Index vlivu Karel Gott - Index vlivu v kultuře

Karel Gott
 
 

Z Karla Gotta by byl trojnásobný dědeček. Jeho dcera má opět syna

Druhá dcera Karla Gotta Lucie Valčíková (36) je trojnásobnou maminkou. Po dvou synech z předchozího manželství se opět dočkala kluka. Zatímco zpěvák měl „jen“ čtyři dcery, nyní by měl už tři vnuky.

Karel Gott aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
1.30Vliv / význam klesá
 

Jak nás Karel Gott ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Karel Gott ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Karel Gott v poslední době

 

12. dubna 2023

Z Karla Gotta by byl trojnásobný dědeček. Jeho dcera má opět...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 12. 4. 2023  •  Karel Gott  •  4

Druhá dcera Karla Gotta Lucie Valčíková (36) je trojnásobnou maminkou. Po dvou synech z předchozího manželství se opět dočkala kluka. Zatímco zpěvák měl „jen“ čtyři dcery, nyní by měl už tři vnuky.

2. dubna 2023

Volha: Prosťáček, nebo chytrák? Standa Pekárek zajede do...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 2. 4. 2023  •  Karel Gott  •  5

Sympaťák s proříznutou pusou Standa Pekárek v podání Kryštofa Hádka si právě odkroutil dva roky na vojně a teď konečně začíná naplňovat svůj sen. V Československé televizi chce řídit volhu, jezdit pro redakci Humoru a lidové zábavy a na natáčení vozit Karla Gotta. Taková je výchozí situace nové pětidílné minisérie Volha, která se dějově vrací do normalizačních 70. a 80. let minulého století. Česká televize ji bude vysílat každou neděli od 2. dubna.

1. dubna 2023

První láska Karla Gotta: Stihl ji strašný osud! Vykrvácela...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 4. 2023  •  Karel Gott  •  5

Životem Karla Gotta (†80) prošlo žen skutečně mnoho. Úplně první však mohla být jen jedna. Shodou nešťastných okolností ji pak po letech postihl ze všech Gottových lásek ten nejstrašnější osud.   

29. března 2023

Rakovina krve zabíjí. Karel Gott či Jacqueline Kennedy se...

Zdroj Deník.cz - Zdraví ze dne 29. 3. 2023  •  Karel Gott  •  1

Rakovina krve zaujímá v počtech úmrtí na zhoubná nádorová onemocnění třetí místo, hned po karcinomu plic a rakovině tlustého střeva. Leukémii, lymfomu či mnohočetnému myelomu podlehli zpěvák Karel Gott, manželka zavražděného amerického prezidenta Kennedyho Jacqueline nebo cyklista Luboš Lom, účastník olympijských her v Soulu.

26. března 2023

Architekt ve stínu: Bez Barvitia (†78) by nebylo Gröbovky...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 3. 2023  •  Karel Gott  •  1

Druhá polovina 19. století byla, co se vývoje a vývinu hlavního města týče, pro Prahu zcela určující. Vznikaly nové měšťanské paláce, místo zbouraných hradeb se stavěly dnes již ikonické stavby, řada předměstí se připojovala ku Praze a pramálo z movitých šlechticů a podnikatelů nevyužilo příležitosti k tomu, aby si nevystavěli lukrativní sídlo za pomoci některého z věhlasných architektů, na které Čechy nebyly skoupé. Jedním z takových byl i Antonín Viktor Barvitius (†78) – jménem možná méně známý, než jeho slavnější souputníci, významem svých staveb však ani náhodou nezaostává.

21. března 2023

Sníh jako od Armaniho a děla coby zachránci zimy? Navštívili...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 21. 3. 2023  •  Karel Gott  •  0

Kdyby se udělovaly tituly sněhového krále, sbíral by je Erich Gummerer podobným tempem jako svého času Karel Gott Zlaté slavíky. Spolu se dvěma sousedy z rodné vesnice založil před více než 30 lety společnost TechnoAlpin, nyní světovou jedničku na...

Říkal si Hurikán. Zpěvák Dalibor Janda slaví 70. narozeniny

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 21. 3. 2023  •  Karel Gott  •  0

Zpěvák Dalibor Janda, který se narodil 21. března 1953, zažíval největší slávu v 80. letech minulého století, kdy mimo jiné třikrát po sobě zvítězil ve Zlatém slavíkovi nad Karlem Gottem. Jeho typicky chraplavý hlas, sympatický vzhled a melodické písně o lásce z něj udělaly idol mnoha dívek i žen.

15. března 2023

Osudová zkouška zázračného dítěte. Můj svět se zastavil,...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 15. 3. 2023  •  Karel Gott  •  0

Zázračné dítě. To se o ní říkalo, když vyhrála soutěž Talentmania. Patricii Janečkové bylo dvanáct, s přehledem zpívala operní árie a úžas vyjadřovali Karel Gott, Peter Dvorský i další hvězdy. Přežít v tak mladém věku úspěch byla těžká zkouška. Mnohem těžší však podstoupila teď.

24. února 2023

Rok od smrti Gottova (†80) bubeníka Žižky (†67): Vdova...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 2. 2023  •  Karel Gott  •  1

Je to přesně rok, co zemřel na covid bubeník Karla Gotta (†80) Jan Žižka (†67). Kvůli oslabené imunitě se nemohl nechat očkovat. Navíc byl bohužel astmatik. Lékaři ho na konci života dokonce museli uvést do umělého spánku.

17. února 2023

Felix Slováček: Otevřel Gottovu kavárnu!

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 2. 2023  •  Karel Gott  •  2

V centru Prahy je od čtvrtka otevřená vzpomínková kavárna na Karla Gotta (†80). Pásku v pasáži u Divadla v Dlouhé slavnostně přestřihl zpěvákův dlouholetý kolega a kamarád Felix Slováček (79), který hostům zahrál i několik Mistrových hitů.

1. února 2023

Dceři vadilo, že chodím doma nahá, postěžovala si Linda...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 1. 2. 2023  •  Karel Gott  •  1

Zpěvačka Linda Finková (54) v primáckém pořadu 7 pádů Honzy Dědka promluvila o rozvodu s Richardem Genzerem (56). Vysvětlila také, proč ji dcera Viktorie (22) nerada potkává v bytě nahou, a prozradila, proč její maminka Lída Nopová (75) kvůli Karlu Gottovi zničila drahé šaty.

20. ledna 2023

Ivana Gottová slaví 47. narozeniny: První blahopřání přišlo...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 1. 2023  •  Karel Gott  •  1

20. ledna slaví narozeniny Ivana Gottová. Slavná vdova po národem milovaném Karlu Gottovi (†80) v tento den pomyslně sfoukne na dortu již 47 svíček. Jako první jí pogratulovala k životnímu výročí její velká kamarádka - zpěvačka Monika Absolonová (46).

17. ledna 2023

Bývalá Gottova hospodyně slaví 90: Jednu věc pro něj...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 1. 2023  •  Karel Gott  •  1

Krásných 90 let oslavila Jaromíra Jandová, která působila téměř 40 let jako hospodyně ve Slavíkově vile na Bertramce. A když v roce 1977 Karlu Gottovi (†80) zemřela maminka, pojala ho za svého třetího syna.

15. ledna 2023

Dominika Gottová: Promluvila o zdravotním stavu maminky (86)!

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 1. 2023  •  Karel Gott  •  1

Koncem roku prožívala nejstarší dcera Karla Gotta (†80) ve Finsku těžké chvíle. Její maminka Antonie Zacpalová (86) totiž onemocněla těžkou chřipkou a vzhledem k jejímu věku, je pochopitelné, že oni měla dcera obrovské obavy. Teď Dominika Gottová (47) prozradila, jak se její mamince daří.

9. ledna 2023

Ivana Gottová: Připomněla si 15 let od svatby! Prasklo...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 1. 2023  •  Karel Gott  •  2

V sobotu to bylo už 15 let, co se v americkém Las Vegas poprvé a naposledy oženil Karel Gott (†80). Výročí si vdova Ivana (46) podle informací Blesku připomněla se svými dcerkami Charlottkou (16) a Nellinkou (14) v severočeské Doubici.

22. prosince 2022

Baby Benz je oslavou poctivosti. Chválil ho Karel Gott,...

Zdroj Auto iDNES.cz - Vše o autech ze dne 22. 12. 2022  •  Karel Gott  •  2

V začátcích mu mnozí posměšně říkali „Baby Benz“, čas ovšem ukázal, o jak vyspělé auto se jednalo. Věděli jste, že u Mercedesu postavili také odvozený hatchback, kabriolet a elektrickou verzi? Nebo třeba, že ho okopírovali v Severní Koreji? Vynachválit si ho nemohl ani Karel Gott. V prosinci slaví 40 let uvedení na trh.

Češi doma pečou často lépe než v cukrárnách, říká cukrářka...

Zdroj OnaDnes.cz - Čtení o ženách, jaké opravdu jsou ze dne 22. 12. 2022  •  Karel Gott  •  2

Když mi někdo řekne, že je výrobek moc sladký, tak ho pošlu k řezníkovi, směje se cukrářka Mirka van Gils Slavíková, která je držitelkou prestižního ocenění Professeur en Sucre d’Art. Procestovala svět a pekla dorty třeba pro Nelsona Mandelu, Daniela Craiga nebo Karla Gotta. Má díky cukrařině sladký život? A jaké cukroví nebude chybět na její štědrovečerní tabuli?

Už máte dost koled i vánočních písní Karla Gotta? Pusťte si...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 22. 12. 2022  •  Karel Gott  •  2

Svou ženu Silvii bezmezně miluju, v posledních dnech mě ale chvílemi přivádí k šílenství. Po celý rok, když se sejdeme po práci doma a Silvie dětem chystá večeři, často si u toho povídáme, třeba se sklenkou vína. Úderem adventu nám k tomu ale vždy...

7. prosince 2022

Zvonky štěstí, milovaná dcera Lola i život s Nedvědem. Dara...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 7. 12. 2022  •  Karel Gott  •  3

Dara Rolins slaví padesáté narozeniny. Rodačku z Bratislavy proslavil v dětství duet s Karlem Gottem, na hudební scéně je už bezmála čtyřicet let. Život jí zkomplikovala dopravní nehoda, v poslední době se o zpěvačce píše často v souvislosti s jejím vztahem s bývalým fotbalovým záložníkem Pavlem Nedvědem.

1. prosince 2022

KVÍZ: Jak dobře znáte Karla Gotta? Vyhrajte jeho výpravnou...

Zdroj OnaDnes.cz - Čtení o ženách, jaké opravdu jsou ze dne 1. 12. 2022  •  Karel Gott  •  2

Od úmrtí české zpěvácké legendy uplynuly už tři roky, ale fanoušci na svého Mistra nezapomínají. Jeho písně zní éterem a pokud si chcete o životě slavného zpěváka něco přečíst, můžete zkusit štěstí v našem soutěžním kvízu. Vylosovaný výherce získá výpravnou autobiografii Má cesta za štěstím.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.