Index vlivu Alexander Vondra - Index vlivu v politice

Alexander Vondra
 
 

„Zeman Rusům podkuřuje,“ čílí se Vondra. A Novotný to schytal za „válku na trakaři“

Akce starosty Řeporyjí Pavla Novotného (ODS), který vyjel v multikáře předat na ruskou ambasádu dopis pro Ruskou federaci a prezidenta Vladimira Putina, je podle europoslance Alexandra Vondry (ODS) reakcí na slabou vládu. Nesouhlasí ale jak s přístupem Novotného, tak i s přístupem prezidenta Miloše Zemana. Současná situace ho prý velmi trápí. Podobně se Blesk Zprávám vyjádřili i další europoslanci Kateřina Konečná (KSČM) nebo Ondřej Kovařík (ANO). 

Alexander Vondra aktuálně...

Pořadí: 8Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
16.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
16.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Alexander Vondra ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Alexander Vondra ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Alexander Vondra v poslední době

 

30. listopadu 2019

„Zeman Rusům podkuřuje,“ čílí se Vondra. A Novotný to...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 11. 2019  •  Alexander Vondra  •  0

Akce starosty Řeporyjí Pavla Novotného (ODS), který vyjel v multikáře předat na ruskou ambasádu dopis pro Ruskou federaci a prezidenta Vladimira Putina, je podle europoslance Alexandra Vondry (ODS) reakcí na slabou vládu. Nesouhlasí ale jak s přístupem Novotného, tak i s přístupem prezidenta Miloše Zemana. Současná situace ho prý velmi trápí. Podobně se Blesk Zprávám vyjádřili i další europoslanci Kateřina Konečná (KSČM) nebo Ondřej Kovařík (ANO). 

8. listopadu 2018

Vondra: Demokraté začnou Trumpa finančně dusit a obtěžovat...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 8. 11. 2018  •  Alexander Vondra  •  5

Takřka při každých prvních volbách do Kongresu, které se konají po zvolení prezidenta, dochází v USA k vyvažování sil. Prezident dostává „za vyučenou“, což se stalo i v případě Donalda Trumpa, který přišel o většinu ve Sněmovně reprezentantů. V pořadu Události, komentáře se na tom shodli bývalí velvyslanci v USA Alexandr Vondra a Petr Kolář. Podle Vondry se dá očekávat, že demokraté teď budou Trumpa obtěžovat různými vyšetřováními a finančně jej dusit.

22. června 2018

Krátká vláda Šlechtové? Jako na horské dráze. Odborníci...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 22. 6. 2018  •  Alexander Vondra  •  4

Více negativ než pozitiv našli v krátkém působení Karly Šlechtové (za ANO) na ministerstvu obrany odborníci, které dnes oslovila ČTK. Zejména zpomalení či zablokování významných zakázek kritizovali bývalý náčelník generálního štábu Jiří Šedivý, člen sněmovních výborů pro obranu a bezpečnost Jan Bartošek (KDU-ČSL) a ministr obrany z let 2010 až 2012 Alexandr Vondra (ODS).

Odborníci o působení Šlechtové: více negativ než pozitiv

Zdroj Tyden.cz ze dne 22. 6. 2018  •  Alexander Vondra  •  4

Více negativ než pozitiv našli v krátkém působení Karly Šlechtové (za ANO) na ministerstvu obrany odborníci. Zejména zpomalení či zablokování významných zakázek kritizovali bývalý náčelník generálního štábu Jiří Šedivý, člen sněmovních výborů pro obranu a bezpečnost Jan Bartošek (KDU-ČSL) a ministr obrany z let 2010 až 2012 Alexandr Vondra (ODS).

14. května 2018

Vedl xenofobní a rasistický server Breitbart, pak byl...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 14. 5. 2018  •  Alexander Vondra  •  4

14.5.2018 23:20 - Bývalý strategický poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa Stephen Bannon přijede příští týden do Česka. V Praze se zúčastní debaty o volebním souboji Trumpa s Hillary Clintonovou v roce 2016, kterou pořádá Centrum transatlantických vztahů Cevro Institutu. ČTK to řekl ředitel centra Alexandr Vondra.

Bývalý Trumpův poradce Stephen Bannon navštíví Česko....

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 14. 5. 2018  •  Alexander Vondra  •  4

Bývalý strategický poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa Stephen Bannon přijede příští týden do Česka. V Praze se zúčastní debaty o volebním souboji Trumpa s Hillary Clintonovou v roce 2016, kterou pořádá Centrum transatlantických vztahů Cevro Institutu. Informoval o tom ředitel centra Alexandr Vondra.

9. května 2018

Vondra: Evropa je měkká, na vůdce zemí jako KLDR nebo Írán...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 9. 5. 2018  •  Alexander Vondra  •  4

Západ nevyjednal s Íránem dobrou dohodu a po Trumpově kroku je její současná podoba v zásadě v troskách. Myslí si to ředitel Centra transatlantických vztahů při CEVRO Institutu Alexandr Vondra (ODS), který byl hostem pořadu Události, komentáře. Evropa je podle něj při jednání s vůdci zemí, jako je KLDR nebo Írán, moc měkká - Trumpův kovbojský styl je účinnější. O udržitelnosti dohody pochybuje i exministr zahraničí Jan Kavan (ČSSD), který naopak tvrdí, že je pro svět výhodná. Podle Kavana hrozí, že Trump udělá z Íránu druhou Severní Koreu.

10. dubna 2018

Šlechtová má IT poradce, externista se věnoval ezoterice

Zdroj Tyden.cz ze dne 10. 4. 2018  •  Alexander Vondra  •  4

Ministryni obrany Karle Šlechtové radí v oblasti IT bezpečnosti externista, který nemá v této oblasti vystudovanou školu a v minulosti se věnoval ezoterice. Nad tím se podivuje například exministr obrany Alexandr Vondra. Ten říká, že ministerstvo v první řadě žádné externisty ani nepotřebuje, jelikož disponuje dostatečným počtem svých vlastních odborníků.

20. ledna 2018

Šlechtová se ohání „červeným tlačítkem“. Trochu blouzní,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 20. 1. 2018  •  Alexander Vondra  •  5

Ministryně obrany Karla Šlechtová tvrdí, že u sebe neustále nosí „červené tlačítko“ pro případ nejvyšší potřeby. Odmítá prozradit, jak zařízení vypadá, ale neváhala by ho prý použít, kdyby zemi hrozil například útok teroristů. Exministr obrany Alexandr Vondra však její slova o tlačítku zlehčuje.
  Další články k tématu:
 • Šlechtová chce pro vojáky lepší vybavení, do Libye je poslat nehodlá
 • Ministryně Šlechtová vyrušovala Rossiho na startu MotoGP. Musel ji odstrčit
 • Okamurovi vadí Šlechtová, Ťok a Pelikán. Chce „vládu odborníků“
 • Šlechtová: Budu navrhovat vyslání vojáků do misí, i když je SPD proti

14. ledna 2018

ODS si zvolila výkonnou radu. Shodla se také na podpoře...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 1. 2018  •  Alexander Vondra  •  6

Občanští demokraté v neděli v Ostravě na 28. kongresu strany zvolili výkonnou radu. Jsou v ní například někdejší ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba, bývalý ministr obrany Alexandr Vondra nebo někdejší policejní prezident Martin Červíček či bývalý primátor Jihlavy Jaroslav Vymazal. Nyní delegáti hlasují o závěrečném usnesení. Shodli se již například na podpoře prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše v druhém kole voleb. 

ODS si v Ostravě zvolila výkonnou radu

Zdroj Tyden.cz ze dne 14. 1. 2018  •  Alexander Vondra  •  4

Občanští demokraté si dnes na kongresu strany v Ostravě zvolili výkonnou radu. Jsou v ní například někdejší ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba, bývalý ministr obrany Alexandr Vondra nebo někdejší policejní prezident Martin Červíček či bývalý primátor Jihlavy Jaroslav Vymazal.

21. října 2017

Bývalí muži vysoké politiky o Babišovi i výsledcích voleb

Zdroj Tyden.cz ze dne 21. 10. 2017  •  Alexander Vondra  •  5

Bývalý premiér Jiří Paroubek a někdejší ministr Alexandr Vondra se v politické debatě shodli, mimo jiné, na fatálních chybách při postupu okolo kauzy Andreje Babiše.

4. října 2017

Schwarzenberg: Česká diplomacie byla na vrcholu za Havla

Zdroj Tyden.cz ze dne 4. 10. 2017  •  Alexander Vondra  •  5

Česká diplomacie byla nejsilnější v devadesátých letech díky výjimečné osobnosti Václava Havla, shodli se během debaty na Právnické fakultě Univerzity Karlovy tři čeští ministři zahraničí. Rozdílně se současný šéf české diplomacie Lubomír Zaorálek (ČSSD) a jeho předchůdci Alexandr Vondra (ODS) a Karel Schwarzenberg (TOP 09) dívají na slabiny české zahraniční politiky.

3. října 2017

Vondra: S kontrasledováním Nečasové jsem Vojenskému...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 3. 10. 2017  •  Alexander Vondra  •  5

Bývalý ministr obrany Alexandr Vondra (ODS) v úterý uvedl, že o sledování tehdejší manželky bývalého premiéra Petra Nečase (ODS) Radky Nečasové nevěděl. Soud pokračoval v projednávání kauzy údajného zneužití Vojenského zpravodajství, v které čelí obžalobě bývalá šéfka kabinetu premiéra Petra Nečase Jana Nečasová (dříve Nagyová).

4. červenece 2017

Vondra o migraci: Itálie by se měla poučit z fatálního...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 4. 7. 2017  •  Alexander Vondra  •  6

Řím by neměl opakovat chyby Atén, kdy se Řecko před dvěma lety stalo vstupní branou pro balkánskou cestu migrantů do Evropy. V souvislosti s rostoucím počtem uprchlíků na mořské trase mezi Libyí a Itálií to v Interview ČT24 prohlásil bývalý ministr obrany Alexandr Vondra (ODS).

1. června 2017

Hlava je dobře nastavená. A to je leckdy nejdůležitější,...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 1. 6. 2017  •  Alexander Vondra  •  7

Po prvním setu by čekal drama málokdo. Karolína Plíšková na centrkurtu Philippa Chartiera nejdřív Rusku Jekatěrinu Alexandrovovou vyloženě drtila, nakonec ale uspěla až ve třech setech. „Vybojované vítězství,“ kývla poslední Česka na Roland Garros. Ve 3. kole je tu prvně v kariéře.
  Další články k tématu:
 • Karolína Plíšková jde dál. Vypadli Berdych, Strýcová i Vondroušová

Karolína Plíšková jde dál. Vypadli Berdych, Strýcová i...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 1. 6. 2017  •  Alexander Vondra  •  5

Pouze tenistka Karolína Plíšková ve čtvrtečním programu Roland Garros z českých zástupců prošla dál. Rusku Jekatěrinu Alexandrovovou přetlačila 6:2, 4:6, 6:3. Ve třetím kole je poprvé v kariéře. Tomáš Berdych nestačil na Karena Chačanova z Ruska, prohrál ve třech sadách 5:7, 4:6 a 4:6. S Paříží se loučí také Barbora Strýcová, proti Francouzce Alizé Cornetové nezískala ani set (4:6, 1:6). Vypadla také další Češka Markéta Vondroušová, ve dvou setech (6:7, 4:6) podlehla Rusce Darje Kasatkinové.
  Další články k tématu:
 • Hlava je dobře nastavená. A to je leckdy nejdůležitější, říká Plíšková
 • Berdycha trápí bedra: Bolest mě omezuje v pohybu, musím se dát do kupy
 • První pařížské slzy Vondroušové. I tak to byl životní turnaj, řekla
 • Byla jsem v podstatě trapná. Bude mě to trápit dlouho, řekla Strýcová

20. března 2017

Exvelvyslanci o Trumpovi: Udělat Ameriku znovu skvělou? Spíš...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 3. 2017  •  Alexander Vondra  •  7

Trojice bývalých českých velvyslanců v USA má rozdílné názory na nového amerického prezidenta Donalda Trumpa. Ten je v úřadu už dva měsíce. Michael Žantovský s Petrem Kolářem jsou k nástupci Baracka Obamy spíše kritičtí, Alexandr Vondra chce s hodnocením počkat a zdůrazňuje, že zatím jde jen o slova, méně o činy. Podle Koláře by pro USA bylo nejlepší, kdyby Trump odešel a prezidentem se stala jeho „pravá ruka“ Mike Pence.

15. února 2017

Saša, Saša jede! Plánuje Vondra politický comeback?

Zdroj Tyden.cz ze dne 15. 2. 2017  •  Alexander Vondra  •  7

ODS plánuje se před sněmovními volbami vytasit s dalším zvučným jménem. Právě v těchto dnech se dohaduje kandidatura a politický comeback Alexandra Vondry, někdejšího senátora a ministra. Ten se z vrcholné politiky stáhl před čtyřmi lety, vaz mu zlomila kauza ProMoPro.

19. ledna 2017

Kmoníček: Trump bude dělat nečekané kroky

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 19. 1. 2017  •  Alexander Vondra  •  7

Nový americký prezident Donald Trump bude dělat nečekané kroky a zaměří se spíše na domácí politiku, řekl dnes ve veřejné diskusi šéf zahraničního odboru Hradu Hynek Kmoníček. Zkušený diplomat a zřejmě budoucí český velvyslanec v USA Kmoníček také očekává, že Trump nebude příliš naslouchat svým poradcům. Debaty se zúčastnili také bývalí čeští velvyslanci ve Spojených státech Alexandr Vondra a Michael Žantovský.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.