Index vlivu Petr Bendl - Index vlivu v politice

Petr Bendl
 
 

Bendlův návrh na záchranu billboardů u silnic Sněmovnou neprošel

Návrh na záchranu billboardů u silnic, který chtěl protlačit poslanec ODS a někdejší ministr zemědělství a dopravy Petr Bendl, Sněmovnou nakonec neprošel. Velkoformátové reklamy mají podle platného zákona zmizet od dálnic a silnic I. třídy od září letošního roku.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
40.10Vliv / význam roste
 

Jak nás Petr Bendl ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Petr Bendl v poslední době

 

28. dubna 2017

Bendlův návrh na záchranu billboardů u silnic Sněmovnou...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 28. 4. 2017  •  Petr Bendl  •  1

Návrh na záchranu billboardů u silnic, který chtěl protlačit poslanec ODS a někdejší ministr zemědělství a dopravy Petr Bendl, Sněmovnou nakonec neprošel. Velkoformátové reklamy mají podle platného zákona zmizet od dálnic a silnic I. třídy od září letošního roku.

12. dubna 2017

Bendl potichu zachraňuje billboardy u silnic. „Výplod...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 4. 2017  •  Petr Bendl  •  1

Na základě zákona z roku 2012 musí do konce letošního srpna zmizet z českých silnic první třídy a dálnic billboardy, jež je lemují. Věc byla považována za definitivní, a billboardy jsou tak již několik let z cest postupně odstraňovány. Poslanec ODS a někdejší ministr dopravy a zemědělství Petr Bendl ale přišel s nápadem, jak část z nich zachránit, informují Novinky.cz.

6. dubna 2017

Povinnost čistit dešťovku podle Brabce uzákoněna nebude

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 6. 4. 2017  •  Petr Bendl  •  1

Novela vodního zákona nezavede povinnost čistit dešťovou vodu před jejím vypouštěním. Uvedl to dnes při interpelacích ve sněmovně ministr životního prostředí Richard Brabec. Reagoval tak na vyjádření někdejšího ministra zemědělství Petra Bendla, podle něhož by takové nařízení neúměrně zatížilo obce i jejich obyvatele.

7. března 2017

Na Bendla udeřili za billboardy. „Zjednodušuji a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 3. 2017  •  Petr Bendl  •  1

Billboardy by měly už od září zmizet z blízkosti většiny pozemních komunikací v Česku. Zkřížit cesty tomu však může pozměňovací návrh poslance a exministra Petra Bendla (ODS), který tzv. přilepil k novele týkající se vydávání řidičských průkazů. Podle kritiků za tím stojí billboardová lobby, která chce na poslední chvíli změny zvrátit. Bendl se brání, že jeho návrh zjednodušuje a nastavuje jednotná pravidla.

22. února 2017

OBRAZEM: Paroubek, Nečas a další. Politikům se v manželství...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 22. 2. 2017  •  Petr Bendl  •  1

Expremiér Jiří Paroubek není se svým nevydařeným vztahem s druhou ženou Petrou v české politice ničím výjimečným. V manželství se moc nedařilo ani jeho kolegům. Rozvod postihl další bývalé premiéry Mirka Topolánka a Petra Nečase, i ministry Bendla, Kocába či Kalouska.
    Další články k tématu:
  • Petra je nemocná. Kam až zajdeš? zlobí se na Jiřího Paroubka tchyně
  • Udělám všechno, abych vztah a manželství udržel, říká Jiří Paroubek
  • Ministr financí Miroslav Kalousek se rozvedl, stání měl už v únoru
  • Topolánek se rozvedl. A hned toho využil k rýpnutí si do Paroubka

15. února 2017

Pro poslance Bendla pracuje ve sněmovně lobbista. Kontrola...

Zdroj IHNED.cz ze dne 15. 2. 2017  •  Petr Bendl  •  1

Vláda se ve středu zabývá dalším z návrhů na zavedení dosud neexistujících pravidel pro lobbování. Dosud mohou například lobbisté ovlivňovat rozhodování politiků, aniž by o tom kdokoliv věděl. Jak pravidla chybí, je patrné na příkladu Jaroslava Vlacha, který pracuje jako jeden z asistentů poslance Petra Bendla.

12. ledna 2017

Bendl šil do Jurečky za státní byt: Lednice za 47 tisíc,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 1. 2017  •  Petr Bendl  •  1

Čtvrteční interpelace „rozmázly“ ve Sněmovně kauzu státního bytu, který v Praze na Smíchově obývá náměstek ministra zemědělství Mariana Jurečky (KDU-ČSL). Do ministra se zostra pustil exministr Petr Bendl (ODS), který vytáhl soupis částek, za jaké se pořizovalo do bytu vybavení. Jurečka se bránil, že se pořizovalo vybavení kvalitní a nadále jde o státní majetek. Sám pak prý žije střídmě a spí na ubytovně – s dětmi na matracích, pokud za ním přijedou.

12. prosince 2016

Středočeská koalice posílá do vedení krajských nemocnic své...

Zdroj IHNED.cz ze dne 12. 12. 2016  •  Petr Bendl  •  2

Do řad řídících orgánů středočeských nemocnic zasednou bývalý hejtman Petr Bendl, místostarosta Kolína Michael Kašpar nebo mladoboleslavský primátor Raduan Nwelati. Na obnově představenstev se dohodla nová koalice kraje. Kolice ANO, STAN, ODS a tří zastupitelů za TOP 09 chce v nemocnicích nahradit členy opoziční ČSSD a KSČM.

5. října 2016

„Topolánek byl odvážný a měl názor,“ míní lídr ODS ve...

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 10. 2016  •  Petr Bendl  •  2

Dřívější vládu nad Středočeským krajem chce ODS obnovit za přispění Martina Kupky, svého místopředsedy. Ten se v debatě Blesku postavil mimo jiné za Mirka Topolánka a Petra Bendla. Podle Kupky to byly ve své době osobnosti s jasným názorem, za což si jich váží.

8. září 2016

Stát vám strčí nos až do kotle. Kritici zuří: Likvidační...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 9. 2016  •  Petr Bendl  •  3

Kvůli návrhu na úřednické kontroly kotlů se strhla bouře. Proti tomu, aby vám někdo mohl přijít do domu a zkoumat, čím topíte, se ozvali opoziční politici i část odborné veřejnosti. Šéf developerské firmy Evžen Korec Blesk.cz například tvrdí, že byla brutálně pošlapána nedotknutelnost obydlí. A že pokuty až 50 tisíc korun jsou podle něj likvidační. Že lidé nebudou mít na zaplacení, varuje i exministr Petr Bendl (ODS). Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) ale kritiku za pošlapání práv i pokuty odmítá.

31. května 2016

K vyzrazení informace BIS vypovídali svědci za zavřenými...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 31. 5. 2016  •  Petr Bendl  •  3

Praha - Výpověďmi svědků dnes u pražského městského soudu pokračovalo hlavní líčení v kauze vyzrazení utajované informace Bezpečnostní informační služby (BIS). Výslechy se konaly s vyloučením veřejnosti. Žalobce poté naznačil, že odpovědi bývalého premiéra Petra Nečase (ODS), který je manželem obžalované Jany Nečasové (dříve Nagyové), ovlivnila "rodinná vazba". Svědčil i bývalý ministr Petr Bendl (ODS), který popřel vliv obžalovaného lobbisty Iva Rittiga na resort zemědělství.

Exministr Bendl odmítl, že měl Rittig vliv na resort...

Zdroj Tyden.cz ze dne 31. 5. 2016  •  Petr Bendl  •  3

Exministr zemědělství Petr Bendl u pražského městského soudu odmítl, že by měl lobbista Ivo Rittig jakýkoliv vliv na resort v době, kdy Bendl vedl ministerstvo. Obžalobu Rittiga, někdejší šéfky premiérova kabinetu Jany Nečasové (dříve Nagyové), svého poradce Tomáše Jindry a lobbistova právníka z vyzrazení utajované informace označil za "jedna paní povídala".

16. března 2016

Kdo odpustil Čapímu hnízdu milionovou pokutu? Tehdejší...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 3. 2016  •  Petr Bendl  •  3

Byl to David Rath (ČSSD), který prověřoval, ale především odpouštěl pokuty za neoprávněné čerpání dotací firmě Čapí hnízdo poté, co jeho předchůdce hejtman Petr Bendl (ODS) dotaci společnosti udělil. Rath přitom nechal zastavit několik jiných projektů z dotačního programu, ze kterého čerpala i firma spadající do holdingu současného ministra financí Andreje Babiše (ANO). Informuje o tom web Neovlivní.cz.

3. listopadu 2015

14. květen významným dnem? Bendl chce do kalendářů dostat...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 11. 2015  •  Petr Bendl  •  4

Poslanec ODS Petr Bendl před pár dny předložil do sněmovny návrh, podle kterého by se Karel IV. dočkal pocty v podobě významného dne. 14. května bychom slavili den narození velikána, který byl nejen českým králem a císařem Svaté říše římské, ale v novodobé historii získal také titul Největší Čech.

12. října 2015

Česko nestíhá s čističkami tempo EU. Kanalizaci podle normy...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 10. 2015  •  Petr Bendl  •  4

Česká republika stále nesplňuje podmínky EU týkající se čištění odpadních vod, i když je měla splnit už v roce 2010. Odpovídající kanalizaci stále nemá skoro pětina populace. Podmínky EU se podaří splnit až v roce 2021, což je 11 let po termínu, informoval Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) s tím, že hrozí sankce a ministerstvo zemědělství za éry Petra Bendla (ODS) porušovalo pravidla.

8. října 2015

Chovancova nahotinka a uprchlíci. Sobotka ve sněmovně čelil...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 10. 2015  •  Petr Bendl  •  5

Byly to vášnivé interpelace. Na Bohuslava Sobotku (ČSSD) ve čtvrtek ve sněmovně zaútočil exministr Petr Bendl (ODS). Ptal se ho, čí je vlastně premiér. A vytýkal Sobotkovi, že se prý schovává za Slovensko, které kvůli kvótám mává žalobou. Vedle toho Sobotku kritizovali i za údajně bezcitné chování k běžencům. Poslankyně Černochová (ODS) si pak přisadila ke kauze Chovanec a nahotinka.

4. srpna 2015

Prázdniny politiků: Bendl se synem, Škromach u bazénku,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 8. 2015  •  Petr Bendl  •  6

Prázdniny jsou v plném proudu, volný čas se svými blízkými se snaží trávit i politici. A nemusí to být daleko za hranicemi Česka. Jiří Dolejš (KSČM) se pustil do grilování a pochlubil se i fotkou, jak jel nakoupit na kanoi, Petr Bendl (ODS) s manželkou a synem vyrazili na výlet. Jak jinak než u bazénku si pořídil fotku Zdeněk Škromach (ČSSD), ze zahraničí pak poslal další vzkaz Andrej Babiš (ANO).

30. dubna 2015

Bendl se přel s Jurečkou kvůli prodeji dřeva Lesů ČR

Zdroj Tyden.cz ze dne 30. 4. 2015  •  Petr Bendl  •  5

Bývalý ministr zemědělství Petr Bendl zpochybnil při sněmovních interpelacích jeden ze způsobů prodeje dřeva, který využívají státní Lesy České republiky. Obvinil nynějšího ministra Mariana Jurečku z toho, že zprostředkoval "kšeft" zhruba za šestnáct milionů korun společnosti Foresta SG bez výběrového řízení.

4. dubna 2015

Poslanec Petr Bendl: Potichu rozšiřuje svůj ranč!

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 4. 2015  •  Petr Bendl  •  6

Co odhalil sběr klacíků Petra Bendla (49, ODS) na jeho ranči? Nejen to, že v den, kdy se měl věnovat voličům, dal přednost zvelebování svého statku. Ukázalo se také, že své panství na Kladensku dál v tichosti rozšiřuje.

2. dubna 2015

Věnoval se klacíkům místo voličům! Co řekli kolegové...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 4. 2015  •  Petr Bendl  •  5

Měl se věnovat voličům, místo toho si sbíral »klacíky« na svém ranči. Jak se na jednání poslance Petra Bendla (49, ODS) dívají jeho kolegové ze sněmovny, kterým to před lidmi kazí reputaci?

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.