Index vlivu Pavel Rychetský - Index vlivu v politice

Pavel Rychetský
 
 

Demokracie se ztrácí velice nenápadně, varuje Oberfalzer

Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský a místopředseda Senátu Jiří Oberfalzer (ODS) ve čtvrtečních Událostech, komentářích u příležitosti 33. výročí sametové revoluce hovořili o demokracii v Česku. Rychetský například upozornil, že část společnosti aktuálně žije v úzkosti a strachu z budoucnosti. Lidé by si podle něj také měli uvědomit, že svoboda a demokracie nejsou samozřejmostí.

Pavel Rychetský aktuálně...

Pořadí: 6Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
18.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
14.18Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Pavel Rychetský ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Pavel Rychetský ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Pavel Rychetský v poslední době

 

17. listopadu 2022

Demokracie se ztrácí velice nenápadně, varuje Oberfalzer

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 17. 11. 2022  •  Pavel Rychetský  •  1

Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský a místopředseda Senátu Jiří Oberfalzer (ODS) ve čtvrtečních Událostech, komentářích u příležitosti 33. výročí sametové revoluce hovořili o demokracii v Česku. Rychetský například upozornil, že část společnosti aktuálně žije v úzkosti a strachu z budoucnosti. Lidé by si podle něj také měli uvědomit, že svoboda a demokracie nejsou samozřejmostí.

28. října 2022

Zemanovy poslední metály: Kdo dorazil na Hrad a koho...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 10. 2022  •  Pavel Rychetský  •  1

Prezidenta Miloš Zeman uděluje 28. října poslední státní vyznamenání. Na akci pozval podle svých slov prakticky celý kabinet vlády premiéra Petra Fialy (ODS), pozvánku však neobdržela současná předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) či pravděpodobný příští předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS). Zeman jejich nepozvání zdůvodnil tím, že v předchozích dvou letech účast na ceremonii bojkotovali kvůli tehdejším prezidentovým postojům, které považovali za proruské. Pozvánku však podle všeho neobdržel ani současný ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti) či někteří z poslanců. Pozván nebyl ani předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Kdo tedy nakonec na slavnostní předávání dorazil a kteří politici se raději účasti zdrželi?

Zemanovy poslední metály: Kdo dorazí na Hrad a koho...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 10. 2022  •  Pavel Rychetský  •  1

Prezidenta Miloše Zemana čeká během pátku 28. října poslední předávání státních vyznamenání. Na akci pozval podle svých slov prakticky celý kabinet vlády premiéra Petra Fialy (ODS), pozvánku však neobdržela současná předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) či pravděpodobný příští předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS). Zeman jejich nepozvání zdůvodnil tím, že v předchozích dvou letech účast na ceremonii bojkotovali kvůli tehdejším prezidentovým postojům, které považovali za proruské. Pozvánku však podle všeho neobdržel ani současný ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti) či někteří z poslanců. Pozván nebyl ani předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Kdo tedy nakonec na slavnostní předávání dorazí a kteří politici se raději účasti zdrží?

27. října 2022

Přípravy na udílení státních vyznamenání doprovázejí spory...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 27. 10. 2022  •  Pavel Rychetský  •  1

V pátek večer naposledy udělí prezident Miloš Zeman na Pražském hradě státní vyznamenání. Vybral bezmála osmdesát osobností. O hostech se znovu vedou spory. Pozvánku od hlavy státu nedostali například druhý a třetí nejvyšší ústavní činitel, tedy předsedové obou komor parlamentu. Jiní politici se sami omluvili. Chybět bude i předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský.

23. října 2022

Klub vynechaných: Pozvánku na hradní slávu 28. října...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 10. 2022  •  Pavel Rychetský  •  1

Předsedkyně sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09), Miloš Vystrčil (ODS), který by měl pokračovat jako předseda Senátu, ani předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský se opět nezúčastní slavnostní ceremonie udílení státních vyznamenání 28. října na Pražském hradě. Nedostali pozvání, uvedl dnes server iROZHLAS.cz. Na předávání ocenění nepřijdou i někteří poslanci, hejtmani nebo rektoři. Velká část z nich tento pátek ještě neměla pozvánku na 28. října a například někteří rektoři se chtějí omluvit z pracovních důvodů nebo kvůli cestám do zahraničí.

iROZHLAS: Pekarová Adamová, Vystrčil a Rychetský nebudou na...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 23. 10. 2022  •  Pavel Rychetský  •  1

Praha - Předsedkyně sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09), Miloš Vystrčil (ODS), který by měl pokračovat jako předseda Senátu, ani předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský se...

iROZHLAS: Pekarová Adamová, Vystrčil a Rychetský nebudou na...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 23. 10. 2022  •  Pavel Rychetský  •  1

Praha - Předsedkyně sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09), Miloš Vystrčil (ODS), který by měl pokračovat jako předseda Senátu, ani předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský se...

13. červenece 2022

Přímá volba prezidenta je demokratizační, míní Horáček. Byl...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 7. 2022  •  Pavel Rychetský  •  1

První kolo prezidentské volby se v Česku odehraje přesně za půl roku. Už nyní ale ve společnosti vzbuzují emoce jména prvních ohlášených i možných kandidátů, kteří chtějí nahradit současnou hlavu státu Miloše Zemana. Podle bývalého kandidáta a spisovatele Michala Horáčka je současný způsob voleb demokratičtější než dřív. Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský je ale naopak přesvědčen, že zavedení přímé volby prezidenta byl populistický krok. Společně s historikem Michalem Stehlíkem a komentátorem Davidem Klimešem diskutovali v pořadu Události, komentáře.  

13. června 2022

Sportovní dotace pro synovce. Rychetský měl zatajit...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 13. 6. 2022  •  Pavel Rychetský  •  2

Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský tajil příbuzenský vztah s majitelem tenisového klubu, pro který chtěl získat dotace. Tvrdí to portál Seznam Zprávy, podle něhož Rychetský dříve novinářům ani policii vztah nepřiznal. Rychetský si stojí za tím, že nic nezatajil.

9. června 2022

Peltova milenka promluvila o kauze dotací. Lobbovat podle ní...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 9. 6. 2022  •  Pavel Rychetský  •  2

Za sportovní dotace lobbovali i předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský nebo ministr Marian Jurečka. V rozhovoru pro Seznam Zprávy to tvrdí exnáměstkyně ministryně školství pro sport Simona Kratochvílová. Městský soud jí v kauze Pelta poslal na 6,5 roku do vězení. Věc bude ještě řešit odvolací soud.

7. května 2022

Předseda Ústavního soudu Rychetský čelí trestnímu oznámení...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 5. 2022  •  Pavel Rychetský  •  2

Kvůli nedávným výrokům předsedy Ústavního soudu Pavla Rychetského o údajném napojení bývalého prezidenta Václava Klause na Rusko padlo trestní oznámení. Podal ho Petr Macinka z Institutu Václava Klause. Ten se domnívá, že se Rychetský dopustil pomluvy a případně i křivého obvinění. Uvedl, že o svém kroku Klause informoval. Pavel Rychetský v SMS zprávě napsal ČTK, že se k záležitosti nebude vyjadřovat.

Za výroky o Klausovi a napojení na Rusko si Rychetský...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 5. 2022  •  Pavel Rychetský  •  2

Kvůli nedávným výrokům předsedy Ústavního soudu Pavla Rychetského o údajném napojení bývalého prezidenta Václava Klause na Rusko padlo trestní oznámení. Na Rychetského ho podal Petr Macinka z Institutu Václava Klause. Macinka to řekl ČTK. Domnívá se, že se Rychetský dopustil pomluvy a případně i křivého obvinění. Uvedl, že o svém kroku Klause informoval. Pavel Rychetský v SMS zprávě napsal ČTK, že se k záležitosti nebude vyjadřovat.

9. dubna 2022

PODCAST: Pavel Rychetský velí na soudu. Ale jak to má doma?

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 9. 4. 2022  •  Pavel Rychetský  •  2

„Když jsme v redakci vymýšleli profil mého podcastu, napadla mě parafráze z oblíbeného seriálu Sex ve městě - Kateřina ví o politice hodně a nebojí se zeptat,“ říká redaktorka a komentátorka Deníku Kateřina Perknerová o novém podcastu Deníku.

8. dubna 2022

Sankce proti Rusku by měly trvat i po skončení války, říká...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 8. 4. 2022  •  Pavel Rychetský  •  2

Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský kritizuje udělení milosti blízkému prezidentovu spolupracovníkovi. Podle něj je Miloš Zeman ve střetu zájmů. Deníku také řekl, že dnes by přehodnotil svoje stanovisko v kauze hoteliéra, který odmítl obsluhovat Rusy, pokud se nedistancují od Putina.

7. dubna 2022

Prezident byl u milosti Balákovi ve střetu zájmů, říká Pavel...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 7. 4. 2022  •  Pavel Rychetský  •  2

Ústava sice prezidenta v udělování milostí sice nijak nelimituje, ale ustálený zvyk ano. Říká to předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský v rozhovoru pro Deník.

6. dubna 2022

Rychetský chce tribunál pro ruské špičky. Válečné zločiny...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 6. 4. 2022  •  Pavel Rychetský  •  2

Před trestní tribunál by měli být postaveni nejen přímí vykonavatelé válečných zločinů na Ukrajině a jejich nadřízení, ale na prvním místě masový vrah Putin, řekl v pořadu Události, komentáře předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Bývalý předseda Nejvyššího správního soudu Josef Baxa k tomu dodal, že by měla být široká mezinárodní shoda na tom, kdo bude tyto zločince soudit. Nabízí se Ukrajina a její justice na ukrajinském území, ale v historii existovaly i specializované trestní tribunály.

8. března 2022

Putin je válečný zločinec, soudí Rychetský. Oligarchové by...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 8. 3. 2022  •  Pavel Rychetský  •  2

Ruský prezident Vladimir Putin je válečný zločinec a vrah a takto by s ním mělo mezinárodní společenství civilizovaných demokratických zemí zacházet, řekl v pořadu ČT Události, komentáře předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Věří, že síly, které Putina vynesly k moci, se ho nyní pod mezinárodním tlakem dokážou zbavit. 

2. března 2022

Rychetský navrhuje vyloučit Rusy a Bělorusy z organizací...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 2. 3. 2022  •  Pavel Rychetský  •  2

Brno - Předseda českého Ústavního soudu (ÚS) Pavel Rychetský navrhuje vyloučit ruský a běloruský ústavní soud z evropské i světové organizace, sdružující podobné instituce. Důvodem...

24. listopadu 2021

Brno chce udělit čestné občanství Rychetskému, Cikrlemu i...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 24. 11. 2021  •  Pavel Rychetský  •  2

Brno - Brno chce udělit čestné občanství pěti lidem, mezi nimi je například předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský, biskup Vojtěch Cikrle nebo in memoriam hudebník Gustav Brom. Novinářům...

5. září 2021

Solidarita a humanita se vytrácejí, varoval Rychetský v...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 5. 9. 2021  •  Pavel Rychetský  •  2

Terezín (Litoměřicko) - Mrtví uprchlíci na evropských plážích jsou pro naši civilizaci zahanbujícím mementem, uvedl dnes předseda Ústavního soudu (ÚS) Pavel Rychetský. V projevu při...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.