Index vlivu Vratislav Mynář - Index vlivu v politice

 
 

Člen SPOZ

 
 

Ing. Vratislav Mynář (* 23. června 1967, Kyjov) je český podnikatel a politik, bývalý předseda Strany Práv Občanů - Zemanovci (SPOZ). Od března 2013 je vedoucím kanceláře prezidenta Miloše Zemana.

 

Šest milionů na dotacích pro penzion hradního kancléře Mynáře? Kauza míří k šéfžalobci

Úřad Regionálního operačního programu (ROP) Střední Morava předal Nejvyššímu státnímu zastupitelství návrh, aby podal správní žalobu kvůli vrácení šestimilionové dotace na dostavbu penzionu v Osvětimanech na Uherskohradišťsku od firmy hradního kancléře Vratislava Mynáře. Serveru iRozhlas.cz to potvrdila vedoucí odboru veřejné kontroly dotačního úřadu Dana Koplíková. Ministerstvo financí před časem rozhodlo, že Mynářova firma dotaci vracet nemusí. Mynář sdělil České televizi (ČT), že rozhodnutí ministerstva bylo řádně odůvodněné, takže by bylo podání správní žaloby neopodstatněné.

Vratislav Mynář aktuálně...

Pořadí: 4Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
8.4Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
9.74Vliv / význam klesá
 

Jak nás Vratislav Mynář ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Vratislav Mynář ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Vratislav Mynář v poslední době

 

8. září 2021

Šest milionů na dotacích pro penzion hradního kancléře...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 9. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Úřad Regionálního operačního programu (ROP) Střední Morava předal Nejvyššímu státnímu zastupitelství návrh, aby podal správní žalobu kvůli vrácení šestimilionové dotace na dostavbu penzionu v Osvětimanech na Uherskohradišťsku od firmy hradního kancléře Vratislava Mynáře. Serveru iRozhlas.cz to potvrdila vedoucí odboru veřejné kontroly dotačního úřadu Dana Koplíková. Ministerstvo financí před časem rozhodlo, že Mynářova firma dotaci vracet nemusí. Mynář sdělil České televizi (ČT), že rozhodnutí ministerstva bylo řádně odůvodněné, takže by bylo podání správní žaloby neopodstatněné.

7. září 2021

Mynář si stěžuje ČT na Moravce. Nezodpovídáme se úředníkům,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 7. 9. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Kancléř Vratislav Mynář poslal generálnímu řediteli České televize Petru Dvořákovi dopis, v němž si stěžuje na moderátora Václava Moravce. „Bez jakéhokoliv faktického podkladu se o sobě ve veřejnoprávní televizi z úst tohoto člověka dozvídám, že jsem mafián, bezpečnostní hrozbou pro náš stát, že prezident republiky je lhář a mí kolegové stojí za různým rozkrádáním,“ píše kancléř Mynář.

25. srpna 2021

Anketa Blesku: Zeman kopl do poslušného Babiše, rýpla si...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 8. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Spor mezi prezidentem Milošem Zemanem a premiérem Andrejem Babišem (66, ANO) se prohlubuje. Předseda vlády odmítl, že by řekl hlavě státu o zastavení odposlechů. A také popřel, že by byl u schůzky Zemanův „korunní svědek“, kancléř Vratislav Mynář (54).

24. srpna 2021

Babiš odmítl, že by Zemanovi říkal o zastavení odposlechů v...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 24. 8. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Premiér Andrej Babiš (ANO) odmítl, že by prezidentovi Miloši Zemanovi řekl, že zastavil odposlechy lidí v jeho nejbližším okolí. Vyloučil i to, že by u jeho setkání s hlavou státu mohl být kancléř Vratislav Mynář. Babiš to řekl České televizi. Zeman o víkendu v rozhovoru pro Blesk uvedl, že mu předseda vlády za přítomnosti kancléře sdělil, že odposlechy zastavil.

22. června 2021

„Prasárna a hyenismus,“ soptí Mynář kvůli žalobě na Zemana....

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 6. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Žaloba senátorů na prezidenta Miloše Zemana opírající se o tvrzení, že hlava státu není schopna vykonávat svůj úřad, budí emoce také na Pražském hradě. Za prasárnu a nebývalý hyenismus to v pořadu Rozstřel serveru iDnes.cz označil šéf prezidentské kanceláře Vratislav Mynář. Senátor Pavel Fischer by se podle Mynáře měl jít vyšetřit na psychiatrii. Hradní kancléř se v rozhovoru věnoval také nedávně oslavě exprezidenta Václava Klause, který v prostorách přilehlých zahrad slavil 80. narozeniny a za pronájem zaplatil 180 tisíc korun.

14. června 2021

Mynářova firma nemusí vracet dotaci na dostavbu penzionu v...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 14. 6. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Firma hradního kancléře Vratislava Mynáře nemusí vracet šestimilionovou dotaci na dostavbu penzionu v Osvětimanech na Uherskohradišťsku. Podle České televize (ČT) o tom rozhodlo ministerstvo financí a informaci zveřejnil ROP Střední Morava.

Mynář se může smát? Dotace šest milionů na penzion jeho...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 6. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Firma hradního kancléře Vratislava Mynáře nemusí vracet šestimilionovou dotaci na dostavbu penzionu v Osvětimanech na Uherskohradišťsku. Podle České televize (ČT) o tom rozhodlo ministerstvo financí a informaci zveřejnil ROP Střední Morava. Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) dnes rozhodnutí nechtěla komentovat s tím, že neví žádné podrobnosti. V souvislosti s přidělením podpory, kterou Mynářova firma dostala v roce 2011, obvinila policie Mynáře letos v únoru z poškozování finančních zájmů EU. Kancléř dlouhodobě odmítá, že by spáchal trestný čin.

Mynářova firma nemusí vracet šestimilionovou dotaci na...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 6. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Firma hradního kancléře Vratislava Mynáře nemusí vracet šestimilionovou dotaci na dostavbu penzionu v Osvětimanech na Uherskohradišťsku. Rozhodlo o tom ministerstvo financí. Informaci zveřejnil ROP Střední Morava, zjistila ČT. Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) rozhodnutí nechtěla komentovat s tím, že neví žádné podrobnosti. V souvislosti s přidělením podpory, kterou Mynářova firma dostala v roce 2011, obvinila policie kancléře letos v únoru z poškozování finančních zájmů Evropské unie. Mynář dlouhodobě odmítá, že by spáchal trestný čin.

Mynářova firma nemusí podle ČT vracet dotaci na dostavbu...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 14. 6. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Osvětimany (Uherskohradišťsko)/Praha - Firma hradního kancléře Vratislava Mynáře nemusí vracet šestimilionovou dotaci na dostavbu penzionu v Osvětimanech na Uherskohradišťsku. Podle České...

Mynářova firma nemusí vracet dotaci na dostavbu penzionu v...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 14. 6. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Firma hradního kancléře Vratislava Mynáře nemusí vracet šestimilionovou dotaci na dostavbu penzionu v Osvětimanech na Uherskohradišťsku. Podle České televize (ČT) o tom rozhodlo ministerstvo financí a informaci zveřejnil ROP Střední Morava....

168 hodin: Státní úředníci dostali mnohonásobně vyšší odměny...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 6. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Odměny za covidový rok 2020, na které museli zdravotníci čekat několik měsíců, dostali prominentní státní úředníci hned. Navíc zdravotníci dostali 75 tisíc korun, odměny úředníkům šly často ke statisícům. Organizace Hlídač státu sesbírala údaje o platech a odměnách z desítek státních institucí. Rekordmanem je mezi úředníky hradní kancléř Vratislav Mynář, a to i přesto, že má za sebou několik skandálů a stíhá ho policie. 

8. června 2021

O dotaci pro Mynářovu firmu se zajímá i evropský úřad OLAF,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 8. 6. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Případem šestimilionové dotace pro firmu hradního kancléře Vratislava Mynáře se zabývá Evropský úřad pro boj proti podvodům (OLAF). Serveru Seznam Zprávy to řekl tiskový atašé zastoupení Evropské komise v Česku Martin Svášek. Informaci podal jako vysvětlení, proč se jeho úřad nemůže ke kauze vyjadřovat. 

Mynářovi jde po krku kvůli dotacím i úřad bojující proti...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 6. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Případem šestimilionové dotace pro firmu hradního kancléře Vratislava Mynáře se zabývá Evropský úřad pro boj proti podvodům (OLAF). Serveru Seznam Zprávy to řekl tiskový atašé zastoupení Evropské komise v Česku Martin Svášek. Informaci podal jako vysvětlení, proč se jeho úřad nemůže ke kauze vyjadřovat. Přidělení podpory, kterou Mynářova firma v roce 2011 dostala na přestavbu penzionu v Osvětimanech na Uherskohradišťsku, už několik měsíců vyšetřují české úřady. V únoru policie Mynáře obvinila z poškozování finančních zájmů EU. Mynář odmítá, že spáchal trestný čin, své stíhání považuje za nestandardní a ovlivněné tlakem médií.

Seznam Zprávy: O dotaci pro Mynářovu firmu se zajímá i...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 8. 6. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Praha - Případem šestimilionové dotace pro firmu hradního kancléře Vratislava Mynáře se zabývá Evropský úřad pro boj proti podvodům (OLAF). Serveru Seznam Zprávy to řekl tiskový atašé...

Po Babišovi i Mynář. Evropský OLAF se začal zajímat o dotaci...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 8. 6. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Případem šestimilionové dotace pro firmu hradního kancléře Vratislava Mynáře se zabývá Evropský úřad pro boj proti podvodům (OLAF). Serveru Seznam Zprávy to řekl tiskový atašé zastoupení Evropské komise v Česku Martin Svášek. Informaci podal jako...

4. června 2021

Mynářovo trestní stíhání pokračuje, státní zástupce stížnost...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 4. 6. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Trestní stíhání prezidentova kancléře Vratislava Mynáře pokračuje, policie kancléře viní z poškozování finančních zájmů Evropské unie. Státní zástupce zamítl jeho stížnost. Krajské státní zastupitelství v Brně o tom informovalo na svém webu. Mynáře přímo nejmenuje, podle informací ČTK jde však o něj. Případ se týká šestimilionové dotace na dostavbu penzionu v Osvětimanech na Uherskohradišťsku. Kancléř Mynář odmítá, že by spáchal trestný čin. 

Trestní stíhání Mynáře pokračuje, státní zástupce jeho...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 4. 6. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Trestní stíhání prezidentova kancléře Vratislava Mynáře pokračuje, policie ho viní z poškozování finančních zájmů Evropské unie. Státní zástupce zamítl jeho stížnost. Krajské státní zastupitelství v Brně o tom informovalo na svém webu. Mynáře přímo nejmenuje, podle informací ČTK se však jedná o něj. Případ se týká šestimilionové dotace na dostavbu penzionu v Osvětimanech na Uherskohradišťsku. Kancléř Mynář popírá, že by spáchal trestný čin.

Trestní stíhání Mynáře pokračuje, státní zástupce jeho...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 4. 6. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Brno - Trestní stíhání prezidentova kancléře Vratislava Mynáře kvůli poškozování finančních zájmů Evropské unie a dotačního podvodu pokračuje. Státní zástupce zamítl jeho stížnost....

Trestní stíhání Mynáře pokračuje, státní zástupce jeho...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 4. 6. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Brno - Trestní stíhání prezidentova kancléře Vratislava Mynáře kvůli poškozování finančních zájmů Evropské unie a dotačního podvodu pokračuje. Státní zástupce zamítl jeho stížnost....

1. června 2021

Zeman přijal Hamáčka na Hradě. Od STAN to schytal za další...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 6. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Prezident Miloš Zeman dnes na Pražském hradě přijal místopředsedu vlády a šéfa sociální demokracie Jana Hamáčka. Na twitteru to uvedl prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Politici spolu jednali necelé dvě hodiny. Hamáček se po schůzce u čekajících novinářů nezastavil. STAN mezitím kritizuje, že Zemanův kancléř Vratislav Mynář kontaktoval jednoho z ústavních soudců kvůli rušení části volebního zákona. Podle opozičního hnutí STAN jde o nepřípustný nátlak.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.