Index vlivu Prazdroj - Index vlivu v podnikání

 
 

Během tří let skončilo víc než tisíc hospod na vsích. Pivovar nabízí pomoc

V českých obcích o velikosti do pěti tisíc obyvatel skončilo za poslední tři roky přes 1 100 hospod. Plzeňský Prazdroj jim nabídl pomoc a rozšířil svůj program na podporu obecních hospod s názvem „Vesnice“, do něhož se zapojilo téměř devět set provozoven. Ty svůj provoz nejen neukončily, ale díky účasti v programu hlásí nárůst prodejů.

Prazdroj aktuálně...

Pořadí: 4Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
7.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
8.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
8.28Vliv / význam klesá
 

Jak nás Prazdroj ovlivňuje poslední týden


Jak nás Prazdroj ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Prazdroj ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Prazdroj v poslední době

 

16. května 2022

Během tří let skončilo víc než tisíc hospod na vsích....

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 16. 5. 2022  •  Prazdroj  •  0

V českých obcích o velikosti do pěti tisíc obyvatel skončilo za poslední tři roky přes 1 100 hospod. Plzeňský Prazdroj jim nabídl pomoc a rozšířil svůj program na podporu obecních hospod s názvem „Vesnice“, do něhož se zapojilo téměř devět set provozoven. Ty svůj provoz nejen neukončily, ale díky účasti v programu hlásí nárůst prodejů.

6. května 2022

Pivní průzkum Deníku: Cena za půllitr stoupá až k 60 korunám

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 6. 5. 2022  •  Prazdroj  •  0

Jdete na jedno? Pokud jste milovníky čepovaného Plzeňského Prazdroje, padesátikoruna v kapse už vám stačit nebude. Hospodští totiž v průběhu jara ikonický ležák opět podražili. Většinou o tři až pět korun.

16. dubna 2022

Z jakého regálu berete lahev? Pivovarníci zkoušejí Velkého...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 16. 4. 2022  •  Prazdroj  •  0

Nové technologie a všemožné senzory čím dál více řídí náš život. Světu nul a jedniček neunikl ani pivní obor. Například Plzeňský Prazdroj vychází vstříc zákazníkům, kteří již nechtějí bloudit za jeho produkty ve stále se měnících labyrintech velkých obchodů, přišel proto s unikátní váhou se senzory. Ty analyzují chování zákazníků a zjišťují, odkud pivo nejčastěji mizí. Na toto místo poté pivovar umístí své produkty. 

8. dubna 2022

30 let zpět: Spory o privatizaci Plzeňských pivovarů

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 8. 4. 2022  •  Prazdroj  •  0

Národní podnik Plzeňské pivovary, pod který spadaly pivovary Prazdroj a Gambrinus, byl stejně jako další státní podniky určen k privatizaci. Od července 1991 bylo na Plzeňské pivovary předloženo pět privatizačních projektů. Ty ovšem už od října provázely spory o jejich realizaci. Do nich nakonec vstoupily i odbory, které v podniku v dubnu 1992 vyhlásily stávkovou pohotovost.Vraťte se každý den na chvíli o 30 let zpět a podívejte se, jaké okamžiky přinesl rok 1992.

1. března 2022

Plzeňský Prazdroj zdraží od dubna všechna čepovaná piva o...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 1. 3. 2022  •  Prazdroj  •  0

Plzeňský Prazdroj, největší český pivovar, zdraží od dubna půllitr čepovaného piva o jednu korunu. Půjde o všechny značky, tedy Pilsner Urquell, Radegast, Gambrinus, Velkopopovický Kozel a Birell v sudech a tancích. Ceny lahvového a plechovkového...

Prazdroj od dubna zdraží točené pivo. Na půllitru si...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 1. 3. 2022  •  Prazdroj  •  0

Plzeňský Prazdroj od dubna zdraží všechna svá čepovaná piva. A to o korunu na půllitru. Ceny balených piv nemění. Firma jako důvod zdražení uvádí zdražení energií a dalších vstupů.

Škoda Auto omezí výrobu. Kvůli ruské invazi jí chybí díly

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 1. 3. 2022  •  Prazdroj  •  0

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto musí od tohoto týdne kvůli ruské invazi na Ukrajinu omezit výrobu. Potýká se totiž s kritickým nedostatkem dodávek dílů od několika lokálních dodavatelů z Ukrajiny, což má dopad na určité modely vozů. Škoda Auto to uvedla v tiskovém prohlášení. Výroba vozů na Ukrajině je pozastavena.

17. února 2022

Recyklované plechovky nastupují. V Plzni jim fandí, v...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 17. 2. 2022  •  Prazdroj  •  0

Kvůli uzavřeným výčepům během covidu přišly pivovary o své zákazníky. Hledaly nové cesty odbytu svého produktu, a tak sáhly během pandemie po plechovkách. I tento obal ovšem prochází vývojem. Díky většímu poměru recyklovaného hliníku mají nyní nové pivní plechovky Plzeňského Prazdroje až o 30 procent nižší uhlíkovou stopu. Pivovar Bernard naopak pivo do plechu nestáčí vůbec, protože nechce podporovat drancování přírody.

13. listopadu 2021

Výrobci nápojů chtějí zavést vratné PET lahve. Malé obchody...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 11. 2021  •  Prazdroj  •  0

Velcí výrobci nápojů jako Kofola, Plzeňský prazdroj nebo Coca-Cola plánují zavést vratné zálohy na PET lahve a plechovky. Mělo by to podle nich zvýšit podíl vytříděných plastů. Kritikům ale vadí, že náklady ponesou především malé obchody. 

11. listopadu 2021

Vypij a vrať. Výrobci nápojů chtějí zálohy na PET lahve a...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 11. 11. 2021  •  Prazdroj  •  0

Významní výrobci nápojů, mezi které patří například Kofola, Plzeňský Prazdroj či Coca-Cola, usilují o založení plošného zálohového systému na PET lahve a plechovky. Generální ředitelé vyzývají k diskuzi klíčové hráče na trhu, jako jsou například obchodníci či asociace.

Mattoni, Kofola i Prazdroj. Nápojáři v Česku tlačí na...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 11. 11. 2021  •  Prazdroj  •  0

Pět velkých tuzemských nápojářských firem jako Mattoni či Kofola chce změnit způsob, jakým se v Česku každoročně využije 1,6 miliardy plastových lahví a několik tisíc tun hliníkových plechovek. Společně vyhlásily, že podporují zavedení plošného...

24. října 2021

Konečně dobrá zpráva: Chmelaři čekají rekordní úrodu....

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 10. 2021  •  Prazdroj  •  0

Čeští pěstitelé chmele spolu s pivovary letos očekávají rekordní úrodu. Měla by přesáhnout hranici 8000 tun suchého chmele, což se v ČR naposledy sklidilo v roce 1996, kdy byla podstatně vyšší výměra chmelnic. Letos na tom má hlavní podíl počasí, řekl šéf představenstva Chmelařství družstva Žatec Zdeněk Rosa. Nadprůměrnou sklizeň ČTK potvrdili Jiří Smetana, místopředseda představenstva žatecké firmy Arix, která obchoduje s českým chmelem, a Ivan Tučník z Plzeňského Prazdroje.

20. října 2021

Prazdroj a Microsoft pomohou chmelařům. Vyvíjejí software na...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 20. 10. 2021  •  Prazdroj  •  0

Plzeňský Prazdroj a americký Microsoft chtějí pomoci českým pěstitelům chmele, aby mohli včas reagovat na změny klimatu, výkyvy počasí a hlavně nepředvídatelné srážky v posledních letech. „Firmy se spojily s třemi desítkami expertů z několika zemí, kteří vyvinou software k efektivnímu zavlažování chmelnic na Žatecku, kde je na řadě míst nedostatek vody,“ říká vedoucí projektu PRO CHMEL Ivan Tučník z Plzeňského Prazdroje.

Prazdroj a Microsoft pomohou chmelařům. Vyvíjejí software na...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 20. 10. 2021  •  Prazdroj  •  0

Plzeňský Prazdroj a americký Microsoft chtějí pomoci českým pěstitelům chmele, aby mohli včas reagovat na změny klimatu, výkyvy počasí a hlavně nepředvídatelné srážky v posledních letech. „Firmy se spojily s třemi desítkami expertů z několika zemí, kteří vyvinou software k efektivnímu zavlažování chmelnic na Žatecku, kde je na řadě míst nedostatek vody,“ říká vedoucí projektu PRO CHMEL Ivan Tučník z Plzeňského Prazdroje.

14. října 2021

Covid zvýšil zájem o školení lidí na dálku. Pomáhá s tím...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 14. 10. 2021  •  Prazdroj  •  0

Počítačová škola Gopas řešila na přelomu let 2014 a 2015 vývojářský problém – její webové nástroje pro e-learning běžely na multimediální platformě Adobe Flash, ale bylo potřeba je převést na modernější a efektivnější programovací jazyk HTML5....

1. října 2021

Prazdroj zdražuje pivo v průměru o tři procenta, přidají se...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 1. 10. 2021  •  Prazdroj  •  0

Plzeňský Prazdroj zdražuje od 1. října pivo. Dotkne se to většiny produktů, v průměru jde o 46 haléřů na půllitr. Poprvé po třech letech se to týká také čepovaných piv. Jeho zdražení v minulých letech kopírovala většina větších českých pivovarů, a tak se k němu zřejmě v nejbližší době přidají. Staropramen zvýšil ceny už 1. července.

Pivo zdražuje: Za čepovanou Plzeň zaplatíme víc, ceny...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 10. 2021  •  Prazdroj  •  0

Plzeňský Prazdroj zdražuje ode dneška pivo v průměru o tři procenta. Dotkne se to většiny produktů, v průměru jde o 46 haléřů na půllitr. Poprvé po třech letech se to týká také čepovaných piv. Jeho zdražení v minulých letech kopírovala většina větších českých pivovarů, a tak se k němu zřejmě v nejbližší době přidají. Staropramen zvýšil ceny 1. července.

Prazdroj zdražuje pivo v průměru o tři procenta, přidají se...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 1. 10. 2021  •  Prazdroj  •  0

Plzeň - Plzeňský Prazdroj zdražuje ode dneška pivo v průměru o tři procenta. Dotkne se to většiny produktů, v průměru jde o 46 haléřů na půllitr. Poprvé po třech letech se to týká...

15. září 2021

Návštěvníci Expa si načepují vlastní pivo. Naučí je to...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 15. 9. 2021  •  Prazdroj  •  0

Dokončují se finální práce na světové výstavě Expo 2020, která se od října až do března koná v Dubaji. Plzeňský Prazdroj, který je z jedním partnerů, v těchto dnech montuje v české restauraci svůj skleněný bar. Kromě tradičních pokrmů a nápojů chystá pro návštěvníky během výstavy také školu čepování.

31. srpna 2021

Zdražování zboží a služeb zdaleka nekončí. Růst cen naopak...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 31. 8. 2021  •  Prazdroj  •  0

Plzeňský Prazdroj v úterý oznámil, že od října zvedne cenu piva v průměru o tři procenta. Rostoucí ceny piva jsou v Česku považovány za symbol drahoty. Tříprocentní zdražení patří mezi mírnější, s ústupem pandemie totiž rostou ceny na mnoha místech i skokově. Od potravin, přes účty v restauracích a platby v kadeřnickém salonu, až po nákupy elektroniky.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.