Index vlivu Vratislav Mynář - Index vlivu v politice

 
 

Člen SPOZ

 
 

Ing. Vratislav Mynář (* 23. června 1967, Kyjov) je český podnikatel a politik, bývalý předseda Strany Práv Občanů - Zemanovci (SPOZ). Od března 2013 je vedoucím kanceláře prezidenta Miloše Zemana.

 

Mynář nezískal prověrku i kvůli penzionu, píše Seznam Zprávy

Praha - Mezi důvody, proč hradní kancléř Vratislav Mynář nezískal prověrku Národního bezpečnostního úřadu (NBÚ), byly podle webu Seznam Zprávy pochybnosti provázející rekonstrukci...

Vratislav Mynář aktuálně...

Pořadí: 5Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
23.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
8.93Vliv / význam klesá
 

Jak nás Vratislav Mynář ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Vratislav Mynář ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Vratislav Mynář v poslední době

 

15. března 2021

Mynář nezískal prověrku i kvůli penzionu, píše Seznam Zprávy

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 15. 3. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Praha - Mezi důvody, proč hradní kancléř Vratislav Mynář nezískal prověrku Národního bezpečnostního úřadu (NBÚ), byly podle webu Seznam Zprávy pochybnosti provázející rekonstrukci...

9. března 2021

Zemanův kancléř Mynář přišel kvůli fotbalu o prémie a čílí...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 3. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Hradní kancléř Vratislav Mynář usedl s manželkou Alex po boku na jednu tribunu společně s exministrem Romanem Prymulou - a tyhle VIP návštěvy na stadionu Slavie Praha při zápase Evropské ligy měly rušnou dohru. Prymula skončil jako poradce premiéra Babiše, Mynářovi prý vyčinil prezident Zeman a připravil ho o prémie. Mynář se však nyní pro CNN Prima News brání, že je věrným fanouškem a na Slavii chodí od 17 let.

Státní zástupce zastavil stíhání Mynářovy firmy, kancléř je...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 9. 3. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Státní zástupce zrušil trestní stíhání firmy Clever Management kvůli dostavbě penzionu v Osvětimanech na Uherskohradišťsku. Sdělil to advokát prezidentova kancléře Vratislava Mynáře Lukáš Trojan. Příslušný zákon o trestní odpovědnosti právnických osob nebyl podle něj v době údajného trestného činu účinný. Stíhání Mynáře pokračuje. Ten i nadále odmítá obvinění, že spáchal trestný čin.

12. února 2021

Kancléř Mynář čelí obvinění z dotačního podvodu. Policie...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 12. 2. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Vedle obvinění z poškozování finančních zájmů Evropské unie čelí prezidentův kancléř Vratislav Mynář také obvinění z dotačního podvodu. Podle dozorujícího státního zástupce způsobil šestimilionovou škodu. Policie stíhá i firmu, která peníze čerpala.

11. února 2021

Policie obvinila Mynáře kvůli milionovým dotacím na penzion....

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 2. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Policie obvinila prezidentova kancléře Vratislava Mynáře z trestného činu poškozování finančních zájmů Evropské unie. Na svém webu to dnes zveřejnil Pražský hrad. Mynář podal stížnost na postup státního zastupitelství. Bránit se chce také žalobou proti Regionálnímu operačnímu programu (ROP) Střední Morava. Případ se zřejmě týká dotace na penzion v Osvětimanech. I přes obvinění Mynář ve funkci kancléře zůstane. Podle hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka prezident ctí presumpci neviny.

Policie obvinila Mynáře z poškozování finančních zájmů EU....

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 11. 2. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Policie obvinila prezidentova kancléře Vratislava Mynáře z trestného činu poškozování finančních zájmů Evropské unie. Na svém webu to dnes zveřejnil Pražský hrad. Mynář podal stížnost na postup státního zastupitelství. Bránit se chce také žalobou proti Regionálnímu operačnímu programu (ROP) Střední Morava. Případ se zřejmě týká dotace na penzion v Osvětimanech. Hrad a Mynář v prohlášení neuvádějí, zda obvinění bude mít důsledky pro setrvání Mynáře ve funkci kancléře prezidenta Miloše Zemana.

Policie obvinila Mynáře z poškozování finančních zájmů EU....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 11. 2. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Policie obvinila prezidentova kancléře Vratislava Mynáře z trestného činu poškozování finančních zájmů Evropské unie. Na svém webu to ve čtvrtek zveřejnil Pražský hrad. Mynář podal stížnost na postup státního zastupitelství. Bránit se chce také žalobou proti Regionálnímu operačnímu programu (ROP) Střední Morava. Případ se zřejmě týká dotace na penzion v Osvětimanech. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček uvedl, že prezident Miloš Zeman ctí presumpci neviny, a proto kancléře ponechá i přes policejní obvinění ve funkci. 

Policie obvinila kancléře Mynáře z poškozování finančních...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 11. 2. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Policie obvinila prezidentova kancléře Vratislava Mynáře z trestného činu poškozování finančních zájmů Evropské unie. Na svém webu to ve čtvrtek zveřejnil Pražský hrad. Mynář podal stížnost na postup státního zastupitelství. Bránit se chce také...

9. února 2021

Mynář získal zástavu na dům kanonýra fotbalového klubu...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 9. 2. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

V klubu, kterému v Osvětimanech šéfuje hradní kancléř Vratislav Mynář, hraje fotbalista Ondřej Zýbal už od roku 2011. Pokaždé byl nejlepším kanonýrem nejen týmu z Uherskohradišťska, ale i celé soutěže, jež je šestou nejvyšší v Česku. Do brány totiž...

26. ledna 2021

Mynářová končí spolupráci s Hradem. Nepovažuji ji za...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 26. 1. 2021  •  Vratislav Mynář  •  0

Žádná videa ani plesy. Alexandra Mynářová oznámila, že končí spolupráci s Kanceláří prezidenta republiky. Kromě moderování bálu na Hradě manželka kancléře Vratislava Mynáře natáčela videa na YouTube, kde představovala zákulisí Pražského hradu. Mezitím se však vrátila k práci v Českém rozhlase.

22. prosince 2020

Za zabijačku v nouzovém stavu kancléř Mynář potrestán...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 22. 12. 2020  •  Vratislav Mynář  •  0

Hygienici odložili případ dubnové zabijačky u hradního kancléře Vratislava Mynáře v Osvětimanech na Uherskohradišťsku. Při svém rozhodnutí se opírají o rozsudek pražského městského soudu, který zrušil některá mimořádná opatření ministerstva zdravotnictví z období jarního nouzového stavu.

3. prosince 2020

Rozvolňuje se, ale Pražský hrad zůstává nepřístupný. Kancléř...

Zdroj Deník.cz - Cestování ze dne 3. 12. 2020  •  Vratislav Mynář  •  0

Od čtvrtka Česko přešlo do třetího stupně protiepidemického systému (PES). Po další nucené koronavirové pauze vítají první návštěvníky kromě obchodů a restaurací třeba také muzea či galerie. Ve skupinách maximálně deseti osob vládní opatření proti šíření virózy covid-19 povolují také prohlídky hradů a zámků. Pražský hrad, sídlo prezidenta Miloše Zemana, každopádně zůstane „opevněn“ a veřejnost zatím nebude mít do hradního areálu přístup. Vedoucí Kanceláře prezidenta republiky Vratislav Mynář alespoň pozval lidi na tradiční půlnoční mši do katedrály sv. Víta na Štědrý den.

Pražský hrad zůstává pro veřejnost uzavřen

Zdroj České noviny - kultura ze dne 3. 12. 2020  •  Vratislav Mynář  •  0

Praha - Pražský hrad se dnes návštěvníkům neotevřel. Prezidentův kancléř Vratislav Mynář rozhodnutí zdůvodnil obavou z přeplněných nádvoří a front. V prosinci ale bude v Jízdárně...

25. listopadu 2020

Hrad zveřejnil platy pracovníků. Mynář si loni vydělal téměř...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 25. 11. 2020  •  Vratislav Mynář  •  0

Kancelář prezidenta republiky (KPR) dnes zveřejnila platy devíti vedoucích pracovníků od roku 2016. Podle tabulky měl například kancléř prezidenta Vratislav Mynář loni čistý plat 1,2 milionu korun, na odměnách dostal dalších 733 430 korun. Celkem KPR loni na mimořádných odměnách kancléři, jeho zástupci a sedmi ředitelům vyplatila 2,6 milionu korun. Letos jim za leden a říjen na odměnách kancelář poslala milion korun.

Pražský hrad zveřejnil platy vedoucích pracovníků

Zdroj Tyden.cz ze dne 25. 11. 2020  •  Vratislav Mynář  •  0

Kancelář prezidenta republiky (KPR) ve středu zveřejnila platy devíti vedoucích pracovníků od roku 2016. Podle tabulky měl například kancléř prezidenta Vratislav Mynář loni čistý plat 1,2 milionu korun, na odměnách dostal dalších 733 430 korun.

Hrad zveřejnil platy. Devíti vedoucím pracovníkům loni dal...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 25. 11. 2020  •  Vratislav Mynář  •  0

Kancelář prezidenta republiky (KPR) zveřejnila platy devíti vedoucích pracovníků od roku 2016. Podle tabulky měl například kancléř prezidenta Vratislav Mynář loni čistý plat 1,2 milionu korun, na odměnách dostal dalších 733 430 korun. Celkem KPR loni na mimořádných odměnách kancléři, jeho zástupci a sedmi ředitelům vyplatila 2,6 milionu korun. Letos jim za leden až říjen na odměnách poslala zhruba milion.

Pražský hrad zveřejnil platy vedoucích pracovníků

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 25. 11. 2020  •  Vratislav Mynář  •  0

Praha - Kancelář prezidenta republiky (KPR) dnes zveřejnila platy devíti vedoucích pracovníků od roku 2016. Podle tabulky měl například kancléř prezidenta Vratislav Mynář loni čistý...

20. listopadu 2020

Manželé Mynářovi ovládnou HEADLAJNER, bude v tom hrát Langoš

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 20. 11. 2020  •  Vratislav Mynář  •  0

Stane se Alex Mynářová kromě hvězdy Rozhlasu také hvězdou Headlajneru? A kolik jí a jejímu manželovi, hradnímu kancléři Vratislavu Mynářovi, z toho kápne? Moderátor Dominik Vršanský se podívá i na další titulky týdne, a proto nechybí ani mnohonásobné orgasmy a Václav Klaus.

10. listopadu 2020

Další pokuta. Kancléř Mynář porušil zákon při přestavbě vily

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 10. 11. 2020  •  Vratislav Mynář  •  0

Kancléř prezidenta Vratislav Mynář porušil zákon při přestavbě své vily v Praze. Stavební úřad mu za to dal pokutu na dolní hranici sazby, která může činit až dva miliony korun, a Mynářovi dal dodatečně k přestavbě povolení. Uvedl to server Česká justice na základě informací od úřadu. Přesnou výši pokuty úřad nesdělil. Mynář ČTK řekl, že pokutu již uhradil a stavebnímu úřadu se omluvil. 

30. října 2020

Ponižuje vyznamenané, stěžuje si Hrad řediteli ČT na...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 30. 10. 2020  •  Vratislav Mynář  •  0

Moderátor České televize Jakub Železný si vysloužil kritiku za svůj středeční příspěvek na Twitteru, v němž se při příležitosti 28. října vyjádřil k vyznamenaným osobnostem. Jako urážku si ho vyložila například Gottova dcera Dominika, ale také prezidentská kancelář. Hradní kancléř Vratislav Mynář proto v dopise vyzval ředitele ČT, aby na Železného jednání reagoval.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.