Index vlivu Vratislav Mynář - Index vlivu v politice

 
 

Člen SPOZ

 
 

Ing. Vratislav Mynář (* 23. června 1967, Kyjov) je český podnikatel a politik, bývalý předseda Strany Práv Občanů - Zemanovci (SPOZ). Od března 2013 je vedoucím kanceláře prezidenta Miloše Zemana.

 

Vyhořelý srub v Osvětimanech odhalil samopal. Mynář: Je to artefakt a není můj

Ve srubu bývalého hradního kancléře Vratislava Mynáře v Osvětimanech na Uherskohradišťsku se po loňském březnovém požáru našel samopal. Policie vyšetřuje, zda byla zbraň před požárem funkční a komu patřila. Informoval o tom dnes server Seznam Zprávy a Českého rozhlasu Radiožurnálu (ČRo).

Vratislav Mynář aktuálně...

Pořadí: 4Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
4.27Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
7.99Vliv / význam roste
 

Jak nás Vratislav Mynář ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Vratislav Mynář ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Vratislav Mynář v poslední době

 

24. března 2023

Vyhořelý srub v Osvětimanech odhalil samopal. Mynář: Je to...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 3. 2023  •  Vratislav Mynář  •  0

Ve srubu bývalého hradního kancléře Vratislava Mynáře v Osvětimanech na Uherskohradišťsku se po loňském březnovém požáru našel samopal. Policie vyšetřuje, zda byla zbraň před požárem funkční a komu patřila. Informoval o tom dnes server Seznam Zprávy a Českého rozhlasu Radiožurnálu (ČRo).

13. března 2023

Exkancléř Mynář chce nyní déle pobýt na Moravě: Shání...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 3. 2023  •  Vratislav Mynář  •  0

Ihned poté, co rezignoval na funkci kancléře prezidenta, se Vratislav Mynář (55) sbalil a se syny (3,7) zamířil na Moravu. Manželka Alex za ním přijal v sobotu a společně tam strávili víkend.

12. března 2023

Zemanovo okolí bylo v mnoha ohledech možná bezpečnostním...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 12. 3. 2023  •  Vratislav Mynář  •  0

Okolí bývalého prezidenta Miloše Zemana bylo strukturálním, v mnoha ohledech možná bezpečnostním problémem. Informace Deníku N, podle kterého Zeman na nedávné schůzce v Lánech požádal premiéra Petra Fialu (ODS) o spolupodpis abolice, která se týkala dotační kauzy jeho kancléře Vratislava Mynáře a dalšího případu spojeného s Hradem, jsou vyvrcholením Zemanova stylu prezidentování, který byl mocenský a ochranářský vůči svému vlastnímu okolí. V Otázkách Václava Moravce to řekl vicepremiér a ministr vnitra Vít Rakušan (STAN). Se Zemanovou žádostí má problém i místopředseda ANO Karel Havlíček, podle něj není v pořádku, pokud hlava státu použije do té doby nevyužívaný nástroj k pomoci jednomu ze svých blízkých spolupracovníků.

11. března 2023

Prezident Zeman žádal premiéra Fialu o podpis abolice pro...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 11. 3. 2023  •  Vratislav Mynář  •  0

Končící prezident Miloš Zeman na pondělní rozlučkové schůzce v Lánech požádal premiéra Petra Fialu (ODS) o spolupodpis abolice, která se podle informací Deníku N týkala dotační kauzy vedoucího prezidentské kanceláře Vratislava Mynáře a dalšího...

10. března 2023

Zeman v Lánech žádal Fialu o podpis abolice pro Mynáře....

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 10. 3. 2023  •  Vratislav Mynář  •  0

Končící prezident Miloš Zeman na pondělní rozlučkové schůzce v Lánech požádal premiéra Petra Fialu (ODS) o spolupodpis abolice, která se podle informací Deníku N týkala dotační kauzy vedoucího prezidentské kanceláře Vratislava Mynáře a dalšího případu spojeného s Hradem. Premiér odmítl připojit svůj podpis, stejně jako loni.

Deník N: Zeman žádal v pondělí Fialu o podpis abolice v...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 3. 2023  •  Vratislav Mynář  •  0

Končící prezident Miloš Zeman na pondělní rozlučkové schůzce v Lánech požádal premiéra Petra Fialu (ODS) o spolupodpis abolice, která se podle informací Deníku N týkala dotační kauzy vedoucího prezidentské kanceláře Vratislava Mynáře a dalšího případu spojeného s Hradem. Premiér odmítl připojit svůj podpis, stejně jako loni.

Zeman žádal Fialu o abolici pro Mynáře, premiér to odmítl,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 10. 3. 2023  •  Vratislav Mynář  •  0

Končící prezident Miloš Zeman na pondělní rozlučkové schůzce v Lánech požádal premiéra Petra Fialu (ODS) o spolupodpis abolice, která se podle informací Deníku N týkala dotační kauzy vedoucího prezidentské kanceláře Vratislava Mynáře a dalšího případu spojeného s Hradem. Premiér odmítl připojit svůj podpis, stejně jako loni.

Lovy v lánské oboře byly legální. Mynář si je legalizoval sám

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 10. 3. 2023  •  Vratislav Mynář  •  0

Bývalý vedoucí prezidentské kanceláře Vratislav Mynář dodatkem ke zřizovací listině lesní správy legalizoval své lovy zvěře zdarma v lánské oboře. Píše o tom server Seznam Zprávy. Dodatek podle webu zanesl 16. září 2022, tedy v době, kdy na Hradě...

Seznam Zprávy: Mynář dodatkem ke zřizovací listině...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 10. 3. 2023  •  Vratislav Mynář  •  0

Praha - Bývalý vedoucí prezidentské kanceláře Vratislav Mynář dodatkem ke zřizovací listině lesní správy legalizoval své lovy zvěře zdarma v lánské oboře. Píše o tom server Seznam...

9. března 2023

Mynář k dnešku rezignoval, prezidentskou kancelář povede...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 9. 3. 2023  •  Vratislav Mynář  •  0

Praha - Kancléř bývalého prezidenta Miloše Zemana Vratislav Mynář k dnešku rezignoval. Na dotaz ČTK uvedl, že rezignaci podal Zemanovi ve středu, a to s účinností od dnešního dne. Ve...

Mynář k dnešku rezignoval, prezidentskou kancelář povede...

Zdroj Tyden.cz ze dne 9. 3. 2023  •  Vratislav Mynář  •  0

Kancléř bývalého prezidenta Miloše Zemana Vratislav Mynář k dnešku (čtvrtek 9. 3. 2023) rezignoval. Uvedl, že rezignaci podal Zemanovi ve středu, a to s účinností od dnešního dne. Ve funkci ho nahradí Jana Vohralíková, kterou si vybral nastupující prezident Petr Pavel.

8. března 2023

Mynářova firma podala u soudu stížnost. Nechce vracet dotaci...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 3. 2023  •  Vratislav Mynář  •  0

Firma Clever Management končícího hradního kancléře Vratislava Mynáře podala kasační stížnost proti rozsudku, podle kterého by měla firma vrátit evropskou dotaci na penzion v Osvětimanech na Uherskohradišťsku. Věc tak nyní bude řešit Nejvyšší správní soud, napsal dnes večer web Seznam Zprávy.

Přešlapy kancléře Mynáře? Neměl prověrku, skartoval...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 8. 3. 2023  •  Vratislav Mynář  •  0

Jméno hradního kancléře Vratislava Mynáře řadu let plnilo stránky novin i zpravodajských webů. Jeho počínání se ovšem neneslo v pozitivním světle. Deník přináší souhrn jeho nejznámějších kauz.

7. března 2023

Zeman se přestěhoval z lánského zámku do svého nového domu v...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 7. 3. 2023  •  Vratislav Mynář  •  0

Končící prezident Miloš Zeman se dnes přestěhoval z lánského zámku do svého nového domu v Lánech. Jeho vůz doprovodily dva další, Zeman vystoupil v garáži. S novináři nemluvil. Lánský zámek je letním sídlem českých prezidentů, Zeman v něm trávil značnou část svého funkčního období.

6. března 2023

Krádeže a podvody na Hradě, chybějící alkohol v Lánech?...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 3. 2023  •  Vratislav Mynář  •  0

Kancelář prezidenta republiky (KPR) na základě externího auditu ve Správě Pražského hradu (SPH) v úterý podá trestní oznámení kvůli podezření z majetkové a hospodářské trestné činnosti. V tiskové zprávě dnes zástupci kanceláře prezidenta Miloše Zemana uvedli, že podezření se týkají porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže, zkreslování údajů o stavu hospodaření, porušení povinnosti při správě cizího majetku, krádeže, zpronevěry či podvodu. Kancelář zmínila některá pochybení, za která podle ní odpovídají bývalý ředitel SPH Ivo Velíšek a bývalá ředitelka Odboru zámek Lány Michaela Javůrková. Podle kancléře Vratislava Mynáře může být počet odpovědných osob vyšší. Audit šel přitom i do detailů typu chybějícího alkoholu v Lánech či výběru peněz za veřejné toalety na Hradě.

ANKETA: Mynář, vulgarity? Hlasujte, co byl největší problém...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 6. 3. 2023  •  Vratislav Mynář  •  0

Prezident Miloš Zeman předává žezlo Petru Pavlovi. Co občanům jeho desetiletí na Hradě vzalo? Co jim nejvíce vadilo? Byl to hradní kancléř Vratislav Mynář? Zemanova pomstichtivá povaha? Vulgarity a kladný vztah k alkoholu? Nebo byl prezidentem, na kterého můžeme být hrdí? Hlasujte v anketě Deníku. Na názor se ve čtvrtek zeptáme v živé debatě i současného premiéra Petra Fialy.

5. března 2023

Zeman nebyl nadšen z informací o Mynářově lovu v lánské oboře

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 5. 3. 2023  •  Vratislav Mynář  •  0

Praha - Prezident Miloš Zeman nebyl nadšen z informací, že jeho kancléř Vratislav Mynář lovil v lánské oboře. Mynář mu ale řekl, že jeho postup byl legální. Zeman to řekl v televizi...

4. března 2023

ČT natáčela s maskovaným autem. Kodexu to podle ní neodporuje

Zdroj Lupa.cz ze dne 4. 3. 2023  •  Vratislav Mynář  •  0

Reportéři ČT připravují do vysílání rekapitulaci funkčního období prezidenta Miloše Zemana a jeho spolupracovníků. Při natáčení v Osvětimanech je konfrontovala manželka kancléře Vratislava Mynáře. Vadilo jí natáčení na soukromém pozemku a maskování auta.

Platy na Hradě? Mynář si za deset let vydělal sedmnáct...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 4. 3. 2023  •  Vratislav Mynář  •  0

Vedoucí Kanceláře prezidenta republiky (KPR) Vratislav Mynář si za deset let ve funkci vydělal na platu a odměnách téměř 17,4 milionu korun po zdanění. Tajemník hlavy státu Jaroslav Hlinovský získal v čele sekretariátu prezidenta 8,3 milionu korun čistého a prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček si jako šéf tiskového odboru přišel na necelých sedm milionů. Údaje získal od prezidentské kanceláře deník Mladá fronta Dnes.

MF DNES: Kancléř Mynář si na Hradě za deset let vydělal přes...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 4. 3. 2023  •  Vratislav Mynář  •  0

Praha - Vedoucí Kanceláře prezidenta republiky (KPR) Vratislav Mynář si za deset let ve funkci vydělal na platu a odměnách téměř 17,4 milionu korun po zdanění. Tajemník hlavy státu Jaroslav...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.