Index vlivu Jan Kraus - Index vlivu v kultuře

Jan Kraus
 
 

Kolečko o vztazích s Vignerovou a Nesvačilovou: Člověk dělá iracionální a divočejší rozhodnutí!

Scenárista Petr Kolečko (39) vystoupil jako host v pořadu Show Jana Krause. Všichni zvědavci, které fascinuje jeho vztahový propletenec, měli ovšem tak trochu smůlu. Nerozhodný milovník se totiž otázkám na tělo vyhýbal jako čert kříži a moc toho prozradit nechtěl. Jedno z něj ale přece jen vypadlo: K pendlování mezi herečkou Denisou Nesvačilovou (31) a modelkou Anetou Vignerovou (35) měl prý hlubší psychologické důvody!

Jan Kraus aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
3.18Vliv / význam roste
 

Jak nás Jan Kraus ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Jan Kraus ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Jan Kraus v poslední době

 

14. dubna 2023

Kolečko o vztazích s Vignerovou a Nesvačilovou: Člověk dělá...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 4. 2023  •  Jan Kraus  •  6

Scenárista Petr Kolečko (39) vystoupil jako host v pořadu Show Jana Krause. Všichni zvědavci, které fascinuje jeho vztahový propletenec, měli ovšem tak trochu smůlu. Nerozhodný milovník se totiž otázkám na tělo vyhýbal jako čert kříži a moc toho prozradit nechtěl. Jedno z něj ale přece jen vypadlo: K pendlování mezi herečkou Denisou Nesvačilovou (31) a modelkou Anetou Vignerovou (35) měl prý hlubší psychologické důvody!

12. dubna 2023

Byla by lež tvrdit, že jsem se nedopustil nějakých omylů,...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 12. 4. 2023  •  Jan Kraus  •  7

Scénárista a režisér Petr Kolečko (39), který poslední dobou plnil přední stránky bulvárních deníků milostným trojúhelníkem a překvapivou svatbou, prohlásil v Show Jana Krause, že kdyby o svém příběhu točil film, použil by hlubší psychologii postav. Tím by se podle něj leccos vysvětlilo.

7. dubna 2023

Nebylo mi dobře, ale překonala jsem to, říká Bohdalová....

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 7. 4. 2023  •  Jan Kraus  •  7

Herečka Jiřina Bohdalová oslaví v květnu 92. narozeniny. I když už ji zdraví občas zlobí, v Show Jana Krause ukázala, že je stále v dobré kondici. Pomáhá i příchod slunného počasí, které jí dodává optimismu v době, kterou považuje za blížící se konec světa.

29. března 2023

Lidé mysleli, že dělám reklamu na očkování za prachy, říká o...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 29. 3. 2023  •  Jan Kraus  •  1

Miroslav Etzler (58) v primácké Show Jana Krause zavzpomínal na období, kdy bojoval s covidem. Herec měl těžký průběh nemoci a lékaři mu dávali jen sedmiprocentní naději na přežití. Díky péči personálu nemocnice v České Lípě se mu podařilo přežít, ovšem i rekonvalescence prý byla dlouhá a náročná.

23. března 2023

Trvá to déle v maskérně, vtipkuje Zárybnická o změnách v...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 23. 3. 2023  •  Jan Kraus  •  0

Meteoroložka a moderátorka Alena Zárybnická (53) je divákům důvěrně známá z televizní předpovědi počasí. V primácké Show Jana Krause promluvila o své vášni, kterou je létání na větroních. Samozřejmě nesměla chybět otázka, jaké bude počasí.

16. března 2023

Dabing zatím přežije. Někteří neradi čtou titulky, míní...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 16. 3. 2023  •  Jan Kraus  •  0

Hlasy Stanislavy Jachnické (57) a Miriam Chytilové (57) jsou důvěrně známé například z kultovního amerického seriálu Přátelé, kde namluvily postavy Phoebe a Rachel. Herečky a dabérky v Show Jana Krause prozradily, že o svoji budoucnost v dabingu zatím strach nemají.

8. března 2023

Motl objasnil Exupéryho smrt, kamarádil se synem nacisty....

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 8. 3. 2023  •  Jan Kraus  •  0

Novinář a spisovatel Stanislav Motl (71) v primácké Show Jana Krause prozradil, že kdysi uvažoval o herecké dráze. Dokonce dělal přijímačky a dostal se do druhého kola. Záměr věnovat se herectví mu vymluvil přísedící herec Ota Sklenčka.

2. března 2023

Z moderátorky erotických pořadů Belohorcové je realiťačka na...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 2. 3. 2023  •  Jan Kraus  •  0

Z moderátorky Zuzany Belohorcové (47) je podnikatelka v realitách. Po dvanácti letech ve Spojených státech přesídlila nyní s rodinou na Kanárské ostrovy, kde pokračuje v úspěšném realitním byznysu. U Jana Krause promluvila také o erotických pořadech.

23. února 2023

S tchyní jsme si od první chvíle nepadli do oka, prozradil...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 23. 2. 2023  •  Jan Kraus  •  1

Kamila Střihavku (58) fanoušci znají hlavně jako rockového zpěváka a představitele Ježíše v muzikálu Jesus Christ Superstar. V poslední době však zakouší rovněž roli moderátora hudebního pořadu, ve kterém představuje osobnosti české hudební scény napříč žánry. I o tom promluvil v Show Jana Krause.

11. února 2023

Napadli mě, že prý surově škrtím koně, říká herec Václav...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 11. 2. 2023  •  Jan Kraus  •  2

Herec a milovník koní Václav Vydra (67) přišel do primácké Show Jana Krause v doprovodu svých psů. Prozradil, že kupu zvířat původně neplánoval. Pořídil si je v době, kdy neměl tolik práce, jako má nyní.

8. února 2023

Kořen měl 46 autonehod. Zatáčce, kde havaroval třikrát,...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 8. 2. 2023  •  Jan Kraus  •  2

Televizní moderátor a popularizátor vědy Vladimír Kořen (49) byl do roku 2020 i starostou Říčan. Nyní učí fyziku, přírodopis a mediální gramotnost na říčanské základní škole a v primácké Show Jana Krause promluvil nejen o manželce, která je šachová velmistryně.

1. února 2023

Divadla jsem nechal kvůli lidem. Bylo mi trapně, že jsem...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 1. 2. 2023  •  Jan Kraus  •  1

Leoš Noha v primácké Show Jana Krause promluvil o svých zdravotních potížích se srdcem, na jehož transplantaci jistou dobu čekal. Prozradil ale také, že je vyučený elektrikář a člen „home metalové“ kapely Buzerant, kterou před deseti lety založil spolu s kolegou z divadla Petrem Čtvrtníčkem.

21. ledna 2023

Jsem frustrovaná ze své profese, z častého amatérismu, říká...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 21. 1. 2023  •  Jan Kraus  •  1

Herečka a zpěvačka Jitka Čvančarová nedávno utrpěla komplikovanou zlomeninu nohy a čtvrt roku kvůli tomu ležela. V primácké Show Jana Krause vysvětlila, jako komplikace jí to způsobilo. Prozradila také, proč radši dává přednost rodině před prací.

18. ledna 2023

Sice už nebyl důvod, přesto jsem šla, říká o emigraci Eva z...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 18. 1. 2023  •  Jan Kraus  •  1

Mariana Konečná (51) se divákům vepsala do paměti jako představitelka Evy z filmu Discopříběh. V Show Jana Krause zavzpomínala na natáčení, casting i kamerové zkoušky, kde vybrali patnáctiletou Marianu a šestnáctiletého Rudolfa Hrušínského nejmladšího do hlavních rolí Evy a kominického učně Jirky.

11. ledna 2023

Vzdal jsem to, říká Brzobohatý o rozpadu manželství s...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 11. 1. 2023  •  Jan Kraus  •  1

Ondřej Gregor Brzobohatý uvedl nedávno v Hudebním divadle Karlín kultovní komedii Slunce, seno, jahody (podle filmového scénáře Zdeňka Trošky) v muzikálovém provedení. Nejen o práci, ale i o soukromém životě se muzikant rozpovídal v Show Jana Krause.

21. prosince 2022

Vztah, domácnost a manželství dělá žena, míní senátorka...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 21. 12. 2022  •  Jan Kraus  •  1

Právnička, spisovatelka a senátorka Daniela Kovářová zavítala do primácké Show Jana Krause. Již potřetí. Promluvila o nové knize a svém vztahu k pivu, samozřejmě zmínila navrhované ceny za věrnost pro manžele a promluvila také o rozvodech a pocitech viny.

7. prosince 2022

Můj mozek je nastavený žensky a tělo má mužské rysy, říká...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 7. 12. 2022  •  Jan Kraus  •  2

Daniela Špinar (43) byla režisérkou a šéfkou činohry Národního divadla ještě coby muž. Nyní přišla do Show Jana Krause jako žena v tranzici, která se těsně před tímto rozhodnutím velice angažovala v kauze šikany na DAMU.

5. prosince 2022

Oboustranný souhlas je důležitý, říká o natáčení sexuálních...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 5. 12. 2022  •  Jan Kraus  •  2

Dosud především divadelní herec Matyáš Řezníček (31) se letos zapsal i do dějin kinematografie. A sice ve velmi odvážné roli v diskutovaném filmu Hranice lásky. I o tom promluvil v primácké Show Jana Krause.

30. listopadu 2022

Witowská: Co jsem chtěla, jsem si užila. Teď budu dělat...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 30. 11. 2022  •  Jan Kraus  •  1

Moderátorka Světlana Witowská (49) si po odchodu z veřejnoprávní televize, v níž pracovala dvacet jedna let, bude muset dát nejprve takzvanou konkurenční pauzu. Až poté nastoupí v online deníku, kde bude spolu s kolegyní Lindou Bartošovou naplňovat videoobsah. I o tom promluvila v Show Jana Krause.

24. listopadu 2022

Ze srovnávání s Gottem jsem už trochu ztracený, postěžoval...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 24. 11. 2022  •  Jan Kraus  •  1

V Slavíkovi obhájil prvenství coby nejlepší zpěvák. Marek Ztracený (37) v primácké Show Jana Krause zavzpomínal nejen na vyhlašování hudební ankety. Vysvětlil také, jak to bylo s jeho údajným koncem kariéry.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.