Index vlivu Vratislav Mynář - Index vlivu v politice

 
 

Člen SPOZ

 
 

Ing. Vratislav Mynář (* 23. června 1967, Kyjov) je český podnikatel a politik, bývalý předseda Strany Práv Občanů - Zemanovci (SPOZ). Od března 2013 je vedoucím kanceláře prezidenta Miloše Zemana.

 

Za zabijačku v nouzovém stavu kancléř Mynář potrestán nebude. Hygienici případ odložili

Hygienici odložili případ dubnové zabijačky u hradního kancléře Vratislava Mynáře v Osvětimanech na Uherskohradišťsku. Při svém rozhodnutí se opírají o rozsudek pražského městského soudu, který zrušil některá mimořádná opatření ministerstva zdravotnictví z období jarního nouzového stavu.

Vratislav Mynář aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
7.95Vliv / význam klesá
 

Jak nás Vratislav Mynář ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Vratislav Mynář ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Vratislav Mynář v poslední době

 

22. prosince 2020

Za zabijačku v nouzovém stavu kancléř Mynář potrestán...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 22. 12. 2020  •  Vratislav Mynář  •  0

Hygienici odložili případ dubnové zabijačky u hradního kancléře Vratislava Mynáře v Osvětimanech na Uherskohradišťsku. Při svém rozhodnutí se opírají o rozsudek pražského městského soudu, který zrušil některá mimořádná opatření ministerstva zdravotnictví z období jarního nouzového stavu.

3. prosince 2020

Rozvolňuje se, ale Pražský hrad zůstává nepřístupný. Kancléř...

Zdroj Deník.cz - Cestování ze dne 3. 12. 2020  •  Vratislav Mynář  •  0

Od čtvrtka Česko přešlo do třetího stupně protiepidemického systému (PES). Po další nucené koronavirové pauze vítají první návštěvníky kromě obchodů a restaurací třeba také muzea či galerie. Ve skupinách maximálně deseti osob vládní opatření proti šíření virózy covid-19 povolují také prohlídky hradů a zámků. Pražský hrad, sídlo prezidenta Miloše Zemana, každopádně zůstane „opevněn“ a veřejnost zatím nebude mít do hradního areálu přístup. Vedoucí Kanceláře prezidenta republiky Vratislav Mynář alespoň pozval lidi na tradiční půlnoční mši do katedrály sv. Víta na Štědrý den.

Pražský hrad zůstává pro veřejnost uzavřen

Zdroj České noviny - kultura ze dne 3. 12. 2020  •  Vratislav Mynář  •  0

Praha - Pražský hrad se dnes návštěvníkům neotevřel. Prezidentův kancléř Vratislav Mynář rozhodnutí zdůvodnil obavou z přeplněných nádvoří a front. V prosinci ale bude v Jízdárně...

25. listopadu 2020

Hrad zveřejnil platy pracovníků. Mynář si loni vydělal téměř...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 25. 11. 2020  •  Vratislav Mynář  •  0

Kancelář prezidenta republiky (KPR) dnes zveřejnila platy devíti vedoucích pracovníků od roku 2016. Podle tabulky měl například kancléř prezidenta Vratislav Mynář loni čistý plat 1,2 milionu korun, na odměnách dostal dalších 733 430 korun. Celkem KPR loni na mimořádných odměnách kancléři, jeho zástupci a sedmi ředitelům vyplatila 2,6 milionu korun. Letos jim za leden a říjen na odměnách kancelář poslala milion korun.

Pražský hrad zveřejnil platy vedoucích pracovníků

Zdroj Tyden.cz ze dne 25. 11. 2020  •  Vratislav Mynář  •  0

Kancelář prezidenta republiky (KPR) ve středu zveřejnila platy devíti vedoucích pracovníků od roku 2016. Podle tabulky měl například kancléř prezidenta Vratislav Mynář loni čistý plat 1,2 milionu korun, na odměnách dostal dalších 733 430 korun.

Hrad zveřejnil platy. Devíti vedoucím pracovníkům loni dal...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 25. 11. 2020  •  Vratislav Mynář  •  0

Kancelář prezidenta republiky (KPR) zveřejnila platy devíti vedoucích pracovníků od roku 2016. Podle tabulky měl například kancléř prezidenta Vratislav Mynář loni čistý plat 1,2 milionu korun, na odměnách dostal dalších 733 430 korun. Celkem KPR loni na mimořádných odměnách kancléři, jeho zástupci a sedmi ředitelům vyplatila 2,6 milionu korun. Letos jim za leden až říjen na odměnách poslala zhruba milion.

Pražský hrad zveřejnil platy vedoucích pracovníků

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 25. 11. 2020  •  Vratislav Mynář  •  0

Praha - Kancelář prezidenta republiky (KPR) dnes zveřejnila platy devíti vedoucích pracovníků od roku 2016. Podle tabulky měl například kancléř prezidenta Vratislav Mynář loni čistý...

20. listopadu 2020

Manželé Mynářovi ovládnou HEADLAJNER, bude v tom hrát Langoš

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 20. 11. 2020  •  Vratislav Mynář  •  0

Stane se Alex Mynářová kromě hvězdy Rozhlasu také hvězdou Headlajneru? A kolik jí a jejímu manželovi, hradnímu kancléři Vratislavu Mynářovi, z toho kápne? Moderátor Dominik Vršanský se podívá i na další titulky týdne, a proto nechybí ani mnohonásobné orgasmy a Václav Klaus.

10. listopadu 2020

Další pokuta. Kancléř Mynář porušil zákon při přestavbě vily

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 10. 11. 2020  •  Vratislav Mynář  •  0

Kancléř prezidenta Vratislav Mynář porušil zákon při přestavbě své vily v Praze. Stavební úřad mu za to dal pokutu na dolní hranici sazby, která může činit až dva miliony korun, a Mynářovi dal dodatečně k přestavbě povolení. Uvedl to server Česká justice na základě informací od úřadu. Přesnou výši pokuty úřad nesdělil. Mynář ČTK řekl, že pokutu již uhradil a stavebnímu úřadu se omluvil. 

30. října 2020

Ponižuje vyznamenané, stěžuje si Hrad řediteli ČT na...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 30. 10. 2020  •  Vratislav Mynář  •  0

Moderátor České televize Jakub Železný si vysloužil kritiku za svůj středeční příspěvek na Twitteru, v němž se při příležitosti 28. října vyjádřil k vyznamenaným osobnostem. Jako urážku si ho vyložila například Gottova dcera Dominika, ale také prezidentská kancelář. Hradní kancléř Vratislav Mynář proto v dopise vyzval ředitele ČT, aby na Železného jednání reagoval.

22. října 2020

Zeman odsunul udělování vyznamenání na příští rok, Mynář...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 22. 10. 2020  •  Vratislav Mynář  •  0

Slavnostní akt udělování státních vyznamenání se letos konat nebude. Prezident Miloš Zeman ocenění vybraným osobnostem udělí, předá je však kvůli epidemii koronaviru až příští rok. Hrad letos zveřejní jen seznam oceněných, řekl ve čtvrtek na tiskové konferenci kancléř Vratislav Mynář. Vyhověl tak návrhu ministra zdravotnictví Romana Prymuly.

Ceremoniál k 28. říjnu letos nebude, řekl Mynář....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 22. 10. 2020  •  Vratislav Mynář  •  0

Prezident Miloš Zeman odložil předávání státních vyznamenání 28. října o rok. Ceremoniál tedy letos neproběhne. Oznámil to jeho kancléř Vratislav Mynář. Seznam oceněných zveřejní Pražský hrad letos 28. října ve 20 hodin. V Den vzniku samostatného československého státu neproběhne ani pietní akt na Vítkově, zrušilo jej ministerstvo obrany.

23. září 2020

I v Africe to dělají líp. Forejta nadzvedlo Prymulovo sezení...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 9. 2020  •  Vratislav Mynář  •  1

Dvanáct let měl Jindřich Forejt na starost vše, co se týkalo hradního protokolu. Podoba všech prezidentských ceremoniálů šla vždy za ním, nyní už funkci nevykonává, nad záběry z jmenování Romana Prymuly ministrem zdravotnictví se ale zhrozil. Kritizuje nejen podobu celé akce, ale i její prezentaci a třeba to, že se Prymula nepostavil, když prezidentův kancléř Vratislav Mynář četl skládaný slib. K čemu naopak výhrady nemá, je to, že nestál prezident Zeman.

18. září 2020

Mynář: Zranění ruky prezidenta se hojí nadstandardně dobře

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 18. 9. 2020  •  Vratislav Mynář  •  1

Praha - Zlomená paže se prezidentu Miloši Zemanovi vzhledem k jeho věku hojí nadstandardně dobře. V rádiu Frekvence 1 to dnes řekl jeho kancléř Vratislav Mynář. Zeman si ruku zlomil na...

Mynář: Zranění ruky prezidenta se hojí nadstandardně dobře

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 18. 9. 2020  •  Vratislav Mynář  •  1

Praha - Zlomená paže se prezidentu Miloši Zemanovi vzhledem k jeho věku hojí nadstandardně dobře. V rádiu Frekvence 1 to dnes řekl jeho kancléř Vratislav Mynář. Zeman si ruku zlomil na...

16. září 2020

Hrad zveřejnil po letech odmítání plat kancléře Mynáře

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 16. 9. 2020  •  Vratislav Mynář  •  1

Ačkoliv se Hrad dlouho bránil, nakonec včera kvůli rozhodnutí soudu zveřejnil platy sedmi vedoucích úředníků prezidentské kanceláře. Nejvíce bral kancléř prezidenta republiky Vratislav Mynář, jehož čistý roční plat i s odměnami činil v letech 2016 a...

15. září 2020

Jsme pro transparentnost, uvedly USA po Mynářově kritice po...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 15. 9. 2020  •  Vratislav Mynář  •  1

Kancléř prezidenta republiky Vratislav Mynář obvinil Spojené státy z financování aktivit, které „směřují k zahlcování českých úřadů a soudů“. Velvyslanectví USA v Praze totiž podpořilo web, kde Kristýna Bašná zveřejňuje odměny pro české úředníky. Právě ona soudním sporem donutila Mynáře zveřejnit platy vedení kanceláře, včetně toho jeho.

Hrad zveřejnil platy. Mynář i další úředníci si vydělali za...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 15. 9. 2020  •  Vratislav Mynář  •  1

/TABULKY/ Kancléř prezidenta republiky Vratislav Mynář měl v letech 2016 a 2017 roční plat i s odměnami zhruba 1,6 milionu korun čistého, přes milion brali také další dva vedoucí úředníci Kanceláře prezidenta republiky (KPR). Platy sedmi úředníků Pražský hrad zveřejnil na svém webu, jak mu to na základě žaloby Kristýny Bašné nařídil Městský soud v Praze.

Hrad zveřejnil platy vedoucích úředníků, Mynář měl ročně 1,6...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 15. 9. 2020  •  Vratislav Mynář  •  1

Kancléř prezidenta republiky Vratislav Mynář měl v letech 2016 a 2017 roční plat i s odměnami zhruba 1,6 milionu korun čistého, přes milion brali také další dva vedoucí úředníci Kanceláře prezidenta republiky (KPR). Platy sedmi úředníků Pražský hrad zveřejnil na svém webu, jak mu to na základě žaloby Kristýny Bašné nařídil Městský soud v Praze.

Více než milion a půl čistého ročně. Hrad po rozhodnutí...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 15. 9. 2020  •  Vratislav Mynář  •  1

Kancléř prezidenta republiky Vratislav Mynář měl v letech 2016 a 2017 roční plat i s odměnami zhruba 1,6 milionu korun čistého, přes milion brali také další dva vedoucí úředníci Kanceláře prezidenta republiky (KPR). Platy sedmi úředníků Pražský hrad...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.