Index vlivu Předčasné volby - Index vlivu mezi kauzami

 
 

Na pozici generálního ředitele České televize se hlásí dvanáct kandidátů

Rada České televize zveřejnila jména dvanácti uchazečů, kteří splňují podmínky výběrového řízení na post generálního ředitele. Je mezi nimi i současný ředitel Petr Dvořák. Do výběrového řízení na funkci generálního ředitele České televize, které vypsala Rada České televize v polovině února, se přihlásilo dvanáct zájemců. Je mezi nimi i současný ředitel Petr Dvořák, který v čele veřejnoprávní televize stojí od podzimu 2011 a jehož funkční období skončí letos na konci září. Důvody předčasného termínu volby shrnula pro DigiZone mediální analytička Irena Ryšánková.

 

Předčasné volby aktuálně...

Pořadí: 2Index vlivu: 1
Chart.
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
2.3Vliv / význam klesá
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
3.5Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
3.103Vliv / význam klesá
 

Jak nás Předčasné volby ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Předčasné volby ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Předčasné volby ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Předčasné volby v poslední době

 

28. března 2017

Na pozici generálního ředitele České televize se hlásí...

Zdroj DigiZone.cz ze dne 28. 3. 2017  •  Předčasné volby  •  0

Rada České televize zveřejnila jména dvanácti uchazečů, kteří splňují podmínky výběrového řízení na post generálního ředitele. Je mezi nimi i současný ředitel Petr Dvořák. Do výběrového řízení na funkci generálního ředitele České televize, které vypsala Rada České televize v polovině února, se přihlásilo dvanáct zájemců. Je mezi nimi i současný ředitel Petr Dvořák, který v čele veřejnoprávní televize stojí od podzimu 2011 a jehož funkční období skončí letos na konci září. Důvody předčasného termínu volby shrnula pro DigiZone mediální analytička Irena Ryšánková.

26. března 2017

V bulharských volbách opět zvítězil Borisov. Favoritem je od...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 26. 3. 2017  •  Předčasné volby  •  0

Předčasné parlamentní volby v Bulharsku vyhrála podle odhadů středopravá strana Občané za evropský rozvoj Bulharska (GERB) expremiéra Bojka Borisova. Získala přes 32 procent hlasů, druhé je uskupení levicových stran pod vedením socialistů s 28 procenty. Vyplývá to z průzkumů mezi voliči při odchodu z volebních místností.

V Bulharsku zvítězil proevropský Borisov. Vytvořit koalici...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 26. 3. 2017  •  Předčasné volby  •  0

Předčasné parlamentní volby v Bulharsku vyhrála středopravá strana Občané za evropský rozvoj Bulharska (GERB) expremiéra Bojka Borisova. Po sečtení téměř všech odevzdaných lístků (98,5 procenta) to potvrdila volební komise.

6. března 2017

Izraelská policie opět vyslýchala premiéra Netanjahua. Jsou...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 6. 3. 2017  •  Předčasné volby  •  0

Izraelská policie opět vyslýchá premiéra Benjamina Netanjahua kvůli obviněním z korupce. Sedmašedesátiletý předseda vlády, který veškerá obvinění popírá, zatím nebyl z ničeho obviněn. Jeho političtí soupeři ale co častěji hovoří o možnosti předčasných voleb, sdělila agentura Reuters.

2. března 2017

Severní Irsko volí parlament. Bezvládí se ale může táhnout i...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 3. 2017  •  Předčasné volby  •  0

V Severním Irsku začaly ve čtvrtek ráno předčasné volby nového regionálního parlamentu, které vyvolal lednový rozpad vládní koalice. Očekává se, že hlasování neukončí krizi v této britské provincii, a panují obavy z další eskalace napětí mezi místními probritskými protestanty a katolickými separatisty. Političtí komentátoři hovoří o nejdůležitějším hlasování od uzavření mírových dohod.

16. února 2017

Dubnová volba ředitele: Radě České televize nikdo...

Zdroj DigiZone.cz ze dne 16. 2. 2017  •  Předčasné volby  •  0

Rada ČT schválila harmonogram volby generálního ředitele, čímž vyvolala mnohá zdvižená obočí. Dubnová volba, když mandát končí prvního října, se zdá poněkud předčasná. V chystané volbě generálního ředitele České televize hrají roli dva zásadní faktory. Tím prvním je fakt, že letos na jaře končí funkční období některým členům Rady České televize – končí Michal Jankovec, Jiří Závozda a René Kühn. V tuto chvíli disponuje stávající ředitel Petr Dvořák jednoznačnou podporou Rady. A vzhledem k tomu, že sněmovna už v květnu pravděpodobně nebude napínat své síly ke zvolení nových radních – proč by to taky před volbami dělala – mohla by se volba ředitele stát problematickou. A protože druhým faktorem ve hře jsou parlamentní volby, které by se konaly zhruba měsíc po volbě ředitele za předpokladu, že by se Rada rozhodla volit v pozdním termínu.

13. února 2017

Rumunské masové protesty proti vládě, která amnestuje...

Zdroj IHNED.cz ze dne 13. 2. 2017  •  Předčasné volby  •  0

Rumuni jsou odhodláni dotlačit vládu k velkým ústupkům, ale ne k předčasným volbám, tvrdí sociolog Sorin Iointa z nevládní organizace Expert Forum. Politici se podle něj opravdu bojí protikorupční prokuratury DNA, šéfovi vládní sociálně demokratické strany hrozí už druhý soud a vězení. Rumunské soudnictví se za deset let reforem opravdu změnilo a zlepšilo a je nezávislé na politicích.

7. února 2017

Filip o svém návrhu rozpustit Sněmovnu: Určitě to není...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 2. 2017  •  Předčasné volby  •  0

Předseda KSČM Vojtěch Filip vyzval v minulém týdnu špičky sněmovních politických stran, aby jednali o rozpuštění Sněmovny, což by vedlo k předčasným volbám. Šéf komunistů odůvodnil svůj krok údajnou rozhádaností koalice, která tak prý může těžko udělat něco pro obyvatele Česka. „Určitě to není součást předvolební kampaně. Ta trpělivost mi opravdu došla,“ vysvětlil Filip v úterním vydání pořadu Interview ČT24. 

5. února 2017

V čele Držovic končí starostka, jež se zasloužila o...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 5. 2. 2017  •  Předčasné volby  •  0

Dosavadní starostka Držovic na Prostějovsku Blanka Kolečkářová končí ve vedení obce. Bývalou zanedbanou okrajovou čtvrť Prostějova s kolegy v zastupitelstvu proměnila v rozvíjející se obec, teď ji však smetla ostrá kritika opozice, jež vedla až k předčasným volbám.
  Další články k tématu:
 • Držovice rozhodnou v mimořádných volbách spor o vedení vzkvétající obce
 • Opozice položila vedení Držovic. Deset let po odtržení od Prostějova

2. února 2017

Filip kvůli hádkám v koalici vyzval k rozpuštění Sněmovny

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 2. 2. 2017  •  Předčasné volby  •  0

Praha - Předseda KSČM Vojtěch Filip dnes vyzval šéfy sněmovních politických stran, aby jednali o rozpuštění Sněmovny, což by vedlo k předčasným volbám. Na plénu na jeho výzvu reagoval...

Filip kvůli hádkám v koalici vyzval k rozpuštění sněmovny

Zdroj Tyden.cz ze dne 2. 2. 2017  •  Předčasné volby  •  0

Předseda KSČM Vojtěch Filip vyzval šéfy sněmovních politických stran, aby jednali o rozpuštění sněmovny, což by vedlo k předčasným volbám. Na plénu na jeho výzvu reagoval pouze předseda TOP 09 Miroslav Kalousek, jenž ji odmítl.

27. ledna 2017

Rakouský prezident jako nová naděje pro Evropu. Pravicoví...

Zdroj IHNED.cz ze dne 27. 1. 2017  •  Předčasné volby  •  0

Úřadu rakouského prezidenta se ujal Alexander Van der Bellen, který evropským liberálům ukázal, že se pravicoví populisté dají porazit ve volbách. Rakousko zároveň prožívá vládní krizi velké koalice, možné jsou i předčasné volby. Nejsilnější stranou jsou v průzkumech pravicově populističtí svobodní.

26. ledna 2017

V době vrcholící koaliční krize složil slib nový rakouský...

Zdroj IHNED.cz ze dne 26. 1. 2017  •  Předčasné volby  •  0

Nový rakouský prezident Alexander Van der Bellen se ujímá funkce ve chvíli, kdy se rozpadá koalice sociálních demokratů a lidovců. Případné předčasné volby by vyhráli nacionalističtí Svobodní, jejichž kandidáta Van der Bellen loni dvakrát porazil. Nový sociálnědemokratický kancléř Christian Kern chce do pátku oživit koaliční dohodu s lidovci, jinak je možný rozpad vlády.

24. ledna 2017

Kdyby parlament brexit neschválil, byla by to totální krize,...

Zdroj IHNED.cz ze dne 24. 1. 2017  •  Předčasné volby  •  0

Soudní rozhodnutí potvrdilo suverenitu parlamentu, bude mít o brexitu poslední slovo, nikoliv vláda, říká ústavní právník Jiří Přibáň. Dodává, že kdyby brexit neprošel, znamenalo by to i předčasné volby, ale ty nikdo nechce. Skutečnost, že prvním zahraničním státníkem, kterého přijme Donald Trump, bude britská premiérka Mayová ho nepřekvapuje.

16. ledna 2017

V Severním Irsku se rozpadla vláda, v březnu budou nové volby

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 1. 2017  •  Předčasné volby  •  0

V Severním Irsku (Ulsteru) se rozpadla vláda. Region tak čekají předčasné parlamentní volby, které se budou konat 2. března. Oznámil to britský ministr pro Severní Irsko James Brokenshire.

V Severním Irsku se rozpadla vláda protestantů s katolíky....

Zdroj IHNED.cz ze dne 16. 1. 2017  •  Předčasné volby  •  0

Severoirský kabinet se rozpadl kvůli tomu, že katolická proirská strana Sinn Féin nenavrhla nikoho, kdo by nastoupil do úřadu místopředsedy vlády po Martinu McGuinnessovi, jenž překvapivě odstoupil na začátku ledna. Obě koaliční strany se vzájemně obvinily z rozbití koalice. Předčasné volby se budou konat 2. března.

2. ledna 2017

V Újezdu otevřeli novou školku. Vyhlásili kvůli ní...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 2. 1. 2017  •  Předčasné volby  •  0

Újezd u Černé Hory na Blanensku má novou mateřskou školu. Obec s necelými třemi sty obyvateli o ni usilovala více než pět let. V referendu si školku odhlasovali už v roce 2011. Nová místa pro předškoláky dnes přibyla i v Brně, kde vznikla první firemní školka magistrátu.

Španělé znají recept na dlouhověkost, stoletých je patnáct...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 2. 1. 2017  •  Předčasné volby  •  0

Španělé se dožívají v průměru 83 let, v dlouhověkosti je tak porážejí akorát Japonci. Mezi obyvateli jihoevropského státu je zhruba patnáct tisíc stoletých staříků a stařenek. Jaký mají recept na dlouhý život? Lžička medu nebo vdechování vůně pryskyřice.
  Další články k tématu:
 • Španělský paradox: miliony nezaměstnaných a miliony volných pozic
 • Španělsko míří k předčasným volbám, premiér napodruhé nezískal důvěru

Rajoye čeká test: schválení rozpočtu

Zdroj IHNED.cz ze dne 2. 1. 2017  •  Předčasné volby  •  0

Rajoy, který stojí v čele menšinové vlády, zatím využívá roztříštěného parlamentu i rozdělených socialistů ve svůj prospěch. Největší test ale Rajoye zatím ještě čeká. A tím je rozpočet na příští rok. Pokud neprojde rozpočet, Španělsko se zřejmě nevyhne dalším předčasným volbám. A těm chtějí předejít rozdělení socialisté.

28. prosince 2016

Barbaři před branami. Itálie se chystá na vítězství Hnutí...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 28. 12. 2016  •  Předčasné volby  •  1

Postrach italských politiků má jméno Beppe Grillo. Prostořeký komik jako první pochopil význam internetu v politice a doufá, že jeho Hnutí pěti hvězd vyhraje příští parlamentní volby. Radost z nedávných úspěchů však kalí spory mezi členy a skandály na radnicích.
  Další články k tématu:
 • Nová italská vláda získala důvěru, politici chtějí předčasné volby
 • Italové v referendu jasně odmítli reformu ústavy, Renzi rezignuje
 • Itálie nechce pryč z EU, referendum bylo vzkazem Renzimu, míní politolog
 • Římskou radnici poprvé povede žena, právnička ve službách komika

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.