Index vlivu Karel Gott - Index vlivu v kultuře

Karel Gott
 
 

Nejzásadnější živý přenos? Pohřeb Karla Gotta, vzpomíná Míra Hejda

Míra Hejda (37) promluvil o oblíbených hostech pořadu Limuzína. Zavzpomínal na Karla Gotta, Dana Nekonečného i Evu Pilarovou. V rozhovoru pro iDNES.cz prozradil moderátor a producent i to, kdy a kde se poprvé potkal se svou manželkou Zorkou (30) a zda ji podpoří u porodu jejich prvního potomka.

Karel Gott aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
1.5Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
1.209Vliv / význam klesá
 

Jak nás Karel Gott ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Karel Gott ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Karel Gott v poslední době

 

7. ledna 2021

Nejzásadnější živý přenos? Pohřeb Karla Gotta, vzpomíná Míra...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 7. 1. 2021  •  Karel Gott  •  0

Míra Hejda (37) promluvil o oblíbených hostech pořadu Limuzína. Zavzpomínal na Karla Gotta, Dana Nekonečného i Evu Pilarovou. V rozhovoru pro iDNES.cz prozradil moderátor a producent i to, kdy a kde se poprvé potkal se svou manželkou Zorkou (30) a zda ji podpoří u porodu jejich prvního potomka.

24. prosince 2020

Štědrý den na hrobech Gotta (†80) a Pilarové (†80): Uslzení...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 12. 2020  •  Karel Gott  •  0

Srdce opravdu nehasnou. Vzpomínka na milované zpěváky Karla Gotta (†80) a Evu Pilarovou (†80) je stále silná a jejich hroby v sousedství na pražských Malvazinkách se staly cílem štědrodenní procházky mnoha fanoušků.

23. prosince 2020

Zpověď Jiřiny Bohdalové: Existuje pár lidí, kteří pro mě...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 23. 12. 2020  •  Karel Gott  •  0

Pokud se novinář rozhodne udělat rozhovor s Jiřinou Bohdalovou (89), je to běh na dlouhou trať. Zřejmě jsem absolvovala maraton, protože jsem na nejpopulárnější českou herečku, dnes už považovanou za legendu, čekala dva roky. Jmenovat, v čem od svých šesti let hrála, by bylo nošení dříví do lesa. Její energii a vzhled by jí na prahu devadesátky mohly závidět i ženy o desítky let mladší. Však si ji taky kdysi vybrala pro svého Karla paní Gottová, maminka nejžádanějšího svobodného mládence v Československu.

Charlotte Gottová v roli Darinky. S tatínkem si zazpívala...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 23. 12. 2020  •  Karel Gott  •  0

Ivana Gottová příznivce zpěváka Karla Gotta na sociálních sítích potěšila videem z vystoupení z roku 2018. Zlatý slavík si v Ružomberku na pódium přizval svoji dceru Charlottu a zazpíval s ní hit Zvonky štěstí.

16. prosince 2020

Gottové stáhli knihu z prodeje. Tuším, kdo za celou situací...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 16. 12. 2020  •  Karel Gott  •  0

Dominika Gottová oznámila, že knihkupectví Luxor stáhlo knihu o jejím otci, zpěvákovi Karlu Gottovi. Myslí si, že je to kvůli tomu, že v knize nazvané Poslední roky s Karlem prozrazuje pro někoho nepříjemné informace. Podle knihkupectví je běžné, že v předvánočním čase jsou některé tituly dočasně nedostupné.

14. prosince 2020

Krajčo: Když jsem skládal Vánoční, netušil jsem, že je Karel...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 14. 12. 2020  •  Karel Gott  •  0

Baví fanoušky na sociálních sítích, nemají problém ve společné talkshow na sebe prozradit i věci, ze kterých jsou lidi překvapeni. Richard Krajčo s manželkou Karin Krajčo Babinskou v Rozstřelu prozradili, jak každý z nich tvoří. Hudebník promluvil i o písních pro Karla Gotta a režisérka o své nové knize.

13. prosince 2020

Oblíbený Karel Gott revival přišel o stovky koncertů: Jeho...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 12. 2020  •  Karel Gott  •  0

Příští rok chtěli oslavit 15 let od vzniku své revivalové kapely, která nese jméno Karla Gotta. Pandemie koronaviru ale velkolepé plány Josefa Boudy a Radka Vernera a jejich Karel Gott revival Morava zhatila. Oba hudebníci si teď víc než mikrofonů a hudebních  nástrojů hledí nové práce. Zpěvák Josef (34) vykonává stavební dozor, Radek zakotvil u party, která se věnuje výstavbě rodinných domů.  

5. prosince 2020

Lidstvo možná objevilo elixír mládí. Vědcům se u myší...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 5. 12. 2020  •  Karel Gott  •  0

"Být stále mlád, to bych si přál, být stále mlád..." Tato slova předzpívával Karel Gott nadšeným fanouškům dlouhé roky. A rozhodně nešlo jen o jeho tužbu: lidstvo je věčným mládím doslova posedlé. Elixír, který by zastavil nezvratný proces stárnutí,...

2. prosince 2020

Ivana Gottová potěšila fanoušky video vzpomínkou na Karla...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 2. 12. 2020  •  Karel Gott  •  0

Ivana Gottová (44) potěšila fanoušky Karla Gotta (†80) na sociálních sítích milou vzpomínkou na manžela. Sdílela video, ve kterém její manžel zpívá úryvek písně Vánoční.

29. listopadu 2020

Životní láska Štaidl, Gott jako věčný vzor. Sedmdesátiletá...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 29. 11. 2020  •  Karel Gott  •  0

Jitka Zelenková se proslavila jako vokalistka Karla Gotta, ale nezaměnitelný sametově zastřený hlas jí brzy přinesl vlastní publikum. Na rozdíl od mnoha kolegyň však její pěveckou dráhu nikdy neurčoval manažer, spoléhala se na svou intuici. Dokonce tak umanutě, že se kvůli tomu na deset let rozkmotřila se svým osudovým mužem a kapelníkem Ladislavem Štaidlem.

24. listopadu 2020

Dominika Gottová zpátky v Česku! Na letišti čekal nový...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 11. 2020  •  Karel Gott  •  0

Nejstarší dcera Karla Gotta (†80) Dominika Gottová (47) má dost bouřlivý život a poslední týdny rozhodně nebyly výjimkou. Veřejnost překvapila především tím, že odletěla do Finska, kde se usmířila s manželem a rozhodla se tam už zůstat. Jenže jisté nedořešené záležitosti má i v Praze, a proto se musela alespoň dočasně vrátit....

20. listopadu 2020

Gottová se vrátila k manželovi a promluvila o pokusu o...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 20. 11. 2020  •  Karel Gott  •  0

Dominika Gottová (47) je opět se svým finským manželem Timem Tolkkim (54). Nejstarší dcera zpěváka Karla Gotta stáhla žádost o rozvod, vrátila se do Finska a prozradila, že se chtěla pokusit o sebevraždu.

15. listopadu 2020

VIDEA TÝDNE: Králíci „bez očí“, přezpívaný Gott a počítač v...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 15. 11. 2020  •  Karel Gott  •  0

V Mladé Boleslavi řeší problém s divokými králíky, kteří trpí nebezpečnou myxomatózou a ve velkém hynou. Učitelé z České Třebové originálně přezpívali píseň Karla Gotta. Ruští námořníci pobouřili zastřelením medvědice s jejím mládětem, Natálie Kocábová popsala povolební situaci v USA a redakce Technetu otestovala nový počítač ukrytý v klávesnici.

13. listopadu 2020

Hrob Evy Pilarové jen 6 metrů od Gotta! Už víme, jak to bude...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 11. 2020  •  Karel Gott  •  0

Už má důstojný hrob, kam ji uloží. Eva Pilarová (†80), která 14. března podlehla selhání ledvin, bude snít věčný sen na hřbitově na Malvazinkách jen pár metrů od místa posledního spočinutí Karla Gotta (†80).

12. listopadu 2020

Pro Raka má pochopení jedině Rak, tvrdí o rodinném soužití...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 12. 11. 2020  •  Karel Gott  •  0

Povídali jsme si o novém albu Dasha Symphony i o výchově její čtyřleté dcery, která se narodila ve stejný den jako Karel Gott, s nímž Dasha víc než dvacet let zpívala. „Ve třech letech se Žofinka naučila jezdit na lyžích a na kole. Jsem na ni moc pyšná,“ říká v rozhovoru zpěvačka.

7. listopadu 2020

Nové pokračování knihy o Gottovi (†80): Kvůli němu mě měli...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 11. 2020  •  Karel Gott  •  0

Vychází rozšířená verze bestselleru Takový byl Karel Gott, v němž na milovaného zpěváka vzpomínají jeho nejbližší kolegové a přátelé. V knize s podtitulem Rok poté je 10 nových rozhovorů, celkem jich je tedy 45! O Gottovi (†80) nově mluví třeba Ilona Csáková (50), Marika Gombitová (64) nebo Zdeněk Troška (67), který zpěváka obsadil do pohádky Z pekla štěstí 2.

5. listopadu 2020

Vánoční. Skupina Kryštof představila novou píseň s Karlem...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 5. 11. 2020  •  Karel Gott  •  0

Richard Krajčo a skupina Kryštof dnes představili společnou píseň a videoklip s názvem Vánoční, kterou před dvěma lety nahráli s Karlem Gottem. Režie klipu se ujala Karin Krajčo Babinská, která do něho obsadila kromě manžela Richarda a tří jejich dětí také Ivu Janžurovou, Aloise Švehlíka, Danu Batulkovou, Pavla Rímského a Lucii Štěpánkovou. Píseň Vánoční vznikla těsně před duetem Srdce nehasnou, který pro Gotta a jeho dceru Charlottu napsal taktéž Krajčo. Za vydavatelství Universal Music o tom informovala Tereza Burdová.

Kapela Kryštof představila vánoční píseň s Karlem Gottem

Zdroj České noviny - kultura ze dne 5. 11. 2020  •  Karel Gott  •  0

Praha - Richard Krajčo a skupina Kryštof dnes představili společnou píseň a videoklip s názvem Vánoční, kterou před dvěma lety nahráli s Karlem Gottem. Režie klipu se ujala Karin Krajčo...

Poslední píseň Karla Gotta odtajněna! Z vánočního klipu vás...

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 11. 2020  •  Karel Gott  •  0

Jak se zdá, zpěvák a skladatel Richard Krajčo (43) ve spolupráci s Karlem Gottem (†80) stvořil už před dvěma lety novou vánoční »klasiku«, pravděpodobně nejdojemnější vánoční písničku, jakou tento rok uslyšíte. A především tedy uvidíte – klip s nečekaným závěrem totiž dokáže pořádně vzít za srdce…

3. listopadu 2020

Do vánočního programu České televize spadne nejedna hvězda

Zdroj ČT 24 - Kultura ze dne 3. 11. 2020  •  Karel Gott  •  0

Česká televize představila program, kterým potěší své diváky o letošních vánočních svátcích. V televizní premiéře uvede čtyři nové pohádky, ta štědrovečerní pojednává O vánoční hvězdě. Poprvé představí zahraniční snímky o Amundsenovi či Rasputinovi, zároveň zopakuje oblíbené české komedie. Přichystány jsou pořady k výročí skladatele Beethovena či připomínka Karla Gotta. I letos svátky na ČT ohlásí první ze čtyř Adventních koncertů a následně tradiční interaktivní Adventní kalendář. Podrobnosti o vánočním programu prozrazuje následující fotogalerie.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.