Index vlivu Alexander Vondra - Index vlivu v politice

Alexander Vondra
 
 

Američané se měli soustředit jen na bin Ládina, tvrdí Kavan. Podle Palouše je ale třeba mít svět bezpečný pro demokracii

Teroristické útoky ve Spojených státech z 11. září 2001 zásadním způsobem ovlivnily diplomacii a bezpečnostní politiku i v Česku. Politici a velvyslanci se museli vyrovnat nejenom s tím, že terorismus nabyl dříve nepředstavitelných rozměrů, ale také s tím, co následovalo – válkou v Afghánistánu i v Iráku. A bývalé špičky české diplomacie se na hodnocení tohoto dění ani dnes úplně neshodují. O 11. září i válkách, které následovaly, diskutovali v Událostech komentářích bývalý ministr zahraničí a bývalý předseda Valného shromáždění OSN Jan Kavan (ČSSD), bývalý ministr zahraničí, obrany a bývalý velvyslanec v USA Alexandr Vondra (ODS) a další bývalý velvyslanec ve Washingtonu Martin Palouš.

Alexander Vondra aktuálně...

Pořadí: 4Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
9.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
22.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
19.20Vliv / význam klesá
 

Jak nás Alexander Vondra ovlivňuje poslední týden


Jak nás Alexander Vondra ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Alexander Vondra ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Alexander Vondra v poslední době

 

10. září 2021

Američané se měli soustředit jen na bin Ládina, tvrdí Kavan....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 9. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Teroristické útoky ve Spojených státech z 11. září 2001 zásadním způsobem ovlivnily diplomacii a bezpečnostní politiku i v Česku. Politici a velvyslanci se museli vyrovnat nejenom s tím, že terorismus nabyl dříve nepředstavitelných rozměrů, ale také s tím, co následovalo – válkou v Afghánistánu i v Iráku. A bývalé špičky české diplomacie se na hodnocení tohoto dění ani dnes úplně neshodují. O 11. září i válkách, které následovaly, diskutovali v Událostech komentářích bývalý ministr zahraničí a bývalý předseda Valného shromáždění OSN Jan Kavan (ČSSD), bývalý ministr zahraničí, obrany a bývalý velvyslanec v USA Alexandr Vondra (ODS) a další bývalý velvyslanec ve Washingtonu Martin Palouš.

20. června 2021

POLEMIKA: Vondra o Klausovi k jeho jubileu

Zdroj Neviditelný pes ze dne 20. 6. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Místopředseda ODS a europoslanec Alexandr Vondra napsal komentář k osmdesátinám Václava Klause, zakladatele ODS, českého premiéra a poté i prezidenta.

11. června 2021

Politika? Děkuji, já radši start‑up a jízdu...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 11. 6. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Čeští politici podle syna europoslance Alexandra Vondry řeší dnešek a nemyslí na to, co bude za dvacet let. Je to šlapání vody, ani program koalice Spolu není moc ambiciózní, říká Vojtěch Vondra, technický ředitel jednoho z nejúspěšnějších českých...

9. června 2021

Hřib dal vůdkyni běloruské opozice klíč od Prahy. Kulhánek:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 6. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Vůdkyně běloruské opozice Svjatlana Cichanouská, která pokračovala v návštěvě ČR, vyzvala v Senátu k vytvoření mezinárodního tribunálu pro trestní stíhání představitelů režimu běloruského autoritářského prezidenta Alexandra Lukašenka. Senátoři v usnesení vyzvali běloruskou vládu k propuštění politických vězňů a požádali o uvalení dalších sankcí EU a NATO na Lukašenkův režim. Ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) po schůzce s Cichanouskou uvedl, že Česko evropské sankce podpoří. Sešla se také s předsedou Sněmovny Radkem Vondráčkem (ANO) a pražským primátorem Zdeňkem Hřibem (Piráti).

23. května 2021

Hamáček kecal, tvrdí europoslanec Vondra. Vyzval ho k...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 5. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Těmto cimrmanovským povídačkám nevěřím, nemůže jim věřit ani sám vicepremiér Hamáček, prohlásil v Partii na CNN Prima NEWS europoslanec a člen ODS Alexandr Vondra. Předsedu ČSSD poté označil za kecala a vyzval ho k rezignaci. Pochyby o Hamáčkově cestě má také poslankyně KSČM Miloslava Vostrá. Poslanec za ANO Robert Králíček naopak vládnímu kolegovi věří.

10. května 2021

Přípitek na pohřbu Ivana M. Havla (†82), Havlová s kyticí i...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 5. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Rodina i přátelé se v pondělí rozloučili s Ivanem Havlem, smuteční obřad probíhal od 14:00 ve Velké obřadní síni krematoria v Praze - Strašnicích. Uznávaný vědec a mladší bratr někdejšího disidenta a pozdějšího československého a českého prezidenta Václava Havla zemřel v neděli 25. dubna. Bylo mu 82 let. Už před obřadem někteří ze smutečních hostů na Ivana M. Havla zavzpomínali. Europoslanec Alexandr Vondra (ODS) například prohlásil: „Nebe má jisté“. Necelou hodinu po začátku pak přišel přípitek na počest Ivana M. Havla, švagrová Dagmar Havlová dorazila v klobouku a s kyticí i za bratra Václava (†75).

Trump dál ovládá republikány. Jeho hněv míří na Cheneyovou,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 10. 5. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Byla by skvělou americkou prezidentkou, prohlásil o republikánské kongresmance Liz Cheneyové místopředseda ODS a europoslanec Alexandr Vondra. „Elegantní, ale tvrdá jako žula – v zahraniční i v domácí politice. Doufám, že do toho příště...

7. května 2021

Hamáčkova kauza podle Konečné zakrývá vyšetřování Vrbětic....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 5. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Kauza, která se rozhořela kolem zrušené ruské cesty vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD), podle europoslankyně Kateřiny Konečné (KSČM) zakrývá rozkrytí mnohem závažnější kauzy kolem výbuchů ve Vrběticích. Podle europoslance Alexandra Vondry (ODS) ale do celého dění zapadá. Také publicista a bývalý náměstek ministra vnitra Martin Fendrych považuje dění, které přišlo po obvinění, že Hamáček podle serveru Seznam Zprávy chtěl slíbit Rusům zahlazení vrbětické kauzy, za důležitý ukazatel toho, co se ve vztahu k Rusku vlastně děje. O vrbětické i odvozené Hamáčkově kauze diskutovali politici i bezpečnostní experti v Událostech, komentářích.

19. dubna 2021

Ranní brífink Jany Klímové: Co projde Španělům nebo Němcům,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 19. 4. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Kauza slávistického fotbalisty Ondřeje Kúdely je podle europoslance a člena ODS Alexandra Vondry jen další důkaz, že vůči zemím z Východu je v EU větší přísnost než vůči těm západním. Novinářka žijící v Pensylvánii vypráví, jaké to je, nechat se...

13. dubna 2021

Petříček prohrál ve stranickém souboji, a tak musel...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 4. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Konec Tomáše Petříčka ve funkci ministra zahraničí mě nepřekvapuje, vyzval Jana Hamáčka na souboj a prohrál, řekl v pořadu  Interview ČT24 europoslanec a místopředseda ODS Alexandr Vondra, který také v minulosti šéfoval Černínskému paláci. K současnému dění na Ukrajině řekl, že ruský prezident Vladimir Putin si tak testuje svůj nový americký protějšek, Joea Bidena. 

26. března 2021

Za ovlivnění zakázek pro Techniserv rozdal soud peněžité...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 26. 3. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Soud v pátek určil peněžité tresty třem manažerům pražské firmy Techniserv a dvěma úředníkům z České obchodní inspekce (ČOI) a ministerstva pro místní rozvoj (MMR). Uznal je vinnými z toho, že ovlivnili zadání veřejných zakázek malého rozsahu ve prospěch Techniservu. Nejpřísnější trest – 432 tisíc korun – dostal Michael Hrbata, který v minulosti působil jako poslanec za ODS a také jako náměstek někdejšího ministra obrany Alexandra Vondry. Podle nepravomocného verdiktu podplatil úředníka ČOI.

Za „cinknuté“ zakázky pro firmu Techniserv soud uložil...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 26. 3. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Za ovlivňování zadání veřejných zakázek malého rozsahu ve prospěch pražské firmy Techniserv soud udělil třem manažerům této firmy a dvěma úředníkům z České obchodní inspekce a ministerstva pro místní rozvoj peněžité tresty. Nejvíc - 432 tisíc má zaplatit Michael Hrbata, který v minulosti působil jako poslanec za ODS a také jako náměstek někdejšího ministra obrany Alexandra Vondry.

19. února 2021

S Prymulou na fotbale fandil i „útok“ ODS: Vondra a Skopeček...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 2. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Fotbalový zápas Evropské ligy mezi Slavií a Leceisterem udělal tečku za veřejnými funkcemi exministra zdravotnictví a premiérova poradce Romana Prymuly. On byl jedním z VIP hostů zápasu, na který mohli jen otestovaní diváci. Blesk Zprávy ale zjišťovaly i reakce dalších fanoušků - konkrétně dvou výrazných tváří ODS. Co ke své účasti řekl europoslanec Alexandr Vondra nebo poslanec a ekonomický expert strany Jan Skopeček? Rezignace od nich nečekejte, mírné pokání ale přeci jen ano.

8. ledna 2021

Trump selhal. Zhysterizoval lidi, zpochybnil volby i...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 8. 1. 2021  •  Alexander Vondra  •  0

Politické nepokoje ve Spojených státech Alexandr Vondra zažil. Město bylo v plamenech, vzpomíná někdejší ministr a diplomat, současný europoslanec a místopředseda ODS na zasedání Světové obchodní organizace v Seattlu roku 1999. Tehdy byl českým...

23. října 2020

Z mediálního hlediska je to naprostá katastrofa, říká...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 23. 10. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Českou politickou scénou v době zhoršující se pandemické situace hýbe kauza ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO) a šéfa poslanců hnutí ANO Jaroslava Faltýnka. Z mediálního hlediska je to naprostá katastrofa, komentoval v Událostech, komentářích předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO), ale objektivně vzato podle něj k porušení opatření nedošlo. Podle místopředsedy ČSSD Ondřeje Veselého bude situace vyřešena odchodem Prymuly z vlády. Místopředseda opoziční ODS Alexandr Vondra ale tvrdí, že vláda přišla o důvěru občanů.

5. října 2020

Vondra se Slovincům omluvil za „oportunistické sv*ně“. Trvá...

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 10. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Europoslanec Alexandr Vondra (ODS) se v pondělí v dopise adresovaném slovinským členům europarlamentu omluvil za své vyjádření o Slovincích z minulého týdne. Slovinští kolegové ho vyzvali k omluvě poté, co Vondra po utkání 4. předkola fotbalové Ligy mistrů mezi Slavií a dánským Midtjyllandem na twitteru kvůli verdiktu slovinského rozhodčího Damira Skominy napsal, že „Slovinci dokážou být oportunistické svině“. Vondra v pondělí uvedl, že při psaní nedokázal oddělit emoce fotbalového fanouška a pohled veřejného činitele a politika a lituje toho.

Výrok o Slovincích? Vondra se za svá slova vyřčená po zápase...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 5. 10. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Europoslanec Alexandr Vondra (ODS) se dnes v dopisu adresovaném slovinským členům europarlamentu omluvil za své vyjádření o Slovincích z minulého týdne. Slovinští kolegové ho vyzvali k omluvě poté, co Vondra po utkání 4. předkola fotbalové Ligy mistrů mezi Slavií a dánským Midtjyllandem na twitteru kvůli verdiktu slovinského rozhodčího Damira Skominy napsal, že "Slovinci dokážou být oportunistické svině". Vondra dnes uvedl, že při psaní nedokázal oddělit emoce fotbalového fanouška a pohled veřejného činitele a politika a lituje toho.

Vondra se dopisem omluvil za svá slova o Slovincích

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 5. 10. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Praha - Europoslanec Alexandr Vondra (ODS) se dnes v dopisu adresovaném slovinským členům europarlamentu omluvil za své vyjádření o Slovincích z minulého týdne. Slovinští kolegové ho...

Vondra se dopisem omluvil za svá slova o Slovincích

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 5. 10. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Praha - Europoslanec Alexandr Vondra (ODS) se dnes v dopisu adresovaném slovinským členům europarlamentu omluvil za své vyjádření o Slovincích z minulého týdne. Slovinští kolegové ho...

1. října 2020

Vondra tasil „oportunistické svině“ kvůli fotbalu. Kalousek...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 10. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Fotbalové emoce se přenesly do světa politiky. Při nejmenším smolné vyřazení Slavie Praha z Ligy mistrů v Dánsku po opakované penaltě kvůli centimetrovému prohřešku jejího gólmana a kontroverznímu rozhodnutí rozhodčího pořádně naštvalo Alexandra Vondru (ODS). Za „oportunistické svině“ nazval Slovince kvůli původu sudího. Europoslanec tím strhl vlnu reakcí politiků napříč spektrem, šéf ODS Petr Fiala ho však hájí. 

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.