Index vlivu Alexander Vondra - Index vlivu v politice

Alexander Vondra
 
 

Za ovlivnění zakázek pro Techniserv rozdal soud peněžité tresty. Nejpřísnější bývalému poslanci ODS Hrbatovi

Soud v pátek určil peněžité tresty třem manažerům pražské firmy Techniserv a dvěma úředníkům z České obchodní inspekce (ČOI) a ministerstva pro místní rozvoj (MMR). Uznal je vinnými z toho, že ovlivnili zadání veřejných zakázek malého rozsahu ve prospěch Techniservu. Nejpřísnější trest – 432 tisíc korun – dostal Michael Hrbata, který v minulosti působil jako poslanec za ODS a také jako náměstek někdejšího ministra obrany Alexandra Vondry. Podle nepravomocného verdiktu podplatil úředníka ČOI.

Alexander Vondra aktuálně...

Pořadí: 5Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
16.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
26.14Vliv / význam roste
 

Jak nás Alexander Vondra ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Alexander Vondra ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Alexander Vondra v poslední době

 

26. března 2021

Za ovlivnění zakázek pro Techniserv rozdal soud peněžité...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 26. 3. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Soud v pátek určil peněžité tresty třem manažerům pražské firmy Techniserv a dvěma úředníkům z České obchodní inspekce (ČOI) a ministerstva pro místní rozvoj (MMR). Uznal je vinnými z toho, že ovlivnili zadání veřejných zakázek malého rozsahu ve prospěch Techniservu. Nejpřísnější trest – 432 tisíc korun – dostal Michael Hrbata, který v minulosti působil jako poslanec za ODS a také jako náměstek někdejšího ministra obrany Alexandra Vondry. Podle nepravomocného verdiktu podplatil úředníka ČOI.

Za „cinknuté“ zakázky pro firmu Techniserv soud uložil...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 26. 3. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Za ovlivňování zadání veřejných zakázek malého rozsahu ve prospěch pražské firmy Techniserv soud udělil třem manažerům této firmy a dvěma úředníkům z České obchodní inspekce a ministerstva pro místní rozvoj peněžité tresty. Nejvíc - 432 tisíc má zaplatit Michael Hrbata, který v minulosti působil jako poslanec za ODS a také jako náměstek někdejšího ministra obrany Alexandra Vondry.

19. února 2021

S Prymulou na fotbale fandil i „útok“ ODS: Vondra a Skopeček...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 2. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Fotbalový zápas Evropské ligy mezi Slavií a Leceisterem udělal tečku za veřejnými funkcemi exministra zdravotnictví a premiérova poradce Romana Prymuly. On byl jedním z VIP hostů zápasu, na který mohli jen otestovaní diváci. Blesk Zprávy ale zjišťovaly i reakce dalších fanoušků - konkrétně dvou výrazných tváří ODS. Co ke své účasti řekl europoslanec Alexandr Vondra nebo poslanec a ekonomický expert strany Jan Skopeček? Rezignace od nich nečekejte, mírné pokání ale přeci jen ano.

8. ledna 2021

Trump selhal. Zhysterizoval lidi, zpochybnil volby i...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 8. 1. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Politické nepokoje ve Spojených státech Alexandr Vondra zažil. Město bylo v plamenech, vzpomíná někdejší ministr a diplomat, současný europoslanec a místopředseda ODS na zasedání Světové obchodní organizace v Seattlu roku 1999. Tehdy byl českým...

23. října 2020

Z mediálního hlediska je to naprostá katastrofa, říká...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 23. 10. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Českou politickou scénou v době zhoršující se pandemické situace hýbe kauza ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO) a šéfa poslanců hnutí ANO Jaroslava Faltýnka. Z mediálního hlediska je to naprostá katastrofa, komentoval v Událostech, komentářích předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO), ale objektivně vzato podle něj k porušení opatření nedošlo. Podle místopředsedy ČSSD Ondřeje Veselého bude situace vyřešena odchodem Prymuly z vlády. Místopředseda opoziční ODS Alexandr Vondra ale tvrdí, že vláda přišla o důvěru občanů.

5. října 2020

Vondra se Slovincům omluvil za „oportunistické sv*ně“. Trvá...

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 10. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Europoslanec Alexandr Vondra (ODS) se v pondělí v dopise adresovaném slovinským členům europarlamentu omluvil za své vyjádření o Slovincích z minulého týdne. Slovinští kolegové ho vyzvali k omluvě poté, co Vondra po utkání 4. předkola fotbalové Ligy mistrů mezi Slavií a dánským Midtjyllandem na twitteru kvůli verdiktu slovinského rozhodčího Damira Skominy napsal, že „Slovinci dokážou být oportunistické svině“. Vondra v pondělí uvedl, že při psaní nedokázal oddělit emoce fotbalového fanouška a pohled veřejného činitele a politika a lituje toho.

Výrok o Slovincích? Vondra se za svá slova vyřčená po zápase...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 5. 10. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Europoslanec Alexandr Vondra (ODS) se dnes v dopisu adresovaném slovinským členům europarlamentu omluvil za své vyjádření o Slovincích z minulého týdne. Slovinští kolegové ho vyzvali k omluvě poté, co Vondra po utkání 4. předkola fotbalové Ligy mistrů mezi Slavií a dánským Midtjyllandem na twitteru kvůli verdiktu slovinského rozhodčího Damira Skominy napsal, že "Slovinci dokážou být oportunistické svině". Vondra dnes uvedl, že při psaní nedokázal oddělit emoce fotbalového fanouška a pohled veřejného činitele a politika a lituje toho.

Vondra se dopisem omluvil za svá slova o Slovincích

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 5. 10. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Praha - Europoslanec Alexandr Vondra (ODS) se dnes v dopisu adresovaném slovinským členům europarlamentu omluvil za své vyjádření o Slovincích z minulého týdne. Slovinští kolegové ho...

Vondra se dopisem omluvil za svá slova o Slovincích

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 5. 10. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Praha - Europoslanec Alexandr Vondra (ODS) se dnes v dopisu adresovaném slovinským členům europarlamentu omluvil za své vyjádření o Slovincích z minulého týdne. Slovinští kolegové ho...

1. října 2020

Vondra tasil „oportunistické svině“ kvůli fotbalu. Kalousek...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 10. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Fotbalové emoce se přenesly do světa politiky. Při nejmenším smolné vyřazení Slavie Praha z Ligy mistrů v Dánsku po opakované penaltě kvůli centimetrovému prohřešku jejího gólmana a kontroverznímu rozhodnutí rozhodčího pořádně naštvalo Alexandra Vondru (ODS). Za „oportunistické svině“ nazval Slovince kvůli původu sudího. Europoslanec tím strhl vlnu reakcí politiků napříč spektrem, šéf ODS Petr Fiala ho však hájí. 

15. srpna 2020

Malostranský zápisník: Vondra zažívá, co nepotkalo ani...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 15. 8. 2020  •  Alexander Vondra  •  1

Proč ani rozevlátý zevnějšek neodradil fanoušky Alexandra Vondry? Kdy po koblihách přijdou notebooky a sporťáky? Jak se ČSSD vrací ke svým proletářským kořenům? A zdravíme Karla Schwarzenberga do zemljanky u Minsku!

23. červenece 2020

POLITIKA: Selhal Babiš v Bruselu?

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 23. 7. 2020  •  Alexander Vondra  •  1

V úterních Událostech, komentářích byly rozebírány výsledky vrcholné schůzky představitelů EU s vicepremiérem Karlem Havlíčkem, někdejším eurokomisařem Pavlem Teličkou a europoslancem Alexandrem Vondrou. Ten Babiše nešetřil.

21. červenece 2020

Babiš řekl, na co mají jít peníze z EU. Vondra si rýpl:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 7. 2020  •  Alexander Vondra  •  1

Čeští politici většinou oceňují, že se lídři zemí EU dohodli na podobě finanční pomoci zemím zasaženým koronavirovou krizí. Europoslanec z ODS Alexandr Vondra kritizuje, že dohoda zatíží budoucí generace. Český premiér Andrej Babiš (ANO) podle něj navíc při jednáních selhal, protože souhlasil s výsledným textem, aniž vyjednal cokoliv z toho, k čemu ho před odjezdem do Bruselu zavázala Sněmovna.

19. dubna 2020

V týdnu povolíme cestování kvůli práci, věří Petříček....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 19. 4. 2020  •  Alexander Vondra  •  1

Vláda připravuje uvolňování režimu na hranicích, potvrdil v Otázkách Václava Moravce ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD). Nejprve půjde o cestování kvůli práci či podnikání a Češi budou moci na Slovensko a do Rakouska, předpokládá. Krok vítá europoslanec Alexandr Vondra (ODS), podle nějž je zavření hranic protiústavní. Místopředsedkyně Evropské komise Věra Jourová nabádá veřejnost, aby byla ostražitá vůči současným značným pravomocím vlády. Případná protiústavnost je ale na posouzení justice, nikoliv evropských orgánů, doplňuje.

18. února 2020

Vondra otočil a rýpe do „chvilkařů“, přisadil si i Kalousek....

Zdroj Blesk.cz ze dne 18. 2. 2020  •  Alexander Vondra  •  1

Spolek Milion chvilek pro demokracii plánuje další protesty. Začít mají už za týden. Nejprve to vypadalo, že se bude demonstrovat kvůli zvolení Stanislava Křečka ombudsmanem. Teď se ale jako hlavní myšlenka prezentuje snaha nebýt jako Polsko nebo Maďarsko. To ale pobouřilo třeba dosavadního příznivce demonstrací, europoslance Alexandra Vondru (ODS). Proti některým krokům spolku už se ohradil i další sympatizant Miroslav Kalousek, který je šéfem poslanců TOP 09. Podle politologa Lukáše Jelínka spolek zužuje svoje zaměření a mohla by se z něj časem stát politická strana. Upozornil také na to, že požadavky, které demonstranti měli, nikdo nevyslyšel.

17. února 2020

ROZHOVOR: Zelená dohoda pro Evropu se už nedá zvrátit

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 17. 2. 2020  •  Alexander Vondra  •  1

Dokud se nevzbouří lidé, bude možné jen zkoušet korigovat nejhorší chyby Evropské komise v jejím „skoku k uhlíkové neutralitě“ Green deal. V rozhovoru pro iUhli.cz to říká europoslanec Alexandr Vondra (ODS).

8. února 2020

„Nečestný člověk.“ Vondra si ve smuteční řeči za Havlova...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 2. 2020  •  Alexander Vondra  •  1

Bývalé ministry i řadu dalších politických kolegů Luboše Dobrovského přivedla do pražských Strašnic smutná událost. S někdejším ministrem obrany a bývalým kancléřem prezidenta Václava Havla se přišel naposledy rozloučit třeba bývalý diplomat Michael Žantovský nebo někdejší premiér a předseda Senátu Petr Pithart. Na pohřbu promluvili armádní generál Petr Pavel a europoslanec Alexander Vondra (ODS). Blesk Zprávám poté sdělil, že svůj projev si psal do noci. Nechyběla v něm zmínka o tom, že Dobrovský odmíl převzít ocenění od premiéra Andreje Babiše (ANO).

7. února 2020

Pohřeb Havlova kancléře (†87): Pithart, Bursík, Vondra i šéf...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 2. 2020  •  Alexander Vondra  •  1

Luboš Dobrovský zemřel 30. ledna ve věku 87 let let. Pohřeb někdejšího ministra obrany a kancléře Václava Havla byl naplánován na pátek do strašnického krematoria. Dorazili na něj Michael Žantovský, Petr Pithart, exministři Jan Sokol, Martin Bursík či Jan Ruml, generál Petr Pavel, šéf ČT Petr Dvořák, europoslanec Alexandr Vondra (ODS) a také předseda STAN Vít Rakušan. A mnozí další.

21. ledna 2020

Americká základna v Česku? Zatím není poptávka, v NATO to...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 21. 1. 2020  •  Alexander Vondra  •  1

S Alexandrem Vondrou jsem o americké letecké základně v Ostravě mluvil, letiště je velice zajímavé, ale o spolupráci by muselo projevit zájem ministerstvo obrany a spojenci. Vondra má rád úderné věty, ale musel by být zájem ze strany USA, ten zatím...

Fort Chachar: Vondrův trefný šrapnel

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 21. 1. 2020  •  Alexander Vondra  •  1

Možná že nové koště dobře mete, ale staronové ještě líp, jak hned po svém zvolení místopředsedou ODS předvedl Alexandr Vondra. Jeho návrh, aby na Ostravsku vznikla základna americké armády, je přesně tou trefou do černého, která může občanským...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.