Index vlivu Martin Kuba - Index vlivu v politice

Martin Kuba
 
 

Člen ODS

 
 

Martin Kuba (* 9. dubna 1973, České Budějovice) je český lékař a politik. Od 16. listopadu 2011 do 10. července 2013 působil ve funkci ministra průmyslu a obchodu Nečasovy vlády a od 4. listopadu 2012 je prvním místopředsedou ODS. Po rezignaci Petra Nečase na předsedu strany byl 17. června 2013 pověřen vedením ODS.

 

Neuvěřitelný Jorge Martin! Do svého druhého závodu MotoGP vyrazí z pole position

Jorge Martin má před sebou svůj teprve druhý závod v královské kubatuře a už bude startovat z pole position. Spolu s ním z první řady vyjedou i Johann Zarco a Maverick Viňales.

Martin Kuba aktuálně...

Pořadí: 5Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
25.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
18.24Vliv / význam roste
 

Jak nás Martin Kuba ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Martin Kuba ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Martin Kuba v poslední době

 

4. dubna 2021

Neuvěřitelný Jorge Martin! Do svého druhého závodu MotoGP...

Zdroj AutoRevue.cz ze dne 4. 4. 2021  •  Martin Kuba  •  0

Jorge Martin má před sebou svůj teprve druhý závod v královské kubatuře a už bude startovat z pole position. Spolu s ním z první řady vyjedou i Johann Zarco a Maverick Viňales.

7. března 2021

ODS je na limitech. Lepší už to nebude, devadesátky jsou pryč

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 7. 3. 2021  •  Martin Kuba  •  0

ODS vznikala jako strana, která má být majoritní, má vládnout, prohlásil nedávno občanský demokrat, dnes možná ten vůbec nejpopulárnější, Martin Kuba. Reprezentuje tu část ODS, které se moc nelíbí, že se jde do říjnových voleb v trojkoalici s...

27. února 2021

Lidé musí brát opatření vážně, apeluje hejtman Kuba....

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 2. 2021  •  Martin Kuba  •  0

Podle předsedy Asociace krajů a jihočeského hejtmana Martina Kuby (ODS) není zvládnutí epidemie jen o vydaných opatřeních. Nejdůležitější je, aby lidé brali opatření vážně, protože se situace zásadně zhoršuje. Jediným řešením je chovat se racionálně, což neumí zařídit ani vláda, ani opozice, řekl Kuba. A jak se na věc dívají ostatní hejtmani?

14. února 2021

Hejtmani žádají o dva týdny nouzového stavu. Žáci se vrátí...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 14. 2. 2021  •  Martin Kuba  •  0

Hejtmani žádají vládu Andreje Babiše o vyhlášení nového nouzového stavu na dva týdny a souhlasí s návratem dalších dětí do škol v březnu. Po jednání s vládou to uvedl šéf Asociace krajů, jihočeský hejtman za ODS Martin Kuba. „Je to v daný okamžik jediná cesta, jak zvládnout krizový stav v naší zemi,“ napsal na Twitteru hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák.

12. února 2021

Opatření bez nouzového stavu jsou nedostatečná, tvrdí vláda....

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 12. 2. 2021  •  Martin Kuba  •  0

Vláda považuje opatření, kterými může po skončení nouzového stavu bránit šíření epidemie covidu-19, za nedostatečná. Podle ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) to dnes ministři sdělili při odpoledním jednání hejtmanům. Oslabení opatření podle kabinetu bude znamenat komplikace pro zdravotnictví a posílení epidemie. Zástupci krajů se o dalším postupu poradí, napsal Hamáček na twitteru. Jihočeský hejtman a šéf Asociace krajů Martin Kuba (ODS) ČTK v textové zprávě sdělil, že ještě z jednání žádný závěr nemá.

14. ledna 2021

Jihočeský hejtman Kuba míří vzhůru. Opřený o byznys s ČEZ

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 14. 1. 2021  •  Martin Kuba  •  0

Takový comeback se jen tak nevidí. Po volbách před sedmi lety stál Martin Kuba v čele zdrcené ODS a sám se do sněmovny vůbec nedostal. Dnes patří k nejviditelnějším politikům strany a stává se jedním z hrdinů současné pandemie. Jihočeský hejtman...

12. ledna 2021

Šéf hejtmanů Kuba vmetl Babišovi prázdné mrazáky. Jaké u...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 1. 2021  •  Martin Kuba  •  0

Už v pátek se otevře rezervační systém na očkování proti onemocnění covid-19 pro lidi nad 80 let. Hejtman Jihočeského kraje a zároveň předseda Asociace krajů České republiky Martin Kuba (ODS) ale upozorňuje, že v řadě krajů se ještě nepodařilo naočkovat ani zdravotníky. Množství z nich přitom bude potřeba právě při plošné vakcinaci. Zásadní je, aby kraje dostávaly vakcíny včas, zbytek už je na hejtmanech. Konkrétně mrazáky v jižních Čechách zatím vláda nestíhá plnit tak rychle, jak je kraj vyprazdňuje. „Pan premiér chtěl, abychom hodně očkovali, tak očkujeme,“ uvedl Kuba v pořadu Blesk Zpráv Epicentrum.

11. ledna 2021

KORONAVIRUS: Očkování – další důkazy politizace covidu

Zdroj Neviditelný pes ze dne 11. 1. 2021  •  Martin Kuba  •  0

Hejtman Jihočeského kraje MUDr. Martin Kuba je současně předsedou všech hejtmanů. Prohlašuje, že si kraje jsou schopny vše zařídit, pokud stát dodá vakcíny. Dalším hejtmanům chybí „návod“.

9. ledna 2021

Koronavirus ONLINE: 13 029 nakažených za pátek. A kontroly...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 1. 2021  •  Martin Kuba  •  0

Za čtvrtek v Česku přibylo 14 780 nových případů koronaviru, za pátek 13 029. Obětí od začátku epidemie je už 12 800. Skóre PES zůstává v pátém stupni pohotovosti, riziko je na 86 bodech. Vláda rozhodla o pokračování nejpřísnějších opatření až do 22. ledna. Předseda Asociace krajů ČR a hejtman Jihočeského kraje Martin Kuba (ODS) pak žádá vládu  o obnovení zákazu návštěv v nemocnicích. A Sasko bude po českých a polských pendlerech místo dvou koronavirových testů týdně požadovat jen jeden. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

Hejtman Martin Kuba: O úspěchu očkování nerozhodne ministr,...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 9. 1. 2021  •  Martin Kuba  •  0

Bývalý ministr průmyslu a obchodu, přechodný předseda ODS Martin Kuba se po roce 2013 stáhl z centrální scény. Loni ale uspěl v krajských volbách a stal se jihočeským hejtmanem. Patří k politikům, kteří mají za sebou bohatou zaměstnaneckou i podnikatelskou kariéru a nejsou závislí na funkcionářských příjmech (i proto dává čtyřicet procent svého platu na charitu, konkrétně matkám samoživitelkám). V současnosti Martin Kuba řeší především krajskou očkovací strategii a boj s covidem. Mnozí ale soudí, že pokud Petr Fiala jako lídr trojkoalice říjnové volby nevyhraje, převezme ODS právě Kuba. A vstoupí do vlády s ANO.

8. ledna 2021

POLITIKA: Hejtman Kuba a vakcinace

Zdroj Neviditelný pes ze dne 8. 1. 2021  •  Martin Kuba  •  0

Jihočeský hejtman Martin Kuba představil vlastní strategii pro očkování proti koronaviru. Podle webu Echo24.cz se hodlá inspirovat Izraelem, jak v co nejkratší době proočkovat co nejvíc lidí, a to je dobře.

4. ledna 2021

Některé kraje připravují vlastní očkovací strategii proti...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 4. 1. 2021  •  Martin Kuba  •  0

Praha - Některé kraje připravují vlastní očkovací strategii proti koronaviru. Kromě Jihočeského kraje, jehož hejtman Martin Kuba (ODS) ji představil dnes, jde třeba o Středočeský, Moravskoslezský,...

Některé kraje připravují vlastní očkovací strategii proti...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 4. 1. 2021  •  Martin Kuba  •  0

Praha - Některé kraje připravují vlastní očkovací strategii proti koronaviru. Kromě Jihočeského kraje, jehož hejtman Martin Kuba (ODS) ji představil dnes, jde třeba o Středočeský, Moravskoslezský,...

8. prosince 2020

Kuba: Vedení ODS chybí vůdcovství, prodloužení nouzového...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 8. 12. 2020  •  Martin Kuba  •  0

Na rozdíl od řady předních politiků Občanské demokratické strany by se jihočeský hejtman Martin Kuba nebránil prodloužení nouzového stavu, jak to navrhuje vláda. „Nouzový stav mě za uši netahá. Vadí mi spíš nesrozumitelné kroky vlády než nouzový stav,“ prohlásil. V Rozstřelu mluvil i o situaci v ODS, strně podle něj pod vedením Petra Fialy chybí leadership.

2. prosince 2020

Novým předsedou Asociace krajů je Martin Kuba z jižních Čech

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 2. 12. 2020  •  Martin Kuba  •  0

Předsedou Asociace krajů ČR zvolili ve středu hejtmani jihočeského hejtmana Martina Kubu (ODS). Jeho prvním místopředsedou bude hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák (ANO). Představitel občanských demokratů bude v čele asociace po 12 letech, mezi roky 2001 a 2008 ji vedl nynější europoslanec Evžen Tošenovský.

3. listopadu 2020

Novým jihočeským hejtmanem se stal Martin Kuba (ODS)

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 3. 11. 2020  •  Martin Kuba  •  0

České Budějovice - Novým jihočeským hejtmanem se stal Martin Kuba (ODS). Na ustavujícím povolebním zasedání jej podpořilo 30 zastupitelů z 55. Kuba se stává čtvrtým jihočeským hejtmanem...

16. října 2020

Strany na jihu Čech podepsaly koalici. Vedení kraje se chce...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 10. 2020  •  Martin Kuba  •  0

Zástupci stran ODS, KDU-ČSL a TOP 09, ČSSD a hnutí Jihočeši v pátek podepsali na jihu Čech koaliční smlouvu. V 55členném zastupitelstvu budou mít 29 mandátů. Hejtmanem by se měl stát lídr ODS Martin Kuba. Placených pozic uvolněných radních bude šest, o jednu méně než v minulém volebním období.

5. října 2020

Na jihu Čech zřejmě utvoří koalici ODS, KDU-ČSL, TOP 09,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 5. 10. 2020  •  Martin Kuba  •  0

V jižních Čechách povede zřejmě kraj koalice ODS, KDU-ČSL a TOP 09, ČSSD a Jihočeši 2012. Hejtmanem by se měl stát Martin Kuba z ODS, prvním náměstkem lídr lidovců František Talíř. V úterý pravděpodobně podepíšou politici memorandum o spolupráci. Informovali o tom Kuba a lídr hnutí Jihočeši 2012 Pavel Hroch. Koalice by měla 29 mandátů v 55členném zastupitelstvu.

Volby v rouškách. Slavit mohli Kuba, Půta či Linhart....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 5. 10. 2020  •  Martin Kuba  •  0

Volby 2020 obrazem. Volby v rouškách. Slavit mohli Kuba, Půta či Linhart. Červený svetr se zřejmě okoukal << první < předchozí | další > poslední >> Zleva: Jan Zahradník, Dagmar Škodová Parmová, lídr kandidátky Martin Kuba a Lucie...

12. srpna 2020

Olomoucká válka vědců graduje, děkan fakulty žaluje vlastní...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 12. 8. 2020  •  Martin Kuba  •  1

Případ, s jakým se české soudnictví patrně ještě nesetkalo, se zrodil v Olomouci. Děkan zdejší přírodovědecké fakulty Martin Kubala podal správní žalobu na svoji „mateřskou“ Univerzitu Palackého (UP), konkrétně na její akademický senát. Důvodem je vznik nového vysokoškolského ústavu pojmenovaného Český institut výzkumu a pokročilých technologií UP.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.