Index vlivu Jan Fischer - Index vlivu v politice

Jan Fischer
 
 

Fischer dostal zatím svůj největší dar. Jihlavský podnikatel přebil 300 tisíc od studenta

Do středy byl jeho největším dárcem student, který mu poslal 300 tisíc, jinak lidé přispívali senátorovi Pavlu Fischerovi na prezidentskou kampaň jen po tisících až desetitisících. Od 4. ledna je však největším Fischerovým donátorem podnikatel Jan...

Jan Fischer aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
29.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Jan Fischer ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Jan Fischer ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Jan Fischer v poslední době

 

5. ledna 2023

Fischer dostal zatím svůj největší dar. Jihlavský podnikatel...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 5. 1. 2023  •  Jan Fischer  •  5

Do středy byl jeho největším dárcem student, který mu poslal 300 tisíc, jinak lidé přispívali senátorovi Pavlu Fischerovi na prezidentskou kampaň jen po tisících až desetitisících. Od 4. ledna je však největším Fischerovým donátorem podnikatel Jan...

13. prosince 2022

Měsíc je v kampani dlouhá doba, může se stát leccos, soudí...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 12. 2022  •  Jan Fischer  •  6

Rovný měsíc zbývá do začátku prvního kola volby prezidenta republiky. Podle konzultanky politického marketingu Alžběty Králové jsou v kampani zatím nejviditelnější tři kandidáti, kteří také mají v průzkumech nejvyšší preference, a nejméně jsou vidět ti, kterým zároveň průzkumy přisuzují nejmenší zisky. Králová ale podotkla, že měsíc je ještě dlouhá doba. Připomněla, že v roce 2013 rozhodl až závěr kampaně, po kterém se do druhého kola dostal dřívější outsider Karel Schwarzenberg na úkor favorizovaného Jana Fischera.

25. listopadu 2022

Devět uchazečů splnilo zákonné požadavky a může usilovat o...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 25. 11. 2022  •  Jan Fischer  •  4

Budoucím prezidentem se stane jeden z devíti kandidátů, které v pátek k volbám zaregistrovalo ministerstvo vnitra. O Hrad se utkají bývalý premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš, poslanec SPD Jaroslav Bašta, senátoři Pavel Fischer a Marek Hilšer, bývalá rektorka Danuše Nerudová, bývalý vysoký představitel armády Petr Pavel, prezidentka České asociace povinných Denisa Rohanová, odborový předák Josef Středula a bývalý rektor Tomáš Zima. Ministerstvo odmítlo registrovat například podnikatele Tomáše Březinu, Karla Diviše nebo Karla Janečka, úřad jim neuznal část podpisů voličů.

12. listopadu 2022

Na Hrad se snaží kandidáty dostat i jejich děti. Výjimkou je...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 12. 11. 2022  •  Jan Fischer  •  10

Kandidáti na prezidenta se pustili do kampaně a zapojují nejen své partnery, ale i děti. Danuše Nerudová se pochlubila, že její šestnáctiletý syn pro ni jako dobrovolník sbíral podpisy. Není rozhodně jediný. U petičních stánků Karla Janečka stála jeho osmnáctiletá dcera Viktorie, Petru Pavlovi pomáhal hlavně starší syn Honza a všechny tři děti se zapojují v kampani Pavla Fischera.

9. listopadu 2022

Janeček připustil školné na VŠ. Nerudová, Středula i Fischer...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 9. 11. 2022  •  Jan Fischer  •  5

Podnikatel Karel Janeček připustil v debatě kandidátů na Hrad zavedení školného na vysokých školách. Mohlo by podle něj být motivujícím faktorem, „Kdyby se vymyslel dobrý efektivní systém půjček, dávalo by to smysl,“ řekl. „Jsem jednoznačně proti tomu přístupu,“ odmítl to šéf odborové centrály ČMKOS Josef Středula.

31. října 2022

Přehled kandidátů na prezidenta: Tři ženy, šestnáct mužů....

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 31. 10. 2022  •  Jan Fischer  •  10

Všichni se chtějí stát hlavou České republiky, tři ženy a šestnáct mužů. Jsou mezi nimi politici (Andrej Babiš, Jaroslav Bašta, Hynek Blaško, Pavel Fischer, Marek Hilšer), akademici (Danuše Nerudová, Tomáš Zima), bývalí diplomati (Jaroslav Bašta, Pavel Fischer), dva lékaři (Marek Hilšer, Tomáš Zima), podnikatelé (Vladimír Boštík, Tomáš Březina, Karel Diviš, Karel Janeček, Jakub Olbert, Alena Vitásková) a také dva generálové (Hynek Blaško, Petr Pavel). Zajímavé je i to, že tři favorité mluví plynně francouzsky (Andrej Babiš, Pavel Fischer, Petr Pavel) a dva z nich se pyšní nejvyšším státním vyznamenáním Francie (Pavel Fischer, Petr Pavel).

15. června 2022

První české předsednictví v EU také poznamenaly problémy s...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 15. 6. 2022  •  Jan Fischer  •  8

Česko zažilo evropské předsednictví zatím jednou, a to před třinácti lety. I tehdy čelila Evropská unie ekonomické krizi a problémům s dodávkami ruského plynu. V polovině předsednictví sněmovna navíc vyslovila nedůvěru vládě premiéra Mirka Topolánka (ODS), kterého vystřídal úřednický premiér Jan Fischer.

7. června 2022

30 let zpět: Konečné výsledky voleb do Federálního...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 6. 2022  •  Jan Fischer  •  12

V pražském Paláci kultury byly vyhlášeny konečné výsledky voleb do Federálního shromáždění. Z pověření Ústřední volební komise je přednesl náměstek předsedy Federálního statistického úřadu Jan Fischer.Vraťte se každý den na chvíli o 30 let zpět a podívejte se, jaké okamžiky přinesl rok 1992.

24. května 2022

POLITIKA: Kdo by měl být českým prezidentem?

Zdroj Neviditelný pes ze dne 24. 5. 2022  •  Jan Fischer  •  8

Jakkoli bychom mohli mít (v posledních letech) drobné výhrady k názorům a jednáním Jana Hrušínského principála Divadla Na Jezerce, trefil v úterý 24. května tak říkajíc „hřebík na hlavičku“, když veřejně vyjádřil názor, že nejlepším kandidátem na budoucího prezidenta České republiky by mohl být senátor Pavel Fischer.

3. května 2022

Švýcaři mají v nominaci obránce Kukana z Columbusu a Mosera...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 3. 5. 2022  •  Jan Fischer  •  11

Dvě posily z NHL se představí ve švýcarských barvách na Beijer Hockey Games v Tampere a ve Stockholmu. Kouč Patrick Fischer bude mít k dispozici obránce Deana Kukana z Columbusu a Janise Mosera z Arizony.

11. dubna 2022

Kdo bude příští prezident? Favoritem je Babiš, dotahuje ho...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 11. 4. 2022  •  Jan Fischer  •  8

/ANKETA/ Největší podporu v prezidentských volbách mají nadále předseda hnutí ANO Andrej Babiš a armádní generál ve výslužbě Petr Pavel. Březnový volební model agentury Median ukázal bývalému premiérovi podporu 25 procent voličů a Pavlovi 20 procent. Dále s větším odstupem následují senátor Pavel Fischer, ekonomka Danuše Nerudová, odborový předák Josef Středula a miliardář Karel Janeček.

11. února 2022

Snížením DPH si Polsko namíchalo smrtící koktejl, říká...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 11. 2. 2022  •  Jan Fischer  •  11

Ekonomka a bývalá rektorka Mendelovy univerzity v Brně Danuše Nerudová v Událostech, komentářích řekla, že Polsko si snížením DPH u potravin „namíchalo smrtící koktejl“. Lepším způsobem pomoci v energetické krizi jsou podle ní adresná opatření. Podle bývalého ministra financí a expremiéra Jana Fischera by se v Česku měla posoudit role mimo jiné Energetického regulačního úřadu. Nastupující rektor Vysoké školy ekonomické v Praze Petr Dvořák upozornil, že současné ceny energií nejsou pouze krátkodobým výkyvem.  

19. ledna 2022

Vláda by měla usilovat o omluvu a kompenzace od Ruska, shodl...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 19. 1. 2022  •  Jan Fischer  •  7

Vláda by se podle senátního výboru pro zahraničí, obranu a bezpečnost měla snažit o revizi vztahů s Ruskem tak, aby byly vzájemně výhodné. Měla by usilovat také o omluvu a kompenzace kvůli roli ruských agentů ve vrbětické kauze. Po jednání výboru to řekl jeho předseda Pavel Fischer (nezávislý). Výbor své šetření ohledně výbuchů ve Vrběticích uzavřel bez toho, aby se mu podařilo získat vyjádření bývalého ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD), který se z jednání opakovaně omluvil.

7. prosince 2021

Polskou hranici má chránit až 150 českých vojáků, navrhuje...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 12. 2021  •  Jan Fischer  •  9

Vláda v demisi chce na pomoc s ochranou polsko-běloruské hranice mandát pro nasazení až 150 vojáků na dobu 180 dnů. Návrh plánuje schválit a poslat na projednání ve sněmovních výborech a Senátu ve středu. Čeští vojáci budou pomáhat těm polským s ochranou hranic, ale nebudou plnit úkoly bezprostředně související s migranty, sdělil končící premiér Andrej Babiš (ANO). Podporu návrhu vyjádřili designovaný premiér Petr Fiala (ODS) i kandidátka na ministryni obrany Jana Černochová (ODS). Senátní výbor pro obranu je připraven mandát schválit obratem v nejbližších dnech, uvedl jeho předseda Pavel Fischer (nezávislý).

29. června 2021

Zemřel realitní magnát, který měnil tvář Prahy Tomáš...

Zdroj Blesk.cz ze dne 29. 6. 2021  •  Jan Fischer  •  6

O víkendu zemřel významný pražský developer a investor Tomáš Tamir Winterstein, bylo mu 72 let. Informoval o tom v úterý server Seznam Zprávy a časopis Forbes. Winterstein se svou společností Lighthouse Group vybudoval v hlavním městě řadu administrativních budov a stovky bytů především v okolí libeňské O2 areny nebo v Holešovicích. Wintersteina pojilo přátelství s bývalým premiérem úřednické vlády Janem Fischerem. V roce 2013 mu pomohl vyřešit dluhy po neúspěšné kandidatuře na prezidenta.

22. června 2021

Piráti se STAN představili kandidáty na ministry. Chtějí...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 22. 6. 2021  •  Jan Fischer  •  9

Případná příští vláda Pirátů a STAN by mohla obnovit i dvě ministerstva, která naposledy fungovala za kabinetů Mirka Topolánka a Jana Fischera před víc než deseti lety. Vyplývá to ze seznamu 43 jmen, který toto úterý zveřejnila koalice Pirátů a...

13. června 2021

„Tři stovky k důchodu? Předvolební tah!“ má jasno Fischer a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 6. 2021  •  Jan Fischer  •  8

Plánované přidání 300 korun navíc označil bývalý ministr financí a expremiér Jan Fischer v České televizi za „čistě předvolební záležitost“. Podle něj by částka měla směřovat cíleně k lidem s nejnižšími penzemi. „Jestli se kolegové důchodci neurazí, byli to důchodci, kteří - i když museli snášet utrpení a lockdown - měli finančně největší příjmovou jistotu,“ řekl Fischer. Plošné navyšování kritizuje i šéfka Národní rozpočtové rady Eva Zamrazilová. Podle ní se situace zranitelných seniorek a seniorů dlouhodobě neřeší. 

Mohl být o 150 miliard nižší, komentovali první postcovidový...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 13. 6. 2021  •  Jan Fischer  •  6

Hrozivé číslo, komentovali 390miliardový schodek, se kterým počítá rozpočet pro rok 2022, hosté pořadu Otázky Václava Moravce (OVM) – bývalý premiér a ministr financí Jan Fischer a předsedkyně Národní rozpočtové rady Eva Zamrazilová. Oba se také shodují na tom, že schodek mohl být o zruba 150 miliard korun nižší. A navíc – ačkoliv klíčový vládní návrh podpořili všichni ministři, už teď požadují další miliardy navíc.

Fischer nechápe, že vláda plánuje větší schodek než byl v...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 13. 6. 2021  •  Jan Fischer  •  10

Praha - Bývalý premiér a ministr financí Jan Fischer nechápe, že vláda plánuje pro příští rok větší deficit, než v koronavirovém roce 2020. Řekl to dnes v diskuzním pořadu České...

Fischer nechápe, že vláda plánuje větší schodek než byl v...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 13. 6. 2021  •  Jan Fischer  •  7

Praha - Bývalý premiér a ministr financí Jan Fischer nechápe, že vláda plánuje pro příští rok větší deficit, než v koronavirovém roce 2020. Řekl to dnes v diskuzním pořadu České...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.