Index vlivu Prazdroj - Index vlivu v podnikání

 
 

Ikonická láhev mění svou tvář. Pilsner Urquell končí s alobalem a plasty

Plzeňský Prazdroj představuje další důležitý krok na cestě k udržitelnosti. Ikonické vratné láhve Pilsner Urquell projdou proměnou a od března aluminiové folie a plastové nálepky nahradí papírové etikety. Novou podobu láhví doplní Pilsner Urquell dalšími unikátními prvky, navíc dojde ke sjednocení designu lahví pro tuzemský trh i export.

Prazdroj aktuálně...

Pořadí: 4Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
10.20Vliv / význam roste
 

Jak nás Prazdroj ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Prazdroj ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Prazdroj v poslední době

 

10. března 2021

Ikonická láhev mění svou tvář. Pilsner Urquell končí s...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 10. 3. 2021  •  Prazdroj  •  0

Plzeňský Prazdroj představuje další důležitý krok na cestě k udržitelnosti. Ikonické vratné láhve Pilsner Urquell projdou proměnou a od března aluminiové folie a plastové nálepky nahradí papírové etikety. Novou podobu láhví doplní Pilsner Urquell dalšími unikátními prvky, navíc dojde ke sjednocení designu lahví pro tuzemský trh i export.

27. listopadu 2020

Většina hospod otevře, jakmile jim to vláda dovolí, zjistil...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 27. 11. 2020  •  Prazdroj  •  0

V den, kdy jim to umožní vládní rozhodnutí, otevře 87 procent restaurací a hostinců. Vyplývá to z průzkumu, který provedl Plzeňský Prazdroj. Zhruba jedenáct procent z podniků chce otevření odložit na období, kdy budou moci nabízet služby bez omezení, uvedl mluvčí Prazdroje Zdeněk Kovář. Pouze dvě procenta hospod už zůstanou zavřená navždy.

11. listopadu 2020

Prodej točeného piva je opět na dně. Prazdroj vymění...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 11. 11. 2020  •  Prazdroj  •  0

Prodej sudového piva se snížil na pouhých pět procent běžného odbytu, točené prodává asi jen každé desáté okénko, i tak ho ale neprodají ani polovinu co dřív. Plzeňský Prazdroj vymění jako na jaře zdarma restauracím a hospodám veškeré prošlé pivo za čerstvé a odložil také splatnost veškerých faktur až na období po koronaviru.

17. října 2020

Po pivovarnickém boomu přichází ledová sprcha. Na státní...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 17. 10. 2020  •  Prazdroj  •  0

Plzeňský Prazdroj vyrobil na jaře z prošlého piva sto litrů pálenky, Budějovický Budvar z něj zase ve Velké Británii udělal krmivo pro vepře. "Alespoň ta prasata se poměla," poznamenal šéf státního podniku Petr Dvořák. Většina z desítek tisíc...

16. října 2020

Plzeňský Prazdroj rozváží do hospod PET lahve, spoléhá na...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 16. 10. 2020  •  Prazdroj  •  0

Plzeňský Prazdroj začal do hospod, kde se prodávají jeho piva, zavážet uzavíratelné PET lahve. Chce tak pomoct hospodským, kteří fungují přes okénko nebo v rámci rozvozu. Zatímco na jaře mohly hospody prodávat pivo i do kelímků, teď si ho zákazníci mohou brát pouze s sebou.

9. října 2020

Nejlepší právníky mají ČEPS, Prazdroj a Kooperativa....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 9. 10. 2020  •  Prazdroj  •  0

V mnohem komornějších podmínkách než obvykle a také netradičně na podzim ocenila Unie podnikových právníků nejlepší firemní experty letošního roku. Unie letos slaví 30 let od svého založení a původně plánovala ceny předávat na slavnostním...

11. září 2020

[aktualita] Avast vyplatil dividendu 4,6 miliardy korun, na...

Zdroj Lupa.cz ze dne 11. 9. 2020  •  Prazdroj  •  1

České “eseróčko” Avast Software, které je ovládané nizozemským Avast Software N.V., respektive britským Avast Plc., za rok 2019 vyplatilo dividendu ve výši 4,63 miliardy korun. Tržby dosáhly na 15,15 miliardy korun s čistým ziskem 3,22 miliardy. Avast v Česku za loňský rok na daních zaplatil 1,32 miliardy korun a společně se skupinou Škoda, ČEZem, Prazdrojem, O2 či skupinou bank patří k největším tuzemským plátcům do státní kasy. Společnost měla v loňském roce 1218 zaměstnanců se mzdovými…

4. září 2020

Kalousová: Ženy se musí prát se stereotypy, mnohdy kvůli nim...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 4. 9. 2020  •  Prazdroj  •  1

Pavlína Kalousová založila platformu Byznys pro společnost, jejímž cílem bylo nastolit ve firmách témata, která mohou být užitečná nejen pro společnost a planetu, ale i pro podnikání samotné. Stála u zrodu dárcovských DMS. Nyní pracuje ve vedení Plzeňského Prazdroje a vychovává malou dceru. „Být úspěšnou ženou a matkou zároveň jde, záleží ale na podmínkách, které ženám firmy nastaví,“ prozradila.

2. září 2020

Nejen ráj pivařů. Na Plzeňsku okouzlí zámky, kláštery...

Zdroj Deník.cz - Cestování ze dne 2. 9. 2020  •  Prazdroj  •  1

Snad každý ví, že Plzeň je hlavním českým, a možná i světovým městem pivovarnictví. Toto čtvrté největší město v České republice má však v nabídce víc než jen proslulý Prazdroj. Leží nad rozsáhlým podzemním labyrintem, v centru najdete nádherné historické budovy nebo třetí největší synagogu na světě. V nedalekém okolí zase narazíte na majestátní zámky a kláštery. Přečtěte si tipy Deníku na místa, která v Plzni a okolí nesmíte minout.

28. srpna 2020

Špatná zpráva pro pivaře: Plzeň, Gambrinus a Radegast zdraží...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 8. 2020  •  Prazdroj  •  1

Plzeňský Prazdroj od 1. října zdraží některá svá piva v láhvích a plechovkách. Zvýšení cen v průměru o 3,6 procenta, tedy asi o 50 haléřů, se dotkne zejména ležáků a prémiových piv jako Pilsner Urquell, Radegast 12 a Gambrinus 12. Čepovaných piv v sudech a tancích ani desetistupňových piv Gambrinus či Radegast v láhvích a plechovkách se zdražení nedotkne, beze změny zůstanou i všechny varianty nealkoholického piva Birell. Informace v pátek potvrdil mluvčí největšího českého pivovaru Zdeněk Kovář.

Prazdroj zdraží některá balená piva v průměru o 3,6 pct

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 28. 8. 2020  •  Prazdroj  •  1

Plzeň - Plzeňský Prazdroj od 1. října zdraží některá svá piva v lahvích a plechovkách. Zvýšení cen v průměru o 3,6 procenta, tedy asi o 50 haléřů, se dotkne zejména ležáků a...

Prazdroj zdraží své „dvanáctky“, ceny piva zvedne v průměru...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 28. 8. 2020  •  Prazdroj  •  1

Plzeňský Prazdroj od 1. října zdraží některá svá piva v lahvích a plechovkách. Zvýšení cen v průměru o 3,6 procenta, tedy asi o 50 haléřů, se dotkne zejména ležáků a prémiových piv jako Pilsner Urquell, Radegast 12 a Gambrinus 12. Čepovaných piv v sudech a tancích se zdražení nedotkne.

20. srpna 2020

Prazdroj udělal z části neprodaného piva pálenku

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 20. 8. 2020  •  Prazdroj  •  1

Plzeň - Silnější pivo, které se během jarního uzavření hospod kvůli koronavirové pandemii neprodalo a které by jinak muselo být zlikvidováno, použil Plzeňský Prazdroj na výrobu limitované...

Z hektolitrů plzeňského piva nevypitého kvůli koronaviru...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 20. 8. 2020  •  Prazdroj  •  1

Deset hektolitrů vícestupňových piv z Plzeňského Prazdroje, které na jaře nevypili zákazníci kvůli nuceně uzavřeným restauracím, nechal pivovar převézt do likérky. Vzniklo z nich sto litrů pálenky. Ostatní prošlá piva skončila v čističce odpadních vod.

Z hektolitrů plzeňského piva nevypitého kvůli koronaviru...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 20. 8. 2020  •  Prazdroj  •  1

Deset hektolitrů vícestupňových piv z Plzeňského Prazdroje, které na jaře nevypili zákazníci kvůli nuceně uzavřeným restauracím, nechal pivovar převézt do likérky. Vzniklo z nich sto litrů pálenky. Ostatní prošlá piva skončila v čističce odpadních vod.

11. srpna 2020

Pompeo s Petříčkem a dámským doprovodem si „ťukli“ Plzní....

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 8. 2020  •  Prazdroj  •  1

Americký ministr zahraniční Mike Pompeo má za sebou první den programu v Česku. Začal hned v osm ráno, kdy s manželkou Suzan přiletěli do Prahy. Pár tu zahájil cestu po čtyřech zemích střední Evropy. V úterý byl Pompeo v Plzni, kde jednal s ministrem zahraničí Tomášem Petříčkem (ČSSD), hlavními tématy byly bezpečnost, ale i vztahy mezi Spojenými státy, Evropskou unií a Čínou. Důraz státníci kladli také na rozvoj ekonomické spolupráce mezi zeměmi, a to například v oblasti nových technologií. Podle Petříčka je důležité, aby Spojené státy i Evropa měly know-how třeba pro samostatný vývoj umělé inteligence a neexistoval jeden dominantní hráč určující pravidla, kterým by byla Čína. Český ministr to řekl po společném jednání v prostorách pivovaru Plzeňský Prazdroj.

2. červenece 2020

[aktualita] Bylo první pivo zdarma? Vysílací rada zkoumá...

Zdroj Lupa.cz ze dne 2. 7. 2020  •  Prazdroj  •  1

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání si dopisuje s plzeňským pivovarem kvůli reklamě odvysílané na stanici Nova Action. Dostala totiž diváckou stížnost na kampaň „První pivo je na nás“. Touto akcí se Plzeňský Prazdroj rozhodl na konci května podpořit návrat zákazníků do hospod. Od 25. května do 7. června dostávali štamgasti k jednomu objednanému plzeňskému pivu další zdarma. Stěžovatel však zřejmě neuspěl v Hotelu Praha v Novém Jičíně. Pivovar má teď vysvětlit, jestli byla tato hotelová…

24. června 2020

Budějovický Budvar i Plzeňský prazdroj měly rekordní...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 24. 6. 2020  •  Prazdroj  •  1

Budějovický Budvar měl loni rekordní čistý obrat tři miliardy korun, meziročně vyšší o 192,7 milionu, poprvé přesáhl tři miliardy. Tržby za vlastní výrobky a služby vzrostly o šest procent na 2,8 miliardy, zisk po zdanění o čtyři procenta na 278...

15. června 2020

Plzeňský Prazdroj loni prodal rekordních 11,7 milionu...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 15. 6. 2020  •  Prazdroj  •  1

Plzeňský Prazdroj loni celkově prodal rekordních 11,7 milionu hektolitrů piva, meziročně o procento více. Z toho prodeje v zahraničí činily 4,5 milionu hektolitrů, což je také nové maximum a nárůst o 2,5 procenta. Letošní výsledky ale budou výrazně ovlivněné pandemií koronaviru.

23. května 2020

Jak nakopnout Česko: Co mohou firmy udělat pro to, aby si...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 23. 5. 2020  •  Prazdroj  •  1

Spoléhat pouze na pomoc státu nemusí být vždy to nejefektivnější řešení. Přední české společnosti se proto rozhodly, že budou pomáhat taky. Například Plzeňský Prazdroj se rozhodl investovat 300 milionů korun do české ekonomiky a podpořit své...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.