Články na internetu František Lukl - 9 článků

František Lukl

3. května 2015

Šlechtová: Dala jsem hlavu na špalek, že monitorovací systém...

Zdroj ČT24 - Ekonomika ze dne 3. 5. 2015  •  František Lukl  •  9

Praha – Kvůli auditu na monitorovací systém hrozilo, že dá Evropská komise stopku všem českým programům na čerpání eurodotací na období 2014–2020. Vzhledem k tomu, že dnes už má Česko dva programy schválené, byl zatím černý scénář odvrácen. O systému, evropských dotacích i nestandardním procesu při auditu hovořili v Otázkách Václava Moravce ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová (ANO) a šéf resortu v Rusnokově vládě, dnes starosta Kyjova, František Lukl.

18. ledna 2014

František Lukl končí na ministerstvu. Vrací se do Kyjova

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 18. 1. 2014  •  František Lukl  •  20

Kyjov - Z Rusnokovy vlády se na kyjovskou radnici vrací starosta František Lukl. Jeho návrat vítá místostarosta, který ho zastupoval. Kyjovjané ministra sledovali i ve vládě.

17. září 2013

O peníze od Evropské unie by nově mohli přijít i Středočeši

Zdroj ČT24 - Ekonomika ze dne 17. 9. 2013  •  František Lukl  •  20

Praha - České republice hrozí, že nedokáže do konce roku vyčerpat z evropských fondů až 30 miliard korun. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornil ministr pro místní rozvoj v demisi František Lukl. Podle něj má největší problémy pět operačních programů. Pokud tyto peníze ČR nedokáže vyčerpat do konce současného programového období, tedy letos, tak o ně nenávratně přijde. Evropská komise nejspíš úplně pozastaví regionální operační program Střední Čechy. "Není novinkou, že okolo tohoto programu jsou problémy nejméně rok," řekla mluvčí evropského komisaře pro regionální politiku Johannese Hahna Shirin Wheelerová. Naopak regionální operační program Severozápad by se mohl znova rozběhnout v průběhu několika týdnů.

Česko je stále ve skluzu v čerpání peněz z EU. Může přijít...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 17. 9. 2013  •  František Lukl  •  19

Praha – Česká republika je stále ve skluzu v čerpání peněz z fondů EU. Evropská komise ke 4. září certifikovala projekty za 275,7 miliardy korun, což je 34,7 procenta z celkové částky, kterou má Česko v současném programovém období 2007 až 2013 k dispozici. Na dnešní tiskové konferenci o tom informoval ministr pro místní rozvoj v demisi František Lukl. Právě tuto sumu přitom úřad považují za skutečně vyčerpané dotace. Podle Lukla navíc hrozí, že ČR nestihne do konce roku vyčerpat až 30 miliard korun, čímž je nenávratně ztratí. Evropská komise Česku také naznačila, že nejspíš zcela pozastaví Regionální operační program Střední Čechy.

Evropská komise varovala, že pozastaví dotace středním Čechám

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 17. 9. 2013  •  František Lukl  •  17

Praha – Evropská komise (EK) nejspíš pozastaví Regionální operační program (ROP) Střední Čechy. Na dnešní tiskové konferenci to řekl ministr pro místní rozvoj František Lukl. Operační program už měl v minulosti pozastavenou certifikaci, nyní by mohl být zastaven úplně. Z celkových sedmi ROP jich má nyní pět zastavenou certifikaci, úplně pozastaven je ROP Severozápad. Evropská komise sice Česku naznačila, že by ROP Střední Čechy mohl být zastaven, důvody ale neuvedla.

Brusel hrozí pozastavením financí pro ROP Střední Čechy

Zdroj Tyden.cz ze dne 17. 9. 2013  •  František Lukl  •  15

Evropská komise nejspíš pozastaví Regionální operační program Střední Čechy. Na úterní tiskové konferenci to řekl ministr pro místní rozvoj František Lukl. Operační program už měl v minulosti pozastavenou certifikaci, nyní by mohl být zastaven úplně.

14. září 2013

Stát příští rok zvýší dotace pro malé obce na...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 14. 9. 2013  •  František Lukl  •  17

Luhačovice – Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) příští rok zvýší dotace pro malé obce z původně plánovaných 65 milionů korun na 115 milionů korun. Obnoveny budou například dotace zaměřené na opravu sakrálních staveb. Novinářům to dnes v Luhačovicích při vyhlášení vítěze soutěže Vesnice roku 2013 řekl ministr pro místní rozvoj František Lukl.

9. září 2013

Lídrem SPOZ na jižní Moravě bude ministr a starosta Kyjova...

Zdroj ČN - Z domova ze dne 9. 9. 2013  •  František Lukl  •  16

Brno/Praha - Lídrem Strany práv občanů - zemanovců v Jihomoravském kraji bude ministr pro místní rozvoj v demisi František Lukl. Nominaci dnes jednohlasně podpořil krajský výbor strany....

Zemanovci ulovili dalšího ministra. Lukl vyzve Sobotku

Zdroj Tyden.cz ze dne 9. 9. 2013  •  František Lukl  •  14

Lídrem Strany práv občanů - zemanovců v Jihomoravském kraji bude ministr pro místní rozvoj v demisi František Lukl. Nominaci jednohlasně podpořil krajský výbor strany. Lukl, který je také starostou Kyjova na Hodonínsku, nabídku přijal.
 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.