Index vlivu Alexander Vondra - Index vlivu v politice

Alexander Vondra
 
 

Malostranský zápisník: Vondra zažívá, co nepotkalo ani Beatles

Proč ani rozevlátý zevnějšek neodradil fanoušky Alexandra Vondry? Kdy po koblihách přijdou notebooky a sporťáky? Jak se ČSSD vrací ke svým proletářským kořenům? A zdravíme Karla Schwarzenberga do zemljanky u Minsku!

Alexander Vondra aktuálně...

Pořadí: 3Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
21.18Vliv / význam klesá
 

Jak nás Alexander Vondra ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Alexander Vondra ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Alexander Vondra v poslední době

 

15. srpna 2020

Malostranský zápisník: Vondra zažívá, co nepotkalo ani...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 15. 8. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Proč ani rozevlátý zevnějšek neodradil fanoušky Alexandra Vondry? Kdy po koblihách přijdou notebooky a sporťáky? Jak se ČSSD vrací ke svým proletářským kořenům? A zdravíme Karla Schwarzenberga do zemljanky u Minsku!

23. červenece 2020

POLITIKA: Selhal Babiš v Bruselu?

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 23. 7. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

V úterních Událostech, komentářích byly rozebírány výsledky vrcholné schůzky představitelů EU s vicepremiérem Karlem Havlíčkem, někdejším eurokomisařem Pavlem Teličkou a europoslancem Alexandrem Vondrou. Ten Babiše nešetřil.

21. červenece 2020

Babiš řekl, na co mají jít peníze z EU. Vondra si rýpl:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 7. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Čeští politici většinou oceňují, že se lídři zemí EU dohodli na podobě finanční pomoci zemím zasaženým koronavirovou krizí. Europoslanec z ODS Alexandr Vondra kritizuje, že dohoda zatíží budoucí generace. Český premiér Andrej Babiš (ANO) podle něj navíc při jednáních selhal, protože souhlasil s výsledným textem, aniž vyjednal cokoliv z toho, k čemu ho před odjezdem do Bruselu zavázala Sněmovna.

19. dubna 2020

V týdnu povolíme cestování kvůli práci, věří Petříček....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 19. 4. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Vláda připravuje uvolňování režimu na hranicích, potvrdil v Otázkách Václava Moravce ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD). Nejprve půjde o cestování kvůli práci či podnikání a Češi budou moci na Slovensko a do Rakouska, předpokládá. Krok vítá europoslanec Alexandr Vondra (ODS), podle nějž je zavření hranic protiústavní. Místopředsedkyně Evropské komise Věra Jourová nabádá veřejnost, aby byla ostražitá vůči současným značným pravomocím vlády. Případná protiústavnost je ale na posouzení justice, nikoliv evropských orgánů, doplňuje.

18. února 2020

Vondra otočil a rýpe do „chvilkařů“, přisadil si i Kalousek....

Zdroj Blesk.cz ze dne 18. 2. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Spolek Milion chvilek pro demokracii plánuje další protesty. Začít mají už za týden. Nejprve to vypadalo, že se bude demonstrovat kvůli zvolení Stanislava Křečka ombudsmanem. Teď se ale jako hlavní myšlenka prezentuje snaha nebýt jako Polsko nebo Maďarsko. To ale pobouřilo třeba dosavadního příznivce demonstrací, europoslance Alexandra Vondru (ODS). Proti některým krokům spolku už se ohradil i další sympatizant Miroslav Kalousek, který je šéfem poslanců TOP 09. Podle politologa Lukáše Jelínka spolek zužuje svoje zaměření a mohla by se z něj časem stát politická strana. Upozornil také na to, že požadavky, které demonstranti měli, nikdo nevyslyšel.

17. února 2020

ROZHOVOR: Zelená dohoda pro Evropu se už nedá zvrátit

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 17. 2. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Dokud se nevzbouří lidé, bude možné jen zkoušet korigovat nejhorší chyby Evropské komise v jejím „skoku k uhlíkové neutralitě“ Green deal. V rozhovoru pro iUhli.cz to říká europoslanec Alexandr Vondra (ODS).

8. února 2020

„Nečestný člověk.“ Vondra si ve smuteční řeči za Havlova...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 2. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Bývalé ministry i řadu dalších politických kolegů Luboše Dobrovského přivedla do pražských Strašnic smutná událost. S někdejším ministrem obrany a bývalým kancléřem prezidenta Václava Havla se přišel naposledy rozloučit třeba bývalý diplomat Michael Žantovský nebo někdejší premiér a předseda Senátu Petr Pithart. Na pohřbu promluvili armádní generál Petr Pavel a europoslanec Alexander Vondra (ODS). Blesk Zprávám poté sdělil, že svůj projev si psal do noci. Nechyběla v něm zmínka o tom, že Dobrovský odmíl převzít ocenění od premiéra Andreje Babiše (ANO).

7. února 2020

Pohřeb Havlova kancléře (†87): Pithart, Bursík, Vondra i šéf...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 2. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Luboš Dobrovský zemřel 30. ledna ve věku 87 let let. Pohřeb někdejšího ministra obrany a kancléře Václava Havla byl naplánován na pátek do strašnického krematoria. Dorazili na něj Michael Žantovský, Petr Pithart, exministři Jan Sokol, Martin Bursík či Jan Ruml, generál Petr Pavel, šéf ČT Petr Dvořák, europoslanec Alexandr Vondra (ODS) a také předseda STAN Vít Rakušan. A mnozí další.

21. ledna 2020

Americká základna v Česku? Zatím není poptávka, v NATO to...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 21. 1. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

S Alexandrem Vondrou jsem o americké letecké základně v Ostravě mluvil, letiště je velice zajímavé, ale o spolupráci by muselo projevit zájem ministerstvo obrany a spojenci. Vondra má rád úderné věty, ale musel by být zájem ze strany USA, ten zatím...

Fort Chachar: Vondrův trefný šrapnel

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 21. 1. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Možná že nové koště dobře mete, ale staronové ještě líp, jak hned po svém zvolení místopředsedou ODS předvedl Alexandr Vondra. Jeho návrh, aby na Ostravsku vznikla základna americké armády, je přesně tou trefou do černého, která může občanským...

20. ledna 2020

Do vlády? Bude­-li zájem, pomohu, nebrání se Vondra....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 20. 1. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Do vedení ODS se po osmi letech vrací několikanásobný ministr Alexandr Vondra. Po loňském zvolení do Evropského parlamentu, kdy ho voliči vykroužkovali z patnáctého místa kandidátky na druhé, teď v sobotu na kongresu ODS oslovil také spolustraníky....

19. ledna 2020

Ostravsku by pomohla americká základna, navrhl Vondra....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 19. 1. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Europoslanec a místopředseda ODS Alexandr Vondra navrhl, aby na Ostravsku vznikla základna americké armády. Podle něj by to pomohlo regionu, který se nyní potýká s útlumem těžby uhlí. S tím ostře nesouhlasí europoslankyně a místopředsedkyně KSČM Kateřina Konečná: „Jako matka a žena vám říkám, zkuste to a popereme se o to jako o radar v Brdech.“ Podle ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD) nic z toho není na stole. Zaznělo to v pořadu Otázky Václava Moravce.

18. ledna 2020

ODS z vedení „vypudila“ ženy. Udženiju nahradil Stanjura,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 18. 1. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

V nové koncertní hale se v sobotu v Praze sešli členové ODS, aby si zvolili nové vedení. Úvodem kongresu zazpíval zpěvák Dan Bárta hymnu. K moderování dne se vrátila tradiční dvojice starostka Prahy 2 Jana Černochová a šéf poslaneckého klubu strany Zbyněk Stanjura. Krátce po začátku vystoupili šéfové TOP 09, STAN a KDU-ČSL. Předseda Petr Fiala svým projevem porušil pravidla - měl řečnit 25 minut, mluvil 40 minut. Svůj post nakonec obhájil, neměl protikandidáta. Alexandra Udženija z vedení strany vypadla, pozici získal Stanjura. Řadovými místopředsedy zůstávají Martin Kupka, Miloš Vystrčil a Martin Baxa, nově se k nim připojí Alexandr Vondra.

Havloid se hlásí, řekl Vondra ODS. Chce, ať Češi vyberou...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 18. 1. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

„Nečekal jsem, kolik z vás bude žádat návrat stárnoucího havloida zpět do práce,“ zahájil bývalý vicepremiér Alexandr Vondra návrat do vedení ODS. Delegáty kongresu zaujal originálními nápady, jimiž by měla strana pokusit získat voliče. Třeba tím, že lidé vyberou národního ptáka, nebo že se Česko pokusí uspořádat Mistrovství světa ve fotbale.
  Další články k tématu:
 • Udženija vypadla z vedení ODS. Střídá ji Stanjura, porazil Novotného
 • My ten zápas o naši republiku vyhrajeme, slíbil Fiala. Znovu vede ODS
 • Jsem přesvědčen, že příštím premiérem nebude Babiš, řekl šéf ODS Fiala
 • Jsme si programově nejblíže, řekl ODS končící šéf lidovců Výborný

Kongres ODS nečekaně odmítl Udženiju. Prvním místopředsedou...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 18. 1. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Prvním místopředsedou ODS byl zvolen Zbyněk Stanjura, který získal 322 hlasů od pěti stovek delegátů kongresu. Proti němu kandidovala Marie Kubíková, která oslovila 69 delegátů, a Pavel Novotný. Ten získal 65 hlasů. Post původně obhajovala Alexandra Udženija, kterou ale delegáti v prvním kole odmítli. Místopředsedy zůstávají Martin Kupka, Martin Baxa a Miloš Vystrčil, s nejvíc hlasy se k nim připojí europoslanec Alexandr Vondra.

17. ledna 2020

Nejzajímavějším bodem kongresu ODS bude návrat Alexandra...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 17. 1. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Návrat europoslance Alexandra Vondry do nejvyšších pater strany a ladění taktiky pro nadcházející krajské, senátní, ale i sněmovní volby jsou nejočekávanější témata zítřejšího kongresu ODS. Koná se v novém sále pražského centra O2 universum a poprvé...

15. ledna 2020

Situace ODS je velmi nepříjemná, vláda pořád rozdává, říká...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 15. 1. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Kromě ustavujícího v Olomouci v roce 1991 se předseda Senátu Jaroslav Kubera zúčastnil všech volebních kongresů ODS. Před tím sobotním v pražských Vysočanech vykládá o zaslepenosti politiků sociálními sítěmi, o tom, co se mu nelíbí na kongresu ODS či proč bude podporovat Alexandra Vondru.
  Další články k tématu:
 • Kubera přehodnocuje cestu na Tchaj-wan, nechce škodit českým podnikům v Číně
 • Spory o pozvánkách do Vladislavského sálu byly nedůstojné, tvrdí Kubera
 • Čína nám nemůže hrozit, odmítl Kubera kritiku na schůzce s velvyslancem
 • Chce se jen zalíbit Srbům, odmítl Kubera Zemanův nápad zrušit uznání Kosova

30. listopadu 2019

„Zeman Rusům podkuřuje,“ čílí se Vondra. A Novotný to...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 11. 2019  •  Alexander Vondra  •  0

Akce starosty Řeporyjí Pavla Novotného (ODS), který vyjel v multikáře předat na ruskou ambasádu dopis pro Ruskou federaci a prezidenta Vladimira Putina, je podle europoslance Alexandra Vondry (ODS) reakcí na slabou vládu. Nesouhlasí ale jak s přístupem Novotného, tak i s přístupem prezidenta Miloše Zemana. Současná situace ho prý velmi trápí. Podobně se Blesk Zprávám vyjádřili i další europoslanci Kateřina Konečná (KSČM) nebo Ondřej Kovařík (ANO). 

8. listopadu 2018

Vondra: Demokraté začnou Trumpa finančně dusit a obtěžovat...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 8. 11. 2018  •  Alexander Vondra  •  5

Takřka při každých prvních volbách do Kongresu, které se konají po zvolení prezidenta, dochází v USA k vyvažování sil. Prezident dostává „za vyučenou“, což se stalo i v případě Donalda Trumpa, který přišel o většinu ve Sněmovně reprezentantů. V pořadu Události, komentáře se na tom shodli bývalí velvyslanci v USA Alexandr Vondra a Petr Kolář. Podle Vondry se dá očekávat, že demokraté teď budou Trumpa obtěžovat různými vyšetřováními a finančně jej dusit.

22. června 2018

Krátká vláda Šlechtové? Jako na horské dráze. Odborníci...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 22. 6. 2018  •  Alexander Vondra  •  4

Více negativ než pozitiv našli v krátkém působení Karly Šlechtové (za ANO) na ministerstvu obrany odborníci, které dnes oslovila ČTK. Zejména zpomalení či zablokování významných zakázek kritizovali bývalý náčelník generálního štábu Jiří Šedivý, člen sněmovních výborů pro obranu a bezpečnost Jan Bartošek (KDU-ČSL) a ministr obrany z let 2010 až 2012 Alexandr Vondra (ODS).

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.