Index vlivu Miroslav Kalousek - Index vlivu v politice

Miroslav Kalousek
 
 

Kalousek vytáhl „nemravnou“ opoziční smlouvu číslo 2. Schwarzenberg stál za plentou

První den nové Sněmovny, první usednutí do lavic ze strany 125 nováčků. Zůstala však i řada zkušených sněmovních harcovníků. Nově zvolení poslanci v pondělí zahájili své jednání přebíráním osvědčení o zvolení. A také sérií tiskovek poslaneckých klubů, na nichž vystoupili mj. Miroslav Kalousek s poslanci TOP 09 včetně Dominika Feriho. Kalousek varoval před opoziční smlouvou číslo 2. Karel Schwarzenberg v tu chvíli zůstal za plentou. Proč?

 

Miroslav Kalousek aktuálně...

Pořadí: 7Index vlivu: 2
Chart.
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
4.13Vliv / význam klesá
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
3.96Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
5.412Vliv / význam roste
 

Jak nás Miroslav Kalousek ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Miroslav Kalousek ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Miroslav Kalousek ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Miroslav Kalousek v poslední době

 

20. listopadu 2017

Kalousek vytáhl „nemravnou“ opoziční smlouvu číslo 2....

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 11. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

První den nové Sněmovny, první usednutí do lavic ze strany 125 nováčků. Zůstala však i řada zkušených sněmovních harcovníků. Nově zvolení poslanci v pondělí zahájili své jednání přebíráním osvědčení o zvolení. A také sérií tiskovek poslaneckých klubů, na nichž vystoupili mj. Miroslav Kalousek s poslanci TOP 09 včetně Dominika Feriho. Kalousek varoval před opoziční smlouvou číslo 2. Karel Schwarzenberg v tu chvíli zůstal za plentou. Proč?

Kalousek: Volba předsedy sněmovny ukáže, kdo je v opozici

Zdroj Tyden.cz ze dne 20. 11. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Volba předsedy Poslanecké sněmovny bude testem, zda platí prohlášení stran, že budou v opozici, řekl před zahájením ustavující schůze komory šéf TOP 09 Miroslav Kalousek.

18. listopadu 2017

Pospíšil chce být předsedou TOP 09, připravil by stranu na...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 18. 11. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Pokud europoslanec Jiří Pospíšil příští neděli vystřídá ve funkci předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska, chce se soustředit v první řadě na přípravu komunálních a senátních voleb. Řekl, že za překážku pro vedení TOP 09 nepovažuje svoje angažmá v evropské politice. Existuje řada europoslanců, kteří úspěšně vedou politické strany, uvedl. Jako nejbližší příklad zmínil šéfa slovenské opoziční strany Svoboda a solidarita a europoslance Richarda Sulíka.

Pospíšil chce TOP 09 připravit na komunální a senátní volby

Zdroj Tyden.cz ze dne 18. 11. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Pokud europoslanec Jiří Pospíšil příští neděli vystřídá ve funkci předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska, chce se soustředit v první řadě na přípravu komunálních a senátních voleb. Řekl, že za překážku pro vedení TOP 09 nepovažuje svoje angažmá v evropské politice.

Pospíšil chce TOP 09 připravit na komunální a senátní volby

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 18. 11. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Praha - Pokud europoslanec Jiří Pospíšil příští neděli vystřídá ve funkci předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska, chce se soustředit v první řadě na přípravu komunálních a senátních...

Pospíšil chce TOP 09 připravit na komunální a senátní volby

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 18. 11. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Praha - Pokud europoslanec Jiří Pospíšil příští neděli vystřídá ve funkci předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska, chce se soustředit v první řadě na přípravu komunálních a senátních...

17. listopadu 2017

Na Václavském náměstí vystoupili i prezidentští kandidáti....

Zdroj IHNED.cz ze dne 17. 11. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Jako první z veřejně činných politiků přišel k pietnímu místu na Národní třídě v den výročí událostí 17. listopadu 1939 a 1989 Andrej Babiš, který na místě sklidil kritiku od svých odpůrců. Na místo dorazili i další zástupci z řad politiků, například Miroslav Kalousek, Petr Gazdík, Václav Klaus či kandidát na prezidenta Jiří Drahoš. Oslavy 17. listopadu probíhaly klidně. Extremisté sice svolali demonstrace v Praze, ale byly malé a policie možné srážce názorových odpůrců zabránila. Pietní akce se konali i na dalších místech Česka.

16. listopadu 2017

Pospíšil řekl, co po Kalouskově pádu udělá s TOP 09. Plány...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 11. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Europoslanec Jiří Pospíšil má jasnou představu, na co bude klást důraz, pokud příští neděli vystřídá ve funkci předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska. Se stranou se chce soustředit hlavně na přípravu komunálních a senátních voleb. Své angažmá v europarlamentu nevidí jako překážku pro případné vedení TOP 09. Podle něj existuje řada europoslanců, kteří úspěšně vedou politické strany, například šéf slovenské opoziční strany Svoboda a solidarita Richard Sulík. 

15. listopadu 2017

Zeman nechce 101 podpisů, aby nemohl být Babiš vydírán, řekl...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 15. 11. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Prezident Zeman zástupcům TOP 09 v Lánech řekl, že po šéfovi ANO Andreji Babišovi nechce 101 podpisů prokazujících, že je za Babišem většina Sněmovny, aby nemohl být „vydírán“. „To vysvětlení obtížně akceptuji, ale beru ho na vědomí,“ řekl předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.
    Další články k tématu:
  • ODS, TOP 09, KDU-ČSL a STAN půjdou společně. Vést Sněmovnu Fiala nechce
  • Systém, který tu fungoval 25 let, se brání, vnímá Babiš blok čtyř stran
  • Piráti znovu svolali kulatý stůl stran. Místopředsedů Sněmovny bude pět
  • Okamura dostal od ANO příslib, že bude místopředsedou Sněmovny

Kalousek: Zemanova slova o nevydíratelnosti Babiše nechápu

Zdroj Tyden.cz ze dne 15. 11. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

UVNITŘ ANKETA. Prezident Miloš Zeman nechce po předsedovi hnutí ANO Andreji Babišovi 101 poslaneckých podpisů pro podporu vlády, aby Babiše nemohl nikdo při sestavování kabinetu vydírat. Po schůzce s prezidentem v Lánech řekl předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

Zeman prý chce zabránit Babišovu vydírání, ale u jiných mu...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 15. 11. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Prezident Miloš Zeman ve středu v Lánech přijal k povolebnímu jednání zástupce TOP 09. Pokračovala tak série schůzek s představiteli jednotlivých stran, které se dostaly do Sněmovny. Šéf TOP 09 Miroslav Kalousek chtěl vědět, proč prezident po hnutí ANO nevyžaduje garanci sněmovní většiny, vysvětlení hlavy státu ho neuspokojilo.

Kalousek Zemana nechápe, mluvili o „vydírání“ Babiše. Oběd v...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 11. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

K setkání dvou politických nepřátelů došlo ve středu na zámku v Lánech. Prezident Miloš Zeman si pozval k povolebnímu jednání zástupce TOP 09. Právě mezi stranou končícího šéfa Miroslava Kalouska a prezidentem panuje velké napětí. Partaj prezidenta dlouhodobě kritizuje kvůli jeho postojům, na odpor vůči němu lákala i voliče, Zeman zase nedávno označil Kalouska za klauna.

Vyjednávání o sněmovně pokračuje. Za prezidentem vyrazí...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 15. 11. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Ve středu od rána pokračuje další kolo povolebního vyjednávání. V Poslanecké sněmovně se postupně sejdou zástupci všech stran kromě KSČM a hnutí ANO. Jednání odstartují už v osm hodin ráno zástupci ODS, lidovců a TOP 09. Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek pak odpoledne vyrazí do Lán. Ve svých schůzkách s představiteli parlamentních uskupení totiž pokračuje také prezident Miloš Zeman.

10. listopadu 2017

Babiš chce zdanit církevní restituce. Nemravné! soptí lidovci

Zdroj Tyden.cz ze dne 10. 11. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Zdanění peněžité části církevních restitucí, jak o něm podle Lidových novin uvažuje předseda hnutí ANO Andrej Babiš, by podle lidovců bylo nemravné a protiústavní a ukazuje, že se Babiš neštítí spojit s kýmkoliv. Proti se na sociálních sítích vyjádřil i předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

Kalouskovy výzvy ke sjednocení jsou špatný vtip, říká šéf...

Zdroj IHNED.cz ze dne 10. 11. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Jestli chcete lepší výsledek, pojďte na naši kandidátku, vzkazuje TOP 09 a STAN šéf lidovců Pavel Bělobrádek. Rezolutně tak odmítl výzvu Miroslava Kalouska, aby se demokratické, středopravé partaje pro příští volby sjednotily. "Lidé, kteří středopravý politický prostor rozbili, teď mluví o integraci? To je nonsens a špatný vtip," řekl v rozhovoru pro HN.

8. listopadu 2017

Jiří Pospíšil má post šéfa TOP 09 na dosah, je největším...

Zdroj IHNED.cz ze dne 8. 11. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Jiří Pospíšil bude za tři týdny jediným vážným uchazečem o post příštího předsedy TOP 09. Tomáš Czernin ani Luděk Niedermayer o funkci bojovat nebudou. Na svou stranu Pospíšil získává i původní kritiky. "Budu loajální a připraven pomáhat," slibuje i končící Miroslav Kalousek.

7. listopadu 2017

Výpověď Kalouska i Nečase: Soud řeší trafiky pro poslance,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 11. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Odposlechy, o něž se opírá obžaloba v případu tzv. trafik pro poslance, označila soudkyně Helena Králová při dnešním hlavním líčení za nezákonné. Státní zástupci je tak nemohli předestřít bývalému ministrovi financí Miroslavu Kalouskovi, který má v případu postavení svědka. Králová přitom při předchozích jednáních použití odposlechů připustila. Žalobce Rostislav Bajger řekl novinářům, že její postup nechápe.  

Kalousek v kauze trafik pro poslance podpořil expremiéra...

Zdroj IHNED.cz ze dne 7. 11. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Soudkyně Helena Králová označila odposlechy, o něž se opírá obžaloba v případu takzvaných trafik pro poslance, za nezákonné. Reagovala tak na námitku jednoho z obhájců, který argumentoval tím, že odposlechy povolil místně nepříslušný soud a také že žádosti o odposlechy nebyly dostatečně odůvodněné. Státní zástupci je tak nemohli předestřít Miroslavu Kalouskovi, který má v případu postavení svědka.

Soudkyně Králová vzkázala, že v kauze trafik jsou nezákonné...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 7. 11. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Odposlechy, o něž se opírá obžaloba v případu tzv. trafik pro poslance, označila soudkyně Helena Králová při dnešním hlavním líčení za nezákonné. Státní zástupci je tak nemohli předestřít bývalému ministrovi financí Miroslavu Kalouskovi, který má v případu postavení svědka. Králová později vzkázala, že tím mínila pouze dvě sms zprávy z trestního spisu, nikoliv veškeré odposlechy jako celek. Žalobci i advokáti to však pochopili jinak, jak vyplynulo z jejich vyjádření po jednání.

Soudkyně v kauze trafik při výslechu Kalouska zaskočila...

Zdroj Tyden.cz ze dne 7. 11. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Odposlechy, o něž se opírá obžaloba v případu takzvaných trafik pro poslance, označila soudkyně Helena Králová při hlavním líčení za nezákonné. Státní zástupci je tak nemohli předestřít bývalému ministrovi financí Miroslavu Kalouskovi, který má v případu postavení svědka.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.