Index vlivu Jan Kraus - Index vlivu v kultuře

Jan Kraus
 
 

Ze srovnávání s Gottem jsem už trochu ztracený, postěžoval si Ztracený

V Slavíkovi obhájil prvenství coby nejlepší zpěvák. Marek Ztracený (37) v primácké Show Jana Krause zavzpomínal nejen na vyhlašování hudební ankety. Vysvětlil také, jak to bylo s jeho údajným koncem kariéry.

Jan Kraus aktuálně...

Pořadí: 2Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
4.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
4.4Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
3.34Vliv / význam klesá
 

Jak nás Jan Kraus ovlivňuje poslední týden


Jak nás Jan Kraus ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Jan Kraus ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Jan Kraus v poslední době

 

24. listopadu 2022

Ze srovnávání s Gottem jsem už trochu ztracený, postěžoval...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 24. 11. 2022  •  Jan Kraus  •  0

V Slavíkovi obhájil prvenství coby nejlepší zpěvák. Marek Ztracený (37) v primácké Show Jana Krause zavzpomínal nejen na vyhlašování hudební ankety. Vysvětlil také, jak to bylo s jeho údajným koncem kariéry.

16. listopadu 2022

Mám pocit ukradeného dětství, říká Pavel Mang, hvězda...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 16. 11. 2022  •  Jan Kraus  •  0

Bývalá dětská herecká hvězda Pavel Mang (44) zazářila v 80. letech především v roli malého Vaška v seriálu Cirkus Humberto. Poté, co herec neuspěl u talentových zkoušek na konzervatoř, vydal se jiným směrem. I o tom promluvil v primácké Show Jana Krause.

10. listopadu 2022

Polyamorie pro mě není. Nedokázala bych tak žít, říká Beáta...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 10. 11. 2022  •  Jan Kraus  •  0

Herečka Beáta Kaňoková (33) se objevuje hned ve dvou filmech, jež na podzim vstoupily do kin. V Benátkách měl premiéru film Běžná selhání, v českých kinech běží snímek Hranice lásky, který pojednává také o polyamorii. Také o tom promluvila herečka v primácké Show Jana Krause.

2. listopadu 2022

Po dvaceti letech a dvou dětech se zasnoubil. Se svatbou...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 2. 11. 2022  •  Jan Kraus  •  0

Jsou spolu přes dvacet let a mají dva syny. Ale teprve předloni se Jakub Kohák rozhodl požádat o ruku svoji partnerku Barboru. V primácké Show Jana Krause čerstvý padesátník, režisér, herec, komik a moderátor v jednom promluvil nejen o svém rodinném stavu.

19. října 2022

Do StarDance jsem šla za covidu a s přelámanou hnátou,...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 19. 10. 2022  •  Jan Kraus  •  0

Zpěvačka Tereza Černochová (39) zavzpomínala na covidové období. V primácké Show Jana Krause promluvila kromě účasti ve StarDance také o tom, jak pandemii trávila u svých oblíbených koní kousek za Prahou.

13. října 2022

Jsem v inventuře a takové křehké nejistotě, říká o svém...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 13. 10. 2022  •  Jan Kraus  •  0

Simona Babčáková (49) prozradila, že si na výběru slov, která používá, dává hodně záležet. Když se jí v Show Jana Krause moderátor zeptal, jak se jí daří, odpověděla téměř básnicky. „Pracuji s iluzemi, jak se dá, a říkám, že jsem v křehké inventuře,“ prohlásila.

5. října 2022

Ráda lidi rozčílím, jsem takové drama, prohlásila Radka...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 5. 10. 2022  •  Jan Kraus  •  0

Spisovatelka Radka Třeštíková (41) přiznala, že pro ni osobně a pro její tvorbu jsou inspirativní spíš nešťastné osudy. „Rozhodně se o nich líp píše, zatímco štěstí je jen taková vata,“ prohlásila v Show Jana Krause, kde promluvila také o rozchodu s manželem Tomášem.

21. září 2022

Máme tam celebrity i holky z bordelu. Autentické, říká Godla...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 21. 9. 2022  •  Jan Kraus  •  1

Zdeněk Godla si na nedostatek práce rozhodně nestěžuje. „Točíme, pořád točíme,“ řekl spokojeně v primácké Show Jana Krause. Promluvil o své dobře nastartované herecké kariéře a také o projektu Socki NA RUBY své početné recesistické skupiny se stejným názvem.

2. září 2022

Otevíráme debatu o regulovaném trhu s konopím aneb v čem se...

Zdroj Magazín Konopí ze dne 2. 9. 2022  •  Jan Kraus  •  0

Na konci prázdnin se v Praze konala debata nazvaná Marihuana: Hrozba nebo pomoc, kterou zorganizoval národní protidrogový koordinátor Jindřich Vobořil a která by měla sloužit jako první krok k toužebně očekávanému cíli – ukončení prohibice konopí. Zúčastnili se jí přední odborníci na závislosti, politici i zástupce represivních složek. Jaké byly hlavní závěry? Debata nebo přesněji řečeno kulatý stůl měl hvězdné obsazení – lékaře a senátora Romana Krause (ODS), epidemiologa a předního experta na závislosti Viktora Mravčíka, člena Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky Pavla Béma (ODS), šéfa protidrogové centrály (NPC) Jakuba Frydrycha, šéfredaktora a vydavatele magazínu Legalizace Roberta Veverku (Piráti), expertku na psychotropní látky Janku Michailidu (Piráti) a oběť prohibice Miroslava Koláčného. Samozřejmě nechyběl Jindřich Vobořil, jehož think tank Racionální politika závislostí celou akci v krásných prostorech Hotelu Green Garden připravil. Konečně racionální diskuze Musíme říct, že  jsme už pár podobných debat zažili a většinou v nich převládaly názory zastaralé, přežité, dokonce lživé a vědecky opakovaně vyvrácené. Bohužel osmdesát let prohibice a šíření nepravd o konopí ovlivnilo myšlení spousty lidí. Relativně liberálně napsaná legislativa je policií a soudy systematicky překrucována. Tato debata byla od počátku jiná – všichni přítomní (až na generála Frydrycha, jemuž ale slouží ke cti, že se diskuze vůbec zúčastnil a pečlivě naslouchal všem argumentům) se k naší radosti shodovali na základních bodech: Současný ...
The post Otevíráme debatu o regulovaném trhu s konopím aneb v čem se policie mýlí appeared first on Magazín Konopí.

31. srpna 2022

Kurková dala Krausovi trenky, promluvila o basketbalu i...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 31. 8. 2022  •  Jan Kraus  •  0

Modelka Karolína Kurková promluvila o šampionátu v basketbalu, který se bude konat v Praze i o luxusní podprsence s diamanty za 130 milionů korun. V Show Jana Krause předala topmodelka moderátorovi také velice speciální dárek dovezený až z Miami, trenky s kapsičkou.

17. srpna 2022

Mezi Krausem a Rodenem. Jana Krausová o rolích a životě se...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 17. 8. 2022  •  Jan Kraus  •  0

Před kamerou střídá Jana Krausová role šílených matek a dryáčnic, na divadelním jevišti září v partnerských komediích po boku Karla Rodena. V životě už partnery nejsou. Což vybízí k otázce: Jak složité je hrát spolu natěsno po rozchodu? Její odpověď je možná překvapivá, přesto uvěřitelná.

30. června 2022

Chrání nás vzdálenost, říká Drábová o hrozbě při jaderné...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 30. 6. 2022  •  Jan Kraus  •  1

Jaderná fyzička Dana Drábová mívá mnoho přezdívek. Jan Kraus ji například ve své talkshow označil za symbol jaderné energie v Česku. Předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost ovšem přiznala, že ze všech možných přezdívek, které jí lidé dávají, má nejraději jadernou bábu.

23. června 2022

Outsider mezi prvními. Vozíčkář Kotáb hlásí, že po lázních a...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 23. 6. 2022  •  Jan Kraus  •  1

U sázkových kanceláří se na něho ani nedá vsadit. Na rozdíl třeba od propuštěného vraha Jiřího Kajínka, hokejisty Jaromíra Jágra nebo moderátora Jana Krause, kteří přitom kandidaturu na Hrad ani nemají v plánu. Brzy čtyřicetiletému tělesně...

22. června 2022

Láska nemusí být spojená se sexem, míní herečka Marie...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 22. 6. 2022  •  Jan Kraus  •  1

Marie Drahokoupilová (81) svého času patřila k nejvíce sexy herečkám. Jak sama přiznává, lásce podlehla často a ráda. Stávalo se, že její krátké okouzlení přerostlo ve vztah a následně v lhostejnost. „To je slepá láska v jedné minutě,“ řekla v primácké Show Jana Krause.

9. června 2022

Když jsem shodil přehazovačku, rodina byla ráda, směje se...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 9. 6. 2022  •  Jan Kraus  •  1

Petr Jákl starší (80) je jedním ze zakladatelů české kaskadérské školy. U filmu se pohybuje od šedesátých let a natočil více než 350 filmů, i s řadou zahraničních produkcí. V Show Jana Krause zavzpomínal na práci, ale také na svůj účes, takzvanou přehazovačku.

1. června 2022

Horší už to nemůže být, říká o vyvdaném příjmení Tereza Ramba

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 1. 6. 2022  •  Jan Kraus  •  1

Herečka Tereza Ramba (32) si kvůli svému příjmení, které si vzala po svatbě s choreografem Matyášem Rambou (32), občas zažívá perné chvilky. V primácké Show Jana Krause také prozradila, že „vůbec nezvládá krizové situace“. Z běžných činností jí moc nejde řízení auta.

19. května 2022

Člověk nechce vidět své rodiče při erotických scénách, říká...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 19. 5. 2022  •  Jan Kraus  •  1

Jana Bernášková (41) se kromě hraní věnuje také psaní. Na svém kontě má už několik knížek. Dvě z nich přinesla do primácké Show Jana Krause, kam zavítala i s dcerou Justýnou Drábkovou (15). Kromě knížek Jak přežít svého muže a Coura přišla s moderátorem řeč i na erotiku.

11. května 2022

Trenér pořád chce, abych měla víc kil, směje se Ester Ledecká

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 11. 5. 2022  •  Jan Kraus  •  1

Když se Ester Ledecká objeví v primácké Show Jana Krause, pokaždé dostane čokoládový dort, který miluje. Stejně tomu bylo i nyní. Úspěšná lyžařka a snowboardistka svému hostiteli prozradila i to, jak je na tom s hlídáním své hmotnosti.

4. května 2022

Jednu přítelkyni má doma a další na akce. Jsem hodný kluk,...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 4. 5. 2022  •  Jan Kraus  •  1

Kryštof Bartoš (30) se proslavil hlavně rolí v seriálu Devadesátky, kde hrál mladší verzi postavy Ondřeje Vetchého. Věnuje se ovšem také divadlu, v současné době působí zhruba na šesti divadelních scénách po celé republice. V primácké Show Jana Krause promluvil mimo jiné i o vztazích.

6. dubna 2022

Jsem vztahový terapeut amatér, ale sama sobě neporadím, říká...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 6. 4. 2022  •  Jan Kraus  •  1

Michaela Maurerová (42) se u Jana Krause v jeho talkshow rozpovídala o svém soukromí. Bydlí na Vinohradech, má tři děti, třináctiletá dvojčata Magdalenu a Josefa a tříletou Emmu. Prozradila také, jak to má v partnerských vztazích.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.