Index vlivu Martin Kuba - Index vlivu v politice

Martin Kuba
 
 

Člen ODS

 
 

Martin Kuba (* 9. dubna 1973, České Budějovice) je český lékař a politik. Od 16. listopadu 2011 do 10. července 2013 působil ve funkci ministra průmyslu a obchodu Nečasovy vlády a od 4. listopadu 2012 je prvním místopředsedou ODS. Po rezignaci Petra Nečase na předsedu strany byl 17. června 2013 pověřen vedením ODS.

 

Šéf hejtmanů Kuba vmetl Babišovi prázdné mrazáky. Jaké u očkování vidí problémy?

Už v pátek se otevře rezervační systém na očkování proti onemocnění covid-19 pro lidi nad 80 let. Hejtman Jihočeského kraje a zároveň předseda Asociace krajů České republiky Martin Kuba (ODS) ale upozorňuje, že v řadě krajů se ještě nepodařilo naočkovat ani zdravotníky. Množství z nich přitom bude potřeba právě při plošné vakcinaci. Zásadní je, aby kraje dostávaly vakcíny včas, zbytek už je na hejtmanech. Konkrétně mrazáky v jižních Čechách zatím vláda nestíhá plnit tak rychle, jak je kraj vyprazdňuje. „Pan premiér chtěl, abychom hodně očkovali, tak očkujeme,“ uvedl Kuba v pořadu Blesk Zpráv Epicentrum.

Martin Kuba aktuálně...

Pořadí: 5Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
5.4Vliv / význam klesá
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
6.7Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
24.19Vliv / význam roste
 

Jak nás Martin Kuba ovlivňuje poslední týden


Jak nás Martin Kuba ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Martin Kuba ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Martin Kuba v poslední době

 

12. ledna 2021

Šéf hejtmanů Kuba vmetl Babišovi prázdné mrazáky. Jaké u...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 1. 2021  •  Martin Kuba  •  0

Už v pátek se otevře rezervační systém na očkování proti onemocnění covid-19 pro lidi nad 80 let. Hejtman Jihočeského kraje a zároveň předseda Asociace krajů České republiky Martin Kuba (ODS) ale upozorňuje, že v řadě krajů se ještě nepodařilo naočkovat ani zdravotníky. Množství z nich přitom bude potřeba právě při plošné vakcinaci. Zásadní je, aby kraje dostávaly vakcíny včas, zbytek už je na hejtmanech. Konkrétně mrazáky v jižních Čechách zatím vláda nestíhá plnit tak rychle, jak je kraj vyprazdňuje. „Pan premiér chtěl, abychom hodně očkovali, tak očkujeme,“ uvedl Kuba v pořadu Blesk Zpráv Epicentrum.

11. ledna 2021

KORONAVIRUS: Očkování – další důkazy politizace covidu

Zdroj Neviditelný pes ze dne 11. 1. 2021  •  Martin Kuba  •  0

Hejtman Jihočeského kraje MUDr. Martin Kuba je současně předsedou všech hejtmanů. Prohlašuje, že si kraje jsou schopny vše zařídit, pokud stát dodá vakcíny. Dalším hejtmanům chybí „návod“.

9. ledna 2021

Koronavirus ONLINE: 13 029 nakažených za pátek. A kontroly...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 1. 2021  •  Martin Kuba  •  0

Za čtvrtek v Česku přibylo 14 780 nových případů koronaviru, za pátek 13 029. Obětí od začátku epidemie je už 12 800. Skóre PES zůstává v pátém stupni pohotovosti, riziko je na 86 bodech. Vláda rozhodla o pokračování nejpřísnějších opatření až do 22. ledna. Předseda Asociace krajů ČR a hejtman Jihočeského kraje Martin Kuba (ODS) pak žádá vládu  o obnovení zákazu návštěv v nemocnicích. A Sasko bude po českých a polských pendlerech místo dvou koronavirových testů týdně požadovat jen jeden. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

Hejtman Martin Kuba: O úspěchu očkování nerozhodne ministr,...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 9. 1. 2021  •  Martin Kuba  •  0

Bývalý ministr průmyslu a obchodu, přechodný předseda ODS Martin Kuba se po roce 2013 stáhl z centrální scény. Loni ale uspěl v krajských volbách a stal se jihočeským hejtmanem. Patří k politikům, kteří mají za sebou bohatou zaměstnaneckou i podnikatelskou kariéru a nejsou závislí na funkcionářských příjmech (i proto dává čtyřicet procent svého platu na charitu, konkrétně matkám samoživitelkám). V současnosti Martin Kuba řeší především krajskou očkovací strategii a boj s covidem. Mnozí ale soudí, že pokud Petr Fiala jako lídr trojkoalice říjnové volby nevyhraje, převezme ODS právě Kuba. A vstoupí do vlády s ANO.

8. ledna 2021

POLITIKA: Hejtman Kuba a vakcinace

Zdroj Neviditelný pes ze dne 8. 1. 2021  •  Martin Kuba  •  0

Jihočeský hejtman Martin Kuba představil vlastní strategii pro očkování proti koronaviru. Podle webu Echo24.cz se hodlá inspirovat Izraelem, jak v co nejkratší době proočkovat co nejvíc lidí, a to je dobře.

4. ledna 2021

Některé kraje připravují vlastní očkovací strategii proti...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 4. 1. 2021  •  Martin Kuba  •  0

Praha - Některé kraje připravují vlastní očkovací strategii proti koronaviru. Kromě Jihočeského kraje, jehož hejtman Martin Kuba (ODS) ji představil dnes, jde třeba o Středočeský, Moravskoslezský,...

Některé kraje připravují vlastní očkovací strategii proti...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 4. 1. 2021  •  Martin Kuba  •  0

Praha - Některé kraje připravují vlastní očkovací strategii proti koronaviru. Kromě Jihočeského kraje, jehož hejtman Martin Kuba (ODS) ji představil dnes, jde třeba o Středočeský, Moravskoslezský,...

8. prosince 2020

Kuba: Vedení ODS chybí vůdcovství, prodloužení nouzového...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 8. 12. 2020  •  Martin Kuba  •  0

Na rozdíl od řady předních politiků Občanské demokratické strany by se jihočeský hejtman Martin Kuba nebránil prodloužení nouzového stavu, jak to navrhuje vláda. „Nouzový stav mě za uši netahá. Vadí mi spíš nesrozumitelné kroky vlády než nouzový stav,“ prohlásil. V Rozstřelu mluvil i o situaci v ODS, strně podle něj pod vedením Petra Fialy chybí leadership.

2. prosince 2020

Novým předsedou Asociace krajů je Martin Kuba z jižních Čech

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 2. 12. 2020  •  Martin Kuba  •  0

Předsedou Asociace krajů ČR zvolili ve středu hejtmani jihočeského hejtmana Martina Kubu (ODS). Jeho prvním místopředsedou bude hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák (ANO). Představitel občanských demokratů bude v čele asociace po 12 letech, mezi roky 2001 a 2008 ji vedl nynější europoslanec Evžen Tošenovský.

3. listopadu 2020

Novým jihočeským hejtmanem se stal Martin Kuba (ODS)

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 3. 11. 2020  •  Martin Kuba  •  0

České Budějovice - Novým jihočeským hejtmanem se stal Martin Kuba (ODS). Na ustavujícím povolebním zasedání jej podpořilo 30 zastupitelů z 55. Kuba se stává čtvrtým jihočeským hejtmanem...

16. října 2020

Strany na jihu Čech podepsaly koalici. Vedení kraje se chce...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 10. 2020  •  Martin Kuba  •  0

Zástupci stran ODS, KDU-ČSL a TOP 09, ČSSD a hnutí Jihočeši v pátek podepsali na jihu Čech koaliční smlouvu. V 55členném zastupitelstvu budou mít 29 mandátů. Hejtmanem by se měl stát lídr ODS Martin Kuba. Placených pozic uvolněných radních bude šest, o jednu méně než v minulém volebním období.

5. října 2020

Na jihu Čech zřejmě utvoří koalici ODS, KDU-ČSL, TOP 09,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 5. 10. 2020  •  Martin Kuba  •  0

V jižních Čechách povede zřejmě kraj koalice ODS, KDU-ČSL a TOP 09, ČSSD a Jihočeši 2012. Hejtmanem by se měl stát Martin Kuba z ODS, prvním náměstkem lídr lidovců František Talíř. V úterý pravděpodobně podepíšou politici memorandum o spolupráci. Informovali o tom Kuba a lídr hnutí Jihočeši 2012 Pavel Hroch. Koalice by měla 29 mandátů v 55členném zastupitelstvu.

Volby v rouškách. Slavit mohli Kuba, Půta či Linhart....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 5. 10. 2020  •  Martin Kuba  •  0

Volby 2020 obrazem. Volby v rouškách. Slavit mohli Kuba, Půta či Linhart. Červený svetr se zřejmě okoukal << první < předchozí | další > poslední >> Zleva: Jan Zahradník, Dagmar Škodová Parmová, lídr kandidátky Martin Kuba a Lucie...

12. srpna 2020

Olomoucká válka vědců graduje, děkan fakulty žaluje vlastní...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 12. 8. 2020  •  Martin Kuba  •  1

Případ, s jakým se české soudnictví patrně ještě nesetkalo, se zrodil v Olomouci. Děkan zdejší přírodovědecké fakulty Martin Kubala podal správní žalobu na svoji „mateřskou“ Univerzitu Palackého (UP), konkrétně na její akademický senát. Důvodem je vznik nového vysokoškolského ústavu pojmenovaného Český institut výzkumu a pokročilých technologií UP.

1. srpna 2020

Kubalík předvedl rekordní debut v play off NHL, Nečas dal...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 1. 8. 2020  •  Martin Kuba  •  1

Restart hokejové NHL po březnovém přerušení kvůli šířící se pandemii koronaviru obstaraly úvodní kvalifikační série play off a Češi hráli hlavní role. Carolina porazila Rangers těsně 3:2 gólem mladíka Martina Nečase a v obrovské pohodě hrající Dominik Kubalík pěti body 2+3 režíroval triumf Chicaga 6:4 nad Edmontonem. Vytvořil tak nový rekord NHL pro debut v play off.

26. června 2020

Sportovní akce jsou nejrizikovější, tvrdí epidemiolog

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 26. 6. 2020  •  Martin Kuba  •  1

Pokud se nová ohniska nákazy koronaviru dostatečně a včas nepodchytí, bude to problém. Uvedl to ve čtvrtek v pořadu ČT Události, komentáře hlavní epidemiolog společnosti IKEM Petr Smékal. Podle něho jsou zároveň pro přenos nemoci covid-19 nejrizikovější sportovní akce. Společně s ním se debaty zúčastnili také člen sněmovního výboru pro zdravotnictví Rostislav Vyzula (ANO) a jihočeský krajský zastupitel Martin Kuba (ODS).

12. června 2020

Světlana Witowská končí s moderováním Událostí. Chci se...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 12. 6. 2020  •  Martin Kuba  •  1

Redaktorka Světlana Witowská (47) skončí s moderováním pořadů Události a Události, komentáře v České televizi v průběhu léta. Nikdo nový zatím nepřijde, při moderování obou pořadů se budou střídat současní členové moderátorského týmu - tedy Daniela Písařovicová, Marcela Augustová, Michal Kubal, Martin Řezníček a Jakub Železný. ČTK to dnes řekla mluvčí ČT Karolína Blinková.

16. května 2020

Proč se jižní Čechy liší? Testovali jsme chytře a jinak,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 16. 5. 2020  •  Martin Kuba  •  1

S koronavirem se už v Česku setkalo i půl milionu lidí, tvrdí v rozhovoru pro MF DNES lékař a politik Martin Kuba. Své tvrzení zakládá na vlastním testování kolektivní imunity z jižních Čech, které je prý kvůli jiné metodologii přesnější než to vládní ukazující promořenost české společnosti pouze v řádech jednotek promile.

8. ledna 2020

Venčila psa, cyklista se lekl a přeletěl přes řidítka:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 1. 2020  •  Martin Kuba  •  1

Tříměsíčním vězením s roční podmínkou a úhradou bolestného ve výši 210 tisíc potrestal Krajský soud v Brně Martinu Kubátovou (41) ze Žďárska. Majitelka border kolie předloni po otevření auta nepohlídala svého mazlíčka, který zapříčinil vážnou nehodu cyklisty. Senior (68) po pádu z kola ochrnul na celé tělo.

28. prosince 2019

Skvělá premiéra. Frk si osladil letošní debut v NHL dvěma...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 28. 12. 2019  •  Martin Kuba  •  1

Útočník Martin Frk ozdobil premiérový start v této sezoně NHL dvěma góly, kterými nasměroval Los Angeles k výhře 3:2 v prodloužení na ledě San Jose. David Pastrňák se podílel v prvním hracím dni po vánoční přestávce dvěma asistencemi na vítězství Bostonu 3:0 v Buffalu. Chicago porazilo i díky trefě Dominika Kubalíka New York Islanders 5:2. Stejný výsledkem uspěl Pittsburgh i s přispěním jednoho gólu Dominika Simona v Nashvillu.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.