Index vlivu Pavel Bělobrádek - Index vlivu v politice

 
 
MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA (* 25. prosince 1976, Náchod) je český politik, od listopadu 2010 předseda KDU-ČSL. V říjnu 2013 se mu podařilo tuto stranu přivést zpátky do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, a stal se tak poslancem.
 

Jako na Mečiara. Musí vzniknout národní fronta Antibabiš, míní Bělobrádek

To, že KDU-ČSL vládla s hnutím ANO, nebyla chyba, řekl v rozhovoru pro CNN Prima News bývalý lidovecký předseda Pavel Bělobrádek. To, že teď mluví o tom, jak premiéra Andreje Babiše porazit, je prý normální posun. Ani dva volební bloky složené z opozičních stran na současné politické situaci podle něj nic nezmění, jedinou možností je vznik „národní fronty Antibabiš“.

Pavel Bělobrádek aktuálně...

Pořadí: 6Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
37.7Vliv / význam klesá
 

Jak nás Pavel Bělobrádek ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Pavel Bělobrádek ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Pavel Bělobrádek v poslední době

 

10. srpna 2020

Jako na Mečiara. Musí vzniknout národní fronta Antibabiš,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 10. 8. 2020  •  Pavel Bělobrádek  •  1

To, že KDU-ČSL vládla s hnutím ANO, nebyla chyba, řekl v rozhovoru pro CNN Prima News bývalý lidovecký předseda Pavel Bělobrádek. To, že teď mluví o tom, jak premiéra Andreje Babiše porazit, je prý normální posun. Ani dva volební bloky složené z opozičních stran na současné politické situaci podle něj nic nezmění, jedinou možností je vznik „národní fronty Antibabiš“.

8. ledna 2020

„Máme 22 gayů a leseb.“ Adept na šéfa KDU-ČSL udivil...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 1. 2020  •  Pavel Bělobrádek  •  1

Kandidát na šéfa KDU-ČSL a europoslanec Tomáš Zdechovský si na sociálních sítích zavařil. A to když mluvil o tom, že mezi lidovci je 22 homosexuálů. Bývalý šéf strany Pavel Bělobrádek nyní lidovce hájí, že sexuální orientaci neřeší. A exministr Marian Jurečka se má vyjádřit, zda půjde do boje o předsednické křeslo proti Zdechovskému.

13. prosince 2019

Kdo vystřídá Výborného v čele KDU-ČSL? Bělobrádek...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 13. 12. 2019  •  Pavel Bělobrádek  •  1

Bývalý dlouholetý předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek vyloučil kandidaturu na pozici šéfa strany. Na twitteru dnes uvedl, že se o pozici ucházet nebude, neboť kandidaturu ohlásili místopředseda strany a šéf lidoveckého poslaneckého klubu Jan Bartošek a europoslanec Tomáš Zdechovský. Místo z rodinných důvodů opouští Marek Výborný.

Kandidaturu na šéfa lidovců zvažuje i Jurečka, Bělobrádek...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 13. 12. 2019  •  Pavel Bělobrádek  •  1

Lidovci zvolí nového předsedu na sjezdu v Praze 25. ledna. Rozhodl o tom celostátní výbor KDU-ČSL. Kandidaturu vyloučil bývalý předseda Pavel Bělobrádek, naopak ji zvažuje exministr zemědělství Marian Jurečka. Může být třetí do souboje o nového lídra KDU-ČSL, spolu s šéfem poslaneckého klubu Janem Bartoškem a europoslancem Tomášem Zdechovským.
    Další články k tématu:
  • Bartošek bude kandidovat na šéfa lidovců, zájem má i Zdechovský
  • Kandidaturu na předsedu lidovců Bělobrádek nevylučuje, nechce Čunka v čele
  • Výborný odstoupí z čela KDU-ČSL. Rodič je víc než politik, prohlásil

Bělobrádek vyloučil kandidaturu na předsedu KDU-ČSL

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 13. 12. 2019  •  Pavel Bělobrádek  •  1

Praha - Bývalý dlouholetý předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek vyloučil kandidaturu na pozici šéfa strany. Na twitteru dnes uvedl, že se o pozici ucházet nebude, neboť kandidaturu ohlásili...

8. prosince 2019

Po útoku na Kalouska si přisadil i Bělobrádek. Topolánek:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 12. 2019  •  Pavel Bělobrádek  •  1

Na jednu stranu středopravicoví politici mluví o tom, že je potřeba opozici spojit, aby mohli konkurovat premiérovi Andreji Babišovi (ANO). Na druhou stranu si ale v posledních dnech vjíždějí do vlasů. Výrok šéfa pirátských poslanců Jakuba Michálka o tom, že by TOP 09 měla zaniknout, stále nenechává politické špičky v klidu. Síť vzájemného obviňování se rozrůstá. Naštvaného Miroslava Kalouska (TOP 09) teď zkritizoval i exšéf lidovců Pavel Bělobrádek za to, že se dřív choval stejně jako Michálek. Ostře mu to v twitterové přestřelce vrátil bývalý premiér Mirek Topolánek, Kalouskův přítel.

30. listopadu 2019

Koalici pro Královéhradecký kraj povede exšéf lidovců...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 30. 11. 2019  •  Pavel Bělobrádek  •  1

Hradec Králové - Lídrem Koalice pro Královéhradecký kraj pro krajské volby v roce 2020 bude poslanec a bývalý předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. Součástí koalice by kromě KDU-ČSL...

16. listopadu 2018

Záměr Zemana o jmenování Babiše opozici nepřekvapil. Pohrdá...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 16. 11. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  5

Úmysl prezidenta Miloše Zemana jmenovat v případě pádu kabinetu předsedou vlády znovu Andreje Babiše (ANO) příliš nepřekvapuje opoziční politiky, kteří iniciovali hlasování o nedůvěře kabinetu. Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil v té souvislosti hovoří o pohrdání vůlí Parlamentu. Šéf ODS Petr Fiala označil Zemanův výrok za momentální vyjádření podpory Babišovi, předsedové KDU-ČSL Pavel Bělobrádek a STAN Petr Gazdík zdůraznili, že i tak má smysl hlasovat o nedůvěře.

Zeman pohrdá Parlamentem, reaguje opozice na tah s Babišem

Zdroj Tyden.cz ze dne 16. 11. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  5

Úmysl prezidenta Miloše Zemana jmenovat v případě pádu kabinetu předsedou vlády znovu Andreje Babiše příliš nepřekvapuje opoziční politiky, kteří iniciovali hlasování o nedůvěře kabinetu. Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil v té souvislosti hovoří o pohrdání vůli Parlamentu. Šéf ODS Petr Fiala označil Zemanův výrok za momentální vyjádření podpory Babišovi, předsedové KDU-ČSL Pavel Bělobrádek a STAN Petr Gazdík zdůraznili, že i tak má smysl hlasovat o nedůvěře.

14. listopadu 2018

Válkové je jedno, jestli byl Babiš mladší na Krymu. Za vstup...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 11. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  5

Poslankyně Helena Válková (ANO) nepovažuje informace o údajném únosu syna Andreje Babiše (ANO) na Krym zveřejněné v reportáži Seznam Zpráv za důvěryhodné a má za to, že se vše rychle vyjasní. Pochyby má i předseda SPD Tomio Okamura. Naopak předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek zdůraznil škodlivost všech spekulací, jimž se dalo předejít tím, že by trestně stíhaný Babiš nebyl ve vládě. Řekli to v Událostech, komentářích, kam ČT neúspěšně zvala i zástupce ČSSD.

6. listopadu 2018

Bělobrádka v čele lidovců může vystřídat Výborný. Syn...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 11. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  5

Lidovecký poslanec Marek Výborný (42) bude na březnovém sjezdu strany kandidovat na předsedu. V úterý to řekl novinářům. Nynější předseda Pavel Bělobrádek, který KDU-ČSL vede od roku 2010, v říjnu oznámil, že už svou funkci obhajovat nebude.

Budu kandidovat na předsedu lidovců, oznámil poslanec Výborný

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 6. 11. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  5

Lidovecký poslanec Marek Výborný bude na březnovém sjezdu strany kandidovat na předsedu. Dnes to řekl novinářům. Nynější předseda Pavel Bělobrádek, který KDU-ČSL vede od roku 2010, v říjnu oznámil, že už svou funkci obhajovat nebude.

Poslanec Výborný bude kandidovat na předsedu KDU-ČSL

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 6. 11. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  5

Praha - Lidovecký poslanec Marek Výborný bude na březnovém sjezdu strany kandidovat na předsedu. Dnes to řekl novinářům. Nynější předseda Pavel Bělobrádek, který KDU-ČSL vede od roku...

Chci šéfovat lidovcům, oznámil poslanec Výborný

Zdroj Tyden.cz ze dne 6. 11. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  5

Lidovecký poslanec Marek Výborný bude na březnovém sjezdu strany kandidovat na předsedu. Nynější předseda Pavel Bělobrádek, který KDU-ČSL vede od roku 2010, v říjnu oznámil, že už svou funkci obhajovat nebude.

22. října 2018

Bartošek se zapojí do boje o předsedu KDU-ČSL. Jurečka...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 22. 10. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  5

Současný místopředseda KDU-ČSL Jan Bartošek se bude na březnovém sjezdu ucházet o funkci předsedy lidovců. Oznámil to dnes na twitteru. Kandidaturu zvažuje i první místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka, na rozhodnutí je ale podle něj ještě čas. Zlínský hejtman a senátor Jiří Čunek se o kandidatuře rozhodne v únoru. Nynější předseda lidovců Pavel Bělobrádek nedávno oznámil, že už nebude funkci, kterou zastává od roku 2010, obhajovat.

Bartošek chce převzít žezlo od Bělobrádka, bude kandidovat...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 22. 10. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  5

Kandidaturu na post předsedy v pondělí na svém twitterovém účtu oznámil místopředseda KDU-ČSL Jan Bartošek. Nynější předseda strany Pavel Bělobrádek se rozhodl, že kandidovat nebude. O kandidatuře uvažují i Marian Jurečka, Jiří Mihola, Ondřej Benešík či Jiří Čunek.
    Další články k tématu:
  • Bělobrádek už nepovede KDU-ČSL, oznámil to před koncem voleb
  • Čtyři kandidáti do čela Senátu: Kubera, Hampl, Růžička, Linhart
  • Naši voliči zůstali doma, na vlně je ODS, litovali u lidovců

16. října 2018

Čunek o konci Bělobrádka: Dobré rozhodnutí. Povede lidovce a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 10. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  5

Jiří Čunek (59, KDU-ČSL) je vedle Patrika Kunčara jedním ze dvou lidovců, kteří uspěli v senátních volbách. Někdejší vicepremiér ve vládě Mirka Topolánka byl navíc zvolený už v prvním kole. Poté, co Pavel Bělobrádek oznámil, že už nebude kandidovat na předsedu KDU-ČSL, Čunek nevyloučil, že hozenou rukavici zvedne. Blesk Zprávám současný hejtman Zlínského kraje prozradil, že se rozhodne v lednu nebo v únoru. V rozhovoru také řekl, že lidovci podle něj měli být součástí vlády, protože na opoziční roli doplatili ve volbách.

15. října 2018

Nový šéf lidovců: Bartošek, Jurečka, Výborný, nebo Čunek?

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 15. 10. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  5

Lidovci si musí začít hledat nového předsedu, protože Pavel Bělobrádek už nebude na březnovém sjezdu KDU-ČSL funkci obhajovat. Nastoupit za něj by mohli poslanci Marian Jurečka, Jan Bartošek a Marek Výborný, kteří o kandidatuře uvažují. A možná i senátor Jiří Čunek, který obhájil senátní křeslo hned v prvním kole.

14. října 2018

Hamáček připustil korespondenční hlasování. „Ale u...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 10. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  5

Volební účast ve druhém kole senátních voleb opět atakovala smutné rekordy. Nakonec přišlo nepatrně více lidí než před dvěma lety, opět však zaznívají hlasy, jak senátní volby zatraktivnit. Předseda ČSSD Jan Hamáček i šéf lidovců Pavel Bělobrádek se v Otázkách Václava Moravce shodli, že by pomohlo, pokud by se prodloužila lhůta mezi prvním a druhým kolem a lidé dostali volební lístky do schránek. Hamáček coby odpovědný ministr nevyloučil zavedení korespondenční volby, naopak varoval před elektronickou formou: naše systémy prý ještě nejsou dostatečně odolné proti možnému ovlivnění výsledků. 

Strana potřebuje novou tvář. Chci se víc věnovat rodině,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 14. 10. 2018  •  Pavel Bělobrádek  •  5

Pavel Bělobrádek po prohře v senátních volbách oznámil, že skončí v čele KDU-ČSL. Čemu se plánuje věnovat dál? Podívejte se na rozhovor.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.