Index vlivu Miroslav Kalousek - Index vlivu v politice

Miroslav Kalousek
 
 

U Babiše našla kontrola chyby za 100 miliard. Resort za tím vidí Kalouska

Ministerstvo financí mělo v účetnictví za rok 2015, tedy pod vedením vicepremiéra Andreje Babiše (ANO), nesprávnosti za více než 100 miliard korun. Zjistil to Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ). Ve výkaznictví státu podle něj existují systémová rizika a pro vykazování některých údajů nejsou stanovena jasná pravidla, což může ovlivnit podobu státního závěrečného účtu a účetní výkazy ČR. Podle ministerstva jde o pozůstatky „dřívějšího nevyhovujícího stavu“. Před Babišem dlouhodobě vedl resort nynější šéf TOP 09 Miroslav Kalousek.

 

Miroslav Kalousek aktuálně...

Pořadí: 11Index vlivu: 1
Chart.
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
9.8Vliv / význam klesá
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
7.20Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
5.321Vliv / význam roste
 

Jak nás Miroslav Kalousek ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Miroslav Kalousek ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Miroslav Kalousek ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Miroslav Kalousek v poslední době

 

24. dubna 2017

U Babiše našla kontrola chyby za 100 miliard. Resort za tím...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 4. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Ministerstvo financí mělo v účetnictví za rok 2015, tedy pod vedením vicepremiéra Andreje Babiše (ANO), nesprávnosti za více než 100 miliard korun. Zjistil to Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ). Ve výkaznictví státu podle něj existují systémová rizika a pro vykazování některých údajů nejsou stanovena jasná pravidla, což může ovlivnit podobu státního závěrečného účtu a účetní výkazy ČR. Podle ministerstva jde o pozůstatky „dřívějšího nevyhovujícího stavu“. Před Babišem dlouhodobě vedl resort nynější šéf TOP 09 Miroslav Kalousek.

19. dubna 2017

Babiš je proti přijetí eura, Kalousek by naopak vstoupil do...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 19. 4. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Vicepremiér a ministr financí Andrej Babiš (ANO) nechce, aby Česko vstupovalo do eurozóny. Koruna je pro Česko výhodná, zejména pro případ, kdyby přišla další hospodářská krize, řekl ve středu Babiš v debatě Politologického klubu Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Pro rychlé přijetí eura se naopak vyslovil předseda opoziční TOP 09 Miroslav Kalousek.

Nechci ručit za řecké dluhy. Babiš odmítá vstup do eurozóny

Zdroj Tyden.cz ze dne 19. 4. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  1

Vicepremiér a ministr financí Andrej Babiš (ANO) nechce, aby Česko vstupovalo do eurozóny. Koruna je pro Česko výhodná, zejména pro případ, kdyby přišla další hospodářská krize, řekl Babiš v debatě Politologického klubu Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Pro rychlé přijetí eura se naopak vyslovil předseda opoziční TOP 09 Miroslav Kalousek.

Babiš: Nechci být v eurozóně, koruna je pro Česko výhodná

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 19. 4. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  1

Vicepremiér a ministr financí Andrej Babiš nechce, aby Česko vstupovalo do eurozóny. Koruna je pro Česko výhodná, zejména pro případ, kdyby přišla další hospodářská krize, řekl. Pro rychlé přijetí eura se naopak vyslovil předseda opoziční TOP 09 Miroslav Kalousek.

Jste podvodník, řekl Kalousek Babišovi v hádce o dluhopisy

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 19. 4. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Otázka ohledně korunových dluhopisů Agrofertu rozvířila atmosféru středeční politické debaty, kterou zorganizoval Politologický klub Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš se opřel do šéfa opoziční TOP 09 Miroslava Kalouska. Ten mu atak ihned vrátil a prohlásil, že je podvodník.

Přímá volba prezidenta se nepovedla, shodli se lídři...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 19. 4. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Zavedení přímé volby prezidenta byla chyba, přiznali lídři politických stran. Je to podle nich příklad ukvapené změny ústavy. Na politické debatě, kterou zorganizoval Politologický klub Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy, se na tom ve středu shodl šéf TOP 09 Miroslav Kalousek, předseda poslanců ODS Zbyněk Stanjura i lídr KDU-ČSL Pavel Bělobrádek.

Kalousek to podělal, řekl Babiš. Šéf TOP 09 ho napadl, že je...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 19. 4. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Spor o nezdaněné korunové dluhopisy, které před lety koupil šéf hnutí ANO Andrej Babiš od své společnosti Agrofert, zasáhl i debaty lídrů politických stran, jíž uspořádal Politologický klub Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Když se Babiše na dluhopisy ptal jeden ze studentů, pustili se do sebe šéf ANO a lídr TOP 09 Miroslav Kalousek.
    Další články k tématu:
  • Přímá volba prezidenta? Dynamit v základech demokracie, řekl Bělobrádek
  • Korunové dluhopisy zdaníme, shodla se vláda. Prosadit to zřejmě nestihne

Přímá volba prezidenta? Dynamit v základech demokracie, řekl...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 19. 4. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Zavedení přímé volby prezidenta byla chyba, shodli se šéf lidovců Pavel Bělobrádek, lídr opoziční TOP 09 Miroslav Kalousek a předseda poslanců ODS Zbyněk Stanjura při debatě Česká republika na rozcestí, kterou uspořádal Politologický klub FSV Univerzity Karlovy. „Byl to dynamit v základech demokracie,“ řekl Bělobrádek s odvoláním na slova bývalého šéfa Senátu Petra Pitharta.
    Další články k tématu:
  • Zeman odmítl euro bez vyloučení Řecka z eurozóny i sankce vůči Rusku
  • Kalousek to podělal, řekl Babiš. Šéf TOP 09 ho napadl, že je podvodník

17. dubna 2017

„Jste trapný“ i hádka o hodinky: Politici a odbory se chytli...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 4. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Čeští kupující si stále zvykají na to, že velké obchody zůstávají zavřené o sedmi státních svátcích. O Velikonočním pondělí se ukázalo, že si nemohou zvyknout ani někteří obchodníci. Na rozdíl od prodavačů si tak mnoho volna neužili pracovníci České obchodní inspekce, kteří nové nařízení kontrolovali v terénu. Klid rozhodnutí nepřineslo ani politikům. Miroslav Kalousek (TOP 09) a Jan Skopeček (ODS) se pustili přes sociální sítě do výměny názorů se šéfy odborů i Hospodářské komory.

14. dubna 2017

Babiš odmítá platit v Česku eurem. „Zachovejme si korunu,“...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 4. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Jedni by v Česku platili v budoucnu eurem rádi, druzí nikoli. I tenhle rozdíl se objevil mezi ANO a jeho šéfem Andrejem Babišem, který otevřeně říká, že v Česku euro nechce. A TOP 09 Miroslava Kalouska, která ve své Vizi 2030 naopak placení eurem prosazuje. V době, kdy koruna po konci intervencí ČNB mírně posílila, ministr financí říká: Zachovejme si ji.

13. dubna 2017

Kalousek přiznal: Se Schwarzenbergem se hádáme, ale je jak...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 4. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Expremiér Jiří Paroubek (64) proslul větou, že by spolupracoval i s marťany. Šéf TOP 09 Miroslav Kalousek (56) řekl Blesku, že by si po říjnových sněmovních volbách dovedl představit koalici klidně s levicí. A vysvětlil, jaká je atmosféra ve straně, které rok a půl šéfuje.

12. dubna 2017

Kalousek je tajuplným kupcem Zemanovy karikatury

Zdroj Tyden.cz ze dne 12. 4. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Kdo si koupil karikaturu s názvem Svině zbořená, která si utahuje z prezidenta České republiky Miloše Zemana? Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Ten se dobrovolně přiznal i na Facebooku. Soška je jednou z desítky politických karikatur, které jsou vystavené v plzeňské galerii. Ty však vzbuzují velkou nevoli veřejnosti a galeristce i samotnému autorovi Vítězslavu Netrvalovi chodí různé výhružné vzkazy.

11. dubna 2017

Ministerstvo obrany odmítá nařčení, že porušilo protiruské...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 11. 4. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Ministerstvo obrany odmítá, že by porušilo protiruské sankce. Státní podnik LOM Praha totiž uzavřel s ruskou stranou smlouvy na dodávky náhradních dílů. Ministerstvo tak reagovalo na informace z videa na facebookovém profilu Restart TV, která s uvedeným tvrzením přišla. Na kauzu upozornil v pondělí předseda TOP 09 Miroslav Kalousek a uvedl, že ministr obrany Martin Stropnický (ANO) to bude muset vysvětlovat ve Sněmovně.

10. dubna 2017

ČSSD a TOP 09 chtějí od ANO vysvětlit nákup neprůstřelných...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 10. 4. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Praha - Ministr obrany Martin Stropnický (ANO) musí vysvětlit nákup neprůstřelných vest pro vojáky, žádají předseda Sněmovny Jan Hamáček (ČSSD) a šéf TOP 09 Miroslav Kalousek. Reagovali...

Firma obdarovala ANO, poté vyhrála u ministerstva obrany...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 10. 4. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Ministr obrany Martin Stropnický (ANO) musí vysvětlit nákup neprůstřelných vest pro vojáky, žádají předseda Sněmovny Jan Hamáček (ČSSD) a šéf TOP 09 Miroslav Kalousek. Reagovali na informace, podle nichž dostalo ANO od vítězné firmy finanční dar. Podle Stropnického není mezi výběrovým řízením a darem žádná souvislost. ANO se přesto rozhodlo dar vrátit.

7. dubna 2017

Kalouska opouští jeho věrný Laudát. „Nepřekonal vlastní...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 4. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Poslanec TOP 09 František Laudát ve čtvrtečním rozhovoru pro Blesk.cz označil za hlavní důvod pro odchod z politiky znechucení z poměrů v pražské buňce strany. Šéf TOP 09 Miroslav Kalousek ale tvrdí, že odůvodnění znělo jinak. A rýpl si, že se do řešení kandidátek občas připlete ego politiků.

6. dubna 2017

Feri odvádí TOP 09 od pravice, kritizuje Laudát. Sněmovnu...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 4. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Dlouholetý poslanec, někdejší pražský zastupitel a exředitel Obecního domu František Laudát (57, TOP 09) se po víc než deseti letech ve Sněmovně rozhodl letos mandát neobhajovat. Vede ho k tomu nespokojenost s personáliemi ve straně Miroslava Kalouska, mimo jiné i přílišné spoléhání se na mladé tváře, jako je teplický radní Dominik Feri (20) nebo poslankyně Markéta Adamová (32). V rozhovoru pro Blesk.cz řekl, že ho to táhne za prací do Německa.

5. dubna 2017

„Jako samostatný voják bych moc nezmohla.“ Babišova...

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 4. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Na sněmu ANO ji Andrej Babiš nazýval familiérně Kristýnka. Poslankyně Kristýna Zelienková (42) však dnes potvrdila, o čem se mluvilo delší dobu. Po odchodu z poslaneckého klubu ANO totiž oficiálně vstoupila do poslaneckého klubu TOP 09 a STAN. Od Babiše tedy přešla k Miroslavu Kalouskovi (TOP 09). Jako samostatný voják by toho prý na sněmovním bojišti příliš nezmohla.

28. března 2017

Drahoše by mohly podpořit v kandidatuře TOP 09 nebo STAN

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 28. 3. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Předsedové většiny parlamentních stran přivítali oznámení kandidatury Jiřího Drahoše na prezidenta republiky. Bývalý předseda Akademie věd ČR by se mohl dočkat přímé podpory od Starostů a nezávislých (STAN). Navrhnout ji chce jejich předseda Petr Gazdík. Za zatím nejlepší volbu Drahoše označil předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

26. března 2017

Faltýnek udělal na Kalouska vulgární gesto. Teď se za něj...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 3. 2017  •  Miroslav Kalousek  •  0

Předseda poslaneckého klubu hnutí ANO a pravá ruka Andreje Babiše Jaroslav Faltýnek si posypal hlavu popelem. Ve Sněmovně mu to nedávno „ujelo“ a směrem k šéfovi TOP 09 Miroslavu Kalouskovi ukázal pažemi „vulgární“ gesto, jak jej v neděli v České televizi označil moderátor Otázek Václava Moravce. Faltýnek se za ně v přenosu omluvil.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.