Index vlivu Alexander Vondra - Index vlivu v politice

Alexander Vondra
 
 

Se závislostí Německa na ruském plynu roste i závislost česká, shodli se Vondra s Havlíčkem

Podíl na krizi kolem dodávek plynu má Německo, řekl ve čtvrtečních Událostech, komentářích europoslanec a místopředseda ODS Alexandr Vondra. Na závislost sousední země na ruských dodávkách upozornil také místopředseda sněmovny a exministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (ANO). Česká vláda chce nyní před zimou naplnit zásobníky plynem nejméně z osmdesáti procent. Ani takové zásoby ale podle bývalého ministra průmyslu Milana Urbana (ČSSD) nejsou dostatečné.

Alexander Vondra aktuálně...

Pořadí: 5Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
19.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
16.22Vliv / význam klesá
 

Jak nás Alexander Vondra ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Alexander Vondra ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Alexander Vondra v poslední době

 

29. dubna 2022

Se závislostí Německa na ruském plynu roste i závislost...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 29. 4. 2022  •  Alexander Vondra  •  0

Podíl na krizi kolem dodávek plynu má Německo, řekl ve čtvrtečních Událostech, komentářích europoslanec a místopředseda ODS Alexandr Vondra. Na závislost sousední země na ruských dodávkách upozornil také místopředseda sněmovny a exministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (ANO). Česká vláda chce nyní před zimou naplnit zásobníky plynem nejméně z osmdesáti procent. Ani takové zásoby ale podle bývalého ministra průmyslu Milana Urbana (ČSSD) nejsou dostatečné.

11. dubna 2022

S Putinem bychom mluvit neměli, shodli se Jourová,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 11. 4. 2022  •  Alexander Vondra  •  0

Rakousko si nyní chce zahrát roli mostu či zprostředkovatele, my jsme však v situaci, kdy bychom s prezidentem Putinem mluvit neměli, prohlásila eurokomisařka Věra Jourová (ANO) v Událostech, komentářích v souvislosti s cestou kancléře Karla Nehammera za Vladimirem Putinem. S tím souhlasí i europoslanec Alexandr Vondra (ODS), který poznamenal, že v tuto chvíli není správný čas na jednání. Podle europoslance Luďka Niedermayera (TOP 09) mohla tato návštěva dávat smysl, pokud by měla podporu z Kyjeva.

9. dubna 2022

Fiala a vedení ODS obhajují na stranickém sjezdu mandáty

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 9. 4. 2022  •  Alexander Vondra  •  0

Občanští demokraté zvolí vedení strany. Post předsedy počtvrté obhajuje premiér Petr Fiala, který nemá protikandidáta. Vzhledem k vítězství koalice SPOLU (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) ve sněmovních volbách a návratu ODS k vládě se očekává, že získá silný mandát. 

6. dubna 2022

Europoslanec Vondra o českých tancích pro Ukrajinu: Jsem...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 4. 2022  •  Alexander Vondra  •  0

Europoslanec Alexandr Vondra (ODS) promluvil ve středečním Epicentru o evropské pomoci Ukrajině, kde se v současnosti nachází české tanky. Je hrdý na vládu Petra Fialy (ODS) za tento rozhodný krok a řekl také, jestli by bylo z bezpečnostního hlediska riskantní opravovat v České republice poničenou vojenskou techniku Ukrajiny.

6. března 2022

Musíme zbrojit, není na co čekat. Putin může jít dál, říká...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 6. 3. 2022  •  Alexander Vondra  •  0

Je potřeba posílit vybavení české armády, jako to teď dělají Poláci nebo Finové. Musíme dohnat zpoždění, říká MF DNES místopředseda ODS, bývalý ministr obrany Alexandr Vondra po invazi Rusů na Ukrajinu.

24. února 2022

Vondra: Rusku vládne šílenec, který krade území za bílého...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 24. 2. 2022  •  Alexander Vondra  •  0

„Jde o brutální útok na suverenitu země a dochází k plnohodnotné invazi. Vladimir Putin tu krade území za bílého dne,” říká europoslanec Alexandr Vondra z ODS. „Rusko musí reakce bolet. Na hrubý pytel musí být hrubá záplata, jinak...

18. února 2022

Peněžité tresty za ovlivňování zakázek pro společnost...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 18. 2. 2022  •  Alexander Vondra  •  0

Městský soud v Praze v pátek potvrdil peněžité tresty pro tři manažery pražské firmy Techniserv a dva úředníky z České obchodní inspekce (ČOI) v kauze, která se týkala údajného ovlivňování zakázek ve prospěch společnosti. Nejpřísnější trest, konkrétně 432 tisíc korun, dostal Michael Hrbata, který v minulosti působil jako poslanec za ODS a také jako náměstek někdejšího ministra obrany Alexandra Vondry. Rozhodnutí je pravomocné.

27. ledna 2022

Putin brnká na nervy. Česko by v otázce rozšiřování NATO...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 27. 1. 2022  •  Alexander Vondra  •  0

Rusko má aktuálně u hranic s Ukrajinou podle zahraničních agentur víc než sto tisíc vojáků. Americká vláda se domnívá, že vojenskou sílu by Rusko mohlo proti Ukrajině použít během následujících tří týdnů. Podle českého europoslance Alexandra Vondry je ale invaze stále tím méně pravděpodobným scénářem. Místopředseda ODS byl hostem pořadu Interview ČT24.

9. ledna 2022

Dravý sokol, nebo třeba drobná sýkorka. Češi si zvolí...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 9. 1. 2022  •  Alexander Vondra  •  0

/ANKETA/ Symbolem Spojených států amerických je orel bělohlavý, Rakušané mají vlaštovku obecnou, Litva čápa bílého a například Belgičané poštolku obecnou. A Česko? Nemá žádného. Zatím. V příštím letech by to tak již být ale nemělo. Nová vláda ve svém programovém prohlášení  potvrdila to, co slibovala v koaliční smlouvě a s čím přišel na sněmu občanských demokratů Alexandr Vondra: Češi si zvolí národního ptáka. „Česko společně se Slovenskem je jedinou evropskou zemí, která nemá coby národní státní symbol svého ptáka,“ odůvodňoval nápad europoslanec Vondra.

16. prosince 2021

Kdy bylo jasné, že z Havla je vůdce, zavzpomíná v Rozstřelu...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 16. 12. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Deset let uplyne 18. prosince od smrti Václava Havla. V pátečním Rozstřelu na osobnost prvního českého polistopadového prezidenta zavzpomínáme s jeho někdejším souputníkem z disentu a dnešním europoslancem Alexandrem Vondrou. Rozstřel můžete sledovat živě od 12:30 na iDNES.cz.

26. listopadu 2021

Zdechovský a Vondra žádají omluvu. Europoslanec López...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 26. 11. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

26.11.2021 0:33 - Čeští europoslanci Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) a Alexandr Vondra (ODS) vyzvali kolegu Juana Fernanda Lópeze Aguilara ze Španělské dělnické socialistické strany, aby se okamžitě omluvil za své výroky pronesené během diskuze na plenárním zasedání Evropského parlamentu o policejním násilí proti Romům v EU.

27. října 2021

Rozvíjet vztahy s Tchaj-wanem je namístě, shodli se Kohout a...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 27. 10. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Šéf horní komory Miloš Vystrčil (ODS) se ve středu sešel s tchajwanským ministrem zahraničí Josephem Wu. Čína, která ostrov považuje za svou součást, už v minulých dnech návštěvu tchajwanské delegace v Česku kritizovala. Náměstek ministra zahraničí Jan Kohout a europoslanec Alexandr Vondra (ODS) se ve středečních Událostech, komentářích shodli, že rozvíjet vztahy s Tchaj-wanem je správným krokem. Bývalý poslanec Jan Lipavský (Piráti), o němž se mluví v souvislosti s kandidaturou na šéfa diplomacie, akcentoval sebevědomí zahraniční politiky.

Zdražování energií je pr..er. Musíme chránit lidi před...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 27. 10. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Místopředseda ODS a europoslanec Alexandr Vondra varuje, že současné zdražování energií způsobené mimo jiné Zelenou dohodou pro Evropu běžní lidé nezvládnou a budou potřebovat pomoci. Vkládaný objekt typu Podcast: Zdražování energií je pr..er,...

17. září 2021

Duel Jaromíra Soukupa 16. 9. 2021 s Alexandrem Vondrou v...

Zdroj Tyden.cz ze dne 17. 9. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Exkluzivní rozhovor s předními politiky a osobnostmi. Aktuální otázky, pádné argumenty, ožehavá témata.

10. září 2021

Američané se měli soustředit jen na bin Ládina, tvrdí Kavan....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 9. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Teroristické útoky ve Spojených státech z 11. září 2001 zásadním způsobem ovlivnily diplomacii a bezpečnostní politiku i v Česku. Politici a velvyslanci se museli vyrovnat nejenom s tím, že terorismus nabyl dříve nepředstavitelných rozměrů, ale také s tím, co následovalo – válkou v Afghánistánu i v Iráku. A bývalé špičky české diplomacie se na hodnocení tohoto dění ani dnes úplně neshodují. O 11. září i válkách, které následovaly, diskutovali v Událostech komentářích bývalý ministr zahraničí a bývalý předseda Valného shromáždění OSN Jan Kavan (ČSSD), bývalý ministr zahraničí, obrany a bývalý velvyslanec v USA Alexandr Vondra (ODS) a další bývalý velvyslanec ve Washingtonu Martin Palouš.

20. června 2021

POLEMIKA: Vondra o Klausovi k jeho jubileu

Zdroj Neviditelný pes ze dne 20. 6. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Místopředseda ODS a europoslanec Alexandr Vondra napsal komentář k osmdesátinám Václava Klause, zakladatele ODS, českého premiéra a poté i prezidenta.

11. června 2021

Politika? Děkuji, já radši start‑up a jízdu...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 11. 6. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Čeští politici podle syna europoslance Alexandra Vondry řeší dnešek a nemyslí na to, co bude za dvacet let. Je to šlapání vody, ani program koalice Spolu není moc ambiciózní, říká Vojtěch Vondra, technický ředitel jednoho z nejúspěšnějších českých...

9. června 2021

Hřib dal vůdkyni běloruské opozice klíč od Prahy. Kulhánek:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 6. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Vůdkyně běloruské opozice Svjatlana Cichanouská, která pokračovala v návštěvě ČR, vyzvala v Senátu k vytvoření mezinárodního tribunálu pro trestní stíhání představitelů režimu běloruského autoritářského prezidenta Alexandra Lukašenka. Senátoři v usnesení vyzvali běloruskou vládu k propuštění politických vězňů a požádali o uvalení dalších sankcí EU a NATO na Lukašenkův režim. Ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) po schůzce s Cichanouskou uvedl, že Česko evropské sankce podpoří. Sešla se také s předsedou Sněmovny Radkem Vondráčkem (ANO) a pražským primátorem Zdeňkem Hřibem (Piráti).

23. května 2021

Hamáček kecal, tvrdí europoslanec Vondra. Vyzval ho k...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 5. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Těmto cimrmanovským povídačkám nevěřím, nemůže jim věřit ani sám vicepremiér Hamáček, prohlásil v Partii na CNN Prima NEWS europoslanec a člen ODS Alexandr Vondra. Předsedu ČSSD poté označil za kecala a vyzval ho k rezignaci. Pochyby o Hamáčkově cestě má také poslankyně KSČM Miloslava Vostrá. Poslanec za ANO Robert Králíček naopak vládnímu kolegovi věří.

10. května 2021

Přípitek na pohřbu Ivana M. Havla (†82), Havlová s kyticí i...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 5. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Rodina i přátelé se v pondělí rozloučili s Ivanem Havlem, smuteční obřad probíhal od 14:00 ve Velké obřadní síni krematoria v Praze - Strašnicích. Uznávaný vědec a mladší bratr někdejšího disidenta a pozdějšího československého a českého prezidenta Václava Havla zemřel v neděli 25. dubna. Bylo mu 82 let. Už před obřadem někteří ze smutečních hostů na Ivana M. Havla zavzpomínali. Europoslanec Alexandr Vondra (ODS) například prohlásil: „Nebe má jisté“. Necelou hodinu po začátku pak přišel přípitek na počest Ivana M. Havla, švagrová Dagmar Havlová dorazila v klobouku a s kyticí i za bratra Václava (†75).

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.