Index vlivu Pavel Bělobrádek - Index vlivu v politice

 
 
MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA (* 25. prosince 1976, Náchod) je český politik, od listopadu 2010 předseda KDU-ČSL. V říjnu 2013 se mu podařilo tuto stranu přivést zpátky do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, a stal se tak poslancem.
 

Koho místo Hladíka? Bělobrádek připustil, že jeho osoba se nabízí

Policejní zátah na brněnském magistrátu potápí naděje lidoveckého politika Petra Hladíka na hladké převzetí funkce ministra pro životní prostředí. Vicepremiér a předseda lidovců Marian Jurečka zatím otevřeně odvolání jeho kandidatury nepotvrdil, už se však spekuluje o možném náhradníkovi. Stát by se jím možná chtěl bývalý lidovecký šéf Pavel Bělobrádek.

Pavel Bělobrádek aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Pavel Bělobrádek ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Pavel Bělobrádek ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Pavel Bělobrádek v poslední době

 

19. října 2022

Koho místo Hladíka? Bělobrádek připustil, že jeho osoba se...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 19. 10. 2022  •  Pavel Bělobrádek  •  14

Policejní zátah na brněnském magistrátu potápí naděje lidoveckého politika Petra Hladíka na hladké převzetí funkce ministra pro životní prostředí. Vicepremiér a předseda lidovců Marian Jurečka zatím otevřeně odvolání jeho kandidatury nepotvrdil, už se však spekuluje o možném náhradníkovi. Stát by se jím možná chtěl bývalý lidovecký šéf Pavel Bělobrádek.

5. června 2022

Na sudetoněmeckém sjezdu zazněla poprvé živě česká hymna. Už...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 5. 6. 2022  •  Pavel Bělobrádek  •  15

Na sudetoněmeckém sjezdu, který se letos koná v bavorském Hofu, poprvé živě zazněla česká hymna. Bavorský premiér Markus Söder, jehož spolková země po druhé světové válce nad vysídlenými sudetskými Němci převzala záštitu, to v nedělním projevu označil za důležitý symbol toho, že Češi a Němci již nejsou nepřátelé. Na akci promluvil také český poslanec Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL).

14. prosince 2021

Sněmovní komisi pro BIS opět povede Bělobrádek, SPD...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 14. 12. 2021  •  Pavel Bělobrádek  •  16

Praha - Sněmovní komisi pro kontrolu činnosti Bezpečnostní informační služby povede i v nynějším volebním období Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL). Stejného předsedu jako v minulém období...

Sněmovní komisi pro BIS opět povede Bělobrádek, SPD...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 14. 12. 2021  •  Pavel Bělobrádek  •  15

Praha - Sněmovní komisi pro kontrolu činnosti Bezpečnostní informační služby povede i v nynějším volebním období Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL). Stejného předsedu jako v minulém období...

23. září 2021

BIS postupovala ohledně úkolů od prezidenta v souladu se...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 23. 9. 2021  •  Pavel Bělobrádek  •  16

Bezpečnostní informační služba (BIS) postupovala podle sněmovní komise pro její kontrolu ohledně úkolů od prezidenta Miloše Zemana v souladu se zákonem. Po dnešním jednání komise to řekl novinářům její předseda Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL). Komise se zabývala z vlastní iniciativy tvrzením prezidentské kanceláře z konce srpna, podle kterého pověřený ředitel civilní kontrarozvědky Michal Koudelka neodpověděl na prezidentův dotaz, zda služba při použití odposlechů na Zemanovy spolupracovníky zjistila konkrétní bezpečnostní rizika. Mluvčí prezidenta ČTK v reakci na rozhodnutí komise sdělil, že Kancelář prezidenta republiky zvažuje předložení dokumentů dokládajících komunikaci mezi Zemanem a BIS.

Zeman udeřil kvůli odposlechům: BIS neplní moje úkoly!...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 9. 2021  •  Pavel Bělobrádek  •  16

Bezpečnostní informační služba postupovala podle sněmovní komise pro její kontrolu ohledně úkolů od prezidenta Miloše Zemana v souladu se zákonem. Po dnešním jednání komise to řekl novinářům její předseda Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL). Komise se zabývala z vlastní iniciativy tvrzením prezidentské kanceláře z konce srpna, podle kterého pověřený ředitel civilní kontrarozvědky Michal Koudelka neodpověděl na prezidentův dotaz, zda služba při použití odposlechů na Zemanovy spolupracovníky zjistila konkrétní bezpečnostní rizika.

BIS postupovala v souladu se zákonem. Prezident ji nemůže...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 23. 9. 2021  •  Pavel Bělobrádek  •  16

Bezpečnostní informační služba postupovala podle sněmovní komise pro její kontrolu ohledně úkolů od prezidenta Miloše Zemana v souladu se zákonem. Po čtvrtečním jednání komise to řekl novinářům její předseda Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL). Komise se...

Zemanovu stížnost na BIS poslanci odmítli. Postupovala podle...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 9. 2021  •  Pavel Bělobrádek  •  15

Ani prezident nemůže vyžadovat informace nad rámec zákona, řekl šéf komise pro kontrolu BIS Pavel Bělobrádek. „BIS postupovala v souladu se zákonem,“ shodli se členové komise. Prezidentovi Zemanovi vadilo, že nedostal od BIS odpověď na dotaz, zda zjistila konkrétní bezpečnosti rizika pro Česko při použití zpravodajských prostředků proti pracovníkům Kanceláře prezidenta republiky.

27. srpna 2021

Dojemná slova Bělobrádka o zesnulém otci: Bylo to náhlé,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 8. 2021  •  Pavel Bělobrádek  •  16

Někdejší šéf KDU-ČSL a poslanec Pavel Bělobrádek se dnes naposledy rozloučí se svým otcem. Celoživotní slávista Josef Bělobrádek (†79) zemřel v neděli ve spánku. Otec tří synů podle politika prodělal v minulosti také covid-19 a prodělal také řadu operací kvůli podlomenému zdraví. „Po zádušní mši svaté, bude převezen k tichému zpopelnění,“ uvádí rodina na parte. Po svém otci Pavel Bělobrádek vystudoval veterinu. O smrti svého otce promluvil někdejší místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace premiéra Bohuslava Sobotky pro Blesk Zprávy.

26. srpna 2021

Hrad: Koudelka porušuje zákony. Šéf BIS Zemanovo obvinění...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 26. 8. 2021  •  Pavel Bělobrádek  •  16

Ředitel Bezpečnostní informační služby Michal Koudelka dnes před sněmovní komisí kategoricky odmítl obvinění, která zazněla z úst prezidenta Miloše Zemana na adresu kontrarozvědky. Po zhruba hodinovém jednání sněmovní komise pro kontrolu BIS to novinářům řekl její předseda Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL). Koudelka podle něj uvedl, že BIS své zákonné povinnosti neporušila. Potvrdil také, že za dobu jeho vedení nebyl odposloucháván žádný z nejvyšších ústavních činitelů ani že nezažil nátlak na ukončení sledování, konstatovala komise. Prezidentská kancelář dnes naopak obvinila Koudelku, že dlouhodobě porušuje zákon a zpravodajské prostředky kontrarozvědky zneužívá ke shromažďování informací pro svou potřebu.

Podle sněmovní komise používá BIS odposlechy zákonně....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 26. 8. 2021  •  Pavel Bělobrádek  •  16

Bezpečnostní informační služba po dobu, kdy ji řídí Michal Koudelka, nikdy neodposlouchávala nejvyšší ústavní činitele. Po jednání stálé sněmovní komise pro kontrolu této tajné služby to uvedl předseda komise Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL). Prezident Miloš Zeman v neděli službu obvinil, že odposlouchávala jeho spolupracovníky, a tím pádem i jeho samého. Ve čtvrtek hradní kancelář Koudelku obvinil i z toho, že dlouhodobě porušuje zákon a zpravodajské prostředky zneužívá ke shromažďování informací pro svou potřebu.

23. srpna 2021

Sněmovní komise pro kontrolu BIS se sejde kvůli...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 23. 8. 2021  •  Pavel Bělobrádek  •  16

Sněmovní komise pro kontrolu Bezpečnostní informační služby (BIS) se kvůli nedělním výrokům prezidenta Miloše Zemana na adresu civilní kontrarozvědky sejde ve čtvrtek. Předseda komise Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) potvrdil, že přijde i ředitel BIS Michal Koudelka.

22. srpna 2021

Zemanovy odposlechy: „Závažné obvinění!“ Bělobrádek chce...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 8. 2021  •  Pavel Bělobrádek  •  16

Předseda sněmovní komise pro kontrolu Bezpečnostní informační služby (BIS) Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) chce kvůli tvrzením prezidenta Miloše Zemana o odposleších svolat komisi ještě v srpnu, sdělil ČTK. Poslankyni Janu Černochovou (ODS) nepřekvapilo, že v hledáčku BIS jsou lidé z okolí prezidenta, kteří nemají bezpečnostní prověrku. Foldyna s Černochovou to uvedli v diskusním pořadu Partie televize CNN Prima News.

3. srpna 2021

Šéfem BIS má být Koudelka nebo někdo lepší. Ale takového...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 3. 8. 2021  •  Pavel Bělobrádek  •  15

Když se najde někdo lepší, než je šéf BIS Michal Koudelka, nechť ho vláda nahradí, řekl v Interview ČT24 poslanec KDU-ČSL a předseda sněmovní komise pro kontrolu BIS Pavel Bělobrádek. Dodal však, že o nikom lepším neví a ani neví, že by se v bezpečnostní komunitě o nějakém takovém jménu mluvilo. Zároveň si myslí, že mediální známost Koudelky není dobrá.

6. května 2021

Hejtman Netolický potvrdil, že mluvil s Hamáčkem o získání...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 6. 5. 2021  •  Pavel Bělobrádek  •  16

Pardubický hejtman Martin Netolický (ČSSD) potvrdil, že s ním šéf sociálních demokratů, vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček mluvil o získání milionu vakcín Sputnik V z Ruska. O obsahu společné schůzky obou politiků, která se odehrála 15. dubna, ve čtvrtek napsal server Seznam Zprávy. Šéf sněmovního výboru pro kontrolu BIS Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) zároveň uvedl, že ředitel BIS Michal Koudelka potvrdil časovou osu ve vrbětické kauze, o níž mluvil Hamáček.

20. dubna 2021

Sněmovní výbory a opozice žádají narovnání počtů českých a...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 20. 4. 2021  •  Pavel Bělobrádek  •  14

Za explozí v muničním skladu ve Vrběticích na Zlínsku roce 2014 byla akce ruských tajných služeb, je po úterním jednání sněmovní komise pro kontrolu Bezpečnostní informační služby (BIS) přesvědčen její předseda Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL). Opoziční...

3. prosince 2020

BIS by Zemanovi měla odpovědět striktně podle zákona, řekl...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 3. 12. 2020  •  Pavel Bělobrádek  •  17

Úkoly, jež prezident Miloš Zeman zadal Bezpečnostní informační službě (BIS), byly velmi podrobné, až neobvyklé, řekl po jednání stálé sněmovní komise pro kontrolu BIS její předseda Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL). Poslanci podle něj nemohou posoudit, jestli jsou v souladu se zákonem. Zeman podle Radiožurnálu žádá, aby mu zpravodajci dodali mimo jiné seznam ruských agentů v Česku a podrobnosti o jejich operacích. Věc ve středu projednával i bezpečnostní výbor Senátu.

14. listopadu 2020

Konec stíracích losů a omezená Sportka. Loterní daň může...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 14. 11. 2020  •  Pavel Bělobrádek  •  14

Ve Sněmovně vrcholí bitva o rozpočet a politici hledají cesty, jak snížit obří schodek 320 miliard. Ve hře je i vyšší zdanění hazardu. Poslanec Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) přišel s návrhem, který by skokově zvýšil loterní sektorovou daň ze stávajících 35 procent na 55. Podle sázkařů by to znamenalo konec stíracích losů a efekt pro rozpočet by byl nakonec opačný.

10. srpna 2020

Jako na Mečiara. Musí vzniknout národní fronta Antibabiš,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 10. 8. 2020  •  Pavel Bělobrádek  •  18

To, že KDU-ČSL vládla s hnutím ANO, nebyla chyba, řekl v rozhovoru pro CNN Prima News bývalý lidovecký předseda Pavel Bělobrádek. To, že teď mluví o tom, jak premiéra Andreje Babiše porazit, je prý normální posun. Ani dva volební bloky složené z opozičních stran na současné politické situaci podle něj nic nezmění, jedinou možností je vznik „národní fronty Antibabiš“.

8. ledna 2020

„Máme 22 gayů a leseb.“ Adept na šéfa KDU-ČSL udivil...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 1. 2020  •  Pavel Bělobrádek  •  16

Kandidát na šéfa KDU-ČSL a europoslanec Tomáš Zdechovský si na sociálních sítích zavařil. A to když mluvil o tom, že mezi lidovci je 22 homosexuálů. Bývalý šéf strany Pavel Bělobrádek nyní lidovce hájí, že sexuální orientaci neřeší. A exministr Marian Jurečka se má vyjádřit, zda půjde do boje o předsednické křeslo proti Zdechovskému.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.