Index vlivu Věci veřejné - Index vlivu v politice

 
 

„Nevyvinuté zrůdy“ jdou k soudu. Měl jsem vážit slova, souhlasí Škárka

Státní zástupkyně obžalovala bývalého poslance za Věci veřejné Jaroslava Škárku kvůli jeho loňskému výroku o předčasně narozených dětech. Škárka na Facebooku napsal, že to jsou „nevyvinuté zrůdy“ a stát by se jich měl zbavit. Hrozí mu šest měsíců až tři roky vězení.

Věci veřejné aktuálně...

Pořadí: 5Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
7.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
9.5Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
19.27Vliv / význam roste
 

Jak nás Věci veřejné ovlivňuje poslední týden


Jak nás Věci veřejné ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Věci veřejné ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Věci veřejné v poslední době

 

17. června 2021

„Nevyvinuté zrůdy“ jdou k soudu. Měl jsem vážit slova,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 17. 6. 2021  •  Věci veřejné  •  0

Státní zástupkyně obžalovala bývalého poslance za Věci veřejné Jaroslava Škárku kvůli jeho loňskému výroku o předčasně narozených dětech. Škárka na Facebooku napsal, že to jsou „nevyvinuté zrůdy“ a stát by se jich měl zbavit. Hrozí mu šest měsíců až tři roky vězení.

Státní zástupkyně obžalovala exposlance Škárku za výrok o...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 17. 6. 2021  •  Věci veřejné  •  0

Státní zástupkyně obžalovala bývalého poslance za Věci veřejné Jaroslava Škárku, který loni v listopadu na Facebook napsal, že předčasně narozené děti jsou „nevyvinuté zrůdy“ a stát by se jich měl zbavit. Případem se bude zabývat Okresní soud Plzeň-sever. Informaci ČT sdělila státní zástupkyně Lenka Kocurová.

3. června 2021

Přísaha a Věci veřejné, podobnost, která není náhodná

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 3. 6. 2021  •  Věci veřejné  •  0

Jeden nový zákon rovná se dva staré pryč, zjednodušíme trestní řád plný přílepků a výjimek – Přísaha Roberta Šlachty, rok 2021. Jsme pro zavádění nových norem a zákonů pouze tam, kde existuje jejich reálná potřeba – Věci veřejné, rok...

2. června 2021

Babišova kauza střetu zájmů míří k Úřadu evropského...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 2. 6. 2021  •  Věci veřejné  •  0

Kauza střetu zájmů premiéra Andreje Babiše míří k Úřadu evropského veřejného žalobce (EPPO), který začal v Lucemburku fungovat 1. června. Instituce by měla převzít všechny závažnější věci s dopadem na unijní rozpočet, na kterých státní zastupitelství začala pracovat po listopadu 2017. Jen v Česku půjde zhruba o 60 trestních kauz. Serveru iROZHLAS.cz to sdělil český zástupce v úřadu Petr Klement.

Babišův možný střet zájmů míří k evropské prokuratuře

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 2. 6. 2021  •  Věci veřejné  •  0

Kauza střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO) míří k Úřadu evropského veřejného žalobce (EPPO), který začal v Lucemburku fungovat 1. června. Instituce by měla převzít všechny závažnější věci s dopadem na unijní rozpočet, na kterých státní zastupitelství začala pracovat po listopadu 2017. Jen v Česku půjde zhruba o šedesát trestních kauz. Serveru iRozhlas to sdělil český zástupce v úřadu Petr Klement.

18. května 2021

Policie navrhla obžalovat exposlance Jaroslava Škárku za...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 18. 5. 2021  •  Věci veřejné  •  0

Policie navrhla obžalovat bývalého poslance za Věci veřejné Jaroslava Škárku, který loni v listopadu na Facebook napsal, že předčasně narozené děti jsou „nevyvinuté zrůdy“ a stát by se jich měl zbavit. Informaci ČT sdělila mluvčí policie Plzeňského kraje Eva Červenková. Návrh nyní posoudí Okresní státní zastupitelství Plzeň-sever. Pokud Škárku obžaluje, případ zamíří před soud. Trestní oznámení na bývalého politika podala nezisková organizace Nedoklubko, na jejíž činnost Škárka ve svém příspěvku reagoval. Škárka se za své vyjádření omluvil.

21. dubna 2021

Jaroslav Miko: Čísly házenými od boku se Radek Banga přidal...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 21. 4. 2021  •  Věci veřejné  •  0

21.4.2021 11:11 - Předně bych chtěl uvést, že si Radka vážím a že zcela respektuji to, zda kdokoliv projeví veřejně svůj postoj. Je to pochopitelně legitimní záležitost. Jinou věcí ale už je, zda to, co konkrétní člověk uvádí, se zakládá na pravdě a v tomto musím být s Radkem v ostrém rozporu.

25. března 2021

Komunikace s úřady online? Češi preferují osobní kontakt

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 25. 3. 2021  •  Věci veřejné  •  0

Úřady a veřejné instituce krátí své úřední hodiny. Občany vyzývají k tomu, aby upřednostňovali elektronickou komunikaci. Češi využívají internet při jednání s úřady rok od roku více. I přesto, že mohou vyřídit spoustu věcí online, dávají stále přednost osobnímu kontaktu.

14. března 2021

CE, KN95, R, NR: Co znamenají značky na respirátorech a jaké...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 3. 2021  •  Věci veřejné  •  0

Vláda prodloužila zrušení daně z přidané hodnoty (DPH) na respirátory kategorie FFP2 a vyšší. Nulová sazba bude platit další dva měsíce až do 3. června. Respirátory třídy FFP2 případně vyšší nebo srovnatelné úrovně jsou v současnosti povinné v obchodech, veřejných budovách i ve veřejné dopravě. Respirátory seženete v kamenných obchodech a e-shopech. Jenže nepoctiví obchodníci nikdy nespí. Lidé se tak stávají, v obavách o zdraví své a svých blízkých, snadným terčem mnohých klamavých reklam, a někdy i podvodných praktik. Tomu nepomáhá ani nepřehlednost trhu s ochrannými pomůckami. Odborníci nabádají, abyste si před nákupem respirátorů ověřili několik věcí. Mimo jiné i to, co je na nich napsáno. Co znamenají značky a čísla na respirátorech?

5. března 2021

Hackeři napadli systémy MPSV a pražského magistrátu. Data...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 5. 3. 2021  •  Věci veřejné  •  0

Systém veřejné správy napadli ve čtvrtek hackeři. O masivním kybernetickém útoku informoval na Twitteru pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti), data magistrátu podle něj nebyla poškozena. Jedním z cílů bylo i ministerstvo práce a sociálních věcí,...

15. února 2021

Rakovina společnosti. Sociální sítě nás radikalizují a...

Zdroj Technet.cz - Technika kolem nás ze dne 15. 2. 2021  •  Věci veřejné  •  0

Umělá inteligence může udělat náš život mnohem pohodlnějším. Podle Josefa Holého, předního odborníka na umělou inteligenci, však také může ovlivňovat veřejné mínění nebo nám podsouvat věci, které vědomě nechceme. Jak náš každodenní život ovlivňují například obchodní strategie nadnárodních internetových společností?

11. února 2021

Domovy pro handicapované mají většinou do skutečných domovů...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 11. 2. 2021  •  Věci veřejné  •  0

Domovy pro lidi se zdravotním postižením jsou podle výzkumu zástupkyně veřejného ochránce práv Moniky Šimůnkové stále příliš velké a přetrvává v nich institucionální způsob péče. Neposkytují tak domácké prostředí a žijí v nich navíc i lidé, kteří by s menší podporou zvládli i běžný život mimo ně. Šimůnková připraví doporučení pro tato zařízení a upozorní na to i ministerstvo práce a sociálních věcí.

18. ledna 2021

Občanští členové "romské rady": Křeček nezná své kompetence,...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 18. 1. 2021  •  Věci veřejné  •  0

18.1.2021 15:03 - Několik občanských členů Rady vlády pro záležitosti romské menšiny dnes vydalo stanovisko, ve kterém kritizují současného Veřejného ochránce práv za jeho vyjádření ke Strategii romské integrace na roky 2021-2030. Členové rady uvádí, že Křeček nezná rozsah svých kompetencí, když tvrdí, že vytvoření zprávy reflektující nové poznatky ve vztahu k protiprávním sterilizacím nespadají do jeho kompetencí. Za nepřípustně předsudečné považují dále jeho výroky, že Strategie je nerealizovatelným dokumentem sestaveným bez znalosti věci.

2. ledna 2021

Ministr Blatný chce převést kartotéky do počítačů....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 2. 1. 2021  •  Věci veřejné  •  0

Větší dostupnost moderních léků pro pacienty, elektronizace zdravotnictví a spravedlivější úhrady za zdravotní péči jsou hlavní priority ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) pro příští rok. Chce je prosadit i na základě práce svých předchůdců. Ministr připustil, že řadu věcí zbrzdila epidemie, dva velké zákony, a to o veřejném pojištění a elektronizaci, ale chce dovést do konce. Chce to po něm i opozice.

23. prosince 2020

Odborníci došli, vláda si daně musí chválit sama

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 23. 12. 2020  •  Věci veřejné  •  0

Rok, který přeoral české veřejné finance tak jako žádný předchozí, dobře vystihují dva výroky mimořádně vlivných političek. "Strašně mě unavuje otázka, jestli si to můžeme dovolit a kde na to vezmeme," pronesla ministryně práce a sociálních věcí...

4. prosince 2020

Klasnová o velkém strachu, výčitkách a ztrátě: Bártova žena...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 12. 2020  •  Věci veřejné  •  0

Kateřina Klasnová zažívá krušné chvíle. Jedna z nejvýraznějších tváří někdejší partaje Věci Veřejné přiznala velký strach a výčitky. Manželce Vít Bárty utekl russell terier Armíček, povolala tak na pomoc službu Psí detektiv. A prosí o pomoc lidi z okresu okresu Pelhřimov, Jindřichův Hradec nebo Tábor. Doufá, že pes, který neutekl poprvé, skončil někde u lidí. Jeho stopy ve sněhu vedly do středu vesnice, jenže pak už nešly rozeznat, dodává.

11. listopadu 2020

Nekomentuji věci veřejně. Jsem herečka, ne politička, říká...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 11. 11. 2020  •  Věci veřejné  •  0

Přestože herci často mají potřebu vyjadřovat se ke společenskému dění, najdou se mezi nimi i výjimky. Americká hvězda Gillian Andersonová (52) si nemyslí, že jí přísluší veřejně komentovat například politické záležitosti.

Tajnou nahrávkou "debila" Maláčové pořad 168 hodin kodex ČT...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 11. 11. 2020  •  Věci veřejné  •  0

Tvůrci reportáže v pořadu 168 hodin, ve které ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová nazvala premiéra Andreje Babiše debilem, neporušili Kodex České televize. Vyplynulo to z šetření Etického panelu. Podle něj je ve veřejném zájmu občanů vědět, jaké vztahy panují mezi jednotlivými členy vlády.

4. listopadu 2020

Škárka kvůli svým výrokům o dětech opustí Vězeňskou službu

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 4. 11. 2020  •  Věci veřejné  •  0

Praha - Bývalý poslanec za Věci veřejné Jaroslav Škárka ukončí svůj pracovní poměr ve Vězeňské službě. ČTK to dnes sdělil Petr Vlk, ředitel plzeňské věznice, kde Škárka pracuje...

2. listopadu 2020

Zbavme se nedonošených dětí, jsou to zrůdy, sdílel...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 2. 11. 2020  •  Věci veřejné  •  0

Jaroslav Škárka, bývalý poslanec za Věci veřejné, sdílel 1. listopadu na svém facebookovém profilu příspěvek, v němž označil předčasně narozené děti za "nevyvinuté zrůdy", jichž se má společnost "zbavit". Příspěvkem se začala zabývat Policie České republiky. 

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.