Index vlivu Jaroslav Škárka - Index vlivu v politice

 
 

NS odmítl dovolání exposlance Škárky, dostal podmínku za výroky o dětech

Brno - Nejvyšší soud (NS) odmítl dovolání bývalého předsedy Věcí veřejných a někdejšího poslance Jaroslava Škárky, jenž dostal podmínku za nenávistné výroky o nedonošených...

Jaroslav Škárka aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Jaroslav Škárka ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Jaroslav Škárka ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Jaroslav Škárka v poslední době

 

19. červenece 2022

NS odmítl dovolání exposlance Škárky, dostal podmínku za...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 19. 7. 2022  •  Jaroslav Škárka  •  1

Brno - Nejvyšší soud (NS) odmítl dovolání bývalého předsedy Věcí veřejných a někdejšího poslance Jaroslava Škárky, jenž dostal podmínku za nenávistné výroky o nedonošených...

26. října 2021

Soud snížil exposlanci Škárkovi podmíněný trest za výroky o...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 26. 10. 2021  •  Jaroslav Škárka  •  2

Na deset měsíců se zkušební lhůtou jeden a půl roku snížil odvolací Krajský soud v Plzni trest bývalému poslanci Věcí veřejných Jaroslavu Škárkovi za jeho nenávistné výroky o nedonošených dětech, mentálně postižených lidech nebo o neziskových organizacích. Rozsudek je pravomocný.

Exposlanci Škárkovi soud za výroky o nedonošených dětech...

Zdroj Tyden.cz ze dne 26. 10. 2021  •  Jaroslav Škárka  •  2

Na deset měsíců se zkušební lhůtou jeden a půl roku snížil v úterý odvolací Krajský soud v Plzni trest bývalému předsedovi strany Věci veřejné a někdejšímu poslanci Jaroslavu Škárkovi za jeho loňské nenávistné výroky o nedonošených dětech, mentálně postižených lidech či o neziskových organizacích.

18. srpna 2021

Exposlanec Škárka dostal za nenávistné výroky o nedonošených...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 18. 8. 2021  •  Jaroslav Škárka  •  2

Soud nepravomocně potrestal bývalého poslance Věcí veřejných Jaroslava Škárku za jeho loňské nenávistné výroky o nedonošených dětech a mentálně postižených. Soudkyně okresního soudu pro severní Plzeňsko politika uznala vinným z podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod a vyměřila mu roční podmíněný trest se zkušební lhůtou na dva roky.

STALO SE DNES: Do Prahy míří třetí evakuační let, exposlanec...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 18. 8. 2021  •  Jaroslav Škárka  •  2

Bojovníci Tálibánu pár dní po nástupu k moci začali prosazovat svoji představu o společenském pořádku. Z Kábulu odletěl už třetí český evakuační let. Bývalý šéf Věcí veřejných a poslanec Jaroslav Škárka za svůj výrok, že předčasně narozené děti jsou zrůdy, dostal u soudu dvouletou podmínku. Přečtěte si souhrn nejdůležitějších středečních zpráv.

Měl jsem víc vína, než bylo záhodno. Za výrok o zrůdách má...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 18. 8. 2021  •  Jaroslav Škárka  •  2

Bývalý poslanec za Věci veřejné Jaroslav Škárka za svůj výrok, že předčasně narozené děti jsou zrůdy, dostal u soudu dvouletou podmínku. Pokud ji poruší půjde na rok do vězení. Proti rozsudku se odvolal. U soudu se mimo jiné hájil i tím, že při psaní výroku byl pod vlivem alkoholu.

17. června 2021

„Nevyvinuté zrůdy“ jdou k soudu. Měl jsem vážit slova,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 17. 6. 2021  •  Jaroslav Škárka  •  2

Státní zástupkyně obžalovala bývalého poslance za Věci veřejné Jaroslava Škárku kvůli jeho loňskému výroku o předčasně narozených dětech. Škárka na Facebooku napsal, že to jsou „nevyvinuté zrůdy“ a stát by se jich měl zbavit. Hrozí mu šest měsíců až tři roky vězení.

Státní zástupkyně obžalovala exposlance Škárku za výrok o...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 17. 6. 2021  •  Jaroslav Škárka  •  2

Státní zástupkyně obžalovala bývalého poslance za Věci veřejné Jaroslava Škárku, který loni v listopadu na Facebook napsal, že předčasně narozené děti jsou „nevyvinuté zrůdy“ a stát by se jich měl zbavit. Případem se bude zabývat Okresní soud Plzeň-sever. Informaci ČT sdělila státní zástupkyně Lenka Kocurová.

18. května 2021

Policie navrhla obžalovat exposlance Škárku za výrok o...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 18. 5. 2021  •  Jaroslav Škárka  •  2

Policie navrhla obžalovat bývalého poslance Jaroslava Škárku za facebookový příspěvek o předčasně narozených dětech. Napsal o nich, že jsou to „nevyvinuté zrůdy“ a stát se jich musí zbavit. Za podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod mu hrozí šest měsíců až tři roky vězení.

Policie navrhla obžalovat exposlance Jaroslava Škárku za...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 18. 5. 2021  •  Jaroslav Škárka  •  2

Policie navrhla obžalovat bývalého poslance za Věci veřejné Jaroslava Škárku, který loni v listopadu na Facebook napsal, že předčasně narozené děti jsou „nevyvinuté zrůdy“ a stát by se jich měl zbavit. Informaci ČT sdělila mluvčí policie Plzeňského kraje Eva Červenková. Návrh nyní posoudí Okresní státní zastupitelství Plzeň-sever. Pokud Škárku obžaluje, případ zamíří před soud. Trestní oznámení na bývalého politika podala nezisková organizace Nedoklubko, na jejíž činnost Škárka ve svém příspěvku reagoval. Škárka se za své vyjádření omluvil.

26. března 2021

Policie obvinila exposlance Škárku za výroky o „zrůdách“

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 26. 3. 2021  •  Jaroslav Škárka  •  2

Policie obvinila bývalého poslance Věcí veřejných Jaroslava Škárku, který loni v listopadu na Facebook napsal, že předčasně narozené děti jsou „nevyvinuté zrůdy“ a stát by se jich měl zbavit. Informaci sdělila České televizi mluvčí policie Plzeňského kraje Eva Červenková. Trestní oznámení na bývalého politika podala nezisková organizace Nedoklubko, na jejíž činnost Škárka ve svém příspěvku reagoval. Škárka se za své vyjádření omluvil.

18. listopadu 2020

Předčasně narození mají sílu a vytrvalost, říká ředitelka...

Zdroj OnaDnes.cz - Čtení o ženách, jaké opravdu jsou ze dne 18. 11. 2020  •  Jaroslav Škárka  •  2

Organizace Nedoklubko se chce ještě víc věnovat osvětě o dětech, které přišly na svět před termínem porodu. Přiměl ji k tomu výrok exposlance Jaroslava Škárky, že předčasně narozené děti jsou zrůdy, kterých je potřeba se zbavit. „Cítíme, že osvěta je potřeba,“ řekla ředitelka sdružení Lucie Žáčková v pořadu Rozstřel.

4. listopadu 2020

Škárka kvůli svým výrokům o dětech opustí Vězeňskou službu

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 4. 11. 2020  •  Jaroslav Škárka  •  2

Praha - Bývalý poslanec za Věci veřejné Jaroslav Škárka ukončí svůj pracovní poměr ve Vězeňské službě. ČTK to dnes sdělil Petr Vlk, ředitel plzeňské věznice, kde Škárka pracuje...

Výrok lidské zrůdy. Celebrity se opřely do Škárky za slova o...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 4. 11. 2020  •  Jaroslav Škárka  •  2

Bývalý poslanec Jaroslav Škárka sdílel na svém facebookovém profilu příspěvek, který vyvolal obrovskou vlnu nesouhlasu. Předčasně narozené děti v něm označil za zrůdy, kterých je potřeba se zbavit. Bouřlivé reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Škárka tvrdí, že chtěl jen vyburcovat společnost.

2. listopadu 2020

Zbavme se nedonošených dětí, jsou to zrůdy, sdílel...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 2. 11. 2020  •  Jaroslav Škárka  •  2

Jaroslav Škárka, bývalý poslanec za Věci veřejné, sdílel 1. listopadu na svém facebookovém profilu příspěvek, v němž označil předčasně narozené děti za "nevyvinuté zrůdy", jichž se má společnost "zbavit". Příspěvkem se začala zabývat Policie České republiky. 

26. září 2017

„Zemřel Tříska, no a co?“ Exposlanec Věcí veřejných zmínil...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 9. 2017  •  Jaroslav Škárka  •  8

Smrt herce Jana Třísky (†80) otřásla i českými politiky. Výjimečně se však našly i hodně cynické názory. Šokoval především exposlanec Věcí veřejných Jaroslav Škárka. Na jeho profilu na sociální síti se objevila slova o „plačkách“ a o tom, že denně umírá mnoho dalších lidí a nedělá se kolem toho takový „povyk“.

21. května 2015

Kauza Rath: U soudce Pacovského důvod pro podjatost nevidím,...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 21. 5. 2015  •  Jaroslav Škárka  •  24

Soudce Obvodního soudu pro Prahu 5 Jan Šott jako předseda senátu vedl před třemi lety proces s politiky Vítem Bártou a Jaroslavem Škárkou v kauze korupčních praktik uvnitř strany Věci veřejné. Právu odpověděl na otázky k poslednímu vývoji v případu údajné korupce bývalého poslance a hejtmana za ČSSD Davida Ratha, který projednává Krajský soud v Praze.

2. dubna 2014

Policie podezřívá Kočí a Škárku z křivého obvinění Bárty

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 2. 4. 2014  •  Jaroslav Škárka  •  22

Praha - Policie začala vyšetřovat bývalé poslance Jaroslava Škárku a Kristýnu Kočí v kauze údajné korupce ve straně Věci veřejné. Podezřívá je, že tehdejšího předsedu strany Víta Bártu křivě obvinili z uplácení. Informovala o tom dnes Česká televize. Soud zhruba před rokem pravomocně rozhodl, že Bárta své stranické kolegy neuplácel.

Policie vyšetřuje Škárku a Kočí kvůli křivému obvinění Bárty

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 2. 4. 2014  •  Jaroslav Škárka  •  22

Policie začala vyšetřovat bývalé poslance Jaroslava Škárku a Kristýnu Kočí v kauze údajné korupce ve straně Věci veřejné. Podezřívá je, že tehdejšího předsedu strany Víta Bártu křivě obvinili z uplácení. Informovala o tom ve středu Česká televize. Soud zhruba před rokem pravomocně rozhodl, že Bárta své stranické kolegy neuplácel.

Policie podezřívá Kočí a Škárku z křivého obvinění Bárty

Zdroj Tyden.cz ze dne 2. 4. 2014  •  Jaroslav Škárka  •  21

Policie začala vyšetřovat bývalé poslance Jaroslava Škárku a Kristýnu Kočí v kauze údajné korupce ve straně Věci veřejné. Podezřívá je, že tehdejšího předsedu strany Víta Bártu křivě obvinili z uplácení. Soud zhruba před rokem pravomocně rozhodl, že Bárta své stranické kolegy neuplácel.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.