Index vlivu Miroslav Kalousek - Index vlivu v politice

Miroslav Kalousek
 
 

Babiš na pivu, Kalouskovi po operaci otrnulo: Ostrý útok z nemocničního lůžka

„Cítím se dobře. Jsem vděčný zdravotnímu personálu za to, jak se o mě postaral,“ vzkázal Miroslav Kalousek (TOP 09) v neděli přes Rádio Impuls z vojenské nemocnice. Že je Kalouskovi lépe, to se projevuje i na sociálních sítích, kde se začaly objevovat jeho příspěvky z nemocničního lůžka. V jednom se přitom ostře pustil do premiéra Andreje Babiše (ANO), který naopak o víkendu vyrazil mezi lidi.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
3.8Vliv / význam klesá
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
7.14Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
7.339Vliv / význam klesá
 

Jak nás Miroslav Kalousek ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Miroslav Kalousek ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Miroslav Kalousek ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Miroslav Kalousek v poslední době

 

19. srpna 2018

Babiš na pivu, Kalouskovi po operaci otrnulo: Ostrý útok z...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 8. 2018  •  Miroslav Kalousek  •  0

„Cítím se dobře. Jsem vděčný zdravotnímu personálu za to, jak se o mě postaral,“ vzkázal Miroslav Kalousek (TOP 09) v neděli přes Rádio Impuls z vojenské nemocnice. Že je Kalouskovi lépe, to se projevuje i na sociálních sítích, kde se začaly objevovat jeho příspěvky z nemocničního lůžka. V jednom se přitom ostře pustil do premiéra Andreje Babiše (ANO), který naopak o víkendu vyrazil mezi lidi.

17. srpna 2018

Kalousek měl v nemocnici návštěvu. Leží na JIPce, má dietu,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 8. 2018  •  Miroslav Kalousek  •  0

Miroslav Kalousek (TOP 09) leží stále na jednotce intenzivní péče (JIP), jeho stav se ale zlepšuje. Blesk Zprávám to řekl jeho letitý asistent Ondřej Jakob. Podle informací přímo z nemocnice lékaři politikovi tenké střevo nakonec nechali, odstranili ale kýžený problém. Kalousek musí dodržovat pooperační dietu.

16. srpna 2018

Kalousek nebude na mimořádné schůzi k důchodům, je v...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 8. 2018  •  Miroslav Kalousek  •  0

Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek absolvoval ve střešovické nemocnici několikahodinovou operaci břicha. V nemocnici opoziční politik ještě zůstane, proto bude chybět na mimořádné schůzi Poslanecké sněmovny k důchodům.

Kalousek se zotavuje po operaci střeva, nepřijde na schůzi

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 16. 8. 2018  •  Miroslav Kalousek  •  0

Předseda klubu opoziční TOP 09 Miroslav Kalousek se příští týden nezúčastní schůze Sněmovny k důchodům. Zotavuje se z několikahodinové operace dutiny břišní. Zákroku se podrobil v nemocnici v pražských Střešovicích ve středu ráno.

Kalousek prodělal náročnou operaci břicha, v nemocnici bude...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 16. 8. 2018  •  Miroslav Kalousek  •  0

Předseda poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek podstoupil ve středu v pražské Ústřední vojenské nemocnici náročnou operaci břicha. Dopadla úspěšně. Portálu iDNES.cz to sdělil Kalouskův poradce Ondřej Jakob. Podle informací iDNES.cz by měl být v nemocnici zhruba týden.
    Další články k tématu:
  • Kalousek žádá omluvu od Babiše po slovech o zloději a mrtvých kvůli padákům
  • Kalousek kritizoval šéfa TOP 09 Pospíšila kvůli názoru na uprchlíky
  • Kalousek chce omluvu za nařčení z opilosti. Kdy se omluví mně? odmítl Babiš

Kalousek se zotavuje po operaci střeva, nepřijde na schůzi

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 16. 8. 2018  •  Miroslav Kalousek  •  0

Praha - Předseda klubu opoziční TOP 09 Miroslav Kalousek se příští týden nezúčastní schůze Sněmovny k důchodům. Zotavuje se z několikahodinové operace dutiny břišní. Zákroku se...

Kalousek skončil na operačním sále: Akutní operace břicha...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 8. 2018  •  Miroslav Kalousek  •  0

Předseda poslaneckého klubu TOP 09 a bývalý ministr financí Miroslav Kalousek skončil ve vojenské nemocnici. Podle informací Blesk Zpráv prodělal kvůli krvácení akutní operaci břicha. Komplikace potvrdil redakci jeho blízký spolupracovník. V nemocnici Kalousek bude zhruba týden, a nestihne tak zřejmě mimořádnou schůzi Sněmovny kvůli důchodům. 

Kalousek se zotavuje z náročné operace dutiny břišní

Zdroj Tyden.cz ze dne 16. 8. 2018  •  Miroslav Kalousek  •  0

Předseda klubu opoziční TOP 09 Miroslav Kalousek se příští týden nezúčastní schůze sněmovny k důchodům. Zotavuje se z několikahodinové operace dutiny břišní. Zákroku se podrobil v nemocnici v pražských Střešovicích ve středu ráno.

9. srpna 2018

Superhrubá mzda končí? Kalouskovo dílo Babiš slíbil zrušit,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 8. 2018  •  Miroslav Kalousek  •  0

Superhrubou mzdu zaváděl ještě jako ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09). Konec danění součtu hrubé mzdy a odvodů slibovala ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) už v předchozí vládě. Premiér Andrej Babiš (ANO) pak poslancům v červenci řekl, že k jejímu zrušení skutečně dojde. Opoziční ODS však přišla se svým návrhem, jak to udělat. Rozpor se objevuje v sazbě daně z příjmu z hrubé mzdy. ODS navrhuje 15 procent, programové prohlášení vlády mluví o 19 procentech. Co by se vám vyplatilo víc?

1. srpna 2018

Češi projedí ve stravenkách miliardy, rušit je chtěl už...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 8. 2018  •  Miroslav Kalousek  •  0

Stravenky letos v tuzemsku slaví 25 let, Češi v nich ročně „projedí“ 15 miliard korun. Využívá je nejméně 1,3 milionu lidí u více než 60 tisíc zaměstnavatelů a čtyři z pěti lidí, kteří je momentálně nemají, by je rádi dostávali také. Průzkumy dlouhodobě ukazují, že pracovníci se stravenkami jedí pravidelněji teplé jídlo, zároveň se ale objevuje kritika ze strany některých restaurací kvůli provizím stravenkových firem. Mezi letité odpůrce stravenek patří Miroslav Kalousek (TOP 09), který prohlásil, že proti nim bude „bojovat do posledního dechu“.

28. červenece 2018

Nová ministryně hájila Babiše za čerpání dotací. Urážka...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 7. 2018  •  Miroslav Kalousek  •  0

Opoziční politici kritizují vyjádření ministryně průmyslu a obchodu Marty Novákové (za ANO), která v rozhovoru pro DVTV ke své účasti ve vládě vedené trestně stíhaným Andrejem Babišem (ANO) uvedla, že podobně jako on se při žádostech o dotace chovala „velká většina podnikatelů“. Šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek na Twitteru píše o urážce podnikatelů, místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka o šílené argumentaci. Podnikatelů se zastal také místopředseda poslaneckého klubu ODS Jan Skopeček.

24. červenece 2018

PRÁVO: Stanislav Balík má jasno, ale...

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 24. 7. 2018  •  Miroslav Kalousek  •  0

Stanislav Balík, bývalý soudce Ústavního soudu, má jasno v tom, že zdanění církevních restitucí je „nemravné a zcela jistě protiústavní“. A co dodatečné zdanění „solárních baronů“, které posvětil Miroslav Kalousek?.

23. červenece 2018

Kalousek poslal Babišovi písemnou žádost o omluvu. Premiér...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 23. 7. 2018  •  Miroslav Kalousek  •  0

Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek dnes poslal písemnou žádost o omluvu šéfovi Hnutí ANO Andreji Babišovi. Nelíbily se mu výroky, které na jeho adresu vyslovil během schůze sněmovny k vyslovení důvěry vládě. Informoval o tom server iDnes podle kterého žádost za Kalouska odeslal jeho právní zástupce Stanislav Balík. Babiš však už dříve řekl, že se za svá slova omlouvat nebude. 

Kalousek poslal Babišovi písemnou žádost o omluvu. Premiér...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 23. 7. 2018  •  Miroslav Kalousek  •  0

Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek vyzval premiéra a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše k omluvě za výroky, které na jeho adresu vyslovil během schůze sněmovny k vyslovení důvěry vládě. Podle serveru iDnes.cz poslal písemnou žádost o omluvu Kalouskův právní zástupce Stanislav Balík. Babiš už dříve řekl, že se za svá slova omlouvat nebude. 

19. červenece 2018

Kalousek se navezl do Pospíšila, v TOP 09 to vře. Kvůli...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 7. 2018  •  Miroslav Kalousek  •  0

Jako dva kohouti se teď v TOP 09 přou bývalý šéf strany Miroslav Kalousek a jeho nástupce Jiří Pospíšil, který Kalouska vystřídal po volebním propadáku. Exšéf kritizoval na Twitteru Pospíšila za to, jak si někdejší výrazná tvář ODS notovala s premiérem Andrejem Babišem (ANO) v otázce migrace. Zatímco Pospíšil podpořil Babišův odmítavý postoj k žádosti svého italského protějšku na pomoc s přerozdělením 450 migrantů, podle Kalouska je Česko a s ním i stávající vedení TOP 09 sobecké.

17. červenece 2018

Logický krok, ale i Babišova blamáž. Podle politiků není...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 17. 7. 2018  •  Miroslav Kalousek  •  0

Rozhodnutí Petra Krčála (ČSSD) odejít z čela ministerstva práce a sociálních věcí ocenil předseda komunistů Vojtěch Filip i šéf sněmovního klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. Předseda SPD Tomio Okamura má Krčálův odchod za blamáž práce premiéra Andreje Babiše (ANO), není podle něj schopen sestavit odborný kabinet. Šéf Pirátů Ivan Bartoš se pozastavil nad odchodem již druhého ministra krátce po vzniku kabinetu. Pro lidovce je odchod minstra kvůli plagiátorství z vlády podporované komunisty a se stíhaným premiérem sekundární věc.

Nezabíjel jsem lidi. Kalousek chystá žalobu na Babiše

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 17. 7. 2018  •  Miroslav Kalousek  •  0

Pokud se premiér Andrej Babiš (ANO) neomluví za výroky, které pronesl ve Sněmovně, přichystá šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek žalobu. Babiš během diskuze při hlasování o důvěře vládě označil Kalouska za zloděje zlodějského a ožralu a navíc ho obvinil, že „přes padáky” zabil lidi. Právě to je podle Kalouska hlavní důvod, proč žádá omluvu.

TOP 09 navrhne zrušit EET. "Pokřivilo podnikatelské...

Zdroj Tyden.cz ze dne 17. 7. 2018  •  Miroslav Kalousek  •  0

TOP 09 navrhne zákon, který by zrušil elektronickou evidenci tržeb. Na tiskové konferenci to řekl předseda poslaneckého klub strany Miroslav Kalousek. O podpoře návrhu chce jednat s dalšími kluby.

TOP 09 zkouší zrušit EET, žaloby na Babiše se Kalousek...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 17. 7. 2018  •  Miroslav Kalousek  •  0

Nový pokus zrušit elektronickou evidenci tržeb podniká opoziční TOP 09. „Tento projekt zcela selhal, nedošlo k narovnání podnikatelského prostředí," řekl šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek. Potvrdil také, že dále pokračuje příprava žaloby na premiéra Andreje Babiše kvůli hádce ve Sněmovně.
    Další články k tématu:
  • Piráti proti EET. Chtějí osvobodit podnikatele s ročním obratem do milionu
  • Babiš získal důvěru Sněmovny. Chtěl mluvit s demonstranty, létaly lahve
  • Hádka Babiše s Kalouskem odhalila nejasnost kolem pravidel ve Sněmovně

14. červenece 2018

Babiš prozradil, od kdy si tyká s Kalouskem. Pak zas spustil...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 7. 2018  •  Miroslav Kalousek  •  0

Při jednání o důvěře vlády se tento týden strhla hádka mezi premiérem Andrejem Babišem (ANO) a Miroslavem Kalouskem. Předseda poslanců TOP 09 se do Babiše pustil kvůli demonstrantům, kteří protestovali před Sněmovnou. To si premiér nenechal líbit a nazval Kalouska zlodějem a opilcem. Byl tak vytočený, že mu začal dokonce i tykat, navíc porušil pravidla sněmovní diskuse, za což sklidil kritiku. Babiš v sobotních rozhovorech pro deník Právo a MF Dnes ze slov o opilosti neslevil. Tykání podle něj pramení z dob tenisových turnajů.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.