Index vlivu Pavel Rychetský - Index vlivu v politice

Pavel Rychetský
 
 

Předseda Ústavního soudu Rychetský čelí trestnímu oznámení kvůli svým výrokům o Klausovi

Kvůli nedávným výrokům předsedy Ústavního soudu Pavla Rychetského o údajném napojení bývalého prezidenta Václava Klause na Rusko padlo trestní oznámení. Podal ho Petr Macinka z Institutu Václava Klause. Ten se domnívá, že se Rychetský dopustil pomluvy a případně i křivého obvinění. Uvedl, že o svém kroku Klause informoval. Pavel Rychetský v SMS zprávě napsal ČTK, že se k záležitosti nebude vyjadřovat.

Pavel Rychetský aktuálně...

Pořadí: 5Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
13.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
15.24Vliv / význam klesá
 

Jak nás Pavel Rychetský ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Pavel Rychetský ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Pavel Rychetský v poslední době

 

7. května 2022

Předseda Ústavního soudu Rychetský čelí trestnímu oznámení...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 5. 2022  •  Pavel Rychetský  •  0

Kvůli nedávným výrokům předsedy Ústavního soudu Pavla Rychetského o údajném napojení bývalého prezidenta Václava Klause na Rusko padlo trestní oznámení. Podal ho Petr Macinka z Institutu Václava Klause. Ten se domnívá, že se Rychetský dopustil pomluvy a případně i křivého obvinění. Uvedl, že o svém kroku Klause informoval. Pavel Rychetský v SMS zprávě napsal ČTK, že se k záležitosti nebude vyjadřovat.

Za výroky o Klausovi a napojení na Rusko si Rychetský...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 5. 2022  •  Pavel Rychetský  •  0

Kvůli nedávným výrokům předsedy Ústavního soudu Pavla Rychetského o údajném napojení bývalého prezidenta Václava Klause na Rusko padlo trestní oznámení. Na Rychetského ho podal Petr Macinka z Institutu Václava Klause. Macinka to řekl ČTK. Domnívá se, že se Rychetský dopustil pomluvy a případně i křivého obvinění. Uvedl, že o svém kroku Klause informoval. Pavel Rychetský v SMS zprávě napsal ČTK, že se k záležitosti nebude vyjadřovat.

9. dubna 2022

PODCAST: Pavel Rychetský velí na soudu. Ale jak to má doma?

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 9. 4. 2022  •  Pavel Rychetský  •  0

„Když jsme v redakci vymýšleli profil mého podcastu, napadla mě parafráze z oblíbeného seriálu Sex ve městě - Kateřina ví o politice hodně a nebojí se zeptat,“ říká redaktorka a komentátorka Deníku Kateřina Perknerová o novém podcastu Deníku.

8. dubna 2022

Sankce proti Rusku by měly trvat i po skončení války, říká...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 8. 4. 2022  •  Pavel Rychetský  •  0

Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský kritizuje udělení milosti blízkému prezidentovu spolupracovníkovi. Podle něj je Miloš Zeman ve střetu zájmů. Deníku také řekl, že dnes by přehodnotil svoje stanovisko v kauze hoteliéra, který odmítl obsluhovat Rusy, pokud se nedistancují od Putina.

7. dubna 2022

Prezident byl u milosti Balákovi ve střetu zájmů, říká Pavel...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 7. 4. 2022  •  Pavel Rychetský  •  0

Ústava sice prezidenta v udělování milostí sice nijak nelimituje, ale ustálený zvyk ano. Říká to předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský v rozhovoru pro Deník.

6. dubna 2022

Rychetský chce tribunál pro ruské špičky. Válečné zločiny...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 6. 4. 2022  •  Pavel Rychetský  •  0

Před trestní tribunál by měli být postaveni nejen přímí vykonavatelé válečných zločinů na Ukrajině a jejich nadřízení, ale na prvním místě masový vrah Putin, řekl v pořadu Události, komentáře předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Bývalý předseda Nejvyššího správního soudu Josef Baxa k tomu dodal, že by měla být široká mezinárodní shoda na tom, kdo bude tyto zločince soudit. Nabízí se Ukrajina a její justice na ukrajinském území, ale v historii existovaly i specializované trestní tribunály.

8. března 2022

Putin je válečný zločinec, soudí Rychetský. Oligarchové by...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 8. 3. 2022  •  Pavel Rychetský  •  0

Ruský prezident Vladimir Putin je válečný zločinec a vrah a takto by s ním mělo mezinárodní společenství civilizovaných demokratických zemí zacházet, řekl v pořadu ČT Události, komentáře předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Věří, že síly, které Putina vynesly k moci, se ho nyní pod mezinárodním tlakem dokážou zbavit. 

2. března 2022

Rychetský navrhuje vyloučit Rusy a Bělorusy z organizací...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 2. 3. 2022  •  Pavel Rychetský  •  0

Brno - Předseda českého Ústavního soudu (ÚS) Pavel Rychetský navrhuje vyloučit ruský a běloruský ústavní soud z evropské i světové organizace, sdružující podobné instituce. Důvodem...

24. listopadu 2021

Brno chce udělit čestné občanství Rychetskému, Cikrlemu i...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 24. 11. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Brno - Brno chce udělit čestné občanství pěti lidem, mezi nimi je například předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský, biskup Vojtěch Cikrle nebo in memoriam hudebník Gustav Brom. Novinářům...

5. září 2021

Solidarita a humanita se vytrácejí, varoval Rychetský v...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 5. 9. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Terezín (Litoměřicko) - Mrtví uprchlíci na evropských plážích jsou pro naši civilizaci zahanbujícím mementem, uvedl dnes předseda Ústavního soudu (ÚS) Pavel Rychetský. V projevu při...

Mrtví uprchlíci jsou zahanbujícím mementem naší civilizace,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 5. 9. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Stovky lidí v neděli na národním hřbitově v Terezíně uctily oběti nacistické perzekuce. Stalo se tak po roční pauze v odloženém termínu kvůli pandemii koronaviru. Hlavní projev přednesl předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Varoval, že se vytrácí humanita a solidarita.

4. srpna 2021

Lidé nejvíce důvěřují Vojtěchovi. Na opačném konci žebříčku...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 4. 8. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Z čelných představitelů státu věří lidé nejvíc ministru zdravotnictví Adamu Vojtěchovi (za ANO), jemuž důvěřuje 46 procent Čechů. Na druhém místě je s 39 procenty předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Vyplývá to z červencového průzkumu Centra...

9. červenece 2021

30 let zpět: Přijat zákon o všeobecném referendu

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 9. 7. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Poslanci před 30 lety debatovali o zákonu o všeobecném referendu. Ten Federálnímu shromáždění (FS) předložil prezident Václav Havel. Nejspornějším bodem bylo rozdělení majetku v případě rozpadu federace. Místopředseda vlády Pavel Rychetský uvedl, že dlouhé dohady o znění zákona zapříčinila slovenská část FS. Přesto se nakonec poslanci dohodli a k večeru zákon přijali.Vraťte se každý den na chvíli o 30 let zpět a podívejte se, jaké okamžiky přinesl rok 1991.

30. června 2021

30 let zpět: Bývalý sovětský satelit slaví americký Den...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 30. 6. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Na chuchelském závodišti se konaly oslavy 215. výročí vyhlášení americké nezávislosti. Vzdát hold svobodě a demokracii přijeli do Chuchle mimo jiné tehdejší ministr zahraničí Jiří Dienstbier, místopředseda federální vlády Pavel Rychetský či předsedkyně České národní rady Dagmar Burešová.Vraťte se každý den na chvíli o 30 let zpět a podívejte se, jaké okamžiky přinesl rok 1991.

17. června 2021

Na zprávy BIS o privatizaci Mostecké uhelné si exministři u...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 17. 6. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Bývalí ministři kabinetu současného prezidenta Miloše Zemana si ve čtvrtek u pražského městského soudu nevzpomněli na to, že by viděli zprávy Bezpečnostní informační služby (BIS) o privatizaci Mostecké uhelné společnosti (MUS). Expremiér Vladimír Špidla, europoslanec Ivan David i současný předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský uvedli, že závěry reportů v době rozhodování o prodeji menšinového státního podílu v MUS neznali. Bývalí členové vlády v případu svědčili již dříve, ve čtvrtek se vyjadřovali pouze k odtajněným zprávám.

25. května 2021

Ústavní soud zamítl návrh části poslanců na zrušení novely...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 25. 5. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Ústavní soud zamítl návrh na zrušení novely daňových zákonů, která zavedla například zdanění části technických rezerv pojišťoven a výher z loterií. Rozhodnutí pléna oznámil předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Soud neshledal vady v legislativním procesu při přijetí zákona a podle něj nemají zákony škrtící efekt ani nejsou v rozporu s principem rovnosti. Zrušení navrhlo 41 poslanců.

Ústavní soud odmítl zrušit změnu některých daní. Navrhovala...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 25. 5. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Ústavní soud zamítl návrh na zrušení novely daňových zákonů, která zavedla například zdanění části technických rezerv pojišťoven a výher z loterií. Rozhodnutí pléna v úterý oznámil předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský.

23. května 2021

Rychetský: Výroky ministryně Benešové jsou nepřijatelné....

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 23. 5. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Výroky ministryně spravedlnosti Marie Benešové (za ANO) směrem k představitelům justice jsou nepřijatelné, justice se ale ubrání. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce to řekl předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Benešová v reakci na jeho slova uvedla, že Rychetský vstupuje aktivně do politiky, předjímá rozhodnutí ÚS i Nejvyššího správního soudu (NSS) a mění své názory na volební zákon.

Výroky Benešové jsou nepřijatelné, justice se ale ubrání,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 23. 5. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) nepřijatelně verbálně útočí na justici, ta se ale zvládne ubránit, věří předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Je přesvědčen, že odcházející nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman konsolidoval soustavu státních zastupitelství a „bude ho doslova škoda“. Řekl to v Otázkách Václava Moravce.

Výroky Benešové jsou nepřijatelné, justice se ovšem ubrání,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 5. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Výroky ministryně spravedlnosti Marie Benešové směrem k představitelům justice jsou nepřijatelné, justice se ale ubrání. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce to v neděli řekl předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Ocenil veřejnou podporu justice.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.