Index vlivu Michal Horáček - Index vlivu v kultuře

 
 

Spisovatel, esejista, novinář, textař, básník, producent a vystudovaný antropolog

 
 

Za „mlátičku“ Ondráčka se postavil sněmovní výbor. Horáček vypěnil: Tolerují lež

Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček, vyšetřovatel i státní zástupce. Tuto trojici vyslechl sněmovní imunitní výbor, který nakonec nedoporučil komunistického poslance vydat k trestnímu stíhání. To se týká jeho výroku na adresu Michala Horáčka, neúspěšného prezidentského kandidáta, kterého nařkl ze spolupráce s StB. Proti jeho vydání se postavilo ANO, SPD, KSČM a Marek Benda z ODS. Horáček má za to, že vznikl precedens, který říká, že „200 lidí má více práv než ten zbytek“. Do Sněmovny na hlasování možná dorazí osobně.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
10.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
4.207Vliv / význam klesá
 

Jak nás Michal Horáček ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Michal Horáček ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Michal Horáček v poslední době

 

25. září 2018

Za „mlátičku“ Ondráčka se postavil sněmovní výbor. Horáček...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 9. 2018  •  Michal Horáček  •  0

Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček, vyšetřovatel i státní zástupce. Tuto trojici vyslechl sněmovní imunitní výbor, který nakonec nedoporučil komunistického poslance vydat k trestnímu stíhání. To se týká jeho výroku na adresu Michala Horáčka, neúspěšného prezidentského kandidáta, kterého nařkl ze spolupráce s StB. Proti jeho vydání se postavilo ANO, SPD, KSČM a Marek Benda z ODS. Horáček má za to, že vznikl precedens, který říká, že „200 lidí má více práv než ten zbytek“. Do Sněmovny na hlasování možná dorazí osobně.

21. září 2018

Poslanci řešili vydání „mlátičky“ Ondráčka kvůli Horáčkovi....

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 9. 2018  •  Michal Horáček  •  0

Poslanci zatím nerozhodli, zda vydají poslance Zdeňka Ondráčka (KSČM) policii v rámci trestního stíhání. Čekají totiž na stanovisko výboru, který má na starosti poslaneckou imunitu. Ondráčka žaluje Michal Horáček kvůli tomu, že ho koncem loňska nařkl v médiích ze spolupráce s bývalou komunistickou Státní bezpečností (StB). Ondráček sám byl jako člen pohotovostního pluku „v akci“ proti demonstrantům během Palachova týdne.

10. září 2018

Užil jsem si to vrchovatě, říká o prezidentské kampani...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 10. 9. 2018  •  Michal Horáček  •  0

Textař Michal Horáček (66) přiznal, že se o post hlavy státu zřejmě už ucházet nebude. Na Impulsu také prozradil, že po neúspěšné kandidatuře na prezidenta má nyní více času na dceru Julii (7), které vynahradil zanedbávání kvůli kampani.
  Další články k tématu:
 • Strávil jsem pětadvacet let na hazardních hrách, přiznal Horáček
 • Michal Horáček: Děti jsou malí lidé, které netřeba podceňovat
 • Michal Horáček má mladou manželku, k oltáři ho vedla Lucie Bílá
 • Textař Horáček se rozvedl po více než třiceti letech manželství

31. srpna 2018

Dokumentaristé zvou k sobě na Živé kino. „Přišel“ i Michal...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 31. 8. 2018  •  Michal Horáček  •  0

Projekt Živé kino zve diváky na předpremiéru dokumentů na místa, kde vznikaly. Třeba k režisérovi domů nebo do střižny. Netradiční projekce v Praze tak na přelomu srpna a září představují pět snímků, které v premiéře uvede na podzim festival dokumentů v Jihlavě. První diváci už mohli vidět například film ze zákulisí prezidentské kampaně Michala Horáčka.

18. srpna 2018

„Nacisty vystřídali pravdoláskaři,“ hájí se emotivně...

Zdroj Blesk.cz ze dne 18. 8. 2018  •  Michal Horáček  •  0

Vydání poslance Zdeňka Ondráčka (KSČM) k trestnímu stíhání žádá policie kvůli tomu, že na něj trestní oznámení podal neúspěšný prezidentský kandidát Michal Horáček. Ondráček, označovaný kritiky za předlistopadovou „mlátičku“, o někdejším majiteli sázkové kanceláře uvedl, že byl vekslák. Na Facebooku se Ondráček rozepsal, že má kartáček an zuby připravený a mohou si pro něj přijít. Pak ale přestal vtipkovat a rozohnil se: „Nacisty vystřídali pravdoláskaři.“

16. srpna 2018

Žádost o Ondráčkovo vydání se týká trestního oznámení za...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 8. 2018  •  Michal Horáček  •  0

Pražské městské státní zastupitelství potvrdilo, že žádost o vydání poslance Zdeňka Ondráčka (KSČM) se týká trestního oznámení, které na něj podal někdejší prezidentský kandidát Michal Horáček. Ten požaduje omluvu a trest pro Ondráčka za slova: „Horáček je podle dostupných informací bývalý vekslák a spolupracovník StB.“

15. srpna 2018

Policie chce vydat k trestnímu stíhání komunistického...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 15. 8. 2018  •  Michal Horáček  •  0

Do sněmovny dorazila policejní žádost o vydání komunistického poslance Zdeňka Ondráčka k trestnímu stíhání. Trestní oznámení pro pomluvu podal bývalý kandidát na prezidenta Michal Horáček. Podle Ondráčka jde o předvolební boj. 

29. června 2018

Chystám vlastní televizní talkshow. Budu do ní zvát "hrdiny,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 29. 6. 2018  •  Michal Horáček  •  0

Nepodniká ani neinvestuje, připravuje televizní talkshow a sní o tom, že napíše velký román. Život je pro něj hra a stejně bral i svou účast v prezidentských volbách. "Byla to prohra, velká a drahá," říká Michal Horáček.

8. června 2018

O podnikání, politice či umění s Michalem Horáčkem

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 8. 6. 2018  •  Michal Horáček  •  0

Michal Horáček se zúčastní on-line konference, která je společným projektem Hospodářských novin a LOLO.zone. Bude s účastníky on-line konference debatovat o tom, jak zkušenosti z politiky zužitkovat v podnikání. Akce proběhne 19. června.

27. května 2018

Horáčkovi bodovala kampaň, Drahoše zlákal STAN. Co dělají...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 5. 2018  •  Michal Horáček  •  0

Měl velké ambice, ale prezidentem se textař Michal Horáček nestal a skončil před branami druhého kola. Jeho kampaň teď ale získala uznávané ocenění. To Jiřímu Drahošovi utekl úřad hlavy státu jen těsně, skončil druhý. Z veřejného života se úplně nestáhl a v těchto dnech finišuje přípravu na senátní volby. Kandidovat by měl na Praze 4. Blesk Zprávy zjistily, že by ho měli mít na své kandidátce jako nezávislého Starostové.

28. dubna 2018

Nejdražší volební kampaň z protikandidátů Zemana měl Drahoš,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 28. 4. 2018  •  Michal Horáček  •  0

Kandidáti prezidentské volby poskytli Úřadu pro dohled na financováním politických stran zprávy o financování svých kampaní. Nejdražší kampaň měl Jiří Drahoš, jako výdaje vykázal 49,97 milionu korun. Druhou nejdražší měl Michal Horáček. Mirek Topolánka stála volební kampaň asi 18,1 milionu korun, sám do ní investoval 7,4 milionu.

27. dubna 2018

Za kampaň dal ze svého nejvíce Horáček, od lidí nejvíce...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 27. 4. 2018  •  Michal Horáček  •  0

Osm z devíti prezidentských kandidátů už dodalo Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran zprávy o financování kampaně. Michal Horáček za kampaň zaplatil téměř 40 milionů korun, Jiří Drahoš o 10 milionů víc. Zprávu zatím nedodal prezident Miloš Zeman. Podle jeho mluvčího ji dodá v zákonné lhůtě, tedy do pondělí 30. dubna.

23. dubna 2018

Michal Horáček pro Romea.cz: Je třeba rozšiřovat romskou...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 23. 4. 2018  •  Michal Horáček  •  0

23.4.2018 20:00 - Michal Horáček je spisovatel, producent, textař, vystudoval antropologii a stal se jedním z kandidátů na prezidenta. V letošním roce přijal pozvání Ara Artu a promluvil na oslavách Mezinárodního dne Romů v divadle Archa.

29. března 2018

Drahoš a další rivalové cupovali Zemana: Nové dno politiky i...

Zdroj Blesk.cz ze dne 29. 3. 2018  •  Michal Horáček  •  0

Jiří Drahoš, Pavel Fischer, Michal Horáček a Marek Hilšer dostali možnost zeptat se prezidenta Miloše Zemana, na co chtějí. Jenže uspokojivou odpověď od hlavy státu většinou nedostali. Čtyři poražení soupeři se své příležitosti chopili v pořadu Blesk.cz S prezidentem v Lánech, prvním díle po Zemanově inauguraci. Prezidenta se ptali na zahraniční politiku, inaugurační projev i personální změny v jeho okolí.

21. března 2018

Drahoš nechápe útoky od Horáčka. Ze spojenců v prezidentské...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 3. 2018  •  Michal Horáček  •  0

Těsně po prvním kole prezidentských voleb se z nich stali velcí spojenci. Michal Horáček se hned po vyhlášení výsledků sbalil a ze svého štábu odjel rovnou za Jiřím Drahošem. Nabídl mu do druhého kola volby, do kterého Drahoš postoupil, svou podporu, a to i ve formě billboardů. Poté, co volby vyhrál o 14 dní později Miloš Zeman, však Horáček začal někdejšího předsedu Akademie věd veřejně kritizovat. Rány nezahojil ani čas. Drahoš textařovy útoky dodnes nechápe.

20. března 2018

Horáček zažaluje Ondráčka za nařčení ze spolupráce s StB u...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 20. 3. 2018  •  Michal Horáček  •  0

Policie prozatím odložila trestní oznámení podnikatele a neúspěšného prezidentského kandidáta Michala Horáčka na komunistického poslance Zdeňka Ondráčka, který během kampaně před lednovými prezidentskými volbami obvinil Horáčka ze spolupráce se Státní bezpečností (StB). Horáček se hodlá obrátit na civilní soud. O rozhodnutí vyšetřovatelů dnes informovala Česká televize (ČT), které informaci potvrdil státní zástupce Tomáš Svoboda.

Horáček zažaluje Ondráčka za nařčení ze spolupráce s StB u...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 20. 3. 2018  •  Michal Horáček  •  0

Policie odložila trestní oznámení, které podal textař a podnikatel Michal Horáček na komunistického poslance Zdeňka Ondráčka. ČT to řekl státní zástupce Tomáš Svoboda z Obvodního státního zastupitelství na Praze 2. Ondráček Horáčka během prezidentské kampaně nařknul, že spolupracoval se Státní bezpečností (StB). Neúspěšný kandidát na funkci hlavy státu se chce obrátit ještě na civilní soud, jak mu doporučily orgány činné v trestním řízení.

4. února 2018

Prezidentští kandidáti hledají uplatnění. Drahošovi dál...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 4. 2. 2018  •  Michal Horáček  •  1

Po hradních volbách zbývalo ke konci minulého týdne na transparentních účtech kandidátů zhruba osm milionů korun. Podle zákona si je uchazeči o post hlavy státu nesmějí nechat, ale musí je povinně věnovat na charitu. Michal Horáček a Pavel Fischer podpoří hospice, Miloš Zeman Fond ohrožených dětí – Klokánky.
  Další články k tématu:
 • Ve středu začne sedmidenní lhůta na možné zpochybnění prezidentských voleb
 • INTERAKTIVNĚ: Co rozhodlo o vítězi? Najděte nečekané souvislosti
 • Proč Praha volila jinak? Klíčem je vzdělání a vstřícnost k cizincům

1. února 2018

Drahoš všechny duely se Zemanem prohrál. Sázka na toho,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 1. 2. 2018  •  Michal Horáček  •  1

Jiří Drahoš není člověk, který dokáže dát do vulgárně krátkých vět jasný vzkaz, tvrdí neúspěšný kandidát na prezidenta Michal Horáček. Není podle něj bojovník do posledního kola. Lidé chtěli dvě věci - aby prezident důstojně reprezentoval a aby to byla silná osobnost, která by splňovala sen o prezidentovi na bílém koni, který přijede a vyřídí vše za ně, myslí si. Drahoš měl podle něj po volbách odjet do štábu Miloše Zemana a poblahopřát mu k vítězství. Je potřeba budovat pocit, že demokratický proces je nejdůležitější, dodává.

30. ledna 2018

GLOSA: Michal Horáček je frajer

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 30. 1. 2018  •  Michal Horáček  •  1

Výborný textař a středně úspěšný kandidát na prezidenta řekl toto: „Dělal jsem všechno pro to, aby Miloš Zeman v prezidentské volbě nevyhrál, ale jelikož přesto vyhrál, bude i on mým prezidentem.“

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.