Index vlivu Pavel Rychetský - Index vlivu v politice

Pavel Rychetský
 
 

Na zprávy BIS o privatizaci Mostecké uhelné si exministři u soudu nevzpomněli

Bývalí ministři kabinetu současného prezidenta Miloše Zemana si ve čtvrtek u pražského městského soudu nevzpomněli na to, že by viděli zprávy Bezpečnostní informační služby (BIS) o privatizaci Mostecké uhelné společnosti (MUS). Expremiér Vladimír Špidla, europoslanec Ivan David i současný předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský uvedli, že závěry reportů v době rozhodování o prodeji menšinového státního podílu v MUS neznali. Bývalí členové vlády v případu svědčili již dříve, ve čtvrtek se vyjadřovali pouze k odtajněným zprávám.

Pavel Rychetský aktuálně...

Pořadí: 5Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
11.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
8.7Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
17.29Vliv / význam roste
 

Jak nás Pavel Rychetský ovlivňuje poslední týden


Jak nás Pavel Rychetský ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Pavel Rychetský ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Pavel Rychetský v poslední době

 

17. června 2021

Na zprávy BIS o privatizaci Mostecké uhelné si exministři u...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 17. 6. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Bývalí ministři kabinetu současného prezidenta Miloše Zemana si ve čtvrtek u pražského městského soudu nevzpomněli na to, že by viděli zprávy Bezpečnostní informační služby (BIS) o privatizaci Mostecké uhelné společnosti (MUS). Expremiér Vladimír Špidla, europoslanec Ivan David i současný předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský uvedli, že závěry reportů v době rozhodování o prodeji menšinového státního podílu v MUS neznali. Bývalí členové vlády v případu svědčili již dříve, ve čtvrtek se vyjadřovali pouze k odtajněným zprávám.

25. května 2021

Ústavní soud zamítl návrh části poslanců na zrušení novely...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 25. 5. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Ústavní soud zamítl návrh na zrušení novely daňových zákonů, která zavedla například zdanění části technických rezerv pojišťoven a výher z loterií. Rozhodnutí pléna oznámil předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Soud neshledal vady v legislativním procesu při přijetí zákona a podle něj nemají zákony škrtící efekt ani nejsou v rozporu s principem rovnosti. Zrušení navrhlo 41 poslanců.

Ústavní soud odmítl zrušit změnu některých daní. Navrhovala...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 25. 5. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Ústavní soud zamítl návrh na zrušení novely daňových zákonů, která zavedla například zdanění části technických rezerv pojišťoven a výher z loterií. Rozhodnutí pléna v úterý oznámil předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský.

23. května 2021

Rychetský: Výroky ministryně Benešové jsou nepřijatelné....

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 23. 5. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Výroky ministryně spravedlnosti Marie Benešové (za ANO) směrem k představitelům justice jsou nepřijatelné, justice se ale ubrání. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce to řekl předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Benešová v reakci na jeho slova uvedla, že Rychetský vstupuje aktivně do politiky, předjímá rozhodnutí ÚS i Nejvyššího správního soudu (NSS) a mění své názory na volební zákon.

Výroky Benešové jsou nepřijatelné, justice se ale ubrání,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 23. 5. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) nepřijatelně verbálně útočí na justici, ta se ale zvládne ubránit, věří předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Je přesvědčen, že odcházející nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman konsolidoval soustavu státních zastupitelství a „bude ho doslova škoda“. Řekl to v Otázkách Václava Moravce.

Výroky Benešové jsou nepřijatelné, justice se ovšem ubrání,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 5. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Výroky ministryně spravedlnosti Marie Benešové směrem k představitelům justice jsou nepřijatelné, justice se ale ubrání. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce to v neděli řekl předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Ocenil veřejnou podporu justice.

21. května 2021

Jsem rád, že se s prezidentem nemusím potkávat. Pavel Zeman...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 21. 5. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Mrzí mě, že nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman ve funkci nevydržel, neměl dobrovolně odcházet. Výrok Benešové o podjatosti Ústavního soudu považuji za naprosto nehorázný a dehonestující, říká předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Některá...

17. května 2021

Deník N: Rychetský se snažil žalobce Zemana přesvědčit, aby...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 17. 5. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Brno - Předseda Ústavního soudu (ÚS) Pavel Rychetský se pokoušel přesvědčit nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, aby odolal tlaku a vydržel ve funkci do podzimu, žalobce se přesto...

Deník N: Rychetský se snažil žalobce Zemana přesvědčit, aby...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 17. 5. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Brno - Předseda Ústavního soudu (ÚS) Pavel Rychetský se pokoušel přesvědčit nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, aby odolal tlaku a vydržel ve funkci do podzimu, žalobce se přesto...

14. května 2021

„Tlaku se nemá ustupovat,“ vzkazuje Bradáčová. Rychetský...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 5. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský lituje odchodu nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, jeho práce si velmi vážil. Zemanovu práci ocenil také předseda Nejvyššího soudu Petr Angyalossy. Dnes oznámená Zemanova rezignace k 30. červnu Angyalossyho překvapila, neměl o ní informace a nečekal ji. Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman se podle pražské vrchní státní zástupkyně Lenky Bradáčové výrazně zasloužil o emancipovanou a profesionální veřejnou žalobu v České republice.

6. dubna 2021

POLITIKA: „Problémy“ pana Rychetského

Zdroj Neviditelný pes ze dne 6. 4. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Pavel Rychetský obvinil českou vládu, že v boji s pandemií dělá snadné kroky.

4. dubna 2021

Rychetský: S udělením Řádu TGM jsem měl trochu problém

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 4. 4. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Praha - Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský měl trochu problém s udělením Řádu Tomáše Garrigua Masaryka, kterým ho chtěl vyznamenat prezident Miloš Zeman. Řekl to v rozhovoru televizi...

Vláda dělala unáhlené a komické kroky, výsledek je tristní,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 4. 4. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský má některá vládní rozhodnutí za pohodlná, složitějším se podle něho představitelé státu vyhýbají. Během epidemie se podle Rychetského útočí na základní lidská práva, jako je volné shromažďování. S demonstracemi však nesouhlasí.

19. února 2021

POLITIKA: Pavel Rychetský nám tak trochu zalhal

Zdroj Neviditelný pes ze dne 19. 2. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Pavel Rychetský je kritizován za to, že jako předseda Ústavního soudu podpořil zrušení části volebního zákona, který jako místopředseda vlády před lety prosazoval. Brání se tvrzením, že už tenkrát byl proti. Není to však pravda.

11. února 2021

Rychetský poděkoval za podporu, k neudělení řádu se dál...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 11. 2. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Předseda Ústavního soudu (ÚS) Pavel Rychetský poděkoval všem, kteří mu vyjádřili podporu v souvislosti s rozhodnutím prezidenta Miloše Zemana neudělit mu řád Tomáše Garrigua Masaryka. Rozhodnutí prezidenta komentovat nebude, sdělil předseda ÚS ve stručném prohlášení pro média.

9. února 2021

PRÁVO: Špatné zprávy a jedna dobrá

Zdroj Neviditelný pes ze dne 9. 2. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Má samozřejmě pravdu Pavel Rychetský, pokud dospěl k názoru, že víc než tříletá prodleva s vyslovením volebního nálezu, prodleva, kterou nelze vysvětlit ničím rozumným a už vůbec ne akademickou pečlivostí soudce zpravodaje, jak sám tvrdí, nevrhá na tento soud „příliš dobré světlo“.

8. února 2021

POLITIKA: Nejtěžší je přiznat chybu

Zdroj Neviditelný pes ze dne 8. 2. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Vedle pandemie covid, jíž jsme tak trochu už přivykli a bereme ji jako vynucené zlo našich dní, hýbe společností i rozhodnutí Ústavního soudu o změně volebního systému. Jako hlavní padouch je některými líčen jeho předseda JUDr. Pavel Rychetský.

7. února 2021

Ústavní soud ve skutečnosti nejvíc pomohl Babišovi....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 7. 2. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

U premiéra Andreje Babiše jsme zvyklí na hodně excitované výstupy. Ovšem tím, co předvedl v reakci na nález Ústavního soudu, opět překonal sám sebe. Soud, který zrušil současný volební systém, je podle Babiše zaujatý, jeho předseda Pavel Rychetský...

5. února 2021

ŠAMANOVO DOUPĚ: Babišův startovní výstřel

Zdroj Neviditelný pes ze dne 5. 2. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Ústavní soud ztratil zábrany a aktivně se snaží ovlivnit politickou situaci v zemi, což mu absolutně nepřísluší. Pavel Rychetský evidentně není nestranný ústavní soudce.

Ústavní soudci Rychetský a Filip se nebudou ucházet o další...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 5. 2. 2021  •  Pavel Rychetský  •  0

Soudce Jan Filip ani předseda Pavel Rychetský, kteří čelili kritice politiků za zrušení části volebního zákona, se v roce 2023 nebudou ucházet o další desetileté funkční období u Ústavního soudu (ÚS). Ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) v minulých dnech naznačila, že někteří soudci pro zrušení hlasovali ve snaze naklonit si Senát a zvýšit svou šanci na opětovné jmenování.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.