Index vlivu Lubomír Zaorálek - Index vlivu v politice

Lubomír Zaorálek
 
 

KOMENTÁŘ: Paradiplomacie na vzestupu

Protiizraelský článek ministra Tomáše Petříčka a jeho dvou předchůdců Lubomíra Zaorálka a Karla Schwarzenberga vyvolal velkou pozornost doma i ve světě. Je projevem paradiplomacie, vlivové struktury mimo oficiální instituce, určené k vytváření zahraniční politiky, míní Hana Lipovská a Jana Bobošíková z Institutu svobody a demokracie.

Lubomír Zaorálek aktuálně...

Pořadí: 2Index vlivu: 3
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
3.7Vliv / význam klesá
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
4.16Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
3.78Vliv / význam roste
 

Jak nás Lubomír Zaorálek ovlivňuje poslední týden


Jak nás Lubomír Zaorálek ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Lubomír Zaorálek ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Lubomír Zaorálek v poslední době

 

30. května 2020

KOMENTÁŘ: Paradiplomacie na vzestupu

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 30. 5. 2020  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Protiizraelský článek ministra Tomáše Petříčka a jeho dvou předchůdců Lubomíra Zaorálka a Karla Schwarzenberga vyvolal velkou pozornost doma i ve světě. Je projevem paradiplomacie, vlivové struktury mimo oficiální instituce, určené k vytváření zahraniční politiky, míní Hana Lipovská a Jana Bobošíková z Institutu svobody a demokracie.

29. května 2020

Podcenil jsem reakce na komentář o Izraeli, přiznává ministr...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 29. 5. 2020  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček z ČSSD podcenil reakci na komentář, který vyšel v květnu v deníku Právo a v němž on a dva bývalí šéfové české diplomacie Karel Schwarzenberg a Lubomír Zaorálek kritizovali plán Izraele anektovat židovské osady na Západním břehu Jordánu. V rozhovoru po Skypu Petříček potvrdil, že má i nadále podporu předsedy ČSSD Jana Hamáčka.

Hádky kvůli Izraeli: Chystá se anexe, tvrdí Zaorálek. Utrhli...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 29. 5. 2020  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Překvapily mě výrazy, že jsem nacista. Situace je dramatická. Pokud se někdo silou chystá obsazovat území, měla by naskakovat červená světla, míní bývalý šéf diplomacie Lubomír Zaorálek, spoluautor dopisu, který kritizuje záměr Izraele anektovat...

27. května 2020

Černochová přirovnala Zaorálka kvůli výrokům o Izraeli k...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 27. 5. 2020  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Poslaneckou sněmovnu čeká jednání o vztahu České republiky k Izraeli. Už ve středu se u řečnického pultu někteří poslanci střetli. Jana Černochová (ODS) přirovnala Lubomíra Zaorálka (ČSSD) k nacistům – kritizovala jeho srovnání izraelských plánů na anexi židovských osad na Západním břehu Jordánu s milníky československé historie. Ministr se ohradil a poslankyně se pak omluvila s tím, že jako občanka si názor ponechá.

Kdo rozumí Izraeli, ví, že není jen zlý nebo hodný

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 27. 5. 2020  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Prohlášení tří ministrů zahraničí, současného Tomáše Petříčka a jeho předchůdců Lubomíra Zaorálka a Karla Schwarzenberga, k otázce izraelské anexe území na Západním břehu Jordánu způsobilo na české politické scéně divokou přestřelku. Málokteré...

25. května 2020

Organizace se ohradily proti článku Petříčka a dalších o...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 25. 5. 2020  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Praha - Česká pobočka Židovského národního fondu a Česká společnost přátel Izraele se ohradily proti článku ministra zahraničí Tomáše Petříčka a jeho předchůdců Lubomíra Zaorálka...

Článek Petříčka a dalších o Izraeli nezůstal bez odezvy

Zdroj Tyden.cz ze dne 25. 5. 2020  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Česká pobočka Židovského národního fondu a Česká společnost přátel Izraele se ohradily proti článku ministra zahraničí Tomáše Petříčka a jeho předchůdců Lubomíra Zaorálka a Karla Schwarzenberga v sobotním Právu.

23. května 2020

Zemana naštvali Petříček, kníže a Zaorálek. Kvůli článku o...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 5. 2020  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Prezident Miloš Zeman dnes odsoudil společný článek ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD) a jeho předchůdců Lubomíra Zaorálka (ČSSD) a Karla Schwarzenberga (TOP 09), kteří kritizovali izraelské plány na anexi židovských osad na Západním břehu Jordánu. Podle Zemana článek otištěný dnes v deníku Právo narušuje vztahy Česka s Izraelem. Petříčka a Zaorálka, který je nyní ministrem kultury, kritizoval i premiér Andrej Babiš (ANO). Trojice politiků uvedla, že izraelský záměr by byl porušením mezinárodního práva. Ministerstvo zahraničí na dotaz ČTK uvedlo, že společný článek je úvahou ministrů, i proto byla zvolena forma komentáře v deníku.

Zeman odsoudil článek Petříčka a jeho předchůdců o Izraeli

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 23. 5. 2020  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Praha - Prezident Miloš Zeman dnes odsoudil společný článek ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD) a jeho předchůdců Lubomíra Zaorálka (ČSSD) a Karla Schwarzenberga (TOP 09), kteří...

Poškozují naše vztahy s Izraelem. Zeman kritizoval článek...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 23. 5. 2020  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Prezident Miloš Zeman odsoudil společný článek šéfa české diplomacie Tomáše Petříčka a jeho předchůdců na ministerstvu Lubomíra Zaorálka a Karla Schwarzenberga. Text otištěný v sobotním Právu kritizuje izraelské plány na anexi židovských osad na Západním břehu Jordánu. Podle Zemana proto narušuje vztahy Česka s Izraelem, Petříčka a Zaorálka kritizoval i premiér Andrej Babiš.  

Petříček, Zaorálek a Schwarzenberg napsali článek o Izraeli....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 23. 5. 2020  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Prezident Miloš Zeman odsoudil společný článek ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD) a jeho předchůdců Lubomíra Zaorálka (ČSSD) a Karla Schwarzenberga (TOP 09), kteří kritizovali izraelské plány na anexi židovských osad na Západním břehu Jordánu. Podle Zemana článek otištěný v sobotu v deníku Právo narušuje vztahy Česka s Izraelem. Petříčka a Zaorálka, který je v současnosti ministrem kultury, kritizoval také premiér Andrej Babiš (ANO).

Babiš odmítl kritiku Petříčka a Zaorálka vůči Izraeli. Ozval...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 5. 2020  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Premiér Andrej Babiš kritizoval sociálnědemokratické ministry zahraničí Tomáše Petříčka a kultury Lubomíra Zaorálka, který dřív také vedl resort diplomacie, za novinový článek napadající politiku Izraele vůči Palestincům. Text, který podepsal i bývalý ministr zahraničí Karel Schwarzenberg, odmítl také prezident Miloš Zeman.

19. května 2020

Bývalý šéf Národní galerie Fajt: Omluva za kýbl splašků? Tak...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 19. 5. 2020  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Před rokem byl Jiří Fajt odvolán z postu generálního ředitele Národní galerie. Za nečekaným aktem (jak to tak v Čechách bývá), stál tehdejší ministr kultury Antonín Staněk. Před týdnem padla omluva od ministra stávajícího, Lubomíra Zaorálka. Přijde další krok a může se bývalý šéf galerie vrátit do Prahy? Požaduje to nakonec i probíhající petice, kterou podepsali mj. Jiří David, František Skála či Václav Marhoul.

6. května 2020

Zrušené festivaly, vouchery pro diváky i EET. Kalousek:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 5. 2020  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Poslanci v úterý nestihli projednat ve zkráceném jednání zmírnění dopadů pandemie na sport a na kulturu, ministr Lubomír Zaorálek (ČSSD) opět potvrdil, že velké festivaly letos nebudou. Řešit začala Sněmovna odklad EET až na příští rok, Piráti přišli s kuriózním návrhem odložit EET až do 100. narozenin Andreje Babiše (ANO) v září 2054.

Spor o podobu pražského Máje posoudí ministerstvo kultury

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 6. 5. 2020  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Pražští památkáři si stojí za jimi povolenou přestavbou obchodního domu Máj na Národní třídě. Projekt kritizuje Klub za starou Prahu, který se s připomínkami obrátil i na primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) a ministra kultury Lubomíra Zaorálka (ČSSD)....

S kulturou se má zacházet jako s restauracemi a hotely....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 6. 5. 2020  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Kultura je zasažená koronavirem stejně jako hotely a restaurace a potřebuje stejnou podporu. Ministr kultury z ČSSD Lubomír Zaorálek v rozhovoru pro HN říká, že navrhne snížit DPH na vstupenky z 15 na 10 procent nebo pomoci provozovatelům kulturních...

30. dubna 2020

Velké festivaly nebudou, místo vrácení vstupného lze...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 30. 4. 2020  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Velké letní festivaly letos definitivně nebudou. Vláda však schválila návrh zákona ministra kultury Lubomíra Zaorálka, který dává možnost organizátorům kvůli koronavirové epidemii místo vrácení již zaplacené vstupenky nabídnout zákazníkovi poukázku na náhradní akci nebo na stejnou akci v jiném termínu.

23. dubna 2020

Eva Holubová spřáhla síly s TOP 09. Řeší „stravenky“ na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 4. 2020  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Finanční podpora umělců, jasný harmonogram otevírání kulturních institucí či přesun financí z propagace v zahraničí na domácí tvorbu patří mezi devatero opatření, která dnes TOP 09 představila na záchranu kultury v období koronavirové krize. Strana zároveň žádá, aby se státní podpora více vztahovala i na ty instituce, které nejsou dotovány státem. Návrh opatření dnes zašle ministru kultury Lubomíru Zaorálkovi (ČSSD).

21. dubna 2020

Zaorálek bude o kultuře jednat s Vojtěchem a epidemiology

Zdroj České noviny - kultura ze dne 21. 4. 2020  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Praha - Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) chystá jednání s epidemiology a ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem (za ANO), která by měla upřesnit, jaké kulturní akce a objekty...

10. dubna 2020

Odstupte, vyzývají pražská soukromá divadla ministra Zaorálka

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 10. 4. 2020  •  Lubomír Zaorálek  •  0

Majitelé soukromých pražských divadel vyzvali k rezignaci ministra kultury Lubomíra Zaorálka (ČSSD). Vadí jim, že z částky 1,07 miliardy korun, kterou schválila ve čtvrtek vláda na záchranu kultury, nepůjde nic do sektoru, který nepobírá dotace. Dnes o tom informovala rozhlasová stanice Frekvence 1. 

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.