáší Ivan Trojan, Magdaléna Borová, Petra Špalková a Jiří Mádl.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.