Index vlivu Jan Fischer - Index vlivu v politice

Jan Fischer
 
 

Zemřel realitní magnát, který měnil tvář Prahy Tomáš Winterstein (72). Dal stavět Harfu i Prague Marinu

O víkendu zemřel významný pražský developer a investor Tomáš Tamir Winterstein, bylo mu 72 let. Informoval o tom v úterý server Seznam Zprávy a časopis Forbes. Winterstein se svou společností Lighthouse Group vybudoval v hlavním městě řadu administrativních budov a stovky bytů především v okolí libeňské O2 areny nebo v Holešovicích. Wintersteina pojilo přátelství s bývalým premiérem úřednické vlády Janem Fischerem. V roce 2013 mu pomohl vyřešit dluhy po neúspěšné kandidatuře na prezidenta.

Jan Fischer aktuálně...

Pořadí: 4Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
27.10Vliv / význam roste
 

Jak nás Jan Fischer ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Jan Fischer ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Jan Fischer v poslední době

 

29. června 2021

Zemřel realitní magnát, který měnil tvář Prahy Tomáš...

Zdroj Blesk.cz ze dne 29. 6. 2021  •  Jan Fischer  •  0

O víkendu zemřel významný pražský developer a investor Tomáš Tamir Winterstein, bylo mu 72 let. Informoval o tom v úterý server Seznam Zprávy a časopis Forbes. Winterstein se svou společností Lighthouse Group vybudoval v hlavním městě řadu administrativních budov a stovky bytů především v okolí libeňské O2 areny nebo v Holešovicích. Wintersteina pojilo přátelství s bývalým premiérem úřednické vlády Janem Fischerem. V roce 2013 mu pomohl vyřešit dluhy po neúspěšné kandidatuře na prezidenta.

22. června 2021

Piráti se STAN představili kandidáty na ministry. Chtějí...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 22. 6. 2021  •  Jan Fischer  •  0

Případná příští vláda Pirátů a STAN by mohla obnovit i dvě ministerstva, která naposledy fungovala za kabinetů Mirka Topolánka a Jana Fischera před víc než deseti lety. Vyplývá to ze seznamu 43 jmen, který toto úterý zveřejnila koalice Pirátů a...

13. června 2021

„Tři stovky k důchodu? Předvolební tah!“ má jasno Fischer a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 6. 2021  •  Jan Fischer  •  0

Plánované přidání 300 korun navíc označil bývalý ministr financí a expremiér Jan Fischer v České televizi za „čistě předvolební záležitost“. Podle něj by částka měla směřovat cíleně k lidem s nejnižšími penzemi. „Jestli se kolegové důchodci neurazí, byli to důchodci, kteří - i když museli snášet utrpení a lockdown - měli finančně největší příjmovou jistotu,“ řekl Fischer. Plošné navyšování kritizuje i šéfka Národní rozpočtové rady Eva Zamrazilová. Podle ní se situace zranitelných seniorek a seniorů dlouhodobě neřeší. 

Mohl být o 150 miliard nižší, komentovali první postcovidový...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 13. 6. 2021  •  Jan Fischer  •  0

Hrozivé číslo, komentovali 390miliardový schodek, se kterým počítá rozpočet pro rok 2022, hosté pořadu Otázky Václava Moravce (OVM) – bývalý premiér a ministr financí Jan Fischer a předsedkyně Národní rozpočtové rady Eva Zamrazilová. Oba se také shodují na tom, že schodek mohl být o zruba 150 miliard korun nižší. A navíc – ačkoliv klíčový vládní návrh podpořili všichni ministři, už teď požadují další miliardy navíc.

Fischer nechápe, že vláda plánuje větší schodek než byl v...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 13. 6. 2021  •  Jan Fischer  •  0

Praha - Bývalý premiér a ministr financí Jan Fischer nechápe, že vláda plánuje pro příští rok větší deficit, než v koronavirovém roce 2020. Řekl to dnes v diskuzním pořadu České...

Fischer nechápe, že vláda plánuje větší schodek než byl v...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 13. 6. 2021  •  Jan Fischer  •  0

Praha - Bývalý premiér a ministr financí Jan Fischer nechápe, že vláda plánuje pro příští rok větší deficit, než v koronavirovém roce 2020. Řekl to dnes v diskuzním pořadu České...

28. května 2021

Češi mají v dovolenkových voucherech miliony. První cestovky...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 5. 2021  •  Jan Fischer  •  0

Cestovní kanceláře (CK) patřící do skupiny DER Touristik Eastern Europe, pod kterou na českém trhu spadají CK Fischer, Exim Tours, Nev-Dama nebo portál e-Travel, začnou klientům už v červnu vracet peníze za nevyužité poukazy za zrušené zájezdy. ČTK to dnes řekl mluvčí Fischer Group Jan Bezděk. Vydávání poukazů umožnil nový zákon, tzv. lex voucher. Podle něj je čas na využití poukazů do 31. srpna, pokud je lidé neuplatní, mají do 14 dnů nárok na vrácení peněz.

17. května 2021

Náměstkem ministra zahraničí bude exministr a Zemanův...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 17. 5. 2021  •  Jan Fischer  •  0

Bývalý ministr zahraničí Fischerovy a Rusnokovy vlády Jan Kohout se vrací do Černínského paláce. Nynější ministr Jakub Kulhánek (ČSSD) jej učiní svým politickým náměstkem, na starost dostane koordinaci příprav českého předsednictví Evropské unii v příštím roce, napsaly Lidové noviny. Starat se bude také o agendu OSN a středoevropskou spolupráci. Jan Kohout má politicky blízko k nynějšímu prezidentovi Miloši Zemanovi, jehož poradcem je. Od loňského března je politickým náměstkem ministryně spravedlnosti Marie Benešové (za ANO).

11. května 2021

Rychlé šípy opět zkoumají Stínadla. Kultovní komiks se...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 11. 5. 2021  •  Jan Fischer  •  0

Už třetí rok nakladatelství Albatros vydává klasická díla Jaroslava Foglara a zejména dobrodružství party známé jako Rychlé šípy. Nyní došlo na původní komiksy, které ilustroval Jan Fischer

11. března 2021

Senátor Fischer se obává o Zemanovo zdraví kvůli Sputniku. A...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 3. 2021  •  Jan Fischer  •  0

Musíme mít obavy o prezidentovo duševní zdraví, prohlásil v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima News senátor a bývalý kandidát na prezidenta Pavel Fischer. Důvodem je podle něj chování a poslední vyjádření hlavy státu, která vyjádřila přání kvůli negativnímu postoji k ruské proticovidové vakcíně Sputnik V odvolat ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) a šéfa české diplomacie Tomáše Petříčka (ČSSD). Hostem televize byl i hradní mluvčí Jiří Ovčáček.

12. srpna 2020

Cestovky: Testy na covid-19 se musejí zlevnit, stát by měly...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 12. 8. 2020  •  Jan Fischer  •  1

Testy na covid-19 se musejí podle Asociace cestovních kanceláří ČR (ACK) zlevnit. Jejich cena by se měla pohybovat kolem 500 korun. Nařízeno by také mělo být, aby testovaný dostal výsledek do 24 hodin, nikoliv do 48 hodin jak je stanoveno nyní. Hrazení testů cestovními kancelářemi (CK) klientům jedoucím do Řecka bude mít silný dopad na jejich ekonomiku. ČTK to dnes řekl místopředseda ACK Jan Papež. V úterý úhradu testů na koronavirus oznámila CK Alexandria, další CK volí příspěvek formou slevy na zájezd. Všem svým zákazníkům mířícím do Řecka testy zaplatí CK Fischer a Exim Tours, sdělili mluvčí kanceláří dnes ČTK.  

3. srpna 2020

Tunisko otevře většinu hotelů. Češi ho berou útokem

Zdroj Tyden.cz ze dne 3. 8. 2020  •  Jan Fischer  •  1

O dovolenou v Tunisku, které Česko ode dneška zařadilo na seznam bezpečných zemí, mají Češi podle cestovních kanceláří velký zájem. Například CK Exim Tours přes víkend zaznamenala stovky nových rezervací, sdělil ČTK obchodní ředitel a mluvčí CK Petr Kostka. Výrazný nárůst prodejů hlásí také CK Blue Style. Většina hotelů bude podle prodejců otevřena, navíc někteří hoteliéři podle mluvčího CK Fischer Jana Bezděka mají zvýhodněné nabídky, ceny tak mohou být až o pětinu nižší. Kvůli zamezení šíření koronaviru budou hotely, restaurace i vozy používané k transferu naplněny jen na 50 procent. Vyplývá to z aktuální ankety mezi prodejci zájezdů.

8. června 2020

Samoživitelka Karolína bojuje o peníze od Fischera....

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 6. 2020  •  Jan Fischer  •  1

Klienti CK Fischer zuří. Ozývají se s podezřením na klamání zákazníka a jsou i tací, kteří zmiňují ohýbání zákona. Jednou z nich je samoživitelka Karolína, které nechtějí vrátit peníze i přesto, že na ně má nárok. Argumentem CK je to, že na dovolenou měla letět bez dítěte. Tento argument ale ministerstvo pro místní rozvoj smetlo ze stolu. Klientka Kristina pak dokonce zmiňuje zaslání předžalobní výzvy, která byla Fischerem zamítnuta. Blesk Zprávy oslovily mluvčího společnosti Jana Bezděka, aby situaci vysvětlil. Ten cestovní kancelář brání a žádá o čas i shovívavost. Zmiňuje, že i Fischer je firma s lidmi, co mají rodiny a hypotéky. Cestovky podle něj aktivně řeší Lex voucher a seznamují s ním. Uvedl také, že samoživitelce vyhoví. 

17. ledna 2020

Jan Kačer týden po pohřbu Fischerové (†72): Tajná rozlučka s...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 1. 2020  •  Jan Fischer  •  1

Poslední rozloučení nebylo poslední! Přesně týden po pohřbu Táni Fischerové (†72) uspořádal herec a režisér Jan Kačer (83) ještě rozlučku pro úzký okruh jejích přátel a kolegů.

8. ledna 2020

Pohřeb Táni Fischerové (†72): Bílá rakev i slzy Havlové!...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 1. 2020  •  Jan Fischer  •  1

S oblíbenou herečkou a politickou aktivistkou Táňou Fischerovou (†72) se v pražském krematoriu ve Strašnicích naposledy rozloučila rodina, kolegové a přátelé. Mezi prvními tvářemi, které přišly vzdát Fischerové hold, byl herec Jan Kačer nebo poslední mluvčí Charty 77 Věra Roubalová. 

30. prosince 2019

Rozloučení s Táňou Fischerovou. Přátelé herečky připravují...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 30. 12. 2019  •  Jan Fischer  •  1

Poslední rozloučení s herečkou a občanskou aktivistkou Táňou Fischerovou se uskuteční 8. ledna od 11:00 ve velké obřadní síni strašnického krematoria v Praze. ČTK to dnes řekl její bratr Jan Fischer. Fischerová zemřela ve středu ve věku 72 let. Vedle herectví se řadu let věnovala také charitě a politické činnosti. Působila v nadacích a občanských sdruženích, byla poslankyní a v roce 2013 kandidovala jako nezávislá v prezidentských volbách.

25. prosince 2019

„Volala mi, že se se mnou loučí,“ prozradil po smrti...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 12. 2019  •  Jan Fischer  •  1

Zesnulá herečka a občanská aktivistka Táňa Fischerová byla podle zpěvačky Marty Kubišové neobyčejně statečná žena, která svůj nelehký osud nesla s velkou noblesou. Na Fischerovou, která zemřela dnes ve věku 72 let, Kubišová vzpomíná s láskou, stejně jako její dlouholetý spolupracovník, režisér a herec Jan Kačer. Fischerovou obdivovali i další její profesní kolegové, herec Jan Potměšil a režisér Jiří Strach.

Osobnosti vzpomínají na Fischerovou. Byla to úžasná ženská,...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 25. 12. 2019  •  Jan Fischer  •  1

Zesnulá herečka a občanská aktivistka Táňa Fischerová byla podle zpěvačky Marty Kubišové neobyčejně statečná žena, která svůj nelehký osud nesla s velkou noblesou. Na Fischerovou, která zemřela dnes ve věku 72 let, Kubišová vzpomíná s láskou, stejně jako její dlouholetý spolupracovník, režisér a herec Jan Kačer. Fischerovou obdivovali i další její profesní kolegové, herec Jan Potměšil a režisér Jiří Strach.

22. prosince 2019

Nekonečný příběh temelínského meziskladu. Policie případ...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 22. 12. 2019  •  Jan Fischer  •  1

V případu kolem meziskladu pro vyhořelé jaderné palivo z elektrárny v Temelíně se už angažoval někdejší premiér Jan Fischer, detektivové protikorupční policie nebo státní zastupitelství. Už když stavba vznikala, vzbuzovala pochybnosti. Byla výrazně dražší, než společnost ČEZ předpokládala, a do tendru se navíc přihlásila jen jedna narychlo zřízená společnost.
    Další články k tématu:
  • Vyšetřování stavby meziskladu v Temelíně nekončí. Táhne se už pět let
  • V kauze miliardové zakázky ČEZ vyslýchala policie Romanova spolužáka
  • Z někdejšího bosse ČEZ je nenápadný student. Roman se uklidil na Cambridge
  • Policie číhá, kdo přijde pro miliardu za akcie, které vlastnil zubař exšéfa ČEZ

1. října 2018

Vysílali jsme: Boj o Prahu! Deset kandidátů na primátora v...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 10. 2018  •  Jan Fischer  •  5

Deset papírově nejúspěšnějších kandidátů na post primátora hlavního města Prahy se utkalo v pondělí dnes večer živě v debatě Blesku s názvem Boj o Prahu. Diskutovat přišli lékař Zdeněk Hřib z Pirátů, gynekolog Bohuslav Svoboda z ODS, podnikatel Petr Stuchlík za ANO, bývalý poslanec i ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil za Spojené síly pro Prahu, poslanec Jan Čižinský z iniciativy Praha sobě, lídr hnutí Starostové pro Prahu Karel Fischer, advokát a politolog Jakub Landovský z ČSSD, pedagožka Marta Semelová z KSČM, podnikatel a lídr obnovené ODA Pavel Sehnal a přírodovědec Ondřej Mirovský ze Strany Zelených.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.