Index vlivu Jan Kraus - Index vlivu v kultuře

Jan Kraus
 
 

Člověk nechce vidět své rodiče při erotických scénách, říká dcera Bernáškové

Jana Bernášková (41) se kromě hraní věnuje také psaní. Na svém kontě má už několik knížek. Dvě z nich přinesla do primácké Show Jana Krause, kam zavítala i s dcerou Justýnou Drábkovou (15). Kromě knížek Jak přežít svého muže a Coura přišla s moderátorem řeč i na erotiku.

Jan Kraus aktuálně...

Pořadí: 2Index vlivu: 1
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
4.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
4.3Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
3.33Vliv / význam roste
 

Jak nás Jan Kraus ovlivňuje poslední týden


Jak nás Jan Kraus ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Jan Kraus ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Jan Kraus v poslední době

 

19. května 2022

Člověk nechce vidět své rodiče při erotických scénách, říká...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 19. 5. 2022  •  Jan Kraus  •  0

Jana Bernášková (41) se kromě hraní věnuje také psaní. Na svém kontě má už několik knížek. Dvě z nich přinesla do primácké Show Jana Krause, kam zavítala i s dcerou Justýnou Drábkovou (15). Kromě knížek Jak přežít svého muže a Coura přišla s moderátorem řeč i na erotiku.

11. května 2022

Trenér pořád chce, abych měla víc kil, směje se Ester Ledecká

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 11. 5. 2022  •  Jan Kraus  •  0

Když se Ester Ledecká objeví v primácké Show Jana Krause, pokaždé dostane čokoládový dort, který miluje. Stejně tomu bylo i nyní. Úspěšná lyžařka a snowboardistka svému hostiteli prozradila i to, jak je na tom s hlídáním své hmotnosti.

4. května 2022

Jednu přítelkyni má doma a další na akce. Jsem hodný kluk,...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 4. 5. 2022  •  Jan Kraus  •  0

Kryštof Bartoš (30) se proslavil hlavně rolí v seriálu Devadesátky, kde hrál mladší verzi postavy Ondřeje Vetchého. Věnuje se ovšem také divadlu, v současné době působí zhruba na šesti divadelních scénách po celé republice. V primácké Show Jana Krause promluvil mimo jiné i o vztazích.

6. dubna 2022

Jsem vztahový terapeut amatér, ale sama sobě neporadím, říká...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 6. 4. 2022  •  Jan Kraus  •  0

Michaela Maurerová (42) se u Jana Krause v jeho talkshow rozpovídala o svém soukromí. Bydlí na Vinohradech, má tři děti, třináctiletá dvojčata Magdalenu a Josefa a tříletou Emmu. Prozradila také, jak to má v partnerských vztazích.

30. března 2022

Mám na kontě nejméně čtyři estébáky, říká funerální turista...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 30. 3. 2022  •  Jan Kraus  •  0

Herec Igor Bareš (55) je známý svou zálibou ve funerální turistice. Nejen o chození na hřbitovy promluvil v primácké Show Jana Krause. Zavzpomínal také na své záporné role. Na svém kontě má už pět estébáků.

23. března 2022

Oba naši partneři to měli těžké, vzpomíná Khek Kubařová na...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 23. 3. 2022  •  Jan Kraus  •  1

Herečka Veronika Khek Kubařová (34) před dvěma lety vyhrála StarDance spolu s tanečníkem Dominikem Vodičkou. V primácké Show Jana Krause zavzpomínala na televizní taneční soutěž, která podle ní byla náročná nejen z hlediska výkonu, ale také z hlediska vztahu.

16. března 2022

Pak se něco změnilo a byla válka, vzpomíná reportérka po...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 16. 3. 2022  •  Jan Kraus  •  0

Reportérka CNN Prima News Darja Stomatová byla na Ukrajině tři týdny, během nichž informovala o dění z válkou zasažené země. Její reportáže přebírala i americká televize. V primácké Show Jana Krause promluvila nejen o válce.

2. března 2022

O zpěvu to nebylo. Krása a talent se propojily, vzpomíná...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 2. 3. 2022  •  Jan Kraus  •  0

Moderátor, bavič a jeden z nejstarších rozhlasových pardálů Česka Miloš Pokorný (57) sice říkal, že se už nechce vracet ke svému působení v kapele Těžkej Pokondr, v Show Jana Krause ovšem udělal výjimku. Kromě spolupráce s Romanem Ondráček zavzpomínal i na své začátky.

19. února 2022

V Česku už nejsem doma. Eliška Krausová nejen o tom, co jí...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 19. 2. 2022  •  Jan Kraus  •  0

Ve dvaadvaceti se vypravila za strýcem do Kolumbie, aby se zdokonalila ve španělštině, kterou studovala. Uvěznil ji tam však osmašedesátý rok. A tak se Eliška Krausová, dcera spisovatele Oty Krause a sestra Ivana a Jana Krausových, stala hrdou Kolumbijkou. Vdala se za váženého profesora španělské literatury a sama se stala vysokoškolskou profesorkou. O tom, jak se jí žije v zemi proslavené kokainem a jaké to je, být součástí klanu Krausů, teď s novinářem Vladimírem Krocem vydala knihu Letenka do neznáma.

16. února 2022

Dcera měla od mala k lyžování přímo odpor, přiznala Kateřina...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 16. 2. 2022  •  Jan Kraus  •  0

Kateřina Neumannová (49) v běhu na lyžích úspěšně reprezentovala Českou republiku na celkem pěti zimních olympijských hrách. Přivezla šest medailí, jednu zlatou, čtyři stříbrné a jednu bronzovou. V primácké Show Jana Krause, kam přišla s dcerou Lucií (18), promluvila nejen o olympiádě v Pekingu.

2. února 2022

Každé okresní město mělo svoji mafii, vzpomíná Bebjak na 90....

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 2. 2. 2022  •  Jan Kraus  •  0

Filmy Zpráva, Trhlina, Čára, Čistič nebo seriály Devadesátky, Případy 1. oddělení, Herec, Za sklem, Mordparta. To je jen pár titulů, pod kterými je režisérsky podepsaný Peter Bebjak (51). Režisér a scenárista v primácké Show Jana Krause zavzpomínal na školu i na 90. léta.

26. ledna 2022

Lidé mi po nařčení kvůli písni psali agresivní zprávy,...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 26. 1. 2022  •  Jan Kraus  •  0

Zlatý slavík Marek Ztracený (36) se v Show Jana Krause vrátil k loňským obviněním kvůli své starší písničce Stává se to i v lepších rodinách. Tu po kritice, že oslavuje takzvanou rape culture neboli kulturu znásilnění, stáhl z YouTube a streamovacích služeb.

14. ledna 2022

Genzer: V porotě StarDance jsem jediný Čech. Je tam...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 14. 1. 2022  •  Jan Kraus  •  0

Bavič a herec Richard Genzer koncem loňského roku oslavil pětapadesáté narozeniny. Tančil v populární skupině UNO, která se zformovala v druhé půli 80. let z absolventů Pražské taneční konzervatoře. Své zkušenosti využil i ve StarDance. Nejen o tom promluvil v primácké Show Jana Krause.

12. ledna 2022

Já věděl prd, vzpomíná na S tebou mě baví svět Matýsek

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 12. 1. 2022  •  Jan Kraus  •  0

Od premiéry komedie S tebou mě baví svět letos uplyne 40 let a moderátor Jan Kraus si do své show pozval představitele Bertíka, Míši a Matýska. Marek Dvořák, Václav Korda a Lukáš Pelánek zavzpomínali na natáčení.

28. prosince 2021

Jan Kraus zneužil hosta i diváky

Zdroj Tyden.cz ze dne 28. 12. 2021  •  Jan Kraus  •  0

O tom, že se Show Jana Krause začíná podobat teleshoppingu, se mluví už dlouho. Tentokrát ale tvůrci pořadu překročili únosnou mez a diváci po rozhovoru s hudebníkem Jordanem Hajem na Krausovi nenechali nit suchou.

10. prosince 2021

Mirka van Gils Slavíková: Za zdobené perníky mi v USA málem...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 10. 12. 2021  •  Jan Kraus  •  0

Kromě toho, že je Mirka van Gils Slavíková špičkovou cukrářkou, má za sebou také zajímavý a dobrodružný život. V roce 1989 odjela do Německa, kde pracovala v pekárně a cukrárně. U kroucení preclíků ale nezůstala, jak prozradila v Show Jana Krause.

8. prosince 2021

Koupím si půlku prasete, vyjde to levně, říká Čtvrtníček o...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 8. 12. 2021  •  Jan Kraus  •  0

Herec Petr Čtvrtníček se dal na novou dráhu. S téměř čtyřicet let starým autem s nápisem Čeňek Strnad řezník a uzenář objíždí různé akce. Dorazil i do primácké Show Jana Krause, kde prozradil, že vyrábí lahůdky a uzeniny.

2. prosince 2021

Neměl jsem sluch. Ke zpívání mě dohnala Emma Smetana, říká...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 2. 12. 2021  •  Jan Kraus  •  0

Česko-izraelský hudebník a herec Jordan Haj přiznal, že se zpěvu věnuje díky své partnerce. Zatímco Emma Smetana podle něj vždy uměla zpívat, on se k tomu musel dopracovat. V primácké Show Jana Krause prozradil také, že za své křestní jméno vděčí svému dědečkovi z české strany.

29. listopadu 2021

Začínali jsme v ložnici, vzpomíná Hron na vysílání s...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 29. 11. 2021  •  Jan Kraus  •  0

Imitátor a moderátor Vladimír Hron (55) je přesvědčený, že všechny věci, které se člověku v životě stanou, pokud ho nezabijí, měly by ho posílit. V Show Jana Krause tak reagoval na aktuální horšící se covidovou situaci. Zavzpomínal na první vlnu pandemie a s manželkou prý zjistili, že se doma nezabijí.

11. listopadu 2021

Sedláčková o Töpferovi: Jsem odpůrkyně manželství, ale Pavla...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 11. 11. 2021  •  Jan Kraus  •  0

Herečka Jitka Sedláčková (63) již několik měsíců žije s restauratérem Pavlem Töpferem (73), bratrem herce Tomáše Töpfera. Po 35 letech přátelství se dali dohromady a také o tom promluvili v primácké Show Jana Krause.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.