Index vlivu Lucie Bílá - Index vlivu v kultuře

 
 

Finalistka Peče celá země promluvila o požáru domu. Pomohla jí i Lucie Bílá

Anně Klápšťové, která je známá ze show Peče celá země, před týdnem při požáru shořel dům. Přestože cukrářka nejdřív nechtěla o okolnostech požáru mluvit, nyní prozradila, jak to bylo.

Lucie Bílá aktuálně...

Pořadí: 3Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
13.7Vliv / význam klesá
 

Jak nás Lucie Bílá ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Lucie Bílá ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Lucie Bílá v poslední době

 

23. ledna 2022

Finalistka Peče celá země promluvila o požáru domu. Pomohla...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 23. 1. 2022  •  Lucie Bílá  •  0

Anně Klápšťové, která je známá ze show Peče celá země, před týdnem při požáru shořel dům. Přestože cukrářka nejdřív nechtěla o okolnostech požáru mluvit, nyní prozradila, jak to bylo.

1. prosince 2021

Emotivní podoby lásky. Zpěvačka Lucie Bílá představila nový...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 1. 12. 2021  •  Lucie Bílá  •  0

Dvacetinásobná česká slavice Lucie Bílá připravila pro své početné příznivce jedno milé překvapení a tím je nový videoklip. Jedná se o emotivní obrazové ztvárnění písničky O lásce, která pochází z jejího posledního studiového alba Ta o mě.

25. listopadu 2021

Pöttingovský palác v Praze: Byla tu vegetariánská jídelna i...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 11. 2021  •  Lucie Bílá  •  0

Historická část metropole se krásnými historickými budovami jen hemží. Místo šedých paneláků, prvorepublikových činžovních domů nebo brutalistních administrativních staveb okouzlí kolemjdoucího gotická, renesanční a zejména barokní architektura. Karlova ulice v Praze 1 je domovem barokního paláce, který patří unitářům již od roku 1924. V přízemí provozovali první vegetariánskou jídelnu, dnes si prostory pronajímá Muzeum českého granátu nebo zpěvačka Lucie Bílá

19. listopadu 2021

Slavíka mám v sobě uzavřeného, především Gottem, míní Lucie...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 19. 11. 2021  •  Lucie Bílá  •  0

Zpěvačka Lucie Bílá (55) bude obhajovat vítězství v obnoveném Slavíkovi. Přesto je přesvědčená, že když nevyhraje, nic se nestane. V rozhovoru pro iDNES.cz mimo jiné zavzpomínala na anketu, když vyhrával Karel Gott.

22. červenece 2021

Derniéra muzikálu Carmen: Lucie Bílá propleskla exmanžela!

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 7. 2021  •  Lucie Bílá  •  0

Po 13 letech odehrála a odzpívala Lucie Bílá (55) poslední představení muzikálu Carmen. Během té doby se stihla rozvést s manželem, rozejít s partnerem a opět se zamilovat. Na derniéře došlo na polibky i facky!

11. června 2021

Dům vedle hospody jsem koupila, abych vysvobodila nájemníky,...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 11. 6. 2021  •  Lucie Bílá  •  0

Nejdřív koupila v Otvovicích kulturní dům, aby ho zachránila. V něm byla hospoda a tu zachránila také. U hospody byl další dům a i ten Lucie Bílá (55) odkoupila. V primácké Show Jana Krause zpěvačka vysvětlila proč.

8. června 2021

Bulvár je jako domovnice, říká Lucie Bílá. Politiku už...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 8. 6. 2021  •  Lucie Bílá  •  0

Slávě musela obětovat především soukromí a v soukromí se na sklonku života také vidí. Zakořeněná je ve svých rodných Otvovicích, kde nejen bydlí, ale také se snaží v obci neustále zlepšovat i život ostatních. Kdyby už nikdy nemohla zpívat, prý se neztratí, nejspíš by zůstala u podnikání. Zaplést se ale už nechce s politikou. „Život je krásný experiment, mě všechno baví, myslím, že na štěstí musí mít člověk také talent, a já ho mám,“ svěřila se zpěvačka Lucie Bílá, která byla hostem Interview ČT24 Speciál.

5. dubna 2021

Lucie Bílá plánuje na své 55. narozeniny uspořádat on-line...

Zdroj České noviny - kultura ze dne 5. 4. 2021  •  Lucie Bílá  •  0

Praha - Zpěvačka Lucie Bílá plánuje na své 55. narozeniny, které připadnou na 7. dubna, potěšit lidi on-line koncertem vysílaným na webu Divadla Lucie Bílé, jehož je spolumajitelkou....

15. ledna 2021

Lucie Bílá: Když jsem koupila kulturák v Otvovicích, táta se...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 15. 1. 2021  •  Lucie Bílá  •  0

Na české umělecké scéně se pohybuje tak dlouho, až mají lidé pocit, že se mohou ke všemu novému v jejím životě vyjadřovat, a to včetně vztahů. I proto se dvacetinásobná Česká slavice Lucie Bílá vrhla dvakrát do manželství, která – jak sama přiznává – nebyla zrovna z bláznivé lásky. Co všechno ji k tomu motivovalo?

5. ledna 2021

Na své minulosti bych změnila asi všechno, říká zpěvačka...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 5. 1. 2021  •  Lucie Bílá  •  0

Koronavirová přestávka ve vystupování přiměla Lucii Bílou, aby mimo jiné zrekonstruovala divadlo, které nyní nese její jméno. Stihla také dokončit a vydat knihu, přestože ji původně plánovala vydat až letos ke svým 55. narozeninám. Pro iDNES.cz zpěvačka prozradila, jestli s partnerem prožívají ponorku.

2. ledna 2021

Hudební tipy Deníku: Elton John vymetá šuplíky, Lucie Bílá...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 2. 1. 2021  •  Lucie Bílá  •  0

Jednou týdně si hudební kritik Michal Bystrov vybírá z bohaté nabídky hudebních vydavatelství pět nových alb. Nahlíží do všech žánrů populární, ale i vážné hudby tak, aby si každý přišel na své. V této posváteční době si posvítil na živák zlaté slavice, archivy Neila Younga i plastikové srdce Miley Cyrus.

7. října 2020

Kopta, Vémola, Wolfová, Gottová i Panenka. Známé tváře...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 7. 10. 2020  •  Lucie Bílá  •  0

Řady známých tváří bojujících s koronavirem se každým dnem rozšiřují. Již dříve o pozitivním testu na covid-19 mluvily zpěvačky Hana Zagorová a Lucie Bílá, onemocněli také herci Václav Kopta a Petr Čtvrtníček, který skončil na JIPce. Moderátoři Primy Libor Bouček a Pavlína Wolfová se nakazili také.

1. října 2020

Mareš, Zelenková a Bílá vzpomínají na Gotta. Přidala se i...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 1. 10. 2020  •  Lucie Bílá  •  0

Leoš Mareš, Jitka Zelenková, Monika Absolonová, Lucie Bílá a další známé tváře vzpomínají na zpěváka Karla Gotta, který před rokem zemřel. Jeho památku si na hřbitově na pražských Malvazinkách od rána připomínají i fanoušci. Zpěvákova dcera Dominika poprosila o smír v napjatých vztazích v rodině.

24. září 2020

Lucie Bílá zaměstnala ve svém divadle syna i jeho...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 24. 9. 2020  •  Lucie Bílá  •  1

Zabojovala s covidem a i díky lehčímu průběhu nemoci se mohla hned po karanténě vrhnout do práce. Lucie Bílá už stihla otevřít zrekonstruované divadlo nesoucí její jméno, kde zaměstnala syna Filipa i jeho nevlastního bratra Pavla Kratochvíla. Otcem obou je zpěvaččin expartner Petr Kratochvíl.

23. září 2020

Po koronaviru hned mezi lidi? Lucie Bílá opět popudila část...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 9. 2020  •  Lucie Bílá  •  1

Koncem minulého týdne se zpěvačka Lucie Bílá (54) na sociálních sítích svěřila všem svým příznivcům, že prodělala koronavirus, a nemoc označila k nelibosti mnohých lidí jenom jako „blbou chřipku“. Karanténa jí skončila v neděli – a ona hned v pondělí pospíchala mezi lidi! Bez roušky si užila otevření svého vlastního divadla…

21. září 2020

Stašová otevřeně o covidu: Bolel mě celý člověk! Bílá zase...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 9. 2020  •  Lucie Bílá  •  1

Koronavirus se sice známým osobnostem nevyhnul, ale zdá se, že Lucie Bílá (54) i Simona Stašová (65) jsou již v pořádku. Díky tomu mohly znovu vyrazit do společnosti a otevřít nové Divadlo Lucie Bílé.

17. září 2020

Je to jen blbá chřipka, která se dá přežít, popisuje Bílá...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 17. 9. 2020  •  Lucie Bílá  •  1

Lucie Bílá (54) se počátkem září fanouškům na sociálních sítích svěřila, že kvůli koronaviru musí být v povinné karanténě. Nyní potvrdila, že má covid-19. Nemoc popisuje jako chřipku, která „se dá přežít“.

Lucie Bílá potvrdila nákazu koronavirem! Fanoušky ale...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 9. 2020  •  Lucie Bílá  •  1

Tak už i další známé jméno bude spojováno s koronavirovým onemocněním: oblíbená zpěvačka Lucie Bílá (54), která 9. září nastoupila do povinné karantény, popsala průběh své nemoci na sociální síti. Tím však proti sobě nečekaně poštvala celou řadu fanoušků… O chorobě, která zabila jenom v Česku několik stovek lidí, hovoří jako o „blbé chřipce“.

14. září 2020

Někdy si člověk na štěstí musí počkat, míní zpěvačka Lucie...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 14. 9. 2020  •  Lucie Bílá  •  1

Zpěvačka Lucie Bílá (54) je sice v povinné karanténě kvůli koronaviru, ale ještě předtím stihla zavítat na otevření nové kliniky krásy. Mnohonásobná Zlatá slavice mimo jiné prozradila, jak to má s láskou, ale i se zákroky u plastických chirurgů.

12. září 2020

Proměny v Tváři: Ze Slezáčka byl Pepa Vojtek a z Haje Lucie...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 12. 9. 2020  •  Lucie Bílá  •  1

Druhý díl sedmé řady show Tvoje tvář má známý hlas přinesl dalších osm proměn. Z Bořka Slezáčka se stal Pepa Vojtek, z Jordana Haje Lucie Bílá, z Báry Basikové Eva Pilarová a vítězná Erika Stárková bodovala jako Martin Dejdar. Podívejte se na všechny povedené masky a hlasujte v anketě.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.