Index vlivu Michal Horáček - Index vlivu v kultuře

 
 

Spisovatel, esejista, novinář, textař, básník, producent a vystudovaný antropolog

 
 

ROZHOVOR: Kandidát na funkci prezidenta Michal Horáček o armádě a bezpečnosti

Kandidát na funkci prezidenta Michal Horáček byl v sobotu 8. července jedinou známou osobností, která připomněla tříleté smutné výročí sebevražedného útoku u základny v afghánském Bagrámu, jehož následkům podlehlo i pět českých vojáků David Beneš, Ivo Klusák, Jaroslav Lieskovan, Libor Ligač a Jan Šenkýř. Na pietu připomínající tragické následky s fotografií kamínku z místa útoku reagovalo souhlasnými "lajky" téměř 2000 uživatelů sociální sítě z řad veřejnosti.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
4.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
5.6Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
3.174Vliv / význam roste
 

Jak nás Michal Horáček ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Michal Horáček ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Michal Horáček ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Michal Horáček v poslední době

 

25. červenece 2017

ROZHOVOR: Kandidát na funkci prezidenta Michal Horáček o...

Zdroj ArmádníNoviny.cz ze dne 25. 7. 2017  •  Michal Horáček  •  0

Kandidát na funkci prezidenta Michal Horáček byl v sobotu 8. července jedinou známou osobností, která připomněla tříleté smutné výročí sebevražedného útoku u základny v afghánském Bagrámu, jehož následkům podlehlo i pět českých vojáků David Beneš, Ivo Klusák, Jaroslav Lieskovan, Libor Ligač a Jan Šenkýř. Na pietu připomínající tragické následky s fotografií kamínku z místa útoku reagovalo souhlasnými "lajky" téměř 2000 uživatelů sociální sítě z řad veřejnosti.

20. červenece 2017

Colours of President: Kandidáti loví na festivalu podpisy,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 7. 2017  •  Michal Horáček  •  0

Šestnáctý ročník festivalu Colours of Ostrava vypukl ve středu krátce po poledni a organizátoři už nyní vědí, že účast bude rekordní. Toho využili i politici. Mezi prvními stánky, které návštěvníci při svém příchodu uvidí, jsou totiž podpisová místa dvou kandidátů na prezidenta. Přibližně 10 metrů od sebe si umístili stany Jiří Drahoš a Michal Horáček.

19. červenece 2017

Horáček se holedbá: Zeman je sám, a proto nemůže uspět. Já...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 7. 2017  •  Michal Horáček  •  0

Textař, podnikatel a prezidentský kandidát Michal Horáček si je jistý, že může ve volbách na začátku příštího roku uspět. A porazit i stávajícího prezidenta Miloše Zemana, pokud se s ním dostane do druhého kola. Kalkuluje s tím, že v takovém případě posbírá i hlasy jinak určené pro dalšího prezidentského adepta Jiřího Drahoše. Současný prezident ale nemá žádnou spřízněnou duši, a tak pokud nevyhraje rovnou v prvním kole, má jistou prohru, tvrdí Horáček v rozhovoru pro Info.cz.

Colours of Ostrava se letos mění v hon na voliče

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 19. 7. 2017  •  Michal Horáček  •  1

V hon na mladé voliče se mění největší hudební festival v Moravskoslezském kraji Colours of Ostrava, který ve středu začíná a trvá až do soboty. Mezi návštěvníky přijde korzovat šéf hnutí ANO Andrej Babiš, předseda ODS Petr Fiala a také prezidentští kandidáti Jiří Drahoš i Michal Horáček. Do záře reflektorů se však dostane jen lídr ČSSD a ministr zahraničí Lubomír Zaorálek, který vystoupí v diskusi Meltingpot.

10. červenece 2017

Kandidát na prezidenta Michal Horáček v Letech u Písku: Ten...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 10. 7. 2017  •  Michal Horáček  •  0

10.7.2017 10:34 - Michal Horáček zveřejnil na svém oficiálním facebookovém profilu video, kde se zcela jasně vyjadřuje k prasečáku, který stojí v místě bývalého koncentračního tábora v letech u Písku. "Ten vepřín se musí zbořit! Musí! A má tady být to prázdno, které naplníme vzpomínkami a empatií," uvedl prezidentský kandidát Michal Horáček.

30. června 2017

Horáček: Na místě, kde byli utýráni lidé, má být památník....

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 30. 6. 2017  •  Michal Horáček  •  0

30.6.2017 20:30 - Ostrá kritika se snesla na prezidenta Miloše Zemana za jeho výroky o bývalém koncentračním táboře v Letech u Písku, v jehož místech nyní stojí vepřín. Podle šéfa evropského antirasistického hnutí EGAM (European Grassroots Antiracist Movement) Benjamina Abtana mají Zemanova slova blízko k popírání romského holokaustu. Zeman kritizuje i prezidentský kandidát Michal Horáček. Server Romea.cz pak připomněl Zemanův výrok z roku 1998, kdy částku 600 milionů za výkup vepřína označil za zanedbatelnou.

27. června 2017

POLITIKA: K nabídce Michala Horáčka

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 27. 6. 2017  •  Michal Horáček  •  0

Dozvídáme se, že Michal Horáček chce pomoci Jiřímu Drahošovi (a Marku Hilšerovi) se sběrem podpisů. Tisková mluvčí kampaně pana profesora říká, že jsou z nabídky v rozpacích. Já také.

26. června 2017

Horáček chce shánět kandidátské podpisy i pro Drahoše a...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 26. 6. 2017  •  Michal Horáček  •  0

Praha - Uchazeč o post prezidenta Michal Horáček chce sbírat podpisy potřebné pro kandidaturu i pro své konkurenty Jiřího Drahoše a Marka Hilšera. Současnému prezidentovi Miloši Zemanovi...

Horáček chce pomoct s podpisy dalším kandidátům. Hilšer je...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 26. 6. 2017  •  Michal Horáček  •  0

Prezidentský kandidát Michal Horáček chce otevřít své mobilní petiční stánky pro sběr podpisů také Marku Hilšerovi a Jiřímu Drahošovi. Věří, že tím přispěje ke zvýšení kvality demokratického prostředí. Ti se v názoru na jeho iniciativu liší. Zatímco Marek Hilšer krok přivítal, tým Jiřího Drahoše je z něj spíše v rozpacích.

Horáček bude sbírat podpisy i pro Hilšera a Drahoše. Zemana...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 6. 2017  •  Michal Horáček  •  0

Prezidentský kandidát, podnikatel a textař Michal Horáček bude na svých petičních stáncích sbírat podpisy i pro své konkurenty - lékaře Marka Hilšera a bývalého předsedu Akademie věd Jiřího Drahoše. Chce tak podpořit kvalitu demokratického prostředí v České republice, uvádí na svých webových stránkách.

Iniciativní Horáček. Chce shánět podpisy i pro Drahoše a...

Zdroj Tyden.cz ze dne 26. 6. 2017  •  Michal Horáček  •  0

Uchazeč o post prezidenta Michal Horáček chce sbírat podpisy potřebné pro kandidaturu i pro své konkurenty Jiřího Drahoše a Marka Hilšera.

22. června 2017

Jak čelit migraci a teroru? Z uchazečů o Hrad u čtenářů...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 22. 6. 2017  •  Michal Horáček  •  0

Ve druhém kole Otázky pro prezidenta jsme se - i s ohledem na návrhy čtenářů - ptali na otázky migrace a terorismu. Se svým postojem u čtenářů nejvíce uspěl akademik Jiří Drahoš, s jehož tezemi se ztotožnilo 68 % čtenářů, 21 % bylo proti. Druhé a třetí místo obsadili Michal Horáček a Marek Hilšer.
  Další články k tématu:
 • Druhá Otázka pro prezidenta řešila migraci a teror. Ohodnoťte odpovědi
 • Otázka pro prezidenta: uchazečů o Hrad se ptáme na kvóty, migraci a teror

17. června 2017

Horáček koštoval víno s bývalým guvernérem ČNB

Zdroj Tyden.cz ze dne 17. 6. 2017  •  Michal Horáček  •  0

Již pátý Roudnický košt měl letos vzácného hosta. Mezi vystavovanými vzorky od vinařů ze všech koutů Čech se vystavoval také prezidentský kandidát Michal Horáček.

16. června 2017

Živnostníci žádají odvolání Štěcha. Ten prohlásil, že by jim...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 6. 2017  •  Michal Horáček  •  0

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP) požaduje odvolání předsedy Senátu Milana Štěcha (ČSSD), který mluvil o zvýšení odvodů pro živnostníky jako způsobu, jak získat zaměstnance pro tuzemské firmy. Asociace to uvedla na svém webu. Štěchova čtvrteční slova na sjezdu odborového svazu Kovo v Olomouci asociace považuje za skandální a za zatím nejbrutálnější útok na živnostníky posledních let. Jeho slova kritizují také opoziční ODS, TOP 09 či prezidentský kandidát Michal Horáček.

14. června 2017

Kandidáti na Hrad už za kampaň zaplatili miliony korun

Zdroj Tyden.cz ze dne 14. 6. 2017  •  Michal Horáček  •  0

Sbírání podpisů pro prezidentskou kandidaturu a volební kampaň již stálo uchazeče o úřad hlavy státu několik milionů korun. Dostatečný počet podpisů ke kandidatuře zatím hlásí jen Michal Horáček.

Kampaň se roztáčí. Kandidáti na prezidenta již utratili...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 14. 6. 2017  •  Michal Horáček  •  0

Sbírání podpisů pro prezidentskou kandidaturu a volební kampaň již stálo uchazeče o úřad hlavy státu několik milionů korun. Dostatečný počet podpisů ke kandidatuře zatím hlásí jen Michal Horáček. Jiří Drahoš jich získal asi 25 tisíc, současný prezident Miloš Zeman počet podpisů nezná. Marek Hilšer sesbíral 7 tisíc podpisů. Vyplývá to z ankety agentury ČTK.   

Prezidentští kandidáti už zaplatili miliony. S podpisy vede...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 6. 2017  •  Michal Horáček  •  0

Sbírání podpisů pro prezidentskou kandidaturu a volební kampaň již stálo uchazeče o úřad hlavy státu několik milionů korun. Dostatečný počet podpisů ke kandidatuře zatím hlásí jen Michal Horáček. Jiří Drahoš jich získal asi 25.000, podobným počtem disponuje pravděpodobně i současný prezident Miloš Zeman. Marek Hilšer sesbíral 7000 podpisů. Vyplývá to z ankety ČTK mezi čtyřmi prezidentskými kandidáty. Kromě Miloše Zemana se všichni kandidáti osobně sběru podpisů účastní.

3. června 2017

Drahoš by byl podle Čechů lepší prezident než Zeman. Přesto...

Zdroj IHNED.cz ze dne 3. 6. 2017  •  Michal Horáček  •  1

Čtyřicet procent Čechů se podle průzkumu agentury Median domnívá, že by Jiří Drahoš byl dobrým prezidentem. Miloš Zeman si od dubna pohoršil o šest procentních bodů, totéž si o něm myslí 33 procent veřejnosti. S 28 procenty je na třetím místě Michal Horáček.

1. června 2017

Horáček už má 50 tisíc podpisů, rychle přibývají i Zemanovi...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 1. 6. 2017  •  Michal Horáček  •  0

Nejen v průzkumech mínění, ale i v efektivitě ve sběru podpisů pro kandidaturu krystalizují pro prezidentskou volbu tři favorité: obhájce mandátu Miloš Zeman, dále Jiří Drahoš a Michal Horáček. Zeman se pohybuje pod hranicí 18 tisíc podpisů, Drahoš má zhruba 20 tisíc. Horáček už dle svého odhadu 50 tisíc podpisů překročil.
  Další články k tématu:
 • Podepište. Jak Zeman, Drahoš a Horáček sbírají příznivce k cestě na Hrad
 • Receptem na vládní krizi zvítězil v Otázce pro prezidenta lékař Hilšer
 • Mám dost podpisů pro kandidaturu, předpokládá Horáček

26. května 2017

Receptem na vládní krizi zvítězil v Otázce pro prezidenta...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 26. 5. 2017  •  Michal Horáček  •  2

V prvním kole projektu Otázka pro prezidenta byl u čtenářů s postojem řešení vládní krize nejúspěšnější lékař a aktivista Marek Hilšer. S jeho postojem se ztotožnilo 81 % hlasujících, proti bylo 12 %. V poměrně těsném závěsu skončil bývalý šéf Akademie věd Jiří Drahoš, třetí Michal Horáček měl odstup výraznější.
  Další články k tématu:
 • První Otázka pro prezidenta řešila vládní krizi. Ohodnoťte odpovědi
 • Startuje Otázka pro prezidenta. Čtenáři ohodnotí názory zájemců o Hrad

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.