Index vlivu Ivan Trojan - Index vlivu v kultuře

 
 

Více lidskosti! Ve Varech se dnes představí série o vraždách pacientů

Podezření. Tak se jmenuje nová třídílná série, kterou pro Českou televizi natočil Michal Blaško a která se dnes večer představí na karlovarském festivalu. Její hrdinkou je zdravotní sestra, obviněná z vraždy pacientky, kterou ztělesnila Klára Melíšková. Vedle ní si zahráli také Ivan Trojan, Petr Lněnička, Denisa Barešová a Miroslav Hanuš. Autorem scénáře je Štěpán Hulík.

Ivan Trojan aktuálně...

Pořadí: 2Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
11.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
4.21Vliv / význam roste
 

Jak nás Ivan Trojan ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Ivan Trojan ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Ivan Trojan v poslední době

 

24. srpna 2021

Více lidskosti! Ve Varech se dnes představí série o vraždách...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 24. 8. 2021  •  Ivan Trojan  •  0

Podezření. Tak se jmenuje nová třídílná série, kterou pro Českou televizi natočil Michal Blaško a která se dnes večer představí na karlovarském festivalu. Její hrdinkou je zdravotní sestra, obviněná z vraždy pacientky, kterou ztělesnila Klára Melíšková. Vedle ní si zahráli také Ivan Trojan, Petr Lněnička, Denisa Barešová a Miroslav Hanuš. Autorem scénáře je Štěpán Hulík.

21. červenece 2021

Plzeň přivítá 3sestry, slovenskou D1 i novinku Ivana Trojana

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 21. 7. 2021  •  Ivan Trojan  •  0

Oblíbená mezinárodní přehlídka DIVADLO se vrátí v září do Plzně. Na 29. ročníku se představí kromě jiných výjimečné inscenace tří hvězd evropského divadla a výběr novinek z domácích scén, vesměs těsně po premiéře.

14. dubna 2021

Myšička i Trojan vyšetřují zločiny. Boží mlýny chtějí bavit,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 4. 2021  •  Ivan Trojan  •  0

Česká televize začala vysílat kriminální komediální seriál Boží mlýny, v němž chytá zločince do pasti vyšetřovatel v podání Martina Myšičky. Vzniká i další krimi série, ve které hraje Ivan Trojan profesora z policejní akademie, jenž se musí vrhnout do praxe. Ve skanzenu Řepora na okraji Prahy začalo také natáčení poslední části televizní série Marie Terezie.

7. dubna 2021

Ulož.to u soudu uspělo. Nemusí mazat všechny „šarlatány“

Zdroj Živě.cz ze dne 7. 4. 2021  •  Ivan Trojan  •  0

Filmový distributor CinemArt loni v prosinci u městského soudu v Praze vyhrál nad službou Ulož.to a nejpopulárnější český stahovací server musel podle předběžného opatření blokovat přístup k souborům, které měly v názvu slovo šarlatán jako stejnojmenný film od Agnieszky Holland s Ivanem Trojanem v ...

12. března 2021

23 skvělých novinek, které můžete vidět o víkendu

Zdroj NaFilmu.cz ze dne 12. 3. 2021  •  Ivan Trojan  •  0

Projeli jsme streamy a vybrali nejzajímavější novinky tohoto týdne, které si můžete pustit třeba o víkendu. Největší porci titulů již tradičně přináší Netflix, který přidal do nabídky výborný dokument Earth: Den na zázračné planetě s hlasem Ivana Trojana, druhou řadu jihokorejského Love Alarmu nebo zábavnou belgickou podívanou Zbrusu Nový zákon. HBO GO nově nabízí dvě […]
Příspěvek 23 skvělých novinek, které můžete vidět o víkendu pochází z NaFilmu.cz

9. března 2021

Lví dozvuky. Trojan, Mádl a další vítězové filmových cen...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 9. 3. 2021  •  Ivan Trojan  •  0

Víkendové udílení Českých lvů poznamenala opatření v souvislosti s pandemií covidu-19. Sošky si však filmoví tvůrci přece jen odnesli. Vítěze v zákulisí bezprostředně po zisku cen zachytila fotografka Lenka Hatašová. Před objektivem nechyběl ani Ivan Trojan s cenou pro nejlepšího herce za film Šarlatán.

8. března 2021

Se sebevědomím bojuji neustále, obhajovat pozici je...

Zdroj ČT 24 - Kultura ze dne 8. 3. 2021  •  Ivan Trojan  •  0

Herec Ivan Trojan získal o víkendu sedmého Českého lva, tentokrát za roli léčitele Jana Mikoláška v dramatu Agnieszky Hollandové Šarlatán. V Interview ČT24 mluví o úskalích herectví, Dejvickém divadle i svých synech, kteří ho prý učí „nezestárnout“.

7. března 2021

Český lev 2021: Výsledky

Zdroj NaFilmu.cz ze dne 7. 3. 2021  •  Ivan Trojan  •  1

Osmadvacátý ročník Českého lva ovládl Šarlatán. Film se stal nejlepším filmem loňského roku, Agnieszka Holland se stala nejlepší režisérkou a Ivan Trojan hercem v hlavní roli. Šarlatán ovládl také kategorie zvuku a střihu. Ocenění se dočkaly také snímky V síti, Krajina ve stínu nebo Jiří Mádl za roli v Modelářovi. Rozdány byly rovněž ceny za […]
Příspěvek Český lev 2021: Výsledky pochází z NaFilmu.cz

6. března 2021

Českého lva získal Šarlatán. Nejvíce ocenění si odnesla...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 6. 3. 2021  •  Ivan Trojan  •  0

Ocenění Český lev pro nejlepší film uplynulého roku si odnesl Šarlatán, nejlepším hercem v hlavní roli se stal Ivan Trojan. Vůbec nejvíce sošek, celkem šest, si však odnesl film Krajina ve stínu.

Českého lva získal Šarlatán. Nejvíce ocenění si odnesla...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 6. 3. 2021  •  Ivan Trojan  •  0

Ocenění Český lev pro nejlepší film uplynulého roku si odnesl Šarlatán, nejlepším hercem v hlavní roli se stal Ivan Trojan. Vůbec nejvíce sošek, celkem šest, si však odnesl film Krajina ve stínu.

Český lev za rok 2020 vzhlíží k Šarlatánovi, nejvíce si ale...

Zdroj ČT 24 - Kultura ze dne 6. 3. 2021  •  Ivan Trojan  •  0

Nejlepším filmem roku 2020 podle cen Český lev je Šarlatán polské režisérky Agnieszky Hollandové, natočený v české koprodukci. V počtu sošek ale osmadvacátému ročníku vévodí černobílé drama Krajina ve stínu. Herecké ceny si odnáší Ivan Trojan, Magdaléna Borová, Petra Špalková a Jiří Mádl.

Adept na Lva Trojan o sexu s mužem v Šarlatánovi: Nebylo to...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 3. 2021  •  Ivan Trojan  •  0

Za svůj výkon ve strhujícím životopisném dramatu Šarlatán byl herec Ivan Trojan (56) nominován na Českého lva. Scénář mu předepisoval i scény erotické, jenže ne s ženou, jak by se dalo očekávat, ale s mužem. Co dnes známý herec říká na adresu svého filmového partnera, s nímž ulehl na jedno lože?

19. února 2021

Český Netflix seriál Svět pod hlavou je originální...

Zdroj Svět Androida ze dne 19. 2. 2021  •  Ivan Trojan  •  0

Na platformě Netflix se v posledních dnech objevil český seriál Svět pod hlavou. Jedná se o seriál z produkce České televize a hrají v něm poměrně dobří herci, jako například Ivan Trojan nebo Václav Neužil mladší. O čem tedy seriál pojednává a stojí za zkoušku? Na to si odpovíme v dnešním článku. Svět pod hlavou […]

11. února 2021

Politici si myslí, že lidi kulturu nepotřebují. To je omyl,...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 11. 2. 2021  •  Ivan Trojan  •  0

Domácí kritici mu o uplynulém víkendu udělili cenu za ztvárnění Jana Mikoláška v dramatu Agnieszky Hollandové Šarlatán. Za soupeře měl Jiřího Mádla z Modeláře a Viktora Dvořáka, který si zahrál titulní postavu filmu Havel.

10. února 2021

Trojan má kvůli synovi dvojnásobnou radost z úspěchu...

Zdroj České noviny - kultura ze dne 10. 2. 2021  •  Ivan Trojan  •  0

Praha - Herec Ivan Trojan má kvůli synovi Josefovi dvojnásobnou radost z úspěchu filmu Šarlatán v boji o Oscara. Šarlatán byl zahrnut do užšího výběru na Nejlepší mezinárodní hraný...

Šarlatán má šanci na Oscara. Dostal se do užšího výběru

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 10. 2. 2021  •  Ivan Trojan  •  0

Český snímek Šarlatán je zase o kousek blíž finální bitvě o Oscara. Americká filmová akademie zveřejnila dnes nad ránem svůj „shortlist“ desítek a patnáctek filmů, jež vybrala do dalšího kola oscarového klání, které bude znát vítěze v dubnu. V kategorii zahraničních filmů figuruje v užší patnáctce i drama z pera Marka Epsteina, jehož protagonista Ivan Trojan získal o víkendu Cenu české filmových kritiky za nejlepší výkon ve filmu. Strategie české filmové akademie vsadit na příběh Jana Mikoláška a především na jméno Agnieszky Holland tak zatím u amerických akademiků zabírá.

9. února 2021

Glosa: Krajina ve stínu porazila Šarlatána. Ceny české...

Zdroj ČT 24 - Kultura ze dne 9. 2. 2021  •  Ivan Trojan  •  0

Od soboty známe vítěze jedenáctého ročníku Cen české filmové kritiky. Krajina ve stínu režiséra Bohdana Slámy obdržela dvě ceny – za nejlepší film a pro Magdalénu Borovou v hlavní ženské úloze. Šarlatán se stal filmem s nejlepší režií (pro Agnieszku Hollandovou) a s nejlepším hercem Ivanem Trojanem (v roli léčitele Jana Mikoláška). O čem tato ocenění vypovídají, se zamýšlí Marek Koutesh.

6. února 2021

Krajina ve stínu zastínila podle kritiků loňské filmy....

Zdroj ČT 24 - Kultura ze dne 6. 2. 2021  •  Ivan Trojan  •  0

Černobílé drama Krajina ve stínu vybraly Ceny české filmové kritiky jako nejlepší film roku 2020. Napříč kategoriemi obdržel snímek Bohdana Slámy dvě ocenění, stejně jako drama Šarlatán. Oba tituly spojuje historický námět podle skutečných událostí. Herecké ceny patří hercům z těchto dvou filmů Ivanu Trojanovi a Magdaléně Borové. Téměř všechny vítězné tituly vznikly s přispěním České televize. Ta také slavnostní ceremoniál vysílala v přímém přenosu.

23. ledna 2021

Ceny Trilobit získali tvůrci dokumentu V síti, Jana...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 23. 1. 2021  •  Ivan Trojan  •  0

Audiovizuální ceny Trilobit znají své vítěze. Navzdory koronavirové epidemii se po čtyřiatřicáté udělovaly v Berouně. Hlavní cenu si odnesli Barbora Chalupová a Vít Klusák za dokument V síti. Ocenění za celoživotní dílo získala herečka Jana Brejchová. Porotu zaujali také Ivan a Josef Trojanovi v historickém dramatu Šarlatán, film Karel, já a ty nebo dokument Postiženi muzikou.

28. prosince 2020

Dramatické natáčení Anděla Páně 2: Čert Uriáš Dvořák...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 12. 2020  •  Ivan Trojan  •  0

Peklo při natáčení pohádky Anděl Páně 2 prožil představitel čerta Uriáše Jiří Dvořák (53). Měl tak obrovské bolesti v břiše, že prosil, aby ho odvezli do nemocnice! Krušno mu bylo i na Šumavě, kde se s andělem Petronelem v podání Ivana Trojana (56) museli na popud režiséra Jiřího Stracha (47) brodit závějemi sněhu.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.