Index vlivu Prazdroj - Index vlivu v podnikání

 
 

Návštěvníci Expa si načepují vlastní pivo. Naučí je to výčepní z Prazdroje

Dokončují se finální práce na světové výstavě Expo 2020, která se od října až do března koná v Dubaji. Plzeňský Prazdroj, který je z jedním partnerů, v těchto dnech montuje v české restauraci svůj skleněný bar. Kromě tradičních pokrmů a nápojů chystá pro návštěvníky během výstavy také školu čepování.

Prazdroj aktuálně...

Pořadí: 3Index vlivu: 1
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
7.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
5.3Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
9.20Vliv / význam klesá
 

Jak nás Prazdroj ovlivňuje poslední týden


Jak nás Prazdroj ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Prazdroj ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Prazdroj v poslední době

 

15. září 2021

Návštěvníci Expa si načepují vlastní pivo. Naučí je to...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 15. 9. 2021  •  Prazdroj  •  0

Dokončují se finální práce na světové výstavě Expo 2020, která se od října až do března koná v Dubaji. Plzeňský Prazdroj, který je z jedním partnerů, v těchto dnech montuje v české restauraci svůj skleněný bar. Kromě tradičních pokrmů a nápojů chystá pro návštěvníky během výstavy také školu čepování.

31. srpna 2021

Zdražování zboží a služeb zdaleka nekončí. Růst cen naopak...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 31. 8. 2021  •  Prazdroj  •  0

Plzeňský Prazdroj v úterý oznámil, že od října zvedne cenu piva v průměru o tři procenta. Rostoucí ceny piva jsou v Česku považovány za symbol drahoty. Tříprocentní zdražení patří mezi mírnější, s ústupem pandemie totiž rostou ceny na mnoha místech i skokově. Od potravin, přes účty v restauracích a platby v kadeřnickém salonu, až po nákupy elektroniky.

Prazdroj zvedne od října ceny piv. Poprvé po třech letech...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 31. 8. 2021  •  Prazdroj  •  0

Plzeňský Prazdroj zdraží od října pivo v průměru o tři procenta. Dotkne se to většiny produktů, v průměru jde o 46 haléřů na půllitr. Poprvé po třech letech se změny týkají také čepovaných piv. Informace potvrdil v úterý Zdeněk Kovář, mluvčí...

8. červenece 2021

Pivo k létu patří. Prazdroji stouply v červnu prodeje...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 8. 7. 2021  •  Prazdroj  •  0

Plzeňskému Prazdroji stouply v červnu prodeje čepovaných piv meziročně o 18 procent. Firma to ve čtvrtek oznámila v tiskové zprávě. Podmínky byly v meziročním srovnání stejné – jak v červnu 2020, tak i letos už byly po celý měsíc otevřené zahrádky i vnitřní prostory restaurací.

21. června 2021

Pivo teklo, i když méně. Prazdroji loni kvůli covidu klesl...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 21. 6. 2021  •  Prazdroj  •  0

Plzeňskému Prazdroji klesl loni vinou koronakrize čistý zisk o pětinu na 3,8 miliardy korun. Tržby se meziročně snížily o více než miliardu korun na téměř 16 miliard. Firma chce více investovat do udržitelnosti.

1. června 2021

Plzeňský Prazdroj má nového šéfa. Rumun Dragos...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 1. 6. 2021  •  Prazdroj  •  0

Novým generálním ředitelem Plzeňského Prazdroje je od úterka jednačtyřicetiletý Dragos Constantinescu. Vystřídal Granta Liversage, který se téměř po čtyřech letech rozhodl ukončit svoji kariéru v pivovarnictví a věnovat se koučinku, řekl mluvčí...

17. května 2021

Platba za stůl pomocí QR bude v českých hospodách pokovidový...

Zdroj Živě.cz ze dne 17. 5. 2021  •  Prazdroj  •  0

Pandemický rok 2020 i ten současný zpopularizovaly bezkontaktní platbu mobilem a hodinkami a trend bude pokračovat i s očekávaným startem restauračních zařízení – zprvu na zahrádkách, později i uvnitř. Pomůže tomu i Plzeňský Prazdroj, který chce dostat ještě letos do 1 500 podniků službu ...

13. května 2021

[aktualita] Plzeňský Prazdroj v 1500 českých hospodách...

Zdroj Lupa.cz ze dne 13. 5. 2021  •  Prazdroj  •  0

Plzeňský Prazdroj plánuje během letoška v 1500 restauračních podnicích, kam dodává pivo, zavést český mobilní platební systém Qerko. Ten využívá systém, kdy jsou na stole nalepeny QR kódy, na něž je možné skrze aplikaci namířit fotoaparát mobilu, vybrat útratu, zaplatit, dát spropitné a odejít. Někde je možné si podobně rovnou objednat. Prazdroj je dle svých slov mimo jiné motivován covidovou bezpečností v restauracích, ke které má bezkontaktní QR placení pomoci. Akci podpoří marketingově i…

7. května 2021

Prazdroj vyvezl do zahraničí více piva než předloni. Celkově...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 7. 5. 2021  •  Prazdroj  •  0

Plzeňský Prazdroj prodal loni v době pandemie koronaviru v ČR i v zahraničí téměř 11,2 milionu hektolitrů svých piv, meziročně o 4,2 procenta méně. Prodej piva v zahraničí ale meziročně vzrostl o jedno procento na 4,52 milionu hektolitrů. Pivovar zveřejnil počátkem března výsledky loňských prodejů v ČR, které meziročně klesly o osm procent na 6,69 milionu hektolitrů.

2. května 2021

Češi propadli pivu v plechovce. Loni jich vypili rekordní...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 2. 5. 2021  •  Prazdroj  •  0

Pivní plechovku zná svět takřka 90 let. V roce 1935 s ní přišel malý pivovar v Newarku v USA a v Československu se první výrobní linka na stáčení piva do plechovek objevila už v roce 1971. Postavil ji tehdy pivovar Zlatý Bažant v Hurbanově na Slovensku, ale pivo z ní mířilo hlavně na export. V 90. letech minulého století pak začal jako jeden z prvních pivovarů s plechovkami u nás Plzeňský Prazdroj.

16. dubna 2021

Pivo není jen světlý ležák, lidé žádají speciály. Plzeňský...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 16. 4. 2021  •  Prazdroj  •  0

Začalo to zhruba před patnácti lety a dnes můžeme mluvit o skutečném boomu: v Česku působí přes pět stovek minipivovarů. To nemohou ignorovat ani velcí hráči. Plzeňský Prazdroj si proto vytvořil vlastní minipivovar Proud. Na starosti jej mají Lenka...

10. března 2021

Ikonická láhev mění svou tvář. Pilsner Urquell končí s...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 10. 3. 2021  •  Prazdroj  •  0

Plzeňský Prazdroj představuje další důležitý krok na cestě k udržitelnosti. Ikonické vratné láhve Pilsner Urquell projdou proměnou a od března aluminiové folie a plastové nálepky nahradí papírové etikety. Novou podobu láhví doplní Pilsner Urquell dalšími unikátními prvky, navíc dojde ke sjednocení designu lahví pro tuzemský trh i export.

27. listopadu 2020

Většina hospod otevře, jakmile jim to vláda dovolí, zjistil...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 27. 11. 2020  •  Prazdroj  •  0

V den, kdy jim to umožní vládní rozhodnutí, otevře 87 procent restaurací a hostinců. Vyplývá to z průzkumu, který provedl Plzeňský Prazdroj. Zhruba jedenáct procent z podniků chce otevření odložit na období, kdy budou moci nabízet služby bez omezení, uvedl mluvčí Prazdroje Zdeněk Kovář. Pouze dvě procenta hospod už zůstanou zavřená navždy.

11. listopadu 2020

Prodej točeného piva je opět na dně. Prazdroj vymění...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 11. 11. 2020  •  Prazdroj  •  0

Prodej sudového piva se snížil na pouhých pět procent běžného odbytu, točené prodává asi jen každé desáté okénko, i tak ho ale neprodají ani polovinu co dřív. Plzeňský Prazdroj vymění jako na jaře zdarma restauracím a hospodám veškeré prošlé pivo za čerstvé a odložil také splatnost veškerých faktur až na období po koronaviru.

17. října 2020

Po pivovarnickém boomu přichází ledová sprcha. Na státní...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 17. 10. 2020  •  Prazdroj  •  0

Plzeňský Prazdroj vyrobil na jaře z prošlého piva sto litrů pálenky, Budějovický Budvar z něj zase ve Velké Británii udělal krmivo pro vepře. "Alespoň ta prasata se poměla," poznamenal šéf státního podniku Petr Dvořák. Většina z desítek tisíc...

16. října 2020

Plzeňský Prazdroj rozváží do hospod PET lahve, spoléhá na...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 16. 10. 2020  •  Prazdroj  •  0

Plzeňský Prazdroj začal do hospod, kde se prodávají jeho piva, zavážet uzavíratelné PET lahve. Chce tak pomoct hospodským, kteří fungují přes okénko nebo v rámci rozvozu. Zatímco na jaře mohly hospody prodávat pivo i do kelímků, teď si ho zákazníci mohou brát pouze s sebou.

9. října 2020

Nejlepší právníky mají ČEPS, Prazdroj a Kooperativa....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 9. 10. 2020  •  Prazdroj  •  0

V mnohem komornějších podmínkách než obvykle a také netradičně na podzim ocenila Unie podnikových právníků nejlepší firemní experty letošního roku. Unie letos slaví 30 let od svého založení a původně plánovala ceny předávat na slavnostním...

11. září 2020

[aktualita] Avast vyplatil dividendu 4,6 miliardy korun, na...

Zdroj Lupa.cz ze dne 11. 9. 2020  •  Prazdroj  •  1

České “eseróčko” Avast Software, které je ovládané nizozemským Avast Software N.V., respektive britským Avast Plc., za rok 2019 vyplatilo dividendu ve výši 4,63 miliardy korun. Tržby dosáhly na 15,15 miliardy korun s čistým ziskem 3,22 miliardy. Avast v Česku za loňský rok na daních zaplatil 1,32 miliardy korun a společně se skupinou Škoda, ČEZem, Prazdrojem, O2 či skupinou bank patří k největším tuzemským plátcům do státní kasy. Společnost měla v loňském roce 1218 zaměstnanců se mzdovými…

4. září 2020

Kalousová: Ženy se musí prát se stereotypy, mnohdy kvůli nim...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 4. 9. 2020  •  Prazdroj  •  1

Pavlína Kalousová založila platformu Byznys pro společnost, jejímž cílem bylo nastolit ve firmách témata, která mohou být užitečná nejen pro společnost a planetu, ale i pro podnikání samotné. Stála u zrodu dárcovských DMS. Nyní pracuje ve vedení Plzeňského Prazdroje a vychovává malou dceru. „Být úspěšnou ženou a matkou zároveň jde, záleží ale na podmínkách, které ženám firmy nastaví,“ prozradila.

2. září 2020

Nejen ráj pivařů. Na Plzeňsku okouzlí zámky, kláštery...

Zdroj Deník.cz - Cestování ze dne 2. 9. 2020  •  Prazdroj  •  1

Snad každý ví, že Plzeň je hlavním českým, a možná i světovým městem pivovarnictví. Toto čtvrté největší město v České republice má však v nabídce víc než jen proslulý Prazdroj. Leží nad rozsáhlým podzemním labyrintem, v centru najdete nádherné historické budovy nebo třetí největší synagogu na světě. V nedalekém okolí zase narazíte na majestátní zámky a kláštery. Přečtěte si tipy Deníku na místa, která v Plzni a okolí nesmíte minout.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.