Index vlivu Lucie Bílá - Index vlivu v kultuře

 
 

Českého slavíka letos získali Lucie Bílá, Marek Ztracený a Kabát

Praha - Českého slavíka letos získali Marek Ztracený, Lucie Bílá a kapela Kabát. Do síně slávy vstoupil zpěvák a divadelník Jiří Suchý. Vítězové jubilejního 60. ročníku hudební...

Lucie Bílá aktuálně...

Pořadí: 2Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
1.7Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
10.16Vliv / význam roste
 

Jak nás Lucie Bílá ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Lucie Bílá ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Lucie Bílá v poslední době

 

12. listopadu 2022

Českého slavíka letos získali Lucie Bílá, Marek Ztracený a...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 12. 11. 2022  •  Lucie Bílá  •  1

Praha - Českého slavíka letos získali Marek Ztracený, Lucie Bílá a kapela Kabát. Do síně slávy vstoupil zpěvák a divadelník Jiří Suchý. Vítězové jubilejního 60. ročníku hudební...

Českého slavíka letos získali Lucie Bílá, Marek Ztracený a...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 12. 11. 2022  •  Lucie Bílá  •  1

Praha - Českého slavíka letos získali Marek Ztracený, Lucie Bílá a kapela Kabát. Do síně slávy vstoupil zpěvák a divadelník Jiří Suchý. Vítězové jubilejního 60. ročníku hudební...

Českého slavíka letos získali Lucie Bílá, Marek Ztracený a...

Zdroj České noviny - kultura ze dne 12. 11. 2022  •  Lucie Bílá  •  1

Praha - Českého slavíka letos získali Marek Ztracený, Lucie Bílá a kapela Kabát. Do síně slávy vstoupil zpěvák a divadelník Jiří Suchý. Vítězové jubilejního 60. ročníku hudební...

Ztracený na Slavících obhájil vítězství. Absolutním vítězem...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 12. 11. 2022  •  Lucie Bílá  •  1

Českou slavicí i Absolutním slavíkem pro rok 2022 se stala Lucie Bílá, mezi muži prvenství obhájil Marek Ztracený. V kategorii skupin zvítězil Kabát, mezi hiphopery je nejúspěšnější formace ATMO music. Do Síně slávy vstoupil Jiří Suchý. Anketa populární hudby letos vyhlásila svůj šedesátý ročník.

Bílá, Ztracený a skupina Kabát. Jubilejní ročník ankety...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 12. 11. 2022  •  Lucie Bílá  •  0

Českého slavíka letos získali Marek Ztracený, Lucie Bílá a kapela Kabát. Do síně slávy vstoupil Jiří Suchý. Vítězové jubilejního 60. ročníku hudební ankety si ocenění převzali v pražském Foru Karlín. Do hlasování o nejoblíbenější interprety přišlo rekordních 2 110 364 hlasů. Nejvíce jich obdržela Bílá, která se tak stala i Absolutním slavíkem.

8. listopadu 2022

Prezidentský souboj Deníku: Co kandidáti soudí o manželství...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 8. 11. 2022  •  Lucie Bílá  •  0

Láska je láska, nejen zpívá Lucie Bílá, ale říká i jedna z prezidentských kandidátek Danuše Nerudová. A přidává: „Rodičovskou lásku nejde ničím nahradit. A je úplně jedno, jestli ji poskytují dva muži, dvě ženy, nebo muž a žena.“ Je v tom sama, nebo jí sekunduje i konzervativní senátor Pavel Fischer? A pro koho je bývalý člen KSČ na Pražském hradě nepřípustný? „Byl jsem ten, který je z fabriky v 90. letech vyhazoval, a nevidím žádný důvod, aby po třiceti letech s naprostým klidem kandidovali na hlavu státu,“ tvrdí například vrchní odborář Josef Středula. A co si o tom myslí další kandidáti? Dozvíte se v unikátním Prezidentském souboji Deníku. Odpovědi na úvodní dvě otázky najdete v psané i audiovizuální podobě níže v článku.

6. listopadu 2022

Hudebník František Soukup (38) přiznal: Děsila ho Lucie Bílá!

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 11. 2022  •  Lucie Bílá  •  0

Do bytu Ondřeje Soukupa (71) chodily nahrávat své písničky ty největší celebrity. Jeho syn, člen bývalé kapely Nightwork František Soukup (38) tak vyrůstal mezi slavnými osobnostmi. Ale jak přiznal, největší hrůzu mu naháněla Lucie Bílá (56)!

27. října 2022

František Soukup vzpomíná na dětství: Bílé se bál, Genzer ho...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 27. 10. 2022  •  Lucie Bílá  •  0

Hudebník Ondřej Soukup (71) přišel do primáckého pořadu 7 pádů Honzy Dědka se svým nejstarším synem Františkem (38), který zavzpomínal na své dětství mezi českými umělci. Prozradil, čím ho děsila Lucie Bílá a jak ho šikanoval Richard Genzer.

25. října 2022

Lucie Bílá odhalila nejtěžší chvíle: Maminka jí umírala roky!

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 10. 2022  •  Lucie Bílá  •  0

Po boku nařachaného Ostraváka Radka Filipiho září Lucie Bílá jako nikdy dřív a na hudební scéně se jí stále skvěle daří, prožívá tak jedno z nejšťastnějších období v životě. Ale nebylo to tak pořád. Ještě teď se pořádně nevzpamatovala ze smrti maminky, která jí odcházela dva roky.

20. října 2022

Mám tolik zodpovědnosti, že se nesmím zastavit, říká Lucie...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 20. 10. 2022  •  Lucie Bílá  •  0

Zpěvačka Lucie Bílá (56) se kromě provozování kulturního domu v Otvovicích, restaurace a také svého divadla v Praze stíhá věnovat i charitě. Nejenže svými andělíčky a růženci financuje nákup invalidních vozíku, ale nejnověji nafotila kalendář na pomoc československým vlčákům.

14. září 2022

OBRAZEM: Lucie Bílá jako svobodná matka. Zpěvačka uvede nový...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 14. 9. 2022  •  Lucie Bílá  •  0

Prvorodička Amy, ambiciózní právnička Brooke, sarkastická matka pěti dětí Barb a svobodná matka Tina. Čtyři ženy se setkávají na předporodním večírku a sdílejí strasti i radosti mateřství. To je rámec muzikálu Maminy, který v české premiéře chystá Divadlo Lucie Bílé.

3. září 2022

V Havířově se zřítil vysoký řetízkový kolotoč. Zranil...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 3. 9. 2022  •  Lucie Bílá  •  0

V Havířově odpoledne spadla v lunaparku atrakce, podle magistrátu se zranilo 17 lidí, převážně dětí, řekla mluvčí města Rosalie Seidl Pokorná. Čtyři jsou zraněni těžce, ostatní lehce. Primátor Josef Bělica (ANO) předčasně ukončil Havířovské slavnosti, které se ve městě konají. Zrušil i hudební program, nevystoupí kapely Kabát a Wanastowi Vjecy či Lucie Bílá. Policie zjistila, že s atrakcí byly problémy už v pátek. Hledají proto svědky a kamerové záznamy.

29. května 2022

Jsem ráda, že se nenechal odehnat, říká o mladším partnerovi...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 29. 5. 2022  •  Lucie Bílá  •  1

Lucie Bílá promluvila o začátcích vztahu s o sedmnáct let mladším Radkem Filipim. Zpěvačka v rozhovoru pro iDNES.cz přiznala, že je jejím nejdelším životním partnerským vztahem. Popsala také, jak vzpomíná na svou hudební minulost a přiznala, jak moc ji potěšil výsledek spolupráce s Honzou Bendigem.

27. května 2022

Mužům vstup na vlastní nebezpečí. Lucie Bílá chystá čistě...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 27. 5. 2022  •  Lucie Bílá  •  1

Po dubnové premiéře crazy muzikálu Láska je láska připravuje pražské Divadlo Lucie Bílé další novinku. I tentokrát tým scény, původně známé jako Ta Fantastika, vsadil na humor a divákům představí komedii americké autorky Sue Fabischové. Komorní muzikál Maminy, ve kterém opět nebude chybět principálka Lucie Bílá, divadlo uvede v české premiéře 21. září.

23. ledna 2022

Finalistka Peče celá země promluvila o požáru domu. Pomohla...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 23. 1. 2022  •  Lucie Bílá  •  1

Anně Klápšťové, která je známá ze show Peče celá země, před týdnem při požáru shořel dům. Přestože cukrářka nejdřív nechtěla o okolnostech požáru mluvit, nyní prozradila, jak to bylo.

1. prosince 2021

Emotivní podoby lásky. Zpěvačka Lucie Bílá představila nový...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 1. 12. 2021  •  Lucie Bílá  •  1

Dvacetinásobná česká slavice Lucie Bílá připravila pro své početné příznivce jedno milé překvapení a tím je nový videoklip. Jedná se o emotivní obrazové ztvárnění písničky O lásce, která pochází z jejího posledního studiového alba Ta o mě.

25. listopadu 2021

Pöttingovský palác v Praze: Byla tu vegetariánská jídelna i...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 11. 2021  •  Lucie Bílá  •  1

Historická část metropole se krásnými historickými budovami jen hemží. Místo šedých paneláků, prvorepublikových činžovních domů nebo brutalistních administrativních staveb okouzlí kolemjdoucího gotická, renesanční a zejména barokní architektura. Karlova ulice v Praze 1 je domovem barokního paláce, který patří unitářům již od roku 1924. V přízemí provozovali první vegetariánskou jídelnu, dnes si prostory pronajímá Muzeum českého granátu nebo zpěvačka Lucie Bílá

19. listopadu 2021

Slavíka mám v sobě uzavřeného, především Gottem, míní Lucie...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 19. 11. 2021  •  Lucie Bílá  •  1

Zpěvačka Lucie Bílá (55) bude obhajovat vítězství v obnoveném Slavíkovi. Přesto je přesvědčená, že když nevyhraje, nic se nestane. V rozhovoru pro iDNES.cz mimo jiné zavzpomínala na anketu, když vyhrával Karel Gott.

22. červenece 2021

Derniéra muzikálu Carmen: Lucie Bílá propleskla exmanžela!

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 7. 2021  •  Lucie Bílá  •  1

Po 13 letech odehrála a odzpívala Lucie Bílá (55) poslední představení muzikálu Carmen. Během té doby se stihla rozvést s manželem, rozejít s partnerem a opět se zamilovat. Na derniéře došlo na polibky i facky!

11. června 2021

Dům vedle hospody jsem koupila, abych vysvobodila nájemníky,...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 11. 6. 2021  •  Lucie Bílá  •  1

Nejdřív koupila v Otvovicích kulturní dům, aby ho zachránila. V něm byla hospoda a tu zachránila také. U hospody byl další dům a i ten Lucie Bílá (55) odkoupila. V primácké Show Jana Krause zpěvačka vysvětlila proč.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.