Index vlivu Jan Fischer - Index vlivu v politice

Jan Fischer
 
 

Senátor Fischer se obává o Zemanovo zdraví kvůli Sputniku. A znovu zabojuje o Hrad

Musíme mít obavy o prezidentovo duševní zdraví, prohlásil v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima News senátor a bývalý kandidát na prezidenta Pavel Fischer. Důvodem je podle něj chování a poslední vyjádření hlavy státu, která vyjádřila přání kvůli negativnímu postoji k ruské proticovidové vakcíně Sputnik V odvolat ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) a šéfa české diplomacie Tomáše Petříčka (ČSSD). Hostem televize byl i hradní mluvčí Jiří Ovčáček.

Jan Fischer aktuálně...

Pořadí: 7Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
40.4Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Jan Fischer ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Jan Fischer ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Jan Fischer v poslední době

 

11. března 2021

Senátor Fischer se obává o Zemanovo zdraví kvůli Sputniku. A...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 3. 2021  •  Jan Fischer  •  0

Musíme mít obavy o prezidentovo duševní zdraví, prohlásil v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima News senátor a bývalý kandidát na prezidenta Pavel Fischer. Důvodem je podle něj chování a poslední vyjádření hlavy státu, která vyjádřila přání kvůli negativnímu postoji k ruské proticovidové vakcíně Sputnik V odvolat ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) a šéfa české diplomacie Tomáše Petříčka (ČSSD). Hostem televize byl i hradní mluvčí Jiří Ovčáček.

12. srpna 2020

Cestovky: Testy na covid-19 se musejí zlevnit, stát by měly...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 12. 8. 2020  •  Jan Fischer  •  1

Testy na covid-19 se musejí podle Asociace cestovních kanceláří ČR (ACK) zlevnit. Jejich cena by se měla pohybovat kolem 500 korun. Nařízeno by také mělo být, aby testovaný dostal výsledek do 24 hodin, nikoliv do 48 hodin jak je stanoveno nyní. Hrazení testů cestovními kancelářemi (CK) klientům jedoucím do Řecka bude mít silný dopad na jejich ekonomiku. ČTK to dnes řekl místopředseda ACK Jan Papež. V úterý úhradu testů na koronavirus oznámila CK Alexandria, další CK volí příspěvek formou slevy na zájezd. Všem svým zákazníkům mířícím do Řecka testy zaplatí CK Fischer a Exim Tours, sdělili mluvčí kanceláří dnes ČTK.  

3. srpna 2020

Tunisko otevře většinu hotelů. Češi ho berou útokem

Zdroj Tyden.cz ze dne 3. 8. 2020  •  Jan Fischer  •  1

O dovolenou v Tunisku, které Česko ode dneška zařadilo na seznam bezpečných zemí, mají Češi podle cestovních kanceláří velký zájem. Například CK Exim Tours přes víkend zaznamenala stovky nových rezervací, sdělil ČTK obchodní ředitel a mluvčí CK Petr Kostka. Výrazný nárůst prodejů hlásí také CK Blue Style. Většina hotelů bude podle prodejců otevřena, navíc někteří hoteliéři podle mluvčího CK Fischer Jana Bezděka mají zvýhodněné nabídky, ceny tak mohou být až o pětinu nižší. Kvůli zamezení šíření koronaviru budou hotely, restaurace i vozy používané k transferu naplněny jen na 50 procent. Vyplývá to z aktuální ankety mezi prodejci zájezdů.

8. června 2020

Samoživitelka Karolína bojuje o peníze od Fischera....

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 6. 2020  •  Jan Fischer  •  1

Klienti CK Fischer zuří. Ozývají se s podezřením na klamání zákazníka a jsou i tací, kteří zmiňují ohýbání zákona. Jednou z nich je samoživitelka Karolína, které nechtějí vrátit peníze i přesto, že na ně má nárok. Argumentem CK je to, že na dovolenou měla letět bez dítěte. Tento argument ale ministerstvo pro místní rozvoj smetlo ze stolu. Klientka Kristina pak dokonce zmiňuje zaslání předžalobní výzvy, která byla Fischerem zamítnuta. Blesk Zprávy oslovily mluvčího společnosti Jana Bezděka, aby situaci vysvětlil. Ten cestovní kancelář brání a žádá o čas i shovívavost. Zmiňuje, že i Fischer je firma s lidmi, co mají rodiny a hypotéky. Cestovky podle něj aktivně řeší Lex voucher a seznamují s ním. Uvedl také, že samoživitelce vyhoví. 

17. ledna 2020

Jan Kačer týden po pohřbu Fischerové (†72): Tajná rozlučka s...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 1. 2020  •  Jan Fischer  •  1

Poslední rozloučení nebylo poslední! Přesně týden po pohřbu Táni Fischerové (†72) uspořádal herec a režisér Jan Kačer (83) ještě rozlučku pro úzký okruh jejích přátel a kolegů.

8. ledna 2020

Pohřeb Táni Fischerové (†72): Bílá rakev i slzy Havlové!...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 1. 2020  •  Jan Fischer  •  1

S oblíbenou herečkou a politickou aktivistkou Táňou Fischerovou (†72) se v pražském krematoriu ve Strašnicích naposledy rozloučila rodina, kolegové a přátelé. Mezi prvními tvářemi, které přišly vzdát Fischerové hold, byl herec Jan Kačer nebo poslední mluvčí Charty 77 Věra Roubalová. 

30. prosince 2019

Rozloučení s Táňou Fischerovou. Přátelé herečky připravují...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 30. 12. 2019  •  Jan Fischer  •  1

Poslední rozloučení s herečkou a občanskou aktivistkou Táňou Fischerovou se uskuteční 8. ledna od 11:00 ve velké obřadní síni strašnického krematoria v Praze. ČTK to dnes řekl její bratr Jan Fischer. Fischerová zemřela ve středu ve věku 72 let. Vedle herectví se řadu let věnovala také charitě a politické činnosti. Působila v nadacích a občanských sdruženích, byla poslankyní a v roce 2013 kandidovala jako nezávislá v prezidentských volbách.

25. prosince 2019

„Volala mi, že se se mnou loučí,“ prozradil po smrti...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 12. 2019  •  Jan Fischer  •  1

Zesnulá herečka a občanská aktivistka Táňa Fischerová byla podle zpěvačky Marty Kubišové neobyčejně statečná žena, která svůj nelehký osud nesla s velkou noblesou. Na Fischerovou, která zemřela dnes ve věku 72 let, Kubišová vzpomíná s láskou, stejně jako její dlouholetý spolupracovník, režisér a herec Jan Kačer. Fischerovou obdivovali i další její profesní kolegové, herec Jan Potměšil a režisér Jiří Strach.

Osobnosti vzpomínají na Fischerovou. Byla to úžasná ženská,...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 25. 12. 2019  •  Jan Fischer  •  1

Zesnulá herečka a občanská aktivistka Táňa Fischerová byla podle zpěvačky Marty Kubišové neobyčejně statečná žena, která svůj nelehký osud nesla s velkou noblesou. Na Fischerovou, která zemřela dnes ve věku 72 let, Kubišová vzpomíná s láskou, stejně jako její dlouholetý spolupracovník, režisér a herec Jan Kačer. Fischerovou obdivovali i další její profesní kolegové, herec Jan Potměšil a režisér Jiří Strach.

22. prosince 2019

Nekonečný příběh temelínského meziskladu. Policie případ...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 22. 12. 2019  •  Jan Fischer  •  1

V případu kolem meziskladu pro vyhořelé jaderné palivo z elektrárny v Temelíně se už angažoval někdejší premiér Jan Fischer, detektivové protikorupční policie nebo státní zastupitelství. Už když stavba vznikala, vzbuzovala pochybnosti. Byla výrazně dražší, než společnost ČEZ předpokládala, a do tendru se navíc přihlásila jen jedna narychlo zřízená společnost.
  Další články k tématu:
 • Vyšetřování stavby meziskladu v Temelíně nekončí. Táhne se už pět let
 • V kauze miliardové zakázky ČEZ vyslýchala policie Romanova spolužáka
 • Z někdejšího bosse ČEZ je nenápadný student. Roman se uklidil na Cambridge
 • Policie číhá, kdo přijde pro miliardu za akcie, které vlastnil zubař exšéfa ČEZ

1. října 2018

Vysílali jsme: Boj o Prahu! Deset kandidátů na primátora v...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 10. 2018  •  Jan Fischer  •  5

Deset papírově nejúspěšnějších kandidátů na post primátora hlavního města Prahy se utkalo v pondělí dnes večer živě v debatě Blesku s názvem Boj o Prahu. Diskutovat přišli lékař Zdeněk Hřib z Pirátů, gynekolog Bohuslav Svoboda z ODS, podnikatel Petr Stuchlík za ANO, bývalý poslanec i ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil za Spojené síly pro Prahu, poslanec Jan Čižinský z iniciativy Praha sobě, lídr hnutí Starostové pro Prahu Karel Fischer, advokát a politolog Jakub Landovský z ČSSD, pedagožka Marta Semelová z KSČM, podnikatel a lídr obnovené ODA Pavel Sehnal a přírodovědec Ondřej Mirovský ze Strany Zelených.

Vysílali jsme: Boj o Prahu! Deset kandidátů na primátora v...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 10. 2018  •  Jan Fischer  •  5

Deset papírově nejúspěšnějších kandidátů na post primátora hlavního města Prahy se utkalo v pondělí večer živě v debatě Blesku s názvem Boj o Prahu. Diskutovat přišli lékař Zdeněk Hřib z Pirátů, gynekolog Bohuslav Svoboda z ODS, podnikatel Petr Stuchlík za ANO, bývalý poslanec i ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil za Spojené síly pro Prahu, poslanec Jan Čižinský z iniciativy Praha sobě, lídr hnutí Starostové pro Prahu Karel Fischer, advokát a politolog Jakub Landovský z ČSSD, pedagožka Marta Semelová z KSČM, podnikatel a lídr obnovené ODA Pavel Sehnal a přírodovědec Ondřej Mirovský ze Strany Zelených.

30. září 2018

Bookmakeři romským kandidátům v senátních volbách nevěří....

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 30. 9. 2018  •  Jan Fischer  •  5

30.9.2018 22:08 - Petr Jano, nezávislý romský kandidát do Senátu v Chomutově, i kandidát za Romskou demokratickou stranu Petr Kováč v Brně nejsou podle bookmakerů sázkových kanceláří favorité senátních voleb. Naopak největší šanci na zvolení mají podle bookmakerů senátoři Jiří Čunek (KDU-ČSL) a Jaroslav Kubera (ODS) a diplomat Pavel Fischer (nezávislý). První kolo senátních voleb se uskuteční 5. a 6. října.

4. srpna 2018

Rodina Čecha, kterého zabil žralok, odletěla z Egypta. Zvíře...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 4. 8. 2018  •  Jan Fischer  •  5

Rodina českého turisty, který v pátek zemřel po napadení žralokem v egyptském letovisku Marsá Alam, by měla být již zpátky v Česku. Uvedl to marketingový ředitel cestovní kanceláře Exim Tours Stanislav Zíma. Podle místopředsedy Asociace cestovních kanceláří ČR Jana Papeže klienti mířící do stejného hotelu nepanikaří. Že by se chtělo více lidí z místa vracet, nezaznamenala ani cestovní kancelář Fischer. Několik klientů s dotazem na změnu zájezdu zaznamenala agentura Invia.

2. červenece 2018

Hrozba, nebo užiteční idioti

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 2. 7. 2018  •  Jan Fischer  •  5

Sociální demokraté spolkli slinu naplivanou jim do obličeje, smířili se s podrazem v kauze Poche a hledají nového ministra zahraničí. Na prvním místě z kandidátů je obvykle citován Jan Kohout. Rezortu šéfoval už za Fischera a Rusnoka a zná OSN i Brusel.

21. května 2018

Galerie nabízí Rychlé šípy očima dnešních komiksových tvůrců

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 21. 5. 2018  •  Jan Fischer  •  5

V Galerii Lucerna v Praze dnes začala výstava Pocta Rychlým šípům připomínající 80. výročí vzniku tohoto legendárního chlapeckého klubu. Na příznivce komiksu Jaroslava Foglara do 28. června čeká například obří mapa Stínadel výtvarníka Pavla Čecha nebo reprodukce originálu prvního příběhu Rychlých šípů s názvem Černí jezdci řádí… od ilustrátora Jana Fischera. Vstup na výstavu je zdarma.

24. dubna 2018

K reprezentaci by se měli připojit Gudas se Zachou, čekají...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 24. 4. 2018  •  Jan Fischer  •  5

K české hokejové reprezentaci by se měly připojit zámořské posily Radko Gudas a Pavel Zacha. Generální manažer výběru Jiří Fischer ještě musí počkat, jak dopadnou výstupní prohlídky hráčů v klubech. Start Jakuba Voráčka se řeší, brankáři Philadelphie Petr Mrázek a Michal Neuvirth v hledáčku reprezentace nejsou.
  Další články k tématu:
 • Kádr hokejistů doplnili Nečas, Krejčík, David Musil a Hynek Zohorna
 • Mladíci byli správně drzí, chválí pardubické legendy české naděje
 • Přísný Jandač. Gólmany chválí, mladé útočníky peskuje a s beky má potíže
 • Kousal si díky turnaji v Pardubicích připomněl i dva mistrovské tituly

6. února 2018

Výjimečný stav na Maledivách turisty neovlivní. Přesto...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 6. 2. 2018  •  Jan Fischer  •  6

Nestabilní politická situace na Maledivách a výjimečný stav příchozí turisty neovlivní. Tvrdí to mluvčí cestovní kanceláře Fischer Jan Bezděk. České Ministerstvo zahraničních věcí doporučuje dbát zvýšené opatrnosti pouze při pobytu v hlavním městě Male, samotné rezorty ovšem fungují normálně. Ale například vlády Číny a Indie doporučily obyvatelům, aby se Maledivám zcela vyhnuli, píše agentura Reuters.

26. ledna 2018

Čechům už tříhvězdičkový hotel nestačí. Chtějí all...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 26. 1. 2018  •  Jan Fischer  •  6

Před rokem cestovní kancelář Čedok přešla pod křídla polské Itaky. Firma se mezitím dostala do zisku a očekává další růst. „Zatímco před šesti lety převažovaly v poptávce tříhvězdičkové hotely s polopenzí, dnes jdou požadavky nahoru, děláme i zájezdy na míru,“ říká ředitel Čedoku Jan Koláčný. Řecko a Turecko budou podle něj jedničkami při nákupu letošních letních dovolených.
  Další články k tématu:
 • Diskontní Maledivy i Dubaj. Lidl v Polsku začal nabízet zájezdy
 • Pro zájezd osobně. Fischer vylepší pobočky, i když věří internetu
 • Největší prodejce zájezdů Invia začne konkurovat svým dodavatelům

9. ledna 2018

Fischer vyzval Zemana, aby se vložil do kauzy Čapí hnízdo....

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 9. 1. 2018  •  Jan Fischer  •  6

Kandidát na prezidenta Pavel Fischer uspořádá dva dny před volbami setkání s příznivci v centru Prahy. Několik set lidí se s ním setká v klubu Rock Café, další se sejdou na náměstí Jana Palacha. Fischer se svým týmem to dnes řekli na tiskové konferenci. Fischer zároveň zkritizoval nezveřejnění zprávy Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF) o Čapím hnízdě. Vyzval prezidenta a svého protikandidáta Miloše Zemana, aby se do případu vložil.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.