Index vlivu Jan Fischer - Index vlivu v politice

Jan Fischer
 
 

Vysílali jsme: Boj o Prahu! Deset kandidátů na primátora v jednom studiu

Deset papírově nejúspěšnějších kandidátů na post primátora hlavního města Prahy se utkalo v pondělí dnes večer živě v debatě Blesku s názvem Boj o Prahu. Diskutovat přišli lékař Zdeněk Hřib z Pirátů, gynekolog Bohuslav Svoboda z ODS, podnikatel Petr Stuchlík za ANO, bývalý poslanec i ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil za Spojené síly pro Prahu, poslanec Jan Čižinský z iniciativy Praha sobě, lídr hnutí Starostové pro Prahu Karel Fischer, advokát a politolog Jakub Landovský z ČSSD, pedagožka Marta Semelová z KSČM, podnikatel a lídr obnovené ODA Pavel Sehnal a přírodovědec Ondřej Mirovský ze Strany Zelených.

Jan Fischer aktuálně...

Pořadí: 8Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Jan Fischer ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Jan Fischer ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Jan Fischer v poslední době

 

1. října 2018

Vysílali jsme: Boj o Prahu! Deset kandidátů na primátora v...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 10. 2018  •  Jan Fischer  •  4

Deset papírově nejúspěšnějších kandidátů na post primátora hlavního města Prahy se utkalo v pondělí dnes večer živě v debatě Blesku s názvem Boj o Prahu. Diskutovat přišli lékař Zdeněk Hřib z Pirátů, gynekolog Bohuslav Svoboda z ODS, podnikatel Petr Stuchlík za ANO, bývalý poslanec i ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil za Spojené síly pro Prahu, poslanec Jan Čižinský z iniciativy Praha sobě, lídr hnutí Starostové pro Prahu Karel Fischer, advokát a politolog Jakub Landovský z ČSSD, pedagožka Marta Semelová z KSČM, podnikatel a lídr obnovené ODA Pavel Sehnal a přírodovědec Ondřej Mirovský ze Strany Zelených.

Vysílali jsme: Boj o Prahu! Deset kandidátů na primátora v...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 10. 2018  •  Jan Fischer  •  4

Deset papírově nejúspěšnějších kandidátů na post primátora hlavního města Prahy se utkalo v pondělí večer živě v debatě Blesku s názvem Boj o Prahu. Diskutovat přišli lékař Zdeněk Hřib z Pirátů, gynekolog Bohuslav Svoboda z ODS, podnikatel Petr Stuchlík za ANO, bývalý poslanec i ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil za Spojené síly pro Prahu, poslanec Jan Čižinský z iniciativy Praha sobě, lídr hnutí Starostové pro Prahu Karel Fischer, advokát a politolog Jakub Landovský z ČSSD, pedagožka Marta Semelová z KSČM, podnikatel a lídr obnovené ODA Pavel Sehnal a přírodovědec Ondřej Mirovský ze Strany Zelených.

30. září 2018

Bookmakeři romským kandidátům v senátních volbách nevěří....

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 30. 9. 2018  •  Jan Fischer  •  4

30.9.2018 22:08 - Petr Jano, nezávislý romský kandidát do Senátu v Chomutově, i kandidát za Romskou demokratickou stranu Petr Kováč v Brně nejsou podle bookmakerů sázkových kanceláří favorité senátních voleb. Naopak největší šanci na zvolení mají podle bookmakerů senátoři Jiří Čunek (KDU-ČSL) a Jaroslav Kubera (ODS) a diplomat Pavel Fischer (nezávislý). První kolo senátních voleb se uskuteční 5. a 6. října.

4. srpna 2018

Rodina Čecha, kterého zabil žralok, odletěla z Egypta. Zvíře...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 4. 8. 2018  •  Jan Fischer  •  4

Rodina českého turisty, který v pátek zemřel po napadení žralokem v egyptském letovisku Marsá Alam, by měla být již zpátky v Česku. Uvedl to marketingový ředitel cestovní kanceláře Exim Tours Stanislav Zíma. Podle místopředsedy Asociace cestovních kanceláří ČR Jana Papeže klienti mířící do stejného hotelu nepanikaří. Že by se chtělo více lidí z místa vracet, nezaznamenala ani cestovní kancelář Fischer. Několik klientů s dotazem na změnu zájezdu zaznamenala agentura Invia.

2. červenece 2018

Hrozba, nebo užiteční idioti

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 2. 7. 2018  •  Jan Fischer  •  4

Sociální demokraté spolkli slinu naplivanou jim do obličeje, smířili se s podrazem v kauze Poche a hledají nového ministra zahraničí. Na prvním místě z kandidátů je obvykle citován Jan Kohout. Rezortu šéfoval už za Fischera a Rusnoka a zná OSN i Brusel.

21. května 2018

Galerie nabízí Rychlé šípy očima dnešních komiksových tvůrců

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 21. 5. 2018  •  Jan Fischer  •  4

V Galerii Lucerna v Praze dnes začala výstava Pocta Rychlým šípům připomínající 80. výročí vzniku tohoto legendárního chlapeckého klubu. Na příznivce komiksu Jaroslava Foglara do 28. června čeká například obří mapa Stínadel výtvarníka Pavla Čecha nebo reprodukce originálu prvního příběhu Rychlých šípů s názvem Černí jezdci řádí… od ilustrátora Jana Fischera. Vstup na výstavu je zdarma.

24. dubna 2018

K reprezentaci by se měli připojit Gudas se Zachou, čekají...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 24. 4. 2018  •  Jan Fischer  •  4

K české hokejové reprezentaci by se měly připojit zámořské posily Radko Gudas a Pavel Zacha. Generální manažer výběru Jiří Fischer ještě musí počkat, jak dopadnou výstupní prohlídky hráčů v klubech. Start Jakuba Voráčka se řeší, brankáři Philadelphie Petr Mrázek a Michal Neuvirth v hledáčku reprezentace nejsou.
  Další články k tématu:
 • Kádr hokejistů doplnili Nečas, Krejčík, David Musil a Hynek Zohorna
 • Mladíci byli správně drzí, chválí pardubické legendy české naděje
 • Přísný Jandač. Gólmany chválí, mladé útočníky peskuje a s beky má potíže
 • Kousal si díky turnaji v Pardubicích připomněl i dva mistrovské tituly

6. února 2018

Výjimečný stav na Maledivách turisty neovlivní. Přesto...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 6. 2. 2018  •  Jan Fischer  •  5

Nestabilní politická situace na Maledivách a výjimečný stav příchozí turisty neovlivní. Tvrdí to mluvčí cestovní kanceláře Fischer Jan Bezděk. České Ministerstvo zahraničních věcí doporučuje dbát zvýšené opatrnosti pouze při pobytu v hlavním městě Male, samotné rezorty ovšem fungují normálně. Ale například vlády Číny a Indie doporučily obyvatelům, aby se Maledivám zcela vyhnuli, píše agentura Reuters.

26. ledna 2018

Čechům už tříhvězdičkový hotel nestačí. Chtějí all...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 26. 1. 2018  •  Jan Fischer  •  5

Před rokem cestovní kancelář Čedok přešla pod křídla polské Itaky. Firma se mezitím dostala do zisku a očekává další růst. „Zatímco před šesti lety převažovaly v poptávce tříhvězdičkové hotely s polopenzí, dnes jdou požadavky nahoru, děláme i zájezdy na míru,“ říká ředitel Čedoku Jan Koláčný. Řecko a Turecko budou podle něj jedničkami při nákupu letošních letních dovolených.
  Další články k tématu:
 • Diskontní Maledivy i Dubaj. Lidl v Polsku začal nabízet zájezdy
 • Pro zájezd osobně. Fischer vylepší pobočky, i když věří internetu
 • Největší prodejce zájezdů Invia začne konkurovat svým dodavatelům

9. ledna 2018

Fischer vyzval Zemana, aby se vložil do kauzy Čapí hnízdo....

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 9. 1. 2018  •  Jan Fischer  •  5

Kandidát na prezidenta Pavel Fischer uspořádá dva dny před volbami setkání s příznivci v centru Prahy. Několik set lidí se s ním setká v klubu Rock Café, další se sejdou na náměstí Jana Palacha. Fischer se svým týmem to dnes řekli na tiskové konferenci. Fischer zároveň zkritizoval nezveřejnění zprávy Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF) o Čapím hnízdě. Vyzval prezidenta a svého protikandidáta Miloše Zemana, aby se do případu vložil.

3. ledna 2018

Boj o Hrad: Drahoš s Horáčkem selhali v testu z Ústavy. Do...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 1. 2018  •  Jan Fischer  •  5

Superdebata kandidátů na prezidenta přinesla ve studiu Blesku řadu vážných témat. Včetně amnestie vyhlášené exprezidentem Václavem Klausem. Ten se za ni dostal pod palbu kritiky. Osmička kandidátů ve složení Mirek Topolánek, Vratislav Kulhánek, Michal Horáček, Marek Hilšer, Pavel Fischer, Jiří Hynek, Jiří Drahoš a Petr Hannig odpovídala však také na dotazy v testu ze znalostí Ústavy. Jejich odpovědi kontroloval a hodnotil odborník na slovo vzatý – ústavní právník Jan Kysela.

Ústavní právník nachytal Drahoše s Horáčkem. A Klaus to...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 1. 2018  •  Jan Fischer  •  5

Superdebata kandidátů na prezidenta přinesla ve studiu Blesku řadu vážných témat. Včetně amnestie vyhlášené exprezidentem Václavem Klausem. Ten se za ni dostal pod palbu kritiky. Osmička kandidátů ve složení Mirek Topolánek, Vratislav Kulhánek, Michal Horáček, Marek Hilšer, Pavel Fischer, Jiří Hynek, Jiří Drahoš a Petr Hannig odpovídala však také na dotazy v testu ze znalostí Ústavy ČR. Jejich odpovědi kontroloval a hodnotil odborník na slovo vzatý – ústavní právník Jan Kudrna.

29. prosince 2017

Nejlepší české básně roku 2017 nedodržují kvóty

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 29. 12. 2017  •  Jan Fischer  •  5

Lze vybrat z poezie to nejlepší? Podeváté vychází ročenka, která nejlepší poezii uplynulého roku shrnuje. Výběr přibližně čtyř desítek básní je výsledkem setkání subjektivních pohledů dvou editorů: Sylvy Fischerové a Jana Šulce. Fischerová, která je sama mimo jiné básnířkou, ročenku představila v rozhovoru pro Události v kultuře.

3. prosince 2017

Špidla: Premiér není ředitelem vlády. Andrej Babiš si to ale...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 3. 12. 2017  •  Jan Fischer  •  5

Podle bývalých premiérů Petra Pitharta (KDU-ČSL), Vladimíra Špidly (ČSSD) a Jana Fischera se Andrej Babiš chybně domnívá, že svou vládu bude moci řídit. Všichni tři v pořadu Otázky Václava Moravce takové jednání označili za protiústavní. „Premiér není ředitelem vlády a ministři mu nejsou podmíněni,“ konstatoval Špidla. Babiš podle tří bývalých premiérů také s dalšími stranami, které se po volbách dostaly do sněmovny, o podobě budoucí vlády dostatečně nejednal.

3. listopadu 2017

Zemřel skladatel a bývalý ředitel České filharmonie...

Zdroj IHNED.cz ze dne 3. 11. 2017  •  Jan Fischer  •  5

Zemřel Václav Riedlbauch, jenž osm let řídil Českou filharmonii. V úřednické vládě Jana Fischera pak působil jako ministr kultury. Do posledních dnů vedl katedru arts managementu na VŠE.

21. října 2017

Bartošová, Bělobrádková a Babišová: Své manžely v politice...

Zdroj OnaDnes.cz - Čtení o ženách, jaké opravdu jsou ze dne 21. 10. 2017  •  Jan Fischer  •  5

Bez podpory své partnerky žádný politik dlouhodobě neuspěje. Kdo stojí po boku nejvýraznějších osobností letošních voleb? Oslovili jsme manželky lídrů nejsilnějších stran, s rozhovorem na kameru souhlasily tři: Lydie Franka Bartošová, Jana Bělobrádková a Monika Babišová.
  Další články k tématu:
 • Lubomír Zaorálek přiznal po letech vztah s bývalou moderátorkou ČT
 • Ženu prezidenta Beneše lidé milovali, ona zase svého manžela
 • Marta Gottwaldová ředila manželovi alkohol, hlídala, aby tolik nepil
 • Hádáme se jen kvůli hloupostem, říká manželka Jana Fischera
 • Lucie Talmanová: Jsem šéf přes pračky a manžel přes televize
 • Jiný partner mi nechybí, říká Věra Luxová deset let po manželově smrti

21. září 2017

„Trapné a nedůstojné.“ Vysoké školy dusí nejistota, sní o...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 9. 2017  •  Jan Fischer  •  5

Vysoké školy jsou znepokojené. Ani pár dní před posledním jednání vlády, na kterém budou ministři naposledy projednávat návrh rozpočtu pro příští rok, nevědí, kolik peněz dostanou. Podle předsedy Rady vysokých škol Jana Fischera platí, že hranicí spokojenosti jsou 4,5 miliardy, které školám slíbila už bývalá ministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD). Po posledních jednání vlády se ale nejčastěji zmiňuje částka kolem tří miliard. Ta by podle Fischera vedla pouze k diskusi o tom, kde leží hranice mezi nespokojeností a velkou nespokojeností.

30. srpna 2017

Petr Fischer: Hry moci na FAMU. Vít Janeček by ze školy...

Zdroj IHNED.cz ze dne 30. 8. 2017  •  Jan Fischer  •  6

Spor propuštěného režiséra Víta Janečka a děkana Zdeňka Holého je střetem o budoucí pravdu českého filmu. Jde o to, jak velkou svobodu ponechávat studentům a do jaké míry "plést" fachmanské hlavy filozofickou teorií. Obě koncepce by přitom na pražské FAMU klidně mohly fungovat vedle sebe.

20. srpna 2017

Desítky Čechů čekají už 32 hodin v Egyptě na odlet. Travel...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 8. 2017  •  Jan Fischer  •  5

V egyptské Hurghadě uvízly kvůli poruše letadla společnosti Travel Service desítky klientů cestovní kanceláře Fischer. Odlétat měli v sobotu odpoledne, v neděli odpoledne však stále byli v egyptském hotelu. Někteří z nich si stěžovali na špatnou komunikaci ze strany cestovní kanceláře Fischer. Její mluvčí Jan Bezděk řekl, že delegáti klientům poskytují maximum informací, o dalším postupu ale musí rozhodnout společnost Travel Service. Letecký dopravce poslal v noci do Hurghady tým techniků, kteří pracují na opravě.

Desítky českých turistů uvázly v Hurghadě. Odlet se...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 20. 8. 2017  •  Jan Fischer  •  5

V egyptské Hurghadě uvázlo kvůli poruše letadla společnosti Travel Service několik desítek klientů cestovní kanceláře Fischer. Odlétat měli v sobotu odpoledne, v neděli v poledne však stále byli v egyptském hotelu. Někteří z nich si stěžují na špatnou komunikaci ze strany cestovní kanceláře Fischer. Její mluvčí Jan Bezděk ČTK řekl, že delegáti klientům poskytují maximum informací, o dalším postupu ale musí rozhodnout společnost Travel Service. Letecký dopravce poslal v noci do Hurghady tým techniků, kteří pracují na opravě.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.